E3 2018 - מסיבת העיתונאים של סוני (היום, יום שלישי, ב-4:00)

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

Re: E3 2018 - מסיבת העיתונאים של סוני (היום, יום שלישי, ב-4:00)

הודעהעל ידי bozeman » 15 יוני 2018, 08:02

אהבתי את הטריילר והדוגמה מהמשחק ואני מאוד בעד יפן, אבל חושב שלא ראינו ממנו *משחקיות* מספיקה בשביל שאני לא אלך ואראה פשוט סרט סמוראיים...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 15 יוני 2018, 09:35

bling כתב:נזכרת קצת מאוחר אה קליימן :)

אולי כבר עדיף לך למשוך טיפה לדור הבא, בתקווה שסוני תשים BC מלא על ה PS5 (חסר לה שלא), ככה גם תוכל לשחק את הכל בגרסאות הפרו.

נא... לא באמת מאוחר.. יש מסה קריטית של משחקים מעולים ששווה לשחק עכשיו :). גם לא הרסו לי שום ספויילר ושום בטיח, אני צריך עוד להשלים גם את TLOU הראשון, שיצא עם רימאסטר (ועוד כמה כאלה), וכמובן לעבור ל GOW, ספיידרמן, ושות'. הקונסולה תכלס תבוא טוב עם הטלוויזיה החדשה שקניתי, אז נראה לי שאקנה כבר את הPRO. :lol: :lol:
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 15 יוני 2018, 12:04

Laskin כתב:אם הם היו משקיעים וגם מתאימים את השפתיים יותר טוב אז זו ללא ספק הייתה הבחירה שלי

זה יהיה יותר טוב במשחק הסופי:

-------------

בוזמן צודק, בלי קשר להאם הגיימפליי והעולם שהציגו היה מעניין או לא, החשיפה לא היתה מספיק בשרנית גם לדעתי.

---------
Klayman כתב:
bling כתב:נזכרת קצת מאוחר אה קליימן :)

אולי כבר עדיף לך למשוך טיפה לדור הבא, בתקווה שסוני תשים BC מלא על ה PS5 (חסר לה שלא), ככה גם תוכל לשחק את הכל בגרסאות הפרו.

נא... לא באמת מאוחר.. יש מסה קריטית של משחקים מעולים ששווה לשחק עכשיו :). גם לא הרסו לי שום ספויילר ושום בטיח, אני צריך עוד להשלים גם את TLOU הראשון, שיצא עם רימאסטר (ועוד כמה כאלה), וכמובן לעבור ל GOW, ספיידרמן, ושות'. הקונסולה תכלס תבוא טוב עם הטלוויזיה החדשה שקניתי, אז נראה לי שאקנה כבר את הPRO. :lol: :lol:

פשש ישר על הפרו עוד. תוכל לשחק את TLOU2 כמו שראינו במסיבה בלי שנמוכים כמו שלי יהיו :cry:

איזה כיף לך! יאללה תצטרף, עד שתשלים את הכל תוכל כבר לקנות את הפס5 פרו :P

איזו טלוויזיה קנית אגב?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 יוני 2018, 20:56

טוב לדעת שהם מודעים לבעייתיות עם סנכרון השפתיים. רוצה להאמין שהם באמת ישקיעו בזה כמו שצריך, אבל קשה לי להאמין שזה יהיה טוב כמו באנגלית. הלוואי, זה מבחינתי שדרוג אדיר כי הדיבוב באנגלית הוא ״גזעני״, כאילו, זה לא מפריע לי כי זה לא באמת ככה אבל זה כאילו לשמוע אדם מחקה מבטא, וזה מטופש קצת בעיניי. מוריד מהאמינות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 יוני 2018, 03:42

אם כבר לצאת גזעני, אני היחיד שחשב שהבחורה בהדגמה של המשחק הייתה מישל יו?
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 יוני 2018, 08:47

רגע, זו לא היא?!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 יוני 2018, 15:44

Laskin כתב:רגע, זו לא היא?!

