משחקי 2019

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: משחקי 2019

הודעהעל ידי DrKeo » 02 יוני 2019, 12:21

Laskin כתב:מצד אחד זה משמח אותי, מצד שני זה כנראה אומר שלא אוכל לשחק בו השנה על הגדרות גבוהות ב-60FPS... אז אולי אדחה את הרכישה שלו עד אחרי שיהיה לי מחשב חדש, תלוי אם יתמוך בSLI או לא :)

אל תעשה יותר SLI, אף פעם, בבקשה :)

ואל תדאג, אתה תריץ אותו טוב, המשחק הזה בנוי לרוץ ב-60 על קונסולה של 1.84TF. אם הוא תומך ב-SLI אז ב-1000% אתה בסדר בהגדרות הכי גבוהות.

אבל האמת שזה די מעניין, כי אנחנו שנה לפני הדור הבא וכשמסתכלים על הדור הקודם אז אפשר לראות שכבר ב-2011, שנתיים לפני הדור הבא, התחלנו לקבל משחקים שהיו לגמרי הדור הבא (קרייסס 2-3 או BF3) ונראו על ה-PC הדור הבא בזמן שהקונסולות קבלו גרסה נכה שחלק מההגדרות הגרפיות שלה היו כל כך נמוכות שהן לא היו קיימות ב-PC. אתם חושבים שזה הולך לקרות עם COD החדש? שבהגדרות הכי גבוהות הוא יראה דור הבא בזמן שגרסת הקונסולות הנוכחיות יראו MEH בהשווה לגרסת ה-PC?
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 02 יוני 2019, 12:36

לפי כל הכתבים הטריילר, ושלבים שלמים שהם ראו רצים בזמן אמת, לקוחים ישירות מגרסאת הps4 pro אז לא הייתי בונה על זה. כלומר אם הpc יהיה הדור הבא אז בתאוריה הוא נראה הרבה יותר טוב ממה שראינו, ואין להם סיבה לא לחשוף אותו בגרסה הזאת.

אבל בזמנו פשוט הכוכבים די הסתדרו כדי שזה יקרה - הייתה לך חברה כמו קרייטק שנבנתה סביב הנסיון לעשות את הדברים הכי מרשימים טכנית שכרגע אפשר, וEA בדיוק הוציאו מנוע חדש שמשמש אותם מאז להל, ורצו להשוויץ איתו בצורה הכי עוצמתית שאפשר על היציאה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 יוני 2019, 12:38

ברור שלא אעשה יותר. להגנתי - בזמן ה-970 זה היה השיא של התמיכה בזה.
ולגבי לרוץ ב-60 על הקונסולות - כן, אבל אני די משוכנע שאם זה אכן מנוע חדש ומשופר בהרבה - אז על הקונסולות הוא ירוץ בMEDIUM במקרה הטוב (וכאן אני גם עונה על השאלה שלך בעצם).
ואין לי ספק שאוכל להריץ אותו ב-1080P על MEDIUM ב-60FPS. אבל לך אתה תשחק במדיום במחשב :D אני ממש פרפקציוניסט... אבל אם יתמוך בSLI אז באמת שזה די בטוח בסדר, לא על ULTRA אבל לכל הפחות בVERY HIGH ועם זה אני יכול לחיות :P

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 יוני 2019, 13:03

Stick כתב:לפי כל הכתבים הטריילר, ושלבים שלמים שהם ראו רצים בזמן אמת, לקוחים ישירות מגרסאת הps4 pro אז לא הייתי בונה על זה. כלומר אם הpc יהיה הדור הבא אז בתאוריה הוא נראה הרבה יותר טוב ממה שראינו, ואין להם סיבה לא לחשוף אותו בגרסה הזאת.

אבל בזמנו פשוט הכוכבים די הסתדרו כדי שזה יקרה - הייתה לך חברה כמו קרייטק שנבנתה סביב הנסיון לעשות את הדברים הכי מרשימים טכנית שכרגע אפשר, וEA בדיוק הוציאו מנוע חדש שמשמש אותם מאז להל, ורצו להשוויץ איתו בצורה הכי עוצמתית שאפשר על היציאה.

