E3 2018 - מסיבת העיתונאים של סוני (היום, יום שלישי, ב-4:00)

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Stick
Veteran

Re: מסיבת העיתונאים של סוני E3 2018

הודעהעל ידי Stick » 12 יוני 2018, 13:20

ראיתי פעם נוספת את שני קטעי הגיימפלי האמיתיים שקיבלנו באיכות נורמלית -

TLOU, אני מניח שההשוואה לחשיפת גיימפלי של TLOU הראשון נותנת לנו דרך טובה לשפוט את זה: מדובר בשלב אמיתי ומכניקות קיימות, שצריך הרבה מאוד מזל כדי שבריצה שלכם הדברים יתנהלו כפי שהם עבדו בטריילר.
עם זאת, הטריילר היה נראה לי יותר מוגזם כשצפיתי בו בלילה. סך הכל זה לא נראה מתוסרט כמו שאלו מכניקות שונות שהתחברו מושלם, ואם אני אנסה לצפות בהדגמה דרך משקפי המציאות שלי (בסופו של דבר אנחנו כבר יודעים איך משחק של ND משוחק) הוא נראה סופר מוצלח.
לא הראו המון דברים חדשים חוץ מכמובן קפיצה משוגעת ברמה הטכנית-סינימטית כפי שנוטי דוג נותנים לנו בכל משחק. גם יש יכולת לזחול MGS סטייל, נראה שהמעבר לאלי כדמות השחיקה נותן משקל גדול יותר להתגנבות, וזו תוספת נחמדה שיכולה לתרום לכמה רגעי גיימפלי מוצלחים.
אבל בסופו של דבר, הדבר הכי חשוב והכי טוב שאני לוקח מהטריילר הזה זו העובדה שיצאתי עם הרגשה שהם מצליחים לתפוס את הקסם של הראשון פעם נוספת. זה פחות היה בגיימפלי (שבואו נודה על האמת, לא היה הצד החזק גם של הראשון, והמשחק היה מדהים) ויותר בוייב שקיבלנו. משהו בחיוך של אלי בסוף הטריילר לאחר כל האלימות המוקצנת שקדמה הצליח לתת לי וייב TLOU מאוד חזק וטוב, הספקות שלי ירדו ואני מאמין שהם יודעים מה הם עושים.
אה! וגרפית המשחק פשוט מפוצץ ראשים :shock: אין תאריך יציאה.. יש מצב שראינו כותר PS5 לראשונה..? מאוד מרשים אם זה רץ על PS4.

GOT, הפתעת התערוכה. זה משחק שאני רוצה לשחק עכשיו. מת על הסטינג, המשחק יפייפה (הן עיצובית והן גרפית) ולגמרי יש לו הרגשה של ה-משחק של סאקר פאנץ'.
זה סוג של AC יפן שכולם חולמים עליו בערך מאז AC 1, רק ברמת הפקה וליטוש של משחקי צד א' של סוני.
סך הכל לא ראינו ממנו הרבה, ואני אפילו לא יכו להרגיש אם מערכת הקרב מהנה או לא דרך הסרטון הזה, אבל אם אני צריך לבחור משחק אחד מהתערוכה שהייתי רוצה לשחק בו ממש עכשיו, זה זה. נראה שיש לו פוטנציאל אמיתי להיות משחק הסמוראי המושלם.

בונוס - ספיידרמן, מסתבר שאחרי התערוכה הם הציגו עוד קטע גיימפלי שלו, הפעם 'אמיתי' בניו יורק. נראה נהדר גם כן. שוב לא ראינו משהו באמת חדש (בכל זאת הוא כבר תכף יוצא..) אבל מערכת התנועה בעיר עברה דרך ארוכה מאוד מהחשיפה הההיא בE3, וזה נראה מוצלח בהרבה. הייתי מגדיל להגיד שנראה שזה המשחק שתפס את מערכת התנועה הכי טוב מבין כל משחקי ספיידרמן שיצאו.
כל השאר עדיין נראה טוב אבל לא מדהים (סיפור, דמויות, מערכת קרב..), אבל אין לי ספק שזה יהיה משחק ספיידרמן טוב שכולנו נהנה ממנו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2018, 14:05

TLOU2 ללא ספק על הפס4... מוכן להתערב שזה כותר של קיץ 2020, שיקבל גירסת 60fps על הפס5 ככותר השקה חצי שנה אחר כך

אגב, וואו כמה שהוא יפה ועוד יותר וואו כמה שהוא אלים. אולי האלימות הכי ריאליסטית אי פעם... פאק.
ובאותו נושא, לא ייאמן שגם טסושימה כל כך אלים, זה פאקינג המפתחים של סליי קופר (:

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 12 יוני 2018, 14:20

חבר'ה,כל מה שהראו רץ על הפס4 פרו,לא צריך להיכנס לספקולציות על פס5 אנחנו עוד לא שם. זה לא אומר שלא נראה גרסאות משופצרות עליה,אבל אם לדבר בכנות,עם BC שנראית כמו עניין סגור וכנראה גם תאפשר להריץ את המשחקים האלו עם השיפורים של הפרו,אני בספק אם יש צורך בכלל או הצדקה למכור אותם שוב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2018, 14:26

עכשיו ראיתי את התערוכה, היתרון בתערוכה זאת שיש בה מעט תוכן אבל כל טריילר ארוך במיוחד, כשצופים בה מאוחר אפשר לקפוץ לראות כל טריילר ב-4K ביוטיוב ואז להמשיך לצפות בתערוכה במקום בסטרים באיכות נוראית. בצד הזה אני חייב להחמיא למיקרוסופט שהרימו סטרים משלהם ב-4K סופר איכותי, כל הכבוד, כי אף מסיבה אחרת לא עשתה את זה (לפחות לא שהצלחתי למצא).

עכשיו בנוגע למסיבה עצמה, מה עבר לסוני בראש? WTF? אני מבין, זאת הולכת להיות מסיבה מצומצמת יחסית כי לא היה על מה להכריז ובעיקר מדובר בגיימפליי ארוך של מספר מועט של משחקים. אז למה לעזאזל לעשות איזה פורמט של אולפן ESPN מביך ומלא תקלות? למה? מה רע בנגיד נצג סוני מכובד שעומד על הבמה, מדבר קצת על ההשקעה שלהם בצד א' ואז הדבר המדהים הזה שנוטי דוג הביאו בליווי תאורה אוירתית באולם. כך שוב ושוב, 3 או 4 פעמים עם פלפול של טריילרים קצרים כמו ניאו 2 בין לבין וזהו, 45 דקות הדוקות ומדהימות. פשוט לא ברור לי, אפשר לירות לעצמך ברגל אבל זה כבר מעבר.

ועכשיו ספציפית למשחקים עצמם. TLOU2 גרם ללסת שלי לפול, מצד אחד היה מדובר בתצוגת תכלית פשוט מטורפת שגרמה לו להראות בערך כמו משחק הדור, מצד שני זה היה כל כך מזוייף שקשה לי להבין למה בדיוק לעשות את זה. ההייפ שם, כלום בטרוף, למה לזייף גיימפליי? זה פשוט לא ברור לי. להגיד שזה מבוסס על גיימפליי אמיתי זה נחמד, אבל כשכל השלב והאוייבים והאנטרקציה איתם הם תסרוט גמור אז זה פשוט מזוייף לגמרי. להציג את ה-best case scenerio זה משהו אחד, להציג משהו שאף שחקן לעולם לא ישחזר במשחק האמיתי כי השלב זוייף סביב הדמו המודרך הזה, זה כבר משהו אחר. אבל אם נסתכל מעבר לגיימפליי המזוייף ונניח שהגיימפליי של TLOU2 יהיה מצויין, כי כנראה הוא יהיה מצויין אפילו אם הוא לא יהיה מה שראינו בטריילר הזה, קבלנו פה את אחת מתצוגות E3 הכי טובות שראיתי אי פעם. גרפיקה מדהימה, מבנה פשוט מדהים (המסיבה עם אלי והבחורה שעוברת ל"גיימפליי" שחוזרת למסיבה), כתוב מצויין, מבויים מצויין ופשוט כל חלק וחלק הרגישו מושלם. כל הכבוד ל-ND, האמת תותחי על. הטעות היחידה של סוני הייתה לשים את הטריילר ראשון במקום אחרון כי הוא גרם לכל משחק, כולל ספיידרמן ו-DS, להראות לא מרשים גרפית במיוחד הרסו אותי.

