E3 2018 - מסיבת העיתונאים של סוני (היום, יום שלישי, ב-4:00)

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

kririn
Sage

E3 2018 - מסיבת העיתונאים של סוני (היום, יום שלישי, ב-4:00)

הודעהעל ידי kririn » 11 יוני 2018, 09:53

טוב לפי בדיקה שלי ,זה כנראה יתחיל שעון ישראל ב4 בבוקר מחר ,אם אני לא טועה בזמן שלהם זה יהיה 6 בערב.

Baba Yaga
Warrior

Re: מסיבת העיתונאים של סוני E3 2018

הודעהעל ידי Baba Yaga » 11 יוני 2018, 12:15

אז בשבע בבוקר אצלינו כבר יהיו סיכומים של כל המסיבה.
אחלה דרך להתעורר. :)
תמונה

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 11 יוני 2018, 12:45

אני עדיין לא יודע איך אני הולך לשלב את השעה הזאת + ללכת לעבודה ב 7 בבוקר + להתאמן בערב.
רק להירדם ב 8 בערב יסגור לי את כל הפינות אבל אני לא רואה את זה קורה :\

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 יוני 2018, 12:52

ללכת לישון ב-8 בערב, השאיפה הלא מוגשמת של כל אחד מאיתנו ב-E3. אתה תזכר בזה בחצות כשעדין תהיה ער.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 יוני 2018, 13:27

אני פשוט אקום מוקדם כמו כל בוקר לצערי ואצפה בה לפני שאני יוצא לעבודה... אצטרף לדיונים פה טיפה מאוחר יותר אני מניח.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 יוני 2018, 14:27

לא יודע מי הולך להיות פה אבל אני אביא את הילד לגן ואאחר לאיפה שאני אצטרך לאחר מחר ואראה את המסיבה בסביבות 8 בבוקר. מקווה להתחמק מספויילרים.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 יוני 2018, 16:09

אני גם אראה את זה מחר, אבל הציפיות שלי לא גבוהות במיוחד מבחינת הסיכויים שלהם להפתיע.

כמו שאמרתי אני לא רואה את סוני מאיימת על מייק מבחינת התצוגה הכי טובה של E3 השנה, אבל אני כן חושב שאני אישית אהנה הרבה יותר במידה ויראו גיימפליי לכל הארבעה ושזה אשכרה יהיה גיימפליי שיעמוד בציפיות, שזה בכלל לא מובן מאליו עם אף אחד מהמשחקים הללו שכל אחד מהם יכול להיות הדבר הכי מיינד בלואינג או הכי מבאס באותה המידה (אולי חוץ מספיידי שיש לנו מושג למה לצפות), במידה והרביעייה הזו אכן תספק את הסחורה, אני ארגיש שזו מסיבה הרבה יותר משמעותית ממה שהציעה מייקרוסופט אבל ברור לי שזה אישי ואם נדבר "אובייקטיבית" אז לסוני אין הרבה סיכוי על פניו אלא אם כן תפתיע ותשלוף הפתעות גדולות שלא ציפינו להם. (לא סיכוי גבוה לפי איך שהם ניסחו את הודעת התצוגה)

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 11 יוני 2018, 18:09

ביתחשב בזה שרוב מה שראינו בתצוגה של ms
יצא גם לps4

אני ממש לא חושב שהתצוגה היתה כזאת טובה

קחו לדוגמה קונסולה כמו הns ,אנחנו יודעים
שרוב הaaa מולטיפלטפורם ,לא יצא אליה

אבל מה שמעניין ,לפחות אותי והרבה אחרים ,זה הבילעדים ,שיצאו על הקונסולה
ומשחקים מסוימים ,שכיף לשחק בנידת

ככה שעם נינטנדו לא תראה 50 משחקים ,שרובם מולטיפלטפורם ,זה יהיה כישלון ?

לטעמי לא

וגם סוני לא צריכה לעשות את זה
זה תפקיד של הצד שלישי ,לקדם את המשחקים שלהם

Dmc5 ניראה לי מעניין ,אבל המולטיפלטפורם
ניראה לי מיותר להציג בתצוגה של ms

ועם ביונטה 3 היה מולטיפלטפורם ,היתי חושב אותו הדבר

למה צריך להציג לדוגמה את באטלפילד 5 ?

