נושא הדור הבא

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הדור הבא

הודעהעל ידי DrKeo » 03 מאי 2020, 01:02

נשמע שיהיו משחקים חדשים באירוע, לא רק קיימים:
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 03 מאי 2020, 10:02

גרמת לי לגגל מה זה האירוע הזה. נשמע טוב! של ג'ף קילי אז כן אפשר לצפות לשמות גדולים מאוד גם.

נשמע כמו משהו שנועד למלא את החור של צד ג' שנוצר מהביטול של E3 אז אני מאמין שנראה פה את כל התוכן צד ג' שתוכנן להיות במסיבות E3 ובוטל. מגניב!

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 מאי 2020, 10:05

יותר כמו החור שנוצר אחרי ביטול E3, GDC ו-Gamescom ביחד

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 03 מאי 2020, 10:19

כן :)

ברור שהסיטואציה מבאסת אבל לפחות התעשייה עושה משהו נחמד לפצות על כך כדי להזריק קצת הייפ. זה תמיד נחמד שיש מסגרת או אירוע שאליו כל ההייפ מתרכז מאשר שסתם היו זורקים טריילרים לאינטרנט בזמנים רנדומליים לכל משחק.

אז עכשיו יהיה את האירוע של מייקרוסופט שכנראה יכסה חלק מהכרזות E3 ואז האירוע הזה שישלים את כל השאר ובטח גם ירחיב את מה שהראו אצל מייקרוסופט.

אפשר לשער ששני האירועים האלה יכסו בטח את רוב התוכן צד ג' שהיה צריך להיות ב E3/גיימסקום וכו' השנה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 מאי 2020, 10:51

מן הסתם יהיה גם אירוע של סוני, בוודאות כמעט מוחלטת עד סוף יוני.
אז כן, שלושתם יכסו מעל ומעבר לדעתי. מי שאולי יפלו בין הכסאות יהיו כל מני אינדיז, שהרבה יותר מבליטים אותם אחרי שכתבים משחקים בהם, אבל הטובים באמת בתקווה יצליחו לקבל תשומת לב בכל מקרה.

אני מת לראות כבר את הפרוייקט הבא של ג׳ונתן בלואו, ואת שני המשחקים שעשו היוצרים של אינסייד... שלושתם כבר היו צריכים לקבל חשיפה ראשונה, אני ממש מקווה שזה יקרה עכשיו.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 03 מאי 2020, 11:16

אכן ואירוע שני למייקרוסט שיתמקד בצד א׳ שלה.

במקור ללא הקורונה זו היתה צריכה להיות השנה אולי הכי כיפית מבחינת הייפ עד לשנה המקבילה של הפס6 ואקס בוקס 2.

היינו צריכים לקבל E3 של הדור הבא פלוס אירועי לייב מלאי הייפ נפרדים של מייקרוסופט וסוני פלוס גיימסקום לייב, GDC וכו׳

עכשיו הכל פוצל למיש מאש דיגיטלי מוזר ואלתורים על המקום, סוני עשתה סטרים תמוה עם סרני על האספקט הטכני של הפס5 (כנראה כתחליף ל GDC) והעלתה את התמונה של השלט של הפס5 בכפייה. באידיאל היא כמובן תכננה אירוע לייב בתחילת השנה שבו הכל ייחשף ביחד בצורה מסודרת אבל עכשיו זה נדחה ליוני לאירוע דיגיטל משלה שבו היא כנראה תחשוף את הקונסולה ואת הדברים שמתכננת לה.

מייקרוסופט נראה שפיצלה את כל מה שתכננה השנה לשני סטרימים, צד ג׳ וצד א׳ (שבו אני משער היא תחשוף מחיר ופרטים נוספים, אולי גם את לוקהארט), שאר המפיצות הולכות להתעלק על שני הסטרימים של מייקרוסופט וסוני, כל אחת והסכמי הפרסום שלה ועל הדרך הן הרימו אירוע דיגיטלי משלהם בתיווך של קילי.

בתקווה שעד סוף השנה הקורונה תרגע ויהיה אפשר לקיים VGA בלייב, אחרת גם זה יהפוך לאירוע דיגיטלי.

בקיצור הרבה אירועי דיגיטל מגיעים, לא אידיאלי אבל כנראה האופציה הכי טובה שאפשר לעשות בתנאים הנוכחיים.