נעבור ל-GOT, הוא נראה הרבה יותר טוב ממה שציפיתי מסאקרפאנצ' אבל היה בו משהו נורא משמים. הכתיבה משמימה, הגיימפליי משמים, הכל היה משמים. כתוב לו 80+ על כל המצח. בו בזמן אני אגיד שהוא גרם ל-AC החדש להראות כמו משחק דור קודם, ראיתי את שניהם ב-4K והם אשכרה נראים כאילו הם נלקחו מדורות קודמים. מי יודע, אולי המערכת קרב כל כך טובה שהוא יתעלה על מה שראינו (ואני חייב להגיד שהקטע שהקרב הראשון התחיל בעמידה במקום והתפרצות עם החרב אנימה סטייל פשוט עשה לי את זה), כרגע הוא בקטגוריה הפושרת שלי.

עכשיו אני אדבר על הפתעת המסיבה שלי, DS. אני... לא יודע מה לחשוב על הטריילר הזה. זה הדבר הראשון מ-DS שלא גרם לי להדליק נר בקודשו של קוג'ימה. נורמן רידס סוחב קופסאות בלוקיישנים שונים היה פשוט פריקי, מה קוג'ימה בדיוק ניסה להדגים לנו? נורמן אומר שהוא שלח בתחילת הטריילר ואז רואים אותו במשך שלוש דקות סוחב קופסאות, WTF? כרגיל קטעי המעבר נראו מדהים אבל לא הצליחו לבנות טריילר קוהרנטי שמעמיד את השיער בעורף כמו שהקודמים עשו. אני יודע שהמשחק יהיה מושלם, אבל אני לא חושב שזאת הייתה תצוגת הגיימפליי הראשונה שרצינו. עד עכשיו ידענו שזה משחק אקשן בעולם פתוח, מה אנחנו יודעים עכשיו? משחק השרדות סביבתי עם קטעי אימה לפרקים והמון עלילה? אין לי בעיה אם זה המשחק אבל אחרי הטריילר הזה קוג'ימה ממש צריך להסביר את עצמו וכשאני אומר להסביר את עצמו זה אומר להראות לנו גיימפליי אמיתי שבאמת מראה לנו במה נשחק. אגב, תאוריה, התינוקות זאת המערכת RESPAWN של המשחק. כלומר אתה מת, התינוק הוא שיבוט שלך, התינוק נחשף לגשם וגדל להיות אדם בוגר והתודעה שלך יורדת אל התינוק. אולי סוג של ROGUE LIKE שבו כל פעם משחקים גרסה חדשה שלך? לא יודע, אני סתם מקיא מה שקופץ לי לראש.

ובנושא ההכרזות היותר מצומצמות, ניהו 2 לא ממש מרגש אותי כי הראשון לא רגש, אני כבר מעל שנה יכול לשחק אותו ב-PC ולא טרחתי אז כנראה שגם עם 2 אני לא אטרח. רמדי? איזה כיף, לקח לי 3 שניות לזהות את המנוע שלהם וסגנון הבימוי של סם לייק, פשוט כיף לראות אותם חוזרים ועוד עם משחק שסופסוף יוצא ל-PC באותו יום עם כולם. אני רק אדגיש כי נראה שיש פה בלבול, control הוא משחק מולטי פלטפורם, הוא רק נחשף אצל סוני. הוא יוצא למחשב, ONE ולפס4. ולדבר האחרון שאני רוצה להתיחס אליו, RE2, פשוט אושר. הרימייק של RE1 היה אחד המשחקים הכי טובים בדור של הפס2 והם עושים אותו דבר עם RE2. הרימייק הקודם יצא רק 5 שנים אחרי המשחק המקורי, דור אחד, כלומר הם רק לקחו את המשחק המקורי והפיקו אותו כאילו הוא יצא טרי באותה שנה עם כל השיפורים והשדרוגים הנחוצים. RE2 עושה בדיוק אותו דבר, לקח משחק ישן ומוציא אותו כאילו הוא משחק טרי שיצא עכשיו. אין מה לעשות, RE2 מצויין ב-1998 אבל 2018 הוא רליק עתיק. היה צריך לקחת אותו לתלת מימד אבל אני בטוח שהוא שומר על 90% ממה שהיה RE2, כלומר אותו משחק שנעשה מחדש, בדיוק כמו RE1 הרימייק.

סך הכל מסיבה פריקית לגמרי. היו דברים בקליבר שמיקרוסופט פשוט לא מכירה כמו DS ו-TLOU2, היו דברים שלא עשו לי יותר מדי והיו דברים שפשוט הזוי שהם הגיעו מסוני ולא ממסיבה של קונאמי ב-2009. סך הכל המסיבה הכי טובה אולי אחרי מיקרוסופט, קצת קשה לשפוט כי להשוות את מיקרוסופט וסוני זה כמו להשוות חדי קרן עם דרקונים, אין באמת נקודות חפיפה. שתיהן היו מצויינות בדרכן ושתיהן היו בעיתיות בדרכן.

אני שם פה את גרסאות ה-4K.
RE2:

control:

spider-man:

death stranding:

ghost of tsushima:

the last of us 2:
[YouTube]https://www.youtube.com/watch?v=btmN-bWwv0A&t=12s[/YouTube]
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 12 יוני 2018, 14:39

DrKeo כתב:עכשיו ראיתי את התערוכה, היתרון בתערוכה זאת שיש בה מעט תוכן אבל כל טריילר ארוך במיוחד, כשצופים בה מאוחר אפשר לקפוץ לראות כל טריילר ב-4K ביוטיוב ואז להמשיך לצפות בתערוכה במקום בסטרים באיכות נוראית. בצד הזה אני חייב להחמיא למיקרוסופט שהרימו סטרים משלהם ב-4K סופר איכותי, כל הכבוד, כי אף מסיבה אחרת לא עשתה את זה (לפחות לא שהצלחתי למצא).

עכשיו בנוגע למסיבה עצמה, מה עבר לסוני בראש? WTF? אני מבין, זאת הולכת להיות מסיבה מצומצמת יחסית כי לא היה על מה להכריז ובעיקר מדובר בגיימפליי ארוך של מספר מועט של משחקים. אז למה לעזאזל לעשות איזה פורמט של אולפן ESPN מביך ומלא תקלות? למה? מה רע בנגיד נצג סוני מכובד שעומד על הבמה, מדבר קצת על ההשקעה שלהם בצד א' ואז הדבר המדהים הזה שנוטי דוג הביאו בליווי תאורה אוירתית באולם. כך שוב ושוב, 3 או 4 פעמים עם פלפול של טריילרים קצרים כמו ניאו 2 בין לבין וזהו, 45 דקות הדוקות ומדהימות. פשוט לא ברור לי, אפשר לירות לעצמך ברגל אבל זה כבר מעבר.

ועכשיו ספציפית למשחקים עצמם. TLOU2 גרם ללסת שלי לפול, מצד אחד היה מדובר בתצוגת תכלית פשוט מטורפת שגרמה לו להראות בערך כמו משחק הדור, מצד שני זה היה כל כך מזוייף שקשה לי להבין למה בדיוק לעשות את זה. ההייפ שם, כלום בטרוף, למה לזייף גיימפליי? זה פשוט לא ברור לי. להגיד שזה מבוסס על גיימפליי אמיתי זה נחמד, אבל כשכל השלב והאוייבים והאנטרקציה איתם הם תסרוט גמור אז זה פשוט מזוייף לגמרי. להציג את ה-best case scenerio זה משהו אחד, להציג משהו שאף שחקן לעולם לא ישחזר במשחק האמיתי כי השלב זוייף סביב הדמו המודרך הזה, זה כבר משהו אחר. אבל אם נסתכל מעבר לגיימפליי המזוייף ונניח שהגיימפליי של TLOU2 יהיה מצויין, כי כנראה הוא יהיה מצויין אפילו אם הוא לא יהיה מה שראינו בטריילר הזה, קבלנו פה את אחת מתצוגות E3 הכי טובות שראיתי אי פעם. גרפיקה מדהימה, מבנה פשוט מדהים (המסיבה עם אלי והבחורה שעוברת ל"גיימפליי" שחוזרת למסיבה), כתוב מצויין, מבויים מצויין ופשוט כל חלק וחלק הרגישו מושלם. כל הכבוד ל-ND, האמת תותחי על. הטעות היחידה של סוני הייתה לשים את הטריילר ראשון במקום אחרון כי הוא גרם לכל משחק, כולל ספיידרמן ו-DS, להראות לא מרשים גרפית במיוחד הרסו אותי.

