E3 2018 - מסיבת העיתונאים של סוני (היום, יום שלישי, ב-4:00)

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: E3 2018 - מסיבת העיתונאים של סוני (היום, יום שלישי, ב-4:00)

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 12 יוני 2018, 21:46

באלימות בTLOU היא די muted, במובן שהיא לא פורנוגרפית. זה נכון בעיקר לסרטוני המעבר ופחות לגיימפליי עצמו (שם יש את חלקי הגופות המתפצפצים הבנאליים). כשג'ואל דוחף מישהו לחלון שבור, המוות שלו מציאותי ואיטי. כשהוא דופק את הראש של מישהו על שולחן והורג אותו, הגופה שלו פשוט נופלת לריצפה. זה היה קצת דיסוננס במשחק המקורי, אבל עבורי מה שהשאיר את הרושם זה האלימות הקרה (כדור בראש גורם למישהו להתמוטט לריצפה ולא מעיף אותו אחורה, נניח). לדעתי זה גם היה מקור ה"תלונות" על אלימות. בגלל שהיא היתה מקורקעת, זה זעזע יותר. הרי כבר היו משחקים הרבה יותר אלימים (משחקי אימה כמו RE, נניח) בצורה פורנוגרפית.

בטריילר פה, הראו דברים שנראו יותר לכיוון הקריקטורי. המעיים המתנדנדים מהגופה והשפריצים המוגזמים של דם בכל מקום. זה נראה לי כאילו הם הרגישו צורך להראות "התפתחות" בקטע הזה (ואין ספק שהם פחות מוגבלים מבחינה טכנית), אז הם הלכו קצת יותר מידי all out עם האלימות. זה הופך אותה לפחות מרשימה בעיני. פחות מדודה.
אין פה באמת שאלה של "צנזורה".
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2018, 21:48

המעיים המתנדנדים זה ככל הנראה סימן ההיכר של הקבוצה הזו כי הם באו לעשות את זה לאמא של אלי בטריילר הקודם ונראה לי ראינו עוד תלויים... ככה שזה לא יותר מדי ״סתם״.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 12 יוני 2018, 21:51

Laskin כתב:המעיים המתנדנדים זה ככל הנראה סימן ההיכר של הקבוצה הזו כי הם באו לעשות את זה לאמא של אלי בטריילר הקודם ונראה לי ראינו עוד תלויים... ככה שזה לא יותר מדי ״סתם״.

בהחלט יכול להיות שאתה צודק ושברגע שזה יהיה תחת ההקשר של המשחק, זה ירגיש אחרת לגמרי. למען האמת, זו הציפיה שלי מהעניין.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 12 יוני 2018, 21:53

בלינג, טוב שחזרת, אבל לא צריך להשלים את כל המלל שהחסרת בהודעה אחת! :)

סתם, אני נהנה לקרא
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 יוני 2018, 21:58

Laskin כתב:לגבי הזהות הלאומית של חברה של אלי וניל דרוקמן בכלל - ממה ששמעתי עליו הוא ממש לא גאה בזה שהוא ישראלי ויותר מתאים לו להפוך את חברה שלה לפלסטינית ששרדה את הכיבוש ועכשיו הקליקרים זה קטן עליה...

מאיפה שמעת על זה? אף פעם לא שמעתי ממנו התבטאות פוליטית, בטח לא כזו שקשורה לישראל.

קאוטיק אני לא כל כך רואה את מה שאתה רואה, לא ראיתי משהו פה שהוא אובר דה טופ במיוחד.

והאינטרנט מתלונן על האלימות של ההמשך למרות שהאלימות הזו לא חורגת מדברים שרואים גם בסדרות טלוויזיה כמו משחקי הכס או המתים המהלכים (עונה שעברה ניגאן גם הוציא את המעיים לאחד מהקבוצה של ריק), רק שפה משום מה חלק מסויים מהאינטרנט מתמוטט בגלל שהיא קשה מדי משום מה. לא ברור לי מה הקטע הזה כי אני באמת לא רואה פה משהו חריג בנוף התרבותי של היום.

חחחח בוזמן :D

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 12 יוני 2018, 22:33

bling כתב:
Laskin כתב:לגבי הזהות הלאומית של חברה של אלי וניל דרוקמן בכלל - ממה ששמעתי עליו הוא ממש לא גאה בזה שהוא ישראלי ויותר מתאים לו להפוך את חברה שלה לפלסטינית ששרדה את הכיבוש ועכשיו הקליקרים זה קטן עליה...

מאיפה שמעת על זה? אף פעם לא שמעתי ממנו התבטאות פוליטית, בטח לא כזו שקשורה לישראל.

קאוטיק אני לא כל כך רואה את מה שאתה רואה, לא ראיתי משהו פה שהוא אובר דה טופ במיוחד.

והאינטרנט מתלונן על האלימות של ההמשך למרות שהאלימות הזו לא חורגת מדברים שרואים גם בסדרות טלוויזיה כמו משחקי הכס או המתים המהלכים (עונה שעברה ניגאן גם הוציא את המעיים לאחד מהקבוצה של ריק), רק שפה משום מה חלק מסויים מהאינטרנט מתמוטט בגלל שהיא קשה מדי משום מה. לא ברור לי מה הקטע הזה כי אני באמת לא רואה פה משהו חריג בנוף התרבותי של היום.