לא שמעתי על זה כלום והמשחק לא מופיע לה בעמוד imdb, מוזר. מצד שני היא סינית כך שאנחנו יוצאים פה טריפל גזענים :)

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 17 יוני 2018, 18:36

bling כתב:לא יודע איך כזה מקבץ של שמאל ראדיקלי עם השקפה דיקטטורית גם בנוסף להכל (מילא מפגינים דיעות מסויימות אבל לפחות היו נותנים לדיעות אחרות להשמע בלי באנים מידיים) התרכז במקום אחד. אין לי ספק שיש שם המון משתמשים שחושבים אחרת בשלל הנושאים שעולים שם אבל הם יודעים שיקבלו באן והם אוהבים לדבר על משחקים אז הם פשוט מעדיפים לא להכנס למקומות כאלו שיסכנו אותם כי בכל זאת הם קודם כל נרשמו לשם בשביל לדבר על גיימינג.

זה תוצר לוואי מאוחר של אותה מלחמת תרבות היסטורית מקיץ 2014: בניסיון לקבוע את הנרטיב (האם גיימרגייט היא תנועת מאבק צרכני לגיטימי בנפוטיזם ושחיתות בקרב קליקת עיתונאי משחקים, אנשי PR ומפתחי אינדי? או בעצם קמפיין הטרדה אינטרנטי שנובע ממיזוגניה ותו לו?) כל מי שביקר את אותה קליקה עיתונאית הואשם מיידית בשוביניזם ושנאת נשים ומיעוטים ומה לא. בשילוב עם הטקטיקה הרטורית של listen & believe שאומצה בצד של מתנגדי גיימרגייט, נוצרה בעצם מחוייבות להאמין תמיד לכל מתלוננת ללא הטלת ספק (עצם הטלת הספק הוגדרה למעשה כהטרדה והאשמת הקורבן)

איפה הבעיה מתחילה פה? כשאותם קנאים מגלים בדיעבד שלא הכל דבש בצד שלהם: קמפיין MeToo האיץ את העניינים, ומגדל הקלפים התחיל להתמוטט כשדווקא בצד המתנגדים הכי קולניים של גיימרגייט התגלו מקרים שנעים על הציר של הטרדות מיניות, מקרי אונס, ופדופיליה (האמת היא שרק בשבועיים האחרונים היו שלושה מקרים כאלו: מעצב ב-HareBrained Schemes, המייסד של Nerdist, והאיש שמאחורי Extra Credits).
נאוגף היה פשוט עוד מקרה כזה, אבל צריך לזכור שזה גם האתר שאליו התנקזו כמה מהקיצוניים ביותר והתברגו בתפקידי מודרציה, ולכן הוא היה יחסית "מוגן" בהתחלה מהאשמות. כבר לפני שנים עלו תלונות על התנהלות של מודרים באתר שנעים בין סתם התנהלות לא תקינה לבין איסוף חומר פורנוגרפי על ילדים תוך העלמת עין, אבל רק אחרי שאחד המודרים לשבער נעצר ע"י המשטרה זה גרם לEvilore (מנהל האתר) לשנות גישה, להודות בבעיית המודרים שלו ולהכריז שמעכשיו האתר ישנה גישה ויאפשר טווח דעות רחב יותר.

רק שבנקודה הזו הילת ההגנה של האתר כבר דעכה, ולא עבר הרבה זמן עד ש-Evilore (הפתעה, הפתעה) הואשם בעצמו בהתנהגות סקסיסטית כלפי מישהי - מה שהצריך מהקיצונים שעבורם "טווח דעות" זה מילה גסה לצאת לנדידת טיהור למסגרת אחרת עם שליטה שלהם. עכשיו תדמיין לעצמך מה הולכת להיות מדיניות הניהול כשהאנשים שעבורם נאוגף הוא לא מספיק echo chamber הולכים להקים פורום משלהם ותקבל את ריסטארה... זה בערך המקביל בקצה השני של המטוטלת לאלו שעבורם 4 שנים קודם 4chan היה אתר שלא איפשר מספיק חופש ביטוי אז הם נדדו ל8chan.