בקשר למה שאני מחכה לו באירועים הקרובים שיתמקדו בצד ג׳ - סייברפאנק ובאטמן והמשחק של רוקסטדי. מקווה שיציגו את שלושתם. ולמרות שאני לא חובב של הז׳אנר המשחק של מרטין ו FROM זה חתיכת דבר הזוי ומסקרן.

מעניינות אותי בעיקר הכרזות חדשות, מרגיש לי שהתעשייה צריכה הזרקה של דם חדש, כל השנה הזאת מרגישה כמו סטגנציה רצינית.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 מאי 2020, 11:38

אני מקווה שלא יתמקדו בסייברפאנק בכלל... ראינו ממנו מבחינתי מספיק - עכשיו תפתיעו אותי ותוציאו רק טריילר אחד, קצר, עד ההשקה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 03 מאי 2020, 11:59

אתה לא חייב לצפות, אתה יודע :).
מעניינים אותי כל המשחקים שרצים באוויר כבר מלא זמן בלי שראינו אותם (באטמן, רוקסטדי, אפילו הארי פוטר אם זה יהיה ממש AAA מהמדרגה הראשונה). מעניין אותי גם לראות את ACV בפעולה לפני שאחליט כמה הוא מעניין אותי (אמנם בהכרזה הרשמית כולנו קצת התאכזבנו וגם אני אמרתי שזה נשמע כמו סקין ויקינגי לאודיסי, אבל מאז שוחררו עוד פרטים ונשמע שהם כן לפחות טוענים שמערכת הקרב, הפרקור, הרמות והloot יעברו שינויים רציניים. לא יודע עד כמה, בכל זאת זה עדיין כנראה אותו מנוע עד למשחק הבא, אבל אני כן רוצה לראות אותו).
אבל יותר מכולם אלדן רינג, זה למעשה המשחק שאני הכי מחכה לו בכלל ובטח שבזמן הקרוב. זה נשמע כמו פרויקט כל כך שאפתני, ובנוסף זו הפעם הראשונה שFS מכריזים על משחק ואז פשוט סותמים את הפה למשך שנה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 מאי 2020, 13:01

ברור שאני לא חייב, ואני אצפה בכל מקרה, פשוט אם וש שעה או שעתיים להציג דברים ב״מסיבות״ הדיגיטליות האלה - אני מקווה ומעדיף שלא יבזבזו אותן על דברים שכבר ראינו מהם לפחות שעה של גיימפליי, אלא יתמקדו בדברים חדשים או כאלה שראינו רק הצצות וטיזרים עד כה :)

וכן, אלדן רינג ללא ספק בטופ של הטופ של הדברים שהייתי רוצה לראות. ממש מקווה שיפתיעו ויגרמו לי לרוץ לקנות משחק שלהם... הכל תלוי באיזי מוד ;)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 03 מאי 2020, 13:05

אל תפתח צפיות, מיאזאקי הוא בערך הפוסטר בוי של הטענה שמשחקים צריכים להבנות בצורה אחת שהמפתחים מלטשים עד הסוף, ולא בכמה אפשרויות שונות שכל אחת מהן פחות מושלמת. אם סקירו לא קיבל איזי מוד עם כל הבלאגן שהיה כשיצא, והוא לא היה משחק שמיאזאקי היה שותף לפיתוח שלו באופן מלא, קשה לי להאמין שאלדן רינג שהוא כן משחק של מיאזאקי יקבל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 מאי 2020, 13:14

ובכל זאת - אני מפתח ציפיות :) כל פעם מחדש... סקירו משחק מושלם בשבילי, אני בטוח, אבל לא בתקופה הזו... פעמיים-שלוש שאני מת באותו מקום ואני מוריד רמה.
אין לי סבלנות להתקע במקום, אפילו אם GOW היה נגיד רק על הרמה הכי קשה - אולי לא הייתי משחק בו.
חבל שהיוצר יתעקש על זה, אני לא מבין מה הביג דיל לעשות את המשחק ״כמו שצריך״, ומצב לאנשים עסוקים, שיהיה פחות מושלם מבחינת איזון, אבל לפחות ייתן להם להנות ממנו בצורה אחרת, ולחברה ייכנס עוד לא מעט כסף. אפילו שיוצאו אותו כמה חודשים אחרי שהוא יוצא, אני מחר אקנה את סקירו ב-40 דולר אם יהיה מצב קל. ולא, לא בא לי מוד שמישהו עושה, זה מרגיש אחרת.
מקווה שהמפיצות ילחצו עליו לגבי אלדן רינג, שגם ככה בגלל מרטין יש לו משיכה יותר רחבה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 03 מאי 2020, 13:19