חחחח בוזמן :D

דרוקמן מתבטא פוליטית לעיתים די קרובות. לא חושב שאי פעם בהקשר של ישראל (לא חושב שיש לו איזו זיקה למדינה שהוא עזב כשהוא היה בן 11), אבל כן בהקשרים יותר כלליים שקשורים למקצוע שלו (למשל, כש"מעריץ" אמר לו שלא יכניס פוליטיקה למשחקים שלו):

הוא התבטא הרבה בנושאים שחשובים לו כמו מגוון הדמויות במשחקים. הוא פמיניסט מובהק ותומך נלהב בזכויות להט"ב. גם התבטא באופן חיובי מספר פעמים בנוגע לעבודה החשובה של אניטה סרקיסיאן. אפילו היה זה שהגיש לה פרס בGDC. סה"כ, לא מפתיע בכלל בהתחשב בגוף היצירה שלו.

ראית מעיים מתנדנדים להם. ראית שפריצים של דם בתחילת הקטע שבו אלי נלחמת. ראית עוד שפריצים ענקיים של דם כשהיא חותכת לבחור בסוף את הצוואר. אתה לא חייב להגדיר את זה כover the top אם לא מתחשק לך, אבל אני מניח שאתה בוודאי לא חושב שזו דרך מדודה להציג אלימות. כשהדברים האלה מופיעים בהקשר יותר הוליוודי (נניח, אנצ'רטד, שבו האלימות גם קיימת, אבל ברמה כל כך מגוחכת, שזה לא מפריע לאיש) שמים לב אליהם פחות. כשזה מוצג בצורה אינטימית כמו במקרה הזה, זה מתקבל באופן שונה ובצדק.

לא צריך שמשהו יהיה חריג בשביל שיהיה אפשר לדבר על האם הוא טוב או רע. אפילו הייתי אומר שאם משהו אינו חריג, עוד יותר חשוב לדבר על זה.
אני חושב שיש קצת בעיה עם הדרך שבה האלימות מוצגת עד עכשיו בכל הטריילרים של המשחק. היא חסרת הקשר ולכן נראית סתמית. כאילו מנסים לזעזע בשביל לזעזע. במקום שזה יהיה מוטיב במשחק, עם הקשר וסיבות מאחוריו, זה סתם "תראו איך מענים אנשים בגרפיקה יפה!!!". אין בהכרח בעיה אינהרנטית עם הצגה פורנוגרפית של אלימות, אבל מTLOU מצפים ליותר (ובצדק - הם הרוויחו את הציפייות הגבוהות מהם). זו לא בעיה ברמת האתיקה, לפי דעתי. זו בעיה ברמת הבחירה שלהם לשווק את המשחק בצורה מסוימת, שכנראה לא עושה לו צדק.
תמונה

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 13 יוני 2018, 00:12

DrKeo כתב:
Yahel12 כתב:בנוגע ל DS , יש המון מה להגיד.. נתחיל בזה שקוג'ימה ציין שזה מה שהוא קורא לו ה"Silent trailer - no shots or explosions".

הוא גם אמר שבמשחק יש מערכת קרב אבל הוא אישית מאוד ממליץ להימנע מקרב וללכת על הדרך שהכי פחות תגלה אותך לאויב , אבל הוא אמר שעדיין יש לשחקן את האפשרות.

בנוגע לטריילר? עדיין לא ברור על מה המשחק לגמרי אבל זה כן נותן (לי אישית) כיוון יותר כללי לתיאוריה על העלילה או לפחות על מה קורה שם.

לא ברור למה נורמן סוחב גופות וקופסאות עדיין , זה כן נותן כיוון כללי על זה שהתפקיד העיקרי שלו הוא שהוא פשוט שליח וגם על הזקט של Lea seydoux כתוב " Fragile express - handeld with love". מה שכן ברור לחלוטין הוא שהתינוק זה בעצם כלי של Respawn במשחק , אפילו בטריילר החדש הבחור ברדיו אומר לסם שהוא יחזור אם היצורים יתפסו אותו , אבל כול האזור מסביב ישאר במעין מכתש, זה גם מאשר שכול פעם שאתה נתפס על ידי היצורים האלו יש פיצוץ גדול שיוצר... מכתש באזור , כמו שקרה בטריילר השלישי.

די מסתמן שהאפשרות לחזור לחיים לא תמידית , בתחילת הטריילר הוא נשאל על ידי הדמות שמשחקת Lea seydoux "what's your level"? אז הוא עונה לה שיש לו את הפקטור של נצחיות אבל הוא חושב שהיא "מנצחת" אותו או ב"רמה" יותר גבוה ממנו , כלומר לא נשארו לו עוד הרבה הזדמנויות לחזור לחיים וזה למה גם הסצינה הזו שהוא לכוד הוא שוקל בעצם את האפשרויות שלו , כי אחרי זה מה בעצם הבעיה לצאת להיתפס לחזור לחיים וחוזר חלילה.