נעבור ל-GOT, הוא נראה הרבה יותר טוב ממה שציפיתי מסאקרפאנצ' אבל היה בו משהו נורא משמים. הכתיבה משמימה, הגיימפליי משמים, הכל היה משמים. כתוב לו 80+ על כל המצח. בו בזמן אני אגיד שהוא גרם ל-AC החדש להראות כמו משחק דור קודם, ראיתי את שניהם ב-4K והם אשכרה נראים כאילו הם נלקחו מדורות קודמים. מי יודע, אולי המערכת קרב כל כך טובה שהוא יתעלה על מה שראינו (ואני חייב להגיד שהקטע שהקרב הראשון התחיל בעמידה במקום והתפרצות עם החרב אנימה סטייל פשוט עשה לי את זה), כרגע הוא בקטגוריה הפושרת שלי.

עכשיו אני אדבר על הפתעת המסיבה שלי, DS. אני... לא יודע מה לחשוב על הטריילר הזה. זה הדבר הראשון מ-DS שלא גרם לי להדליק נר בקודשו של קוג'ימה. נורמן רידס סוחב קופסאות בלוקיישנים שונים היה פשוט פריקי, מה קוג'ימה בדיוק ניסה להדגים לנו? נורמן אומר שהוא שלח בתחילת הטריילר ואז רואים אותו במשך שלוש דקות סוחב קופסאות, WTF? כרגיל קטעי המעבר נראו מדהים אבל לא הצליחו לבנות טריילר קוהרנטי שמעמיד את השיער בעורף כמו שהקודמים עשו. אני יודע שהמשחק יהיה מושלם, אבל אני לא חושב שזאת הייתה תצוגת הגיימפליי הראשונה שרצינו. עד עכשיו ידענו שזה משחק אקשן בעולם פתוח, מה אנחנו יודעים עכשיו? משחק השרדות סביבתי עם קטעי אימה לפרקים והמון עלילה? אין לי בעיה אם זה המשחק אבל אחרי הטריילר הזה קוג'ימה ממש צריך להסביר את עצמו וכשאני אומר להסביר את עצמו זה אומר להראות לנו גיימפליי אמיתי שבאמת מראה לנו במה נשחק. אגב, תאוריה, התינוקות זאת המערכת RESPAWN של המשחק. כלומר אתה מת, התינוק הוא שיבוט שלך, התינוק נחשף לגשם וגדל להיות אדם בוגר והתודעה שלך יורדת אל התינוק. אולי סוג של ROGUE LIKE שבו כל פעם משחקים גרסה חדשה שלך? לא יודע, אני סתם מקיא מה שקופץ לי לראש.

ובנושא ההכרזות היותר מצומצמות, ניהו 2 לא ממש מרגש אותי כי הראשון לא רגש, אני כבר מעל שנה יכול לשחק אותו ב-PC ולא טרחתי אז כנראה שגם עם 2 אני לא אטרח. רמדי? איזה כיף, לקח לי 3 שניות לזהות את המנוע שלהם וסגנון הבימוי של סם לייק, פשוט כיף לראות אותם חוזרים ועוד עם משחק שסופסוף יוצא ל-PC באותו יום עם כולם. אני רק אדגיש כי נראה שיש פה בלבול, control הוא משחק מולטי פלטפורם, הוא רק נחשף אצל סוני. הוא יוצא למחשב, ONE ולפס4. ולדבר האחרון שאני רוצה להתיחס אליו, RE2, פשוט אושר. הרימייק של RE1 היה אחד המשחקים הכי טובים בדור של הפס2 והם עושים אותו דבר עם RE2. הרימייק הקודם יצא רק 5 שנים אחרי המשחק המקורי, דור אחד, כלומר הם רק לקחו את המשחק המקורי והפיקו אותו כאילו הוא יצא טרי באותה שנה עם כל השיפורים והשדרוגים הנחוצים. RE2 עושה בדיוק אותו דבר, לקח משחק ישן ומוציא אותו כאילו הוא משחק טרי שיצא עכשיו. אין מה לעשות, RE2 מצויין ב-1998 אבל 2018 הוא רליק עתיק. היה צריך לקחת אותו לתלת מימד אבל אני בטוח שהוא שומר על 90% ממה שהיה RE2, כלומר אותו משחק שנעשה מחדש, בדיוק כמו RE1 הרימייק.

סך הכל מסיבה פריקית לגמרי. היו דברים בקליבר שמיקרוסופט פשוט לא מכירה כמו DS ו-TLOU2, היו דברים שלא עשו לי יותר מדי והיו דברים שפשוט הזוי שהם הגיעו מסוני ולא ממסיבה של קונאמי ב-2009. סך הכל המסיבה הכי טובה אולי אחרי מיקרוסופט, קצת קשה לשפוט כי להשוות את מיקרוסופט וסוני זה כמו להשוות חדי קרן עם דרקונים, אין באמת נקודות חפיפה. שתיהן היו מצויינות בדרכן ושתיהן היו בעיתיות בדרכן.

אני גם חושב שהקונספט שסוני הלכה עליו השנה היה די מזעזע. אני לא חושב שצריך להמציא את הגלגל כל שנה,אבל ראבק,כבדו את העיתונאים שהגיעו מכל העולם אליכם,תלבשו חליפה ותתמקמו באולם עם תאורה נורמלית ואקוסטיקה סבירה. E3 2016 שלהם צריכה להיות המודל של כל החברות בעיניי-זו הייתה מסיבת עיתונאים מופתית.

לגבי TLOU2- הממ,מאוד הרגיז אותי שלא חשפו פיצ'רים חדשים בגיימפלי כמו הכלב,שלא משנה מה תגידו,אני בטוח שהוא companion במשחק :) או ג'ול? איפה ג'ול נוטי דוג?! אבל אני גם מעריך אותם שהם שומרים את הקלפים קרוב לחזה,כנראה דרוקמן ישב עם קורי ברלוג איזה ערב והגיע לתובנה שעדיף לחשוף כמה שפחות..
גרפית? מדהים,אבל זה היה צפוי.
גיימפלי? עוד מ-TLOU. לא בהכרח דבר רע,פשוט חשבתי שנראה מעבר.

GOT-וואו,ההפתעה של התערוכה מבחינתי הוא נראה פשוט,ואני לא משתמש במילה הזו הרבה,מהמם. כל כך כל כך יפה ומוקפד. הגיימפלי לא פלאשי כמו שחששתי שיהיה עם איזה קומבו מטר בצד,אלא מחושב ואיטי כיאה לתקופה. מחכה לו הרבה יותר עכשיו. הלוואי שזה יהיה ההורייזון של סארק פאנץ' ויזניק אותם לליגה של הגדולים ב-WWS,הלוואי.

DS-אוי אוי אוי. לא יודע,לא יודע מה לחשוב כבר. נראה לי שהעובדה שהפריים הראשון שראינו היה התחת של התינוק היה קוג'ימה שאומר לנו שלא מעניין אותו מה חשבו שנראה,הוא עושה מה שנראה לו וdeal with it. פשוט..מוזר,אין מילה אחרת. גרפית? הם באמת הלכו על סגנון הרבה לכיוון הפוטוריליאזם מאשר הורייזון,והסביבות נראות מאוד מפורטות אבל...ריקות. אולי הבדידות הזו היא חלק מהחזון של קוג'ימה? הגיימפלי נראה סופר פשטני ממה שהראו,אבל אני מעדיף לא להספיד את העסק עדיין כי ברור שזה לא הכל. נראה שהמשחק הולך להיות סופר מלחיץ בקטעי ה-stealth ואני אוהב את זה. מאוד.

-Spiderman: נו מה כבר יש להגיד? E3 שלישי ברצף שרואים אותו ואני מעדיף שהם יסתמו את הפה מעכשיו ופשוט ישחררו אותו בספטמבר,אין לי ספק שהוא יהיה מצוין.

