E3 2018 - מסיבת העיתונאים של סוני (היום, יום שלישי, ב-4:00)

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: E3 2018 - מסיבת העיתונאים של סוני (היום, יום שלישי, ב-4:00)

הודעהעל ידי DrKeo » 26 יוני 2018, 09:35

כשאני אשחק בו ב2027 אני אגיד איך זה הרגיש :)
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 יוני 2018, 10:29

נדב, אתה כזה דביל... בחיי... מי מקשיב לראיון כזה לפני שהוא מסיים את המשחק?! עכשיו כבר עבר מספיק זמן כדי שיזרקו ספוילרים על ימין ושמאל... וזה חתיכת ספוילר שקיבלת :/ תקנה כבר את המכשיר, גם ככה כבר קנית בערך את כל המשחקים בשבילו מראש, שכבר היום היית משיג בהרבה פחות אם היית קונה במבצעים שיש... אתה סתם מושך זמן!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 יוני 2018, 10:31

דבר ראשון אני אגיד שקניתי את כל המשחקים עבורו במבצעים בבערך 10$ ומטה כל אחד, עדין לא ראיתי אף אחד מהם יורד נמוך יותר עד היום. דבר שני, אני חייב להגיד שאני לגמרי תוהה אם הפס5 תתמוך לאחור או לא כי אם היא תתמוך לאחור, אני מתפתה לקנות פס5 בשיגור. לא יודע, דחקתי את עצמי קצת לפינה, מצד אחד אני יכול לקנות עכשיו פס4 פרו ומצד שני עוד שנה וחצי יחשפו את הפס5 ואני ארגיש דביל שקניתי פס4 פרו :/

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 יוני 2018, 10:44

אז תקנה יד 2 במחיר נמוך יותר... זה כזה מטופש לחכות עכשיו שנתיים וחצי, בעיניי... ועוד כשאתה יודע שאתה בטח תאכל גם כמה ספוילרים לTLOU2/RDR2/GOW/SPIDERMAN ואפילו DS.
וגם - מי קונה קונסולה בשיגור?! זו תמיד טעות... אני אישית אחכה לPS5 PRO גם אם השיגור יהיה מעולה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 יוני 2018, 11:23

פרו לא תגיע לפני 2023-2024 אם בכלל, נשמע לי טפשי לחכות לה ביחוד שכנראה לא תהיה עליה ברזולוציה בשנים הקרובות, 4K זאת רזולוציה שבתאוריה גדולה גם על הדור הבא אבל הפרו וה-X כבר תקעו אותנו שם. אני לא חושב שמישהו שקנה פס4 בשיגור מצטער על זה, אם כבר אז אפשרי למכור את הפס5 אחרי 4 שנים ולקנות פרו אני משער. הקטע של לקנות פס5 במקום פרו הוא פחות בזבוז של כסף, יותר לחוות משחקים בצורה הכי טובה שלהם. TLOU1 צלק אותי, המשחק הזה תפקד קטסטרופה על הפס3 עם בעיות פריימים קשות ואלייזינג בכל מקום. אם הפס4 הייתה BC לגמרי הייתי מחכה איתו וקונה פס4 כנראה, ביחוד שלא היה לה שום killer app במשך שנתיים וחצי. איך TLOU2 ו-DS יתפקדו על הפס4? אלוהים יודע.

בנושא ספויילרים ל-TLOU2 ול-DS, כנראה שהם יצאו לא רחוק מהשיגור של הפס5 ממילא. RDR2, בראשון לא שחקתי עד היום ולא קבלתי אף ספויילר אליו ולספיידרמן, באמת, אי אפשר לקבל ספויילר למשחק הזה. אם E3 האחרון הדגים לנו משהו זה שהסיפור שלו הולך להיות אשפה גמורה, משחקים בו בשביל ההתנדנדות בעיר, לא בשביל העלילה. בכל מקרה אי אפשר לדעת, אני בטח אכנע בקרוב לפס4 פרו בכל מקרה, אבל בנתיים אני אמיץ.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 26 יוני 2018, 11:47

אממ באמת שמת את עצמך בפינה לא הכי טובה, היית צריך לקנות את הפרו כשהוא הוכרז במקום להתמהמה עם זה. כמו שאתה רואה זה לא שהמחיר שלו ירד כזה דרסטית מיום השיגור. לחכות לפס5 זה גם הימור כי לך תדע אם סוני תדפוק את העסק או לא, גם מבחינת הרצה לאחור ו/או גם מבחינת חומרה חלשה או כל דבר אחר שאנחנו לא חושבים עליו כרגע אבל יתברר כזוועה ביום השיגור (כמו שלא חזינו את הקינקט עם כל קונסולה שהיה עם ה ONE או ה 599$ של הפס3)

ומסכים איתך ש TLOU היה רע על הפס3, לפריימרייט עוד התרגלתי כשחקן קונסולות (במיוחד כבעל פס3) אבל ל IQ הזה לא היה תירוץ, הרבה מהעבודה והאומנות של נוטי דוג פשוט הושמדה עם ה IQ הזה וכל הטקסטורות המרוחות ואישית בגלל זה אנצ׳רטד3 היה משחק יפה יותר לטעמי, אבל המצב בדור הזה שונה כי יש פס4 משודרגת.

