E3 2018 - מסיבת העיתונאים של מיקרוסופט (היום, יום ראשון, ב-23:00)

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: E3 2018 - מסיבת העיתונאים של מיקרוסופט (היום, יום ראשון, ב-23:00)

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2018, 22:50

idan כתב:אם כבר מספקלצים על הדור הבא, להערכתכם מחשב שמבוסס על i7-4770 עם 16 ram ואופציה להרחבה עד ל 32 אבל רק ddr3, זה משהו שמספיק להוסיף אליו כרטיס גרפי חדש (נגיד ה 970 של עוד שנה/שנתיים ) כדי לשייט לתוך הדור הבא או שאני יצטרך לבנות מחשב חדש מהבסיס? אני רגיל להחליף מחשב כל איזה 5 שנים אבל אני כל הזמן שומע כמה הפערים ב cpu עצומים ככה שאולי הפעם אין צורך?
ונגיד ואין צורך במחשב חדש וגם החלפתי hdd (שנהרסים כל כמה שנים) והתקנתי מערכת הפעלה והכל מחדש, האם מעבד ולוח אם וכל זה יכולים ריאלית להחזיק 10 שנים ולהחזיק טוב?

האמת שאני בכלל חושב לוותר לגמרי על ה pc ולעבור לקונסולות נטו מכל מיני סיבות, אבל יש את הריח הזה של דור הבא באוויר וצריך להתחיל לשקול את כל האופציות:)

תחזיק חזק, זאת הודעה ממש ארוכה אז אם אין לך כוח, תקפוץ לפסקה האחרונה לפני ההפרדה הקוית.

עולם הגיימינג הולך להשתנות ב-2020, בלי הגזמה. אני לא יודע אם אתה זוכר את העולם טרום הפס3 אבל עד פחות או יותר אותה תקופה לקנות CPU חזק היה חשוב בדיוק כמו GPU לגיימינג והתקופה הזאת הולכת לחזור אפילו אם בצורה קצת יותר מעודנת. הפס3 והONE היו עם מעבדים לא רעים בכלל ביחס ל-PC בשיגור, הייתי אפילו אומר שהיית צריך להוציא לא מעט כסף על מעבד ב-2006 כדי להתחרות ב-CELL שיש בפס3 וכמובן שבגלל שמפתחים במיוחד לחומרה של קונסולה כנראה שאפילו מעבד מקביל ב-PC לא באמת יצליח לתת את אותם ביצועים. שני דברים קרו מאז, AMD אבדה כל יכולת להתחרות באינטל מה שהוביל את אינטל אחרי היציאה של סדרה 2000 בתחלת 2011 להתחיל לזרוק על כוח כשהיא הוציאה פחות או יותר אותו מעבד כל שנה רק עם צריכת חשמל נמוכה יותר בכדי להשתלט גם על השוק הניידים. כלומר אם קנית i5 או i7 מסדרה 2000 וצפונה, יש לך הרגשה כבר שנים כאילו שום משחק לא מנצל אותם. אז, שלוש שנים מאוחר יותר, יצאו הפס4 וה-ONE עם מעבדים זוועה. כמה זוועה? שני מעבדי לפטופ low end מודבקים יחד בנייר דבק ועוד מ-AMD שהייתה גם כך השחקן המפגר בתחום. כמובן שכולם מפתחים קודם לקונסולות אז קבלת עולם שבו גם המעבדים ב-PC לא מתקדמים יותר מדי וגם המחנה המשותף הנמוך ביותר, קונסולות, תקועות ב-2005.

מכל החפירה שכתבתי אתה יכול להבין ששוק המשחקים נכנס לסטגנציה בתחום ה-CPU. גם אינטל לא ראתה שום סיבה להתאמץ במשך שש שנים וגם הקונסולות נשארו עם אותו כוח של CPU מ-2005 ועד היום. עכשיו השוק ה-PC עובר מהפכה והיא הולכת לחלחל לשוק הקונסולות. AMD התעוררו על עצמם עם RYZEN, אחרי 10 שנים של כלום הם פתאום נותנים תחרות שקולה לאינטל. אינטל בלחץ, יש עכשיו תחרות מספר ליבות פשוט מטורפת (תחשוב שאינטל עם 4 ליבות מ-2007 ופתאום באורך פלא, שנה שעברה כשAMD מוציאה את ryzen פתאום יוצא מעבד אינטל מיינסטרים עם 6 ליבות והמעבד שהם הולכים להוציא השנה יהיה כבר עם 8 ליבות בזמן ש-AMD מתפרעת צפונית ל-20 ו-30 ליבות כבר) כך ששוק ה-CPU עבר ממצב של עשור בתרדמת לריצה מטורפת קדימה.