היו שנים שבהן הייתי קופץ לפעמים לנאוגף בתור Lurker כי למרות כל המודרציה היו באתר הזה כמה מהאנשים הכי משקיעים שיש ובמקביל זה היה אחד המקומות היחידים שבהם אפשר לקבל אינסייד אינפורמיישן לוהט מצד אנשים בתעשייה (נניח על היילו). אבל זה היה קלאסטרפאק רציני לנסות ולחפש את התגובות המעניינות בכל הג'אנק והכמות האינסופית של הודעות חדשות בכל יום, ובדיעבד הבנתי שהדברים הרלוונטיים באמת תמיד עושים את דרכם לרדיט, לפייסבוק ואפילו לכאן ולכן אין סיבה למיין את הכל ידנית... ;)
במקביל אני כבר נמצא במקום מספיק פריווילגי בשביל שאני לא אצטרך לחפש בפורומים פיסות מידע של אנשים מהתעשייה, ככה שלריסטארה מן הסתם כבר לא טרחתי לנסות ולהיכנס אף פעם. למרות שמי יודע, אולי דווקא נאוגף שאחרי הטיהור הוא אתר קצת יותר פונקציונלי ופחות עמוס.

אגב, מעניין אותי לדעת מה באמת הסיבות שמנו לכמות הנמוכה יחסית של צפיות בטריילר של גירס 5, אז חבל שדווקא את זה מחקו. אני הנחתי שזה פשוט שילוב של דברים כמו דעיכה של המותג אחרי המשחק הרביעי שלא הוכיח את עצמו והעובדה שהם בעצמם מרגישים לא כל כך בטוחים במה שהם עושים איתו (למה קוראים לו פתאום גירס 5 ולא גירס אוף וור 5?), יחד עם העובדה שהם הטרילו ומרחו יותר מידי את כל ההכרזות על המשחקים שמסביב.
כשאני חושב על זה, זה גם לא היה טריילר מוצלח בהשוואה לטריילרים הקודמים של משחקי גירס שתמיד הגיעו עם פחות דיבורים, והאימפקט שלהם תמיד נבע מטריילר שמותאם לביצוע אייקוני לשיר כזה או אחר... אני זוכר איך את mad world אנשים ראו בלופ ואחר כך הלכו להוריד אותו. השיר פה היה נחמד, אבל הוא הגיע אחרי הרבה יותר מידי מלל לא הרגיש כאילו הוא באמת היה חלק טבעי בטריילר (יותר מזה, זה בדיוק אותו השיר מטריילר החשיפה של Dreadnoughts שהוצג פעם דווקא במסיבת עיתונאים של סוני: https://www.youtube.com/watch?v=7aNxv15050Y).

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 17 יוני 2018, 18:59

הטריילר של גירס 4 גם כלל את הקאבר האדיר של disturbed ל-sounds of silence ויש לו בקושי 100Kצפיות ב-IGN..המותג באמת כבר לא מה שהיה פעם כנראה. קצת חבל,כי האיכות בניגוד להיילו לא ירדה בגירס 4 בעיניי ואני לא צופה שהיא תרד ב-5.
לגבי ResetEra,זה לגמרי המקור העיקרי שלי למידע חדשותי והדלפות מהתעשייה אבל כן,צריך יכולת כמעט לא אנושית של הפרדה בין טפל לעיקר בשביל לשרוד שם לאורך זמן ויכולת איפוק רצינית מאוד אם אתה ישראלי. המודרציה שם היא שידור חוזר עצוב של ניאוגאף,פשוט הצואה עדיין לא צפה על פני המים אבל אני מניח שגם זה יגיע. דווקא ב-Reddit הרבה יותר קשה לי להתנהל,אולי כי אני פשוט לא מסתדר עם הפורמט והעיצוב של הבורד הזה,אבל לא יצא לי למצוא הרבה דיונים מעמיקים שם ביגוד ל-Era ששם אי אפשר באמת להגיד שחסרים כאלה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 יוני 2018, 20:11

אני לא בטוח שזה מדד, נגיד להיילו יש 1.5 מליון ולtlou 2 יש 1.1 מליון למרות שtlou גם הרבה יותר מוערך וגם מכר בערך פי 3 מהיילו 5.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 יוני 2018, 21:10

SWYM את האמת לא כל כך התעמקתי בכל הנושא של הגיימרגייט בזמנו מעבר לרעיון הכללי אבל זו היתה הודעה מעניינת מאוד לקריאה שבאמת עזרה לי קצת להבין איך ריסטארה נהפך לבועת שמאל ראדיקלי כמו שהיא היום.

