E3 2018 - מסיבת העיתונאים של סוני (היום, יום שלישי, ב-4:00)

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

Re: E3 2018 - מסיבת העיתונאים של סוני (היום, יום שלישי, ב-4:00)

הודעהעל ידי InterAl » 20 יוני 2018, 14:54

היא מעולה רק אם אתה שונא אתגר ועומק במשחקים שלך.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 יוני 2018, 14:58

InterAl כתב:כן וכן. המערכת של באטמן היא גרועה אובייקטיבית. אמא שלי יכולה לעבור את רוב הקרבות בו בלי בעיה.

בחיי שאני לא מבין את המדד הזה... למרות שאני לא חושב שזה נכון - אז מה אם היא יכולה? כל הקטע זה לעשות את זה בצורה "חלקה" ורציפה... גם AC ממש קל, גם את רוב משחקי המכות אפשר לנצח עם אותו קומבו, גם הרבה מאוד ממשחקי ה-H&S, כולל GOW הישנים, BAYONETTA וDMC... אני לא חושב שזה המדד הנכון. אבל כל אחד ומה שעושה/מוריד לו :)
אם זה קל לך מדי - שחק ברמה קשה יותר, ככה שכל "טעות" שאתה עושה תוביל להשלכות קשות יותר, מה הבעייה?

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 20 יוני 2018, 15:03

שיחקתי ברמה הכי קשה. אתה לא יכול לטעות - 90% מהקרבות אתה יכול לעבור על ידי עמידה במקום והקלקה על הכפתור הימני (קאונטר). לפעמים צריך ללחוץ פעמיים על רווח בשביל לקפוץ מעל סכינאים. אז לא, אין שם אתגר. ואין אף משחק H&S שדורש כ״כ מעט מהשחקן. אמא שלי לא יכולה לעבור את DMC בחיים.

מבחינת ״חלקות״ ורציפות - לא מקבל את ההנחה הזאת. זה לא גיטר הירו, זה באטמן. וגם האנימציות וה-flow של הקרב מגוחך לחלוטין, כשבטמן יכול לקפוץ מאויב לאויב במרחקים של 20 מטר, סטייל ״נמר דרקון״. ואפילו שם עשו את זה אמין יותר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 יוני 2018, 15:09

מסכים שהקפיצות לפעמים מגוחכות, אבל זה לא מה שמפריע ל*הנאה* מהן באותו הרגע, לפחות לא עבורי... העניין הוא לפגוע מבלי להפגע, וככה לעשות הרבה מאוד נזק מהר, כי בלי המתקפות החזקות האלה זה לוקח הרבה מאוד מכות להוריד אותם. כמובן שיש גם גאדג'טים שהופכים את המערכת למורכבת יותר, ויש אוייבים שאתה ממש לא יכול סתם רק לעשות קאונטר עם אותו כפתור, לפעמים צריך להתחמק, לפעמים צריך "להכין" את האוייב עם הגלימה...
קיצר זה לא שאני לא מסכים שבבסיס שלה היא פשוטה, אבל יש כן עומק למי שרוצה להנות ולא סתם להספים את אותו כפתור, זה סוג-של EASY TO LEARN, LESS EASY TO MASTER :)

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 20 יוני 2018, 15:15

יש שם הרבה מכניקות מיותרות ולא נחוצות. זה לא עומק אלא גיוון מזויף. עיצוב הקרבות במשחק הזה הוא פשוט לא טוב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 יוני 2018, 15:25

אמא שלך יכולה לעבור קרב עם אוייבים עם מגן, אוייבים עם מוט חשמל ואוייבים עם כלי נשק חמים שיש להם RANGE? מעניין, כנראה שהיא לא רעה במשחקים שכאלה.

המערכת של ארקאם מצטיינת בדיוק איפה שהיא צריכה להצטיין, היא פאקינג כיף לא נורמאלי וזאת הסיבה שחצי תעשיה מנסה לחקות אותה כבר דור וחצי.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 20 יוני 2018, 17:04

DrKeo כתב:אני חושב שההבדל העיקרי בין שני הדמואים למשחק המלא, מעבר לצורה הסינמטית והדרמיתית שהשחקן משחק אותם, הוא שהאוייבים פשוט מתוסרטים לגמרי. נוטידוג לא נתנו לאף אחד לשחק את הדמו של הראשון ולא יתנו את של השני כי האוייבים פה הם לא יותר מאשר אירוע מתוסרט אחד גדול. וכמובן שזה הבדל קולוסאלי שיוצר צורת משחק שנראת כמו פנטזיה של כל שחקן אבל היא לא אמיתית וגם לא תקרה לשחקנים במציאות. אבל כן, לא קשה מדי לעצום עיניים ולדמיין איך זה משחק באמת.

