משחקי 2019

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: משחקי 2019

הודעהעל ידי DrKeo » 28 יוני 2018, 22:34

Ea ממשיכה ברצף בעיות עם מלחמת הכוכבים. איימי האנינג עזבה את ea והיא מקימה אולפן אינדי. המשחק מלחמת הכוכבים שלה עוצר פיתוח.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 יוני 2018, 00:52

איזו מסכנה... בחיי, לעבוד כמה שנים על פרוייקטים שבסוף לא יוצאים לפועל או לפחות לא איתה... מתסכל מאוד, מקווה שהיא עבדה על דברים מוצלחים יותר במקביל

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 יוני 2018, 01:07

Laskin כתב:איזו מסכנה... בחיי, לעבוד כמה שנים על פרוייקטים שבסוף לא יוצאים לפועל או לפחות לא איתה... מתסכל מאוד, מקווה שהיא עבדה על דברים מוצלחים יותר במקביל

תחשוב שהמשחק האחרון שלה שראה אור היה אנצ'רטד 3 ב-2011. עדין יש לה תפוקה יותר טובה מVALVE :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 29 יוני 2018, 09:22

מן הסתם חלק לא קטן מהאחראיות למצב שלה נופל גם עליה אבל קשה שלא לחוש בסימפתיה כלפיה, הרבה שנים לא קלות היא עוברת מהצד המקצועי. הלוואי ותמצא את עצמה בסטודיו החדש.

קצת עצוב שלא נקבל את האנצ׳רטד סטאר וורס, ומה שיותר עצוב זה שדי אפשר להכריז על מות ה AAA הסינמטי והלניארי מצד מפיצות צד ג׳ גדולות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 יוני 2018, 17:20

אני חושב שבת׳זדה וסקוואר עדין חזק בעסק הסינגל aaa. גם יובי למרות שאני לא מעריץ גדול של מה שהם עושים ולרוב הם גם מנסים לשלב פנימה מולטי מסויים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 יוני 2018, 23:59

גם אנצ׳רטד וTLOU משלבים מולטי... כל עוד יש חווית סינגל מושקעת זה מה שחשוב

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 יולי 2018, 03:06

Laskin כתב:גם אנצ׳רטד וTLOU משלבים מולטי... כל עוד יש חווית סינגל מושקעת זה מה שחשוב

כן, שיעשו כמה מולטי שהם רוצים כל עוד הסינגל מושקע. ע"ע דום, מולטי זוועה שעשו לו OUT SOURCE אבל הסינגל פשוט מצויין. מחבב את המודל :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 01 יולי 2018, 14:09

DrKeo כתב:אני חושב שבת׳זדה וסקוואר עדין חזק בעסק הסינגל aaa. גם יובי למרות שאני לא מעריץ גדול של מה שהם עושים ולרוב הם גם מנסים לשלב פנימה מולטי מסויים.

שים לב שדיברתי ספציפית על סינגל לניארי. בת׳סדה באמת שם יחסית, למרות שידוע לנו על AAA אחד גדול ולניארי מצידם (דום) ואפילו ל TEW הם הוסיפו עולם פתוח די מעיק אבל אני יוצא מנקודת הנחה שהם עדיין מפוקסים סינגל.

לסקוור יש את טומד ריידר למרות שהוא יחסית פתוח (סטייל גוד אוף וור עם מבנה hub שמאפשר לך לעשות תוכן צדדי לפי הסדר שאתה רוצה) אבל נעביר את זה. הנוקמים הסה אמור להיות עולם פתוח ומה עוד יש להם? קינגדום הארטס 3 זה עולם פתוח? (באמת שואל, אין לי הרבה מושג לגבי הסדרה הזו חוץ מזה שיש לה מעריצים אדוקים :))

יובי כמובן עושים עולמות פתוחים.

משחקי AAA סינגל לניארים זה זן נכחד למדי, רק סוני עושה עוד כאלו ומייקרוסופט עם גירס החדש.

direpenguin
Padawan

הודעהעל ידי direpenguin » 02 יולי 2018, 01:12

bling כתב:
DrKeo כתב:אני חושב שבת׳זדה וסקוואר עדין חזק בעסק הסינגל aaa. גם יובי למרות שאני לא מעריץ גדול של מה שהם עושים ולרוב הם גם מנסים לשלב פנימה מולטי מסויים.