אני עדיין קורא שם על בסיס יומיומי כי בתכלס זו עדיין הדרך הכי קלה להיות מעודכנים ועם כל זה שצוות הניהול שם הוא בעייתי בלשון מעטה הוא עדיין מקום "חשוב" שבו משתתפים אנשים רציניים מהתעשייה כגון 2 כתבים של DF כשאחד מהם, John Linneman הוא הכי בכיר שם מלבד הבוס הגדול (ריצ'ארד לדבטר) והוא זה שנשלח השנה ל E3 לסקר את הדברים שם מבחינה טכנית. בנוסף משתתפים ג'יסון מקוטאקו, הבחור הכי בכיר שם, מפתחים ואנשי מפתח מאינסומניאק, סנטה מוניקה (כולל קורי ברלוג שקפץ לביקור לפני ש GOW יצא), ג'ף קילי (למרות שלרוב הוא בא בשביל PR אבל לפעמים הוא זורק טיזר PR נחמד) ועוד ועוד שכרגע אני לא זוכר :P

בקיצור, הייתי שמח שהיה מקום אחר שממנו הייתי צורך עדכוני גיימינג אבל לא ראיתי.

בעניין הדיון המדובר, לא מחקו אותו, הביאו באן למישהו שסיפר בדיחה בסגנון של "אולי מרקוס היה צריך לנשק את הגבר שם" כתגובה לזה שהטריילר של גירס חסר צפיות כי הם ראו בבדיחה הזו הומופוביה. הדיון עדיין שם רק לא ראיתי אותו ואין לי איך לחפש כמישהו שלא רשום. לא חושב שיחדשו לך משהו מעבר להמשחק היה צריך לעבור ריבוט רציני יותר, הוא לא נראה מספיק ייחודי ולאנשים נמאס מהסדרה במתכונת הזו, הם היו צריכים לקחת הפסקה ארוכה וכו'. זה לא שבאמת יש סיבות מקוריות לתופעה.

KEO על מה אתה מדבר שם עם הצפיות להיילו? אתה מתייחס ל IGN? זה באמת לא הכי מדד. הנה רשימה הרבה יותר משקפת:

http://vizioneck.com/forum/index.php?topic=6396.0

זו רשימה שבה חיברו טריילרים של כל משחק מכל הערוצים.

לא יודע עד כמה הרשימה מעודכנת אבל קשה להאמין שהשתנתה משמעותית מאז. לא חשבתי שפולאאוט זכה למספרים כאלו גרנדיוזיים אבל זה בטח גם שילוב של לא מעט תצוגות וטריילרים שונים בעוד ש TLOU2 ו CB זכו לטריילר אחד. בכל אופן היילו מתחת ל TLOU2 כמו שאתה רואה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 18 יוני 2018, 14:23

למקרה שמישהו פקפק באמינות של הדמו של TLOU2 מהזווית של לא יראה ככה או יזוז ככה אז מתברר שהדמו הזה שוחק מאחורי דלתיים סגורות ע"י נציג של נוטי דוג, הובר מ EZA מדווח שהוא ספציפית עקב אחרי השלט שלו והדמו לגיטימי במאה אחוז.

