משחקי 2019

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: משחקי 2019

הודעהעל ידי Laskin » 02 יוני 2019, 14:59

Stick כתב:אבל הלוואי, אני אמנם כרגע רק עם GTX 970 בודד שכבר לא עומד בכבוד מוחלט גם מול מה שיש לסוף הדור הזה להציע על הpc, אבל אני מת כבר לשדרג למשהו חדש. רק תנו לי סיבה :).

לגמרי, אני מת לעליית המדרגה הבאה... אני מניח שCYBERPUNK יגרום לי לעשות זאת כמו שהוויצ'ר 3 עשה לי את זה בפעם הקודמת :)
גם RDR2 יכול לדגדג לי קצת, למרות שקשה לי להאמין שארכוש אותו שוב, והאמת שCONTROL כבר עכשיו מציק לי שלא אשחק אותו בשיגור ואולי גם לא שנה שלמה אחרי שיצא, אבל אתמודד...

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 03 יוני 2019, 14:25

DrKeo כתב:
Laskin כתב:מצד אחד זה משמח אותי, מצד שני זה כנראה אומר שלא אוכל לשחק בו השנה על הגדרות גבוהות ב-60FPS... אז אולי אדחה את הרכישה שלו עד אחרי שיהיה לי מחשב חדש, תלוי אם יתמוך בSLI או לא :)

כשמסתכלים על הדור הקודם אז אפשר לראות שכבר ב-2011, שנתיים לפני הדור הבא, התחלנו לקבל משחקים שהיו לגמרי הדור הבא (קרייסס 2-3 או BF3) ונראו על ה-PC הדור הבא

You Keep using that word
Inigo Montoya.gif :D
לא רק ששום דבר במשחקים האלו לא היה "הדור הבא", אלא שבמקרה של Frostbyte 2.0 עצמו (מנוע שאפילו לא זמין לדור השמיני של הקונסולות) אפילו DICE התייחסו אליו בתור חצי צעד מהגרסה הקודמת. הפערים הויזואלים בין BF3 לבין BC2 ויאטנם הם זניחים ושינויי המנוע התמקדו בעיקר באספקטים של מקביליות טובה יותר ובהקלה על תהליכי פיתוח.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 יוני 2019, 14:47

אחרי פוקימון ומיינקראפט - הגיע תורם של סקוור לעשות חיקוי לGO:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 יוני 2019, 15:32

swym כתב:
DrKeo כתב:
Laskin כתב:מצד אחד זה משמח אותי, מצד שני זה כנראה אומר שלא אוכל לשחק בו השנה על הגדרות גבוהות ב-60FPS... אז אולי אדחה את הרכישה שלו עד אחרי שיהיה לי מחשב חדש, תלוי אם יתמוך בSLI או לא :)

כשמסתכלים על הדור הקודם אז אפשר לראות שכבר ב-2011, שנתיים לפני הדור הבא, התחלנו לקבל משחקים שהיו לגמרי הדור הבא (קרייסס 2-3 או BF3) ונראו על ה-PC הדור הבא

You Keep using that word
Inigo Montoya.gif :D
לא רק ששום דבר במשחקים האלו לא היה "הדור הבא", אלא שבמקרה של Frostbyte 2.0 עצמו (מנוע שאפילו לא זמין לדור השמיני של הקונסולות) אפילו DICE התייחסו אליו בתור חצי צעד מהגרסה הקודמת. הפערים הויזואלים בין BF3 לבין BC2 ויאטנם הם זניחים ושינויי המנוע התמקדו בעיקר באספקטים של מקביליות טובה יותר ובהקלה על תהליכי פיתוח.

