משחקי 2019

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: משחקי 2019

הודעהעל ידי DrKeo » 25 מאי 2019, 03:52

קבלו את זה, ל-COD החדש קוראים Call of Duty: Modern Warfare. אז אתם בטח שואלים איך זה יכול להיות, יש כבר משחק בשם הזה. אז התשובה היא שאין, למשחק הקודם קראו Call of Duty 4: Modern Warfare. אחד המצחיקים :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 מאי 2019, 08:47

אולי זה פשוט רצון לסמל ריבוט לסדרה סטייל גאד אוף וור.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 מאי 2019, 12:18

אני כל כך בספק :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 מאי 2019, 12:21

לפחות לפי המדליף,זה בדיוק מה שזה:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 מאי 2019, 21:30

נראה מעולה.
כל מה שאני רוצה במשחק COD. הלוואי וזה טוב כמו הטריילר, ואם זה יותר מעשר שעות אז אני קונה את זה ביום הראשון... לא אמרתי את זה מאז MW המקורי נראה לי (:
מצידי שיהיה גם בלי מולטי בכלל
איזו הפתעה נהדרת...

ויש גם את זה:

המקורי היה לא רע אז נחמד... אשמח לשחק בו כשיהיה משחק החודש בפלוס, מתישהו ^_^

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 30 מאי 2019, 22:04

כן,נראה שזה ה-COD שחיכיתי לו..אני בפנים. למרות כל החרא אני עדיין מאוד נהנה מהקמפיינים של הסדרה. וקרוס פליי! סוף סוף אני אוכל לשחק עם החבר'ה שלי בלי להיכנע לגרסאת הקונסולה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 מאי 2019, 22:12

COD באמת מפתיע. הם פתאום נזכרו בשורשים של הסדרה, לפני שהיית סופר חייל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 מאי 2019, 22:28

בא נראה רק אם יהיה להם ביצים לעשות משהו כמו ״נו ראשן״ ב-2019

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 מאי 2019, 22:42

Laskin כתב:בא נראה רק אם יהיה להם ביצים לעשות משהו כמו ״נו ראשן״ ב-2019

ב-2019 זה יהיה אמיץ מבחינתם לשים דמות לבנה עם רסטות :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 מאי 2019, 22:52

War... war changes

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 מאי 2019, 23:04

פרטים על COD:
- משחק חדש לגמרי, לא רימייק למשחק המקורי.
- חוקרים את האזורים האפורים של מלחמה, מה חייל מוכן לעשות ומה לא.
- הם אומרים שההגדרה של לוחמה מודרנית השתנתה ב-12 שנים מאז שיצא MW המקורי.
- ההשראה נלקחת מסרטי מלחמה ודוקומנטרים של השנים האחרונות ובנוסף מלחמות אמיתיות כמו זאת שמתנהלת בסוריה.
- ועדין כמובן שהם לא אמיצים מספיק לשים מדינה ערבית אמיתית כך שהמשחק מתרחש בחלקו ב"אורזיקסטאן", המדינה הערבית הדמיונית שלהם.
- בנוסף לחיילי tier 1 משחקים גם "מורדים".
- יהיה שלב בלונדון.
- צורת המשחק משנה את ההתרחשות בשלב והעלילה. אם לדוגמה מצליחים לחלץ בני ארובה או לחילופין אם הם מתו ישפיע על המשך המשימה ולפעמים גם ממש על הסיפור.
- בנו מחדש את המערכת של ראית לילה והיא מגבירה אור בצורה ראליסטית יותר מבעבר.
- יש שימוש ב-RT בשביל אודיו, זה אמור לספק הד וצלילים חוזרים ראליסטים. (לא להתלהב מדי, RT לאודיו לוקח שבריר האחוז מ-RT לגרפיקה כך שזה לא מרמז על שום דבר אחר).
- עליות בדרגה של הדמות והנשקים ימשיכו גם בסינגל, כלומר אם הגעתם במולטי לרמה 10 ושדרגתם נשק מסויים אז כשתכנסו לסינגל גם תהיו ברמה 10 ואותו נשק ישמור על השדרוג ולהפך.

