משחקי 2019

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: משחקי 2019

הודעהעל ידי bling » 09 ספטמבר 2019, 23:14

כן זה נשמע לגמרי כמו עוד ממה שהם אוהבים. מרפרוף קצר זה אכן לא משחק שעושה מהפכה במיוחד בנוסחה אבל יצא להם משחק בורדרלנדס פשוט מצויין גם אם הוא לא חדשני.

הסיפור מגניב, ההומור סופר שנון, המשימות מצויינות והנשקים כיפיים מאוד. כמו כן הוא תענוג לשחק עם חברים.

ברור שאם היו חידושים משמעותיים אז הוא היה מטפס אל עבר ה 9 אבל גם התסריט הנוכחי הוא לא רע בסכ"ה :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 ספטמבר 2019, 05:44

ממה שראיתי יש מעט מאוד ביקורות כרגע (15 בOC ו 17 בMC), ומסתבר ש 2K ו גירבוקס הלכו על שיטה מוזרה ולא שלחו קודי ביקורת, אלא נתנו למתי מעט חשבונות EPIC עם המשחק טעון מראש... הייתי ממתין לביקורות קצת יותר אובייקטיביות לפני הרכישה. בלא מעט מהביקורות שראיתי מופיעה התייחסות לבאגים ובעיות טכניות רבות. חלקן גם לא ממש מתלהבות (בלשון המעטה) מההומור, כמו PCGAMER שנתנו למשחק 63.. בקיצור, שווה להמתין לפני שרוכשים לדעתי.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 10 ספטמבר 2019, 09:13

אני אחד ממעריצי הסדרה. לא מזמן קניתי בהנחה את המשחק השני עם כל התוספות וישר שמתי 80 שעות עליו ונהניתי מכל רגע.
שיחקתי רק בדמות של הצלף. זה הסגנון משחק היחיד שאני אוהב וטוב בו.
עכשיו עוד נשאר לי הפריסקוול. אחרי שאגמור את PREY (אני תקוע באיזה שלב כבר המון זמן. משחק קשה)
באמת משמח מאד לקבל עוד מאותו דבר (טוב). בשבילי זה יהיה רלוונטי רק בגירסת GOTY עם איזו הנחה. כנראה עוד 3 שנים בערך....

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 ספטמבר 2019, 09:15

Klayman כתב:ממה שראיתי יש מעט מאוד ביקורות כרגע (15 בOC ו 17 בMC), ומסתבר ש 2K ו גירבוקס הלכו על שיטה מוזרה ולא שלחו קודי ביקורת, אלא נתנו למתי מעט חשבונות EPIC עם המשחק טעון מראש... הייתי ממתין לביקורות קצת יותר אובייקטיביות לפני הרכישה. בלא מעט מהביקורות שראיתי מופיעה התייחסות לבאגים ובעיות טכניות רבות. חלקן גם לא ממש מתלהבות (בלשון המעטה) מההומור, כמו PCGAMER שנתנו למשחק 63.. בקיצור, שווה להמתין לפני שרוכשים לדעתי.

תמיד יש את ההוא שלא מתלהב...

לא מכיר הרבה מקרים שממוצע משתנה דרסטית אחרי 20 ביקורות שמכילות את האתרים הגדולים, מבלי להתייחס לבאגים אלא נטו לחבילה עצמה, נשמע שמעריצי בורדרלנדס יכולים להיות בטוחים באיכות של המשחק הזה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 ספטמבר 2019, 11:50

ברור ולכן שמחתי קודם לכן...

בנוגע לכמות - כרגע מדובר במספר נמוך במיוחד של ביקורות, למשחק כזה גדול, לא משנה איך תסובב את זה
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 ספטמבר 2019, 16:40

בוא נחכה אז לעוד ביקורות, לא מאמין שהוא ירד מה 8 שזה כבר ציון טוב ביחס לציפיות שהיו כלפיו.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 ספטמבר 2019, 17:06

לא רמזתי בכלל שהוא יירד מה 8
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 ספטמבר 2019, 17:52

לא אמרתי שרמזת, רק אומר שגם אחרי שיתווספו עוד ביקורות, גם בתסריט היחסית שלילי שרובן יהיו פחות נלהבות, כנראה על ה 8 הוא ישמור וזה כבר ממוצע נחמד פלוס ביחס לציפיות שהיו כלפיו :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 ספטמבר 2019, 21:37