זה... לא... אמממ... מאיפה להתחיל בכלל? בערך כל מה שאמרת לא נכון. פרוסטבייט 2 היה קפיצה דורית מפרוסטבייט 1, BF3 היה משחק שנבנה ל-PC ואז עבר שנמוך (שנמוך די מטורף) לקונסולות. הוא בעצם הבסיס לדור הבא של פרוסטבייט כשהמנוע שאתה מדבר עליו, זה שכמעט לא קבל שדרוג טכנולוגי אלה בעיקר עניינים ל-QOL של המפתחים ויותר הרס, היה פרוסטבייט 3. פרוסטבייט 2 היה קפיצה דורית שה-360 והפס3 בקושי התמודדו איתה.

זה נראה לך כמו משחק פס3? באמת? כמה אפשר לנסות לשכתב את ההיסטוריה?

והנה ראיון עם חבר'ה מדייס שמזכירים למכחישי "BF3 היה קפיצה דורית" (שלדעתי מסתכמים בערך בך) שפרוסטבייט 2 הוא הקפיצה הדורית שלהם ולא עוד סתם עדכון קטן:

והנה DF על BF3:
Bearing in mind everything we've seen of the computer version, it's no surprise that a maxed out PC experience is light-years ahead of what we see on console

BF3 על הקונסולות מקביל להגדרות הכי נמוכות ב-PC:
but even on console - which DICE itself acknowledge is roughly equivalent to the PC version on its lowest settings

המשחק נבנה עבור ה-PC קודם (שכבר בתקופה הזאת היה חזק מהפס4):
It comes as no surprise to learn that the PC version of Battlefield 3 is where we really see what Frostbite 2 is capable of. It's a game designed to leverage the best from current generation PC hardware, running only on DirectX 10 capable systems

שוב, המשחק נבנה ל-PC:
The list of enhancements DICE has made to the top-end PC experience is enormously comprehensive to the point where we really need a full tech analysis feature to cover off the game's accomplishments.

המשחק הוא טעימה של הדור הבא בגרסת הPC:
Ramp all of this up to a high resolution and the overall quality level of Battlefield 3 on PC is absolutely remarkable. It's the closest thing we have to a preview of the kind of fidelity we can expect to see on the next-gen consoles

וזה עוד לפני שהתחלנו לדבר על המולטי שהכיל בקונסולות מפות קטנות יותר ומספר שחקנים קטן יותר, מה שנקרא משחק נכה. אז חאלס, אפשר להפסיק לנסות לשכתב את ההסטוריה. פרוסטבייט 2 היה הכנת הקרקע לדור הבא, הוא היה שדרוג אדיר מפרוסטבייט 1 ו-1.5, גרסת ה-PC הייתה משמעותית יותר מרשימה מגרסת הקונסולות כי המשחק נבנה עם ה-PC כפלטפורמה המובילה וצריך לזכור ש-BF3 יהיה רק 30FPS על הקונסולות ו-SUB 720P וגם את שניהם הוא התקשה להחזיק עם לא מעט קריעות מסך ונפילות פריימים.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 03 יוני 2019, 16:24

לפעמים לא צריכים להיות גאונים טכניים כדי לראות שמשהו מסויים נמצא בדור מעל כל השאר. כשיצא הטריילר ההוא של באטלפילד 3 אז החברים הקז׳ואלים שלי שמשחקים פרו וטקן שלחו את זה בקבוצה שלנו בקטע של ״הולי שיט! אין מצב שהמשחק יראה ככה!!״

אני לא רואה מצב שמשחק שמשתמש בטכנולוגיה עתיקה כביכול יוציא תגובות כאלו מאנשים קז׳ואלים שכבר מכירים מה שהולך על הפס3 שלהם (גם אם הם קז׳ואלים כאמור), אם הם הרגישו שזה דור מעל כל מה שהם הכירו אז כנראה שזה אכן המצב.