הגשם - הוא כבר דיבר על זה "timefall" הגשם במשחק גורם לגדילה/הזדקנות מואצת ובטריילר הזה נראה שהוא גם סוג של גשם חומצי שממש פוצע (?) אותך במהלך המשחק.

זה כול מה שאני הצלחתי להבין וכן זה מתחיל לעצבן שלא מקבלים מידע קונקרטי על מה המשחק באמת ושהוא לועס את זה יותר מדי אפילו שזה מתאים לו , זה פשוט מתחיל לעצבן אנשים ואני לגמרי יכול להבין, אישית אני עדיין מתלהב ולא מאבד תקווה ואני גם בטוח שמהטריילר הזה יש עוד הרבה להוציא.

כשהטיפת גשם נופלת על היד שלו היא מזדקנת באותה נקודה, לא נפצעת. אז זה עדין משמר את הקונספט של הגשם שמריץ זמן קדימה.

גיא, יש לי המון תלונות לtlou2 ופרטתי אותו מקודם אבל הדבר האחרון שהייתי מתלונן עליהן זה המכניקות, הן נראות מצויין; שלא נדבר על הקטע העלילתי, הוא כתוב, משוחק ומבויים כל כך טוב, אני בשוק שאתה מתלונן עליו או משווה אותו לגירס. כן, גירס היה טוב וכמה וכמה רמות מעל מה שהסדרה ספקה בעבר, אבל זה לא tlou.

שמע נדב נראה לי שאני ואתה היחידים שיש להם מקום בלב בשביל Death Stranding :)

את האמת אבל אני יכול להבין למה אנשים מתעצבנים כול כך , כבר שנים שהמשחק בפיתוח ועדיין.. עדיין אין ממש מידע קונקרטי על מה המשחק, לדעתי אפילו שזה מישהו level של קוג'ימה הוא כבר לעס את זה יותר מדי.

תכלס אם זה לא היה קוג'ימה כבר מזמן הייתי מזניח את המשחק , אבל אני עדיין כול כך מסוקרן.. כול כך הרבה שאלות ואני בטוח בטוח בטוח שהוא יהיה מושלם 10/10

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2018, 00:24

האלימות ב-TLOU היא ממש לא סתמית, היא לא לכיף, יש לה מטרה. ספציפית בטריילר יש אלימות גבוהה פעמיים, פעם אחת כשאלי דוקרת את הבחור בגרון וזה בא להראות את השינוי הקיצוני במעבר בין סצנה רומנטית לאיפה שהיא נמצאת באותה נקודה והשניה בהוצאת מעיים שזה אמור לגרום לך להבין שגם מדובר בחבר'ה שלא מתעסקים איתם וגם אמור לגרום לך להבין את הקשר בינם לבין הקבוצה מהטריילר הקודם עם אמא של אלי.

הסיבה שהמשחק נראה אלים יותר מהקודם היא שהוא ראליסטי יותר כי הוא רץ על הפס4, מה שלא יכלו לעשות בפס3 הם עושים בפס4. אגב, האלימות שם מאוד ראליסטית, לא מוגזמת בכלל. בכלליות אני לא מבין מה זה אומר בכי על יותר מדי אלים, אמן החליט לעשות את היצירה שלו בצורה מסויימת, אם זה לא טוב למישהו שלא ישחק במשחק או יפתח משחק משלו שכשדוקרים מישהו בגרון יוצאות סוכריות סמארטיז.
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 13 יוני 2018, 02:05

אני יכול להבין אנשים שמלכתחילה המשחק אלים להם מדי, ואז כמובן.. לא חייב לשחק (אני למשל ממש לא אוהב משיקי אימה, לעולם לא אתלונן בצורה רצינית על משחק שהוא מפחיד מדי ואני לא יכול לשחק בו..) אבל אני לא רואה שום שינוי מהמשחק הקודם, מלבד כמובן הקפיצה הגרפית.
tlou הראשון הוא אחד המשחקים הכי כבדים מבחינת האלימות ששיחקתי. כלומר, גם gow 3 הוא משחק אלים לצורך העניין, וכנראה שיותר, אבל שם האלימות קריקטורית לגמרי ויש לה אפקט שונה מאוד.
(ספוילרים לtlou בהמשך, אני מניח..)
בtlou היו סצינות כמו החקירה של ג'ואל, שם הוא אפילו רוצח אנשים גם אחרי ששיתפו איתו פעולה, או (התחלה של) סצינת אונס של ילדה בת 14. יש עוד דוגמאות, גם כפתור ההריגה היה מאוד "מלוכלך" וההריגות היו ברוטאליות, אני איכשהו עוד זוכר את ג'ואל מרסק את הפרצוף של האחיות בסוף המשחק.
בסופו של דבר זה היה חלק מהמשחק, ועמד כניגוד מוחלט לטבע המשגשג. לא סתם כולם זוכרים את סצינת הג'ירפה, היא הגיע ישר אחרי סצינות החקירה והאונס ורק בזכות זה היה לה את האימפקט הרגשי שהיה לה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2018, 06:06

