נושא הדור הבא

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הדור הבא

הודעהעל ידי DrKeo » 27 יוני 2020, 15:05

Uncle Pey'j כתב:מאוד מאכזב,הנה ההימור שלי: זו הולכת להיות סיבה מרכזית להפסד של MS בדור הבא,כי כולנו יודעים שתוכן צד א' הוא המפתח כאן,ואני בטוח שהולך להיות הבדל מהותי בין איכות התוכן של MS ברמה הטכנית לזה של סוני,שגם ככה מגיעה למשחק הזה עם יתרון לא קטן ש-MS לפחות עוד הייתה בפוזיציה תיאורתית לסגור/לצמצם אותו עם ה-XSX החזקה יותר אבל הם החליטו לירות לעצמם ברגל. אז אולי לא יהיה כאן כישלון בצורת תוכן ו-PR סטייל מה שקרה עם ה-XBO,אבל MS הולכת להפסיד המון מההחלטה הזו.

להפך, משחקי צד א׳ לא ישתנו בשום צורה וקונסולה של איזה 299$ רק תחזק אותם משמעותית בשוק.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 יוני 2020, 19:30

טום וורן אומר שהcpu של לוקהארט זהה:

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 27 יוני 2020, 19:57

למי אכפת.
להוציא קונסולה עם הבדלים כאלה תהומיים ב GPU זה פשוט בדיחה.

אני רואה מלא אנשים אומרים שהקונסולה הזו מיועדת למסכי 1080p והיא פשוט תריץ את כל מה XSX מריצה רק ב 1080p בלי בעיה.
מעניין מה יקרה כשיבוא משחק סופר כבד שיצטרך לרוץ על ה XSX ב 1440p ויעשה ריקונסטרוקציה ל 4K. באיזו רזולוציה הוא ירוץ על הקונסולה פח הזאת? 540p? נו באמת.

מיקרוסופט עושה שטויות ואני מקווה מאוד שזה יעלה לה ביוקר.
למזלה היא יכולה להמשיך לטעות גם עוד 50 שנה, יש לה מספיק כסף.
אבל לפחות על משהו אחד אי אפשר לשים מחיר, וזה לראות את חלק מהאנשים כאן מתאכזבים כל פעם מחדש.

אז עד לפעם הבאה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 יוני 2020, 00:18

dean כתב:למי אכפת.
להוציא קונסולה עם הבדלים כאלה תהומיים ב GPU זה פשוט בדיחה.

אני רואה מלא אנשים אומרים שהקונסולה הזו מיועדת למסכי 1080p והיא פשוט תריץ את כל מה XSX מריצה רק ב 1080p בלי בעיה.
מעניין מה יקרה כשיבוא משחק סופר כבד שיצטרך לרוץ על ה XSX ב 1440p ויעשה ריקונסטרוקציה ל 4K. באיזו רזולוציה הוא ירוץ על הקונסולה פח הזאת? 540p? נו באמת.

מיקרוסופט עושה שטויות ואני מקווה מאוד שזה יעלה לה ביוקר.
למזלה היא יכולה להמשיך לטעות גם עוד 50 שנה, יש לה מספיק כסף.
אבל לפחות על משהו אחד אי אפשר לשים מחיר, וזה לראות את חלק מהאנשים כאן מתאכזבים כל פעם מחדש.

אז עד לפעם הבאה :)

540p? למה שהמשחק ירוץ בפחות מ-1/7 הרזולוציה על קונסולה שהיא בערך עם חצי מכוח ה-GPU של הפס5? אז המשחק ירוץ ב-830p, יש משחקי ONE שרצים ב-720P, אני ממש בטוח שלאדם שקונה לוקהארט ב-299$ יש את העין לזהות אם המשחק רץ ב-1080p או ב-830p. מה שאתה צריך לשאול את עצמך הוא מה יקרה למשחק פס5 שיריץ משחק שרץ על ה-XSX ב-1440p? משחק sub 1440p לקונסולה של 499$. כלומר, לא שלי זה מפריע, אבל נראה שלך זה ממש מפריע.

אגב, עכשיו מצאו חשבון דומם של PD שהצטרף לטוויטר רק לפני כמה ימים, כנראה שזה מאשר גם אותו:
תמונה

ולמי שחושב שזה בטח מזוייף, תראו מי העוקב האחד של החשבון טוויטר הזה, קן לוב (בדקתי בעצמי, זה נכון):
תמונה

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 28 יוני 2020, 01:22

בחיים לא אבין את הבאסה מלוקהארט. למה שיהיה לי אכפת? השנמוך הקטנטן האפשרי של איזה AAA צד א זניח לעומת כמות האנשים שיצטרפו לפלטפורמה. אף אחד מהחברים שלי לא יקנה קונסולת דור הבא ב-500 דולר, אין חיה כזו. 300 זה עולם אחר וזה פותח צוהר למאסה של משתמשים בהשקה.