אולי עם הפס4 הבסיסית יש סיכוי לא רע שהתסריט הזה יחזור על עצמו אבל על הפרו זה צריך להראות טוב מאוד כשבמקרה הרע אני מאמין שזה ירוץ ב 1440P עם AA סביר. לא נראה לי כזאת זוועה. מה שכן יכולות להיות ירידות פריימים דומות לגרסת הבסיס כי בדר״כ מניסיון עבר במשחקים כבדים טכנית גרסאות הפרו משפרות בעיקר IQ וקצת גראפיקה אבל הפריימרייט זהה או טיפונת גבוה יותר מהבסיס, אבל מצד שני בדור הזה משחקים נוטים להיות די נעולים על 30 בגרסאות הבסיס. בקיצור אני מאמין שאם בכל זאת תקנה פרו אתה לא תתבאס מהגרסאות של TLOU2 ו DS עליו (יותר מדי ;))

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 26 יוני 2018, 11:49

בקשר לTLOU2 וDS, כמעט בלתי סביר שהם ירוצו רע יותר באופן מורגש על הPS4 הרגילה מאשר TLOU רץ על הPS3.
מה שאומר שקשה להאמין שלכל הפחות הם לא ירוצו ב30FPS ו1080P על הפרו. בכל מקרה כרגע עוד קשה להאמין שבכלל המצב יגיע לזה כי הדור הזה שונה לגמרי בסטנדרטים שלו ביחס לדור הקודם בכל הקשור לקונסולות. ברור שזה עוד יכול לקרות וכבר דיברנו על זה שמשחקים כמו סייברפאנק נשמעים בעייתיים משהו, אבל ההרגשה שלי היא שלכל הפחות משחקים בלעדיים בפרופיל גבוה לא ירדו לרמה של השנתיים האחרונות בדור הקודם. בדור הקודם זה עבר מתחת לרדאר והיה די מקובל אפילו, עכשיו מסתכלים על זה בעין הרבה יותר ביקורתית.

עריכה:
bling כתב:
אולי עם הפס4 הבסיסית יש סיכוי לא רע שהתסריט הזה יחזור על עצמו אבל על הפרו זה צריך להראות טוב מאוד כשבמקרה הרע אני מאמין שזה ירוץ ב 1440P עם AA סביר. לא נראה לי כזאת זוועה. מה שכן יכולות להיות ירידות פריימים דומות לגרסת הבסיס כי בדר״כ מניסיון עבר במשחקים כבדים טכנית גרסאות הפרו משפרות בעיקר IQ וקצת גראפיקה אבל הפריימרייט זהה או טיפונת גבוה יותר מהבסיס, אבל מצד שני בדור הזה משחקים נוטים להיות די נעולים על 30 בגרסאות הבסיס. בקיצור אני מאמין שאם בכל זאת תקנה פרו אתה לא תתבאס מהגרסאות של TLOU2 ו DS עליו (יותר מדי ;))

בלינג הקדמת אותי, אבל בקשר להבדלי הFPS במשחקי פרו אתה לא ממש צודק. קודם כל עד היום לא יצא משחק PS4 צד א' עם בעיות פריימים אמיתיות (חוץ מבלאדבורן אולי, אבל זה לפני הפרו) אבל גם משחקים שטיפה יורדים כמו הורייזן שאוהב להיות 28-30 לפעמים נמצאים ב30 נעול באופן מוחלט על 1080P (או 4K עם אותו FPS טיפונת לא יציב של הPS4) בפרו, וGOW לדוגמה רץ בפרו ב4K על 30 נעול לגמרי או 1080P עם FPS לא נעול ככה שהוא רץ על 45-60 למי שזה לא מפריע לו (לי אגב בכלל לא מפריעות תנודות כל עוד הן לא נופלות מתחת ל30, ושיחקתי בו ככה והיה מצוין).
נערך לאחרונה על ידי Stick ב 26 יוני 2018, 11:56, נערך 2 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 יוני 2018, 11:55

ורק שיהיה ברור, סטטיסטית כנראה יהיה לי פרו עד סוף השנה :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 26 יוני 2018, 11:55

רק צריך לציין ש TLOU הראשון גם רץ ב 720P על הפס3 ובכל זאת ה IQ היה זוועה והיו המון פאקים גראפיים וטקסטורות מרוחות וכו׳. זאת אומרת שהמספר לא תמיד מעיד בהכרח שה IQ אוטומטית טוב, יכול להיות בטח גם משחק ב 1080P עם IQ רע. אבל בגדול אני מסכים איתך שקשה להאמין שנוטי דוג יוציאו שוב משהו ברמה כזו נמוכה מבחינה טכנית על הפס4 כמו שקרה אז.