לדעתי זה היה משנה את הקהילה של המשחק. אני חושב שזה חלק מה אפיל של המשחק/ים שלהם.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 03 מאי 2020, 13:20

זו שאלה קצת בעייתית. קודם כל המשחקים שלהם תמיד נבנים מבחינת לור, סיפור ותמה סביב העובדה שהם קשים, כל אחד בדרכו אבל זה בסיס מאוד משמעותי לכל העולם שלהם.קצת מוזר לחוות את המשחק והעולם כמו שהוא אבל בלי שהוא באמת יהיה קשה.
אבל בגדול זה תלוי איך אתה מסתכל על זה, זה כמו שתגיד לפול תומאס אנדרסון שהסרטים שלו מאוד מעניינים אותך, אז למה הוא לא עושה גרסה פחות אניגמטית ואומנותית בשביל אנשים שאין להם זמן לשבת ולשבור את הראש אחרי זה מה כל דבר מסמל.
בסופו של דבר זו האומנות שלהם, הם מייצרים משחקים שהם בפירוש על קשיים ואתגרים, ועל היכולת להתמודד ולעבור אותם. זו לא רק מכניקת גיימפלי, על זה כל העולמות והסיפורים שלהם נשענים. לגבי דארק סולס ובלאדבורן אגב, יש איזי מוד לחלוטין. פשוט אפשר לזמן עזר לכל בוס ולכל שלב, המשחק הרבה יותר קל ככה וזה אמנם לא סליידר בתפריט הגדרות אבל זה איזי מוד לכל דבר ועניין. הרבה אנשים משחקים אותם ככה, אבל בסקירו אין את האפשרות.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 03 מאי 2020, 13:20

וואי לאסקין פאדיחות לכתוב דברים כאלה כמו איזי מוד בפורום ציבורי, זה בערך כמו לכתוב ב bold שחור הזדקנתי!!!

חוץ מזה כל הפילוסופיה של FROM זה להביא עולמות קשים וחסרי פשרות, זה חסר פואנטה לשחק משחק שלהם ככה גם אם היה קיים איזי מוד. בגלל זה נובים כמוני לא מנסים מלחתכילה ;)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 03 מאי 2020, 13:41

אבל מה ש"נובים כמוך" כמו שהגדרת את זה לא מבינים, זה שהמשחקים האלו לא כאלה קשים. היה לי מרצה באוניברסיטה שהיה נוהג לומר שוב ושוב שמקצועות נשמעים קשים רק כי אנשים שעוסקים בהם רוצים להרגיש מיוחדים, ושבפועל הכל פשוט. זה לא מאוד שונה מהמשחקים של FS. כן, אין דרגות קושי ואובייקטיבית אתה מת מהר יותר מבמשחק הממוצע, הם כן קשים יותר. אבל קשים ברמה שרק 'שחקנים טובים' כביכול יכולים לעבור אותם? שטויות. זה מיתוס שהקהילה מתחזקת כדי להרגיש שהם מיוחדים, ואנשי השיווק רוכבים על הגל הזה. בפועל אלו משחקים עם חוקים מאוד ברורים, בטח המשחקים המוקדמים יותר כמו דארק סולס 1 ו2, וברגע שאתה לומד איך לשחק אותם הם לא קשים ברמה קיצונית. הם פשוט משחקים עם מערכת קרב מאוד מסוימת שצריך לשחק באחת מכמה אופציות כמעט מוגדרות. ואמנם אפשר לסיים אותם בכל דרך וזה מוכח, אלו באמת אתגרים חסרי פרופורציה, אם משחקים כמו שצריך אין שום צורך באינסטינקטים מיוחדים או יכולת סבלנות אלוהית.
הקושי מBB ובעיקר סקירו היה כמעט אך ורק כי הם שינו מהותית את צורת המשחק של DS. אז כשהתחלתי לשחק כל הזכרון שריר והמצב המנטלי שלי שיחק כמו DS, וקיבלתי בראש. אבל כשהסוויץ' מגיע, ומבינים את סקירו, הוא משחק די פשוט. הריצה השנייה שלי עליו לא הייתה קשה יותר מGOW על הארד נניח (מלבד שני הבוסים האחרונים, אבל בסדר :)), ותאמין לי, אני ממש לא מחזיק באיזו יכולת על במשחקי מחשב. אני למעשה די גרוע רוב הזמן.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 03 מאי 2020, 13:43