ומשהו שממש תפס לי את העין, הפיסיקת בד. שימו לב לבגדים בטריילר, ביחוד לקראת הסיום בסצנת הליקופטר. נראה פשוט מעולה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 31 מאי 2019, 00:58

ראיתי וידאו של יוטיובר די מרכזי שאמר שהוא לא יעלה וידאו של הקמפיין בערוץ שלו כי זה פשוט יותר מדי וגורם ל-no russian להיראות כמו סרט פיקסאר.
זה מוזר שעכשיו אני רוצה לשחק במשחק אפילו יותר? :?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 מאי 2019, 01:56

נשמע כמו דיבורי הייפ קלאסים. "אוי, הסרט אימה הזה כל כך מפחיד שאנשים הקיאו באולם" :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 31 מאי 2019, 04:35

אני חייב להגיד שהפרמיס של ריבוט לMW הוא די טפשי :).
כאילו, הייתה להם סדרה של משחקים מבוססי מלחמה פיקטיבית בעולם מודרני וריאליסטי. המשחק החדש הוא לא חלילה משחק אחר שמבוסס על מלחמה אחרת ופיקטיבית בבסיס מודרני וריאליסטי, לא, זה ריבוט לאותו משחק :).

אבל אין ספק שזה נראה טוב. הם יודעים בדיוק מה הם עושים עם הטריילר הזה, ועובדה שהם מצליחים לגרום לחברה כמונו שממזמן זנחו את הסדרה הזאת להתעניין בו במידה מסוימת. סך הכל, אם באמת יהיה כאן סינגל ברמה מאוד גבוה כמו שאפשר לפתח צפיות (שנה אחרי שנטשו את הסינגל והיה נראה שמת עולם הסינגל, כן?) אז מצב טוב שאקנה אותו.
ואם כבר אקנה, אז מי יודע, אולי אפילו אתנסה במולטי לראשונה מאז בלאק אופס הראשון..

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 מאי 2019, 04:44

Stick כתב:אני חייב להגיד שהפרמיס של ריבוט לMW הוא די טפשי :).
כאילו, הייתה להם סדרה של משחקים מבוססי מלחמה פיקטיבית בעולם מודרני וריאליסטי. המשחק החדש הוא לא חלילה משחק אחר שמבוסס על מלחמה אחרת ופיקטיבית בבסיס מודרני וריאליסטי, לא, זה ריבוט לאותו משחק :).

אבל אין ספק שזה נראה טוב. הם יודעים בדיוק מה הם עושים עם הטריילר הזה, ועובדה שהם מצליחים לגרום לחברה כמונו שממזמן זנחו את הסדרה הזאת להתעניין בו במידה מסוימת. סך הכל, אם באמת יהיה כאן סינגל ברמה מאוד גבוה כמו שאפשר לפתח צפיות (שנה אחרי שנטשו את הסינגל והיה נראה שמת עולם הסינגל, כן?) אז מצב טוב שאקנה אותו.
ואם כבר אקנה, אז מי יודע, אולי אפילו אתנסה במולטי לראשונה מאז בלאק אופס הראשון..

גם מאושר שיש סינגל ב-COD של שנה הבאה מהכתבה של שריר שדבר על זה שסלדג'האמר עושים את הסינגל וטרייארק עושים את המולטי.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 31 מאי 2019, 05:26

כן, מלכתחילה זה היה די ברור ורשמי שזה עניין חד פעמי, בעיקר בגלל שאקטיוויזן לחצו להכניס מעכשיו לעכשיו את המצב באטל רויאל. כן היה קמפיין בפיתוח, הוא פשוט נזנח כדי להעביר משאבים למצב בלקאווט שלהם.
אבל זה סתם משעשע, לפני שנה המצב של הסינגל היה בקרשים והייתה אווירה (מוטעת) שCOD זונחים אותו, ובכל מקרה הוא היה משמעותית הגורם הכי שולי בחבילה הכוללת.
והנה, שנה שעברה ויוצא משחק שלפחות כרגע נראה שהסינגל שלו יקבל פוקוס מאוד מרכזי, בדיוק כמו סדרת MW המקורית.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 מאי 2019, 20:04

הכמה שניות בטריילר שרואים את לונדון נראה כמו משימה שיכולה להזכיר את נו ראשן, הלוואי ויעשו משהו עוצמתי כזה, לא חשתי שום רגש בשום שלב בסדרה הזו מאז, ואני משתדל לשחק בקמפיין של כולם, זה פשוט כבר כמה שנים ברצף לא מעניין אותי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 מאי 2019, 22:32

Laskin כתב:הכמה שניות בטריילר שרואים את לונדון נראה כמו משימה שיכולה להזכיר את נו ראשן, הלוואי ויעשו משהו עוצמתי כזה, לא חשתי שום רגש בשום שלב בסדרה הזו מאז, ואני משתדל לשחק בקמפיין של כולם, זה פשוט כבר כמה שנים ברצף לא מעניין אותי.