רמדי מפרטים על התמיכה שקונטרול יקבל בקרוב ולאורך 2020:
- מצב תמונה (אין משחק שיותר דורש את זה מקונטרול והRT).
- DLC חינמי בדצמבר שמוסיף מצב end game בשם אקספדישן שבו חוקרים את הבית הישן ביותר יחד עם אריש, המצב משחק אמור להיות ברמת קושי גבוהה.
- שני DLC גדולים בתשלום ב2020. הם יהיו ממש עוד ממצב הסיפור ויכללו עלילה נוספת, דמויות חדשות, יכולות חדשות, אוייבים חדשים, מכניקות חדשות ואזורים חדשים בבית הישן ביותר.
- הdlc הראשון הוא פאונדיישן. הוא פותח קומה נוספת מתחת לבית הישן ביותר ושם חוקרים את המקור של הבית הישן ביותר בהנחיית הבורד. רמדי אומרים לצפות לתוכן מוזר במיוחד.
- הdlc השני הוא AWE. אזור חדש בבית הישן ביותר בו הסוכנות בוחנת אירועי AWE.

תמונה
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 ספטמבר 2019, 02:16

DrKeo כתב:רמדי מפרטים על התמיכה שקונטרול יקבל בקרוב ולאורך 2020:
- מצב תמונה (אין משחק שיותר דורש את זה מקונטרול והRT).
- DLC חינמי בדצמבר שמוסיף מצב end game בשם אקספדישן שבו חוקרים את הבית הישן ביותר יחד עם אריש, המצב משחק אמור להיות ברמת קושי גבוהה.
- שני DLC גדולים בתשלום ב2020. הם יהיו ממש עוד ממצב הסיפור ויכללו עלילה נוספת, דמויות חדשות, יכולות חדשות, אוייבים חדשים, מכניקות חדשות ואזורים חדשים בבית הישן ביותר.
- הdlc הראשון הוא פאונדיישן. הוא פותח קומה נוספת מתחת לבית הישן ביותר ושם חוקרים את המקור של הבית הישן ביותר בהנחיית הבורד. רמדי אומרים לצפות לתוכן מוזר במיוחד.
- הdlc השני הוא AWE. אזור חדש בבית הישן ביותר בו הסוכנות בוחנת אירועי AWE.

תמונה

נקודה מעט מעניינת, בטח בשבילך קיאו -
בעוד שלכל מי שהגיע לשלבי המשחק המאוחרים לא קשה לנחש מה יהיה הבסיס להרחבה הראשונה של קונטרול, חדי העין (והמון מעריצים, יש על זה כבר דיונים שלמים וזה אפילו אוזכר כאנקדוטה ביורוגיימר) ישימו לב שהלוגו של ההרחבה השנייה, זו שהפרמיס שלה יותר מעורפל, מזכירה *מאוד* את הלוגו של אלן וויק.
כמובן שבAWE (שמשמש, לפחות לכאורה, כaltered world event) יש כבר 2/3 מAW וזה הבסיס.. אבל אפילו הפנס באמצע הלוגו שלפחות לי לא מזכיר כלום מקונטרול, אבל בוודאי שמAW.
כלומר לכל הפחות זו בוודאי עוד קריצה מכוונת, אבל, רק היום דיברנו על כל הרפרנסים של AW בקונטרול שמכניסים אותו עמוק לתוך הקאנון של העולם הזה. אנחנו יודעים שהזכויות לAW הן אצל רמדי, אפילו דאגו להזכיר לנו לא פעם שקונטרול התחיל כפיץ' שאיבד שליטה לAW2..
האם יש קרוס-אובר עתידי שיתחיל ממש עם הDLC הזה? האמת, תחושת הבטן שלי אומרת לי שזה לגמרי זה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 ספטמבר 2019, 03:04

אם ה-DLC השני של קונטרול הוא בייסיקלי AW, ובלי ספויילרים לקונטרול אבל בהחלט זה אפשרי מבחינת LORE והעלילה של המשחק והחיבור שהוא מציג כלפי AW, אז אני אאבד את הצפון ברמות אחרות לגמרי. אני לא יודע מה יהיה בהרחבה כזאת, האם נשחק את ג'סי שמגיעה ל-bright falls או שפשוט צריכה להציל את AW מהמקום שהוא נמצא בו או שזה אשכרה משחק שבו משחקים את AW וזה בייסיקלי כמו סוג של AMERICAN NIGHTMER, אבל כל אחת מהאופציות האלה משגעת אותי לגמרי. די, אני נמס פה :)

אגב, אני לא יודע איך לא שמתי לב לזה כשהעלתי את הפוסט אבל החצי העליון של התמונה, זה ליטרלי הפוסטר השיווקי של AW המקורי. כלומר אני לא רואה מצב שהוא לא מבוסס AW, בצורה כזו או אחרת. פאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאק.

תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 ספטמבר 2019, 00:50

נראה שרמדי תקנו את רוב הבעיות ביצועים של הפס4 בקונטרול עם פאטצ' 1.03. לא הכל מושלם, עדין אפשר להעמיס על המשחק ולחנוק אותו בגרסת פס4 הבסיסית, אבל החוויה לפי ריצ'רד טובה בפרו אבל עדין לא עקבית בפס4 הבסיסית.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 15 ספטמבר 2019, 06:28

בכללי הפאצ' מצויין... לא חוויתי שום האטות (אבל תכלס לא חוויתי שום האטה מחוץ להתחלה של המשחק יחסית). הם גם אומרים שה pro מלכתחילה הרבה יותר טובה ועכשיו רצה כמעט חלק לחלוטין.

עבודה מדהימה של רמדי בהיבטי עיצוב גרפי, עיצוב סאונד ויצירת עולם מרשימה ביותר... אבל תכלס, מגיע להם להיכשל סה"כ בגלל העסקה עם אפיק...

בנימה רצינית יותר - אני הולך להזמין את ה season pass או איך שלא קוראים לזה... מגיעה להם התמיכה שלי על היצירה הזאת, ובטח אחרי שעושים זום אין עם הפוסטר של AWE ורואים שם את Alan Wake עם הפנס!
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 15 ספטמבר 2019, 07:58

כל הכבוד לרמדי שתיקנו את המשחק מהר באופן יחסי, חבל ששוגר ככה מתלחתכילה אבל לפחות לא היה צריך להמתין מיליון שנה בשביל זה (אני מדבר אליכם CDP)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 ספטמבר 2019, 11:45

bling כתב:כל הכבוד לרמדי שתיקנו את המשחק מהר באופן יחסי, חבל ששוגר ככה מתלחתכילה אבל לפחות לא היה צריך להמתין מיליון שנה בשביל זה (אני מדבר אליכם CDP)

להבנתי מ-DF יש עוד תיקון בדרך, מי יודע, אולי אשכרה גרסת הפס4 הבסיסית תהיה חלקה לגמרי. אגב, הרבה הופתעו מזה שדווקא הפס4 סובלת מבעיות ביצועים ולא ה-ONE S אבל לדעתי זה דווקא די הגיוני להתחשב בזה שnorth lights נכתב במקור ל-ONE וכנראה יודע לנצל את הקונסולה ממש טוב ובנוסף במשחק יש פיסיקה מ-ט-ו-ר-פ-ת ואפילו אם היא רצה על ה-CPU, עדין כל הקיולינג של הכמויות האדירות של הרסיסים צריכים להעשות על ידי ה-CPU ודווקא לפס4 הבסיסית יש את ה-CPU הכי חלש מארבע הקונסולות בשוק כרגע.

בכל מקרה, נקווה שהם יחליקו את כל הבעיות. אני עכשיו ממש בסיום של המשחק והוא כל כך בהליכה ה-GOTY שלי, רק OUTER WILDS מתחרה בו (ובצורה מסויימת RE2) למרות שעדין לא שחקתי בסיקארו או ב-DS.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 ספטמבר 2019, 11:54

סקירו לא סיקארו! :)
ולי קשה להאמין שהוא יוכל להתחרות בOUTER WILDS בספר שלי... מדובר באחד המשחקים הכי מיוחדים ובעלי אימפקט ששיחקתי בחיי, אם לא המיוחד והאימפקטי ביותר :D
שני רק לGOW בכל הדור הזה, עבורי.
אגב, גם DS... עכשיו שאני יודע מה הוא בערך (גירסה הרבה יותר מופרעת של MGS V, עם דגש גדול על השרדות) - קשה לי לראות אותו מתעלה על OW.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 ספטמבר 2019, 12:14

בספר שלי קונטרול התעלה על OW. כן, משחק פשוט מעולה ומקורי, אבל הוא קצת מחרבן במכנסיים לקראת הסוף שלו והופך לצייד רמזים די משעמים וטרחני. אבל אין ספק שכרגע OW מקודם שני אצלי בGOTY.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 15 ספטמבר 2019, 12:20

העובדה שהוא תוקן כל כך מהר מעלה את השאלה למה לא דחו אותו באיזה חודד מלכתחילה.. זה קצת לזלזל בשחקנים בעיניי לשחרר משחק במצב כזה כשהתיקון שלו מעבר לפינה.
ואולי גרסת הs רצה טוב יותר, אבל אני מניח שזה בעיקר כי היא רצה בפאקינג 720p.. הps4 הרגילה רצה ב900p לעומת זאת.