עוד סימן קל זה כשגרסת הקונסולות אשכרה נראית כמו איך שמשחקי COD נראו על הווי בהשוואה לגרסאות הפס3 וה 360 רק שהפעם הפס3 בתפקיד הווי מול גרסת ה PC. לא יודע אם זה ה IQ/ אפקטים או הפריימרייט או סתם שילוב של הכל אבל אחרי הטריילר של גרסת הפיסי, כל מי שהפעיל את גרסת הפס3 הרגיש שרימו אותו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 יוני 2019, 16:59

bling כתב:לפעמים לא צריכים להיות גאונים טכניים כדי לראות שמשהו מסויים נמצא בדור מעל כל השאר. כשיצא הטריילר ההוא של באטלפילד 3 אז החברים הקז׳ואלים שלי שמשחקים פרו וטקן שלחו את זה בקבוצה שלנו בקטע של ״הולי שיט! אין מצב שהמשחק יראה ככה!!״

אני לא רואה מצב שמשחק שמשתמש בטכנולוגיה עתיקה כביכול יוציא תגובות כאלו מאנשים קז׳ואלים שכבר מכירים מה שהולך על הפס3 שלהם (גם אם הם קז׳ואלים כאמור), אם הם הרגישו שזה דור מעל כל מה שהם הכירו אז כנראה שזה אכן המצב.

עוד סימן קל זה כשגרסת הקונסולות אשכרה נראית כמו איך שמשחקי COD נראו על הווי בהשוואה לגרסאות הפס3 וה 360 רק שהפעם הפס3 בתפקיד הווי מול גרסת ה PC. לא יודע אם זה ה IQ/ אפקטים או הפריימרייט או סתם שילוב של הכל אבל אחרי הטריילר של גרסת הפיסי, כל מי שהפעיל את גרסת הפס3 הרגיש שרימו אותו.

לא צריך ללכת רחוק , DICE בעצמם אומרים על פרוסטבייט 2 ועל BF3 שהוא משחק ומנוע שבונה את הבסיס לדור הבא. הוא נבנה ל-PC הכי HIGH END שהיו באותה תקופה - היו למשל כרטיסים ל-PC שנה לפני BF3 ב-230$ שספקו 2TF ואם היית מוכן לבזבז אז היו כבר ב-2010 כרטיסי 5TF בשוק. לי למשל היה באותה תקופה 5870HD, כרטיס מ-2009 (BF3 יצא ב-2011) שעלה 370$ וספק 2.7TF. כלומר אפילו הפס4 לא רמה ביחס למחשבים של 2011, שלא נדבר על הפס3.

בקיצור, לא צריך להיתמם פה, אפילו בלי ידע טכני או הוכחות ספציפיות, כמו שאתה אמרת בלינג, כל הדיוט טכנולוגי ראה את BF3 והלסת שלו נפלה לרצפה. היה ברור לכולם שזה טעימה מהדור הבא, אפילו DF אמרו את זה במפורש, ואפילו אם בדור הבא BF4 נראה יותר טוב (האמת? לא הרבה יותר טוב מגרסת הPC של BF3) ורץ ב-60FPS (אבל עדין רק ב900P) עדין BF3 היה משחק שהראה לכולנו שמפתחים רוצים כבר טכנולוגיה חדשה. וכן, אין ממש אף משחק היום בשוק שעושה אותו דבר עם הפס4 ומראה את החשק לפס5 חוץ מאשר סייברפאנק ואולי כמה חשיפות שיהיו לנו ב-E3 שבוע הבא.

אני חושב שחלק מהבעיה היא הכשל של AMD בשוק הכרטיסים הגרפים. אין תחרות אז אין התקדמות אדירה. מה אנחנו מצפים מהדור הבא? 12TF? זה כל כך קרוב להכי HIGH END שיש לנו כיום. עוד ב-2010 היו כרטיסי מסך חזקים פי 3 מהפס4, פי 3! ומה אנחנו מצפים מהפס5? שתהיה ~40% פחות חזקה מהכרטיס הכי חזק היום בשוק? אם הפס5 הייתה ביחס ל-PC של 2020 כמו הפס4, אז יהיו כרטיסי 40TF ב-PC ב-2020 (מה שמן הסתם לא יקרה, למרות שאני כן חושב ש-NVIDIA תשבור את ה20TF בסדרה 3000). אני חושב שההאטה הזאת בגלל חוסר תחרות בשוק הGPU בPC ב-8 שנים האחרונות, מאז שארכיטקטורת GCN הוצגה היא חנקה את כל התעשיה.