אז אחרי כל הבירבורים האלה, שתי פיסקאות שאתה דוגרי יכול לדלג עליהן אם זה לא באמת מעניין אותך, אפשר להגיע למסקנה שאפילו אם סוני ומיקרוסופט יתקמצנו על המעבד שלהן בדור הבא, החלקים שיהיו להם זמינים יהיו חזקים בצורה מטורפת לעומת הפס4, גובל בקפיצת דור כפולה. זה אומר שאם בדור הקודם הפס4 יצאה עם מעבד שאפילו לא יכלת לקנות בחנות אחד כל כך חלש ל-PC שלך (ברצינות, לא היה לאינטל אף מעבד בשוק השולחני שמביא ביצועים כל כך חלשים כמו היגואר הכפול שיש בפס4 וה-ONE כך שאפילו לא יכלת לקנות CPU חלש מהקונסולות אפילו אם רצית ביום שהן שוגרו), בדור הבא כנראה תקבל מעבד שיתפקד בסביבה קונסולית (כלומר יעיל יותר ממחשב שולחני) כמו פחות או יותר מעבד של 150-200 דולר של שנת 2020, כלומר רייזן 4 או סדרה 11 של אינטל. או במילים אחרות, ה-CPU שלך יהיה יותר חלש מזה שבאקסבוקס והפס5.

או במילים אחרות, ה-CPU שלך הולך להיות חלש מזה שבקונסולות הבאות וה-970 אפילו לא יתקרב לליגה שלהן. אני אזכיר לך שהכרטיס שב-X, למרות שרמת הביצועים שלו די דומה ל-1060GTX (שמבצע קצת יותר טוב מ-970), הביצועים הסופיים שמפתחות מוציאות מה-X די דומים ל-1070GTX שזה אומר בערך 980TI, אפילו לא קרוב ל-970GTX. זאת הייתה הודעה סופר ארוכה כדי להגיד לך לא, אתה כנראה תצטרך מחשב חדש לגמרי. אם אתה בן אדם של קונסולות אז תקנה בשיגור איזה פס5 ותשדרג את המחשב שלך ב-2021 או 2022, אז תוכל לקנות מחשב חדש במחיר סביר שיתן לך את היתרון שאתה רוצה על הפס5.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
גיא, אני חושב שמה שאתה מתאר יקרה בכל מקרה כי לרוב כשבעלות פלטפורמה מוציאות את הפלטפורמה הבאה, הן מתחילות להתגמש בחוקים שהיו נוקשים בהתחלה. אני לא חושב שלמיקרוסופט יהיה אכפת אם יוציאו משחקים ל-X בלבד, אני כן חושב שמפתחות לא ירצו לעשות את זה כי ההבדל בין הקונסולות הוא בעיקר גרפי וברגע שהזיכרון הוא פחות או יותר אותו דבר (אם נצא בהנחה שהמקום הנוסף והמהירות הנוספת מתקזזים אם לא צריך באפרים של 4K וחבילות טקסטורה סופר חדות), ה-CPU הוא בערך אותו דבר וההבדל העיקרי הוא ה-GPU, זה קלאסי להוריד רזולוציה והגדרות גרפיות ולשחרר את המשחק גם ל-S שיש לה קהל של קרוב ל-30 מליון אנשים כיום.

אגב, אני מנסה לחשוב ממש חזק ולהזכר אם למיקרוסופט בכלל יש חוק שכופה משחקי X על ה-S? אני לא זוכר משהו כזה, יש לסוני חוק שכזה ועוד כל מני חוקים שמגבילים שימוש בפרו אבל ממה שאני זוכר מיקרוסופט נותנת למפתחים יד חופשית עם ה-X, פשוט אף אחד לא רוצה לפתח בלעדית לקונסולה שכנראה אפשר לספור על יד אחת את מספר המליוני משתמשים שלה, ביחוד שהדור הבא מעבר לפינה והם יקבלו את מנת הכוח שלהם שם.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 13 יוני 2018, 23:37