כמו ששחר אמר הוא אכן תומך בין היתר של הפמינאצית אניטה סרקזיאן, אבל את הידע שלי על דרוקמן ודעתו על ישראל וכו' אני יודע ממישהו שעבד תחתיו שנים ועזב בעיקר בגללו את החברה.
אגב, לדמות ההיא קוראים דינה, ולא אינה כמו שזה היה נשמע, מה שעוד יותר מחזק את התאוריה שהיא אולי ישראלית או בת למהגרים ישראלים, או סתם יהודיה... למרות שאם אני לא טועה דינה זה גם שם של עמים אחרים, אם כי פחות נפוץ

הנה משהו קטן

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 13 יוני 2018, 08:56

DrKeo כתב:האלימות ב-TLOU היא ממש לא סתמית, היא לא לכיף, יש לה מטרה. ספציפית בטריילר יש אלימות גבוהה פעמיים, פעם אחת כשאלי דוקרת את הבחור בגרון וזה בא להראות את השינוי הקיצוני במעבר בין סצנה רומנטית לאיפה שהיא נמצאת באותה נקודה והשניה בהוצאת מעיים שזה אמור לגרום לך להבין שגם מדובר בחבר'ה שלא מתעסקים איתם וגם אמור לגרום לך להבין את הקשר בינם לבין הקבוצה מהטריילר הקודם עם אמא של אלי.

הסיבה שהמשחק נראה אלים יותר מהקודם היא שהוא ראליסטי יותר כי הוא רץ על הפס4, מה שלא יכלו לעשות בפס3 הם עושים בפס4. אגב, האלימות שם מאוד ראליסטית, לא מוגזמת בכלל. בכלליות אני לא מבין מה זה אומר בכי על יותר מדי אלים, אמן החליט לעשות את היצירה שלו בצורה מסויימת, אם זה לא טוב למישהו שלא ישחק במשחק או יפתח משחק משלו שכשדוקרים מישהו בגרון יוצאות סוכריות סמארטיז.

בעיתונות הכללית כמובן שתמצא בכי על יותר מידי אלימות (ויותר מידי סקס ולא מספיק ישו). אנחנו לא מדברים פה על זה, אלא על דיון הרבה יותר מורכב בנוגע למשמעות של אלימות ברמה הזאת במשחקים. לעיתים קרובות אלימות היא crutch. היא שם, כי ככה זה תמיד. היא ברירת המחדל והיא במשחקים, כי ככה משחקים אמורים להיות. דווקא במקרה של TLOU האלימות "הפריעה" בגלל שהיא לא הרגישה כמו תוספת אוטומטית. היא הרגישה כמו משהו שהמפתחים הרוויחו. גם עזר שהם דאגו להציג אותה בצורה שלא עושה לה גלוריפיקציה (מאוד חשוב, לפי דעתי, כשאתה מכוון לאלימות מציאותית מאוד).

אני מניח שזה יהיה ככה גם עם TLOU2. אני חושב שיש משהו בטענה שהקפיצה הטכנולוגית שאיפשרה להציג את האלימות עם יותר פרטים זה חלק משמעותי מהסיבה שהיא מזעזעת במידה מסוימת. אחרי צפיה חוזרת במשחק הראשון ובטריילר, אני גם חושב שההרגשה הראשונית שלי של שינוי בגישה לא ממש מבוססת.
זה לא סותר את העובדה שממה שהציגו לנו עד עכשיו, בגלל הטבע התלוש מהמשחק המלא, טבעי שעולה הרושם שהאלימות שם רק כדי להיות spectacle. אני לא חושב שזו ביקורת הוגנת בשלב הזה בעיקר בגלל שנוט'י דוג כבר הרוויחו מספיק ספק סביר עם המשחק הקודם.

בקיצור, זה דיון מורכב ובתשובות של דרוקמן לשאלות בנושא ברור מאוד שזה משהו שגם הוא חושב עליו.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2018, 09:13

כמו בwalking dead וכל סרט אפוקליפטי כזה, ככל שעובר הזמן אנשים ״מאבדים צלם אנוש״ ובמיוחד ילדים שגדלו לתוך המציאות הזו, זה נראה לי רק טבעי ויתייחסו אחד לשני כמו גושי בשר, ספוילר למשחק הראשון -
ספויילר: הצג
תרתי משמע

אז אני באמת לא מבין את התלונה הזאת, אפילו לא קצת

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 13 יוני 2018, 09:19

Laskin כתב:כמו בwalking dead וכל סרט אפוקליפטי כזה, ככל שעובר הזמן אנשים ״מאבדים צלם אנוש״ ובמיוחד ילדים שגדלו לתוך המציאות הזו, זה נראה לי רק טבעי ויתייחסו אחד לשני כמו גושי בשר, ספוילר למשחק הראשון -
ספויילר: הצג
תרתי משמע