כל כך חבל שקונסולות דור הבא לא יכולות להיות עם צ'יפ של NVIDIA :/

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 04 יוני 2019, 01:18

אני מאוד מקווה שנראה ב E3 כמה הדגמות שיעשו חשק, זה די חסר שעדיין לא קיבלנו את המשהו הזה שמעורר חשק לשדרג, אנחנו רק יכולים לדמיין מה יביא איתו הדור הבא אבל אין טוב יותר ממראה עיניים.

מעניין למה בדור הקודם היה מצב ששנתיים לפני למפתחות נשבר והן כבר התחילו בסוג של פיתוח פעיל לדור הבא תוך כדי ששמים קצוץ על הקונסולות המיושנות והפעם אנחנו לא רואים את זה ממש, אולי חוץ מסייברפאנק. הרי לפי ההיגיון הזמן הזה שלמפתחות נשבר אמור להתחיל עכשיו.

לא יודע אם הסיבה היא מה שאמרת בגלל חוסר התחרות בשוק המעבדים הגראפיים, הרי אם יכתבו עכשיו משחק שירוץ רק על מחשבי היי אנד אז צפוי לנו משהו שהוא לגמרי דור הבא, אז למה אף אחד לא מרים את הכפפה כמו שעשו בדור הקודם?

נקווה כאמור ש E3 תהיה מעניינת מהבחינה הזו, אני חייב להודות שאני מרגיש טיפה עייפות ברמה הטכנית מהדור הזה, לא שחסרים משחקים מרשימים ונראים טוב אבל אני מרגיש שהגיע הזמן כבר לקצת וואו כזה כי התחושה היא שאחרי כמה באנצ׳מרקים שהיו לנו ושעוד יהיו (TLOU2) אנחנו כבר יודעים למה לצפות ושמיצינו קצת את הפידלטי הנוכחי.

למשל DS נראה מצויין אבל מישהו כבר אמר וואו בחשיפה האחרונה מבחינה טכנית הפעם? כבר סוג של התרגלנו לדברים יפים ברמה הזו מינוס פלוס, הגיע הזמן לעלות קצת את הרף שוב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 יוני 2019, 01:51

bling כתב:אני מאוד מקווה שנראה ב E3 כמה הדגמות שיעשו חשק, זה די חסר שעדיין לא קיבלנו את המשהו הזה שמעורר חשק לשדרג, אנחנו רק יכולים לדמיין מה יביא איתו הדור הבא אבל אין טוב יותר ממראה עיניים.

מעניין למה בדור הקודם היה מצב ששנתיים לפני למפתחות נשבר והן כבר התחילו בסוג של פיתוח פעיל לדור הבא תוך כדי ששמים קצוץ על הקונסולות המיושנות והפעם אנחנו לא רואים את זה ממש, אולי חוץ מסייברפאנק. הרי לפי ההיגיון הזמן הזה שלמפתחות נשבר אמור להתחיל עכשיו.

לא יודע אם הסיבה היא מה שאמרת בגלל חוסר התחרות בשוק המעבדים הגראפיים, הרי אם יכתבו עכשיו משחק שירוץ רק על מחשבי היי אנד אז צפוי לנו משהו שהוא לגמרי דור הבא, אז למה אף אחד לא מרים את הכפפה כמו שעשו בדור הקודם?

נקווה כאמור ש E3 תהיה מעניינת מהבחינה הזו, אני חייב להודות שאני מרגיש טיפה עייפות ברמה הטכנית מהדור הזה, לא שחסרים משחקים מרשימים ונראים טוב אבל אני מרגיש שהגיע הזמן כבר לקצת וואו כזה כי התחושה היא שאחרי כמה באנצ׳מרקים שהיו לנו ושעוד יהיו (TLOU2) אנחנו כבר יודעים למה לצפות ושמיצינו קצת את הפידלטי הנוכחי.