בקשר לעריכה שלך STICK: מה שאמרת על הוריזון זו די ההגדרה לשיפורים קטנים בפריימרייט. GOW בגלל האופי האק אנ סלאשי שלו הוציא מוד ביצועים עם רמת IQ זהה לפס4. לא בטוח שנוטי דוג יעשו את זה וגם אם כן לא בטוח שקיאו יהיה מרוצה מזה במידה ונגיד התסריט של IQ רע בפס4 הבסיסי יתממש. הרי הוא רוצה ביצועים טובים וגם IQ טוב, הפתרון של GOW נגיד יתקן בעיה אחת אבל ישמור על השנייה.

בכל מקרה אני מסכים איתך על השורה התחתונה, אין סיבה שדבר כזה כמו שהיה עם TLOU על הפס3 יקרה שוב.
נערך לאחרונה על ידי bling ב 26 יוני 2018, 12:00, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 26 יוני 2018, 11:57

תאכלס לא מבין את הקטע של לחכות. מקסימום מוכרים את המכשיר מה הסיפור? ועוד אם במקרה תביא מכשיר מחו"ל אז בכלל 99% ש"תפסיד" עליו במכירה איזה 200 שקלים.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 26 יוני 2018, 12:00

מה גם ש"לחכות" אפשר תמיד, הרי כשיצא הPS5 יהיה אפשר לחכות לPS5 פרו, או לסלים וירידת מחיר, ואז כבר חיכתה אז מה הטעם.. שנתיים-שלוש יש PS6 :)

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 26 יוני 2018, 12:04

מה אנחנו חושבים שפס5 פרו יעשה, יריץ משחקים ב 8k? :)
לפחות בפלייסטיישן אם אין לך טלוויזית 4k הרווח מינמלי לחלוטין, לא הייתי נסחף יותר מידי עם היתרונות של הפרו. סה"כ לכל אופציה יש יתרונות וחסרונות די ברורים, אבל להגיד לו שלקנות קונסולה מוקדם זאת תמיד טעות בזמן שאתה אומר לו שזה מטופש לחכות עכשיו לפס5 ? אממ מה ההבדל? הרי עם השיגור/שנים ראשונות של הפס 5 יהיו טובות אז גם אתה תצטרך לחכות כמה שנים ותסתכן לאכול ספויילרים לגוד אוף וור 2 , הורייזון 2 וכו'.

הרי ברור שמצד אחד ככל שמחכים ככה הספרייה גדולה והמחירים נוחים יותר וכו' , מצד שני יש גם מה להגיד לזכות לשחק במשחק סמוך ליציאה שלו, בוודאי אם יש לו רכיב אונליין אבל לא רק, שלא נדבר על לחכות כמה שנים בוודאי אם הם כוללים בתוכם קפיצת דור כאשר משחקים מאבדים מהאימפקט שלהם ברמה הטכנולוגית... לי לא היה פלייסטיישן 3, שיחקתי בטרילוגיה של אנצ'רטד עם הרימאסטר בפס 4 ומן הסתם הראש שלי לא עף מהקפיצת מדרגה במשחק השני למשל כמו אני מניח לכל מי ששיחק בו בזמן אמת.

בקיצור, לא חושב שיש תשובה חד משמעית מתי נכון לקנות קונסולה או עד מתי כדאי להתאפק. אבל במקרה הזה יש לי הרגשה שפס 5 יכולה פוטנציאלית להיות יותר קרובה ממה שנוטים לחשוב ככה שקשה להמליץ לך לקנות פס4 דווקא עכשיו, מצד שני אם ישחררו אותה באיזה 2021 ובלי תמיכה אחורנית אתה ממש תתבאס שחיכית.. דילמה:)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 26 יוני 2018, 12:05

bling כתב:רק צריך לציין ש TLOU הראשון גם רץ ב 720P על הפס3 ובכל זאת ה IQ היה זוועה והיו המון פאקים גראפיים וטקסטורות מרוחות וכו׳. זאת אומרת שהמספר לא תמיד מעיד בהכרח שה IQ אוטומטית טוב, יכול להיות בטח גם משחק ב 1080P עם IQ רע. אבל בגדול אני מסכים איתך שקשה להאמין שנוטי דוג יוציאו שוב משהו ברמה כזו נמוכה מבחינה טכנית על הפס4 כמו שקרה אז.

