E3 2018 - מסיבת העיתונאים של סוני (היום, יום שלישי, ב-4:00)

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: E3 2018 - מסיבת העיתונאים של סוני (היום, יום שלישי, ב-4:00)

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 13 יוני 2018, 16:33

bling כתב:אבל אלו לא גאדג'טים שנעים לפי אותו עקרון של קורים?

בבאטמן אפשר יותר להתפרע כי זה טכנולוגי ולטכנולוגייה אין ממש גבולות.

מה כוונה אותו עקרון של קורים? מוקש זה לפי עקרון של קורים? אין שום דבר שמגביל אותם מבחינת הגאדג'טים. זה לא שיש בעיה למצוא תירוץ בסיפור להמצאות חדשות. זה אפילו די בDNA של הגיבור לפתח דברים בעצמו (הוא פיתח את יורה הקורים נניח).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 יוני 2018, 17:01

סבבה קאוטיק אבל עדיין יש מגבלה מסויימת, למשל הם לא יכולים נגיד לשים גאדג'ט שמריץ תדרים ופותח בעזרת מיני גיים של פריצה כל מני דלתות נעולות, ספיידרמן גם לא יכול לשלוף רובה שיורה זרם חשמלי שמשמש לכל מני מטרות של פאזלים/ חקירה או קומבט כמו בבאטמן.

אם אני טועה וה LORE מאפשר דברים כאלו אז אני לוקח את המילים שלי לגבי המגבלה על הגאדג'טים בחזרה.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 13 יוני 2018, 17:14

bling כתב:
ברצינות קאז? אחת המסיבות הגרועות שראית?

כן, בהתחשב שמדובר ב E3 ומדובר במסיבה של מחזיקת פלטפורמה שיכולה להראות משחקי צד א' וג'. סוני זה לא דוגמה לדוגמה EA והתצוגות הנוראיות שלה ש 95% ממנה ידועות.
תצוגה בה העיתונאים הנוכחים בה צריכים להיכנס לטוויטר ולבדוק אם ומה מוכרז בתצוגה כי כרגע מעבירים אותם אולם.

אם הולכים לקונצפט של להתעמק במספר מצומצם של משחקים אז הם פשוט לא הראו מספיק תוכן עבורם. למה לא לשחק לייב את ההדגמות האלה שפורסמו לספיידרמן במקום עוד טריילר סטנדרטי? למה לקחת את DS כאחד המשחקים האלה אם הטריילר שקיבלנו זה מה יש? איך מישהו שם אישר את DS כתופס ספוט של משחק להעמיק בו? עדיף לתת 20-30 דקות ל DG או דרימז.

ואיפה בדיוק WILD שבמהרה הופך ל vaporware? איפה GOLEM שהוכרז והוצג עוד לפני שה PSVR יצא? איפה ה console exclusives השונים שאפשר להראות (left behind ,ספלאנקי וכו'). תיבול של הדגמות משחקי צד ג' שונים.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 13 יוני 2018, 17:18

bling כתב:סבבה קאוטיק אבל עדיין יש מגבלה מסויימת, למשל הם לא יכולים נגיד לשים גאדג'ט שמריץ תדרים ופותח בעזרת מיני גיים של פריצה כל מני דלתות נעולות, ספיידרמן גם לא יכול לשלוף רובה שיורה זרם חשמלי שמשמש לכל מני מטרות של פאזלים/ חקירה או קומבט כמו בבאטמן.

אם אני טועה וה LORE מאפשר דברים כאלו אז אני לוקח את המילים שלי לגבי המגבלה על הגאדג'טים בחזרה.

ספציפית דברים כמו חשמל (ועופרת וקרח וחומצה ועוד ועוד ועוד) יש בlore בעזרת שינוי המכסניות של נוזל הקורים, אז יהיה ממש קל לעשות כאלה דברים מבחינת הסיפור (אפילו אפשר שזה יהיה קרטרידג' חד פעמי שדורש טעינה, כדי ליצור הפרש זמן בין היריות או משהו כזה).

לא חושב שיש בעיה להגיד שטוני סטרק הביא לו משקפיים שמאפשרות לו ראייה מיוחדת כדי לחקור זירות פשע (היה כבר). מיני גיים של פריצה יהיה צריך קצת יותר מאמץ כדי להמציא, אבל נו, זו לא באמת בעיה.

בקיצור, אין בעיה להכניס לרפרטואר גאדג'טים. הראו כבר כמה בהדגמות שעשו. גם נראה בהדגמה האחרונה כאילו יש סוגי אויבים בצבעים שונים. זה מרמז אולי על קטע של אלמנטים שונים שאליהם רגישים אויבים שונים, כך שאולי החלפה של סוגי קורים היא חלק ממערכת הקרב במשחק.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

Re: מסיבת העיתונאים של סוני E3 2018

הודעהעל ידי swym » 13 יוני 2018, 17:35

bling כתב:והאינטרנט מתלונן על האלימות של ההמשך למרות שהאלימות הזו לא חורגת מדברים שרואים גם בסדרות טלוויזיה כמו משחקי הכס או המתים המהלכים (עונה שעברה ניגאן גם הוציא את המעיים לאחד מהקבוצה של ריק), רק שפה משום מה חלק מסויים מהאינטרנט מתמוטט בגלל שהיא קשה מדי משום מה.

אולי צריך לעשות פה הפרדה: רוב האינטרנט לא מתלונן על האלימות, הוא נהנה ממנה, מבין למה היא רלוונטית במשחק כזה, ויודע לעשות את ההפרדה בין מציאות לפנטזיה.
אבל לקבוצה מצומצמת (שמורכבת בעיקר מכמה מבקרי משחקים ותרבות כושלים, בוגרי החוג למרקסיזם פוסט מודרני) זה מפריע, או יותר מדויק מפריע להם שיש אנשים אחרים שנהנים מזה ולא נחרדים מזה (ובעיקר ממה שהם אומרים להם שצריך להחריד אותם). זו בערך אותה הקבוצה שטענה ש"הגיימרים מתו" ב-2014 ושואלב הם נאצים כי הם החליטו להוריד את מדיניות הצנזורה של סטים לפני חודש.