בלינג - לדעתי יהיה לך שווה לנסות את סקירו כשיהיה באיזה מבצע זול בעתיד. אני, שלא עברתי את הבוס הראשון בBB, בקושי עברתי את זה שב DS3 ונתקעתי איפשהו אחרי השור ב DS1 (אני ממש לא זוכר כלום מ DS2), הגעתי בו כבר די אחרי החצי ועצרתי לא כי היה קשה מדי, אלא סתם כי הסטינג כבר לא ממש עשה לי את זה והסיפור לא עניין אותי מספיק כדי להמשיך. אבל כמשחק - הוא היה ממש אחלה, עם מכניקות מצוינות ואחלה עיצוב.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 03 מאי 2020, 13:49

Klayman כתב:בלינג - לדעתי יהיה לך שווה לנסות את סקירו כשיהיה באיזה מבצע זול בעתיד. אני, שלא עברתי את הבוס הראשון בBB, בקושי עברתי את זה שב DS3 ונתקעתי איפשהו אחרי השור ב DS1 (אני ממש לא זוכר כלום מ DS2), הגעתי בו כבר די אחרי החצי ועצרתי לא כי היה קשה מדי, אלא סתם כי הסטינג כבר לא ממש עשה לי את זה והסיפור לא עניין אותי מספיק כדי להמשיך. אבל כמשחק - הוא היה ממש אחלה, עם מכניקות מצוינות ואחלה עיצוב.

עדיין מפריע לי ש, אם אני זוכר נכון, עצרת ממש לפני הבוס הכי טוב במשחק (אולי מלבד השניים האחרונים).

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 03 מאי 2020, 13:57

ספויילר: הצג
הקוף? הגורילה הגדולה?
?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 03 מאי 2020, 14:54

Klayman כתב:
הקוף? הגורילה הגדולה?

אה, אז כנראה שכן :).
הרגע שאתה הורג אותו, עורף לו את הראש ואז יש את הכיתוב הרגיל אחרי שמנצחים בוס, וכמה שניות אחרי זה הגורילה חסרת הראש פשוט מרימה את החרב וחוזרת להלחם בך, זה אחד מרגעי הגיימינג הכי זכורים מבחינתי בדור הזה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 מאי 2020, 16:32

bling כתב:וואי לאסקין פאדיחות לכתוב דברים כאלה כמו איזי מוד בפורום ציבורי, זה בערך כמו לכתוב ב bold שחור הזדקנתי!!!

חוץ מזה כל הפילוסופיה של FROM זה להביא עולמות קשים וחסרי פשרות, זה חסר פואנטה לשחק משחק שלהם ככה גם אם היה קיים איזי מוד. בגלל זה נובים כמוני לא מנסים מלחתכילה ;)

אני באמת הזדקנתי :) מתקרב ל-40, שלושה ילדים...
ain’t nobody got time for dat!

פעם הייתי נהנה מהאתגר, ומוכן לנסות אותו בוס גם אלף פעם, ועשיתי את זה במשחקים מסויימים, במשחקי אקשן מתקופות ה-16/8 ביט, בJRPG ואפילו עם אנשים אחרים בWOW, בריידים שלקחו 12 שעות וגם אז - הרבה פעמים נכשלנו וזה היה לחינם. אבל נהנתי מזה, והיה לי זמן פנוי.
היום - אני בעיקר רוצה לחוות סיפורים ועולמות, האתגר פחות מעניין אותי.
ואני מבין שזה לא באמת
הכי קשה כנראה, אבל ראיתי סרטונים ויש אוייבים שהורגים אותך במכה וחצי... זה דורש שינון וסבלנות - וכאמור פחות יש לי את זה בתקופה הנכחית.

דוגמת הסרטים לא נכונה בעיניי, כי במשחקים לא צריך לבחור כך או כך - אפשר גם וגם, ושכל אחד יחווה את זה לפי איך שהוא הכי נהנה.
אפשר גם להוסיף אזהרה שלא מומלץ לשחק ושזה הורס את החוויה קצת, לדעתו של הבמאי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 מאי 2020, 17:06

הדגמה של מה שכנראה יהיה המעקב אצבעות של הפס vr 2:
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 03 מאי 2020, 17:10

Stick כתב:
Klayman כתב:
הקוף? הגורילה הגדולה?

אה, אז כנראה שכן :).
הרגע שאתה הורג אותו, עורף לו את הראש ואז יש את הכיתוב הרגיל אחרי שמנצחים בוס, וכמה שניות אחרי זה הגורילה חסרת הראש פשוט מרימה את החרב וחוזרת להלחם בך, זה אחד מרגעי הגיימינג הכי זכורים מבחינתי בדור הזה.