בקשר לעריכה שלך STICK: מה שאמרת על הוריזון זו די ההגדרה לשיפורים קטנים בפריימרייט. GOW בגלל האופי האק אנ סלאשי שלו הוציא מוד ביצועים עם רמת IQ זהה לפס4. לא בטוח שנוטי דוג יעשו את זה וגם אם כן לא בטוח שקיאו יהיה מרוצה מזה במידה ונגיד התסריט של IQ רע בפס4 הבסיסי יתממש. הרי הוא רוצה ביצועים טובים וגם IQ טוב, הפתרון של GOW נגיד יתקן בעיה אחת אבל ישמור על השנייה.

בכל מקרה אני מסכים איתך על השורה התחתונה, אין סיבה שדבר כזה כמו שהיה עם TLOU על הפס3 יקרה שוב.

הדוגמה של הורייזן מראה ש30 נעול זו כן אופציה שהיא מינימום הכרחי בפרו. פשוט עדיין אין משחקים יותר מדי בעייתים בדור הזה כדי שבאמת אפשר לבדוק אם משחק של 20FPS בPS4 ירוץ על 30 בפרו, אבל אני מניח שהדוגמה הזאת מראה שהפרו היא לא רק מכשיר 4K, אלא גם מכשיר 30FPS 1080P במינימום.
זה נכון שהוא לא רץ על 60 וגם הדוגמה של GOW מראה שמשחקים לא ינעלו על 60 כנראה, אבל אם הוא מצפה ל60FPS אז דינו לשחק בכל דור רק ברימסטארים של דור קודם :) .
קונסולות היו ויהיו תמיד מכשיר של 30FPS לכל דור נוכחי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 יוני 2018, 12:19

בנוגע לקניה של הפרו, אני יצאתי מאוד חריג בדור הזה כלפי ההרגל שלי. את ה-N64 (הקונסולה הראשונה שלי בגיל מבוגר מספיק ל... מודעות תעשיתית נקרא לזה?) קניתי בספטמבר 96, גרסה יפנית שהייתה רק בת 3 חודשים וכמה ימים לפני שהאמריקאית יצאה. את הפס2 קניתי בשיגור האמריקאי, כנ"ל עם הקיוב שנה מאוחר יותר. את ה-360 קניתי כשהיא הייתה ב-10 חודשים ואת הפס3, קונסולה שאחרתי איתה כי השנה+ הראשונות שלה היו משמימות, קניתי (או ליתר דיוק החלפתי עם הWII המיובשת שלי) ב-2008. כלומר אני לרוב מאמץ מאוד מוקדם של קונסולות, אני אוהב אותן כשהם דנדשות וסופר חזקות, לא כשהן בסוף ימיהן כמו זקן סנילי ששואל את PC שלי אם אני הנכד שלהן בילי.

הדור הזה היה קצת מוזר, הפס4 התחילה צולע, ה-ONE התחילה במצב טיפה יותר טוב אבל צולע כמעט באותה מידה. הכל הגיע ל-PC, בניגוד לדור הקודם שראינו אינספור משחקים מגיעים לקונסולות בלבד לפחות בתחילת חייהן ופשוט לא הרגשתי צורך בקונסולה. הזמן עבר, התרגלתי לחיות בלי קונסולה וזה לא היה חסר לי יותר מדי. את הגדולים של ה-ONE אני משחק במחשב, כל המולטיפלטפורם אני משחק במחשב ואני מרגיש שרק עכשיו, כשיצא GOW, באמת יש סיבה לקנות פס4. אז אני הולך לעשות את זה אבל האוירה ממש מוזרה, טיזינג לדור הבא מתחיל לזחול על כולנו ואני נמצא במצב שמעולם לא הייתי בו, ביחוד שאני יודע שיש מצב שאני אקנה פס5 קרוב לשיגור (אם יהיו משחקים גדולים, בניגוד למצב בדור הזה). אני כנראה אקנה פרו בקרוב, אבל אני חייב להגיד שמעולם לא הייתי כל כך מבולבול.