שוקל לעשות DM לפיל ספנסר בטוויטר עם ההודעה של DrKeo ולשכנע אותו לתת לו לעשות את הפרזנטציה של החומרה של קונסולה הבאה :D
וזה גם המקום לציין שראיתי בכמה אתרים היום,לא יודע אם הם לקחו את זה מאותו מקור,שלא רק ש-Sony הולכים לעשות שימוש ב-Navi בקונסולה הבאה שלהם,מסתבר ש-AMD סוג של מפתחים את Navi במיוחד עבורם ובשיתוף פעולה הדוק איתם והארכטיקטורה לא צפויה להיות GCN אלא היורשת שלה,זו שחשבנו שמיודעת לכרטיסים של 2020 צפונה. הם גם הולכים להסיר את המגבלה של 64CU שתקעה אותם למשך שנים,אז יכול להיות שגם ה-GPU הולך לקבל זריקת כוח יותר גדולה משחשבנו או קיווינו.
נאמר שם גם שליסה סו המנכ'לית לא עפה על הנוכחות של AMD בשוק כרטיסי המסך ומכוונת את החברה להשקעה בפתרונות לשרתים ומעבדים שולחניים בעקבות ההצלחה הדי מדהימה של Zen. זה ממש ממש לא אומר שזה הסוף של כרטיסי AMD,אבל כן אולי מסביר למה ראש החטיבה שלהם ערק לפני כמה חודשים לאינטל :)

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 13 יוני 2018, 23:54

קראתי הכל , היה מעניין. תודה:)

אבל תהיתי רק בקשר ל cpu , ה 970 שלי ברור לי שלא יספיק.. התכוונתי לכרטיס מסך חדש בעוד שנה/שנתיים שיהיה שווה ערך למה שהוא היה בזמנו שקניתי אותו - הכרטיס השני הכי חזק מהסדרה אאל"ט (לא כולל כל מיני titan וכאלה). יעני משהו שהוא מספיק טוב אבל עדיין לא צריך למכור כליה בשביל לקנות אותו , למרות שעם המחירים של היום גם זה לא בטוח .

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 14 יוני 2018, 00:04

פשוט חכה עם כל העסק בינתיים,זה נראה לי סתם בזבוז לשדרג עכשיו CPU או GPU כשאין לך באמת צורך מיידי. מי יודע מה יהיה עוד שנתיים אבל אני מניח שהתחרות תהיה אפילו יותר חריפה מהיום,אז לא יהיו חסרות לך אופציות טובות במחירים סבירים.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 14 יוני 2018, 00:14

עכשיו בטוח לא, אין לי שום סיבה.
אני עדיין על 1080p וגם ככה בקושי נוגע במחשב, בעיקר כי מאז תחילת 2017 בערך היה רצף אדיר של משחקים טובים אצל סוני/נינטנדו ככה שחוץ מקצת pubg לא זוכר מתי בכלל עשיתי גיימינג עליו. אבל מאז שראיתי את הטריילר של סייברפאנק ואחרי שקראתי את כל ההתרשמויות ממנו ברור לי שצריך להתחיל לחשוב קדימה, למרות שהם טוענים בתוקף שהוא יוצא על הפס4 ואקס בוקס הרגילות אז לכאורה המחשב שלי אמור להריץ אותו בלי בעיה. אבל איכשהו אני לא מאמין לזה, גם שלוקחים בחשבון שהם כנראה הולכים לשנמך לו את הצורה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יוני 2018, 01:07

האמת שדווקא היה ידוע שNAVI יהיה הכרטיס הראשון של AMD על ארכיטקטורה חדשה שהיא לא GCN כך שגם המגבלה של ה64CU כמובן תלך אם AMD עם חצי מוח, אני גם לא אהיה מופתע אם סוני ומיקרוסופט עובדים איתם על שינויים חומרתיים שהם רוצים בשביל הקונסולות שלהם כמו בכל דור (סתם לדוגמה, הפרו יודעת לעשות חומרתית אלג' דמקה, זה משהו שיש רק על הפרו ובשום מקום אחר) אז אני שמח שזה נכון. יופי של דבר שזה פחות או יותר מאשר 2020, תאריך שהיה די ברור לכולנו גם לפני 5 שנים כשהקונסולות יצאו.

עידן, אתה מתכוון נניח לקנות 1270GTX או משהו כזה? כן, כנראה שבמקרה הכי טוב מבחינת הקונסולות יהיה שם משהו שיצליח לבצע כמו ה-1270GTX אחרי שאנחנו מתחשבים בדברים כמו יעילות של קונסולות מול PC. זה כמובן המקרה האופטימי, שהם מתפרעים עם GPU כמו במקרה ה-360 או ה-ONE X. רוב הסיכויים מה שיהיה בקונסולות יקביל ל-1250GTX או במקרה קצת יותר חיובי 1260GTX.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 14 יוני 2018, 01:14

ועכשיו גם פורבס מגבים את העניין,או יותר נכון contributor לאתר,לא יודע אם אפשר באמת להגיד שזה הם:
https://www.forbes.com/sites/jasonevang ... 3a1c924fda

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יוני 2018, 02:21

נכון שזה קצת הזוי שכולם בטוחים ב-5000% שמיקרוסופט תשתמש בGPU של AMD ולא NVIDIA? כלומר כן, יש להם SOC שבתאוריה משפר עלויות אבל עם NVIDIA ו-INTEL הם מקבלים חלקים עם צריכת חשמל הרבה יותר נמוכה וביצועים טובים יותר. מעניין, כנראה אינטל ו-NVIDIA פשוט לא מוכנים לרדת לזנות של מחירי סיליקון לקונסולות.