אכן, זו פשוט כוריאוגרפיה - כמו שהם אמרו בעצמם. זה שיש שחקן אחד "אמיתי" (שמשחק בדיוק את התפקיד שהוגדר לו) לא משנה כלום כי הAI יגיב תמיד באותה הצורה בדיוק.
Newman: Yeah, we’ve been asked about how scripted this demo is. Basically, The Last of Us is a game about emergent mechanics. It’s about AI that behaves intelligently and reacts to what the player is doing. That can be a very nuanced and emergent system. It’s what makes the game great. For a demo, where we want to show off a very specific set of things in a specific way, we have to corral the AI and corral these complicated systems and force them to operate in a deterministic way so we can have a clean demo every time we show it to people.

DrKeo כתב:אז מה אתם אומרים על ספיידרמן אחרי כל הרשמים של E3?

לא עלה לי ולא ירד לי... כלומר זה לא instabuy עדיין ואני מניח שנחכה לביקורות מטהקריטיק.
אני חושב שאם באטמן היה צריך לחיות רק על מכניקות הקרב שלו אז הוא היה מתחיל לשעמם בשלב מסוים (במורדור למשל הקרב עובד יותר טוב לדעתי, אפילו שגם שם הוא לא באמת מאתגר למעט מקרים בודדים), אבל הגדולה של המשחק זה שהוא עובר כל הזמן בין קרבות כאלו לקטעי stealth לקרבות בוסים לשיטוט והפעלת גאדג'טים סטייל מטרווניה ובחזרה לקרבות. זה משחק מופתי.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 20 יוני 2018, 20:53

DrKeo כתב:אז מה אתם אומרים על ספיידרמן אחרי כל הרשמים של E3? אני מרגיש כאילו קצת ירד לי ההייפ אחרי שלא מעט עיתונאים דברו על זה שיש אזורים עם בניינים נמוכים שהטרוורסיה עם הקורים לא ממש מהנה בהם ושהמערכת קרב נעשת רפטטיבית די מהר, ביחוד שיש כל שניה קרב עם חבורת בריונים שפזורות בעיר. מה שהכי הטריד אותי הוא שאין מד קומבו כמו בבטמן, הייתי בטוח שיהיה אחד ולא ממש ברור לי למה אין.

הרשמים מ E3 ממש מצויינים ממה שראיתי, אנגרי ג׳ו למשל שהוא מבקר שאשכרה משתמש בסולם ציונים מלא אמר שאלא אם הם יפשלו בצורה ממש קשה בעלילה או במשהו לא צפוי אז המשחק הזה כבר שווה 9 בשבילו.

אני לא כל כך מבין את הטענות שאתה מעלה, מערכת הקרב לא נראית פחות טוב מארקהם בכלל, אם כבר הרבה יותר מגניבה ומגוונת ממה שראיתי מארקהם. היא גם ״מרגישה״ ממש טוב ומלוטשת.

הטענות לגבי בריונים שפזורים בעיר הן בכלל מגוכחת אם משווים לסדרת ארקהם, אפשר בכלל לעבור כמה מטרים מבלי להתקל בכאלו? את אותן הטענות פה אפשר להביא גם כלפי ארקהם.

לפי איך שאני רואה את זה עד עכשיו זה מסתכם בכמה שאלות פשוטות: 1) אהבת את ארקהם? 2) אתה אוהב את המותג ספיידרמן? —> אז אין ממש סיבה שלא תאהב את המשחק ספיידרמן.

בסופו של יום המשחק הזה יקום ויפול על הקמפיין, על עד כמה הוא מגוון ומעניין בסיטואציות שהוא זורק כלפיך, וגם על התוכן צד למרות שכמו שראינו בארקהם נייט הוא לא חייב להיות טוב במיוחד כדי שהמשחק יזכה עדיין ב 8 גבוה, אבל אם הוא יהיה ממש רע ברמה של חוסר רצון לגעת בו בכלל אז זה יפגע גם בציון.
—————-

STICK הסכמתי עם רוב ההודעה שלך עד הקטע שאמרת שבסכ״ה ההדגמה של TLOU הראשון לא ממש רחוקה מהמציאות. אומנם לרוב (כאמור יש שם כמה דברים שה AI לא ממש עושה ממה שראיתי במשחק הסופי) מדובר על רצף של אירועים ומכניקות שקיימים במשחק אבל האפקט המצטבר זה שמיים וארץ לעומת המציאות. לא שהמשחק קרוב ללהיות רע, הקומבט שלו לדעתי בין הטובים בז׳אנר ה TPS, אבל ההדגמה הזו זה מדע בדיוני מבחינת AI של משחק, זה משהו שנמצא בכמה רמות מעל כל משחק שיצא אי פעם, לא רק TLOU. כמו ש KEO אמר מדובר ב AI מתוסרט לגמרי עד לרמה של לזוז 2 צעדים ימינה ואז צעד שמאלה לצורך הדגמה.