שים לב שדיברתי ספציפית על סינגל לניארי. בת׳סדה באמת שם יחסית, למרות שידוע לנו על AAA אחד גדול ולניארי מצידם (דום) ואפילו ל TEW הם הוסיפו עולם פתוח די מעיק אבל אני יוצא מנקודת הנחה שהם עדיין מפוקסים סינגל.

לסקוור יש את טומד ריידר למרות שהוא יחסית פתוח (סטייל גוד אוף וור עם מבנה hub שמאפשר לך לעשות תוכן צדדי לפי הסדר שאתה רוצה) אבל נעביר את זה. הנוקמים הסה אמור להיות עולם פתוח ומה עוד יש להם? קינגדום הארטס 3 זה עולם פתוח? (באמת שואל, אין לי הרבה מושג לגבי הסדרה הזו חוץ מזה שיש לה מעריצים אדוקים :))

יובי כמובן עושים עולמות פתוחים.

משחקי AAA סינגל לניארים זה זן נכחד למדי, רק סוני עושה עוד כאלו ומייקרוסופט עם גירס החדש.

מה שאני חושב שקרה הוא שבשנים האחרונות חל שינוי בסקלה של גודל העולמות בסדרות של המשחקים הלינאריים להמשכים בעלי סדר גודל עולם גדול יותר. פלוס תוסיף לזה את התקציב והעניין של הצמיחה בחברות, והחומרה שהשתפרה, וכיוצא מיזה אפשר להבין איך מפתחת יכולה לאפשר את אותה החוויה המהודקת והמלוטשת, עם סדר גודל עולם גדול יותר כמו במשחקים (batman arkham knight, rise of the tomb rider, uncharted 4), כמו מה שיכלה לאפשר במקביל באותה תקופה עם המשחקים הקטנים יותר. כך שניתן להבין איך התמונת מצב השתנה. תיכנון העולם הוא כמו חצי עולם פתוח, וניבדל ממלא. על הסקלה ביניהן כמובן ישנם משחקים שמתברגים על הספקטרום לכאן יותר ופחות, לדוגמה אנצ'רטד הוא יותר לינארי ומהודק, בעוד שטומב ריידר האחרון הוא קצת פחות בשניהם, או שישנם כאלה שיכולים לישמור על משולש הקסם (לא שאני חושב שזה המתכון למשחק מוצלח, אבל נקודתית זה משנה), סדר גודל עולם גדול-משחק בעל חוויה מהודקת ומלוטש-אורך משחק סביר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 יולי 2018, 21:08

הדגמה מלאה של אנת'ם, 20 דקות שלמות, עם פרשנות מפתחים ב-4K. מאוד מרשים.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 06 יולי 2018, 10:44

לא ממש מתחבר לסגנון המשחקים הזה של ללכת עם כמה חברים ולעשות משימות fetch בעולם פתוח אבל וואלה זה באמת נראה טוב בשביל מי שמתחבר לז׳אנר. מבחינה גראפית הוא פחות מרשים מהחשיפה אבל בהשוואה לדסטיני וכל המתחרים בז׳אנר הוא חצי דור מעל ובלי קשר הוא אחד המשחקים היפים שיגיעו בשנה הבאה :)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 06 יולי 2018, 12:19

אני יותן לביוור עוד להינות מהספק של סיפור טוב ואפשרות להינות גם לא בחבורה... (לטובתי...)
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 יולי 2018, 13:44

גם אני אשחק בו בעיקר בסינגל, אבל מדי פעם בטח אשחק גם עם אחרים בו... זה נראה יותר מגניב לעוף עם גיימרים אחרים (:

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 06 יולי 2018, 15:57

נקווה שיהיה קרוס פליי...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 09 יולי 2018, 19:15

Laskin כתב:גם אני אשחק בו בעיקר בסינגל, אבל מדי פעם בטח אשחק גם עם אחרים בו... זה נראה יותר מגניב לעוף עם גיימרים אחרים (:

בטח יהיה פח אשפה בסינגל כמו כל המשחקי ירי בעולם פתוח עם חברים, יכול כבר עכשיו לאמר לך שהסיכוי שיצא מהדבר הזה קמפיין ראוי בסינגל שואף לאפס...