בכוונה אגב אמרתי שמי שמפקפק באיך שיזוז או יראה ולא דיברתי על איך שישחק. כי מבחינת AI וכל האינטרקציה עם האויבים בהחלט יש סיכוי טוב שהם לא יתנהגו ככה, לדעתי זו היתה הדגמה שנשלטה ע"י נוטי דוג בגלל שחייבים לשחק את הדמו בצורה מאוד ספציפית ומשוננת אחרת יש סיכוי טוב שה AI ישבר. אפשר לצפות כמו שהיה עם TLOU הראשון לשינויים ב AI ממה שהוצג בדמו הזה, הם יכילו אולי חלק גדול מההתנהגויות שראו שם בדמו (יוכלו לחפש אותך גם כשאתה מתחת למשאית וכו') אבל הם יתנהגו יותר כמו אויבים של משחק מחשב מאשר בני אדם דיגיטליים כמו שנוטי דוג גרמו להם להיות, אני לא אופתע אם לא חסר תסרוט שם ב AI.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 18 יוני 2018, 14:45

אני לא חושב שיש ספק - הדמו של TLOU2 הוא בדיוק מה שהדמו ההוא של TLOU 1 היה.
אם מישהו רוצה לדעת מה צפוי להיות המרחק בין הדמו למשחק שפשוט יצפה בדמו של TLOU 1 מול הקטע במשחק עצמו. ברור שכל מה שקורה בדמו אלו מערכות שקיימות במשחק, אבל גם ברור רק מצפייה שהכל מתוסרט כדי להציג סצינה מרשימה, קצבית ומותחת.
לאחר מכן הם גם אישרו שאכן הם שיחקו קצת עם הAI כדי שיעשה רק את מה שהבמאי של הסצינה רצה ושלא יגיבו ב"טבעיות" ובאקראיות למתרחש, ככה שזה גם קיבל חותמת רשמית.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 18 יוני 2018, 15:21

נכון אבל בוא נגיד את האמת, התוצאה היא AI פחות מרשים משמעותית ממה שהוצג גם אם אפשר להבין למה.

יש בדמו המיתולוגי ההוא (שיצא לי לראות שוב לאחרונה בשביל הרענון) כמה קטעים שבקושי (אם בכלל) יוצא לראות בזמן המשחק כמו של AI שיודע שמאזן הכוחות הופר ולכן מעדיף להמלט ממך ואז כשאתה רודף אחריו ומחפש אותו הוא יוצא לך מהפינה עם קוקטייל מולוטוב אחרי שהספיק כביכול להתחמש ומנסה להפתיע אותך. זה היה אדיר וזה לא קורה ככה.

במשחק המלא הם די חסרי פחד כמו כל אויב במשחק מחשב, זאת אומרת בין אם אתה חמוש או לא הוא יסתער עליך מבלי לראות בעיניים גם אם זה בשביל לחטוף שאטגן לראש. אין להם שם יכולת שימור עצמית נורמלית שיש לבני אדם כמו שהוצג בדמו של החשיפה, אולי זה גם בצדק כי זה הופך את המשחק לקצת מפגר ומייגע עם AI שנמלט בכל הזדמנות, לא יודע אבל זו רק דוגמא בולטת שמראה שה AI מאוד מתוסרט בחשיפות האלה ברמה שיש פער בולט בין איך שהמשחק בפועל משחק לבין ההדגמה, למרות שעם כל זה עדיין יוצאת חווית משחק אינטנסיבית ומעולה וה AI בסכ"ה כן עושה את העבודה :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 יוני 2018, 13:00

bling כתב:נכון אבל בוא נגיד את האמת, התוצאה היא AI פחות מרשים משמעותית ממה שהוצג גם אם אפשר להבין למה.

יש בדמו המיתולוגי ההוא (שיצא לי לראות שוב לאחרונה בשביל הרענון) כמה קטעים שבקושי (אם בכלל) יוצא לראות בזמן המשחק כמו של AI שיודע שמאזן הכוחות הופר ולכן מעדיף להמלט ממך ואז כשאתה רודף אחריו ומחפש אותו הוא יוצא לך מהפינה עם קוקטייל מולוטוב אחרי שהספיק כביכול להתחמש ומנסה להפתיע אותך. זה היה אדיר וזה לא קורה ככה.

