נושא הדור הבא

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: נושא הדור הבא

הודעהעל ידי Laskin » 22 ינואר 2020, 12:13

אפשר להבין מזה האם יש לו ספק כח פנימי או חיצוני?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 ינואר 2020, 12:15

Laskin כתב:אפשר להבין מזה האם יש לו ספק כח פנימי או חיצוני?

נראה כמו פנימי.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 ינואר 2020, 12:43

Sony hall בניו יורק סגור ב-29 לפברואר ל"אירוע פרטי", החשיפה של הפס5? העורך של EGM לשעבר גם אמר שהאירוע יהיה בסוף פברואר. ויותר חשוב, דודו אהרון מביא הופעה של החיים ב-23!
sonyhall.jpg
sonyhall.jpg (73.4 KiB) נצפה 6188 פעמים

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 ינואר 2020, 13:41

פספוס, דודו יכול היה להרים את האירוע לגבהים חדשים, הרבה יותר מהאיש עם החליל של טסושימה.

וקצת מבאס. אותי לפחות. קיוויתי לאירוע בתחילת פברואר. ממש שבוע ראשון כזה. עדיין מקווה שיפתיעו אותי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 ינואר 2020, 14:44

Laskin כתב:פספוס, דודו יכול היה להרים את האירוע לגבהים חדשים, הרבה יותר מהאיש עם החליל של טסושימה.

וקצת מבאס. אותי לפחות. קיוויתי לאירוע בתחילת פברואר. ממש שבוע ראשון כזה. עדיין מקווה שיפתיעו אותי.

אני דווקא יכול לראות רימייק של SOCOM שבו הם מסתובבים בעיר ערבית ודודו אהרון מתנגן ברקע.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 ינואר 2020, 15:03

בדקתי ביוטיוב ויש לו שיר שקוראים לו "חלומות".
דרימס יוצא באמצע פברואר.
מקריות?! לא נראה לי!!111

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 ינואר 2020, 19:58

או ואו, נינג׳ה ת׳אורי פשוט חושפים את כל המבנה והעבודה של הסטודיו. הם עוברים לעבוד בשיטה חדשה שהם קוראים לה דרדנאוט. החברה מחולקת לצוותים קטנים שיפתחו חוויות AAA קצרות סטייל הלבלייד. הם כרגע 120 אנשים וברגע שבלידינג אדג׳ יצא כל החברה תעבוד בשיטה. זה חלק ממה שהם עכשיו עובדים עליו:
- הלבלייד 2 שעובד עליו צוות כפול מהמשחק המקורי (40 במקום 20).
- פרוייקט insight, סוג של פרוייקט רפואי שנועד לעזור לחולי נפש וסובלים מפוביות, יש מצב שזה vr. לא ממש ברור כל העניין.
- משחק חדש בשם פרוייקט mara. משחק בלוקיישן אחד עם דמות אחת שמנסה להעביר איך זה לאבד את השפיות. אם מה שמראים בטריילר זה בזמן אמיתי, ואו זה פוטוראליסטי.

אז בעצם החל מהיציאה של בלידינג אדג׳ נינג׳ה ת׳אורי יהיו 120 אנשים שמחולקים (בנתיים) ל4 מיני צוותים שעושים חוויות AAA קצרצרות סטייל הלבלייד.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 22 ינואר 2020, 20:16

מעולה, זה יושב בול על גיימפאס. הם אמרו שהם רוצים לחקור אפשרויות חדשות בסטוריטלינג ונותר לקוות שימצאו דרכים מעניינות לעשות את זה בגיימפליי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 ינואר 2020, 20:29

גרפיקה מטורפת לגמרי:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 ינואר 2020, 20:47

ממש מגניב, אבל קצת משונה ש-3 משחקים מתוך 4 שלהם מתרכזים במחלות נפש :)
מקווה מאוד שהפרוייקט הנוסף הוא המשך של enslaved
בגרפיקה של הדור הבא הוא יכול להיות מדהים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 ינואר 2020, 20:51

Laskin כתב:ממש מגניב, אבל קצת משונה ש-3 משחקים מתוך 4 שלהם מתרכזים במחלות נפש :)
מקווה מאוד שהפרוייקט הנוסף הוא המשך של enslaved
בגרפיקה של הדור הבא הוא יכול להיות מדהים