בכל מקרה מגניב הקטע עם הטוויטרים, אז כנראה ש-PD ופייבל כבר נעולים. ג'ז קורדן אגב אומר לא לצפות שהאירוע יתקיים בתחילת החודש.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 יוני 2020, 01:28

BiA כתב:בחיים לא אבין את הבאסה מלוקהארט. למה שיהיה לי אכפת? השנמוך הקטנטן האפשרי של איזה AAA צד א זניח לעומת כמות האנשים שיצטרפו לפלטפורמה. אף אחד מהחברים שלי לא יקנה קונסולת דור הבא ב-500 דולר, אין חיה כזו. 300 זה עולם אחר וזה פותח צוהר למאסה של משתמשים בהשקה.

בכל מקרה מגניב הקטע עם הטוויטרים, אז כנראה ש-PD ופייבל כבר נעולים. ג'ז קורדן אגב אומר לא לצפות שהאירוע יתקיים בתחילת החודש.

אכן, אם אתה מנסה לעשות login עם השם טוויטר הזה ולוחץ על forgot my password, שניהם מובילים למייל רשמי של MS.

בנוגע ללוקהארט, אני משער שזה ויכוח שלעולם לא נקבל עליו תשובה סופית כי לא משנה כמה טוב משחקים ל-XSX יראו, תמיד אפשר להתמש בקלף "רק תארו איך המשחק היה נראה אם לא הייתה לוקהארט". אבל זה באמת שטויות, מטרת רזולוציה שונה, אותו CPU, אותו זיכרון (באופן יחסי למטרת הרזולוציה) ואותו SSD (באופן יחסי למטרת הרזולוציה) אמורים ליצור משחקים זהים. MS אשכרה שמה צ'יפ ניתור על ה-X1X שתפס מידע על שימוש ב-GPU והזיכרון, אני חושב שזה הסקר שימוש GPU הכי רחב שאי פעם מישהו עשה להתחשב בזה שיש כמה מליוני X1X בטבע ועל כל אחד מהם שחקו מאות אם לא אלפי שעות של כל הספריה של הX1. אם אחרי הסקר הזה MS החליטה לעשות את הלוקהארט כמו שהוא, כנראה שהם יודעים מה הם עושים. בעצם, אני די בטוח שבדיוק בשביל זה MS שמו את הצ'יפ הזה, בשביל כמות אדירה של DATA שעזר להם לבנות את המערכת STREAMING של ה-XSX ואת לוקהארט בדיוק במפרט שהם חשבו שמתאים להם.

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 28 יוני 2020, 07:44

אנשים לא יגידו "רק תארו איך המשחק היה נראה אם לא הייתה לוקהארט".
אנשים יגידו "רק תארו לכם איך המשחק היה נראה אם לא היה גרסת Xbox One"

שנתיים של פיתוח מקביל לדור הקודם + לוקהארט = טמטום.
עד שמיקרוסופט תחליט לנצל את ה XSX כמו שצריך כבר יהיה PS5 Pro.

יש להם יתרון חומרתי בשיגור, יתרון שאמור להחזיק איזה 3 שנים, איך לעזאזל זורקים דבר כזה לפח?

ועוד משהו, אם ה GPU של XSX עם 56CUs, איך יהיה אפשר לעשות גרסת "פרו" לכמות סיליקון כזו?
לא בטוח ש chiplet design יעבוד עם APU וגם אם כן לא בטוח שזה יהיה בשל בשנים הקרובות.

סביר להניח שב PS5 פרו יהיה יותר מקום לשחק עם הצ'יפ כי יש הרבה פחות סיליקון.
בקיצור יהיה מעניין.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 28 יוני 2020, 09:00

משום מה אנשים פשוט מניחים שבטוח יהיו גרסאות פרו בדור הבא...למה? בדור הנוכחי הגרסאות האלה נולדו כתוצאה משילוב של כמה גורמים: הפאב 16nm המוצלח שהפך לבשל יחסית מהר והעלייה של טלוויזיות 4k ותוכן hdr. צריכה להיות סיבה מוצדקת שיהיה קל לשווק כדי לדחוף לאנשים את הגרסאות האלה,שלא לדבר על פאב מוצלח מספיק כדי לאפשר שיפור מהותי ונכון לעכשיו אלו שני דברים שאני לא מצליח לראות אותם קורים בשנים הקרובות. תוכן 8k?אנחנו מדברים כאן על GPU פסיכי שאין מצב שיישב בקונסולות,RT? נראה את MS וסוני משווקים את זה להמונים. אין הצדקה לגרסאות פרו בעיניי והמיגרציה של גיימרים חזרה למחשב איפשהו באמצע מחזור החיים של הקונסולות האלה תקרה עם או בלי קונסולות חדשות.