הרימייק של RE2 נראה מצוין,פשוט מצוין והמשחק החדש של רמדי..איך הובר קרא לזה? Quantum Break: Second Chance ואני לגמרי מסכים וזה נראה מצוין.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: E3 2018 - מסיבת העיתונאים של סוני (היום, יום שלישי, ב-4:00)

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2018, 14:42

אגב, שימו לב ששמתי שני טריילרים ל-RE2, אחד היה במסיבה של סוני ואחד לא. זה שלא היה במסיבה של סוני הוא פשוט מצויין, כדאי לראות אותו. זה ממש RE2 עם שינוי פרספקטיבה והפקה מחדש של כל התוכן. זה בדיוק מה שהם היו צריכים לעשות, כל הכבוד.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 יוני 2018, 14:53

אני מבין את התלונות שלך על כך שלא ראינו מtlou2 דברים שיענו על השאלות שכרגע מעסיקות את האינטרנט לגביו.
אני מדבר על הכלב, בכלל מכניקות חדשות עם הזומבים, על הדיבור שהמשחק יעשה "הסנדק 2" ובחלקו יהיה פריקוול עם אמא של אלי, וכמובן ג'ואל.
אבל אחרי האכזבה הרגעית שלא קיבלנו תשובות - זה עדיף וזה מצוין.
יש המון מסתורין סביב המשחק הזה, וזה משחק בפרופיל מספיק גבוה כדי שהם יוכלו לחשוף ממנו קצת ועדיין כולם יודעים שהם יקנו אותו. Gow זו אכן דוגמה נהדרת - חשפו ממנו מעט מאוד, הוא מכר בטירוף, ואיזה אימפקט חזק היה לכל ההפתעות שהם שמרו כשאתה נכנס בלי לדעת למה לצפות ומקבל אותן.
Tlou2 עושה רושם שהולך בכיוון הזה, מספיק לחשוב רק על ג'ואל - הדמות הראשית במשחק הקודם. עברו שנתיים ועוד אין לנו מושג אם הוא בכלל באמת יהיה במשחק (ראו אותו בטריילר הראשון גם כן בצורה מוזרה ובלי פנים, ויש המון אנשים באינטרנט שמצאו רמזים לכך שהוא אולי בכלל לא שם. גם פה אנחנו מניחים שהוא האדם שמוזכר בהתחלה אבל.. כל עוד השם לא נאמר במפורש זו בכיף יכולה להיות הטעייה מכוונת).
בקיצור אני מאוד אוהב את זה, והייתי שמח אם סוני באמת ילכו בגישה הזאת תמיד, בעיקר כשמדובר בסיקוולים שאנחנו כבר יודעים שיהיו מוצלחים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2018, 14:54

אני מתאר לעצמי שקוג׳ימה עדיין בשלבים מוקדמים מדי בפיתוח של מערכת הקרב וכל מה שקשור לזה, לפחות בשביל להציג אותה כגיימפליי במסיבת עיתונאים, אז קיבלנו דמו של האנימציות של איך זה נראה כשהוא הולך ממקום למקום ושזה כנראה חשוב לסחוב דברים ולטפס, וכל מה שקורה שם (: אה, ועל הדרך להראות לנו כמה פוטוריאליסטית הסביבה נראית. וואו. אני יודע שהמנוע הזה פשוט פסיכי, אבל אני לא שולל שהרבה ממה שראינו זה מאיך שהוא יראה על הדור הבא.
צריך לזכור שהמשחק כמעט בוודאות יהיה קרוס ג׳ן, ובמקרה הכי אופטימי זה משחק של מרץ 2020, זה עוד הרבה מאוד זמן... אני מעדיף לראות גיימפליי כשהוא מלוטש ושלא ימציאו לי אנימציות ודברים שבחיים לא באמת יראו כך במשחק, ויטענו שזה גיימפליי (רמיזה לTLOU, למרות שאני לא חושב שזה היה כל כך נורא)

אגב, אתם קולטים שזה טריילר שלישי של TLOU2 ועדיין לא ראינו קליקרס ושות? פאקינג משחק של אפוקליפסת ״זומבים״ ואין אפילו משפט אחד על זה בינתיים (אלא אם אני לא זוכר טוב)
נערך לאחרונה על ידי Laskin ב 12 יוני 2018, 15:04, נערך 2 פעמים בסך הכל.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 יוני 2018, 14:59

Laskin כתב:אגב, אתם קולטים שזה טריילר שלישי של TLOU2 ועדיין לא ראינו קליקרס ושות? פאקינג משחק של אפוקליפסת ״זומבים״ ואין אפילו משפט אחד על זה בינתיים (אלא אם אני לא זוכר טוב)

ממש בסוף הטריילר השני תקפו אותם קליקרס והם קיבלו שוט חטוף.
אבל הטריילר ההוא לפי השמועה היה עם אמא של אלי וכפריקוול לסיפור הראשי, ככה שב"הווה" עדיין לא ראינו זומבים באמת.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2018, 15:05

וואלה, לא זכרתי שראו איך הם נראים שם.
גם אם כן זה עדיין מדהים שזה עדיין לכאורה ״שולי״ בתצוגה של המשחק בינתיים. מקווה מאוד שזה לא מעיד על המשחק עצמו (; כל כך אהבתי את הקליקרס, הקטע של הרעש... כמה שזה היה מלחיץ, בטח במשחק הזה אני אקבל התקף לב.
נערך לאחרונה על ידי Laskin ב 12 יוני 2018, 15:08, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2018, 15:06

Laskin כתב:אני מתאר לעצמי שקוג׳ימה עדיין בשלבים מוקדמים מדי בפיתוח של מערכת הקרב וכל מה שקשור לזה, לפחות בשביל להציג אותה כגיימפליי במסיבת עיתונאים, אז קיבלנו דמו של האנימציות של איך זה נראה כשהוא הולך ממקום למקום ושזה כנראה חשוב לסחוב דברים ולטפס, וכל מה שקורה שם (: אה, ועל הדרך להראות לנו כמה פוטוריאליסטית הסביבה נראית. וואו. אני יודע שהמנוע הזה פשוט פסיכי, אבל אני לא שולל שהרבה ממה שראינו זה מאיך שהוא יראה על הדור הבא.
צריך לזכור שהמשחק כמעט בוודאות יהיה קרוס ג׳ן, ובמקרה הכי אופטימי זה משחק של מרץ 2020, זה עוד הרבה מאוד זמן... אני מעדיף לראות גיימפליי כשהוא מלוטש ושלא ימציאו לי אנימציות ודברים שבחיים לא באמת יראו כך במשחק, ויטענו שזה גיימפליי (רמיזה לTLOU, למרות שאני לא חושב שזה היה כל כך נורא)

אגב, אתם קולטים שזה טריילר שלישי של TLOU2 ועדיין לא ראינו קליקרס ושות? פאקינג משחק של אפוקליפסת ״זומבים״ ואין אפילו משפט אחד על זה בינתיים (אלא אם אני לא זוכר טוב)

אני משער שזה התירוץ העיקרי שהוא יכול לתת, המשחק עדין בשלבי פיתוח מוקדמים מדי ובייסיקלי כל מה שיש להם זה חלקים מהעולם ומערכת השליטה בדמות הראשית אז זה מה שהם הראו.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 12 יוני 2018, 15:54

אני לא ארחיב על התערוכה כי הגיבו כבר לפני, אבל זה מרגיש כאילו סוני צריכה לשכור מחדש את קווין באטלר כדי להחזיר לה את המוג'ו שלה. מאכזב בעיקר בגלל שהוצגו שם מעט מאד משחקים סך הכל, והכרזה בודדת על משחק אקסלוסיבי חדש - Nioh 2 (לא כולל משחקי VR). זו היתה מסיבת עיתונאים שעדיף לדלג עליה ולצפות בתכנים ישירות.