נראה שהם הולכים על גמישות. אני לא חושב ששום דבר עוצר אותם ממניח לשים פתאום 70 אנשים על אנסלייבד 2 בזמן שעוד שני צוותים של 25 עובדים על שני דברים אחרים. זה קונספט נחמד, לפצל את החברה ולתת גמישות לעשות משחקי AAA אבל לאו דווקא 20 שעות ב-60$ אלה חוויות קצרות ומהודקות. זה גם יושב בול על גיימפאס, אני בטוח שמיקרוסופט לא בוכים שהם יפמפמו להם משחק או שניים בשנה לשירות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 ינואר 2020, 20:59

צחוקים, זה מבוסס על האולפן של NT:
תמונה
תמונה

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 22 ינואר 2020, 22:20

קצת מאכזב האמת, היו לי ציפיות אחרות מ NT אחרי שמייקרוסופט קנו אותם

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 ינואר 2020, 22:27

idan כתב:קצת מאכזב האמת, היו לי ציפיות אחרות מ NT אחרי שמייקרוסופט קנו אותם

הם אמרו כשקנו אותם שיש להם תוכניות מאוד ספציפיות, כנראה אלה היו התוכניות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 ינואר 2020, 22:45

לא בטוח איפה לשים את זה, דמו חדש של יוניטי:

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 ינואר 2020, 07:36

לא יודע איך להגיב לידיעה על נינג׳ה, על פניו נשמע כמו רעיון נחמד שבאמת תואם לפילוסופיה של גיימפאס אבל מצד שני קצת חפרו עם כל ה theme של החולי הנפשי וגם יש חשש שחלק מהחוויות ירגישו מאוד דלות וזולות ברמה שעדיף כבר היה לקבל AAA ״אמיתי״ אחד.

הטריילר של המשחק החדש באמת נראה מרשים גראפית אבל זו בסכ״ה נראית כמו סביבה סטטית ומוגבלת שכזו מההצצה שראינו, הרי לסוג כזה של פוטוריאליזם הגענו גם על חומרות חלשות בהרבה עם הטק דמו של דירה בפריז שרץ על אנריל 4 לא ככה?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 ינואר 2020, 10:37

bling כתב:לא יודע איך להגיב לידיעה על נינג׳ה, על פניו נשמע כמו רעיון נחמד שבאמת תואם לפילוסופיה של גיימפאס אבל מצד שני קצת חפרו עם כל ה theme של החולי הנפשי וגם יש חשש שחלק מהחוויות ירגישו מאוד דלות וזולות ברמה שעדיף כבר היה לקבל AAA ״אמיתי״ אחד.

הטריילר של המשחק החדש באמת נראה מרשים גראפית אבל זו בסכ״ה נראית כמו סביבה סטטית ומוגבלת שכזו מההצצה שראינו, הרי לסוג כזה של פוטוריאליזם הגענו גם על חומרות חלשות בהרבה עם הטק דמו של דירה בפריז שרץ על אנריל 4 לא ככה?

כן, גם לי עבר בראש "שוב מחלות נפש?" יחד עם "אין לכם עוד שחקנית שאפשר ללהק?". וכן, גם הדמואים הארכיטקטונים של UE4 עלו לי לראש אבל מאחר ואף משחק אי פעם לא התחיל אפילו להתקרב לרמה הגרפית הזאת, כנראה שיש הבדל בין לבנות סביבה בגודל 50 מ"ר לדמות קטנטן שכזה ולבנות משחק באיכות הזאת. אני גם חושב שמה ש-NT הראו נראה משמעותית טוב מהדירה, בעיקר כי UE4 התקדם מאוד מ-2015. בעיקר ההשתקפויות צרמו לי בדמו דירה, דמו שלא ראיתי שנים (וגם שחקתי בזמנו על ה-1070GTX שלי).

אני חושב שזה מעניין הכיוון שהם לוקחים, כלומר להפציץ איזה משחק וחצי בשנה כל שנה כשכל אחד שונה לגמרי מהקודם וחוקר דברים אחרים זה ממש מעניין. אבל אני רוצה שתהיה להם גמישות. כלומר אם פתאום בא להם ש-100 אנשים יעבדו על אנסלייבד 2 ו-20 נוספים יעבדו על אחד מהמשחקים הקטנים האלה אז שיעשו את זה. שלא ירגישו, אמממ... משועבדים (הבנתם? אנסלייבד?) לשיטה.