בכל מקרה אם כבר GOTY, אז סקירו הוא עדיין הפייבוריט שלי. כמובן שזה לא מוריד כלום מההערכה העצומה שלי לקונטרול, אבל טם כבר צריך לבחור.
כל אחד מהם מצטיין בדבר אחר - כשקונטרול הוא מופת לבניית עולם ואווירה עם גיימפלי סבבה, וסקירו הוא מופת לגיימפלי עם בניית עולם ואווירה סבבה (הייתי אומר שהוא אפילו החלש במשחקי FS בתחום).
אבל בסופו של דבר זה מגיע אצלי לשני פרמטרים ששמים את סקירו לפני קונטרול. ראשית, אין מה לעשות, מבחינה אישית תמיד אעדיף שמשחק אקשן גוף שלישי יהיה יותר H&S מאשר שוטר.
ודבר שני זו רמת הקושי, שגם אם לא כל משחק צריך להיות מאתגר מאוד ברמת הFS, עדיין אני צריך איזשהו אתגר מבחינת הגיימפלי כדי להרגיש שהשתפרתי במשחק ולמדתי את המכניקות שלו. קונטרול די מפשל פה לדעתי, ומלבד השלבים הממש ראשונים שבהם אתה חלש מבחינת הstats, מאוד קשה למות (מלבד מוות שנגרם ע"י כוח המשיכה :)). וזה למרות שבאיזשהו שלב המשחק עובר לזרוק עליך גלים על גבי גלים של אויבים וזה הופך לדי מתיש.
כלומר אם הסיום של סקירו הוא חיבור מושלם של כל המערכות לכדי שני קרבות בוס אדירים (מהטופ של הדור) שדורשים ממך להוציא כל טיפה של יכולת שרכשת לאורך המשחק, הסוף של קונטרול הוא... מאכזב.

ועם זאת, כשאבחר את המשחק שחשבתי על העולם והלור שלו הכי הרבה מחוץ לזמן הגיימפלי עצמו, אני חושב שקונטרול הוא משחק הדור. מהבחינה הזו הוא מאסטרפיס.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 ספטמבר 2019, 12:27

Stick כתב:העובדה שהוא תוקן כל כך מהר מעלה את השאלה למה לא דחו אותו באיזה חודד מלכתחילה.. זה קצת לזלזל בשחקנים בעיניי לשחרר משחק במצב כזה כשהתיקון שלו מעבר לפינה.
ואולי גרסת הs רצה טוב יותר, אבל אני מניח שזה בעיקר כי היא רצה בפאקינג 720p.. הps4 הרגילה רצה ב900p לעומת זאת.

בכל מקרה אם כבר GOTY, אז סקירו הוא עדיין הפייבוריט שלי. כמובן שזה לא מוריד כלום מההערכה העצומה שלי לקונטרול, אבל טם כבר צריך לבחור.
כל אחד מהם מצטיין בדבר אחר - כשקונטרול הוא מופת לבניית עולם ואווירה עם גיימפלי סבבה, וסקירו הוא מופת לגיימפלי עם בניית עולם ואווירה סבבה (הייתי אומר שהוא אפילו החלש במשחקי FS בתחום).
אבל בסופו של דבר זה מגיע אצלי לשני פרמטרים ששמים את סקירו לפני קונטרול. ראשית, אין מה לעשות, מבחינה אישית תמיד אעדיף שמשחק אקשן גוף שלישי יהיה יותר H&S מאשר שוטר.
ודבר שני זו רמת הקושי, שגם אם לא כל משחק צריך להיות מאתגר מאוד ברמת הFS, עדיין אני צריך איזשהו אתגר מבחינת הגיימפלי כדי להרגיש שהשתפרתי במשחק ולמדתי את המכניקות שלו. קונטרול די מפשל פה לדעתי, ומלבד השלבים הממש ראשונים שבהם אתה חלש מבחינת הstats, מאוד קשה למות (מלבד מוות שנגרם ע"י כוח המשיכה :)). וזה למרות שבאיזשהו שלב המשחק עובר לזרוק עליך גלים על גבי גלים של אויבים וזה הופך לדי מתיש.
כלומר אם הסיום של סקירו הוא חיבור מושלם של כל המערכות לכדי שני קרבות בוס אדירים (מהטופ של הדור) שדורשים ממך להוציא כל טיפה של יכולת שרכשת לאורך המשחק, הסוף של קונטרול הוא... מאכזב.