פרוסטבייט הושק עם BF BC ב-2008, אתה מדבר על פרוסטבייט 2 שיצא עם BF3 וכבר נראה דור הבא לגמרי. פרוסטבייט 3 היה המנע בשיגור של הדור הבא. כלומר לא היה פה איזו סערה מושלמת, מה שהיה זה יאוש של מפתחות משחקים מהדור שנמתח כבר 6 שנים באותו זמן (כשהסטורית דורות היו 5 שנים) ואפילו ערכות פיתוח לא היו להן לדור הבא. אני משער שהדור הזה קצת שונה, גם כי ברור לכולם כבר שנים שהדור הבא יגיע ב-2020 או 2021 וגם כי יש את הפרו וה-X. הדמו אכן רץ על הפרו אבל מעניין איך נראת גרסת ה-PC ואיך נראות גרסאות הבסיס בהשוואה. יכול להיות שזה אחד המשחקים הראשונים שבהם ההפרש יהיה גדול מאוד.

אגב, HUNT: SHOWDAWN של קרייטס יצא לאקסבוקס (תוכנית גישה מוקדמת) שבוע שעבר ואני לא ראיתי עדין השוואות טכניות אבל אני משער שהוא הולך להיות אחד מהמשחקים הללו. כלומר רק הסרה של SVOGI, המערכת תאורה גלובלית מבוססת ווקסלים של קרייטק (היא במקור של NVIDIA ויש גם ישום שלה ב-UE4 שבוטל ברגע שאפיק הבינו שהדור הנוכחי יהיה רק 1.8TF), גורמת למשחק כבר להראות הרבה יותר שטוח מה-PC. אני לא יודע אם ראיתם פעם השוואות ל-kingdone come עם ובלי SVOGI אבל ההבדל הוא ממש גדול.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 02 יוני 2019, 13:07

אולי יהיה פה הבדל משמעותי בין הפרו לps4, אבל אני לא מאמין שגרסאת הpc תהיה כל כך יותר מרשימה. הם היו חושפים אותו על הpc אם הוא היה נראה טוב יותר משמעותית שם.

חוץ מזה, COD אף פעם לא היו כאלה. אפילו בין גרסאת הps3 לps4 של גוסט לא היו כאלו הבדלים גדולים, וגרסאת הpc הייתה די זהה לגרסאת הps4.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 יוני 2019, 13:11

לא הייתי שולל גם RT בגירסת הPC... גם אם בעדכון שיצא אחרי המשחק, כמו בBF.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 יוני 2019, 13:17

Stick כתב:אולי יהיה פה הבדל משמעותי בין הפרו לps4, אבל אני לא מאמין שגרסאת הpc תהיה כל כך יותר מרשימה. הם היו חושפים אותו על הpc אם הוא היה נראה טוב יותר משמעותית שם.

חוץ מזה, COD אף פעם לא היו כאלה. אפילו בין גרסאת הps3 לps4 של גוסט לא היו כאלו הבדלים גדולים, וגרסאת הpc הייתה די זהה לגרסאת הps4.

תלוי למה אתה קורא "אף פעם". בתקופת COD 2 הם היו מפלצת גרפית, גם COD4 היה מפלצת גרפית בקונסולות אבל אין ספק של-PC הוא היה כבר הרצה די קלה. אבל הם כן טוענים שהם בונים את המנוע הזה לדור הבא ובדור הבא הבסיס הולך להיות סביבות VEGA 64 / 1080GTX. כלומר הכרטיסים הללו אמורים להריץ את המשחק ב4K או 4Kcb ב-60 שזה הרבה מעבר למה שהפרו מסוגלת לעשות.

אני לא יודע מה יעשו COD שיהיו בלעדיים לגמרי לדור הבא, כנראה שזה ממילא לא יקרה לפני 2022 פחות או יותר אם נסתכל הסטורית על המעבר דורות שלהם ו-2022 זה שוב משחק של IW וכנראה MW2 אז יכול להיות שנראה קפיצה בכל מני אלמנטים כמו שלבים גדולים יותר וכדומה, אבל בתאוריה המשחק הזה אמור להיות רגל פה ורגל פה מבחינת דורות.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 02 יוני 2019, 13:23

אין לי בעיה עקרונית, זה לא שזה לא הגיוני שיעשו פתאום משחק מתקדם ומבחינת הזמן אנחנו כבר בנקודה בה חושבים על הדור הבא. אבל שוב, למה שלא יציגו אותו על הpc אם הוא היה יותר מרשים משמעותית שם? העובדה שהוא הוצג כל הפרו אומרת שבמקרה הטוב יש הבדל בינו לבין הבסיס, אבל לכל היותר גרסאת הpc די דומה לגרסאת הפרו.
אפקטים מיוחדים אני כן יכול לראות, כמו RT לדוגמה שאולי עדיין לא קיים לגמרי במשחק ולכן אין מה להראות. אבל בכלליות משחק בהגדרות טובות יותר (נניח הפרו זה מדיום ובpc יש עד אולטרה) אני לא רואה.