האמת שזה די מצחיק לחשוב על זה אבל יש לMS עכשיו כמות אדירה של צוותים. יש להם 15 סטודיואים אבל למשל NT מחולקים ל-4 צוותים, פלייגראונד ל-2 צוותים ואובסידיאן בדיוק הייתה במצב שהיא עובדת על 3 משחקים במקביל. כלומר יש מצב ש-MS מפתחת כרגע בצד א' בסביבות ה-25 משחקים. זאת גישה כל כך שונה מסוני, הרי סוני מעדיפה להוציא משחק AAAA עצום סטייל GOW פעם בשנה או שנתיים בזמן ש-MS רוצה להוציא 10 בלעדיים קטנים בהרבה בשנה. בכל מקרה אני מקווה ששתי החברות ידעו לערבב את הגישות, אני לא רוצה לקבל מסוני רק 4 משחקים טובים בדור, לא משנה כמה ענקיים הם, ואני לא רוצה לקבל ממיקרוסופט 80 משחקים קטנים יחסית בדור ואף AAA ענקי איכותי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 ינואר 2020, 10:49

אני כמוכם חושב שזה ממש מתאים לגיימפאס, ובהחלט יכול לגרום לי לחדש את המנוי שאני אבטל מיד אחרי אורי.

בנושא אחר - נראה שסוני מקשיבים לי, וPSVR2 יוצא יחד עם הPS5
https://techbriefly.com/2020/01/21/play ... publisher/
הלוואי וזה נכון... ועוד יותר הלוואי שזה אלחוטי ויקבל תמיכה נורמלית למחשב :)
ואם זה נכון - כדאי מאוד שיהיה להם את ALYX. הכרזה עליו ביחד עם המכשיר תהיה תוספת מעולה לאירוע שלהם.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 26 ינואר 2020, 08:01

האתר של Bluepoint קיבל עדכון אתמול, חוץ מזה שמצויין בו שהקבוצה גדלה למעל 90 עובדים יש טיזר קטן על הפריקט הבא שלהם שאמור להיות בלעדי לפס5:

Our latest project is the largest in our history, and aims to define the visual benchmark for the next generation of gaming hardware.

מכוונים להיות הבנצ׳מארק לחומרת הדור הבא.

על זה דיברתי בהקשר להחלטה האומללה של מייקרוסופט עם התמיכה בוואן לשנה-שנתיים אל תוך הדור, למרות שהקונסולה שלהם חזקה יותר, לפס5 יצאו בלעדיים שינצלו את החומרה בצורה יפה ויצרו תחושה שלמרות המספרים המשחקים הכי יפים נמצאים על הפס5 מה שימעיט מכל המסר של ״הכי חזקה״.

והנה, בלופוינט כבר יעשו את זה בהשקה או בחלון השיגור ככל הנראה, המשחק הזה ככל הנראה הולך להראות מדהים, סיכוי טוב שיהיה ה showcase בהשקה של הדור הבא ולמייקרוסופט ככל הנראה לא הולך להיות שום מענה לזה בצד השני למשך שנה - שנתיים, לטעמי יש לזה חשיבות גדולה מאוד בשנים הראשונות והרגישות של הדור הבא.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 ינואר 2020, 08:55

סליחה, אבל מאיפה אתה מביא את זה שבלופויינט יעשו משהו יותר יפה מכל ההיצע של MS? כלומר אולי, יש להם track record טוב עם SOTC, אבל מאיפה אתה מביא את זה? ביחוד אם הקונסולנ של ms חזקה יותר. בגלל שורה שיחצ״ן כתב באתר שלהם? כלומר אפילו לא כתוב שהוא בלעדי לדור הבא וזה בגלל רימייק למשחק ישן.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 ינואר 2020, 10:16