במשחק המלא הם די חסרי פחד כמו כל אויב במשחק מחשב, זאת אומרת בין אם אתה חמוש או לא הוא יסתער עליך מבלי לראות בעיניים גם אם זה בשביל לחטוף שאטגן לראש. אין להם שם יכולת שימור עצמית נורמלית שיש לבני אדם כמו שהוצג בדמו של החשיפה, אולי זה גם בצדק כי זה הופך את המשחק לקצת מפגר ומייגע עם AI שנמלט בכל הזדמנות, לא יודע אבל זו רק דוגמא בולטת שמראה שה AI מאוד מתוסרט בחשיפות האלה ברמה שיש פער בולט בין איך שהמשחק בפועל משחק לבין ההדגמה, למרות שעם כל זה עדיין יוצאת חווית משחק אינטנסיבית ומעולה וה AI בסכ"ה כן עושה את העבודה :)

צפיתי בסרטון הגיימפלי ההוא מ2012 פעם נוספת כדי שאוכל להשוות, והאמת שבעיקר יצאתי מופתי מעד כמה הם משתמשים באותם הטריקים בשתי ההדגמות.
(למי שמעוניין: https://www.youtube.com/watch?v=8ZYkj0g ... verified=1 )

קודם כל ההדגמה נפתחת בהליכה סטנדרטית בסביבה, והיא זהה לסביבה שקיבלנו במשחק המלא. ההבדל הוא שהדמות של ג'ואל הולכת בקצב הרבה יותר איטי ו"מחושב" ממה שכל שחקן סטנדרטי יעשה. הם משתמשים בזה בדיוק גם בהדגמה של המשחק השני - זה יוצר מתח ואפילו תחושת ריאליזם אבל בפועל לכולנו ברור שאף אחד לא הולך ככה במשחקים.
ואז מגיעים אויבים שעוד לא מבחינים בדמות, ובדיוק כמו בהדגמה השנייה השחקן מגיב כאילו באיחור כדי לתת הרגשת מיידיות. לאחר מכן הקרב מתפתח באופן די סטנדרטי יחסית לקרב ממוצע בTLOU, רק שפעם נוספת (כמו בהדגמה השנייה) הדמות 'שוכחת' שנגמרו לה הכדורים וממשיכה לירות. זה כמובן דבר שיכול לקרות תאורתית תוך כדי מפגש עם אויבים אבל.. זה לא קורה בתדירות שND מציגים את זה :).
אחרי זה הAI של אלי עושה משהו שהוא יודע לעשות והוא עושה במשחק - לזרוק חפצים על אויבים כדי לעצור אותם רגעית, רק שבפועל הסבירות שהיא אכן תעשה את זה בדיוק בשנייה שאתה צריך וזה יעבוד בצורה כל כך מגניבה היא.. לא גבוהה.
מכאן הAI של האויב ממשיך לדברים כמו לחכות לך עם לום מאחורי הדלת, אלו דברים שאני באמת לא יכול להגיד עד כמה הם קרו לי במשחק אבל זה הרגיש לי קצת מוזר לראות את זה כאן. שוב, כנראה משהו שהם יודעים לעשות אבל מאוד נדיר שהכל יתחבר בצורה כזו מושלמת.
ואז השחקן, כמו בהדגמה השנייה בדיוק, מכין בקבוק תבערה (או פצצה בTLOU2) תחת לחץ ולא שנייה לפני זה כשהאויבים לא שם. שוב, זה אפשרי ומציג את המערכת אבל בפועל כמעט כל השחקנים לא יעשו את זה ככה.
ואז בסוף בשתי ההדגמות אנחנו מקבלים כמה שניות קצת יותר מתוסרטות של אויבים שעומדים ומגיעים בדיוק בזמנים מדויקים, ולבסוף אויב 'עם אישיות' שמדבר ברגעיו האחרונים.
אם נשווה את 2 ל1 אז גם בסוף אין משהו 'לא הגיוני' אבל כאן כבר בכלל, הסבירות שהכל יתחבר ככה במשחק נתון היא אפסית.