למשל DS נראה מצויין אבל מישהו כבר אמר וואו בחשיפה האחרונה מבחינה טכנית הפעם? כבר סוג של התרגלנו לדברים יפים ברמה הזו מינוס פלוס, הגיע הזמן לעלות קצת את הרף שוב.

אולי זה כי רוב הגיימרים במחשב בקושי מסוגלים להריץ משחקים ב-4K/60. אני ממש מקווה שלא יתחיל שיגעון 8K כי אם זה יקרה, אני באמת אאבד את זה.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 04 יוני 2019, 06:37

שיגעון 8k ?
לא רואה את זה קורה בדור הבא
יהיה כניראה אפשרות להריץ סרטים ב8k
ומשחקים קלים ,אבל לא מעבר לזה

זה גם לא נותן שיפור לשחקן הממוצע
8k יעיל במסכי ענק ,שלרוב המוחץ אין

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 יוני 2019, 08:41

kririn כתב:שיגעון 8k ?
לא רואה את זה קורה בדור הבא
יהיה כניראה אפשרות להריץ סרטים ב8k
ומשחקים קלים ,אבל לא מעבר לזה

זה גם לא נותן שיפור לשחקן הממוצע
8k יעיל במסכי ענק ,שלרוב המוחץ אין

כנ״ל על 4k, רוב האנשים עם הגודל מסך שלהם והמרחק שהם יושבים מהטלביזיה לא היו מרגישים את ההבדל בין 1440p ל4k. ומה הקונסולות דווחפות עוד מ2016? 4k כמובן.

כבר יש פרסומות לסמסונג 8k עכשיו בטלביזיה בארץ, עוד 3-4 שנים כל טלביזיה שתמכר תהיה 8k כי זה מה שיצרניות הטלביזיה ידחפו. אני מאוד מקווה שעולם הגיימינג יתעלם מהטרנד הטפשי הזה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 יוני 2019, 09:55

אני מנחש שאפילו גירסאות הפרו/X של הדור הבא יתמכו ב8K במקרה הכי קיצוני במשהו כמו FIFA, לא מעבר.
אבל כן, לדעתי זה יהיה ממש נחמד לצפות בסרטי טבע ואנימציה ב8K. זה יהיה נחמד אם כולם יתחילו לצלם סרטים וסדרות כבר עכשיו ברזולוציה הזו, וגם לעשות משחקי 2D ככה... אבל לגיימינג רציני? שיעזבו גם 4K מצידי עד סוף הדור הבא, אין לי שום בעייה להמשיך עם דמקה עד הPS6, ולקבל רמת פירוט ואפקטים הרבה יותר מרשימים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 יוני 2019, 10:04

Laskin כתב:אני מנחש שאפילו גירסאות הפרו/X של הדור הבא יתמכו ב8K במקרה הכי קיצוני במשהו כמו FIFA, לא מעבר.
אבל כן, לדעתי זה יהיה ממש נחמד לצפות בסרטי טבע ואנימציה ב8K. זה יהיה נחמד אם כולם יתחילו לצלם סרטים וסדרות כבר עכשיו ברזולוציה הזו, וגם לעשות משחקי 2D ככה... אבל לגיימינג רציני? שיעזבו גם 4K מצידי עד סוף הדור הבא, אין לי שום בעייה להמשיך עם דמקה עד הPS6, ולקבל רמת פירוט ואפקטים הרבה יותר מרשימים.