עם כל הכבוד לבלופוינט, הפרוייקט שלהם, מה שזה לא יהיה - סביר להניח שלא יהיה הדבר הכי מתקדם, לא ינצל את הSSD ולא ייתן חוויות שעוד לא חווינו, אלא כנראה משהו יחסית פשוט, באריזה מאוד מאוד יפה. וכמה שהיא תהיה יפה, אני לא חושב שדברים כאלו הם מה שיפוצץ לנו את הראש.
תחשוב על משחקי QUANTIC DREAM - הם מאוד מרשימים, אבל אף אחד לא מתלהב מזה כמו שמתלהבים למשל ממשחקי עולם פתוח מאוד מרשימים, או אנצ'רטד וכד'... כי הם פשוטים. כנ"ל RE2... זה כאילו לא חכמה לעשות משהו ממש ממש יפה אם הסביבות והכל מסביב לא הכי אינטראקטיביים, בלשון המעטה.
אני חותם על זה כבר מעכשיו, שHALO INFINITE למשל יהיה מרשים יותר בסך הכל על הXSX מאשר הפורייקט של בלופוינט על הPS5, וזאת למרות שהוא קרוס ג'ן והפרוייקט הזה כנראה בלעדי לדור הבא. גם אם מבחינות מסויימות הוא מן הסתם יהיה יותר מרשים - זה פחות "נחשב".
מה שבאמת יפוצץ ראשים בדור הבא זה עולמות גדולים ומפורטים, ואפילו מערכות שמש שלמות, שנטוס דרכם במהירויות שיא, עם מאות או אלפי NPCs מפורטים יחסית במקביל, שמגיבים בצורה אמינה יחסית למה שמתרחש... דברים כאלה.

לגבי זה שהקונסולה של מיקרוסופט חזקה יותר - זה פחות רלוונטי. לא חושב שגם אם היא תהיה חזקה יותר ב-33% זה משנה הרבה, כל עוד הם יספקו חוויות שמיועדות לדור הזה, בהגדרות גבוהות יותר בדור הבא. סביר מאוד להניח שלגרילה יהיה משחק מרשים יותר בתקופה הזו, אבל בלופוינט? קצת מתקשה להאמין שהם יספקו משהו שיתקרב למה שגרילה מביאים.
מצד שני, אולי בלופוינט גם עברו לDECIMA ואז מי יודע...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 ינואר 2020, 10:40

Laskin כתב:עם כל הכבוד לבלופוינט, הפרוייקט שלהם, מה שזה לא יהיה - סביר להניח שלא יהיה הדבר הכי מתקדם, לא ינצל את הSSD ולא ייתן חוויות שעוד לא חווינו, אלא כנראה משהו יחסית פשוט, באריזה מאוד מאוד יפה. וכמה שהיא תהיה יפה, אני לא חושב שדברים כאלו הם מה שיפוצץ לנו את הראש.
תחשוב על משחקי QUANTIC DREAM - הם מאוד מרשימים, אבל אף אחד לא מתלהב מזה כמו שמתלהבים למשל ממשחקי עולם פתוח מאוד מרשימים, או אנצ'רטד וכד'... כי הם פשוטים. כנ"ל RE2... זה כאילו לא חכמה לעשות משהו ממש ממש יפה אם הסביבות והכל מסביב לא הכי אינטראקטיביים, בלשון המעטה.
אני חותם על זה כבר מעכשיו, שHALO INFINITE למשל יהיה מרשים יותר בסך הכל על הXSX מאשר הפורייקט של בלופוינט על הPS5, וזאת למרות שהוא קרוס ג'ן והפרוייקט הזה כנראה בלעדי לדור הבא. גם אם מבחינות מסויימות הוא מן הסתם יהיה יותר מרשים - זה פחות "נחשב".
מה שבאמת יפוצץ ראשים בדור הבא זה עולמות גדולים ומפורטים, ואפילו מערכות שמש שלמות, שנטוס דרכם במהירויות שיא, עם מאות או אלפי NPCs מפורטים יחסית במקביל, שמגיבים בצורה אמינה יחסית למה שמתרחש... דברים כאלה.

לגבי זה שהקונסולה של מיקרוסופט חזקה יותר - זה פחות רלוונטי. לא חושב שגם אם היא תהיה חזקה יותר ב-33% זה משנה הרבה, כל עוד הם יספקו חוויות שמיועדות לדור הזה, בהגדרות גבוהות יותר בדור הבא. סביר מאוד להניח שלגרילה יהיה משחק מרשים יותר בתקופה הזו, אבל בלופוינט? קצת מתקשה להאמין שהם יספקו משהו שיתקרב למה שגרילה מביאים.