מה שכן אני חייב לציין שה AI שהודגם בדמו של 2 היה לדעתי פחות מוגזם מהדמו הראשון ככה שיש תקווה לחווית משחק קרובה יותר למה שראינו שם לדעתי.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 20 יוני 2018, 21:19

לא התכוונתי שהיא לא רחוקה מהמציאות במובן שמשחק נתון בשלב הזה יראה אותו הדבר, הסיכוי שזה יקרה, אם הוא בכלל קיים, שואף לאפס.
התכוונתי שלמרות שהוא מאוד מתוסרט ונראה לא ברור כל כך איך ישוחק, כשאני חוזר להדגמה היום אחרי שסיימתי את המשחק כבר פעמיים ואני יודע איך הוא עובד, אני לגמרי יכול להוריד את הפילטרים ו'לראות' שם את tlou האמיתי.
הפעם בהדגמה של המשחק השני כבר יש לנו את הבסיס (tlou הראשון) ולכן אני מניח שאני מצליח גם כאן 'לראות את המשחק האמיתי' דרך הפילטרים.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 20 יוני 2018, 22:58

סבבה Stick, הבנתי אותך :)

והנה הניתוח סוף סוף של DF על הדמו המדהים הזה, נשמע שהם באקסטזה ממה שהוצג שם רק מהתיאור של הכתבה והוידאו. עוד לא צפיתי:

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 21 יוני 2018, 02:17

DrKeo כתב:אמא שלך יכולה לעבור קרב עם אוייבים עם מגן, אוייבים עם מוט חשמל ואוייבים עם כלי נשק חמים שיש להם RANGE? מעניין, כנראה שהיא לא רעה במשחקים שכאלה.

המערכת של ארקאם מצטיינת בדיוק איפה שהיא צריכה להצטיין, היא פאקינג כיף לא נורמאלי וזאת הסיבה שחצי תעשיה מנסה לחקות אותה כבר דור וחצי.

רוב הקרבות הם לא מול כל סוגי האויבים שציינת. וכן, המערכת בהחלט היתה כיפית במשחק הראשון (וגם שם, בשליש האחרון הפכה למאוסה). בשלושה שבאו אח״כ? מחזור איום ונורא, בא כבר להקיא ממנה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 יוני 2018, 10:10

אני לא אתווכח איתך על איך אתה מרגיש לגביה אבל נראה שאתה במיעוט. אגב, אם משחקים ברמה הקשה ביותר, אחרי בערך שליש משחק ברוב הקרבות יש לך אוייבים לא סטנדרטים, לפחות באזורים הפנימיים היותר מתוסרטים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 יוני 2018, 13:49

מדקה 22:50 יש פאנל משותף בין קורי ברלוג וג'ורדן וייט רוברטס (הבמאי של קינג קונג האחרון ושהולך לביים את הסרט של MGS):
https://twitter.com/i/broadcasts/1yNGaXrnadnKj

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 יוני 2018, 16:50

הסרט של MGS זה משהו שקיים בכלל? לא שמעתי עליו כלום והסיכוי שהוא יצא טוב הוא כל כך קטן שאני לא יודע למה הם בכלל טורחים איתו.

שיעשו אנצ׳רטד או TLOU במקום, אומנם קלישאתיים מבחינה קולנועית אבל גם הרבה יותר ידידותיים לפורמט ויש להם סיכוי לא רע להצליח אם יהיו בידיים של האנשים הנכונים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 יוני 2018, 19:11

כן, זה עדין דבר והם עובדים עליו כבר שנתיים. אני לא חושב שאנצ׳רטד ושות׳ מתתרגמים טוב לקולנוע, זה משחקים מה שמגניב בהם זה האירועים המתוסרטים שקורים לך. הם בעצם מחקים סרט קולנוע וכתוצר יוצאיפ הרבה יותר מעניינים מהמקור. לקחת את אנצ׳רטד בכיוון ההפוך זה לשנמך אותו.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 יוני 2018, 10:02

אני חושב שהדמויות במשחקים האלו של נוטידוג הן בעלות פוטנציאל קולנועי מעולה ומן הסתם תמיד אפשר להעלות את הרמה של הסט פיסס כשאתה מדבר על קולנוע (ככה שהדברים שאתה עשית בשליטה במשחק יראו כמו צעצוע של ארוחת ילדים ממקדונלדס בהשוואה לסט פיס של הסרט) בעוד שסנייק ובכלל כל העולם של מגס זה פשוט הזייה מבחינה קולנועית (אפילו מגס הראשון והשפוי יותר יחסית) אלא אם יעשו מייקאובר רצחני להכל ויותר ישתמשו במותג כ״השראה״ כשהתוצאה הסופית זה עוד סרט סטייל ג׳ייסון בורן או משהו. אני באמת לא רואה איך יוצא מזה טוב אבל אני מה זה אשמח להיות מופתע תאמין לי :)