אז אני באמת לא מבין את התלונה הזאת, אפילו לא קצת

כן. אני מסכים איתך שאתה לא מבין (ואתה, כאמור, בחברה טובה). הנה, הראייה הכי טובה היא התגובה הזאת. "זה נראה לי רק טבעי". זה אחלה שזה טבעי. אבל בין טבעי לטוב, או רצוי, או מוצלח, או חכם יש קצת הבדלים. גם אני הייתי צריך לקרוא קצת מכמה מקורות כדי להבין. כמו שאמרתי, זה לא איזה דיון שטחי על צנזורה, או פוריטניות. זה דיון מורכב, עם המון נקודות עדינות.
מה שחשוב זה שיוצרים מובילים בתעשיה כמו ניל דרוקמן כן משתתפים בדיון ומודעים לו. הם גם מסבירים היטב את ההקשר של האלימות במשחקים שלהם למי שלא הבין אותם ולכן ראה באלימות הזאת משהו מיותר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 יוני 2018, 10:27

התגובה של ניל לטענות על האלימות:
“We’re making a game about the cycle of violence and we’re making a statement about violent actions and the impact they have on the character that’s committing them and on the people close to them,” he said. “And our whole approach is to say, ‘We want to treat this as realistically as possible.’ When you stab someone—if you watch reference videos, which we have, it’s gross and it’s messy and it’s not sanitized like you see in most movies and games. And we wanted to get the player to feel that.”

The idea, he underscored, was “for the player to feel repulsed by some of the violence they are committing themselves. It felt like that is the most honest way to tell this story.”

Fun in video games, I suggested to Druckmann, often goes hand in hand with virtual violence. “This might be a semantic argument,” he replied, “But we don’t use the word ‘fun’ with The Last Of Us. We say ‘engaging.’ It needs to be engaging. If the stakes are real, if you are invested in the character and their relationship, you’re going to go through and commit these actions that might—and should be—at times making you feel uncomfortable to progress in the story, to see what’s happened to the character and at times to struggle with their motivation versus your moral line.

“The kind of stories we tell, with strong specific characters, we like that at times you’re not in line with the character. It kind of makes you question philosophically: where do I stand on these things? And that was a big part of the first game and a lot of the stuff we learned from the first game we’re applying to this game.”

אין הרבה מה להוסיף על זה ואני חושב שהוא הסביר את עצמו יפה.

אבל... זה ישמע פסיכופטי מצידי לאמר שכפירקתי למישהו את הצורה עם ג'ואל ב TLOU הראשון או שסתם איברים התעופפו להם מפצצת מסמרים שזרקתי הרגשתי יותר סיפוק ו DAMN!! מאשר דחייה? :oops:

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 13 יוני 2018, 10:52

אני חושב שזו דוגמא חריגה לאלימות של tlou ושזה כנראה רחוק מכוונת המשורר, אבל זה הגיוני בהתחשב בכל המדיה שאנחנו צורכים. כולנו מאוד לא רגישים לאלימות. אתה כנראה עוד יותר לא רגיש אליה ממני, נניח. התגובה שלך בהתאם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 13 יוני 2018, 11:09

bling כתב:אבל... זה ישמע פסיכופטי מצידי לאמר שכפירקתי למישהו את הצורה עם ג'ואל ב TLOU הראשון או שסתם איברים התעופפו להם מפצצת מסמרים שזרקתי הרגשתי יותר סיפוק ו DAMN!! מאשר דחייה? :oops:

לא. זאת הסיבה האמיתית לאלימות במשחק. שאר ההסברים היפים הם תירוצים נטולי כנות, שבאים מצד אנשים שהכנות היא בכל מקרה לא נר לרגליהם.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 13 יוני 2018, 11:12

אחת המסיבות הכי גרועות שראיתי. גרוע מבחינת רעיונית. גרוע מבחינת תוכן. ועוד לחשוב שחשבתי להתאפק ביום ולא להיכנס לקרוא מה הוכרז. אז נכנסתי וקראתי ואמרתי 'זהו? ברצינות?' ואז הגעתי הביתה וראיתי את התצוגה וזה היה עוד יותר גרוע.

מי חשב שזה רעיון טוב לעשות הפסקה ולהעביר את הצופים? במה בדיוק זה תרם?

TLOU - דילגתי כי אני רוצה מינימום ספויילרים כי אני מתכוון לשחק בראשון מתישהו. ואני רואה שגם על התצוגה שלו יש מספיק תלונות..

GOT - המשחק התבלט בהכרזתו בזכות הסטינג והגרפיקה. וזה לא השתנה גם בתצוגה הזו. אין לי שום דבר נוסף לזקוף לזכותו אחרי התצוגה. משחקיות משעעמת וחסרת מעוף. הנה קופצים דרך הגג ומסמנים אוייב אחרי אוייב והורגים בסלו-מושן. גנרי להחריד ולא מטפח שום הייפ. ולזה קוראים DEEP DIVE?

DS - אנטי-הייפ. רואים שהמשחק בשלב מוקדם ועדיין אין מה להראות אבל בכל זאת מתעקשים להראות. טריילר סתמי שלא מלמד אותנו כהוא זה על המשחק. וגם מבחינת סינמטיות וסיפור הוא מחוויר לטריילר הקודם. ושוב, לזה קוראים DEEP DIVE? קפיצת ראש בשלולית.