חוץ מזה, גם בדור הזה זה קרה יחסית. אפילו משחקים כמו הוויצר שיצא בתחילת הדור היה בערך מדיום על הקונסולות ואולטרה (+ אפקטים מיוחדים) על הpc. אבל כשזה קורה אתה יודע שזה קורה, מוצכת לתקשורת תמיד גרסאת הpc, פה זה לא המצב.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 יוני 2019, 13:31

אותו דבר אתה יכול לשאול לגבי גירסת ה-X שהרבה פעמים נראית הרבה יותר טוב מגירסת הפרו... הגירסה הראשית היא כנראה גירסת הPS4 PRO ולכן גם הכי מתקדמת בפיתוח, אבל הם בטח ישתמשו בזמן שעוד יהיה להם כדי להסיר מגבלות ולהעלות הגדרות מסויימות שהורידו כדי להתאים את גירסת הפרו ל-60 פריימים.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 02 יוני 2019, 13:37

Laskin כתב:אותו דבר אתה יכול לשאול לגבי גירסת ה-X שהרבה פעמים נראית הרבה יותר טוב מגירסת הפרו... הגירסה הראשית היא כנראה גירסת הPS4 PRO ולכן גם הכי מתקדמת בפיתוח, אבל הם בטח ישתמשו בזמן שעוד יהיה להם כדי להסיר מגבלות ולהעלות הגדרות מסויימות שהורידו כדי להתאים את גירסת הפרו ל-60 פריימים.

כשגרסאת הX נראת משמעותית טוב יותר אז מראים אותה, או את גרסאת הpc. אבל מתי זה באמת קורה? אפילו RDR 2 לדוגמה (שהוצג על הפרו) נראה אותו דבר מלבד רזולוציה ואולי איזה אפקט קטן פה או שם. אבל זה אותו משחק מבחינה גרפית.
אין לי ספק שהמשחק ירוץ על הpc והX ברזולוציה גבוהה יותר, סיכוי טוב שעם איזה אפקט מיוחד לpc בתמיכת נווידיה או משהו, אבל לא הייתי מצפה למשהו שנראה משמעותית שונה ממה שראינו.
אם היה כזה - היינו רואים אותו ולא את מה שראינו. אין להם שום אינטרסט לחשוף 'מנוע חדש' ולדבר על כמה הוא מרשים ולהציג את הגרסה הנכה משמעותית שלו, בלי להתייחס לזה אפילו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 יוני 2019, 13:52

אבל כן יש הבדל בRDR2 ועדיין לא הלכו עם הגירסה הכי מרשימה, אז זה גם לפעמים עניין של הסכם עם סוני כדי למתג כמשחק פלייסטיישן, וגם מה שכתבתי קודם - שעובדים קודם על הגירסה הזו ורק בשלב מאוחר יותר מתאימים את הגירסאות האחרות ומוציאים מהן את המירב. אני די בטוח שNVIDIA הולכת להשוויץ בפיצ'רים גרפיים שבלעדיים למחשב, עם איזה טריילר משלהם מתישהו.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 02 יוני 2019, 13:57

אתה כאילו מסכים איתי אבל לא :).
אין בעיה, פיצ'רים של נווידיה זה גם משהו שיש במשחקים מתחילת הדור (ארקהאם נייט, הוויצר..), אז עכשיו בסופו יהיו יותר? סבבה. אני יכול לראות RT וכדומה.
אבל שהמשחק באמת יראה שונה מעבר לאפקטים ספציפיים? כלומר ממש בהגדרות הבסיסיות שזו גרסאת המדיום ובX והpc תהיה להם גרסאת אולטרה שהם לא חושפים עוד? לא סביר בכלל.
RDR 2 נראה טוב יותר בX. יש לו רזולוציה גבוה יותר. ההגדרות עצמן אותו דבר ולכן זו דוגמה שתומכת במה שאני אומר ולא במה שאתה אומר :).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 יוני 2019, 14:06