הנקודה היא שזה אפילו לא חדש: כבר החשיפה של אנצרטד הראשון התחילה במקביל לתופעת "הסרקיזיאניזם" (AKA ג'ק תומפסון 2.0), עם תלונות על זה שצופים במסיבת העיתונאים הריעו ומחאו כפיים כשג'ואל הוריד מישהו עם שוטגאן מטווח אפס אחרי שהוא מתחנן על החיים שלו. ביושוק שיצא באותה תקופה ספג גם הוא תלונות על האלימות in-your-face שלו (ויותר מזה - על זה שהוא העז להזכיר לכולם שהצד המהפכני יכול להיות יותר אלים מהצד העריץ שאותו הם באים להחליף. זה משהו שפגע לכל המרקסיסטים ומהפכני הכורסא במקום מאד רגיש). וכנ"ל התלונות על האלימות ב-GTA V (במשחק הקודם: "למה אין יצוג לנשים שוטרות במשחק יא חזירים שוביניסטים?" במשחק הנוכחי: "למה אפשר להרוג נשים שוטרות במשחק יא חזירים שוביניסטים?") - רק שרוקסטאר הם רוקסטארס ולכן שמים על המטורללים האלו זין בגודל של סאן אנדראס.
דרוקמן אולי קצת אוהב יותראת חיבוק הדוב החם של הקליקה הזו ולכן אפשר לשמוע ממנו קצת virtue signaling פה ושם, אבל כמו שאתה רואה ברגע שזה מגיע לביזנס ולמשחקים עצמם כל הקשקוש הקולקטיוויסטי הזה של זה הולך לפח ועושים את מה שהקהל האמיתי של המשחקים האלו דורש (בין אם זו החלטה שלו ובין אם זה מוכתב מלמעלה).

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 13 יוני 2018, 17:36

bling כתב:ו SWYM, מבחינה ויזואלית DS נראה בערך דור מעל MGS5, אז אני לא יודע מהן בדיוק ההגדרות שלך ל"להתעלות" על מנוע ה FOX אבל אם מדובר ב fidelity אז זה בכלל לא בר השוואה.

מצליח להתעלות = נראה יותר טוב. זה די פשוט להשוות כשיש עכשיו קצת גיימפליי בעולם שמרגיש פתוח, אבל כשאני מציב אותם שוב אחד ליד השני אז MGS V נראה שם בוודאות טוב יותר באיך שהוא מרנדר סביבות גדולות ופתוחות. אתה מוזמן לחזור שוב לטריילר ולעצור קצת את הסרטון בנקודות שונות - אתה מהר מאד תבחין בדברים הקטנים שקופצים כמו טקסטורות ברזולוציה נמוכה או מים שלא נראים מי יודע מה.
גם לא ברור לי למה זה צריך להפתיע מישהו שהוא נראה פחות טוב: בסופו של דבר DS רץ על אותו מנוע של קילזון שיצא כבר בשנת 2013 ולא על משהו חדש ומהפכני. ל-MGS V לעומת זאת המנוע נתפר בדיוק לפי המידות והצרכים שלו, והוא גם scalable לחומרת PC שמן הסתם יכולה להריץ אותו בהגדרות יותר גבוהות מכל חומרת PS.

DrKeo כתב:גיא, יש לי המון תלונות לtlou2 ופרטתי אותו מקודם אבל הדבר האחרון שהייתי מתלונן עליהן זה המכניקות, הן נראות מצויין; שלא נדבר על הקטע העלילתי, הוא כתוב, משוחק ומבויים כל כך טוב, אני בשוק שאתה מתלונן עליו או משווה אותו לגירס. כן, גירס היה טוב וכמה וכמה רמות מעל מה שהסדרה ספקה בעבר, אבל זה לא tlou.

תראה, יש בסך הכל שני חלקים לטריילר הזה:
1) סצינת מעבר ארוכה, ארוכה מידי שלא באמת קורה בה כלום - משהו כמו 4 דקות נטו של קלוזאפים שנראה כאילו כל המטרה שלהם זה להגיד "היי תראו את הדמויות שלנו בקלוזאפ" וגם "אה, הנה אישור רשמי מהמפתחים שאלי לסבית"... זו נראה מדהים אבל זו התחלה ארוכה מידי בשביל משהו שאמור להיות gameplay reveal (אחרי שכבר ראינו שני טריילרים של קטעי מעבר).
גם בגירס זה היה מוגזם באורך שלו (אצלם זה עוד 3 דקות של סצינת דיאלוג מתוך 4 דקות של סרטון נטו), ושם כל המטרה של המטרה שלהם זה להגיד "היי תראו את הדמויות שלנו בקלוזאפ" וגם "אה, this isn't about you this is about me! הפתעה, הדמות הראשית במשחק היא קייט ולא JD". בגלל זה אני משווה אותם, למרות שכן - ברור שהקלוזאפים של TLOU הרבה הרבה יותר טובים.