לגבי לוקהארט,אמרתי מה שיש לי להגיד ואני אמות על הגבעה הזו :)
אני חושב שבתיאוריה קונסולה כזו יכולה לעבוד יופי,בייחוד בדנים הראשונות של הדור,אבל הנקודה שהיא תהווה חסם עוד תגיע (אם כי אני חייב להודות שהעובדה שיש לה אותו CPU זהה לXSX מרגיעה קצת).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 יוני 2020, 09:11

דין, אני מסכים על הX1, היא לגמרי מחזיקה מאחור עם הHDD והCPU שלה. בנוגע לשנתיים, המספר הזה לא ברור, הוא נאמר ב2019 והציטוט אמר ״בשנתיים הבאות״, כלומר לא ממש ברור מה הטווח זמן בו תומכים בOne. אם זה נניח שנה, אני משער שזה לא נורא. אם זה שנתיים, זה הרבה יותר גרוע. אלב בו נגיד שhellblade הוכרז רק לקונסולה החדשה ואני לפחות מקווה שהוא לא כותר 2023+. בנוגע לפרו/X, לא ממש ברורה לי הטענה. MS לא התחתנה עם מספר CUs מסויים כמו סוני, הX של הדור הזה (אם תהיה אחת) תהיה עם כמות CU שהם ירצו לשים בה, למה זה משנה שיש לסוני APU קטן יותר עכשיו? בסופו של דבר הAPU יהיה חזק ככמות הכסף ששמו בסיליקון ואיכות הקירור ששמו בקונסולה.

פייג׳, אני מסכים על הפרו, זאת לא עובדה גמורה. בסופו של דבר מדובר במכירה קשה ואולי זה יכול לעבוד כמוצר פרימיום.

ואגב, גרינברג מכחיש ובתגובות בעיתונאים מגלגלי עיניים. אני מזכיר שהחשבונות הללו נרשמו השנה, PD ספציפית החודש:

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 28 יוני 2020, 15:30

תסתכל בזה של פרפקט דארק, זה סתם איזה מעריץ פתח. כמובן שזה לא באמת משנה כי 99 אחוז שנראה אותו ביולי גם ככה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 יוני 2020, 18:12

BiA כתב:תסתכל בזה של פרפקט דארק, זה סתם איזה מעריץ פתח. כמובן שזה לא באמת משנה כי 99 אחוז שנראה אותו ביולי גם ככה.

מסתבר שהבן אדם הצליח לעבוד גם על קן לוב...

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 28 יוני 2020, 18:33

האמת שנתקלתי במשהו ששינובי (האינסיידר הזה עם האווטאר ניומן בטוויטר) אמר על זה שכולם בטוחים שהם יודעים על מה היוזמה עובדת, אבל זה לא בדיוק מה שפיל רמז כשהוא צייץ לפני כמה חודשים על הביקור שלו ב-TI כשהוא כתב שיגיעו "new things and old things in new ways" או משהו כזה. הוא טוען שהכוונה של פיל תהיה ברורה כשהמשחק יוכרז. בקיצור, אין לי כבר מושג, נחכה ונראה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 יוני 2020, 12:13

טוב נו, אני משער שאנחנו במרחק ימים מלגלות על מה הם עובדים. כלומר אם יכריזו על זה כי בטח מדובר בכותר 2022 או אפילו צפונה מזה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 29 יוני 2020, 13:40

לא יודע אם ימים,לפי ג׳ז קורדן האירוע לא מתרחש בתחילת יולי ויש להם גם חופשה באמצע אז..סוף יולי?
אני עדיין מהמר על PD כפרוייקט שלהם,לדעתי מה ששינובי התכוון אליו הוא שזה PD,אבל מאוד שונה ממה שאנשים אולי מצפים לו..אז במקום immersive sim אולי אנחנו מסתכלים על איזה TPS סינמטי שקיאו לא רוצה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 יוני 2020, 13:50