נו, אבל אנחנו מדברים רק על הגרפיקה, אז מה עוד יש חוץ מרזולוציה ואפקטים? :) הרי רק אפקט כמו RT עושה הבדל של שמיים וארץ, אז זה תלוי איזה אפקטים ספציפיים...
לגירסת ה-X של RDR2 יש גם HDR טוב יותר וצל מדויק יותר אם אני לא טועה, אבל להערכתי אם שם זה הבדלים מינוריים יחסית, פה נקבל כמעט בכל הגדרה והגדרה בתפריט ההגדרות הגרפיות עלייה של דרגה אחת עד 3, וביחד זה ייתן תמונה מרשימה בהרבה... זאת בנוסף להגדרות בלעדיות לPC.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 02 יוני 2019, 14:15

אז לא, אנחנו לא נקבל עלייה של דרגה - 3 בכל הגדרה והגדרה בתפריט. אתה למעשה אומר שהטריילר שכולנו ראינו והשלבים המלאים שראו העיתונאים (ונראה בטח בE3) הם בהגדרות מדיום.
אז לא, מה שראית זה מה שתקבל. הדבר היחיד שתקבל יותר מזה זו רזולוציה גבוה יותר, קצב FPS לא נעול (אבל הוא גם ככה 60 שזה המקסימום לרוב הגיימרים), ואולי צל טיפונת חד יותר כמו RDR 2 )ברמה לא מורגשת בכלל).
מה שאתה טוען זה ש*הכל* - טקסטורות, צל, פרטים, עשן, AA, וכו'.. *הכל*, יראה טוב יותר בצורה משמעותית ממה שראינו עכשיו.

מעבר לזה, אפקטים מיוחדים שנווידיה דוחפת תמיד יש וזה לא מיוחד למשחק הזה. כן, הם כנראה יהיו כאן ויוסיפו בצורה מורגשת לנראות, אבל אלו אפקטים 'חיצוניים' שפשוט לא יכולים להיות בקונסולה ואותם רק אחוז קטן יוכל בכלל להריץ. בשביל RT לדוגמה אתה בכל מקרה צריך לשדרג כרטיס מסך וזה לא רלוונטי לכלום מהבחינה הזאת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 יוני 2019, 14:16

יש להם עסקה עם סוני על ה-DLC והשיווק, בטריילר של הפס4 למשל כתוב משהו בסגנון של "שחקו ב-DLC ראשונים על הפס4". יכול להיות שזה חלק מעסקת השיווק שלהם. מעבר לזה, התאורית קונספירציה שלי היא עדין שה-COD הזה יוצא גם לדור הבא והם הולכים להדגים איך הוא נראה בדור הבא במסיבה של מיקרוסופט (שזה אגב סותר לגמרי את מה שאמרתי בתחילת ההודעה על העסקת שיווק עם סוני :)).

אולי זה קצת wishfull thinking, אבל אם זה מנוע לדור הבא אז בתאוריה בטח יהיו שדרוגים יפים בגרסת ה-PC. רוב המשחקים בדור הזה רצים בקונסולות בסביבות מדיום כשעל ה-PC יש הגדרות אולטרה. יש משחקים שבהם ההבדלים הם תהומיים כמו כל משחק מבוסס קרייאנג'ין למשל ויש משחקים שבסוף זה קצת רזולוציה וזהו. אם המשחק הזה בנוי לדור הבא, אני משער שזה יותר המקרה הראשון מהשני.

אגב, בטמן ארקאם נייט הוא דוגמה למשחק שהוצג לראשונה בגרסת הפס4 ובסוף נראה ב-PC הרבה יותר טוב, בצורה די קיצונית וזה עוד לפני האפקטי NVIDIA.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 02 יוני 2019, 14:19

DrKeo כתב:אגב, בטמן ארקאם נייט הוא דוגמה למשחק שהוצג לראשונה בגרסת הפס4 ובסוף נראה ב-PC הרבה יותר טוב, בצורה די קיצונית וזה עוד לפני האפקטי NVIDIA.

גרסאת הPC של ארקהאם נייט :).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 יוני 2019, 14:22

Stick כתב:
DrKeo כתב:אגב, בטמן ארקאם נייט הוא דוגמה למשחק שהוצג לראשונה בגרסת הפס4 ובסוף נראה ב-PC הרבה יותר טוב, בצורה די קיצונית וזה עוד לפני האפקטי NVIDIA.