2) גיימפליי: זה בסופו של דבר היה קטע run-of-the-mill של פעולה-התגנבות, בלי שום דבר שמרגיש מיוחד ובלי שום רגע שהרגיש כמו "וואו". כן, הקצב שלו מוצלח יותר מהדמו של טומב ריידר (אולי כי הוא מתוסרט ולא משוחק בלייב?). אבל מעבר לזה אתה לא מרגיש שיש שום הבדל בין שני המשחקים: בסופו של דבר קיבלת גיימפליי של בחורה צעירה שמתגנבת עם החץ וקשת שלה, מתחבאת בשיחים מכל מיני אנשים שמחפשים אותה, ואז טובחת בהם מקרוב ומרחוק (ופה זה כולל לצערנו קטעי QTE). והקטע הוא שבפן הויזואלי קטע הגיימפליי הזה לא נראה כמו showcase טכנולוגי כמו שהיית מצפה מהסטודיו המצטיין של סוני (בניגוד לcutscenes).

בצד הזה באמת אי אפשר להשוות אותו לטריילר של גירס כי הם מציגים משהו שונה לחלוטין, אבל דווקא פה גירס מציע לדעתי כל הרבה יותר: בsupercut של דקה סך הכל גירס קופץ בין סקי מים/קרח אזורים מושלגים ענקיים, סנפלינג לתוך קניון תת קרקעי, אזורי קרבות היסטוריים, אוייב עם gravity hammer שאחר כך גם רואים איך אפשר להשתמש בו, משהו שנראה כמו הקריל (נחיל העטלפים מהמשחק הראשון), קרב פנים אל פנים עם נחש/תולעת ענקי, ומשהו שנראה כמו איזה abomination מטורף עם תת מקלע שמחובר אליו. אלו דווקא כן רגעי "וואו".

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 יוני 2018, 18:30

Kazz כתב:
bling כתב:
ברצינות קאז? אחת המסיבות הגרועות שראית?

כן, בהתחשב שמדובר ב E3 ומדובר במסיבה של מחזיקת פלטפורמה שיכולה להראות משחקי צד א' וג'. סוני זה לא דוגמה לדוגמה EA והתצוגות הנוראיות שלה ש 95% ממנה ידועות.
תצוגה בה העיתונאים הנוכחים בה צריכים להיכנס לטוויטר ולבדוק אם ומה מוכרז בתצוגה כי כרגע מעבירים אותם אולם.

אם הולכים לקונצפט של להתעמק במספר מצומצם של משחקים אז הם פשוט לא הראו מספיק תוכן עבורם. למה לא לשחק לייב את ההדגמות האלה שפורסמו לספיידרמן במקום עוד טריילר סטנדרטי? למה לקחת את DS כאחד המשחקים האלה אם הטריילר שקיבלנו זה מה יש? איך מישהו שם אישר את DS כתופס ספוט של משחק להעמיק בו? עדיף לתת 20-30 דקות ל DG או דרימז.

ואיפה בדיוק WILD שבמהרה הופך ל vaporware? איפה GOLEM שהוכרז והוצג עוד לפני שה PSVR יצא? איפה ה console exclusives השונים שאפשר להראות (left behind ,ספלאנקי וכו'). תיבול של הדגמות משחקי צד ג' שונים.

אוקיי אז היא לא בין הגרועות באופן אבסולוטי כמו שהצגת את זה, אלא בין הגרועות עם סייגים כמחזיקת פלטפורמה.

אבל גם פה אני לא מסכים איתך, היו לנו במהלך השנים מספיק מסיבות רעות במיוחד גם מצד נינטנדו (חסרות כאלו בתקופת הווי? או אפילו הזו של אתמול?), גם מצד מייקרוסופט (אפילו בדור הזה לא חסרות כמה מושמצות, וגם בדור הקודם עם הזמנים האפלים של הקינקט) וגם מצד סוני עצמה (599$ מישהו? המון המון דיבורים עם גראפים והבנלי סוורד פחות או יותר המשחק הכי טוב שהוצג שם?), אז מכל זווית שלא תסתכל על זה המסיבה הזו לא נכנסת להגדרות של "אחת הגרועות". היו כאלו זוועות בהסטוריה של המפעל הזה שרק עצם העובדה שהציגו כמה משחקים טובים ואף מעולים מספיקה כדי שהמסיבה הזו תהיה מעל הרבה אחרות.

זה נשמע שאתה מדבר בעיקר על איך שזה התנהל ועל הפורמט, בסדר יכול להיות שהוא אחד מהגרועים, אבל התוכן היה בסכ"ה לא רע, ואני לוקח בכל יום מסיבה עם פורמט רע אבל תוכן לא רע על פני מסיבה עם פורמט טוב ותוכן רע, ותאמין לי היו גם מספיק מסיבות שגם עם תוכן רע וגם פורמט רע ככה שמכל בחינה שלא תסתכל על זה אני חושב שהשתמשת בהייפרבול מאוד מוגזם על מסיבה שבה הציגו את TLOU2, GOT, רזי 2, משחק חדש של רמדי ודמו חדש של ספיידי. גם אם היו משדרים את הכל מהשירותים של שון ליידן בזמן מספר 2 זה יותר טוב מהמון מסיבות אחרות של בעלות פלטפורמה בעבר.
--------

סבבה קאוטיק טוב לדעת שיש להם יותר חופש ממה שחשבתי עם הגאדג'טים, אני מקווה שינצלו את זה בחוכמה ושיכניסו כמה שיותר גיוון לגיימפליי ולמשימות עם זה.
--------

סווים, היה מעניין לקרוא את מה שכתבת ויכול להיות שבאמת זה נכון לגבי לא מעט מבקרים אבל אני מדבר על אנשים (בעיקר מעריצים בפורומים שראיתי) שלא נרתעו ממקום בהכרח אידיאולוגי או אינטלקטואלי אלא כי פשוט פיזית לא היה נעים להם לצפות בחלק מהקטעים, כאלו שהרגישו שזה היה להם יותר מדי ושבקטע רגשי לא היה להם קל לעכל את המראות האלו למרות שאני בטוח שהם כן נחשפו לאלימות מוקצנת במשחקים (כמו TLOU הראשון גם) ובסרטים בעבר. עם תגובות כאלו שבאות ממקום רגשי ופחות מחשבתי שקשה להתווכח, גם אם זה אומר (ואני מסכים עם זה) שנוטי דוג לא צריכה לסגת במילימטר מהחזון שלה ומהאלימות שרוצה להציג. אני פשוט ניסיתי להבין למה מבחינה פסיכולוגית מה שהם ראו זה כל כך הרתיע אותם בנוף התרבותי של היום.