אני גם לא מבין את הלחץ ל4k טבעי. חצי 4k עם ריקונסטרקציה ו-hdr זאת הדרך ללכת בדור הבא לדעתי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 יוני 2019, 11:05

כן, על הדמקה הזו אני מדבר :) לא דמקה לעשות כאילו-8K, אלא דמקה לעשות כאילו-4K. זה מספיק. תנו לי RT ואפקטים מטורפים במקום, תנו לי ריאליזם או צמחייה הרבה יותר מרשימה, אני מרגיש שאנחנו קצת תקועים איזה עשור באותו מקום.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 יוני 2019, 12:28

אגב, הסטנדרט שאני מכיר לתאר דמקה ביחס לרזולוציה מסויימת היא הרזולוצית מטרה + cb. כלומר אם עושים חצי 4k ואז דמקה ל4k אז זה 4Kcb. למשל BF2 עושה 1800Pcb, כלומר מרנדר חצי מ1800p ואז עושה דמקה ל1800p.

זה אגב לדעתי מתחת לסטנדרט שאנחנו צריכים לראות בדור הבא. כלומר אם כבר cb אז 4kcb ואני בטוח שגם נראה לא מעט 1800p טבעי בדור הבא.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 05 יוני 2019, 12:50

DrKeo כתב:זה... לא... אמממ... מאיפה להתחיל בכלל? בערך כל מה שאמרת לא נכון. פרוסטבייט 2 היה קפיצה דורית מפרוסטבייט 1, BF3 היה משחק שנבנה ל-PC ואז עבר שנמוך (שנמוך די מטורף) לקונסולות. הוא בעצם הבסיס לדור הבא של פרוסטבייט כשהמנוע שאתה מדבר עליו, זה שכמעט לא קבל שדרוג טכנולוגי אלה בעיקר עניינים ל-QOL של המפתחים ויותר הרס, היה פרוסטבייט 3. פרוסטבייט 2 היה קפיצה דורית שה-360 והפס3 בקושי התמודדו איתה.

זה נראה לך כמו משחק פס3? באמת? כמה אפשר לנסות לשכתב את ההיסטוריה?

והנה ראיון עם חבר'ה מדייס שמזכירים למכחישי "BF3 היה קפיצה דורית" (שלדעתי מסתכמים בערך בך) שפרוסטבייט 2 הוא הקפיצה הדורית שלהם ולא עוד סתם עדכון קטן:

והנה DF על BF3:
Bearing in mind everything we've seen of the computer version, it's no surprise that a maxed out PC experience is light-years ahead of what we see on console

BF3 על הקונסולות מקביל להגדרות הכי נמוכות ב-PC:
but even on console - which DICE itself acknowledge is roughly equivalent to the PC version on its lowest settings

המשחק נבנה עבור ה-PC קודם (שכבר בתקופה הזאת היה חזק מהפס4):
It comes as no surprise to learn that the PC version of Battlefield 3 is where we really see what Frostbite 2 is capable of. It's a game designed to leverage the best from current generation PC hardware, running only on DirectX 10 capable systems

שוב, המשחק נבנה ל-PC:
The list of enhancements DICE has made to the top-end PC experience is enormously comprehensive to the point where we really need a full tech analysis feature to cover off the game's accomplishments.

המשחק הוא טעימה של הדור הבא בגרסת הPC:
Ramp all of this up to a high resolution and the overall quality level of Battlefield 3 on PC is absolutely remarkable. It's the closest thing we have to a preview of the kind of fidelity we can expect to see on the next-gen consoles

וזה עוד לפני שהתחלנו לדבר על המולטי שהכיל בקונסולות מפות קטנות יותר ומספר שחקנים קטן יותר, מה שנקרא משחק נכה. אז חאלס, אפשר להפסיק לנסות לשכתב את ההסטוריה. פרוסטבייט 2 היה הכנת הקרקע לדור הבא, הוא היה שדרוג אדיר מפרוסטבייט 1 ו-1.5, גרסת ה-PC הייתה משמעותית יותר מרשימה מגרסת הקונסולות כי המשחק נבנה עם ה-PC כפלטפורמה המובילה וצריך לזכור ש-BF3 יהיה רק 30FPS על הקונסולות ו-SUB 720P וגם את שניהם הוא התקשה להחזיק עם לא מעט קריעות מסך ונפילות פריימים.