ספיידרמן - כנראה היה משהו במקור שראיתי כי הפריימרייט של המשחק נראה מוזר ומציק. מעבר לזה, הסגמנט שבחרו להראות היה גרוע. לא היה שם כלום חוץ מקרבות שהם בערך שיבוט של המערכת המאוסה מבאטמן. זה אמור היה לרגש אותי? עוד משחקיות חסרת מעוף ועוד צחוק מהמושג DEEP DIVE.

זה מה שנקרא להתמקד ולהעמיק בהדגמת משחקים? עלוב. ואחרי זה רק לזרוק 2-3 טריילרים וזהו?

לא הייתה שום הצדקה לפורמט הזה. למה לא לתת ל DG חלק? מה עם דרימז? יש לו תאריך יציאה? למה סוני קוברים אותו? בלופוינט לא עושים עוד רימאסטר לפס4? לא יכלו להשיג גיימפליי של ספלונקי 2 ושלל אינדים אחרים? אני לא מאמין שאני מתחנן לגיימפליי של BLOPS4..

יש לסוני 12 אולפנים, לא? נראה שכל מה שהראו זה 2020 צפונה.

ונא להחזיר הדגמות גיימפליי על הבמה בלייב.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 יוני 2018, 12:30

InterAl כתב:
bling כתב:אבל... זה ישמע פסיכופטי מצידי לאמר שכפירקתי למישהו את הצורה עם ג'ואל ב TLOU הראשון או שסתם איברים התעופפו להם מפצצת מסמרים שזרקתי הרגשתי יותר סיפוק ו DAMN!! מאשר דחייה? :oops:

לא. זאת הסיבה האמיתית לאלימות במשחק. שאר ההסברים היפים הם תירוצים נטולי כנות, שבאים מצד אנשים שהכנות היא בכל מקרה לא נר לרגליהם.

תכלס.

גם הקהל שצוהל בחשיפה של TLOU הראשון גם בקטעים הברוטאלים מאשר שזו התגובה הטבעית של רבים שישחקו בזה.

Kazz כתב:אחת המסיבות הכי גרועות שראיתי. גרוע מבחינת רעיונית. גרוע מבחינת תוכן. ועוד לחשוב שחשבתי להתאפק ביום ולא להיכנס לקרוא מה הוכרז. אז נכנסתי וקראתי ואמרתי 'זהו? ברצינות?' ואז הגעתי הביתה וראיתי את התצוגה וזה היה עוד יותר גרוע.

מי חשב שזה רעיון טוב לעשות הפסקה ולהעביר את הצופים? במה בדיוק זה תרם?

TLOU - דילגתי כי אני רוצה מינימום ספויילרים כי אני מתכוון לשחק בראשון מתישהו. ואני רואה שגם על התצוגה שלו יש מספיק תלונות..

GOT - המשחק התבלט בהכרזתו בזכות הסטינג והגרפיקה. וזה לא השתנה גם בתצוגה הזו. אין לי שום דבר נוסף לזקוף לזכותו אחרי התצוגה. משחקיות משעעמת וחסרת מעוף. הנה קופצים דרך הגג ומסמנים אוייב אחרי אוייב והורגים בסלו-מושן. גנרי להחריד ולא מטפח שום הייפ. ולזה קוראים DEEP DIVE?

DS - אנטי-הייפ. רואים שהמשחק בשלב מוקדם ועדיין אין מה להראות אבל בכל זאת מתעקשים להראות. טריילר סתמי שלא מלמד אותנו כהוא זה על המשחק. וגם מבחינת סינמטיות וסיפור הוא מחוויר לטריילר הקודם. ושוב, לזה קוראים DEEP DIVE? קפיצת ראש בשלולית.

ספיידרמן - כנראה היה משהו במקור שראיתי כי הפריימרייט של המשחק נראה מוזר ומציק. מעבר לזה, הסגמנט שבחרו להראות היה גרוע. לא היה שם כלום חוץ מקרבות שהם בערך שיבוט של המערכת המאוסה מבאטמן. זה אמור היה לרגש אותי? עוד משחקיות חסרת מעוף ועוד צחוק מהמושג DEEP DIVE.

זה מה שנקרא להתמקד ולהעמיק בהדגמת משחקים? עלוב. ואחרי זה רק לזרוק 2-3 טריילרים וזהו?

לא הייתה שום הצדקה לפורמט הזה. למה לא לתת ל DG חלק? מה עם דרימז? יש לו תאריך יציאה? למה סוני קוברים אותו? בלופוינט לא עושים עוד רימאסטר לפס4? לא יכלו להשיג גיימפליי של ספלונקי 2 ושלל אינדים אחרים? אני לא מאמין שאני מתחנן לגיימפליי של BLOPS4..

יש לסוני 12 אולפנים, לא? נראה שכל מה שהראו זה 2020 צפונה.

ונא להחזיר הדגמות גיימפליי על הבמה בלייב.

ברצינות קאז? אחת המסיבות הגרועות שראית?