בנושא AA ו-TLOU, צריך תמיד לזכור ש-AA זה לא רק פרט טכני, זה גם פרט אומנותי. האומנות ב-TLOU היא עם תדרים מאוד גבוהים וניגודיות גבוהה, שני דברים שיוצרים אינסוף אלייזינג. ברזולוציות נמוכות כמו 720P כמעט בלתי אפשרי להפטר מאלייזינג עם אומנות בתדרים כל כך גבוהים כמו שיש ב-TLOU, ביחוד שב-2013 עדין לא היינו במקום שבו אנחנו נמצאים היום עם עיבודי תמונה מבוססים פריים קודם. היו כמה חלוצים כמו היילו ריץ' באותה תקופה, אבל באמת שהיינו בחיתולים ואין מצב שהיום מפתחת מכובדת תוציא משחק בלי טרמפרל אנטי אלייזינג איכותי אלה אם מדובר בסיבות מאוד ספציפיתו שקשורות לזמני תגובה (ע"ע פורצה, וכמובן שהם לא נותנים למשחק לסבול, יש IQ מדהים בהורייזן 3 למשל).

אז בואו נגיד שבצד של ה-AA אני לא מפחד, נוטידוג שולטים בעניינים אפילו עם גרסאות פרו יחסית מעפנות כמו אנצ'רטד 4 וה-1440P בלי דמקה שלו, יש להם פיתרון טמפרל אנטי אלייזנג מצויין. אני יותר מפחד מהקונספט הכללי של קונסולה סופר חזקה שעוקבת אחרי הפס4, הדמו שלהם היה פשוט מטורף לגמרי וזה גורם לך לתהות האם מדובר בכותר קרוס ג'ן וראינו משהו מהפס5.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 26 יוני 2018, 12:40

Stick כתב:
bling כתב:רק צריך לציין ש TLOU הראשון גם רץ ב 720P על הפס3 ובכל זאת ה IQ היה זוועה והיו המון פאקים גראפיים וטקסטורות מרוחות וכו׳. זאת אומרת שהמספר לא תמיד מעיד בהכרח שה IQ אוטומטית טוב, יכול להיות בטח גם משחק ב 1080P עם IQ רע. אבל בגדול אני מסכים איתך שקשה להאמין שנוטי דוג יוציאו שוב משהו ברמה כזו נמוכה מבחינה טכנית על הפס4 כמו שקרה אז.

הדוגמה של הורייזן מראה ש30 נעול זו כן אופציה שהיא מינימום הכרחי בפרו. פשוט עדיין אין משחקים יותר מדי בעייתים בדור הזה כדי שבאמת אפשר לבדוק אם משחק של 20FPS בPS4 ירוץ על 30 בפרו, אבל אני מניח שהדוגמה הזאת מראה שהפרו היא לא רק מכשיר 4K, אלא גם מכשיר 30FPS 1080P במינימום.
זה נכון שהוא לא רץ על 60 וגם הדוגמה של GOW מראה שמשחקים לא ינעלו על 60 כנראה, אבל אם הוא מצפה ל60FPS אז דינו לשחק בכל דור רק ברימסטארים של דור קודם :) .
קונסולות היו ויהיו תמיד מכשיר של 30FPS לכל דור נוכחי.

כן זה באמת חלק מהעניין שאין מספיק משחקים בעייתיים בשביל לבדוק את זה, וזה גם למה אני מאמין שלקיאו אין מה לחשוש מתסריט רע כמו שהיה עם Tlou הראשון, אבל בכל אופן גם אם תסריט רע שכזה יתממש אני לא בטוח שמוד פרו שיפתור את בעיית הפריים רייט של גרסת הבסיס אבל יציע את אותו IQ לא משהו שזהה לבסיס יספק את קיאו במיוחד ובצדק.

אבל עזוב בתכלס אני לא רואה מצב שזה יקרה בכלל ואני מאמין שגרסאות הבסיס והפרו במיוחד יהיו טובות מאוד, אין טעם לדבר יותר מדי על משהו שלא יקרה.

idan, זה די נכון מה שכתבת והפסקה האחרונה שלך די תואמת את התגובה המיידית שלי של ״קצת נדחקת לפינה פה״ :)

אני חושב שיש כמה הזדמנויות טובות לקנות קונסולה, אפשר בהשקה ומרוויחים את הדברים שציינת כמו ראשוניות והתלהבות מהאבולוצייה של המשחקים עליה, אפשר אחרי ירידת מחיר משמעותית ראשונה ואז מרוויחים ספרייה גדולה יותר ומחירים זולים עם OS בשל וגם חומרה מלוטשת יותר, אפשר בהכרזה על גרסת הפרו ואז מרוויחים חומרה חזקה יותר ושוב ספרייה גדולה ומחירים זולים והפעם כשהכל נראה יותר טוב.