חבל שאתה טורח כל כך עם דוגמאות לא רלוונטיות בשיט, כי אפשר בדיוק באותה מידה לקחת את BC2 על הגדרות המקסימום שלו בPC, ולראות איך הוא נראה שנות אור מאיך שהמשחק נראה על הPS3... זה עולם אחר לחלוטין כשאתה יכול לדחוף את הsettings למקס. החוכמה היא לראות כמה הקפיצה הויזואלית על PC בהגדרות מקסימום היא קטנה בין BC2 לBF3, ולהשוות לקפיצה הויזואלית המשמעותית הרבה יותר בין BF3 לBF4 (למרות שאפילו המנוע הזה נאלץ להתחשב במגבלות הדור הקודם, כי המשחקים יצאו מולטיפלטפורם).

אבל במקום להתווכח על ריק, אתה מוזמן במקום זה פשוט לחפש שלל הרצאות שDICE עצמם העבירו על המנוע ולראות בדיוק איך הם בנו אותו ולאילו מטרות. הדבר הכי חשוב מבחינתם היה מקביליות של הCPU, ולמעשה עוד לפני שהם התחילו את השדרוג הם השקיעו הרבה משאבים בבחינת אופטימיזציה של המנוע (כולל ל-SPU של הPS3, כי וואלה זה לא מנוע דור הבא). הנה אחת מוקדמת למשל שמראה בדיוק למה DICE כיוונו עם המנוע:
http://www.dice.se/news/parallel-futures-game-engine-2/
אתה מבין בכלל כמה מגוחך זה לטעון שמנוע מסוים נבנה ל"דור הבא" כשלמפתחת טוענת את ההיפך ושאף משחק על אותו המנוע מעולם לא נבנה לדור הבא? FB 2.0 הוא מנוע שנבנה נטו סביב היכולות של הדור השביעי של הקונסולות וסביב אותו מעבר הדרגתי בPC לגרסאות DX חדשות יותר. זה לא אנריל 4 שבאמת עשה קפיצה של דור בקונסולות במעבר מאנריל 3.5, אלא רק קפיצה במספור של המנוע.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 יוני 2019, 14:57

אתה מודע לזה שהבאת הרצאה מתוך וועידה של אינטל שהתרכזה במקביליות ו-CPU כחלק מהדחיפה שלהם לארכיטקטורת Core i הראשונה שלהם ולכן המצגת שהבאת מדברת על... מקביליות ו-CPU, כן? אתה מעוות את העבר בצורה מאוד בוטא בגלל שמסיבה כלשהיא החלטת לטפס על עץ ענק לפני כמה חודשים בטענה שBF3 וקרייסס 2 נראו בייסיקלי אותו דבר על קונסולות בהבדל רזולוציה ומשם המשכת לטפס עוד ועוד על העץ.

וכן, גם בד קאפני 2 היה משחק מאוד יפה ב-PC ושנות אור מהקונסולות כי כבר ב-2010 ה-PC הוביל בקילומטרים על הקונסולות (כמו שכבר אמרתי, היה לי כרטיסAMD 2.7TF ב-2009) וכן, BF3 היה קפיצה אדירה גם מ-BC2 גם כי הוא רץ על FB2 וגם כי הוא פותח כמשחק PC first בזמן ש-BC2 בכלל היה משחק קונסולה על FB1.5 שקבל פורט מחברה חיצונית ל-PC.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 יוני 2019, 21:31

העלה לי את החשק לשחק בו (:

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 05 יוני 2019, 21:38

יופי. עכשיו אני חייב לעשות עוד ריצה כCJ מסאן אנדרס :).