המשחקים עצמם, ודווקא מהסוף להתחל:
ספיידרמן סוף סוף אישר לי שאני צריך אותו. הקטע ב"ארקהם סיטי" בסוף מסיבת העיתונאים, פלוס השיפורים שראינו לעיר הפתוחה בסגמנט שאחרי מסיבת העיתונאים זה בדיוק מה שרציתי לראות.
DS - מצד אחד, יכול להיות שקוג'ימה פשוט הטריל כאן את כולם. מצד שני, זה יהיה מאד מצחיק אם ההטרלה האמיתית עדיין לא הגיעה, והמשחק עצמו יהיה קטע כזה של סיזיפוס שיסתכם בזה שצריך לסחוב דברים מנקודה לנקודה. אני עדיין לא בטוח אם המנוע החדש שלהם מצליח להתעלות על הFox Engine ממטאל גיר 5 בכל מה שקשור לעולם הפתוח, אבל בקלוזאפים הוא מעולה.
Nioh 2 - האקסלוסיבי החדש היחיד שהוכרז פה לראשונה, לא? למרות שלא שיחקתי במשחק הראשון ולמרות שהמשחק החדש לא הציג משהו מעבר להכרזה, זה שהם ממשיכים את הסדרה רק בצד של סוני זו עוד נקודה לזכותה בעבודה מול third parties. בזמן שמיקרוסופט מכריזה על אקסלוסיבי לשעבר שמגיע סוף סוף לפלטפורמה שלה (Nier: Automata), זה נראה שסוני מצליחה למשוך גם אקסלוסיביים צד ג' חדשים.
משחקי מולטיפלטפורם - COD היה בזבוז זמן. האחרים הרבה יותר מוצלחים: קונטרול היה סוג של נה-בעין למיקרוסופט שלא המשיכה עם רמדי כי הוא נראה כמו קוואנטום ברייק על סטרואידים, RE2 זה משהו שבטח הייתי קופץ עליו אם היה אכפת לי מהסדרה, וקינגדום הארטס נתן את התצוגה הכי מוצלחת שלו עד עכשיו אחרי כמה תצוגות קודמות מביכות (למעשה זו הפעם הראשונה שהוא הצליח לגרד אצלי שמץ של עניין).
Trevor Saves the Universe - לא ראינו כמעט כלום אבל זה של ג'אסטין רוילנד. יש מצב שאני אצטרך לקנות קסדת VR עכשיו בשביל המשחק הזה.
GOT - אם נעזוב את הקטע הביזארי של החליל על הבמה בהתחלה, באתי אליו בלי ציפיות ובסוף ממש ממש אהבתי את המשחק. יש לו קצב איטי כזה שמתאים לtheme, מאד סמוראי-י כזה. טריילר גיימפליי שמספיק בשביל לרצות לגגל עליו עוד פרטים (עולם פתוח? יהיו בחירות במשחק?), והקרב בסוף היה לא פחות ממרהיב. אחת מהנקודות היותר חזקות של סוני בתערוכה
TLOU 2 - אולי לא הטרלה כמו DA, אבל הרגיש כמו אכזבה. הזכיר לי את החשיפה של גירס אצל מיקרוסופט עם הקטע ה"רגשי" בהתחלה שפשוט נמשך ונמשך הרבה מעבר למה שצריך... אבל הבעיה הגדולה יותר מבחינתי זה הגיימפליי שבא אחר כך: stealth-action שמרגיש בנאלי להחריד, כולל ה"להתחבא בעשב" ואפילו גיחה של קטעי QTE שחשבתי קיוויתי שנעלמו מהעולם. לא יודע, אולי הם היו צריכים לעשות supercut כמו שגירס עשה כדי להראות קצת יותר גיוון. והמצחיק הוא שעם כל המעבר של הסדרה מג'ואל לאלי והפוקוס על השימוש בקשת הם פשוט יכלו לשים את הגיימפליי של טומב ריידר שהוצג יום קודם...
הדבר היחיד שחידש לי במשחק התגנבות זו האפשרות לקפוץ מתחת לרכב ולהתחבא שם, בתקווה שזו אכן מכניקה ממשית לאורך המשחק ולא קטע מתוסרט שחייבים לעשות. כאילו, אני יודע שנוטי דוג עושים משחקים טובים גם בלי צורך בטריילרים, אבל זה ממש לא הטריילר שהיה עוזר לשכנע אותי במידה ולא הייתה לי היכרות מוקדמת.

סך הכל זו היתה אחת ממסיבות העיתונאים היותר חלשות של סוני, אבל זה לא משנה יותר מידי: אם מיקרוסופט לא הייתה מתחייבת שכל המשחקים שלה יגיעו גם למחשב אז זו לא היתה חוכמה בכלל מה עדיף, אבל למי שיש כבר מחשב עם חלונות 10 זה סיפור אחר לחלוטין אחרי שמיקרוסופט הכריזה רשמית שאפילו היילו יגיע לשם.
אני בטוח רוצה את ספיידרמן, אני כנראה רוצה עכשיו גם את GOT בזכות הטריילר ולמרות הרקורד של הסטודיו, אני עדיין רוצה את TLOU 2 למרות הטריילר ובזכות הרקוד של הסטודיו, ועדיין אין לי מושג מה זה השיט הזה DS אבל יאללה שיהיה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2018, 16:02

מסכים איתך על הרבה דברים אבל ממש לא על TLOU2... אני לא יודע מה איתך, אבל פחות מעניין אותי מכניקות חדשות כמו ליטוש של הכל וסיפור מדהים, עם מלא סט פיסז ורגעים בלתי נשכחים אם אפשר (:

הטריילר הזה היה בעיניי בקלות ההדגמה הכי טובה בתערוכה כולה, עד כה.
שמח שהם לא חושפים הרבה דברים חדשים, סומך עליהם שיהיו ואני מקווה שכמו עם GOW - הם יצליחו לשמור אותם כהפתעה עד שאנחנו נשחק בו

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 12 יוני 2018, 16:14

אותי תמיד מעניין קודם כל הגיימפליי - כל דבר אחר זה משני. אבל הבעיה היא שאפילו בקטע המשני לא ראיתי פה לא סיפור מדהים, ולא סט פיסז או רגעים בלתי נשכחים.
תחשוב רגע על מסיבות עיתונאים קודמות: החשיפות של אנצרטד היו תמיד הspectacle של מסיבות העיתונאים של סוני, והחשיפה של TLOU המקורי הביאה עולם חדש ומעניין שהרגיש הרבה יותר מרהיב כשרואים אותו בפעם הראשונה ונחשפים לכל הטבע שהשתלט על העיר. פה קיבלנו בעיקר סצינת דיאלוג משעממת, ואז קצת משחק התגנבות שגרתי - ועוד כזה שמתרחש בלילה. אין שם שום קטע זכיר שאפשר להגיד עליו "וואו".

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2018, 16:24

זו הפריבילגיה של נוטי דוג - הח כבר לא צריכים לחשוף סט פיסז כדי שנדע שיש כאלו, ובמשחק הספציפי הזה האווירה כל כך מותחת בגלל הריאליזם והאלימות שלפחות אני לא ראיתי בו שום דבר גנרי או ״עיד גיימפליי התגנבות״, גם אם זה באמת היה כזה. הכל פשוט מרגיש ונראה רמה מעל כל אחד משחק אחר שעושה את זה.
אני מקווה שימשיכו כך, כי למשל עם אנצ׳רטד 4 זה סתם הרס את הקטע הכי טוב במשחק. אז תודה שהרשמתם אותי מאוד בתערוכה איתו, אבל באסה שמראים את זה בקטע גיימפליי ארוך ולא סתם בטריילר מונטאז׳ כי זה הורס ברגע שמשחקים. במונטאז׳ תראו לי כמה שניות מכל מני קטעים, סבבה... בתצוגות הגיימפליי אני מעדיף לראות את הבסיס שלו, ורצוי שיהיה מדובר בשלב מאוד מוקדם של המשחק כדי לא להרוס את הדברים האמת מגניבים *בגיימפליי*. כמו שעשו עם GOW.

נגיד קראתי פה שיש איזה משהו עם כלב במשחק, לא יודע אם זו מכניקה שדיברו עליה או שאלו שמועות, אבל לא רוצה בכלל לראות את זה!! ברור שאם זה היה משחק של חברה שאני לא סומך עליה בעיניים עצומות הייתי רוצה לראות, כדי לדעת אם זה נראה לי מעניין או משהו שהייתי רוצה לשחק בו, אבל נוטי דוג יכולים להמשיך ״לשעמם״ אותי עם טריילרים כאלה בדיוק בכל המשחקים הבאים שלהם, עד שיאכזבו אותי (:

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 12 יוני 2018, 16:45

Laskin כתב:זו הפריבילגיה של נוטי דוג - הח כבר לא צריכים לחשוף סט פיסז כדי שנדע שיש כאלו, ובמשחק הספציפי הזה האווירה כל כך מותחת בגלל הריאליזם והאלימות שלפחות אני לא ראיתי בו שום דבר גנרי או ״עיד גיימפליי התגנבות״, גם אם זה באמת היה כזה. הכל פשוט מרגיש ונראה רמה מעל כל אחד משחק אחר שעושה את זה.
אני מקווה שימשיכו כך, כי למשל עם אנצ׳רטד 4 זה סתם הרס את הקטע הכי טוב במשחק. אז תודה שהרשמתם אותי מאוד בתערוכה איתו, אבל באסה שמראים את זה בקטע גיימפליי ארוך ולא סתם בטריילר מונטאז׳ כי זה הורס ברגע שמשחקים. במונטאז׳ תראו לי כמה שניות מכל מני קטעים, סבבה... בתצוגות הגיימפליי אני מעדיף לראות את הבסיס שלו, ורצוי שיהיה מדובר בשלב מאוד מוקדם של המשחק כדי לא להרוס את הדברים האמת מגניבים *בגיימפליי*. כמו שעשו עם GOW.