בסופו של דבר ,כמה בילעדים גדולים יוצאים לxbox
בשנה הקרובה ...
זה מה שמעניין
ולא תבינו לא נכון ,אני הייתי יכול להסתפק הקונסולה כמו הxbo ,בדור הזה ,אני כן חושב שיש הרבה משחקים טובים
והקונסולה טובה

אבל בבילעדים ,היא מאכזבת מאוד
ומה הבילעדי הגדול הבא ?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 11 יוני 2018, 19:40

קרירין אני מסכים בגדול עם מה שאמרת אבל לפעמים שופטים גם מסיבות במנותק ממלחמות קונסולות אלא מזווית של אשכרה אם הן היו טובות ומהנות ומהבחינה הזו אי אפשר לאמר שהמסיבה של MS לא סיפקה את הסחורה.

חוץ מזה שמאז ומעולם החברות הגדולות שהוציאו קונסולות קידמו צד שלישי במסיבה שלהן, זה אלמנט חשוב כחלק מהתפיסה של הפלטפורמה וזה משהו שתורם לכל הצדדים, אז הרעיון שלך שצד ג' לא יופיע במסיבות כאלו הוא לא ריאלי.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 11 יוני 2018, 21:12

אין לי בעיה עם פה ושם ,צד שלישי
אבל שזה תופס את רוב המסיבה ,מרגיש לי פילר
גם שמוצגים משחקים טובים

בעניין ms ,כבר שני דורות ,שיש לקונסולה שלהם
הרבה משחקים טובים

וסוני כבר מהתקופה של הps1
מינוס הps ויטה

ונינטנדו די עושה דברים משלה ,מאז הn64

עם נצא מעניין הrrod ,לx360
מי שקנה קונסולה של מיקרוסופט ,יכל לשחק בהרבה
משחקים טובים ,בשני דורות האחרונים

ולהראות הרבה צד שלישי ,מולטיפלטפורם ,לא חושב שימשוך הרבה קהל חדש לקונסולה

לא סתם יצרניות משקיעות הרבה בבילעדים
לפעמים בהפסד לאותו הכותר ,כי זה מושך קהל

אני לדוגמה לא יודע עם ביונטה 3 ,ימכור טוב בns
אבל רק שם יהיה את ביונטה 3
וביונטה 2 ,באופן רישמי קיים רק בקונסולות של נינטנדו

זה בלי לדבר על תותחים גדולים מאריו וזלדה

או אנצארטד ,וgow

ופה יש שאלה ,מתי יוצא ההילו החדש ?
מתי יוצא גירס החדש ?

שנה קודמת נינטנדו וסוני הראו משחקים ,שחלקם יצאו
כבר

כרגע לא ברור מה בקרוב יוצא לנינטנדו וסוני
ופה יהיה הצלחה או אכזבה ,בe3

ניראה משחקיות ממטרואיד ?
אולי יצא גאק חדש לps4

ונחזור קצת לעבר ,בעבר הקונסולות היו מאוד שונות
גם חומרה וגם בגימפאד
לדוגמה סאטורן ,ps1 ,n64
וחלק מהפורטים היו מאוד שונים ,אפילו משחק פשוט
כמו דום ,שונה מאוד בין הn64,סאטורן,ps1

היום ברוב המקרים ,זה אותו משחק ,רק הגדרות גרפיות
וביצועים שונים
ככה שזה הרבה פחות מלהיב

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 12 יוני 2018, 04:28

מה לעזעזל סוני עושים ???

הזוי...

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 12 יוני 2018, 04:32

TLOU 2 נראה טוב מדי.
סוני פישלו בפורמט.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 12 יוני 2018, 04:48

פישלו בפורמט, אבל בינתיים כל טריילר מלמיליאן. וקונטרול נראה מגניב לאללה, הקומבט מזכיר מאוד את QB.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 יוני 2018, 04:55

Tlou2 נראה ממש מוזר, מצד אחד הוא נראה מדהים לגמרי, ממש כאילו, אבל מצד שני המון ממנו נראה מתוסרט מאוד ובכל זאת ההרגשה היא של 'גיימפלי אמיתי'.
בסופו של דבר אם יש חברה שיכולה לקחת משחקים סינימטיים לשלב הבא זו נוטי דוג ככה שאם זה באמת ישוחק ככה אז מדהים.