בלופויינט אכן מקבלים יותר מדי מחמאות לדעתי, עד ל-SOTC הם לא עשו שום דבר מעניין חוץ מאשר פורטים ורימסטרים סבירים וגם ב-SOTC, עם כל הכבוד, הם לקחו משחק פס2 שרץ לגמרי על בסיס קוד של הפס2 (כלומר מעמסה על הזיכרון וה-CPU ברמה של פי עשרות עד מאות פחות ממה שהפס4 מסוגלת לעשות) והוסיפו על גבי זה שכבה של צבע. תוסיף את זה שהעולם של SOTC הוא ריק לגמרי, חסר כל חיים, בזמן שיש לו את הסגנון האומנותי מהיפים שהיו במשחקי הוידאו וקבלת בערך את הפרוייקט הכי קל גרפית שיכלת לקבל. אני מאוד רוצה לראות מה הם יעשו עכשיו, אבל עם כל הכבוד לתת להם יותר קרדיט מנוטידוג או פליפוני או סנטה מוניקה או גרילה? וואללה, קצת מוזר, כלומר מי הם בלופויינט בכלל?

בנוגע להיילו אינפנט, דווקא כאן אני לא בטוח שאני מסכים. מדובר במשחק שנבנה ל-ONE ועבר בשלב כלשהו לXSX, לרוב משחקים שנבנו לקונסולה אחת ואז עברו לדור הבא הם לא בדיוק בנצ'מארק טכני. רק קמאו עולה לי לראש למשחק מרשים טכנית בשיגור קונסולה שעשה מעבר בין דורות (הוא התחיל כמשחק גיימקיוב). מצד שני יש לך את המשחק של בלופויינט שהוא כנראה DS, משחק שמתרחש כולו בטירה חשוכה ש-90% ממנה מסדרונות. הם יכולים להשקיע כל כך הרבה כוח של ה-GPU וה-CPU באפקטים וכדומה שכנראה תראה שם דברים מטורפים לגמרי מבחינת מודלים ואפקטים.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 26 ינואר 2020, 11:03

DrKeo כתב:
Laskin כתב:עם כל הכבוד לבלופוינט, הפרוייקט שלהם, מה שזה לא יהיה - סביר להניח שלא יהיה הדבר הכי מתקדם, לא ינצל את הSSD ולא ייתן חוויות שעוד לא חווינו, אלא כנראה משהו יחסית פשוט, באריזה מאוד מאוד יפה. וכמה שהיא תהיה יפה, אני לא חושב שדברים כאלו הם מה שיפוצץ לנו את הראש.

בלופויינט אכן מקבלים יותר מדי מחמאות לדעתי, עד ל-SOTC הם לא עשו שום דבר מעניין חוץ מאשר פורטים ורימסטרים סבירים וגם ב-SOTC, עם כל הכבוד, הם לקחו משחק פס2 שרץ לגמרי על בסיס קוד של הפס2 (כלומר מעמסה על הזיכרון וה-CPU ברמה של פי עשרות עד מאות פחות ממה שהפס4 מסוגלת לעשות) והוסיפו על גבי זה שכבה של צבע. תוסיף את זה שהעולם של SOTC הוא ריק לגמרי, חסר כל חיים, בזמן שיש לו את הסגנון האומנותי מהיפים שהיו במשחקי הוידאו וקבלת בערך את הפרוייקט הכי קל גרפית שיכלת לקבל. אני מאוד רוצה לראות מה הם יעשו עכשיו, אבל עם כל הכבוד לתת להם יותר קרדיט מנוטידוג או פליפוני או סנטה מוניקה או גרילה? וואללה, קצת מוזר, כלומר מי הם בלופויינט בכלל?

בנוגע להיילו אינפנט, דווקא כאן אני לא בטוח שאני מסכים. מדובר במשחק שנבנה ל-ONE ועבר בשלב כלשהו לXSX, לרוב משחקים שנבנו לקונסולה אחת ואז עברו לדור הבא הם לא בדיוק בנצ'מארק טכני. רק קמאו עולה לי לראש למשחק מרשים טכנית בשיגור קונסולה שעשה מעבר בין דורות (הוא התחיל כמשחק גיימקיוב). מצד שני יש לך את המשחק של בלופויינט שהוא כנראה DS, משחק שמתרחש כולו בטירה חשוכה ש-90% ממנה מסדרונות. הם יכולים להשקיע כל כך הרבה כוח של ה-GPU וה-CPU באפקטים וכדומה שכנראה תראה שם דברים מטורפים לגמרי מבחינת מודלים ואפקטים.