החדשות שהבאת פייג' אומרות ש-AMD לא הולכת להתחרות ב-NVIDIA בבערך חמש שנים הקרובות. אם זה נכון, ואו, פשוט ואו. הם ויתרו על השוק לגמרי.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 14 יוני 2018, 08:47

הנווידה מוכרת את הcpu וgpu שלה
לns ,ככה שהם כן מוכנים למכור בזול

הם כניראה לא רוצים למכור בזול
לקונסולות שמתחרות ישירות בpc

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 14 יוני 2018, 11:53

swym כתב:התמיכה ב-X לא תהיה "הפכפכה", היא פשוט תהיה טובה יותר: אם היום האלטרנטיבה למפתחי הדור הבא הוא להוציא את המשחק גם לOne שתהיה בת 7 או לא להוציא אותו בכלל לדור הנוכחי, פתאום תהיה להם האפשרות להוציא את המשחק רק ל-X ולדור הבא בלי שהם צריכים להתפשר על חומרה בת 7 אלא רק על חומרה בת 3 - וזה כבר הבדל עצום.
מה שאתה אומר פה זה "עדיף שפחות משחקים יצאו מלכתחילה ל-X כדי שמי שקנה אותה לא ירגיש שהתמיכה בה הפכפכה"... איך זה הגיוני בדיוק?

במקביל, מיקרוסופט תוכל לעשות כבר phase out לXbox One הרגילה ולמכור גרסה מוקטנת של הX בתור מוצר entry level במקום להפסיק לחלוטין יצור וככה לגרום ליותר אנשים להיכנס לאקוסיסטם שלה ולקטלוג המשחקים שלה כדי שישדרגו בהמשך. זו בדיוק המשמעות של זה שאין עוד דורות.

בסדר ברור שזה עדיף מחוסר תמיכה אבל אני פשוט לא רואה במה זה מועיל ומה זה משנה מבחינת ה landscape של הדורות הרגילים.

מה שאני אומר זה שהלקוחות של ה X עדיין יקנו את ה X אבל במחשבה שזה נטו יריץ להם משחקי ONE משודרגים וזהו, מה שיהיה מעבר זה בונוס אבל לא משהו שאפשר לבנות עליו.

אני גם חושב שזו התנהלות שכונתית מצד מייק לאמר שה X קשור באמת לדור הבא אם היא לא מחייבת מפתחות לעבוד עליו, לחברה צריך להיות חזון ברור לגבי איך היא רואה את הפלטפורמה, כשהיא אומרת אין עוד דורות כשבפועל הכוונה היא שחלק מהמפתחות יעשו גם משחקים ל X לתקופה אבל חלק גם יכולות שלא, זה לא חזון ברור, זה סתם סלט.

אני חושב כאמור שלא הרבה מפתחות יבחרו במסלול של X+XB2. או שיעשו קרוס ג'ן מלא עם קהל לקוחות רחב או דור הבא אמיתי בלבד. חומרה בת 3 זה נכון לכרטיס המסך אבל ה CPU בפיגור של יותר מעשור, ההגבלה גבוהה מדי ואם כבר בונים משחק שירוץ על ה X אז אפשר כבר על הדרך להוריד אותו ל ONE ולהנות מבסיס משתמשים מלא.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 14 יוני 2018, 11:56

DrKeo כתב:נכון שזה קצת הזוי שכולם בטוחים ב-5000% שמיקרוסופט תשתמש בGPU של AMD ולא NVIDIA? כלומר כן, יש להם SOC שבתאוריה משפר עלויות אבל עם NVIDIA ו-INTEL הם מקבלים חלקים עם צריכת חשמל הרבה יותר נמוכה וביצועים טובים יותר. מעניין, כנראה אינטל ו-NVIDIA פשוט לא מוכנים לרדת לזנות של מחירי סיליקון לקונסולות.

החדשות שהבאת פייג' אומרות ש-AMD לא הולכת להתחרות ב-NVIDIA בבערך חמש שנים הקרובות. אם זה נכון, ואו, פשוט ואו. הם ויתרו על השוק לגמרי.