זה שתקרא להם מרקסיסטים פוסט מודרניסטים לא באמת יפענח את התעלומה :)

בעניין DS נגד MGS5, ראיתי את הטריילר של DS כמה פעמים ושיחקתי ב MGS5 ואני באמת לא מצליח להבין אותך, מבחינת פידלטי DS נראה כמעט דור מעל MGS5, אני באמת לא מבין איך אפשר להשוות את הסביבות והפירוט והריאליזם שהן מציגות לעומת מה שרואים ב MGS5. אני לא איש טכני, רק משתמש בעיניים, אבל בעיני זה בכלל בכלל לא בר השוואה, MGS5 נראה סבבה (ואפילו מרשים בהתחשב בעד כמה שחלק) למשחק עולם פתוח ב 60 פריימים על הקונסולות אבל הסביבות ורמת הפירוט שבהן נראות מאוד ירודות בהשוואה למשחקי עולם פתוח מובילים ב 30 פריימים ובטח שבהשוואה למה שראינו ב DS פה. אם ב DS יש כמה דברים שנראים לא הכי שקופצים לעין (הוא באמת סובל מאותה בעיית מים של הוריזון) אז ב MGS5 זה כל הסביבה עצמה הדי בסיסית גראפית שקופצת. גם מבחינת מודל רודוס מ DS מתעלה בהרבה על בוס.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 13 יוני 2018, 22:05

bling כתב:סווים, היה מעניין לקרוא את מה שכתבת ויכול להיות שבאמת זה נכון לגבי לא מעט מבקרים אבל אני מדבר על אנשים (בעיקר מעריצים בפורומים שראיתי) שלא נרתעו ממקום בהכרח אידיאולוגי או אינטלקטואלי אלא כי פשוט פיזית לא היה נעים להם לצפות בחלק מהקטעים, כאלו שהרגישו שזה היה להם יותר מדי ושבקטע רגשי לא היה להם קל לעכל את המראות האלו למרות שאני בטוח שהם כן נחשפו לאלימות מוקצנת במשחקים (כמו TLOU הראשון גם) ובסרטים בעבר. עם תגובות כאלו שבאות ממקום רגשי ופחות מחשבתי שקשה להתווכח, גם אם זה אומר (ואני מסכים עם זה) שנוטי דוג לא צריכה לסגת במילימטר מהחזון שלה ומהאלימות שרוצה להציג. אני פשוט ניסיתי להבין למה מבחינה פסיכולוגית מה שהם ראו זה כל כך הרתיע אותם בנוף התרבותי של היום.
זה שתקרא להם מרקסיסטים פוסט מודרניסטים לא באמת יפענח את התעלומה :)

מממ... אז אולי אתה מסתובב בפורומים הלא נכונים? :lol:
ניסיתי לדוג תגובות לסרטון עצמו וראיתי שם רק תגובות חיוביות על זה שND לא נכנעו ללחצים למתן את האלימות שהיתה במשחק הראשון, בלי שום תלונה.
כלומר, אם אתה במקרה מחפש בטעות תגובות בטאמבלר, או חס וחלילה בשיטהול ההוא של מאוכזבי Neogaf... ריסטארה הוא נקרא? אז אפשר להבין שזה מה שתמצא כי שם לשם נפלטו כל המושפעים. אבל מי שמתלונן פתאום על רמת האלימות אחרי מה שהיה במשחק הראשון, שלא נאמר הטריילר הקודם שבו שוברים למישהי את הזרוע עם פטיש? הוא כנראה משקר רק לעצמו, כי virtue signaling זו סחורה שאף אחד לא באמת קונה.

ואגב, זה לא אני שקורא להם ככה... הם בהרבה מקרים מזדהים ככאלו בעצמם. יש אנשים שמבחינתם מרקסיזם זו גאווה (כי זו הרי שיטה שעדיין לא נוסתה באמת), והרבה מהביקורת על תרבות פופולארית שלהם היא מעדשה מרקסיסטית או פוסט-מודרניסטית. אתה צריך להבין שיש פקולטות שלמות בעולם שהן כמו חוות גידול לדעות כאלו :D , אבל נראה לי שזה כבר לגמרי אוף טופיק לדיון הזה.

bling כתב:בעניין DS נגד MGS5, ראיתי את הטריילר של DS כמה פעמים ושיחקתי ב MGS5 ואני באמת לא מצליח להבין אותך, מבחינת פידלטי DS נראה כמעט דור מעל MGS5, אני באמת לא מבין איך אפשר להשוות את הסביבות והפירוט והריאליזם שהן מציגות לעומת מה שרואים ב MGS5. אני לא איש טכני, רק משתמש בעיניים, אבל בעיני זה בכלל בכלל לא בר השוואה, MGS5 נראה סבבה (ואפילו מרשים בהתחשב בעד כמה שחלק) למשחק עולם פתוח ב 60 פריימים על הקונסולות אבל הסביבות ורמת הפירוט שבהן נראות מאוד ירודות בהשוואה למשחקי עולם פתוח מובילים ב 30 פריימים ובטח שבהשוואה למה שראינו ב DS פה. אם ב DS יש כמה דברים שנראים לא הכי שקופצים לעין (הוא באמת סובל מאותה בעיית מים של הוריזון) אז ב MGS5 זה כל הסביבה עצמה הדי בסיסית גראפית שקופצת. גם מבחינת מודל רודוס מ DS מתעלה בהרבה על בוס.