אבל טיימינג לא משהו זה לקנות קונסולה דווקא לקראת סוף הדור כשהמחיר שלה לא כזה משמעותית נמוך יותר ממחיר ההשקה (בגרסת הפרו בעיקר. וואלה 400$ זה לא בקטנה כאילו חיכית ועשית פה דיל של קונסולה במחיר של תחתונים כמו שהיה בשלב הזה בדור הפס2 שכבר קנית אחת אקסטרה לסלון :) ) אבל לא ברור אם כדאי לחכות וכמה. בקיצור מרוב שמחכים ומחכים בסוף קצת מאבדים מהפואנטה לדעתי.

————————-

KEO אני מבין למה אתה מתכוון ולמה העניינים התגלגלו אצלך ככה אבל לדעתי היית צריך לקנות את הפרו בהשקה כשכבר היה לך הוריזון, TLG (יודע שאתה חולה טים איקו למרות שזה לא בדיוק משחק ברמה של מה שעשו על הפס2 אבל בטח עדיין תוציא ממנו קצת הנאה), בלאדבורן ואנצרטד4 ו TLL לשחק בהם. ליינאפ מכובד ששווה קונסולה כבר אז במידה ואתה יודע שאתה רוצה אחת בשביל GOW DS ו TLOU2 ו RDR2.

אם כל אלו לא כזה מעניינים וזה בעיקר בשביל GOW כרגע אז עזוב, תחכה כבר עוד, אני לא מאמין ששווה לך לקנות קונסולה רק בשבילו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 יוני 2018, 12:54

אני בעיקר קונה אותה עכשיו כשיש מה לשחק עליה, פחות התמקדתי בשיגורי חומרה או נקודת מחיר. אבל מי יודע, בגלל שאני אקנה אותה כנראה לקראת החגים יש מצב שאני כן אהנה מירידת מחיר או לפחות איזה מבצע נחמד לשישי השחור. אגב, למרות שבחו"ל המחיר לא ירד, בגלל שהתחרות בארץ התגברה דווקא היו ירידות מחיר יפות לפרו שהתחיל ב-2400 שקלים והיום אפשר למצא אותו בארץ ביבוא מקביל ב-1800.

אגב, אני מהטפשים האלה שהולכים להוציא יותר כסף על פס4 פרו לבנה רק כי היא ממש תתאים לסלון שלי, אני כנראה הולך לבלוע איזה 300 שקלים בשביל זה :/

עריכה:
אתה צודק, כנראה שהייתי צריך לקנות אחת ב-2017, אבל לא ממש יצא לי וכבר פוצצתי 2000 שקלים על ה-1070GTX. כבר עברתי את המסה הקריטית של משחקים שמגניבים אותי כמו אנצ'רטד 4 ו-GOW, אבל אל תשכח שאני רוצה גם את ספיידרמן (למרות שאני חייב להגיד שאחרי E3 ירד לי טיפונת ממנו, אבל עדין הוא מאוד מושך אותי), TLOU2 וכמובן כמובן כמובן את DS שהוא הדבר שאני הכי מחכה לו EVER.

עריכה 2:
אה, לא כזאת קטסטרופה, אקסטרה 150 שקלים וזה כולל אחריות של ישפאר. לא שאני רוצה אחת, הם חברה אשפה ואני מעדיף לשלם פחות ולקבל אחריות יבואן מקביל, אבל סביר יחסית.
http://www.itech-store.co.il/items/1467 ... cier-White

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 יוני 2018, 13:40

...אבל תקנה כבר, לעזאזל :)
ולדעתי אתה שוב שוכח מRDR2, שברור שיצא למחשב מתישהו, ואני מבין שלא שיחקת בראשון, אבל מדובר לדעתי בעולם הפתוח הכי אמין שיש. אין לי ספק שההמשך יהיה מושלם כמו הקודם וכמובן הרבה מעבר מכל בחינה... זה משהו שלא הייתי רוצה לשחק בו באיחור (גם לא GOW כמובן אבל פה כבר פישלת בגדול)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 יוני 2018, 13:50

Laskin כתב:...אבל תקנה כבר, לעזאזל :)
ולדעתי אתה שוב שוכח מRDR2, שברור שיצא למחשב מתישהו, ואני מבין שלא שיחקת בראשון, אבל מדובר לדעתי בעולם הפתוח הכי אמין שיש. אין לי ספק שההמשך יהיה מושלם כמו הקודם וכמובן הרבה מעבר מכל בחינה... זה משהו שלא הייתי רוצה לשחק בו באיחור (גם לא GOW כמובן אבל פה כבר פישלת בגדול)

RDR2 באמת לא רלוונטי, ספויילרים לא יהיו לו והוא יצא למחשב בגרסה עדיפה בהרבה. מסכים שהייתי צריך לקנות כבר ב-2017, אני בטוח שעד סוף השנה יהיה לי כבר פרו לבן סקסי.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 26 יוני 2018, 16:22

KEO למה אתה בכזה הייפ היסטרי כלפי DS? רק בגלל שזה קוג׳ימה ואתה סומך בעיניים עצומות על כל דבר שיעשה? עד עכשיו אני מרגיש שכל הפרטים ומה שראינו ממנו יוצרים רושם של משהו שיש לו סיכוי גבוה לאכזב.