ועם זאת, כשאבחר את המשחק שחשבתי על העולם והלור שלו הכי הרבה מחוץ לזמן הגיימפלי עצמו, אני חושב שקונטרול הוא משחק הדור. מהבחינה הזו הוא מאסטרפיס.

עכשיו אתה צריך לראות איזה סרטון "העלילה של אלן ווייק ב-25 דק" ביוטיוב לקראת ה-DLC שנה הבאה :mrgreen:
הגיוני ששנה הבאה אנחנו עם דור החדש, הכי מרגש מאז 2005, והדבר שהכי מלהיב אותי זה DLC של אלן וויק לקונטרול?

בנוגע ל-GOTY, אני מסכים שלרוב גיימפליי מעל הכל, אבל יש משהו במשחקים עם אוירה ו-LORE שנשארים איתך לאורך שנים; כמו סרטי קולנוע או סדרות ממש טובים. אני לא יודע אם אני אתלהב מסקירו כמוך, בכל זאת אתה חולה על משחקי FROM ואני רק מחבב אותם, אבל יש משהו בקונטרול שאני יודע שאני אחפור עליו גם עוד 8 שנים לקראת הסוף של הדור הבא כמו שב-2019 אני עדין חופר על אלן ווייק שיצא לפני 9.5 שנים.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 15 ספטמבר 2019, 12:36

אני חושב שעד שנה הבאה אני עוד אתן לAW צאנס נוסף. מתישהו, כשתהיה לי סבלנות למשחק דור קודם.
הייתי משחק גם את QB עכשיו, אבל הסדרה שלו נראית לי כל כך מתישה שאין לי שום כוונה להכנס לזה.. בכל מקרה ערכה של רמדי עלה אצלי פלאים עכשיו אז לכל הפחות זה יתן לי עוד קצת דלק לAW, אולי הוא יצליח לתפוס אותי עד שזה יגמר. אולי לא :).

וכן, אני *מאוד* אוהב את קונטרול בזכות העובדה הזו, האיכות הסיפורית והאווירתית שלו. הוא הGOTY שלי כמעט בכל שנה, אבל מה לעשות שהשנה יצא משחק שלדעתי הוא משחק האקשן הגדול של זמננו, משחק החלומות שלי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 ספטמבר 2019, 12:50

Stick כתב:אני חושב שעד שנה הבאה אני עוד אתן לAW צאנס נוסף. מתישהו, כשתהיה לי סבלנות למשחק דור קודם.
הייתי משחק גם את QB עכשיו, אבל הסדרה שלו נראית לי כל כך מתישה שאין לי שום כוונה להכנס לזה.. בכל מקרה ערכה של רמדי עלה אצלי פלאים עכשיו אז לכל הפחות זה יתן לי עוד קצת דלק לAW, אולי הוא יצליח לתפוס אותי עד שזה יגמר. אולי לא :).

וכן, אני *מאוד* אוהב את קונטרול בזכות העובדה הזו, האיכות הסיפורית והאווירתית שלו. הוא הGOTY שלי כמעט בכל שנה, אבל מה לעשות שהשנה יצא משחק שלדעתי הוא משחק האקשן הגדול של זמננו, משחק החלומות שלי.

אל תשחק ב-QB. הגיימפליי שלו הוא גרסה קצת פחות טובה של הגיימפליי של קונטרול והסיפור/LORE שלו הוא הכי גרוע של רמדי EVER. הסדרה היא נוראית, אתה צריך לשבת ולסבול 30 דק' של סדרה סוג ב' שמרגישה כמו הבן החורג של משהו שה-WB הפיקו וזה אשכרה חובה בשביל להבין את העלילה של המשחק. אין שם את הצ'יזיות של הFMV בקונטרול, זה מנסה להיות רציני, סוג של תיקים באפלה או FRINGE רק גרוע ממש.