המשחק של SP הוא בינתיים הפתעה נהדרת. נראה פשוט מצוין.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 יוני 2018, 05:04

וואו, DS.
עדיין אין לי מושג מה זה יהיה בכלל (אבל ראינו מעט גיימפלי סוף סוף) אבל זה פשוט מרגיש כמו המשחק הגדול ביותר אי פעם בערך.
ניהו 2 זה נחמד.

Yahel12
Warrior

הודעהעל ידי Yahel12 » 12 יוני 2018, 05:16

Death Stranding, הצילו הוא נראה כול כך טוב... נחכה לניתוח של מה שראינו אבל לפחות יש גיימפליי וזה נותן כיוון יותר טוב על מה המשחק , לאה סיידו ולינדזי ווגנר? DA FUCK אף אחד לא ציפה לזה

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 12 יוני 2018, 05:32

תצוגה מאוד מפוזרת של סוני, חצי שעה של משחקים עם המון הפסקות לא ברורות שהורגות מומנטום במקום לפמפם אותם וזהו, גם ככה הם הבטיחו שיהיו רק ארבעה-חמישה משמעותיים.

אבל אם נתייחס רק למשחקים בקצרה: DS מסקרן, קונטרול נראה טוב, את הסגנון של צושימה אהבתי מאוד (אגב, אני בדיוק משחק ארקהם נייט וקפץ לעין ה-Multi Takedown שם) ואת ספיידי פספסתי אבל נשלים כבר מחר.

ההדגמה של לסט אוף אס היתה סבבה. הדמו הזה הוא בתכלס רצף של סט פיסס קצרים, אבל הם השתלבו באופן שמרגיש משמעותית טבעי יותר ממשחקים קודמים. מעניין מה יבוא על הגיימפליי, לא זכור לי שהיה משהו חדש.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 יוני 2018, 05:36

טוב, מסיבה מאוד מוזרה.

מצד אחד - tlou, DS וgot נראים פשוט מדהים, וגם כל אחד בדרכו שלו. הם מאוד שונים אחד מהשני וזה תמיד נחמד.
ההכרזות של ניהו 2 והמשחק החדש של רמדי (אני מניח שגם re2 למי שזה מעניין אותו) הם לחלוטין יופי של דבר.
ספיידרמן השתמש בקטע גיימפלי כדי לחשוף רשימת אויבים מרשימה, כי חוץ מזה לא ראינו שום דבר חדש או מעניין בגיימפלי הזה. עדיין נראה טוב בכל מקרה, ויוצא כבר ממש בקרוב.

מצד שני - המבנה המוזר שלה היה קצת בעייתי. זה בסדר לזרוק טריילרים אחד אחרי השני בקצב, אבל צריך לתת כמה רגעים לנשום ולמתח להבנות.
ולא ראינו את סופרמן.. מה לעזאזל רוקסטדי עושים כבר כל כך הרבה זמן ולמה כבר שנה שלמה יש שמועות משוגעות סביב המשחק סופרמן הזה כאילו הוא עומד להיות מוכרז בכל רגע, והוא לא מגיע..
גם הכרזות באמת מרגשות לא קיבלנו, אמנם ידענו לצפות לזה אבל איפשהו כן קיוויתי, אולי אפילו ציפיתי, להכרזה אחת ענקית ומפתיעה.

סך הכל, זה הגיוני להגיד שכל מה שהראו היה סופר מוצלח, ושראינו גיימפלי מצוין משלושה משחקים שנראים כדבר הבא, אבל שהתערוכה עצמה הייתה די מבאסת? :)
יכול להיות שאני סתם אולד-סקול והמבנה המוזר הפריע לי, כי כאמור מה שהיה היה מצוין.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 12 יוני 2018, 07:06

לא יודע מה הם חשבו לעצמם עם הפורמט הזה, זה היה מיותר שלא נאמר מטומטם לחלוטין. בסטרים של eza כולם היו בעצבים וחוסר ודאות וזה הרגיש כאילו זה בדרך להתרסקות מוחלטת.
אבל אחרי ההפסקה ההזויה בין tlou ל GoT בה החליפות מושכים זמן כדי שהקהל יעבור לאולם נורמלי שמזכיר תערוכה של e3 , הם הצילו את המצב , כל מה שהם הראו היה מעולה בלי יוצא מן הכלל, טריילר אחרי טריילר בלי כל השטויות מסביב, בלי פילר. אבל זה כמובן קל יותר לעשות כאשר התערוכה שלך די קצרה, בטח ביחס למייקרוסופט.