גם לא שמעת שמיקלסן דיבר על אלמנט אונליין חברתי חזק שיש לו? לא בטוח שתקבל את חווית הסינגל שאתה מצפה מקוג׳ימה עם זה. הדבר היחיד שבטוח זה שהוא יראה מדהים אבל זה דבר שהוא מובן מאליו כשמדובר ב Kojipro :)

אני עדיין מבואס שלא קיבלנו את פרויקט החלומות שהוא סיילנט היל חדש עם קוג׳ימה ודל טורו :cry:

גם לא כל כך הבנתי למה שדרגת את הכרטיס הגראפי שלך עוד לפני שהתחיל דור חדש, ה 970 שהיה לך היה סוחב יפה עד לפס5. היה עדיף לקנות פרו במקום לשדרג את הכרטיס ועוד שנתיים לעשות שיפור לכל מה שצריך ל PC שלך ככה שכבר בהשקה היה לך מחשב חזק יותר בבירור מהפס5 והסקרלט.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 יוני 2018, 16:26

באמת שאין לי מושג איך לא נחשפת לספוילרים של המשחק הראשון עד היום, אבל תגיד תודה, ואל תזלזל בספוילרים שיכולים להיות לך מהר מאוד במשחק הבא! זה ביי פאר העלילה הכי טובה שרוקסטאר עשו ונראה שההמשך יהיה פשוט מדהים מהבחינה הזאת, ולראשונה סוף סוף יש אנימציות פנים נורמליות כדי להשלים את החבילה... אלא אם מחשיבים את השיטה של LA NOIR
:)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 יוני 2018, 19:32

1) סומך על קוג׳ימה בעיניים עצומות. גאונות צרופה במשך 33 שנים מזכה אותך ב-free pass אחד, לא?
2) קניתי את ה1070 בנובמבר 2016, הדור הבא יוצא ב2020. אני משחק משחקים ב1440p ב60fps כך שאני מנצל אותו הייטב, לא באמת היה לי בא לחכות 4+ שנים רק כדי להדביק את הדור הבא. שלא תטעה, בטח אני אקנה איזה 1270 עוד שלוש שנים, אני לא הולך להשאר מאחורי הקונסולות.
3) לא נחשפתי לספויילרים כי הוא לא ממש עניין אותי. שמעתי בהרבה מקומות שהעלילה טובה אבל אין לי מושג אם עלילה מ2010 מחזיקה מים היום. אין לי ספק שהיא טובה משל רוקסטאר כי לא רוקסטאר עשו את המשחק והעלילות של רוקסטאר די גרועות עם כתיבה נמוכה. אני מת על המשחקים שלהם אבל אני לא שם בשביל עלילות גנגסטר סוג ב׳ עם משחק סוג ג׳. אני משער שאני לעולם לא אשחק בראשון אלה אם תהיה לי סיבה לקנות סקארלט והיא כנראה תתמוך בו לאחור אז אני פשוט אשחק שנה הבאה בrdr2 על המחשב שלי. כמו הראשון אני לא אחשף לספויילרים כי הוא פשוט לא מעניין אותי יותר מדי :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 26 יוני 2018, 22:40

גם אני לא נחשפתי לשום ספויילרים של שום משחק בלעדי של PS4. לא קרה.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 יוני 2018, 22:52

כן, gow הראשון שלי וגם זה בטיפשותי שרציתי לשמוע איך נשמעת שיחה בין השניים ולא ציפיתי שקורי יפיל ככה פצצה בלי להזהיר.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 26 יוני 2018, 23:19

DrKeo כתב:בנוגע לקניה של הפרו, אני יצאתי מאוד חריג בדור הזה כלפי ההרגל שלי. את ה-N64 (הקונסולה הראשונה שלי בגיל מבוגר מספיק ל... מודעות תעשיתית נקרא לזה?) קניתי בספטמבר 96, גרסה יפנית שהייתה רק בת 3 חודשים וכמה ימים לפני שהאמריקאית יצאה. את הפס2 קניתי בשיגור האמריקאי, כנ"ל עם הקיוב שנה מאוחר יותר. את ה-360 קניתי כשהיא הייתה ב-10 חודשים ואת הפס3, קונסולה שאחרתי איתה כי השנה+ הראשונות שלה היו משמימות, קניתי (או ליתר דיוק החלפתי עם הWII המיובשת שלי) ב-2008. כלומר אני לרוב מאמץ מאוד מוקדם של קונסולות, אני אוהב אותן כשהם דנדשות וסופר חזקות, לא כשהן בסוף ימיהן כמו זקן סנילי ששואל את PC שלי אם אני הנכד שלהן בילי.