גרסאת הPC של ארקהאם נייט :).

כן, פורט קקה עם בעיות פריימים קשות, אבל עדין דוגמה למשחק עם גרפיקה מרשימה בהרבה על ה-PC לעומת הפס4 שהייתה ההדגמה המקורית שלו והמקור לטריילר הראשון. זה היה בעיקר בגלל הגשם והאפקטים שסבבו אותו ואז כשמוסיפים את האפקטים של PHYSX ההפרש הפך לתהומי אבל עדין, זאת דוגמה די טובה למשחק שהודגם קודם על הפס4, כנראה בגלל הסכם שיווק עם סוני, ונראה הרבה יותר טוב על ה-PC.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 02 יוני 2019, 14:23

או שהוא הודגם קודם על הps4 בגלל שהם החליטו לעשות גרסאת pc חצי שעה לפני היציאה :).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 יוני 2019, 14:26

Stick כתב:אז לא, אנחנו לא נקבל עלייה של דרגה - 3 בכל הגדרה והגדרה בתפריט. אתה למעשה אומר שהטריילר שכולנו ראינו והשלבים המלאים שראו העיתונאים (ונראה בטח בE3) הם בהגדרות מדיום.
אז לא, מה שראית זה מה שתקבל. הדבר היחיד שתקבל יותר מזה זו רזולוציה גבוה יותר, קצב FPS לא נעול (אבל הוא גם ככה 60 שזה המקסימום לרוב הגיימרים), ואולי צל טיפונת חד יותר כמו RDR 2 )ברמה לא מורגשת בכלל).
מה שאתה טוען זה ש*הכל* - טקסטורות, צל, פרטים, עשן, AA, וכו'.. *הכל*, יראה טוב יותר בצורה משמעותית ממה שראינו עכשיו.

מעבר לזה, אפקטים מיוחדים שנווידיה דוחפת תמיד יש וזה לא מיוחד למשחק הזה. כן, הם כנראה יהיו כאן ויוסיפו בצורה מורגשת לנראות, אבל אלו אפקטים 'חיצוניים' שפשוט לא יכולים להיות בקונסולה ואותם רק אחוז קטן יוכל בכלל להריץ. בשביל RT לדוגמה אתה בכל מקרה צריך לשדרג כרטיס מסך וזה לא רלוונטי לכלום מהבחינה הזאת.

תשמע, "משמעותי" זה משהו מעט מורכב... למשל לא חסרים משחקים שאתה ממש צריך זכוכית מגדלת כדי להבין את ההבדל בין הגדרות מסויימות בMEDIUM להגדרות מסויימות בULTRA. אבל עדיין זה לוקח הרבה יותר משאבים, ובסצינות מסויימות ההבדל בהחלט ברור גם אם ברוב מהלך המשחק זה ממש מינורי. וכמובן שיש הגדרות ששם ההבדל הוא עצום. אז לא יודע אם באמת הכל יראה לנו *משמעותית* טוב יותר ככה מהטריילר, אבל כן - הכל יראה סה"כ טוב יותר :)

לבגי אפקטים של NVIDIA - דווקא הרבה מאוד לדעתי כן יוכל להפעיל אותן, פשוט לא RT. למשל יש הגדרות AA שבלעדיות לNVIDIA והתפקיד שלהן זה בעיקר לשפר ביצועים על חשבון דברים שאתה כנראה לא תשים לב אליהם, משמע דווקא לא הAA הכי טוב, אבל כן הכי יעיל, או הגדרות בלעדיות של SSAO למשל שלא ממש מחסלות את הביצועים.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 02 יוני 2019, 14:35

לאסקין, אתה צריך להחליט על מה אנחנו מתווכחים! :)
אני אומר שההגדרות של נווידיה הן גם ככה משהו שהרבה אנשים לא יוכלו להפעיל ולכן אין טעם להשוויץ בהן כשהקהל יודע שזה לא מה שהוא יקבל, ואתה אומר לי שיש הגדרות AA שגורמות למשחק להראות פחות טוב אבל לרוץ יותר טוב ולכן אנשים כן יפעילו אותן? מה זה קשור :)?