כדי להמשיך עם הבלאגן ההזוי בהתחלה , אחרי שהסתיימה התערוכה הם הראו עוד טריילר ב post-show - כתובית של סטודיו יפן! כתובית של FROM ! ׁ צליל של בובה ? בלאדבורן 2 ?!?! אמממ לא, מדובר באיזה משחק VR.. המשחק "המוזר" שלהם אני מניח. כנראה לא בכוונה אבל זאת הייתה חתיכת הטרלה. סה"כ FROM חשפו שלושה משחקים ב e3 (רק Sekiro נראה כמו הדבר האמיתי) ורוקסטדי עדיין לא חשפו כלום אחרי שלוש שנים? מאכזב. כמובן שלא מאכזב כמו פפ7 שלא היה שם, אבל זה מה שקורה שמאמינים לסקוור. אף פעם על תאמינו לסקוור.

ראיתי עכשיו את הטריילר השני של רזידנט אוויל 2 והוא נראה אפילו יותר טוב מזה שהם הראו בתערוכה. וואו. בין זה ל dmc שגם נראה מאוד טוב ורץ כנראה על אותו מנוע, למאנסטר האנטר שהוא אחד המשחקים האהובים עלי בדור הזה , הם לגמרי על הגל. בעצם מאז רזידנט איוול 7 שהיה אחלה הם מפציצים אחרי כמה שנים לא טובות. קאפקום חזרה.

אם ספיידרמן שיוצא בספטמבר לא היה נראה כל כך טוב (בעיקר הגיימפלי בעיר הפתוחה שהם הראו ב Post-show) הייתי אומר ש GoT ו DS הם בטוח משחקי פס5, הם נראו יותר מידי טוב. גם tlou נראה מדהים גרפית אבל איכשהו אמין יותר בעיני כמשחק פס4, למרות שהגיימפלי נראה מתוסרט לאללה.. אבל עוד פעם , מאמין להם כי נוטי דוג, זה מה שהם עושים.

לא יודע מה לחשוב על התערוכה הזאת, התחיל הזוי ונגמר מהר מידי לטעמי. אם הרצף הנהדר של הטריילרים ודמואים היה ממשיך עוד קצת, עוד 2-3 משחקים שחשבתי/רציתי שיהיו שם, הייתי חושב שזאת תערוכה נהדרת כי המשחקים באמת היו אש.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 12 יוני 2018, 07:52

לא יודע אותי מאוד אכזב
את המשחק ביפן העתיקה הציגו בעבר ,אני מאוד רוצה אותו ,אבל ממש לא חדש
אנחנו יודעים על TLOU 2 כבר הרבה זמן ,גם פה רוצה אותו ,אבל לא חדשות
בדיוק אותו הדבר ספידרמן
RE2 ניראה מצוין

אבל בגדול ,מאוד מאוד מאכזב ,שלא ראינו מספיק דברים חדשים
יש כמה משחקים שאני בטוח יקנה ,אבל חשבתי אליהם כבר מהשנה הקודמת

בכל מקרה נכון לכרגע ,MS מובילה ,לא כי היה טוב פשוט הראו כמה דברים חדשים
סוני נפילה גדולה השנה
מחזיק הצבעות לנינטנדו ,מקווה לראות פיקמין חדש
פוקימון חדש
משחקיות ממטרואיד פריים 4
מאריו ולואיגי או נייר
ובבקשה בבקשה WAVE RACE חדש ,כן לא יקרה ,אבל אפשר לחלום

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 יוני 2018, 07:54

אוקיי ראיתי את המסיבה קצת באיחור אבל בקטנה.

הרגשות שלי מעורבים, קודם כל הפורמט של המסיבה היה גרוע ברמות. מה נסגר עם סוני, למה הם מחפשים לדפוק לעצמם ככה? זה לא שלא היה תוכן טוב להראות שהיה צריך ללכת לפורמט מפגר שכזה, היה מספיק תוכן למסיבה סבבה אבל הפרזנטציה רעה מאוד. הם כבר עלו על הפורמט הכי טוב אי פעם שנראה ב E3 ב 2016 אז למה בכלל לזוז מילימטר מהסגנון הזה?