זה שזו הפריבילגיה של נוטי דוג אמרתי בעצמי, וזו אפילו היתה הנקודה: אתה מאמין בנוטי דוג למרות הטריילר ולא בזכות הטריילר. זה אומר שהטריילר לא עשה עבודה טובה.
מה ראית בגיימפליי שלא יצא לך לראות במשחק התגנבות אחר? בעצם, אתה משחק במשחקי התגנבות באופן כללי?
למעשה, בדיוק חזרתי עכשיו לתצוגת הגיימפליי של טומב ריידר מאתמול כדי לראות אם אולי אני מפספס משהו יחודי בTLOU... אבל לא. ריאליזם, אלימות, חצים, התגנבות. ההבדל היחיד שנראה לעין זה שאצל לארה יש יותר משמעות לטיפוס על עצים. אפילו קלטתי בsupercut שהיה שם בסוף את לארה מסתננת מתחת לרכב, ככה שגם את החידוש הזה שכתבתי קודם ש-TLOU2 הביא אני כבר לא יכול לזקוף לזכותו... אולי רק את זה שהביצוע שלו יהיה יותר טוב.
מסגים איתך שגיימפליי ארוך של קטע טוב מידי יכול להרוס, אבל אני מניח שיש שלל דברים בין הגיימפליי הכי סטנדרטי להיילייטס של המשחק ואפשר להציג אותם. אולי מה שהיה חסר לTLOU זה באמת מונטאז' סיום של דברים קצת פחות בנאליים ממה שראינו בגיימפליי ה"רגיל". לטומב ריידר ולגירס זה עבד יופי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2018, 16:50

הם ניסו למכור לי אווירה ולא גיימפליי, זה נכון. אין לי בעייה עם זה (:

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 12 יוני 2018, 17:00

גרפיקה מוכרת,וגרפיקה תמיד תמכור- זו הסיבה מתחת לפני השטח בעיניי למה אנשים מתחרפנים כשהלוגו של נוטי דוג מופיע על המסך. זה גם ההבדל אולי הכי משמעותי בין טומב ריידר ל=TLOU2. טומב ריידר נראה חמוד,TLOU2 נראה מדהים..גרפית כן?

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 12 יוני 2018, 17:18

בנוגע ל DS , יש המון מה להגיד.. נתחיל בזה שקוג'ימה ציין שזה מה שהוא קורא לו ה"Silent trailer - no shots or explosions".

הוא גם אמר שבמשחק יש מערכת קרב אבל הוא אישית מאוד ממליץ להימנע מקרב וללכת על הדרך שהכי פחות תגלה אותך לאויב , אבל הוא אמר שעדיין יש לשחקן את האפשרות.

בנוגע לטריילר? עדיין לא ברור על מה המשחק לגמרי אבל זה כן נותן (לי אישית) כיוון יותר כללי לתיאוריה על העלילה או לפחות על מה קורה שם.

לא ברור למה נורמן סוחב גופות וקופסאות עדיין , זה כן נותן כיוון כללי על זה שהתפקיד העיקרי שלו הוא שהוא פשוט שליח וגם על הזקט של Lea seydoux כתוב " Fragile express - handeld with love". מה שכן ברור לחלוטין הוא שהתינוק זה בעצם כלי של Respawn במשחק , אפילו בטריילר החדש הבחור ברדיו אומר לסם שהוא יחזור אם היצורים יתפסו אותו , אבל כול האזור מסביב ישאר במעין מכתש, זה גם מאשר שכול פעם שאתה נתפס על ידי היצורים האלו יש פיצוץ גדול שיוצר... מכתש באזור , כמו שקרה בטריילר השלישי.

די מסתמן שהאפשרות לחזור לחיים לא תמידית , בתחילת הטריילר הוא נשאל על ידי הדמות שמשחקת Lea seydoux "what's your level"? אז הוא עונה לה שיש לו את הפקטור של נצחיות אבל הוא חושב שהיא "מנצחת" אותו או ב"רמה" יותר גבוה ממנו , כלומר לא נשארו לו עוד הרבה הזדמנויות לחזור לחיים וזה למה גם הסצינה הזו שהוא לכוד הוא שוקל בעצם את האפשרויות שלו , כי אחרי זה מה בעצם הבעיה לצאת להיתפס לחזור לחיים וחוזר חלילה.

הגשם - הוא כבר דיבר על זה "timefall" הגשם במשחק גורם לגדילה/הזדקנות מואצת ובטריילר הזה נראה שהוא גם סוג של גשם חומצי שממש פוצע (?) אותך במהלך המשחק.

זה כול מה שאני הצלחתי להבין וכן זה מתחיל לעצבן שלא מקבלים מידע קונקרטי על מה המשחק באמת ושהוא לועס את זה יותר מדי אפילו שזה מתאים לו , זה פשוט מתחיל לעצבן אנשים ואני לגמרי יכול להבין, אישית אני עדיין מתלהב ולא מאבד תקווה ואני גם בטוח שמהטריילר הזה יש עוד הרבה להוציא.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 12 יוני 2018, 19:36

מה קרה לסוני השנה?! איזו התחלה זוועתית. קודם מישהו מנגן משהו כמה דקות. טריילר קצר (ומעולה) של TLOU2 ואז איזו חצי שעה או משהו של "תוכנית אירוח" מביכה וטריילרים שהם כבר הראו במהלך השבוע. מה הם חשבו לעצמם?
לפחות הטריילר עצמו היה מעולה. כיף לראות את אלי קצת יותר מבוגרת. זה לקח 4 שנים, אבל סוף סוף ראינו נשיקה במשחק שמתעלה על זו מיוניטי. אלי סופר חמודה עם הבחורה הזאת שעליה יש לה קראש. נשמע שג'ואל עוד חי. לא סותר את התאוריה שהוא היה רוח רפאים בטריילר הראשון. אני ממש מצפה לגלות איך נראה המשך הסיפור של אלי.
מה שכן, משהו שקצת נראה לי מוזר בטריילר, זה האלימות. בעוד שבמשחק הראשון היא הרגישה סופר muted וכאילו נעשה בה שימוש ממש מדוד, פה היא הרגישה הרבה יותר over the top. גרם לזה שיהיה לאלימות הרבה פחות impact. מעניין מה עומד מאחורי זה.

אחרי כל הכאב הזה הם עברו סוף סוף חזרה למסיבת העיתונאים ומה אנחנו מקבלים? 3 דקות של מישהו מנגן בחליל. חבר'ה, הטריק הזה עבד מעולה עם GOW בגלל ההיסטוריה האדירה של הכותר והעובדה שהוא הוכרז והוצג לראשונה. התזמורת העצומה בהחלט עזרה והעובדה שהמוזיקה אז היתה טובה בהרבה היתה קריטית. למה לעזאזל לעשות את זה לפני טריילר של טשוסימה?
הטריילר עצמו היה ממש מעניין. הדבר הראשון שעלה לי לראש היה "אני מאוד מקווה שיהיה סליידר לDOF וMOTION BLUR". העולם נראה מאוד יפה, אבל המשחק נראה ממש משונה. המצלמה בקרבות התנהגה כמו מצלמה של משחקי 1V1. מאוד לא ברור לי איך הקרבות בכלל עובדים.
הגרפיקה היתה ככה ככה, בעיני. משהו שם נראה מאוד דרג ב'. סה"כ, מדובר בסאקר פאנצ', אז זה לא מאוד מפתיע. אבל אני חושב שזה בעיקר בגלל שמדובר בשלב מוקדם בפיתוח. אני בטוח שעוד יהיה המון ליטוש לפני שהוא ייצא והוא יראה יותר טוב.
הטריילר הצליח לשמור על הסקרנות שלי מהחשיפה המקורית.