בקיצור אפשר לראות עד כמה ההדגמות כמעט זהות וכאילו עובדות ומסמנות את אותו הצ'ק ליסט (גם בשתיהן אין זומבים), והאמת היא שההדגמה של TLOU הראשון היא לא מאוד רחוקה מהמציאות. יש שחקן שמשחק בצורה מאוד ריאליסטית ולא גיימרית, ויש AI שנמצא תמיד במקום הנכון ובזמן הנכון כדי לעשות את הדבר הכי מגניב על המסך.
וברגע ששמים את הפילטרים האלו על ההדגמה של TLOU הראשון אפשר לראות שם את 'המשחק האמיתי' שקיבלנו, לכן אם נשים את אותם הפילטרים בדיוק על TLOU2 זה פחות או יותר מה שנקבל.
זה נראה גם די דומה למען האמת, אולי קצת יותר מידי. אבל בכל מקרה זה משחק שיקום ויפול על הסיפור שלו, כשהאווירה שהוא יצליח ליצור תתפוס גם היא מקום נכבד והגיימפלי הבסיסי עצמו פשוט צריך לעבור. ככה זה היה עם המשחק הראשון בכל מקרה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יוני 2018, 15:36

אני חושב שההבדל העיקרי בין שני הדמואים למשחק המלא, מעבר לצורה הסינמטית והדרמיתית שהשחקן משחק אותם, הוא שהאוייבים פשוט מתוסרטים לגמרי. נוטידוג לא נתנו לאף אחד לשחק את הדמו של הראשון ולא יתנו את של השני כי האוייבים פה הם לא יותר מאשר אירוע מתוסרט אחד גדול. וכמובן שזה הבדל קולוסאלי שיוצר צורת משחק שנראת כמו פנטזיה של כל שחקן אבל היא לא אמיתית וגם לא תקרה לשחקנים במציאות. אבל כן, לא קשה מדי לעצום עיניים ולדמיין איך זה משחק באמת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 יוני 2018, 12:58

אז מה אתם אומרים על ספיידרמן אחרי כל הרשמים של E3? אני מרגיש כאילו קצת ירד לי ההייפ אחרי שלא מעט עיתונאים דברו על זה שיש אזורים עם בניינים נמוכים שהטרוורסיה עם הקורים לא ממש מהנה בהם ושהמערכת קרב נעשת רפטטיבית די מהר, ביחוד שיש כל שניה קרב עם חבורת בריונים שפזורות בעיר. מה שהכי הטריד אותי הוא שאין מד קומבו כמו בבטמן, הייתי בטוח שיהיה אחד ולא ממש ברור לי למה אין.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 יוני 2018, 13:29

לי דווקא עניין מד הקומבו לא מפריע בכלל... זה לא הכיוון שאליו הלכו, זה בסדר... גם בGOW החדש אין מד קומבו וזה לא מפריע בשום צורה... וזה עוד משחק שבעבר זה היה ממש חלק בלתי נפרד ממנו.
מה שכן - עושה רושם שהגיימפליי רפטטיבי, לפחות בקרבות. מצד שני, אולי מה שהם שיחקו זה מתחילת המשחק, או יחסית בהתחלה, ולא נפתחו רוב ה"תרגילים" שלו... אם שוב נשווה לGOW - אתה מתחיל שם עם ממש ממש מעט יכולות ביחס למה שאתה מקבל כבר בחצי הדרך, אז המשחק הופך מקרבות רפטטיביים לקרבות מאוד מגוונים.
זה נראה לי מה שיקבע אם זה משחק של 7 או משחק של 9. אני מניח שבסוף יהיה משחק של 8 נמוך, ורק בהמשך שלו נקבל משהו הרבה יותר מגוון ומרשים, אבל עדיין המשחק ייזכר כאחד ממשחקי הקומיקס היותר טובים ומושקעים שקיבלנו אי פעם.
די ברור לי שהחלק הכי מהנה יהיה כן הקטע של להסתובב בעיר, למרות שיש כאלה שאמרו כך וכך... וגם שם - זה מאוד מאוד תלוי בכמה הדמות "מתקדמת" מבחינת יכולות שפתוחות עבורה...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 יוני 2018, 14:18