אבל גם מבחינת תכנים אני לא הייתי שלם ממש עם כולם:

TLOU 2 נראה פשוט מטורףףףףף מבחינה גראפית. איך זה בכלל אפשרי!? זה לא מרגיש שהמשחק הזה שייך לאותה חומרה כמו שאר המשחקים. זה הדבר הכי מרשים ויזואלית שראיתי אי פעם בפער גדול ובקלות הייתי מאמין שזה משחק השקה לפס5. הקפיצה מאנצ'רטד 4 לזה זה אשכרה כמו הקפיצה מאנצ'רטד 1 ל 2 או אפילו ל 3 על הפס3, מי בכלל חשב שזה אפשרי עם החומרה המאוד פשוטה וישירה של הפס4?? (גם אם לוקחים בחשבון את הפרו)

החשיפה מבחינה סינמטית היתה שלמות, אבל הבעיה היא שאנחנו לא נולדנו אתמול וכולנו יודעים שהמשחק לא ישחק ככה.

זה לא שמדובר בזיוף, כל המכניקות שהוצגו שם הן אכן קיימות במשחק, אבל מה שלא קיים זה כל הדבר ה seamless הזה שקורה ברצף. רק תזכרו בחשיפה של TLOU על הפס3 עם הגיימפליי במלון כדי להבין על מה אני מדבר. האם אפשר לתפוס מישהו בן ערובה במשחק הסופי? ברור. האם אויבים לעיתים מתחננים על חייהם? כן. האם לעיתים הם גם בורחים? כן זה קורה. האם כל האירועים האלו קורים ברצף בצורה כה מושלמת, סינמטית וקוהרנטית כל כך כאילו זה סרט הוליוודי לכל דבר? ממש ממש לא. הגיימפליי בסופו של דבר זה עדיין גיימפליי של משחק ולא של סרט חי, ובלתי ניתן לשחזר את מה שהלך בחשיפה ההיא של TLOU גם אם תשחקו ותתאמנו על זה מיליון פעם, וככה גם יהיה עם TLOU 2.

לכן אני לא יודע מה לאמר כי מצד אחד זה מהדברים הכי מדהימים שראיתי, אבל מצד שני כולנו יודעים שהמשחק לא ישחק ככה.

קיוויתי באיזשהו מקום לחשיפה יותר "gamey" שכזאת, שיראו גיימפליי קצת בעולם פתוח, את כל השינויים שמכניסים כולל קרבות קליקרים ובני אדם ביחד ובנפרד, בכלל את האבולוציה של המותג מהמשחק הראשון. בסוף קיבלנו חשיפה אולטרה מרשימה מבחינת סינמטיות אבל שלא באמת מציגה הרבה חוץ מ "חשיפה סטייל TLOU הראשון רק באיזור עם סקייל גדול יותר", המינימום שהיו צריכים זה לערב איכשהו את הקליקרים או יצורים אחרים בדמו הזה כדי להראות איך האינטרקציה שלהם בעולם ביחד עם אויבים אנושיים עובדת ואיך אלי יכולה לנצל את זה לטובתה כדי להנצל מהסיטואציה שנכנסה אליה. זה היה משהו שמבדיל בצורה ברורה יותר בין החשיפה ב 2013 לחשיפה הזו. סוני הבטיחו deep down ומה שהראו לא ממש מספר לי מספיק על המשחק הזה.

אה ואני עדיין חושב שזו היתה טעות להביא המשך ישיר עם אותן דמויות, לא היה צריך לגעת בסיפור של אלי וג'ואל ומהבחינה הזו הטריילר הזה לא שינה את דעתי, אבל זה עוד מוקדם מדי לשפוט כי אנחנו לא יודעים כמעט כלום על הסיפור ומה שעשו עם זה, אני פשוט סקפטי שיצא מזה משהו טוב מספיק עם אותו אימפקט כמו הראשון שזה מצדיק המשך ישיר.

ולמרות כל מה שאמרתי, למרות הסייגים וכל מה שאני יודע שזה לא ישחק ככה ושלא באמת הראו אבולוציה גדולה מספיק מהחשיפה הקודמת וכו', אני לא יכול שלא לתת לדבר הזה את משחק התערוכה רק בגלל שזה כל כך הרבה יותר מרשים מכל שאר הדברים שהראו. מה לעשות, פאנבוי :)

אחרי זה עברו ל GOT, גם פה קצת רגשות מעורבים, קודם כל זה המשחק הכי מעניין שסאקר פאנץ' אי פעם עשתה, כאילו זה המשחק הראשון שלהם שאני באמת רוצה לשחק ולא בקטע של "נחכה שיגיע לפלוס" כמו הקודמים, ככה שמהבחינה הזו זו כבר קפיצת מדרגה גדולה. אבל, זה לא בדיוק היה מלהיב כמו מה שגרילה עשתה עם החשיפה של הוריזון בזמנו, נראה משחק סבבה כזה שיכול להיות כיף, לא ממש מאסטרפיס או משהו שיעשה אימפקט רציני כשיצא.