כי זה היה המשחק האחרון של זמפלה ושות׳ :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 יוני 2019, 17:05

לאסקין, רצית קטע no russian? אז קבלת, יש במשחק סצנה
ספויילר: הצג
שמשחקים ילד חייל.

שמתי בספויילר למי שלא רוצה לדעת אבל זה יהיה בכל האינטרנט בקרוב ממילא.

בכלליות נשמע שיש שם כמה וכמה סצנות no russian וזה כולל:
ספויילר: הצג
- משימה שבה נלחמים בלונדון ויש המון אזרחים בלחימה כולל נשים וילדים.
- משימה שבה חיילים רוסים מורידים גז עצבים על אזרחים בזמן שאתה משחק ילדה שגם יורה ודוקרת אוייבים.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 01 יוני 2019, 19:30

מבחינתי COD כבר עברו את השלב שבו הן יכולים לעשות סצנה 'מזעזעת' שבאמת תזעזע. זו מקבילת הגיימינג לסרט של מייקל ביי, ואם הוא יכניס סצנה כזו בסרט שלו זה סתם ירגיש לא קשור.
בלי קשר, זה מרגיש מאוד מלאכותי כל החיפוש הזה אחר סצנת 'no russian' חדשה. כשהיא תגיע כבר אפשר לראות את התפרים מקילומטרים - "אה, פה אני אמור להזדעזע" כזה.. אתם יודעים, 'לחץ ריבוע כדי להביע כבוד' וכל זה.
הסדרה כבר מזמן לא במקום שבו היא הייתה בתקופת MW 1 ו2 המקוריים, והנסיון להחזיר אותה לשם בצורה מלאכותית (בלי לעבוד על זה באמת, עם סיכונים אומנותיים וכלכליים מצד אקטיוויזן ולא עוד משחק שנתי לסמן עליו וי), הוא אולי נסיון מעניין שארצה לראות לאן ילך, אבל בעיניי סיכויי הכשלון שלו גדולים בהרבה על סיכויי ההצלחה.

בכל זאת אני בטוח שיהיה משחק סולידי ומהנה, ערכי הפקה מדהימים, אקשן נהדר.. סרט של מייקל ביי. דווקא הרגעים בהם המשחק ינסה לעשות בכוח דברים שהוא לא הם הרגעים שאני פחות מצפה להם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 יוני 2019, 19:55

Stick כתב:מבחינתי COD כבר עברו את השלב שבו הן יכולים לעשות סצנה 'מזעזעת' שבאמת תזעזע. זו מקבילת הגיימינג לסרט של מייקל ביי, ואם הוא יכניס סצנה כזו בסרט שלו זה סתם ירגיש לא קשור.
בלי קשר, זה מרגיש מאוד מלאכותי כל החיפוש הזה אחר סצנת 'no russian' חדשה. כשהיא תגיע כבר אפשר לראות את התפרים מקילומטרים - "אה, פה אני אמור להזדעזע" כזה.. אתם יודעים, 'לחץ ריבוע כדי להביע כבוד' וכל זה.
הסדרה כבר מזמן לא במקום שבו היא הייתה בתקופת MW 1 ו2 המקוריים, והנסיון להחזיר אותה לשם בצורה מלאכותית (בלי לעבוד על זה באמת, עם סיכונים אומנותיים וכלכליים מצד אקטיוויזן ולא עוד משחק שנתי לסמן עליו וי), הוא אולי נסיון מעניין שארצה לראות לאן ילך, אבל בעיניי סיכויי הכשלון שלו גדולים בהרבה על סיכויי ההצלחה.

בכל זאת אני בטוח שיהיה משחק סולידי ומהנה, ערכי הפקה מדהימים, אקשן נהדר.. סרט של מייקל ביי. דווקא הרגעים בהם המשחק ינסה לעשות בכוח דברים שהוא לא הם הרגעים שאני פחות מצפה להם.

אבל הם טוענים שהם משנים כיוון. זה לא משנה אם המשחקים הקודמים היו ״מייקל ביי״ אם המשחק החדש הוא hurt locker או משהו כזה. כל עוד המשחק הזה מציג קמפיין שבונה נכון את מה שהוא מנסה לבנות, אני לא רואה סיבה לבקר אותם.