החשיפה של RE2 היתה ממש מגניבה. אני לא מת על הסדרה, אבל נראה כאילו זה RE2 במנוע של RE7. ממש מעניין אם זה יהיה עם מצלמה קבועה או לא.

אחרי זה היה את המשחק של רוילנד שבטח יהיה מצחיק, אבל נראה מאוד low budget ועם סגנון אומונתי נוראי (נראה כמו תרגום נורא של ריק ומורטי לתלת מימד).
אחרי זה המשיכו לטריילר מוצלח של KH3. עוד קצת סיפור ועוד קצת גיימפליי. עדיין נראה מדהים, אבל כבר לא מרגש אחרי כל מה שראינו. בין לבין היו כל מיני מעברונים של DREAMS שניסו להיות muppets או משהו, אבל הכל הרגיש סופר לא חינני. מיותר בעיני.

אז הגיעו לטריילר של DS ו... סוף סוף יודעים קצת על הגיימפליי של המשחק! אנחנו יודעים שיהיו אזורי התגנבות שבהם רואים את האויבים רק אם לא זזים. אנחנו יודעים שיהיו סרטוני מעבר מוזרים ממש וארוכים יותר מידי. אנחנו יודעים שהעולם פחות יפה גרפית מהורייזן ואנחנו יודעים שהgameplay loop המרכזי הוא fetch quests. או קיי... המשחק הזה מוזר. פשוט מוזר. לא רע. לא טוב. מוזר. לא חושב שלאף אחד יש מושג מה יכול לצאת מזה, או כמה טוב זה יהיה.

ואז ספיידרמן. התצוגה הכי טובה שלו מאז החשיפה, בהפרש. נראה פשוט מעולה. הציגו את כל האויבים הראשיים של המשחק (אני מניח שזו המטרה של המשימה הזאת בתחילת המשחק). הראו קרבות מגניבים. הראו מרדף מעולה. באמת נראה טוב. אני מאוד מצפה לו.

וזהו? זהו? זה לא מספיק. זה רחוק מאוד מלהיות מספיק. זה לא קרוב למה שמצופה מבעלת פלטפורמה. זה אחלה ליינאפ לאיזו יוביסופט או EA, אבל לא לסוני. ממש מאכזב. אז ליינאפ רזה מאוד. עם heavy hitter מובטח, משחק קרוב שנראה ממש מוצלח ושני סימני שאלה מעניינים. בנוסף לזה, קצב פשוט נוראי. מלא הפסקות מיותרות. מלא מופעים מוזרים ותלושים. הפסקה של איזה 20 דקות עם טריילרים ממוחזרים ותוכנית אירוח משעממת. מבחינת הפרזנטציה, אני לא זוכר מסיבה כל כך גרועה של סוני. חשבתי שהם יגרמו לי לחשוב אם להזיז את יובי למקום השלישי, אבל זה רחוק מאוד מהמצב. בזכות מעט המשחקים המאוד חזקים, הם כנראה עדיפים על EA והם יהיו במקום השלישי שלי, אבל הם חד משמעתית יותר מאכזבים מEA.
הפתעה גדולה, מבחינתי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2018, 19:44

Yahel12 כתב:בנוגע ל DS , יש המון מה להגיד.. נתחיל בזה שקוג'ימה ציין שזה מה שהוא קורא לו ה"Silent trailer - no shots or explosions".

הוא גם אמר שבמשחק יש מערכת קרב אבל הוא אישית מאוד ממליץ להימנע מקרב וללכת על הדרך שהכי פחות תגלה אותך לאויב , אבל הוא אמר שעדיין יש לשחקן את האפשרות.

בנוגע לטריילר? עדיין לא ברור על מה המשחק לגמרי אבל זה כן נותן (לי אישית) כיוון יותר כללי לתיאוריה על העלילה או לפחות על מה קורה שם.

לא ברור למה נורמן סוחב גופות וקופסאות עדיין , זה כן נותן כיוון כללי על זה שהתפקיד העיקרי שלו הוא שהוא פשוט שליח וגם על הזקט של Lea seydoux כתוב " Fragile express - handeld with love". מה שכן ברור לחלוטין הוא שהתינוק זה בעצם כלי של Respawn במשחק , אפילו בטריילר החדש הבחור ברדיו אומר לסם שהוא יחזור אם היצורים יתפסו אותו , אבל כול האזור מסביב ישאר במעין מכתש, זה גם מאשר שכול פעם שאתה נתפס על ידי היצורים האלו יש פיצוץ גדול שיוצר... מכתש באזור , כמו שקרה בטריילר השלישי.

די מסתמן שהאפשרות לחזור לחיים לא תמידית , בתחילת הטריילר הוא נשאל על ידי הדמות שמשחקת Lea seydoux "what's your level"? אז הוא עונה לה שיש לו את הפקטור של נצחיות אבל הוא חושב שהיא "מנצחת" אותו או ב"רמה" יותר גבוה ממנו , כלומר לא נשארו לו עוד הרבה הזדמנויות לחזור לחיים וזה למה גם הסצינה הזו שהוא לכוד הוא שוקל בעצם את האפשרויות שלו , כי אחרי זה מה בעצם הבעיה לצאת להיתפס לחזור לחיים וחוזר חלילה.

הגשם - הוא כבר דיבר על זה "timefall" הגשם במשחק גורם לגדילה/הזדקנות מואצת ובטריילר הזה נראה שהוא גם סוג של גשם חומצי שממש פוצע (?) אותך במהלך המשחק.

זה כול מה שאני הצלחתי להבין וכן זה מתחיל לעצבן שלא מקבלים מידע קונקרטי על מה המשחק באמת ושהוא לועס את זה יותר מדי אפילו שזה מתאים לו , זה פשוט מתחיל לעצבן אנשים ואני לגמרי יכול להבין, אישית אני עדיין מתלהב ולא מאבד תקווה ואני גם בטוח שמהטריילר הזה יש עוד הרבה להוציא.

כשהטיפת גשם נופלת על היד שלו היא מזדקנת באותה נקודה, לא נפצעת. אז זה עדין משמר את הקונספט של הגשם שמריץ זמן קדימה.

גיא, יש לי המון תלונות לtlou2 ופרטתי אותו מקודם אבל הדבר האחרון שהייתי מתלונן עליהן זה המכניקות, הן נראות מצויין; שלא נדבר על הקטע העלילתי, הוא כתוב, משוחק ומבויים כל כך טוב, אני בשוק שאתה מתלונן עליו או משווה אותו לגירס. כן, גירס היה טוב וכמה וכמה רמות מעל מה שהסדרה ספקה בעבר, אבל זה לא tlou.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 12 יוני 2018, 19:47

אהה, גם היה את המשחק של רמדי. נראה ממש מעולה. כל מי שראה לרגע את QB זיהה את המנוע מיד. אותם אפקטים גרפיים מגניבים וייחודיים. נראה ממש מגניב. הקטע של בית שמשתנה גרם לי לחשוב שמדובר ברוגלייק.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 יוני 2018, 20:42

Laskin כתב:מסיבה מאכזבת לדעתי, אבל לא מאוד...

מסכים עם רוב הנקודות שלך אבל באמת ציפית לטיזר לפרויקט הבא של נוטי דוג? קצת מוגזם. נוטי דוג בחיים לא חשפה יותר ממשחק גדול אחד וזה גם חסר היגיון שתעשה את זה. מדובר במפתחת שכולה מושקעת כרגע ב TLOU2 והתוכניות שלה לעתיד פחות רלוונטיות בשלב הזה.

ואף אחד לא הולך לצלוב אותך על הדיעה שלך לגבי DS :) דווקא נראה שיש קונצנזוס מסויים שמדובר בחשיפה חלשה, קצת יצא לאנשים השטיק הזה בשלב הזה ואנחנו רוצים יותר בשר.

מתאר לעצמי שפשוט אין בשר ושהמשחק עדיין בשלב מוקדם מדי לתצוגה ולא שבכוונה ככה מוציאים לכולם את המיץ במשך שנים.