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 25 יוני 2018, 16:10

InterAl כתב:שיחקתי ברמה הכי קשה. אתה לא יכול לטעות - 90% מהקרבות אתה יכול לעבור על ידי עמידה במקום והקלקה על הכפתור הימני (קאונטר). לפעמים צריך ללחוץ פעמיים על רווח בשביל לקפוץ מעל סכינאים. אז לא, אין שם אתגר. ואין אף משחק H&S שדורש כ״כ מעט מהשחקן. אמא שלי לא יכולה לעבור את DMC בחיים.

מבחינת ״חלקות״ ורציפות - לא מקבל את ההנחה הזאת. זה לא גיטר הירו, זה באטמן. וגם האנימציות וה-flow של הקרב מגוחך לחלוטין, כשבטמן יכול לקפוץ מאויב לאויב במרחקים של 20 מטר, סטייל ״נמר דרקון״. ואפילו שם עשו את זה אמין יותר.

אתה משחק גיבור על, כן? לא סתם איש רנדומלי שעבר ברחוב

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 25 יוני 2018, 16:48

Shlomix כתב:
InterAl כתב:שיחקתי ברמה הכי קשה. אתה לא יכול לטעות - 90% מהקרבות אתה יכול לעבור על ידי עמידה במקום והקלקה על הכפתור הימני (קאונטר). לפעמים צריך ללחוץ פעמיים על רווח בשביל לקפוץ מעל סכינאים. אז לא, אין שם אתגר. ואין אף משחק H&S שדורש כ״כ מעט מהשחקן. אמא שלי לא יכולה לעבור את DMC בחיים.

אתה משחק גיבור על, כן? לא סתם איש רנדומלי שעבר ברחוב

הוא גיבור על ללא יכולות על. הקפיצות שהוא עושה במשחק הן לגמרי יכולות על.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 25 יוני 2018, 17:20

רגע, אז אם הענק הירוק מרים את ת'ור שמחזיק את הפטיש, הוא בעצם מרים את הפטיש בעצמו?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 יוני 2018, 17:38

DrKeo כתב:מדקה 22:50 יש פאנל משותף בין קורי ברלוג וג'ורדן וייט רוברטס (הבמאי של קינג קונג האחרון ושהולך לביים את הסרט של MGS):
https://twitter.com/i/broadcasts/1yNGaXrnadnKj

הקשבתי לכל השיחה שלהם וזה פשוט מרתק.
אני כל כך אוהב את השיחות האלה בין יוצרים,וכשכל צד בשיחה מגיע ממדיום אחר ומכבד את המדיום שהאדם שמולו מגיע ממנו הופך השיח לאפילו יותר מהנה וג'ורדן נראה כמו מישהו שבאמת מעריך משחקים ומכבד את אותם ואני חושב שהוא אחלה בחירה לסרט של MGS אפילו אם אני רק מסתמך על קונג שמאוד אהבתי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 יוני 2018, 20:34

ראיתי בערך שליש ואז הבנתי שהם יורקים ספויילרים ל-GOW על ימין ועל שמאל אז הפסקתי :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 25 יוני 2018, 21:06

מבאס, מספיק שראית את ההתחלה ונחשפת כבר לאחד ה-ספוילרים..
מצד שני, מה שחשבת שיקרה כשאתה מחכה כל כך הרבה זמן עם משחק בפרופיל כל כך גבוה ומלא בהפתעות? :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 יוני 2018, 21:14

האמת שזאת לגמרי אשמתי, לא נחשפתי לכלום (חוץ מאשר ברבורים פה שלכם כשלא שמתם דברים בטאג ספויילרים) וכנראה שלא הייתי צריך לראות ראיון עם קורי ברלוג בנוגע ל-GOW חודשיים אחרי שהמשחק יצא :)
מצד שני אני חייב להגיד שהספויילר הזה לא ממש רגש אותי,
ספויילר: הצג
לשמוע שיש את שלשלאות האולימפוס במשחק,
זה בקושי הרגיש לי כמו ספויילר. אולי לא אכפת לי מספיק מ-GOW מאז 3 שקצת הוריד לי מהפרנצ'ייז.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 25 יוני 2018, 23:38

המממ.. לא רוצה להגיד יותר מדי אבל, תדבר גשתהיה בתוך במשחק :)

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 25 יוני 2018, 23:56

כן, זה היה צפוי. עדיין מרגש במידה מסוימת בזמן המשחק, אבל צפוי.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 88 אורחים