אני חושב שאנחנו צפויים לקבל סיטואציה כמעט זהה לדור הזה כשזה מגיע לחומרה ששתיהן יבחרו להשתמש בה,כלומר,ארכיטקטורה זהה כשההבדלים העיקריים יהיו כמה רחוק סוני/MS יהיו מוכנים לדחוף אותה וגם זו שתדחוף יותר קדימה,לא תהיה חזקה מדי מהשנייה. זה באמת מוזר שלא שמענו כלום שנוגע ל-AMD ו-MS קדימה,אבל MS נראית לי יותר leak proof מסוני בעניינים האלה אז אין לדעת. ואני רוצה להביא עוד התבטאות מעניינת של ספנסר מהיום בבוקר בנוגע לדור הבא ומשהו שאולי מאשר את מה שכולנו כבר ידענו:
https://wccftech.com/next-xbox-frame-rate-consoles-do-more/
למי שאין כוח לקרוא: הוא בעצם מודה שהחומרה של הדור הנוכחי סובלת מחוזר איזון בין ה-GPU ל-CPU לטובת ה-GPU וקצב הפריימים הוא משהו שסבל מאוד כתוצאה מכך וזה איזור שהוא חושב שהם צריכים לעשות בו יותר בחומרה הבאה כדי לסגור את הפער הזה מול ה-PC. אם MS בונים קוננסולה שתוכל לספק 4K/60 עם שיפור גרפי רציני במשחקים אנחנו הולכים לקבל מכונות די חזקות ככל הנראה. חשוב לזכור שאין באמת סיכוי ש-MS תחייב מפתחות לבנות את המשחקים שלהם כך שירוצו ב-60fps,אבל אם היכולת של החומרה להגיע לקצב הזה קיימת והם יבחרו לתעל אותה לדברים אחרים..וואו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יוני 2018, 15:56

אין ספק שחלק מהעובדה שהדור הבא הוא "דור ה-CPU", כמו שהדור הזה היה "דור הזיכרון", היא השגת 60FPS בקלות יחסית. זה המכשול הגדול של הX והפרו בלהשיג שדרוג ל60FPS ברוב המשחקים הקיימים אז אין לי ספק ש-60FPS הולך להיות מאוד נפוץ בדור הבא. גם הייתי שמח לראות סוג של אלג' דמקה בחומרה של שתי הקונסולות הבאות, אני חושב ש-4K זאת עדין רזולוציה קצת גבוהה מדי גם לדור הפס5 והייתי שמח לראות אלג' דמקה אפוי לתוכן, בדיוק כמו הפס4 פרו, כדי שמפתחים יוכלו לרדת לרזולוציות קצת יותר סבירות כמו 1800P ועדין לתת לנו משהו שנראה כמו 4K אבל עם הרבה מרחב פעולה ל-GPU.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 14 יוני 2018, 19:40

DrKeo כתב:אין ספק שחלק מהעובדה שהדור הבא הוא "דור ה-CPU", כמו שהדור הזה היה "דור הזיכרון", היא השגת 60FPS בקלות יחסית. זה המכשול הגדול של הX והפרו בלהשיג שדרוג ל60FPS ברוב המשחקים הקיימים אז אין לי ספק ש-60FPS הולך להיות מאוד נפוץ בדור הבא. גם הייתי שמח לראות סוג של אלג' דמקה בחומרה של שתי הקונסולות הבאות, אני חושב ש-4K זאת עדין רזולוציה קצת גבוהה מדי גם לדור הפס5 והייתי שמח לראות אלג' דמקה אפוי לתוכן, בדיוק כמו הפס4 פרו, כדי שמפתחים יוכלו לרדת לרזולוציות קצת יותר סבירות כמו 1800P ועדין לתת לנו משהו שנראה כמו 4K אבל עם הרבה מרחב פעולה ל-GPU.

גם בדור הזה יש עלייה ניכרת במשחקי 60 פריימים ביחס לדור הקודם וזה עם מעבדי לאפטופ.

אני מאוד מקווה שלא יכוונו ל 4K טבעי בדור הבא, זה יהיה מאוד מאכזב, גם 60 פריימים לא צריכים להיות בייסליין מבחינתי, רק במולטי ובמשחקי האק אנ' סלאש מהירים אולי.

אם TLOU3 ירוץ על 4K ו 60 פריימים הוא בקושי יראה טוב יותר מ TLOU2 על הפרו. אני רוצה להדהם ולראות את המקסימום האפשרי מבחינת פידלטי ואם יכוונו ל 4K טבעי (ובטח שבתוספת ל 60 פריימים) אז ברור לי שאני לא אראה מה באמת אפשר להוציא מהחומרה.