אני עדיין לא סומך על סאקר שידעו לבנות פה עולם ומשימות מספיק טובות, כן אפילו פחות ממה שסמכתי על גרילה בזמנו. אולי אני פשוט נכוויתי יותר מדי מאינפמס האחרון ואני לא רואה אותם עושים את קפיצת המדרגה הזו, לא יודע, אבל הגיימפליי הזה לא הראה משהו מדהים מעבר לנראה משחק מהנה וכיפי. זה לא שיש הרבה מילים רעות לאמר על זה, הגראפיקה פצצה כצפוי (אבל בתכלס אחרי TLOU 2 כל הדיבורים על גראפיקה של משחקים אחרים מרגישים די מיותרים, הכל מחוויר לעומתו) והאומנות מהממת, הגיימפליי גם אם פשוט יחסית נראה מהנה וזורם, הסיפור אומנם לא נוטי דוג אבל עושה רושם שלגמרי serviceable, וזהו. אין גם הרבה דברים מדהימים במיוחד. סבבה שכזה :)

ועכשיו לחשיפה המאכזבת מכולם, Death Standing, מה זה היה עוד הפעם?? קיוויתי שבשלב הזה הם יפסיקו עם כל המשחקים מסביב ויראו לנו מה המשחק הזה רוצה מאיתנו אבל לא, כל הגיימפליי שקיבלנו זה נורמן רודוס הולך לו בסביבות מהממות ביופיין, לפעמים מנסה להתחמק מכל מני יצורים מרחפים. אני מצטער אבל זה פשוט לא מספיק בשבילי, שוב אני חוזר להבטחה של סוני שלא סופקה ל Deep Down ובתכלס אנחנו עדיין לא מבינים על מה המשחק ואיך הוא בדיוק עובד. אני בטוח שיש כאלו שאוהבים את זה אבל כבר נשבר לי ורציתי משהו יותר קונקרטי. האלמנט החברתי כמו שרונן ציין (רגע לפני שמקבל באן בצדק על השמות שעשה פה בפורום בלילה) הוא אכן לא מבשר טובות גם וביחד עם כל מה שראיתי הציפיות שלי הן ברצפה כרגע.

בדוק אבל שקיאו יאהב את השטות הזו הכי הרבה במסיבה (חוץ אולי מהמשחק של רמדי) :)

ובסוף קיבלנו את המשחק הכי "שלם" כרגע שזה ספיידי, פה יצאתי יותר מסופק ומרוצה ואין הרבה מה לאמר, המבקרים שלו אומרים שזה מרגיש כמו ארקהם בגרסת ספיידי ואני אומר bring it on! לא יכלתי לבקש יותר ממה שאינסומניאק עושים פה, מערכת הקרב, ה set piece, הכל, פשוט פצצה. הגראפיקה בלילה ב indoor חלשה מאוד ביחס למה שראינו עד עכשיו אבל מיד בסיום המסיבה הראו גיימפליי חדש של ספיידי בעיר הפתוחה וזה חזר להיות אחד הדברים הכי מהממים שיש היום.

זה לא משחק שיקבל את אותם הציונים שארקהם קיבל בדור הקודם, זה כבר ברור, הוא לא מוסיף הרבה לז'אנר, אבל וואלה מי יכול להתלונן על משחק ספיידי ברמה של ארקהם? אני בטח שלא.

אה ובתור פאנבוי רזי (בסגנון אימה) ענק אני חייב כמובן גם להזכיר את רזי 2, מצד אחד מבאס שלא קיבלנו משחק אולד סקול בסגנון כמו הרזי הראשון, אבל מצד שני קשה להאשים את קאפקום ואני חושב שזה בסך הכל יצא לטובה כי אנחנו הולכים לקבל משחק חדש ב 100% פחות או יותר מבחינת ההשקעה וההפקה במקום הפקת אינדי שכזו כמו שהיינו בטח מקבלים אם הם היו הולכים על הסגנון של פעם, וגם הגיימפליי של הירי יהיה הרבה יותר טוב ומשמעותי מאשר הסגנון הישן אז יש בזה פלוסים. אני השלמתי עם זה ואני מרוצה מאוד ממה שראיתי שם, אם לא יפשלו אני בדוק קונה את זה בהשקה (וזה ממש קרוב, כבר בתחילת השנה הבאה!)