וכן אני די בטוח שהחברה של אלי ישראלית, גם במראה וגם מהצמיד וגם מזה שלניל יש שורשים ישראלים (ודי הזוי שעם כל הנטייה הישראלית לנכס כל שטות שקשורה איכשהו ליהדות גם אם זה מנקה הנעליים של פדרר ובטח כשזה גם ישראלי, איך עדיין לא קפצו עליו ועשו איזה ריאיון עומק מקיף ומלא גאווה על "הישראלי שלנו שכובש את עולם הגיימינג" או משהו, רק מראה כמה מעמד הגיימינג הוא ברמה של פח אשפה בארץ מבחינה תרבותית שלאף אחד לא אכפת מזה שמישהו "משלנו" הגיע כל כך רחוק), ואני גם די בטוח שהיא מתה די מהר, אלי מהדמו עונדת את הצמיד שלה :/

יש מצב שסביבה בנוי כל סיפור הנקמה הזה. אני מקווה שנוטי דוג לא פישלו ושלא מדובר בספוילר גדול שהם לא התכוונו שיצא, קשה לי להאמין שבטעות שכחו להסיר את הצמיד שלה מאלי בדמו.
---------

אני רואה הרבה אנשים בפורומים של ERA שחושבים שמדובר בעצם בגרסת הפס5 של המשחק מה שראינו עכשיו, נוטי דוג בכלל אישרו על איזו קונסולה זה רץ? (מבחינת פס4 רגיל או פרו? כאילו ברור שזה פרו אם זה פס4 אבל אני רוצה לדעת בשביל לשלול את התיאוריה הזו, לא כי אני באמת בסרט שזה רץ על הפס4 הרגיל...)

זה באמת נראה ומרגיש טוב מדי וזה שהם אפילו לא הצליחו להתחייב לשנה זה סימן לא הכי טוב.

----------
KEO אני לא מאמין שאני מסכים פחות או יותר לסיכום שלך לגבי מסיבה של סוני :shock:

מה שכן לא יודע אם הייתי מגדיר את הגיימפליי כזיוף, הרי כל המכניקות האלו יופיעו במשחק המלא, זה פשוט לא יופיע בדיוק *ככה*. זו לא פעם ראשונה שנוטי עושים את זה, הם מציגים סוג של חזון לגיימפליי שלהם במיטבו, גם ב TLOU 2013 הם עשו את זה וגם ב UC4 בקטע קרב של הג'ונגל. אני רוצה לראות מישהו משחזר את הדמו ג'ונגל שלהם מאנצ'רטד 4 אחד לאחד. האם זה אומר שצריך להגדיר אותו כמזוייף בגלל זה? הרי לגלוש ולירות בו זמנית אפשר, וכך גם להשתמש בחבל כמו שהם עשו ובעצם כל הדברים שהראו שם, אבל לשחזר את הדמו ההוא זה כנראה בלתי אפשרי. ובכל זאת זה אכן הגיימפליי של אנצ'רטד 4. אפילו הדמו של הג'יפ שהוא נטו סט פיס לניארי וסינמטי היה עם תוספת משלהם, כשדרייק עולה שם במדרגות בהתחלה ואז תופס אותו אויב וסאלי מחלץ אותו ודרייק מביא לו סנוקרת שמעיפה אותו על המבנה עץ בזמן שסאלי מפרק אויב אחר ממול בתיאום מושלם איתו.

זה לא ממש קורה כשאתה משחק ואני לא בטוח גם שאפשר לעשות את זה בדיוק שם ובדיוק ככה (כמעט בטוח שאי אפשר) אבל כן יש במשחק את המכניקה הזו שה AI נחלץ לעזרתך וה AI גם יכול להכות אויבים אחרים רק שנוטי דוג רצו לעשות את הגיימפליי עוד יותר מגניב והם עשו משהו לדמו כדי שזה יקרה כמו שקרה בהדגמה.

בקיצור, לדעתי מה שקורה שם בדמו זה שהם משחקים בצורה מסויימת שאין בה שום סקיל מן הסתם, זה נטו שינון של מהלכים שיוצרים טריגר אצל ה AI להגיב כמו שהגיב שם מה שמוביל לדמו סינמטי מושלם, ובכל זאת את כל הדברים שראינו שם אני בטוח שנראה במשחק המלא רק במנותק, לא בהרמוניה כזו הזוייה.

כמו שסטיק אמר, זה לא בדיוק ישחק ככה אחד לאחד אבל כן אפשר לקבל אינדיקציה יפה לגבי הגיימפליי ואיך הוא ישחק כמו חשיפות אחרות של נוטי דוג. ו-וואלה? הגיימפליי נראה מצויין גם אם מן הסתם המשחק לא יהיה סרט חי בזמן אמת כל הזמן כמו שראינו פה.

אהבתי גם את התיאוריה שלך לגבי DS :)
----------------
ו SWYM, מבחינה ויזואלית DS נראה בערך דור מעל MGS5, אז אני לא יודע מהן בדיוק ההגדרות שלך ל"להתעלות" על מנוע ה FOX אבל אם מדובר ב fidelity אז זה בכלל לא בר השוואה.

גם אין ספק שיהיו מכניקות חדשות ל TLOU2 כמו למשל השימוש ברכבים, גם יהיה סקייל הרבה יותר גדול (למרות שכבר פה בדמו נחשפנו לסקייל גדול יותר מהרגיל לסדרה), כנראה ברמה של עולם פתוח לעיתים כמו שהיה עם U:TLL, בטח גם יהיו עוד כמה וכמה סוגי אויבים חדשים, גיימפליי דינאמי שמשחק עם בני אדם וזומבים בו זמנית (היתה נגיעה קטנה בזה עם ה DLC של הראשון) וכו', אלו הדברים שכמעט בטוח יהיו בוודאות והם בחרו שלא לחשוף כלום מזה. לא מדבר על דברים שפחות מובנים מאליהם שהם לא דיברו עליהם.

אז אפשר להתווכח על אופי החשיפה, שאולי זה אכזב שלא הראו יותר מהשינויים שנעשו, אבל לדעתי אי אפשר להתווכח שמה שהם כן כיוונו להראות הם עשו באופן מושלם, הם רצו להראות גיימפליי מפוקס וסינמטי שהוא נטו קרבות מול אנשים ושמעורבב בצורה seamless עם סצינת מעבר (שלדעתי גם היא עשוייה מעולה פשוט, ממש נשאבתי לעולם מהקטע מעבר הקצר הזה) והם לדעתי עשו את זה הכי טוב שאפשר. זה נראה מדהים, זה זז מדהים, זה מלוטש ברמות הזויות, זה יותר ורסטילי והכל מרגיש שם כל כך טוב. למרות שמבין את האכזבה מזה שהם שומרים על הקלפים קרוב לחזה, עדיין מדובר באחת ההדגמות הכי טובות שראיתי.
--------------
קאוטיק אני באמת לא יודע איך אפשר לאמר על האלימות של TLOU הראשון muted. בחשיפה ג'ואל יורה לבנאדם שמתחנן על חייו שאטגן לראש. בנוסף יש קטיעות איברים ואלימות חזקה מאוד במהלך הגיימפליי. חוץ מזה שהאלימות ריאליסטית יותר בגלל שהקפיצה הגראפית מהראשון ענקית, אני לא רואה החמרה במיוחד בגיימפליי הזה.

שמעתי כבר כמה תלונות מאנשים שזה יותר מדי אלים ואני רק יכול לקוות שנוטי דוג לא תצנזר אפילו טיפה של דם ושתמשיך בכל הכח בחזון שלה בלי צנזורה ועד הסוף.
נערך לאחרונה על ידי bling ב 12 יוני 2018, 21:22, נערך פעם 1 בסך הכל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2018, 21:18

לא, לא הייתי רציני לגמרי דווקא בדוגמא הזאת אבל סתם זרקתי מלא דברים שהיו יכולים אולי למלא את המסיבה וילהיבו אנשים הרבה יותר (:

ולא שמתי לב שהיא אחר כך עם הצמיד הזה אבל זה בוודאות לא בטעות הם יודעים שיעברו על הטריילר מליון פעם ויחפשו רמזים... אני מניח שזה ממש מתחילת המשחק ומשהו קורה שם באולם או לא הרבה אחר כך, או שבכלל כל הזמן יקפצו בזמן שזו גם דרך לספר סיפור... לא דואג מדי לגבי הפרט הזה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2018, 21:20

לגבי הזהות הלאומית של חברה של אלי וניל דרוקמן בכלל - ממה ששמעתי עליו הוא ממש לא גאה בזה שהוא ישראלי ויותר מתאים לו להפוך את חברה שלה לפלסטינית ששרדה את הכיבוש ועכשיו הקליקרים זה קטן עליה...

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 197 אורחים