נושא הדור הבא

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הדור הבא

הודעהעל ידי DrKeo » 30 יוני 2020, 00:01

glass man כתב:
BiA כתב:חייב להגיד שלא הצלחתי לעקוב, למה היילו, גירס ו-PD על אותה משבצת?

בשבילנו=גיימרים הם לא באותה המשבצת בשביל מייקרוסופט כתאגיד כולם על אותה המשבצת. כמו שאמר קיאו כולם שוטרים ומייק צריכה לבחור במה להשקיע כי כולם יעלו לה הון.

ואני אומר את זה בגלוי הגיימר שבי רוצה פרפקט דארק בגוף שלישי אבל אני מודע לעובדה שבשביל מייק זה בזבוז משאבים מטורף.

הIP של פרפקט דארק הוא שם ענק לדור שלנו... הוא די גנרי לבני 20 עד 29.

אז כן קיאו הביא את העניין שסוני יכולה לעשות את זה אז למה לא מייקרוסופט.

והתשובה היא תרבות ארגונית שונה מדי מייק לא כל כך מאמינה במשחקי סינגל.מגוף שלישי אלא אם כן זה שם ענק כמו גירס

מעבר לזה יש גם את הסיבות הפרקטיות של מי יפתח את פרפקט דארק אצל מייק? מכל הצוותים של מייק רק נינג'ה תאורי יכולים לעשות משחק פרפקט דארק בגוף שלישי על רמה ולתת להם פרויקט כזה יוציא את כל הטעם ברכישה של הסטודיו.

הם קנו את נינ'גה תאורי בשביל משחקי AA לגיימפאס.

מנגד פייבל מותג שמאוד מזוהה עם האקסבוקס ומייקרוסופט מחזיקה כרגע בכמה מהצוותים הכי מוכשרים בזא'נר שווה להם לבנות ליינאפ חזק של משחקי תפקידים עם הצוותים האלה.

וכן, אפשר אולי להגיד שרייר יכולים לפתח את פרפקט דארק אבל עם החופש הכמעט מוחלט שיש להם במייק הם לא יעשו את זה.

אז למה MS השקיעה בקמפיין משותף בתשלום עם COD4, הפיצה את MASS EFFECT 1 שהיה שוטר RPG, פתחה את היילו 3, פתחה את גירס ופתחה את PD:Z - כולם במקביל? למה הם מפתחים את פורצה הורייזן עם פורצה או את PGR עם פורצה? ומה עם פייבל חדש במקביל ל-RPG של אינאקסייל ובמקביל ל-RPG חדש של אובסידיאן?

זה לא שיש לך משחק אחד בז'אנר וזהו, סיימת. לרוב זה להפך, אתה מתמחה בז'אנרים. כמעט כל המשחקים של סוני הם אקשן גוף שלישי, כמעט כל המשחקים של יוביסופט הם משחקי עולם פתוח, כמעט כל המשחקים של נינטנדו הם פלטפורמרים וכו'. היילו, גירס ו-PD הם עולמות שונים לגמרי מכל מובן אפשרי, מהסטייל של העולם ועד הסגנון גיימפליי עצמו. זה לא שדום איטרנאל ו-TLOU2 יושבים על אותה משבצת רק כי שניהם שוטרים. PD כאמרסיב-סים בעולם סייברפאנקי עם ריגול ג'יימס בונדי וקונספרציות הוא מרחק מאוד גדול מהיילו או גירס, אני לא חושב שההחלטה על האם המשחק הזה בפיתוח או לא צריכה להסתמך על "כבר יש לנו היילו" אחרת המון משחקים לא היו נעשים.

בנוגע למפתחת עצמה, כל השמועות מצביעות על היוזמה. זה לא אומר שהוא באמת בפיתוח וזה גם לא אומר שהיוזמה מפתחת אותו, אבל אלה השמועות כרגע.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 30 יוני 2020, 00:03

Uncle Pey'j כתב:מאיפה הביטחון ש-PD לא בפיתוח? ומה הקשר בין היילו ל-PD למעט זה ששניהם נופלים תחת הקטגוריה הרחבה (מאוד) של Sci-Fi?
גם PD שהוא אימרסיב סים כמו שקיאו רוצה לא תופס אפילו מרחוק את המשבצת של היילו,הוא אפילו לא מסתכל עליה. הכסף שלי עדיין נמצא על איזה TPS סינמטי כי נראה לי שלפיל נפתח התיאבון למשהו כזה אחרי GOW וכל מה שנוטי דוג פימפמה בדור הזה.