ואיזו הפתעה גם עם הכרזה של משחק חדש מרמדי במסיבה של סוני. לא יודעים הרבה אבל הקטעי גיימפליי נראים ממש טוב, מצד שני זה היה נכון גם לקוואנטום וראינו מה יצא, נקווה לטוב. זה המשחק רמדי הראשון שכנראה אשחק מאז מקס פיין על ה PC :)

היה כיף גם לשמוע שיוצא NG+ ל GOW, בטוח שאעשה עליו סיבוב נוסף עכשיו.

וזהו, מסיבה שקשה לי לאמר שהיתה טובה במיוחד, אפשר לדבר על אכזבה מסויימת גם מבחינת הדברים שכן ידענו שיהיו שם, אבל בו זמנית גם לא מעט התלהבות ואספקטים חיוביים מאותם דברים וחשיפות אחרות. DS האכזבה הגדולה, GOT לא הולך להיות יצירת מופת אבל הוא כן צעד גדול לסאקר שנראה שהולכים להוציא משחק טוב שמעניין מישהו לשם שינוי (ולא בגלל שאין מה לשחק כמו שהלך עם SS בהשקה של הפס4). TLOU2 גם אכזב במובנים מסויימים מבחינת איך שבחרו לחשוף אותו אבל בו זמנית הוא כל כך הדהים ולמרות כל ההסתייגויות שיש לי הוא עדיין משחק התערוכה שלי.

הפורמט היה רע אבל מבחינת תוכן משמעותי זו המסיבה ביי פאר הכי טובה מבחינתי, למרות שאין לי ספק שבדירוג הכולל התצוגה של מייק תקח בגדול כי הם בניגוד לסוני (וקשה לי להאמין שאני אומר את זה אחרי סוני של 2015-2016) יודעים להרים שואו טוב עם הדברים שיש להם.

טוב אני חייב לזוז, נתראה בנינטנדו :)

עריכה: כתבתי מגילה של החיים :shock:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2018, 09:42

מסיבה מאכזבת לדעתי, אבל לא מאוד...
הטוב:
- הטריילר + גיימפליי של TLOU2 היה מדהים, נראה כמו עוד יצירת מופת של נוטי דוג, לא שזה מפתיע אבל הגיימפליי - גם אם לא יהיה בדיוק אחד לאחד ככה - נראה פשוט אדיר.
- גם ספיידרמן היה נראה טוב מתמיד, האמת שהוא הכי הפתיע אותי לטובה פה. נראה לי שאין סיכוי שיהיה פחות ממשחק של 8.8 ככה, ממש עושה רושם של הצלחה, מעל ומעבר למה שחשבתי.
- ואני *מאוד* אהבתי את GOT, למרות שכן יש בו משהו גנרי... אבל אין לי ספק שזה יהיה המשחק הכי טוב של SP, ואהבתי שהם הולכים על סגנון מאוד "מציאותי", גם בקרבות. סה"כ זה נראה משהו יחסית נאמן להסטוריה ולדרך הלחימה של הסמוראים... זה נראה גנרי רק ליד דברים כמו NIOH, אונימושה ושות', אבל בצפייה שנייה הוא ממש מדהים. וכיף לראות שהוא לא לדור הבא כמו שחששתי :)
- הופתעתי לראות את NIOH2 ואת CONTROL, מעניין יהיה לראות את NIOH2 מול הSEKIRO הזה של FROMSOFTWARE
את CONTROL היה ניתן לזהות שזה של רמדי מהשוט הראשון. זה נראה כמו קוונטום ברייק על סטרויאידים, שזה כמובן דבר מעולה... אני חושב שזו ההכרזה הכי טובה של סוני הערב. וזה קצת באסה.
- לא הופתעתי מRE2 אבל היה טריילר נחמד. אני לא רואה את עצמי רוכש אותו, אבל מעריצי RE בטח מתלהבים.