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 יולי 2018, 21:03

לדעתי אתה ממש לא בכיוון.... זה לא THE DIVISION ואפילו לא DESTINY... שוב - אין לי ספק שזה יהיה יותר אפי ומגניב עם חברים, אבל גם נראה לי שלבד זה יהיה נחמד מאוד. הבוסים אולי יהיו קשים וחלקם בלתי אפשריים, אז מחפשים קבוצה בשבילם, וזה נשמע לי דווקא נחמד.
אני בהלם שאני מוצא את עצמי "מגן" פה על משחק ביוור, אבל באמת שמשהו פה נראה לי ממש מיוחד. רק חושש שהוא יצא קצת דל מבחינת תוכן, אם הוא באמת ייצא בתאריך שנתנו לו.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 09 יולי 2018, 23:11

נראה לי שאתה לא בכיוון לאסקין. זה בדיוק The Division ו Destiny. אולי הסיפור יהיה קצת יותר מעניין משני המשחקים האלה, אבל הסגנון נראה בדיוק אותו הדבר. אקשן, עם כמה חברים הוא אחלה, לבד הוא די סתמי, אוייבים סופגי כדורים, loot וכו'.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 09 יולי 2018, 23:47

בדיוק מה שקליימן אמר. לא יודע איך אפשר לחשוב אחרת, גם כל הדמואים שלהם הם בסגנון דיויזן ודסטיני עם כל מני שיחות מבויימות וקרינג׳יות בצ׳ט.

נראה משחק באותו הסגנון בדיוק של החבר׳ה הנ״ל ואני מאוד מאוד אופתע אם יהיה פה קמפיין עם עלילה עשירה, קוהרנטית ומושקעת שמתאימה לשחקן יחיד.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 יולי 2018, 00:09

כי לשני אלו אין אפשרות סינגל, אין ״קמפיין״ בכלל... אם כבר תשוו לבורדרלנדס - שהיה לו מולטי מעולה וממש כיף עם חברים, אבל גם לבד הוא היה מדהים. ברור שהם מאוד שונים, ומכל בחינה הסינגל של אנת׳ם נראה לי טוב יותר (טוב, חוץ מהומור אני מנחש) והכי חשוב הקטע של הקלאס השונים - שאתה לא צריך לשחק מהתחלה אלא פשוט להחליף ״חליפה״. זה ממש משנה הרבה במשחק כזה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 יולי 2018, 05:41

לא יודע.. בורדרלנדס 1 היה משחק משעמם ממש (אולי משעשע, אבל משעמם מבחנית משימות). 2 כבר היה יפה מבחינה עיצובית וקצת יותר משעשע, אבל לא עברתי את החצי שלו לדעתי, כי כבר השתעממתי ממש. אני זוכר שעוד בVGAMES אמרו לי לא מעט אנשים שפשוט טעיתי, וזה לא משחק שמשחקים לבד..
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 יולי 2018, 07:29

לדעתי הראשון היה טוב מאוד והשני פשוט מעולה, סיימתי אותו עם כל הדמויות לדעתי ברמה הכי גבוהה, ורק אחרי שעברתי את רוב הדברים שיש במשחק אני נכנסתי למולטי כדי לעבור כמה בוסים אופציונליים ממש קשים ולהשיג את הנשקים הכי טובים וכו... אני גם זוכר שאחד מהשחקנים שפגשתי פעם זרק לידי על הריצפה כמה נשקים נדירים במיוחד כדי פשוט לתת לי אותם, וברגע אחד הפך אותי לדמות לפחות פי 2 יותר חזקה (: זה היה אחד מרגעי הגיימינג שלא אשכח כנראה ^_^

בקיצור - המשחק בעיניי היה מדהים לשחקן יחיד שבצורה הזאת שיחקתי בו מאות שעות, והend game מושלם לקו-אופ.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 יולי 2018, 09:49