כנראה לא ראית הרבה מסיבות E3 בחייך כי בכל שנה ממוצעת יש לפחות 3 מסיבות יותר גרועות מזה, גם השנה כל המסיבות חוץ ממייקרוסופט ויובי היו די בקלות יותר רעות מזה, גם אם בחלקן היתה פרזנטציה עדיפה (כמו בת'סדה בזכות צמד המנחים הכריזמטי שלה פיט היינס וטוד הווארד)

אני יודע שאתה קורא פורומים סטייל גאף/ERA אבל זה לא אומר שאתה צריך לאמץ את ההייפרבול המגוחך שלהם בשביל להעביר נקודה. אפשר לאמר שזו היתה מסיבה מאכזבת ובינונית מבלי לגלוש לתארים הזויים ונראה לי שרובנו פה נסכים איתך.

בכל אופן לגבי TLOU2 הרוב הגדול התלהב ממה שהראו שם, קשה להכחיש שזה היה עשוי ברמה הכי גבוהה שיש היום, יש תלונות אולי על אופי החשיפה, שלא הראו מספיק או על האלימות (שזה סעיף שעדיין לא ברור לי אבל בסדר), זה שאתה רואה תלונות זה לא אומר שמה שהראו שם לא מרשים ברמות. אתה באינטרנט ויש תלונות על כל דבר אפשרי שקצת יראו ממנו משהו משמעותי, זה לא באמת אומר הרבה. הטריילר כרגע יושב על מליוני צפיות (שני רק לסייברפאנק ב E3 הזה) עם בר לייקים ענק ותגובות שברובן הגדול מאוד נלהבות. לקחת כמה דיעות מיעוט כדי לצייר תמונה של אכזבה אפשר על כל חשיפה.

GOT באמת לא נראה מדהים אבל מצד שני אני חושב שאתה קצת קשה איתו, אז בסדר הוא לא שובר קרקעות והוא משתמש במכניקה שנפוצה בגיימינג, על זה לצלוב אותו ככה? דווקא מערכת הקרב די נראית שם מקורית כשהיא מתבססת על דיוק ועל עונש חמור על כל מכה שסופגים. בנוסף מתברר שזה בסך הכל היה סייד קווסט, שאתה חייב להודות שבשביל תוכן צד זה היה ממש מושקע. אני מודה שזה לא בדיוק רגע ההוריזון של סאקר פאנץ' אבל עדיין זו קפיצה יפה בשביל המפתחת הזו שעד עכשיו עשתה דברים בינוניים ולא מעניינים, פה אני כן חושב שיש פוטנציאל ללפחות משחק טוב.

מסכים על DS, אין הרבה מה לאמר, חשיפה רעה ו DEEP DIVE שלא קיים.

בספיידרמן הראו set piece למקרה שפספסת, ואני חושב שהוא היה ממש אחלה. אני חושב גם שהסגנון של מערכת הקרב של ארקהם יושבת בול על ספיידי אבל דעתך לגיטימית. מה שכן יש כבר חתיכת DEEP DIVE על ספיידי אם אתה רוצה, הוא מקבל טונות של coverage כבר לא מעט זמן, גם ב E3 הזה וגם מ GI בעבר.

מסכים עם הטענות לגבי הפורמט וגם לגבי זה שלא קיבלנו צלילות עומק לשום דבר ושפשוט אלו היו חשיפות סטנדרטיות במקרה הטוב או כלום ושום דבר (DS) במקרה הרע, וכן, יכלו לשים עוד משחקים שכבר יש להם יכולת להראות, אבל מפה ועד למסקנה שזו אחת מהמסיבות הרעות של E3 אי פעם יש דרך ארוכה. TLOU2 לבדו שם את המסיבה הזו מעל הרבה הרבה אחרות בהסטוריה של E3 שיצאנו מהן עם בדיוק 0 דברים מלהיבים, בטח ברמה הזו. תוסיף על זה בכל זאת את GOT וספיידי שהם בטח לא משחקים רעים בשום מובן ובנוסף טריילרים ראשונים של רזי 2 והמשחק של רמדי וההצהרה שלך נראית אפילו יותר תלושה מהרגיל.

ורק אתה מתחנן לגיימפליי של BLOPS :D

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 13 יוני 2018, 14:16

לא יודע למה כל כך לרדת על הפורמט... היה נחמד מה, היה שונה, אהבתי את זה. הצמד מנחי ESPN האלה באמת היו חפירה (שהעברתי מהר מאוד). אני אוהב את שאון ליידן הזה... כזה pompous ומתנשא בצורה מעולה. המעברונים האלה עם DREAMS היו אחלה דרך לשלב "הצגה" של המשחק לדעתי.

TLOU היה כאילו נוטי דוג פשוט unstoppable. בטח אני לא כל כך אהנה מהגיימפליי אל זה כבר לא עניין שלהם אלא שלי כי אני מוצא את עצמי רק מתלהב מכל מיני טריילרים כבר שנים על גבי שנים ואז משחק במשחק אולי שעה ומוצא אותו סתם עוד מאותו דבר וגרפיקה יפה (וכיוצא בזה) לא באמת מחזיקים אותי... סך הכל עדיף לצפות בסרט טוב. הקרב בסוף במשחק של SP היה ממש ממש יפה, לא בקטע של פיקסלים, בקטע אומנותי כזה עם השמש והעלים וזה. את הטריילר של DS אהבתי. לא חשבתי שיהיה אחרת ממשחק קוג'ימה שייצא עוד שנתיים במקרה הטוב.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2018, 15:16