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 06 יוני 2019, 21:58

היום שוחרר המשחק Quake II RTX שמשחזר את הshooter האגדי של שנות ה90 בטכנולוגיית ray tracing של נווידיה
בקריצה למודל הshareware שid היתה מחלוציו, המשחק החינמי מכיל את שלושת השלבים הראשונים, והשאר ניתנים לרכישה במחיר סימלי של 5$
ניתן להשיג את המשחק בסטים או באתר של נווידיה (הדיווחים הם שהוא לא כ"כ מצליח לעמוד בעומס ההורדות)
https://store.steampowered.com/app/1089 ... ke_II_RTX/
http://www.geforce.com/QuakeIIRTX

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 יוני 2019, 23:22

sharonbn כתב:היום שוחרר המשחק Quake II RTX שמשחזר את הshooter האגדי של שנות ה90 בטכנולוגיית ray tracing של נווידיה
בקריצה למודל הshareware שid היתה מחלוציו, המשחק החינמי מכיל את שלושת השלבים הראשונים, והשאר ניתנים לרכישה במחיר סימלי של 5$
ניתן להשיג את המשחק בסטים או באתר של נווידיה (הדיווחים הם שהוא לא כ"כ מצליח לעמוד בעומס ההורדות)
https://store.steampowered.com/app/1089 ... ke_II_RTX/
http://www.geforce.com/QuakeIIRTX

מריץ עוד כמה דקות :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2019, 11:44

מישהו פה שיחק או משחק בOUTER WILDS?
המשחק הזה בשקט בשקט כבר עם ממוצע של 85 בMC, מדובר בסוג של אקשן-הרפתקאות-פאזל עם מערכת שמש פעילה שאפשר לבקר בכוכבי הלכת שלה וכל הביקורות אומרות שכדאי מאוד שלא לדעת עליו כמעט שום דבר לפני שמשחקים... האם ההייפ מוצדק? אני ממש אשמח לרשמים של מישהו פה, לפני שאני רוכש, למרות שהמשחק די זול (25 דולר).

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 13 יוני 2019, 14:49

Laskin כתב:מישהו פה שיחק או משחק בOUTER WILDS?
המשחק הזה בשקט בשקט כבר עם ממוצע של 85 בMC, מדובר בסוג של אקשן-הרפתקאות-פאזל עם מערכת שמש פעילה שאפשר לבקר בכוכבי הלכת שלה וכל הביקורות אומרות שכדאי מאוד שלא לדעת עליו כמעט שום דבר לפני שמשחקים... האם ההייפ מוצדק? אני ממש אשמח לרשמים של מישהו פה, לפני שאני רוכש, למרות שהמשחק די זול (25 דולר).

הורדתי אותו ב-Game Pass אבל לצערי עוד לא מצאתי זמן לשחק בו. אעדכן אם אגיע אליו במהלך הסופ"ש.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2019, 14:51

תודה!
הוא נראה פשוט מדהים ואני לא יודע עליו הרבה, רציתי לדעת בעיקר כמה פשוט הוא, לדעת אם גם האשה תוכל להנות ממנו, או שיש לו מלא מכניקות ותפריטים וכאלה... ובלי שום קשר לשמוע המלצות של "אחד מאיתנו" (גובל גובל).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2019, 19:37

שמעתי עליו דברים מדהימים. אני שוקל לעשות gamepass בקרוב והוא אחת הסיבות העיקריות, אבל כמובן שגם גירס ומטרו אקסודוס ולחזור למשחקים כמו פורצה הורייזן 4. לצערי שמעתי עליו לא מעט וזה באמת משחק שצריך להכנס אליו עם אפס ידע. זה לא שיש ספויילרים אבל זה מסוג המשחקים שהכיף הוא גילוי כל שאתה לא רוצה לשמוע סיפורים אלה לגלות לבד, כמו בזלדה.

אגב, גיימפאס למחשב הוא חתיכת שירות טוב:
ABZU
ACA NEOGEO METAL SLUG X
Antiquia Lost
ARK: Survival Evolved
Astroneer
Battle Chasers: Night War
Battle Chef Brigade Deluxe
Battlefleet Gothic: Armada
Bomber Crew
Bridge Constructor Portal
Broforce