לאסקין, אני גם די בטוח שהמשחק הזה הוא הדוויז'ן. הוא יוצא עוד כמה חודשים, ראית ממנו משהו שקשור לסיפור בכלל? ראינו שתי משימות, אחת מהן מלאה של 20 דק', זה היה נטו לעוף עמוק יותר ויותר במעורה עד שמגיעים לבוס והורגים אותו. זאת בערך ההגדרה של raid, זה בעצם דסטיני (אני חייב להגיד שקצת מפריע לי שדסטיני הפך להיות אפונים לסוג משחק שכזה כי דיאבלו עשה את זה לפני 22 שנים). אני די בטוח שאתה הולך להיות ב-WALKER או בעיירה, לקבל קווסט שהוא בעצם RAID סטנדרטי, תבצע אותו ותקבל LOOT וכמובן פרס מהנותן משימות. זה לא ME, זה לא דראגון אייג', זה הדיוויז'ן :/

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 יולי 2018, 11:51

נו יופי, כה כבר ראינו ממנו אבל? היו לו 2 תצוגות ושתיהן הראו בערך את אותו הדבר, כמעט אחד לאחד...
וטוב שהבאת את דיאבלו, כי זו גם דוגמא טובה יותר, למשחק שכולם הכי נהנים לשחק במולטי, אבל גם לבד הוא מעולה, ואני סיימתי אותו פעמיים ככה (את השלישי, ואז בENDGAME עשיתי דברים קשים יותר בקו-אופ).
אני עדיין לא מבין איפה ההבדל מבורדרלנדס, חוץ מהקטע של הקלאסים השונים, ואתם שוב משווים לדיוויז'ן שהוא גם על אותו עקרון ***אבל אין בו אופצייה לשחק לבד***, ואילו לבורדרלנדס יש (ובעיניי הוא מעולה)...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 יולי 2018, 12:12

אני שחקתי לבד בדיוויז'ן, זה היה ממש משעמם. שחקתי גם קצת עם שחר, זה לא היה משעמם :)

לך תראה טריילר של דיאבלו ולך תראה טריילר של אנת'ם. בדיאבלו הסיפור הוא במרכז, באנת'ם אני אפילו לא יודע מה הסיפור בכלל מעבר לאיזה premiss כללי נורא. תמיד יכול להיות שביוור מחביאים את זה, אבל לא ממש ברור לי למה להחביא.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 10 יולי 2018, 12:21

בטח שיש בדיוויז'ן אופצייה לשחק לבד. לצערי עשיתי את זה לכמה שעות, והמשחק היה נראה בדיוק כמו בסרטונים האלה.
בזמנו נפלתי בפח של ההייפ מהדיוויז'ן, וקניתי אותו כדי לשחק לבד. שוב, זו אופציה. יש קמפיין והוא בנוי בדיוק כמו שזה של אנת'ם נשמע. ההבדל היחיד הוא שבאנת'ם אפשר לעוף בצורה מגניבה אז אני מאמין שהוא יהיה יותר מעניין ל20 דקות הראשונות.
בקיצור, לא מאוד נהנתי מהכמה שעות ששמתי בדיוויז'ן. זה פשוט נראה בדיוק כמו אנת'ם - מדימות raid עם איזשהו קו עלילתי שכאילו מחבר ביניהן. בפועל זה פשוט לא זה בלי לשחק בcoop עם חברים, המשחק מוריד בצורה מלאכותית את הרמה כדי שתצליח לעשות מה שאמורים לעשות ארבעה אנשים ביחד, וכל המבנה הטקטי והשיתופי פעולה שעליו בנויות המשימות (בדיוק כמו שראינו במשימות של אנת'ם) פשוט הולך לפח.

אני מצטער לאכזב לאסקין, אבל זה נראה בדיוק אבל בדיוק כמו הדיוויז'ן, פלוס מערכת תעופה שתהיה מגניבה ל20 דקות הראשונות.
זה אכן מאכזב כי על הנייר (עולם חייזרי יפייפה, מערכת תעופה מiron man..) זה נשמע כמו משחק החלומות. אבל לא, לצערנו זה לא איזה action RPG סינגל פלייר כמו שאנחנו מכירים, אני מבטיח לך שהקמפיין סינגל שלו יהיה הגרסה הצולעת עד כאב ומציע לך כבר עכשיו להתרחק ממנו.
מי יודע, אולי נופתע, אבל זה בהחלט לא נראה ככה או עושה רושם כזה מהטריילרים ונסיון העבר.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 90 אורחים