4K ו/או 60 FPS כחובה לכל משחק אפשר יהיה לשמור כשנגיע לגראפיקה של פיקסאר, עד אז תנו לראות עד לאן עוד אפשר לדחוף את הגראפיקה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יוני 2018, 20:11

נוטידוג כיוונו בהתחלה ל60 עם אנצ׳רטד 4 אז יכול להיות שיש להם שאיפות שכאלה. נקווה שהם יוותרו על זה :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 16 יוני 2018, 16:22

מאוד התפלאתי,והייתי מרוצה במידה מסויימת, שמיקרוסופט לא הקדישו אפילו דקה במסיבת העיתונאים שלהם ל-OS features,התחום שאולי הכי חזק אצלם בדור הזה. יש המון דברים חדשים דרך: אינטגרציה עם אלקסה/Google Assistant,מערכת האווטארים החדשה ש-MS עובדת עליה כבר תקופה מאוד ארוכה,איזו מערכת 'קריירה' שמועתית שאמורה לשנות את צורת החשיבה עם אצי'וונמטס,תמיכה ב-dolby vision שהם אמרו בעבר שיהיו מעוניינים להוסיף.. הם לא נחים לרגע.
מצד שני,טוב ש-E3 כבר לא המקום לדיבורים כאלה,זה באמת יותר מתאים לאיזה וידאו של מייג'ור נלסון או משהו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 יוני 2018, 17:27

התצוגה שלהם הייתה כל כך אנטנסיבית והם קפצו בין טריילר לטריילר כל כך מהר שאולי לא היה מזיק לנשום פה ושם עם 40 שניות של ראשי תיבות לפיצ׳רים מגניבים במערכת הפעלה. לא משהו מפורט או רציני, נניח בין שני טריילרים 30 שניות עם פיל שאומר ״יש לנו מערכת אווטארים חדשה והיא נראת ככה״ עם סרטון של 15 שניות על המסך וקדימה לטריילר הבא.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 יוני 2018, 22:42

אני לא אוהב שקופצים מטריילר לטריילר בלי בילד אפ לפחות לדברים הגדולים, מצד שני הבילד אפ שסוני בנתה השנה למשחקים הגדולים שלה היה אומלל אז במקרה כזה עדיף כלום. אין יותר מושלם מהפורמט של סוני ב 2016, איזון טוב בין בילד אפ וקצת כיף על הבמה כדי לתת לזה את הגוון החי והאנושי בניגוד לסטריליות המבאסת של הדיירקטים למיניהם לבין הרבה תוכן ברמה גבוהה שהופך את הכל לבלתי נשכח.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 יוני 2018, 23:45

bling כתב:אני לא אוהב שקופצים מטריילר לטריילר בלי בילד אפ לפחות לדברים הגדולים, מצד שני הבילד אפ שסוני בנתה השנה למשחקים הגדולים שלה היה אומלל אז במקרה כזה עדיף כלום. אין יותר מושלם מהפורמט של סוני ב 2016, איזון טוב בין בילד אפ וקצת כיף על הבמה כדי לתת לזה את הגוון החי והאנושי בניגוד לסטריליות המבאסת של הדיירקטים למיניהם לבין הרבה תוכן ברמה גבוהה שהופך את הכל לבלתי נשכח.

אף חברה לצערי עדין לא עשתה מסיבת E3 כמו שצריך, מעולם לא קרה שלא רציתי להקפיץ מסיבה קדימה. גם במסיבות כמו של מיקרוסופט השנה וסוני ב-2016 היו יותר מדי בעיות.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 יוני 2018, 11:04

לא ראיתי ממש בעיות ב 2016 במסיבה של סוני. אם אתה מתייחס לאיזה קטע אינדי שלא אהבת או צד ג' פחות מעניין אז זה לא ריאלי לצפות שכל דבר שיראו יהיה מדהים. בגדול זה די הרגיש כמו השיא שאפשר לצפות ממנו ב E3 מבחינתי, בקטע של פורמט ופייסינג שמגובה גם בתוכן טוב ומשמעותי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 יוני 2018, 12:45

או, זה היה הרבה יותר מזה. היה טיזינג של כמה שבועות לקראש וכולם ידעו שקראש הולך להיות במסיבה; היינו בטוחים שזה המשך שאולי אפילו מפותח על ידי נוטידוג ובסוף זה היה רימאסטר וכמובן השעות על גבי שעות שהם הקדישו ל-VR לא מעניין בעליל עם הכרזה אחרי הכרזה אחרי טריילר פשוט משמימים. אתה אולי מתכוון שהמסיבה של 2016 הייתה מטורפת בגלל כמה וכמה משחקים וטריילרים פשוט מטורפים שהיו בה (ספיידרמן, DS, הורייזן וכמובן החשיפה של GOW) ואין ספק שהגבוהים באותה מסיבה היו מאוד גבוהים אבל בו בזמן לראות 7-8 טריילרים ברצף של VR וגם הדמו המשמים של DAYS GONE הופכים אותה ל"לא מושלמת".