Uncle Pey'j כתב:לא יודע אם ימים,לפי ג׳ז קורדן האירוע לא מתרחש בתחילת יולי ויש להם גם חופשה באמצע אז..סוף יולי?
אני עדיין מהמר על PD כפרוייקט שלהם,לדעתי מה ששינובי התכוון אליו הוא שזה PD,אבל מאוד שונה ממה שאנשים אולי מצפים לו..אז במקום immersive sim אולי אנחנו מסתכלים על איזה TPS סינמטי שקיאו לא רוצה :)

היה לי ויכוח מחומם על זה באחד הדיסקורדים האלה שהשתחלתי אליהם דרך Era. פיל חבר שם, אז בתקווה הוא קרא את המילים הקשות שלי על להפוך את PD לגוף שלישי :)
את החבר׳ה של DF יותר קשה לדובב שם מאז כל העניין של ״DF חברים בדיסקורד של האקסבוקס״ שרץ בEra ובמיוחד בניאוגאף. אם תשים לב לתרבות הדיון ״המדהימה״ בניאוגף, אתה תראה הרבה דיבורים על ״הדיסקורד״ שזה שם הקוד שלהם לאיזה Cabal אקסבוקס דמיוני שזומם מזימות להציף פורומים במיסאינפורמציה ולתקוף את הפלייסטיישן. אז זה הדיסקורד הזה, רק שכמובן שניאוגף חיים בסרט קשה של כובעי נייר כסף.
אגב, טום וורן מקשקש שם ממש הרבה. אני לא אביא לפה ציטוטים מדוייקים (אני לא רוצה שזה יהיה בר חיפוש בגוגל) אבל אם יהיה מידע מעניין, אני אחלוק.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 29 יוני 2020, 14:42

כן,אני מכיר את סיפור האילומינטי של Era (: אם אני לא טועה היה איזה גל באנים בEra לחלק מהחבר׳ה של קהילת MS בגלל זה,ממש מצחיק לראות כמה רחוק אנשים לוקחים את ה׳מלחמה׳ המטופשת וההזויה הזו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 יוני 2020, 15:11

Uncle Pey'j כתב:כן,אני מכיר את סיפור האילומינטי של Era (: אם אני לא טועה היה איזה גל באנים בEra לחלק מהחבר׳ה של קהילת MS בגלל זה,ממש מצחיק לראות כמה רחוק אנשים לוקחים את ה׳מלחמה׳ המטופשת וההזויה הזו.

כן, כמה גדולים קבלו שם באן (נניח קולבר) בכל העניין הזה. זה כל כך טפשי, אנשים חיים בסרט קשה של קונספרציות. העובדה שאני רואה את שני הצדדים בreal time, בתוך הדיסקורד ובאתר כמו Era או גאף הופך את זה בכלל להזוי ומגוחך. האמת שאפילו אני הואשמתי בשלב כזה או אחר ואני בכלל הייתי רוב הזמן spectator שקט בדיסקורד. למשל כאן:
https://www.neogaf.com/threads/next-gen ... -257648048

כמו שאתה רואה, מנסים ״להפליל״ אותי יחד עם עוד כמה חברים מפורסמים מ-Era כולל חבר׳ה של DF, ואני אפילו לא הייתי חבר בgaf בכלל באותה תקופה. גיליתי סתם מחיפוש גוגל רנדומאלי שרכלו עלי בגאף.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 יוני 2020, 20:14

לוקהארט תחשף באוגוסט:

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 29 יוני 2020, 22:02

חבר'ה לא יהיה פרפקט דארק :) לא בגוף ראשון ולא בגוף שלישי. לכל היותר טיזר של פייבל. גם אם פרפקט דארק בפיתוח (והוא לא)

אנחנו לא נשמע עליו שיש משחק כמו היילו שיושב על אותה המשבצת ואם מייק הייתה מתכננת לעשות משהו עם הIP אז הם לא היו קונים את הזכויות לגירס ומפמפמים משחקים בסדרה הזו.