דברתי על המד קומבו כי המערכת קרב היא 90% של ארקאם ממילא ובלי מד קומבו המערכת של ארקאם מאבדת הרבה מהערך שלה. לא הרגשתי אותה בעצמי אז יכול להיות שזה לא משנה אבל היא לא הדבר העיקרי שמדאיג אותי, מדאיג אותי שלא מעט אנשים אמרו שהמערכת תנועה בעיר לא תמיד מרגישה להיט וזה אמור להיות הדבר הכי חשוב במשחק ספיידרמן.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 יוני 2018, 14:29

"מה שהכי הטריד אותי הוא שאין מד קומבו..."
"אבל היא לא הדבר העיקרי שמדאיג אותי"

תחליט!!! :D

לגבי התנועה - שמעתי כאלה שאמרו שזה הדבר הכי מושלם שיש ושהם יקנו את המשחק אפילו אם *רק* בשביל להסתובב בניו יורק כספיידי, ושיבחו את מערכת התנועה והפיזיקה... והיו כאלה שפחות התלהבו, אבל באמת שרוב הכתבים שאני אישית קראתי התלהבו מזה בטירוף.
אבל שוב, עד שלא נדע אם מה שהם שיחקו בו היה ספיידי משודרג או רק עם הכוחות ההתחלתיים - אי אפשר באמת לדעת עד כמה שתלונות הללו באמת יפריעו לאורך זמן במשחק.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 20 יוני 2018, 14:34

המד קומבו של באטמן הוא בולשיט אחד גדול, לא היה איכפת לי ממנו לרגע.
והאמת שמערכת הקרב של ספיידרמן לא מרגישה כמו ה-free-flow של באטמן. שזה טוב, כי המערכת של באטמן מאוד גרועה ושטחית.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 יוני 2018, 14:34

אני לא החלטי רק כי קראתי בדיוק כתבה של GAMEBOLT שיחסית ירדה על ההסתובבות בעיר אז זה גרם לי לדאוג יותר :)

בכל מקרה אני חושב שמה שבעיקר מפריע לי הוא שעד E3 המשחק הזה נראה לי כמו משהו מוטרף לגמרי שנראה טוב מדי בשביל להיות אמיתי ופתאום אחרי E3 המשחק מרגיש לי הרבה יותר סטנדרטי ממה שחשבתי. אני משער שנחכה ונראה, אני ממילא אקנה אותו ב-90%.

ואינטר, לא ולא.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 20 יוני 2018, 14:39

כן וכן. המערכת של באטמן היא גרועה אובייקטיבית. אמא שלי יכולה לעבור את רוב הקרבות בו בלי בעיה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 20 יוני 2018, 14:39

ירד לי ההייפ מספיידרמן כי בחודשיים האחרונים אני מרגיש שדוחפים לי אותו לגרון בכוח מהסיקור בGameinformer שנמשך חודש ועד הסרטון שדאג לחשוף במקרה הטוב 90% מהאויבים במשחק ב-E3. אין לי טענות כלפי המשחק,הוא נראה מדהים ואני אשחק בו day 1 אם הוא לא יהיה קטסטרופה ביקורתית,מה שבוא נודה על האמת אין באמת סיכוי שיקרה,אבל קחו טיפ מקורי ברלוג ותרגיעו קצת עם המרקטינג.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 יוני 2018, 14:47

אני חושב שהמערכת של באטמן מעולה, ושMORDOR הראשון (לא שיחקתי עדיין בהמשך) עשה את זה אפילו טוב יותר, אבל איפהשהו טיפה מיציתי אותה אז אני שמח שזה לא בדיוק אותו הדבר פה, למרות שבהחלט יש דמיון רב.
אני חושב שהדמו של E3 היה מעולה ושוב - סה"כ רוב הרשמים שלו עדיין מאוד חיוביים... כך או כך יש לנו רק עוד איזה חודשיים-שלושה לחכות עד שנדע הרבה יותר טוב.
נראה לי שלא חשפו המון ממנו עד כה ולפי הראיון עם החבר'ה של KINDA FUNNY נראה שמה שהם מכוונים אליו הוא סיפור מעולה שמתרכז בפיטר, אני מעריך שהם שומרים המון קלפים קרוב לחזה, מקווה רק שלא יתפתו לעשות טריילר עם מלא ספויילרים לפני שהוא יוצא :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 107 אורחים