הרע:
- הפורמט. זוועה. איזה מזל שלא התעוררתי במיוחד, ויכולתי להעביר את כל הדיבורים וקטעי המוזיקה.
- DEATH STRANDING. כן, תסקלו אותי, אבל זה לא היה טריילר טוב לדעתי. אז אנחנו יודעים עכשיו שאיסלנד, או איפה שזה לא יהיה - נראית טוב ויש המון שטחים פתוחים יחסית ו............ ריקים לחלוטין? לא יודע, משהו פה לא עבד לי. וממש רציתי לראות את קוג'ימה מדבר על המשחק. אולי זה יגיע בהמשך התערוכה איכשהו, לא יודע... אבל אני ציפיתי למשהו שיפיל אותי מהרגליים, ואת זה קיבלתי רק עם TLOU2 בתערוכה הזו.
- KH3. אני יוצא מE3 הזה מאוד לא מתלהב מהמשחק הזה. מה נסגר איתם? פאקינג שודדי הקריביים... נראה כל כך... רגיל ולא מיוחד ולא דיסני ולא קשור למשחק. כאילו פשוט להכניס אנשים בין כל הדמויות הצבעוניות של דיסני. אפס דמיון, וכל כך, כל כך הרבה טקסט קרינג'י. למה הם עושים את זה? לא שזה חדש בKH, אבל שנים שלא יצאו משחקים חדשים בסדרה, והיפנים, כמו גם הרבה מפתחים אירופאים - עדיין לא התקדמו לכתוב טקסט נורמלי, אמין, מעניין... זה כל כך מעצבן ומרחיק אותי עוד ועוד ממשחקים יפנים שכל כך אהבתי כשהייתי ילד... המערב התבגר ביחד איתי והם נשארו הרחק מאחור.
- כל מה שלא הופיע, ויש המון כאלה... אז נכון, אנחנו לא צריכים לקבל סתם הכרזות בלי לראות שום דבר כמו שבת'זדה עשו, אבל כשיש כל כך מעט משחקים להציג - החסרון הזה מאוד בולט. איפה הרימייק הבא של בלופוינט? איזה טיזר לפרוייקט הבא של נוטי דוג? איפה ספיירו? איפה המשחק הבא של רוקסטדי? איפה WILD? איפה DEEP DOWN או מה שלא נהיה ממנו מאז? איפה תאריך היציאה של DREAMS? מה לעזאזל הולך עם AVENGERS? ואני בכלל לא שואל על FF7R...
הבעייה היא שסוני הרגילה אותנו ליותר מדי בשנים האחרונות, אז עכשיו המעבר החד הזה, ועוד דווקא בשנה שמיקרוסופט מפציצים - זה ממש מאכזב. ציפיתי לאיזו הכרזה מפציצה בסוף שתפצה על זה... לא הגיעה :/

הדבר שהכי טוב פה זה שזו הייתה ככל הנראה ירידה לצורך עלייה בשנה הבאה :D ואולי גם בTGS נקבל כמה הפתעות... בקיצור, הציון שלי:
7.5/10
נערך לאחרונה על ידי Laskin ב 12 יוני 2018, 12:02, נערך 4 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 12 יוני 2018, 09:51

בתור הפאנבוי של רמדי בפורום, המשחק נראה מעניין מאוד, ובעיקר נראה כאילו הם אשכרה מממשים את הפוטנציאל שהיה במערכת של QB לאינטראקציה עם העולם, שלא באה לעולם לכדי ביטוי המשחק המקורי. מקווה מאוד שלא יפשלו איתו, כי הטריילר היה ערוך מעולה לטעמי.

בכל מקרה - בשאר ההכרזות והטריילרים אצפה בהמשך.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 12 יוני 2018, 10:16

ספירו שיך היום לאקטיוויזיון ,וידוע שהם עושים
רימיק ל3 המשחקי ps1

כמו שעשו לקראש
גם די בטוח שלא יהיה בבילעדיות ,כי מזמן הסדרה לא בילעדי

לסוני יש זיכיונות כמו sly
גאק
וראצאט ,בפלטפורמות ,אבל לא הציגו אף משחק חדש
הסדרות האלו

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 יוני 2018, 11:11

אגב, ה"חברה" החדשה של אלי ישראלית? כי היא לגמרי נראית ככה :D
אפילו צמיד חמסה יש לה... כמובן שזה לא ממש מאפיין ישראלי, אבל עדיין, היא ממש נראית כמו ישראלית

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 182 אורחים