אני יכול להגיד פשוט סמוך עלי ;) אבל בוא נחכה לאירוע.

לתיאבון שאתה מדבר עליו קוראים hellblade 2.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 30 יוני 2020, 00:17

glass man כתב:
Uncle Pey'j כתב:מאיפה הביטחון ש-PD לא בפיתוח? ומה הקשר בין היילו ל-PD למעט זה ששניהם נופלים תחת הקטגוריה הרחבה (מאוד) של Sci-Fi?
גם PD שהוא אימרסיב סים כמו שקיאו רוצה לא תופס אפילו מרחוק את המשבצת של היילו,הוא אפילו לא מסתכל עליה. הכסף שלי עדיין נמצא על איזה TPS סינמטי כי נראה לי שלפיל נפתח התיאבון למשהו כזה אחרי GOW וכל מה שנוטי דוג פימפמה בדור הזה.

לסמוך עליך? אתה אינסיידר דובר עברית מ-ERA :) ? תחושת בטן זה אחלה,אבל מהתגובה שלך נשמע שאתה יודע משהו שאנחנו לא.
לגבי Hellblade 2,אני חושב שזה נכון חלקית,אני חושב שבהתחשב בגודל של Ninja Theory והעובדה שהם עובדים על כמה פרוייקטים במקביל,אין להם את הcapacity לעשות משהו שיכול להתחרות בטריפל A של סוני מבחינת סקופ והפקה (נרטיב אפשרי בהחלט) ולכן אני לא חושב שהלבלייד 2 ממוצב כמשחק שנועד לתת מענה לזה,אבל כמובן שזה אפשרי ובכלל לא סותר משחק סינמטי אחר שקיים בפיתוח.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 30 יוני 2020, 01:10

Uncle Pey'j כתב:
glass man כתב:

לסמוך עליך? אתה אינסיידר דובר עברית מ-ERA :) ? תחושת בטן זה אחלה,אבל מהתגובה שלך נשמע שאתה יודע משהו שאנחנו לא.
לגבי Hellblade 2,אני חושב שזה נכון חלקית,אני חושב שבהתחשב בגודל של Ninja Theory והעובדה שהם עובדים על כמה פרוייקטים במקביל,אין להם את הcapacity לעשות משהו שיכול להתחרות בטריפל A של סוני מבחינת סקופ והפקה (נרטיב אפשרי בהחלט) ולכן אני לא חושב שהלבלייד 2 ממוצב כמשחק שנועד לתת מענה לזה,אבל כמובן שזה אפשרי ובכלל לא סותר משחק סינמטי אחר שקיים בפיתוח.

לא חחח אני לא איינסידר ואני לא יודע משהו שאתם לא הלוואי.

מייק לא תתן מענה אחד לאחד לסוני כי אין לה צוותים כאלה אבל היא כן מנסה לתת מענה בצורת הstory driven games.
בשביל זה היילבלייד וצוותי הrpg הם לא הולכים ראש בראש עם רמת ההפקה של סוני אבל הם נותנים מענה למשחקי סינגל עלילתים בדרך שבאה טוב עם האידיולוגיה של מייק.

בנוגע לפייבל ומשחקי הrpg האחרים וההתנגשות העניין הוא שאתה לא צריך צוות של טריפל A למשחקי תפקידים.

זה סבבה אם יש לך צוות כזה אבל זה לא חובה. משחקי התפקידים הכי טובים של השנים האחרונות יצאו מהאינדים וצוותי הAA.

מנגד רייבוט של פרפקט דארק כזה שיוכל למכור 5M וצפונה זה דורש צוות AAA למותג שבשביל הקהל של מייק לא כזה רלוונטי.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 30 יוני 2020, 01:40

DrKeo כתב:
glass man כתב:
BiA כתב:חייב להגיד שלא הצלחתי לעקוב, למה היילו, גירס ו-PD על אותה משבצת?