אהם, אבל איפה שיחקת בMGS V? קח בחשבון שבטריילר מה שאתה רואה מDS זה לפחות מגרסת ה-Pro. להשוות את זה לMGS V שאולי שיחקת עם הגרסה הרגילה של הPS4 זה משהו אחד, אבל להשוות את זה למה שהמנוע מאפשר על חומרה חזקה יותר זה משהו אחר.
לצורך העניין, תשווה בין התמונות החדשות ששוחררו עכשיו ב4K (ויכול להיות שהן גם עם supersampling) לתמונות דומות מ-MGS V אבל באותה רזולוציה. למשל:
חצי גוף:
https://cdn4.dualshockers.com/wp-conten ... 772991.jpg
https://cramgaming.com/wp-content/uploa ... 23_054.png

נוף רחב:
https://cdn4.dualshockers.com/wp-conten ... 772985.jpg
https://3dnews.ru/assets/external/illus ... -4k-pc.jpg
זה בטח לא דור מעל MGS V. יש דברים שנראים פחות טוב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2018, 23:07

אני חושב שבחירת התמונות הזאת היא מאוד סלקטיבית, למשל בשני הקלוזאפים של הדמויות רואים ש-DS נראה קילומטרים יותר טוב מ-MGS5 אבל הטקסטורות נראות מטושטשות בגלל motion blur כי לקחו תפיסת מסך מטריילר. שחקתי ב-MGS5 על PC חזק בהגדרות הכי גבוהות יותר מ-120 שעות ואין ספק ש-DS נראה בערך דור מעליו, אפילו אם אפשר להיות ניט-פיקי ולהצביע על דברים נורא ספציפים שנראים באותו ballpark.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 14 יוני 2018, 09:02

אני מנסה להבין, האינטרנט נופל מאלימות שהייתה כמו במשחק הראשון, כאשר כל הטלווזיה, הסרטים והכל בערך אותו דבר, אבל לא ראיתי משהו בכלל על זה שנהג המונית בטריילר של סייברפאנק הוא הודי "טיפוסי" (עם טורבן והכל) בשנת 2077? זה לא היה צריך להקפיץ הרבה יותר את כל הPC?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 14 יוני 2018, 09:13

אוקיי.. ספיידרמן נראה מדהים..

DS - אי אפשר לדעת.. מאחר וזה קוג'ימה, ניתן לו קרדיט - אבל בינתיים זה לא נתן שום מידע מועיל.

GOT - נראה מעניין מאוד, מקווה שייצא טוב.

סיכום? אני קונה PS4.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 14 יוני 2018, 10:27

כן SWYM אני מדבר בעיקר על תגובות שקראתי ב ERA וכן אני יודע שיש שם המווון SJW בעלי השקפות של שמאל ראדיקלי, גם צוות המודים הוא בהתאם, רדיקאלי ברמות שאני לא מכיר.

סתם דוגמא קטנה שראיתי מאתמול, יש טופיק שם שעוקבים אחרי הסטטיסטיקות של הטריילרים הכי נצפים ב E3, הטריילר של TLOU2 הוא הטריילר השני הכי נצפה ב E3 השנה אחרי סייברפאנק, הטריילר של גירס לעומת זאת, לפחות מבחינת צפיות, הוא כישלון שבקושי עובר את ה 350K. אז אחד המגיבים כתב שם את דעתו ולמה זה קרה (לא תגיד איזו תגובת drive by מפגרת, אלא כן פירט והכל) ואז בסוף ההודעה הוסיף בצחוק שאולי מרקוס היה צריך להתנשק עם הגבר השני. בום קיבל באן לשבועיים על הומופוביה.

לא הבנתי בדיוק מה אני מפספס פה, כאילו, יש פה משהו מעבר לבדיחה לא מזיקה? מה הומופובי פה?

אבל המח שלי לא במוד SJW מספיק אז בטח אני מפספס משהו.

ובכל זאת זה פורום ענקי עם גם הרבה אנשים "נורמלים" שכותבים הודעות מעניינות ובכלליות הוא מקור חדשות מאוד קל ונגיש אז אני בודק אותו על בסיס יומיומי כשאני רוצה להתעדכן.

הנקודה היא שאני לא מרגיש שהתגובות לטריילר של חלק מהם לפחות נבעו מהמקום שאתה מדבר עליו, לדעתי לחלקם זה באמת הרגיש יותר מדי. חוץ מזה גם הטריילר שבה קצצו לה את הכנפיים קיבל תגובות דומות שזה יותר מדי, למה אתה חושב שלא.

בעניין MGS נגד DS אין לי הרבה מה להוסיף על מה ש KEO אמר, רק אומר שבחרת תמונה ממש טובה יחסית של MGS ותמונה די מעפנה וסתמית של DS, גם כשהמשחק ירוד טכנית יחסית קוג'יפרו יודעים איך לעשות שיראה נעים לעין. ועדיין גם בתמונה שהבאת לא צריכים יותר מדקה אחרי התגובה הראשונית של "וואלה נראה טוב" כדי לשים לב לעד כמה הפידלטי שם לא מרשים בכלל ממבט קרוב יותר. המון טקסטורות וצמחייה וכו' ברמה ירודה. זה משחק קרוס ג'ן מ 2015 שיועד לרוץ ב 60 פריימים על הקונסולות. אני לא באמת מתפלא פה.