שלא תבין אותי לא נכון, זה משחק עם רגעים גרפים ממש יפים, כמה SET PIECES ממש טובים, הוא מנסה לעשות יותר אנצ'רטד מאשר CONTROL, ואם ממש משעמם לך ובא לך לנסות לרוץ עליו אז לבריאות. אבל ממש אל תצפה לקונטרול, זה משחק שההיילט שלו הוא הגיימפליי ואם אתה לא מתלהב מהגיימפליי של קונטרול, אתה ממש לא תאהב אותו. אתה כן תראה שם את מקורות של הגיימפליי של קונטרול, כל עניין היכולות והאלטרנציה בין יכולות לירי במטרה לנהל תחמושת מול מד יכולות. אפילו הפיסיקה היחסית מרשימה ל-2015, אבל סך הכל אני רואה בו כמשחק רמדי הכי פחות טוב אי פעם בהפרש אדיר. זה המשחק היחד שלהם שלא הייתי מדביק לו 9+ ואפילו לא 8+ ביחס לזמנו וזה משחק שיצא לפני אנצ'רטד 4.

אלן ווייק, כנראה שתצטרך לבלוע את ה"360"מיות שלו, משחק אמצע דור שהיה אמור לצאת ב-2007 ונדחה שוב ושוב ושוב כך שאפילו ב-2010 הוא הרגיש קצת קלאנקי. גם הכתיבה שם פחות טובה ומקצועית מקונטרול, אבל הLORE שלו ממש מעניין. אולי מה שראית עליו ב-CONTROL יגרום לו להרגיש הרבה יותר "רגיל" ופחות מיוחד ממה שהוא היה ב-2010, כי עכשיו שאתה יכול להכיל את המוזרויות שלו בLORE של קונטרול, פתאום הוא יאבד לא מעט מהמוזרות שלו, אבל סך הכל מדובר בנסיון לעשות משחק אקשן טווין פיקס ממש טוב לזמנו. אני גם אציין ששני הDLC שלו הם פשוט מצויינים ביחס למשחק המקורי, הם לקחו את מה שהיה טוב ב-AW ושפרו אותו פלאים כך ש-the signal ו-the writer הם באמת מומלצים והם לגמרי פרק 7 ו-8 של המשחק, המשך ישיר ולגמרי יכלו להיות חלק מהחבילה המקורית ואפילו הפרקים הכי טובים של AW. לעומת זאת אמריקן נייטמר שיצא כסוג של STAND ALONE, אפילו שהוא המשך של העלילה והכל, הוא הדבר הכי פחות טוב בעולם של AW שרמדי יצרו לדעתי. ואת הסיום שלו אתה יודע, כי אתה יודע מקונטרול איפה אלן ווייק נמצא עכשיו :)

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 15 ספטמבר 2019, 14:58

חברים, אפשר קצת להירגע עם הספויילרים לקונטרול? בהתחלה חשבתי שזה סתם איזה איסטר אג שקילקלתם, אבל עושה רושם שיש כאן יותר וממש לא בא לי ללמוד פרטים על זה. עוד לא עבר אפילו חודש מהיציאה של המשחק ויש פה אנשים שמתכננים לשחק בו, בחייאת דינק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 ספטמבר 2019, 15:25

אין פה באמת ספויילרים לקונטרול/אלן ווייק, במשחק עצמו יש רק רפרנסים של דרך אגב כמו שטרנטינו משתעשע עם זה שהסרטים שלו ביקום אחד או שבאלן ווייק היו רפרנסים למקס פיין (וגם בקונטרול ו-QB). אם כבר יש משהו ספויילרי אז רמדי עשתה את זה עם ההכרזת DLC אלן וויק לקונטרול :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 18 ספטמבר 2019, 14:08

bling כתב:בוא נחכה אז לעוד ביקורות, לא מאמין שהוא ירד מה 8 שזה כבר ציון טוב ביחס לציפיות שהיו כלפיו.

ב oc הוא ירד ל 83... עדיין יש מספר נמוך מאוד של ביקורות, עבור משחק בקליבר שכזה... בערך 20...
?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 18 ספטמבר 2019, 22:17

BL3 ירד ב OC ל 82 ו בMC ל84. נראה ש20 הביקורות שנבחרו בפינצטה יצרו תמונה מעט שונה מהתוצאה סופית.
?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 30 אורחים