לא נראה לי שנכון להשוות את קמיאו להיילו איפיניט כי למרות שקמיאו אכן התחיל כמשחק גיימקיוב (אגב,אחד ממשחקי ה-360 הראשונים שלי ואני עדיין מתרשם מכמה טוב הוא נראה,כאילו הם עשו טסלציה על הטקרסטורות עוד לפני שהייתה טסלציה :) ) הם זנחו את הגיימקיוב בשלב כלשהו של הפיתוח ועברו להתרכז רק ב-360,זה לא המצב באינפיניט שעדיין יגיע למשפחת ה-One.
לגבי בלופוינט,אני דווקא הייתי לוקח את זה לכיוון ההפוך מכם- אני חושב שאפשר לצפות לחתיכת משחק מרשים גרפית ("visual benchmark" חבר'ה,אולי הם עצמם רמזו על זה שזה בעיקר מה שנראה מהפרויקט הבא שלהם) ולא להרבה מעבר,כי יהיה מדובר ברימייק של משחק ישן,אז לא ברור כמה הם יוכלו להשתגע מעבר לשכבת צבע חדשה ונוצצת. מצד שני,לא להשתגע יאפשר להם לשחרר הרבה יותר מה-GPU/CPU החדשים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 ינואר 2020, 11:15

Uncle Pey'j כתב:
DrKeo כתב:

לא נראה לי שנכון להשוות את קמיאו להיילו איפיניט כי למרות שקמיאו אכן התחיל כמשחק גיימקיוב (אגב,אחד ממשחקי ה-360 הראשונים שלי ואני עדיין מתרשם מכמה טוב הוא נראה,כאילו הם עשו טסלציה על הטקרסטורות עוד לפני שהייתה טסלציה :) ) הם זנחו את הגיימקיוב בשלב כלשהו של הפיתוח ועברו להתרכז רק ב-360,זה לא המצב באינפיניט שעדיין יגיע למשפחת ה-One.
לגבי בלופוינט,אני דווקא הייתי לוקח את זה לכיוון ההפוך מכם- אני חושב שאפשר לצפות לחתיכת משחק מרשים גרפית ("visual benchmark" חבר'ה,אולי הם עצמם רמזו על זה שזה בעיקר מה שנראה מהפרויקט הבא שלהם) ולא להרבה מעבר,כי יהיה מדובר ברימייק של משחק ישן,אז לא ברור כמה הם יוכלו להשתגע מעבר לשכבת צבע חדשה ונוצצת. מצד שני,לא להשתגע יאפשר להם לשחרר הרבה יותר מה-GPU/CPU החדשים.

למה כיוון הפוך ממני? זה בול מה שאמרתי, שבלופויינט יהנו מ-SCOPE קטן ודרישות נמוכות של משחק בין עשור+ ולכן יוכלו להשתגע בגרפיקה שלו. ובנוגע להיילו, שוב אני מסכים, כמו שאמרתי קמאו הוא מקרה מאוד חריג, לרוב המשחקים הללו שמתחילים בדור הקודם ועוברים להיות כותר שיגור הם לא מרשימים במיוחד ומרגישים מאוד את השורשי דור קודם שלהם. היילו נראה קפיצת מדרגה ענקית מהיילו 5, אבל זה בעיקר כי היילו 5 היה לא יפה במיוחד עוד כשהוא יצא.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 26 ינואר 2020, 12:19

DrKeo כתב:סליחה, אבל מאיפה אתה מביא את זה שבלופויינט יעשו משהו יותר יפה מכל ההיצע של MS? כלומר אולי, יש להם track record טוב עם SOTC, אבל מאיפה אתה מביא את זה? ביחוד אם הקונסולנ של ms חזקה יותר. בגלל שורה שיחצ״ן כתב באתר שלהם? כלומר אפילו לא כתוב שהוא בלעדי לדור הבא וזה בגלל רימייק למשחק ישן.

מה זאת אומרת מאיפה? מזה שהם אשכרה מפתחים משחק לפס5 בלבד בלי לדאוג שירוץ גם על חומרה מלפני עשור?

אם לעניין הזה אין יתרון מובהק מבחינת תצוגת דור הבא על פני התחרות אז כנראה שהקפיצה שהקונסולות האלה נותנות היא לא מרשימה במיוחד.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 13 אורחים