אבל בסופו של דבר אי אפשר באמת לדעת. תאורתית, הכוח לעשות היום משחק pc (או גרסאת pc) שתראה כמו קרייסיס של היום היא קיימת. אבל זה לא קורה. לדעתי COD זה ממש לא המשחק שיעשה את זה (או משהו דומה שיגרום לנו להגיד "דור הבא").
אולי כן, כי תאורתית אפשר, אבל אני מאוד אופתע. אין לנו ממש מה להמשיך להתווכח על זה חוץ מזה שאני חושב שזה לא יקרה ואתם חושבים (לאסקין) או מקווים (קיאו) שכן.
פשוט נחכה ונראה..
נערך לאחרונה על ידי Stick ב 02 יוני 2019, 14:38, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 יוני 2019, 14:37

Stick כתב:או שהוא הודגם קודם על הps4 בגלל שהם החליטו לעשות גרסאת pc חצי שעה לפני היציאה :).

המשחק התחיל פיתוח על ה-PC כך או כך, התחילו לעבוד עליו לפני שהייתה בכלל ערכת פיתוח לפס4 ול-ONE. מה אני אגיד לך, נחזיק אצבעות אחרת COD של הדור הבא לא יהיה מרשים במיוחד אם ככה הוא יראה.

תנו לי משהו שיאמץ את ה-2080RTX שלי כבר! :)
אני משחק ב-RE2 עם סקייל רזולוציה של 170% (כמעט 4K) ועדין אני מקבל יותר מ-100FPS למען השם. אני מחכה כבר ל-CONTROL שעם ה-3 אפקטי RT במקביל שלו בטח יכניע את הכרטיס שלי ל-30FPS.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 02 יוני 2019, 14:41

אגב, אם האקסבוקס איכשהו תצא בחצי הראשון של 2020 ואז MW יקבל פורט אמיתי (כשהמנוע כבר נבנה במחשבה על זה, מן הסתם) אז אני כן יכול לראות אותו מקבל גרסאת "דור הבא" גם על הpc. אבל זו האופציה היחידה מבחינתי, כל עוד MW ספציפית לא יצא לדור הבא (ואם גם מייקרוסופט וגם סוני מכוונות לסוף 2020 אז הוא לא, וזה יהיה הCOD הבא) אז אני לא רואה גרסאת דור הבא שלו על הPC בלבד.

אבל הלוואי, אני אמנם כרגע רק עם GTX 970 בודד שכבר לא עומד בכבוד מוחלט גם מול מה שיש לסוף הדור הזה להציע על הpc, אבל אני מת כבר לשדרג למשהו חדש. רק תנו לי סיבה :).

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 02 יוני 2019, 14:44

אולי אני חי בסרט אבל לא ראיתי אף משחק פיסי לעומת קונסולות שאפשר להגדיר את ההבדל בו כ"תהומי", ובלי קשר לא קיבלנו אף משחק פיסי שאפשר בכלל לרמוז שהוא שייך לדור אחר לעומת מה שיש על הקונסולות מה ששוב מעמיד באור מאוד מוגזם את ההגדרה "הפרש תהומי".

בכל מקרה הדבר הכי יפה בינתיים בדור הזה זה RDR2 שלא קיים בכלל על המחשב אז אף אחד לא יכול למכור לי שהסיפור של הדור הזה דומה במשהו למה שהלך בדור הקודם.

אני מאוד אתפלא אם קוד יביא באמת את הדור הבא על הפיסי (וזה צריך להראות טוב משמעותית מכל משחק שקיים על הקונסולות, לא רק טוב יותר מגרסת הקונסולות של קוד החדש, אחרת איך זה יכול להיות דור הבא אם RDR2/ TLOU2/ DS מרשימים ממנו?) בזמן שגרסאות הקונסולות מחווירות, נחיה ונראה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 יוני 2019, 14:53

Stick כתב:לאסקין, אתה צריך להחליט על מה אנחנו מתווכחים! :)
אני אומר שההגדרות של נווידיה הן גם ככה משהו שהרבה אנשים לא יוכלו להפעיל ולכן אין טעם להשוויץ בהן כשהקהל יודע שזה לא מה שהוא יקבל, ואתה אומר לי שיש הגדרות AA שגורמות למשחק להראות פחות טוב אבל לרוץ יותר טוב ולכן אנשים כן יפעילו אותן? מה זה קשור :)?