-----

נזכרת קצת מאוחר אה קליימן :)

אולי כבר עדיף לך למשוך טיפה לדור הבא, בתקווה שסוני תשים BC מלא על ה PS5 (חסר לה שלא), ככה גם תוכל לשחק את הכל בגרסאות הפרו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2018, 12:00

בלינג, ברוך הבא ל-2018. אם אתה מתבדח לגבי 2 גברים מתנשקים, אלא אם אחד מהם הוא טראמפ ואתה מנחה תכנית לייט שואו - הבדיחה שלך היא הומופובית.

ואני לא חושב שקליימן נזכר מאוחר מדי... זה בדיוק הזמן לקנות פס4 לדעתי. גם ככה צריך להתרחק מקונסולה חדשה בשנה הראשונה עם חבלי הלידה שלה ומשחקי קרוס-ג'ן, ורצוי לחכות לגירסה הקומפקטית/מעודכנת, זה לדעתי צריך להיות כלל ברזל :) ככה אתה מקבל קונסולה עם לפחות 5 משחקי חובה שאסור לפספס מהדור שלה ועוד מלא משחקים מוזלים או אחרי שעברו מספיק פאצ'ים, ואם הולכים על המשודרגת אז גם מקבלים עוד כמה בונוסים שלא היו בתחילת הדור... ויש גם את העניין שבתחילת הדור המשחקים שמקבלים בפלוס/לייב הם בדר"כ די גרועים.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 14 יוני 2018, 12:10

הוא לא טועה בנוגע לזה שב-Era יש רוב מוחלט של אנשי םבעלי השקפות שמאל רדיקאלי שאם אתה רק מעז להביע דעה שונה משלהם,מהר מאוד תזכה בבאן מהמודרים שם,בגלל זה אני אף פעם לא קורא אפילו את הבורד אוף-טופיק שלהם,גם על ישראל הם לא משתגעים בלשון המעטה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 14 יוני 2018, 12:44

אוי ואבוי אם רק תזרוק שם את המילה ישראל באיזשהו הקשר חיובי בדיונים הפוליטיים. אפשר בקלות לשמוע דיעות שמגלות הבנה לכל סוג של פעולה פלסטינית לא משנה עד כמה מפלצתית ומכוונת נגד אזרחים היא אבל רק שמישהו יעז לגלות הבנה לפעולה ישראלית כלשהי שקשורה לסכסוך והוא יקבל בראש.

אני מתערב על מה שאתם רוצים שבנאדם שמצביע נגיד למפלגת העבודה, לא תגידו אולטרה ימין או אפילו ימין מתון חלילה, אלא שמאל מרכז שכזה, אני מתערב שבנאדם כזה לא שורד שם באחד מהדיונים הפוליטיים על ישראל לאורך זמן מבלי לחטוף באן.

אתם יודעים מה? גם מצביע מרץ לא שורד ללא באן בדיון כזה.

לא יודע איך כזה מקבץ של שמאל ראדיקלי עם השקפה דיקטטורית גם בנוסף להכל (מילא מפגינים דיעות מסויימות אבל לפחות היו נותנים לדיעות אחרות להשמע בלי באנים מידיים) התרכז במקום אחד. אין לי ספק שיש שם המון משתמשים שחושבים אחרת בשלל הנושאים שעולים שם אבל הם יודעים שיקבלו באן והם אוהבים לדבר על משחקים אז הם פשוט מעדיפים לא להכנס למקומות כאלו שיסכנו אותם כי בכל זאת הם קודם כל נרשמו לשם בשביל לדבר על גיימינג.
---

לאסקין בתכלס הפס4 לא ירדה מספיק במחיר עדיין כדי שזו תהיה קנייה במחיר זנות, אז עדיף כבר היה לקנות הרבה לפני ולהנות מהמכשיר יותר זמן לפני שעוברים לדור הבא, או שעדיף לחכות עוד עד שירד למחיר כזה שחיילים כבר יקנו אחד מהמשכורת שלהם בשביל לשחק בו בבסיס :)

אבל בתכלס עזוב את כל החישובים והשטויות, כל כך הרבה כסף מתבזבז כל חודש על שטויות ודווקא בתחביבים של אנשים כולם תמיד נהיים הכי מחושבים, אם בא לו לקנות אז שילך על זה וזהו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2018, 13:11

לא רוצה להכניס לפה עוד יותר פוליטיקה אבל רק הערה קטנה - מפלגת העבודה כבר ממזמן לא ממש "שמאל-מרכז", אלא שמאל די קיצוני, יש להם את זוהיר בהלול, סתיו שפיר, שלי יחימוביץ', יוסי יונה, מירב מיכאלי ואחרים, שהם היו מצביעי חד"ש לפני שהגיעו למחנ"צ/עבודה... כך גם מצביעי המפלגה חתכו שמאלה חזק מאוד בשנים האחרונות והפכו להיות מפלגה אולטרא-שמאלנית, וכך גם התוצאות שלהם בבחירות/סקרים. זה שהם בחרו לכאורה באבי גבאי שהוא יחסית מתון לא אומר הרבה, כי עובדה שרוצים עכשיו להוריד לו את הראש אחרי הראיונות שעשה מאז שנבחר.
הם בעצם הפכו להיות מרצ 2.0, רק הרבה יותר מושחתים והרבה פחות ישרים :)

אני מניח שהספיק שיהיו רק מודרייטורים בעלי השקפות עולם כאלה כדי למשוך עוד ועוד גיימרים לצ"חים ולהפוך את המקום לבועה של שמאל רדיקלי.
אני לא הייתי מתקרב לפורום כזה, אפילו עם ADBLOCK... אם אני רוצה להתעצבן מדיונים כאלה אני יכול פשוט לפתוח פייסבוק :P