הדור הזה היה קצת מוזר, הפס4 התחילה צולע, ה-ONE התחילה במצב טיפה יותר טוב אבל צולע כמעט באותה מידה. הכל הגיע ל-PC, בניגוד לדור הקודם שראינו אינספור משחקים מגיעים לקונסולות בלבד לפחות בתחילת חייהן ופשוט לא הרגשתי צורך בקונסולה. הזמן עבר, התרגלתי לחיות בלי קונסולה וזה לא היה חסר לי יותר מדי. את הגדולים של ה-ONE אני משחק במחשב, כל המולטיפלטפורם אני משחק במחשב ואני מרגיש שרק עכשיו, כשיצא GOW, באמת יש סיבה לקנות פס4. אז אני הולך לעשות את זה אבל האוירה ממש מוזרה, טיזינג לדור הבא מתחיל לזחול על כולנו ואני נמצא במצב שמעולם לא הייתי בו, ביחוד שאני יודע שיש מצב שאני אקנה פס5 קרוב לשיגור (אם יהיו משחקים גדולים, בניגוד למצב בדור הזה). אני כנראה אקנה פרו בקרוב, אבל אני חייב להגיד שמעולם לא הייתי כל כך מבולבול.

בנושא AA ו-TLOU, צריך תמיד לזכור ש-AA זה לא רק פרט טכני, זה גם פרט אומנותי. האומנות ב-TLOU היא עם תדרים מאוד גבוהים וניגודיות גבוהה, שני דברים שיוצרים אינסוף אלייזינג. ברזולוציות נמוכות כמו 720P כמעט בלתי אפשרי להפטר מאלייזינג עם אומנות בתדרים כל כך גבוהים כמו שיש ב-TLOU, ביחוד שב-2013 עדין לא היינו במקום שבו אנחנו נמצאים היום עם עיבודי תמונה מבוססים פריים קודם. היו כמה חלוצים כמו היילו ריץ' באותה תקופה, אבל באמת שהיינו בחיתולים ואין מצב שהיום מפתחת מכובדת תוציא משחק בלי טרמפרל אנטי אלייזינג איכותי אלה אם מדובר בסיבות מאוד ספציפיתו שקשורות לזמני תגובה (ע"ע פורצה, וכמובן שהם לא נותנים למשחק לסבול, יש IQ מדהים בהורייזן 3 למשל).

אז בואו נגיד שבצד של ה-AA אני לא מפחד, נוטידוג שולטים בעניינים אפילו עם גרסאות פרו יחסית מעפנות כמו אנצ'רטד 4 וה-1440P בלי דמקה שלו, יש להם פיתרון טמפרל אנטי אלייזנג מצויין. אני יותר מפחד מהקונספט הכללי של קונסולה סופר חזקה שעוקבת אחרי הפס4, הדמו שלהם היה פשוט מטורף לגמרי וזה גורם לך לתהות האם מדובר בכותר קרוס ג'ן וראינו משהו מהפס5.

באמת התפלאתי איך אחרי כל ההתלהבות מהדור הבא אתה קונה פס4 :) אתה בטח כבר חשבת ושקלת את זה,אבל באמת,אם הייתי במצבך בשלב הזה של הדור הנוכחי ועם סבירות מאוד גבוהה שהפס5 תתמוך בכל מה שיש כרגע על הפס4,פשוט הייתי מחכה עוד קצת ורוכש פס5 בהשקה..הרי סביר להניח שתשלם עליה לא הרבה יותר ממה שתשלם על פס4 פרו בסוף 2018. ואם הדאגה היא להספיק לשחק ב-DS..טוב,אפשר להגיד אחרי E3 די בוודאות שהוא משחק של 2020.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 26 יוני 2018, 23:26

חכו חכו, ובסוף סוני עוד יעשו השקת ps3 ולא תהיה בכלל bc..

בקשר לספוילרים, לא יודע כמה שילמתם ליוטיוב שלכם, אבל שלי אוהב לספר לי על כל השלבים של המשחקים (או הסרטים, סדרות..) הגדולים בערך יום אחרי שיצאו.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 131 אורחים