אני לא חושב שהתלוננו על המעברים של DREAMS, זה היה חמוד, התלוננו על דברים אחרים. דבר ראשון זה מאוד ברור שאחרי שהם הציגו בזמנו את GOW עם תזמורת שנגנה קטע מהמשחק ואז התחיל לרדת שלג באולם וקבלו על זה מחמאות מקיר לקיר הם העלו את זה ל-11 ועשו את השיט הזה לכל משחק הם הציגו. וזה די קלאסי כשתאגיד שומע שמשהו טוב אז הוא מפציץ אותו לפנים של אנשים עד שהם רוצים להקיא מזה, זה יצא מגוחך למדי. הפסקות באמצע מסיבה לכאילו שידורי ESPN ופרשנויות, זה פשוט הזוי וטפשי. כשאתה רואה מסיבה בקצב טוב אתה נשאב אליה, כמעט כמו לסרט או תוכנית טלביזיה, אף אחד לא רוצה באמצע פרק של משחקי הכס לחתוך לחבורה של פרשנים ואז להמשיך את הפרק. זה היה פריקי, הרס את הקצב ומשעמם.

תאמין לי, היה עדיף להם לעשות טריילר -> מעברון DREAMS -> טריילר -> מעברון DREAMS וכך הלאה עם הפסקה או שתיים לכמה משפטים משון ליידן וזהו, כבר הייתה מסיבה הרבה יותר טובה. אף אחד לא היה מת ממסיבה קצרה יותר, גם 50 דק' זה בסדר כשיש לך את הLINEUP הכי טוב בתעשיה וכבר חשופים לך משחקים לשנתיים הקרובות.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 13 יוני 2018, 15:29

חצי שעה של גיימפלי עולם פתוח מספיידרמן, כולל קרב בוס, תנועה, משימות צד ופרשנות של הבמאי:

אני עדיין באותה דעה, וככל שאני רואה יותר זה רק מתחזק -
התנועה בעיר, והכל ה'הוויה' של להיות ספיידרמן: מושלם, 10/10. לא חושב שהיה משחק ספיידרמן שהצליח לתפוס את זה כל כך טוב כמו המשחק הזה.
כל השאר? נע בין טוב לבסדר כזה.. ממש לא מפוצץ ראשים. גם בדמו הזה היו להם כל מיני באגים או בעיות באינטרקציות מסוימות שקצת מוציאות מהחוויה. אם זה ישאר ככה אני רואה אותו כמשחק של 80-85 ולא הארקהם סיטי הבא שבזמנו היה נראה שהוא יהיה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2018, 15:45

הוא הולך לשפשף את ה90 מלמטה על התנועה בעיר בלבד. המערכת קרב והסינמטיות יצטרכו להתעלות בשביל לשבור את ה90.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 יוני 2018, 16:06

הסרטון הזה שסטיק שם מרשים מאוד (ממה שראיתי), גם הרמה הטכנית של הדבר הזה יוצאת דופן.

לשפשף את ה 90 מלמטה זה ציון פצצה למשחק כזה, גם 85 זה ממש לא רע. רק תראו כמה משחקים בדר"כ מקבלים בדור הזה כדי לקבל פרספקטיבה.

המערכת קרב נראית ממש טוב אגב במה שהיא עושה, לא פחות משל סדרת ארקהם, לא רואה סיבות לדאוג מהבחינה הזו.

הכל יקום או יפול על רמת התוכן כרגיל, האם זה ירגיש רפטטיבי מדי עם יותר מדי פעילויות בנאליות שחוזרות על עצמן בעיר ולא מתפתחות לשום מקום?
האם יהיה גיוון במשימות ובדברים שאתה עושה שם או שזה ירגיש אחרי כמה שעות שדי ראית מה שיש למשחק להציע?

זה אחד מהדברים החשובים שעזרו לסדרת ארקהם להיות כל כך טובה, המשחק היה מאוד מגוון והוא תמיד הרחיב את המערכות וזרק עוד דברים מגניבים על השחקן. אחד מהדברים שעזרו לבאטמן בתור דמות זה כל הגאדג'טים שהוסיפו לא מעט גיוון, לספיידי אין את הפריבילגייה הזו במיוחד.

וכמובן שגם הסיפור צריך להיות מספיק מושך, לא יצירת מופת או משהו אבל כן שתרצה לראות מה קורה הלאה ברמה הבסיסית.

ממה שראיתי המשחק לא יותר איכותי מארקהם והוא לא מציב סטנדרטים חדשים לז'אנר לכן הימור של 8+ (בתקווה מעל 85) שניתן למשחק שהוא אחלה אבל לא שובר קרקעות נראה לי ריאלי וזה יהיה גם אחלה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 13 יוני 2018, 16:25

בלינג, דווקא לספיידרמן של המשחק יש את הפריבילגיה של גאדג'טים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 יוני 2018, 16:28

אבל אלו לא גאדג'טים שנעים לפי אותו עקרון של קורים?

בבאטמן אפשר יותר להתפרע כי זה טכנולוגי ולטכנולוגייה אין ממש גבולות.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 167 אורחים