לגבי הפס4 - אפשר למצוא מלא יד2 במצב חדש במחיר מעולה, ואני חושב שרק HORIZON, GOW, SPIDERMAN וRDR2 זה מספיק כדי לא לחכות עוד שנתיים וחצי כדי לשחק בהם, אם אתה גיימר. עם דגש כמובן על RDR2 שלדעתי הולכת לצאת לו גירסת מחשב רק אחרי או ביחד עם גירסת הדור הבאף וגם GOW שהוא יצירת מופת בעיניי, שעד אז בטח יהרסו לו פה ושם עם ספוילרים :(

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 14 יוני 2018, 13:17

Laskin כתב:לא רוצה להכניס לפה עוד יותר פוליטיקה אבל רק הערה קטנה - מפלגת העבודה כבר ממזמן לא ממש "שמאל-מרכז", אלא שמאל די קיצוני, יש להם את זוהיר בהלול, סתיו שפיר, שלי יחימוביץ', יוסי יונה, מירב מיכאלי ואחרים, שהם היו מצביעי חד"ש לפני שהגיעו למחנ"צ/עבודה... כך גם מצביעי המפלגה חתכו שמאלה חזק מאוד בשנים האחרונות והפכו להיות מפלגה אולטרא-שמאלנית, וכך גם התוצאות שלהם בבחירות/סקרים. זה שהם בחרו לכאורה באבי גבאי שהוא יחסית מתון לא אומר הרבה, כי עובדה שרוצים עכשיו להוריד לו את הראש אחרי הראיונות שעשה מאז שנבחר.
הם בעצם הפכו להיות מרצ 2.0, רק הרבה יותר מושחתים והרבה פחות ישרים :)

אני מניח שהספיק שיהיו רק מודרייטורים בעלי השקפות עולם כאלה כדי למשוך עוד ועוד גיימרים לצ"חים ולהפוך את המקום לבועה של שמאל רדיקלי.
אני לא הייתי מתקרב לפורום כזה, אפילו עם ADBLOCK... אם אני רוצה להתעצבן מדיונים כאלה אני יכול פשוט לפתוח פייסבוק :P

לגבי הפס4 - אפשר למצוא מלא יד2 במצב חדש במחיר מעולה, ואני חושב שרק HORIZON, GOW, SPIDERMAN וRDR2 זה מספיק כדי לא לחכות עוד שנתיים וחצי כדי לשחק בהם, אם אתה גיימר. עם דגש כמובן על RDR2 שלדעתי הולכת לצאת לו גירסת מחשב רק אחרי או ביחד עם גירסת הדור הבאף וגם GOW שהוא יצירת מופת בעיניי, שעד אז בטח יהרסו לו פה ושם עם ספוילרים :(

אתה צודק, אבל אני חושב שהוא התייחס למצביעים ולא לנציגים בכנסת. המצביעים ברובם הגדול הם שמאל-מרכז.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2018, 13:20

כבר לא, לפחות ממה שאני רואה... החברים שלי שהיו אפילו מתפקדים במפלגה עד לפני איזה 6 שנים - כבר מזמן ברחו ללפיד.
לא סתם אנחנו רואים את המפלגה יורדת מתחת ל-10 מנדטים בסקרים, הם שברו שמאלה וכך גם המצביעים, ואלו שלא - או שהם סתם עקשנים או שהם הבינו שזה כבר לא הבית שלהם... מי שעוד לא הבין את זה אולי יבין את זה בשנייה שאבי גבאי יקבל את הבעיטה שלו. טוב, כנראה שגם אז לא יבינו, אבל חלקם אולי... אולי.
אי אפשר לנתק את הנציגים מהבוחרים... אולי אצל לפיד אפשר, כי זו תכל'ס מפלגה של איש אחד.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 14 יוני 2018, 13:33

אפשר לנתק. חלק גדול מהמשפחה שלי מצביעים עבודה ושמאלה, והם ממש לא שמאל קיצוני. יש למשל הרבה אנשים שמצביעים למפלגות מסוימות מכוח ההרגל (במיוחד אנשים מבוגרים). יש גם הרבה אנשים שלא ממש מבינים או מתעניינים בפוליטיקה (אלה הרוב, לדעתי) ומצביעים כמו ההורים או הסביבה הקרובה אליהם.

ואגב, הירידה במנדטים לא קשורה לשבירה שמאלה. המחנ״צ של היום לא שונה במאומה מהמחנ״צ של 2015 שזכה ב-24 מנדטים. הסיבה לירידה היא ככל הנראה אכזבה מתוצאות הבחירות הקודמות, בשילוב של יו״ר חדש שהוא חסר סיכוי.
נערך לאחרונה על ידי InterAl ב 14 יוני 2018, 13:37, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 14 יוני 2018, 13:37

כן התכוונתי למה שאינטר אמר, בעיקר על התדמית הציבורית של המפלגה ומה שהיא מייצגת לפחות עבור חלק מהמצביעים למרות שברור לי שיש שם גורמים שיכלו בכיף להשתלב במרץ.

סבא שלי למשל הצביע בקביעות למערך, הרבה בגלל הערכים הסוציאליים וההומניים שהיא כביכול מייצגת עבור הרבה אנשים.

לאסקין יש עלייה חדה בתמיכה במפלגות ימין בלי קשר לאיזה גורמים השתלטו על העבודה כדבריך, אני לא באמת חושב שזה משנה אם מיכאלי ובהלול שם או לא מהבחינה הזו. ואני פשוט נמנע מלקרוא דיונים פוליטיים שם וזהו. פחות תסכול. רוב איזור הגיימינג לא נכנס לפינות כאלו לרוב.

וזהו נפסיק עם הפוליטיקה פה.