אבל בסופו של דבר אי אפשר באמת לדעת. תאורתית, הכוח לעשות היום משחק pc (או גרסאת pc) שתראה כמו קרייסיס של היום היא קיימת. אבל זה לא קורה. לדעתי COD זה ממש לא המשחק שיעשה את זה (או משהו דומה שיגרום לנו להגיד "דור הבא").
אולי כן, כי תאורתית אפשר, אבל אני מאוד אופתע. אין לנו ממש מה להמשיך להתווכח על זה חוץ מזה שאני חושב שזה לא יקרה ואתם חושבים (לאסקין) או מקווים (קיאו) שכן.
פשוט נחכה ונראה..

אז לא כל כך הבנת אותי, ההגדרות האלה לא גורמות לו להראות פחות טוב, אלא פחות טוב מההגדרות הכי גבוהות ותובעניות שקיימות על הPC, ועדיין - התוצאה מרשימה וטובה יותר מאשר על הקונסולות, ואנחנו משווים לקונסולות :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 יוני 2019, 14:57

bling כתב:אולי אני חי בסרט אבל לא ראיתי אף משחק פיסי לעומת קונסולות שאפשר להגדיר את ההבדל בו כ"תהומי", ובלי קשר לא קיבלנו אף משחק פיסי שאפשר בכלל לרמוז שהוא שייך לדור אחר לעומת מה שיש על הקונסולות מה ששוב מעמיד באור מאוד מוגזם את ההגדרה "הפרש תהומי".

בכל מקרה הדבר הכי יפה בינתיים בדור הזה זה RDR2 שלא קיים בכלל על המחשב אז אף אחד לא יכול למכור לי שהסיפור של הדור הזה דומה במשהו למה שהלך בדור הקודם.

אני מאוד אתפלא אם קוד יביא באמת את הדור הבא על הפיסי (וזה צריך להראות טוב משמעותית מכל משחק שקיים על הקונסולות, לא רק טוב יותר מגרסת הקונסולות של קוד החדש, אחרת איך זה יכול להיות דור הבא אם RDR2/ TLOU2/ DS מרשימים ממנו?) בזמן שגרסאות הקונסולות מחווירות, נחיה ונראה.

אתה צודק, אולי חוץ מאשר kingdome come שדברים כמו SVOGI שחסרים בו עושים הבדל גרפי משמעותי אבל בגלל שהמשחק בכלליות די מכוער זה לא בא לידי ביטוי. מה לעשות, גרפיקה של דור הבא דורשת גם אמנים מוכשרים, לא רק טכנולוגיה :)
אבל תן לזה שבוע, E3 מגיעה ואיתה כל מני הדגמות של משחקים שיצאו בסוף 2020 ו-2021 ויהיו כבר במקרה הרע CROSS GEN ובמקרה הטוב ממש משחקי דור הבא מלאים. כלומר תראה את סייברפאנק, ההדגמות שקבלנו היו על 1080TI שהוא כנראה חזק מה-GPU של הפס5. המשחק הזה לגמרי הולך להיות "BF3" של הדור הזה כשגרסת הדור הנוכחי תראה קצת מגוחכת בהשוואה לדור הבא.

סטיק, אני בתאוריה מסכים איתך ובכלליות חצי ממה שאני כותב מתבסס על התאוריה של חיי בסרט שהאקסבוקס תצא באמצע שנה הבאה ולא בסופה. אבל מעבר לזה, בגלל שהמשחק נבנה לדור הבא ויש בו כל מני פיצ'רים שהקונסולות הרגילות יתקשו להריץ, רק העלאת ההגדרות של הפיצ'רים הללו יכולה בתאוריה ליצור הפרש גדול יותר לגרסת ה-PC לעומת משחקי COD קודמים. אגב, כן יש פה חריג אחד, שההמרה המלאה של COD למנוע דור הבא קרתה ב-COD 2014 (כבר בזה של 2013 היו שדרוגים אבל הם היו קלים יחסית) בזמן שעכשיו אנחנו מקבלים את זה כבר ב-COD 2019 שזה המקביל ל-COD 2012 של הדור הקודם. אז אולי כן יהיה פה סוג של חסד, מי יודע.

אה, וריצ'רד מ-DF אשר ש-IW עובדים עכשיו על תמיכה ב-RT לגרסת המחשב :mrgreen:
אז COD כן יחנוק לי את ה-2080RTX!

(הוא אומר את זה ב-9:50)

הוא גם אומר שזאת רק חשיפה ראשונה ושיש עוד הרבה הפתעות לחשוף מבחינת PR עד שחרור המשחק באוקטובר (10:14). אז אולי כן יש גרסת "דור הבא"?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 31 אורחים