הלוקהארט רעיון נוראי אבל מראש לא היה סיכוי שמייק תפציץ בבלעדיים שינצלו את הכוח של הקונסולה החזקה יותר.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 29 יוני 2020, 23:13

חייב להגיד שלא הצלחתי לעקוב, למה היילו, גירס ו-PD על אותה משבצת?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 29 יוני 2020, 23:14

אולי אין, אבל אני לא רואה סיבה לא לחשוף אותו בגלל היילו אם הוא קיים בפיתוח. אפילו רק טייטל אם זה מצב מאוד ראשוני, שיעשו כמו סוני (שבטוח תעשה את זה גם בדור הזה לפני יציאת הפס5), שיחשפו את הליין אפ שלהם וייצרו הייפ.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 יוני 2020, 23:17

אני לא בטוח מה הקשר בין PD לבין גירס. חוץ מזה להכריז על משחק שיוצא נניח עוד שנתיים לא ממש אמור לפגוע בהיילו או משהו כזה. רק תראה את סוני, DAYS GONE ו-TLOU2 יצאו בהפרש של שנה וטריילרים שלהם הוצגו באותן תצוגות ומדובר במשחקים דומים קונספטואלית. PD וגירס? PD והיילו? אין ממש שום קשר בין שלושת הסדרות האלה. כלומר כן, שלושתם שוטרים, אבל בערך כל משחק של סוני הוא אקשן גוף שלישי וכולם סבבה עם זה, אז ל-MS יש זכות לעשות שלושה שוטרים, ביחוד שהם כל כך שונים אחד מהשני.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 29 יוני 2020, 23:47

מאיפה הביטחון ש-PD לא בפיתוח? ומה הקשר בין היילו ל-PD למעט זה ששניהם נופלים תחת הקטגוריה הרחבה (מאוד) של Sci-Fi?
גם PD שהוא אימרסיב סים כמו שקיאו רוצה לא תופס אפילו מרחוק את המשבצת של היילו,הוא אפילו לא מסתכל עליה. הכסף שלי עדיין נמצא על איזה TPS סינמטי כי נראה לי שלפיל נפתח התיאבון למשהו כזה אחרי GOW וכל מה שנוטי דוג פימפמה בדור הזה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 29 יוני 2020, 23:51

BiA כתב:חייב להגיד שלא הצלחתי לעקוב, למה היילו, גירס ו-PD על אותה משבצת?

בשבילנו=גיימרים הם לא באותה המשבצת בשביל מייקרוסופט כתאגיד כולם על אותה המשבצת. כמו שאמר קיאו כולם שוטרים ומייק צריכה לבחור במה להשקיע כי כולם יעלו לה הון.

ואני אומר את זה בגלוי הגיימר שבי רוצה פרפקט דארק בגוף שלישי אבל אני מודע לעובדה שבשביל מייק זה בזבוז משאבים מטורף.

הIP של פרפקט דארק הוא שם ענק לדור שלנו... הוא די גנרי לבני 20 עד 29.

אז כן קיאו הביא את העניין שסוני יכולה לעשות את זה אז למה לא מייקרוסופט.

והתשובה היא תרבות ארגונית שונה מדי מייק לא כל כך מאמינה במשחקי סינגל.מגוף שלישי אלא אם כן זה שם ענק כמו גירס

מעבר לזה יש גם את הסיבות הפרקטיות של מי יפתח את פרפקט דארק אצל מייק? מכל הצוותים של מייק רק נינג'ה תאורי יכולים לעשות משחק פרפקט דארק בגוף שלישי על רמה ולתת להם פרויקט כזה יוציא את כל הטעם ברכישה של הסטודיו.

הם קנו את נינ'גה תאורי בשביל משחקי AA לגיימפאס.

מנגד פייבל מותג שמאוד מזוהה עם האקסבוקס ומייקרוסופט מחזיקה כרגע בכמה מהצוותים הכי מוכשרים בזא'נר שווה להם לבנות ליינאפ חזק של משחקי תפקידים עם הצוותים האלה.

וכן, אפשר אולי להגיד שרייר יכולים לפתח את פרפקט דארק אבל עם החופש הכמעט מוחלט שיש להם במייק הם לא יעשו את זה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 30 יוני 2020, 00:00

אני לא חושב בכלל שזה נכון,לפי הלוגיקה הזו מחר צריך לבטל את הפרוייקטים של אובסידיאן ו-InXile כי כולם משחקי RPG וזה מתנגש עם פייבל.
מי יפתח את PD? המועמדות היחידות באמת הן היוזמה והקואליציה (שמה שאני רואה ממנה מבחינת מעורבות זה גג סטודיו תומך,לא מוביל) ודווקא Rare של היום בעיניי לא יכולה להחזיק IP עם פוטנציאל ענק כמו PD ולעשות איתו צדק. לעומת זאת,בסנטה מוניקה יש לך סטודיו חדש שכבר שנתיים מגייס טאלנט שעבר במקומות כמו רוקסטאר נוטי דוג וסוני סנטה מוניקה בקצב גבוה...אני חושב שזה די ברור שאת היכולת לפתח את PD יש.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 105 אורחים