עריכה: שוב מה שאינטר אמר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2018, 13:53

חולק עליכם... יש גם מי שמפרשים את הנצחון של טראמפ בזה ש"יש עלייה בתמיכה בימין", אבל לא מדברים על למה. והסיבה לכך היא שהשמאל איבד את ההגיון הבריא, והתחיל להקצין, בצורה מאוד מאוד ברורה... בין אם זה טירלול מוחלט בכל הקשור לשיח המגדרי, הפמניסטי והכלכלי, ומתקפות ברורות על חופש הביטוי, או בנושאים מדיניים - הרבה מצביעי שמאל פשוט עברו להיות אנשי מרכז או שהפסיקו לצאת מהבית ביום הבחירות. וכמובן, שיש את הסיבה שהמועמדים שהם מציבים לעצמם, לפחות בארה"ב, הם אפילו עוד יותר מאוסים ומושחתים מהמועמדים המגוחכים שהימין מציב לעצמו.
גם מפלגת העבודה בהחלט לא פעם ולא פעמיים אכזבה מאז 2015 הרבה מאוד בוחרים שלהם, בסגנון הדיבור שלהם בנושא המדיני בעיקר, אבל גם החברתי. חברים שלי שעושים מילואים לא יכולים לשים פתק בקלפי שייתן לזוהיר מנדט.
אז נכון, ההורים שלהם עדיין מצביעים להם... וככה זה באמת נראה בסוף.

אבל באמת שזה לא המקום אז זו גם ההודעה האחרונה שלי פה בנושא.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 14 יוני 2018, 15:05

טוב נחזור לנושא.

בהמשך לדיון פה על איך בדיוק הדמו של TLOU2 עובד, ניל נשאל על כך בריאיון שערך לו אתר Telegraph:

It’s an incredible demo. Will it play out like that in the game or have you stage managed it to go from the kiss to the neck slice and back again?

ND: E3 demos are an interesting thing. Normally when you play that level there are all these paths you could take of how you enter the garage or circumvent it, whether you’re going to engage with these people or not at all. But for E3 we take a complex system that has a lot of randomness and make it deterministic and then we play it a lot and we rehearse and choreograph it because we’re trying to show you very specific beats and moments but you’re seeing all game mechanics and systems and assets that you’re going to experience in the final game.

נראה לי שזה פחות או יותר מה שאמרנו :)

אפשר לאמר שה AI מתוסרט פה בגלל שהוא מתוכנת לבחור באופן פעולה מסויים לפי הפעולות (שמשוננות בעל פה) ע"י השחקן של נוטי דוג, אבל באותה נשימה אלו אכן מכניקות ודברים שיש במשחק רק שזה לא יזרום בצורה של סרט כמו בדמו הזה, כצפוי.

הסיפור גם לא מסופר בצורה לניארית:

But will the story be told in flashback?

ND: Oh, I see where you’re at. Some of the story will be told in non-linear, non-contiguous flow.

הריאיון המלא:
https://www.telegraph.co.uk/gaming/news ... n-lesbian/

בנוסף עוד הרבה פרטים נוספים מהפאנל E3 שאפשר לראות פה:

סיכום של הפאנל, לא יודע אם זה ספוילרים אבל יש שם קטע מידע מסויים שלא היה ניתן להיות בטוחים לגביו במאה אחוז לגבי ג'ואל (בסעיף האחרון):

New traversal and prone move-sets -

Combat has increased emphasis on tension, interactivity and realism-

Enemy AI references each other by name, and constantly communicates with each other-

Two different timelines explored in TLOU2-

New dodge/evade mechanic is a core part of combat and melee-

You now have a jump button-

Far more creative and emergent moments in combat thanks to big increase in breadth of options-

Improved stealth mechanics, including crawl, prone, squeezing into tighter gaps, underneath vehicles etc-

Expanded infected enemies and whole new classes-

You're not automatically fully hidden in grass. Extent of your visibility depends on height & density of foliage-

Much more verticality in combat scenarios now. She needs more routes and ways to engage-

Survival aspects are still a focus-

Different ammo types (eg explosive arrows) now. Each ammo type fulfills a particular strategy niche-

Animation system is completely overhauled so everything is even more realistic and transitions are seamless-

Wide linear combat environments are being expanded to be even larger and broader-

AI system massively improved for added realism-

No more auto AI telepathic awareness of you once spotted. They whistle to and actually communicate with each other-

Referred to as systemic check-ins of AI information. They pass information to each other more realistically to let new groups and enemies know of- the unfolding situation or of your position

Enemy awareness and ability to seek player out improved-

You can now craft different ammo and arrow types-

The Church scene is set 4 years after the events of TLOU in Jackson, the gameplay demo is set 5 years after-

Seraphite(sp?) is a religious cultish group, but they will not be black and white. Motivations explored-

They use more advanced facial camera capture and mo-cap now, more advanced than they had with Uncharted 4-

Lots of new facial animation tech. More nuances of the face, creases, folds, build up of skin etc-

Eyeball tech also re-worked, now includes internal refractions, reflections and so on-

Joel is somewhere out there in Jackson....

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2018, 15:14

בדיוק באתי להעלות משהו דומה אבל אז עודכנתי שאתה כבר כתבת כמעט אותו הדבר בדיוק :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 14 יוני 2018, 19:51

קרה גם לי בפורום הזה לא פעם :)

כל הפרטים כולל מידע מודלף שידועים לנו על GoT:

https://www.resetera.com/threads/ghost- ... 018.48693/

(יותר מדי מאסיבי כדי להעתיק לפה במסודר)

וגם למי שרוצה להתרשם משפת המקור של המשחק, הטריילר בדיבוב יפני! (וכן אפשר לשחק ככה עם כתוביות באנגלית)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2018, 23:01

אם הם היו משקיעים וגם מתאימים את השפתיים יותר טוב אז זו ללא ספק הייתה הבחירה שלי

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 106 אורחים