הסדרה עברה אסקלציה מאוד קיצונית אבל אם תסתכל על cod-1-4, רובם היו יחסית די סולידים וניסו להיות ראליזם מלחמה הוליוודי. כלומר לא המציאות אבל כן סוג של הטוראי ראיין על סטרואידים. במשחקים האחרונים זה פורנו מייקל ביי שבו אתה סופר חייל בלתי ניתן לעצירה. הם רוצים לחזור לימים של שני הצלפים שזוחלים לבד ביער בצ׳רנוביל.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 01 יוני 2019, 22:44

מייקל בי ,זה יותר רובוטים לדעתי
למרות שגם גיבורים אנושים בסרטים שלו ,לא מציאותיים בכלל

עם כבר cod מבחינתי ,אפכה למקבילה של סרטי רמבו
רק שיש חילים שעוזרים לרמבו

אבל אני חושב שיש בעיה גדולה לסדרה בשנים האחרונות
וזה כמות הניסיון לגרוף עוד כסף מהלקוחות

זה התחיל בחבילות מפות בתשלום נוסף
יותר מאוחר עשו חבילה עונתית של dlc
ומאוחר יותר דחפו גם מיקרו תשלומים
וזה בסדרה שיוצא משחק חדש בערך כל שנה
כבר שנים

לא סתם המכירות נחלשו בשנים האחרונות ,הסדרה כניראה עדין מאוד ריווחית ,אבל ראינו איך השוק הולך
לכיוון משחקים כאלו שמחולקים בחינם ,והרווח ממיקרו תשלומים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 יוני 2019, 02:59

מסתבר ש-COD רץ על מנוע משודגר מאוד (הם קוראים לזה מנוע חדש, מן הסתם הוא מבוסס על הקודמים). הבולטים שהם מדברים עליהם הם:
- קפיצה גדולה במספר הפוליגונים על המסך, פי 5 מכל משחק COD עד היום.
- אורות ווליומטרים.
- צפיפות אטמוספרה וערפל קרקע.
- שימוש בפוטוגאומטריה.
- מערכת שמסמלצת ברקע אור בלתי נראה, קרינת חום ו-IR, בשביל ליצור מצבי ראית לילה וראית חום ראליסטים. כלומר המצבים הללו הם כבר לא פילטרים, המערכת מחשבת פליטה של חום ו-IR מגופים שונים ועל בסיס זה רואים בראית הלילה וראית החום.
- המנוע עבר לשיטת אריחים עבור הזרמת מידע, בדומה למשחקי עולם פתוח, כך שבתאוריה אין הגבלה לגודל של שלב (לדעתי זאת הכנה בכלל לדור הבא וכמובן למצבי BATTLE ROYAL). אז צפו לשלבי ענק ב-COD החדש, יש מצב שגם המולטי יעבור לשלבים הרבה יותר גדולים.
- עובדים על המנוע הזה חמש שנים והוא הולך להיות הבסיס לעתיד של COD. כלומר דור הבא. כל האולפנים, מ-RAVEN ועד סלאדג'האמר הולכים לעבוד על בסיס המנוע הזה (ובטח ליצור ממנו ענפים משלהם).
- עדין מכוונים ל-60FPS.

תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 יוני 2019, 11:02

מצד אחד זה משמח אותי, מצד שני זה כנראה אומר שלא אוכל לשחק בו השנה על הגדרות גבוהות ב-60FPS... אז אולי אדחה את הרכישה שלו עד אחרי שיהיה לי מחשב חדש, תלוי אם יתמוך בSLI או לא :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 יוני 2019, 11:56

מגניב, אני ממש מחכה לדמויות הבאות שייחשפו, בעיקר SPAWN וה-2 שעוד לא נחשפו... רוצים להמר מי אלו? :D
אני הייתי שמח לראות את דגם T1000 משליחות קטלנית... יכול להתאים לMK, וגם עם יציאת הסרט החדש זה יכול לעבוד
כמובן שגם הייתי שמח לכל דמות מSW, במיוחד DARTH MAUL
יש גם אופציות של גיבורי על אחרים, אבל לא נראה לי שזה יקרה... הלוואי והם יביאו עוד מישהו מDC
מוכן "להתפשר" גם על דנטה או ביונטה, או אפילו ASURA מASURA'S WRATH, שלדעתי חייב לקבל רימייק
אבל מן הסתם הכי הייתי רוצה לראות את קרייטוס. אולי זה יהיה מטופש שג'וני קייג' או סוניה ינצחו אותו, אבל זה נכון גם לגבי חצי מהדמויות שם :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 50 אורחים