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 יוני 2018, 13:44

בסדר, אין דבר כזה שכל רגע במסיבה הוא מפוצץ ראשים. זה לא באמת אפשרי כי יש צרכים מסחריים שמחייבים להציג דברים שלא ידברו רק לשחקנים האדוקים. חוץ מזה שגם בין התוכן שנועד לקור האדוק (דברים שהם לא VR או COD חדש) יהיו דברים שיעניינו חלק וישעממו אחרים, כמו שגם במסיבה של מייק שהיתה מצויינת היו הרבה רגעים שמבחינתי היו משעממים. טבעם של דברים :)

בסופו של דבר זוכרים את המסיבה על פי הגבהים והפורמט והפייסינג הכללי, גם כשיש חלקים משעממים מה שחשוב זה שהם לא ימתחו לאורך זמן ברמה שתפגע משמעותית בחוויה (מישהו זוכר את Wonder Book? או אפילו סמאש מהמסיבה של נינטנדו השנה? :? )

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 יוני 2018, 15:28

אני רק אומר את זה כי קראת ל-E3 2016 שלהם המסיבה המושלמת ואני לא חושב שיש כזה דבר המסיבה המושלמת כי תאגידים לא יכולים לעצור את עצמם מלשים דמואים של משחקי צד ג' בנאלים, להקדיש זמנים למוצרים הזויים וחסרי כל יכולת הדגמה (נגיד VR, משחקי תנועה, wonder book שציינת, קינקט, גירס פופ ושאר הירקות הפריקים האלה) וכך הלאה. הם פשוט לא יכולים לעצור את עצמם.

כשאני רואה את המסיבה המושלמת בראש שלי, אני רואה 3-4 דמואים יחסית ארוכים של משחקים שלא ראינו מהם כמעט כלום ומפוצצים את המוח סטייל זה שהיה של TLOU2, הכרזה על 3-4 משחקי AAA גדולים ובלעדיים בטריילרים קצרים, הכרזות על כמה צד ג' לא בלעדיים ובין לבין לתת לנו לנשום עם נואמים שיודעים מה הם עושים (ולא כאלה שמרגיש כאילו הם עוד שניה מתמוטטים על הבמה) שמדברים במשך דקה וקצת על דברים שבאמת מעניינים אותנו כמו הכרזות על רכישת אולפנים, הורדת מחיר, פיצ'רים ממש גדולים שמגיעים למערכות הפעלה כמו BC או FAST LOAD ובסיום איזה ONE MORE THING שמפוצץ את המוח. זאת מסיבה מושלמת לדעתי, בלי VR, בלי קינקט, בלי מנהלים מברברים, בלי רגעי ESPN מביכים עד מוות, בלי סרטוני תדמית טפשיים וכו'. לצערי עדין לא ראיתי אחת כזאת, אני משער שסוג של מאש-אפ בין המסיבה של סוני למיקרוסופט השנה, כמובן כשלוקחים את הטוב ביותר מכל אחת, באמת יוצר את הפורמט המושלם.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 17 יוני 2018, 16:45

DrKeo כתב:לא הבנתי, מה הם הוכיחו בחשיפה של הone (התכוונת 2013?)? התרכזות במולטימדיה, מעט משחקים לא מעניינים במיוחד והפקה של סדרות טלביזיה? לא ברור לי מאיפה אתה מביא את מה שאתה אומר, הם לא הוכיחו השקעה בצד א מאז תחילת שנות ה2000 עם הרכישה של באנג׳י/רייר/ליונסהד. הם מראים רצינות בנוגע לצד א׳ לראשונה מזה עשור וחצי, לא רק דיבורים, פעולות. זה חדש וזה לא היה קיים לפני שנתיים או 8 שנים.

בנוגע להיילו, זה לא מובן מאליו. מיקרוסופט עושה שיפט בקו מחשבה שלה. להגיד שהיילו היה צריך להשתדרג כבר מזמן זה קל, כולנו אמרנו את זה כבר שנים. גם אמרנו שהם צריכים להרחיב את צד א, גם אמרנו שהם צריכים לתת למפתחות יותר זמן וחופש. אמרנו הכל, אבל העובדה שאמרנו והם היו צריכים לעשות את זה לא אמר שהם עשו.

זה בדיוק ההבדל, לפני 5 שנים הם היו צריכים לעשות והם לא עשו, עכשיו הם עושים. האם עכשיו צד א שלהם הוא פתאום מדהים כמו סוני? לא, הוא לא. הוא מתחיל להתפתח והם מראים רצינות. האם הוא יהיה ברמה של סוני עוד 8 שנים? אני לא יודע, אבל הם כן אומרים את זה ואנחנו כן רואים עבודה אמיתית בשטח. הם לגמרי בכיוון הנכון ועכשיו צריך להמשיך בו בשנים הקרובות.