בדיוק אחריו עצרתי. כבר התחלתי להתעייף, והעולם והסיפור לא הצליחו להחזיק אותי יותר. הקטע ממש מגניב, אבל בעיקר אמרתי "או שיט!" כשזה קרה בפעם הראשונה, כי גם סיימתי את הקרב איתו כמעט מת...
?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 03 מאי 2020, 17:19

האמת שהייתה די קרוב לסוף המשחק. למעשה יש סוף (שהוא די הסוף הרע) שאפשר לקבל כבר ממש קרוב לאיפה שעצרת. זה סוף לכל דבר אבל בהתאם לבחירה שאתה לוקח בנקודה ההיא המשחק גם יכול להמשיך במסלול השני שמתקדם יותר ממנו ומגיע בסוף לשלושה סופים אחרים (שהם שלושתם הסוף הטוב עם וריאציות שונות, בגדול).
הייתי אומר שעצרת בדיוק בתחילת השליש האחרון מבחינת הסוף הארוך, נשארו לך עוד שני שלבים גדולים חדשים בעולמות יותר פנטסטיים ממה שראית עד עכשיו, ואז וד איזו הפתעה.
אני יודע שכמעט בלתי אפשרי לחזור למשחק הזה מהאמצע, ככה שזה די אבוד מבחינתך, אבל חבל. יש גיוון בשני העולמות שנותרו לך והבוסים האחרונים לגמרי שווים את זה. אבל, לפחות נהנת מהמשחק עד לשם. לא פחדת להתחיל אותו סתם בגלל השם שלו :).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 מאי 2020, 17:23

DrKeo כתב:הדגמה של מה שכנראה יהיה המעקב אצבעות של הפס vr 2:

וואו זה נראה מעולה... ממש.
הם כל כך הולכים לקבל את אלכס בהשקה של PSVR2 עם הדבר הזה.
אם רק יהיה גם אלחוטי אני כנראה אלך על הקסדה של סוני למרות שיהיה לי מחשב מפלצת שיוכל להתמודד עם חומרה שכנראה תהיה טובה יותר עד אז.
רק שפאקינג יתנו תמיכה טובה למחשב, כמו גם עם הDual Sense, זה החור הכי גדול והכי לא מובן לי, של סוני.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 03 מאי 2020, 17:30

Stick כתב:האמת שהייתה די קרוב לסוף המשחק. למעשה יש סוף (שהוא די הסוף הרע) שאפשר לקבל כבר ממש קרוב לאיפה שעצרת. זה סוף לכל דבר אבל בהתאם לבחירה שאתה לוקח בנקודה ההיא המשחק גם יכול להמשיך במסלול השני שמתקדם יותר ממנו ומגיע בסוף לשלושה סופים אחרים (שהם שלושתם הסוף הטוב עם וריאציות שונות, בגדול).
הייתי אומר שעצרת בדיוק בתחילת השליש האחרון מבחינת הסוף הארוך, נשארו לך עוד שני שלבים גדולים חדשים בעולמות יותר פנטסטיים ממה שראית עד עכשיו, ואז וד איזו הפתעה.
אני יודע שכמעט בלתי אפשרי לחזור למשחק הזה מהאמצע, ככה שזה די אבוד מבחינתך, אבל חבל. יש גיוון בשני העולמות שנותרו לך והבוסים האחרונים לגמרי שווים את זה. אבל, לפחות נהנת מהמשחק עד לשם. לא פחדת להתחיל אותו סתם בגלל השם שלו :).

צפיתי בסופים ברשת (הטוב והרע). דווקא השלבים שאחרי הבחירה שלוקחים, בהנחה והולכים לסוף הטוב, פחות קסמו לי. שוב, זה אחלה משחק, ואם הייתי יודע בזמן אמת על "הסוף הרע" והקצר יותר, כנראה שהייתי הולך עליו (גם בהיבטי העלילה, לדעתי הוא יותר נכון, למרות שהוא לא "הטוב"). בכל מקרה, הוא משחק fs הראשון שהתחבר לי (גם, אחרי לא מעט עצבים בהתחלה) וממש אהבתי אותו עד הנקודה בה נטשתי.

בכלל כתבתי את ההודעה הזאת כדי להגיד לבלינג שהשד באמת לא נוראי. לא צריך להיות איזה שחקן אלוהי. ממליץ בחום עליו בהנחה
?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 26 אורחים