תסתכל על סוני, לקח להם 10 שנים לבנות את צד א כמו שצריך וגם אחרי 10 שנים הם ממש לא היו ברמה שהם היום. זה לוקח זמן ולא ברור לי מה אתה רוצה ממיקרוסופט עכשיו, שיקנו 15 אולפנים במכה וכולם יפיקו את gow ו-tlou על הנסיון הראשון?

ב2013 הם 'הוכיחו' אותו הדבר. ההשקעה הכי גדולה שלהם. מספר דו-ספרתי של אולפנים שעובדים על דברים. אז לא צריך להתרגש מהכוונות או הדיבורים שלהם אלא לחכות ולראות מה זה באמת יניב. ואחרי הכל, זו רק תוספת של אולפן אחד או שניים. הם לא היו צריכים לקנות את פלייגראונד כדי להוציא 4 בלעדיים איתם, ולא לקנות את רמדי ולא לקנות את undead labs. אז עכשיו 2 אולפנים בבעלותם ולא משנים את כמות המשחקים שהיו יוצאים. אולפן אחר שההשקעה שבו תתבטא רק בעוד כמה שנים כי זה עתה הם הולכים לשחרר משחק (שגם יגיע לפס4).

אם הייתי מיקרוסופט אז הייתי מחפש בכל מקום שיתופי פעולה עם אולפנים חיצוניים. הם ידעו שהיילו רחוק ו CD3 בבלגן ובכל מקרה שהם צריכים להגדיל את כמות המשחקים שלהם. לכו ל BUGBEAR ותציעו שיפתחו ריבוט ל PGR בסגנון car combat. לכו לקרייטק שיעבדו על משחק פרפקט דארק. לכו ל FRONTIER. לכו למלא אולפנים טובים ובעלי יכולות ותציעו את ה IP הרדומים שיש לכם או אפילו לממן IP חדש.
לכו לחברות עם משחקים רק ל PC ותבדקו למה אין גרסת קונסולה ואם מיקרוסופט יכולים לעזור כדי שתהיה גרסת XB1. למשל משחק כמו Rust. תנצלו את זה שרק ל XB1 יש תוכנית מוגדרת של early access ותביאו עוד משחקים מעניינים שמקבלים באז כמו למשל RAFT.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 יוני 2018, 19:16

זה ממש לא דומה ל2013. נינג׳ה ת׳אורי היא חברת aaa שמתרחבת משמעותית תחת מיקרוסופט, היוזמה היא חברת aaa נוספת והקניה של playgrounds אפשרה להם לפתוח צוות שני שעובד על rpg עולם פתוח (כנראה פייבל). כלומר כבר יש לך שלושה צוותי aaa חדשים לגמרי לעומת 2013. בנוסף playdead והחברה של we happy few הולכות להתרחב לגדלים של צוותי aaa, כלומר יש לך כבר סה״כ חמישה צוותי aaa שלא היו לך ב2013, חתיכת הבדל.

ובכלליות לא הבנתי מה הכוונה שלך לדמיון ל2013? הם לא התחילו לבנות צד א חזק יותר ב2013, אז מה הדמיון? מספר משחקי הaaa שהם מפתחים במקביל לפלטפורמה? אז כמו שכתבתי בפסקה הקודמת, יש להם 5 צוותי aaa שלא היו להם לפני, מן הסתם זה הבדל. גם צריך לציין שפיל ספנסר אמר במפורש שמיקרוסופט לא סיימו, לפי הלחשושים הם במשא ומתן עם לפחות חברת aaa אחת נוספת והם הולכים להמשיך לפי פיל. בנית צד א לוקחת שנים, הם לא יכולים לקנות 15 חברות בשבוע אחד ולהגיד סיימנו.

ואני מסכים לגמרי עם הפניה לצד ג׳ לעשות משחקי צד ב׳, לא עם הדוגמאות הספציפיות שהבאת אבל עם הרעיון הכללי בהחלט.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 17 יוני 2018, 19:38

Kazz כתב:לכו לחברות עם משחקים רק ל PC ותבדקו למה אין גרסת קונסולה ואם מיקרוסופט יכולים לעזור כדי שתהיה גרסת XB1. למשל משחק כמו Rust. תנצלו את זה שרק ל XB1 יש תוכנית מוגדרת של early access ותביאו עוד משחקים מעניינים שמקבלים באז כמו למשל RAFT.

אה, אתה מודע לכך שזה מה שהם עושים במקביל, נכון?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 72 אורחים