בשבילנו=גיימרים הם לא באותה המשבצת בשביל מייקרוסופט כתאגיד כולם על אותה המשבצת. כמו שאמר קיאו כולם שוטרים ומייק צריכה לבחור במה להשקיע כי כולם יעלו לה הון.

ואני אומר את זה בגלוי הגיימר שבי רוצה פרפקט דארק בגוף שלישי אבל אני מודע לעובדה שבשביל מייק זה בזבוז משאבים מטורף.

הIP של פרפקט דארק הוא שם ענק לדור שלנו... הוא די גנרי לבני 20 עד 29.

אז כן קיאו הביא את העניין שסוני יכולה לעשות את זה אז למה לא מייקרוסופט.

והתשובה היא תרבות ארגונית שונה מדי מייק לא כל כך מאמינה במשחקי סינגל.מגוף שלישי אלא אם כן זה שם ענק כמו גירס

מעבר לזה יש גם את הסיבות הפרקטיות של מי יפתח את פרפקט דארק אצל מייק? מכל הצוותים של מייק רק נינג'ה תאורי יכולים לעשות משחק פרפקט דארק בגוף שלישי על רמה ולתת להם פרויקט כזה יוציא את כל הטעם ברכישה של הסטודיו.

הם קנו את נינ'גה תאורי בשביל משחקי AA לגיימפאס.

מנגד פייבל מותג שמאוד מזוהה עם האקסבוקס ומייקרוסופט מחזיקה כרגע בכמה מהצוותים הכי מוכשרים בזא'נר שווה להם לבנות ליינאפ חזק של משחקי תפקידים עם הצוותים האלה.

וכן, אפשר אולי להגיד שרייר יכולים לפתח את פרפקט דארק אבל עם החופש הכמעט מוחלט שיש להם במייק הם לא יעשו את זה.

אז למה MS השקיעה בקמפיין משותף בתשלום עם COD4, הפיצה את MASS EFFECT 1 שהיה שוטר RPG, פתחה את היילו 3, פתחה את גירס ופתחה את PD:Z - כולם במקביל? למה הם מפתחים את פורצה הורייזן עם פורצה או את PGR עם פורצה? ומה עם פייבל חדש במקביל ל-RPG של אינאקסייל ובמקביל ל-RPG חדש של אובסידיאן?

זה לא שיש לך משחק אחד בז'אנר וזהו, סיימת. לרוב זה להפך, אתה מתמחה בז'אנרים. כמעט כל המשחקים של סוני הם אקשן גוף שלישי, כמעט כל המשחקים של יוביסופט הם משחקי עולם פתוח, כמעט כל המשחקים של נינטנדו הם פלטפורמרים וכו'. היילו, גירס ו-PD הם עולמות שונים לגמרי מכל מובן אפשרי, מהסטייל של העולם ועד הסגנון גיימפליי עצמו. זה לא שדום איטרנאל ו-TLOU2 יושבים על אותה משבצת רק כי שניהם שוטרים. PD כאמרסיב-סים בעולם סייברפאנקי עם ריגול ג'יימס בונדי וקונספרציות הוא מרחק מאוד גדול מהיילו או גירס, אני לא חושב שההחלטה על האם המשחק הזה בפיתוח או לא צריכה להסתמך על "כבר יש לנו היילו" אחרת המון משחקים לא היו נעשים.

בנוגע למפתחת עצמה, כל השמועות מצביעות על היוזמה. זה לא אומר שהוא באמת בפיתוח וזה גם לא אומר שהיוזמה מפתחת אותו, אבל אלה השמועות כרגע.

פרפקט דארק זירו היה ניסיון לראות מה ייצא מרייר אם הם יתנו לנם לעשות מה שהם עשו בנינטנדו התוצאה בוודאי לא הרשימה את מייקרוסופט וספק רב אם רייר רוצים לחזור לIP הזה.

עם מאס אפקט וCod הדגמת משהו מהותי בתרבות הארגונית של מייקרוסופט.

אין להם בעיה לממן משחקים לאחרים להפיץ או לעשות בלעדיים זמניים כי כל אלה לא דורשים מהם להחזיק צוותי AAA ייעודים.

גם סקילבאונד טיטאנפול rise of tomb raider ואפילו קילר אינסטינקט כולם פותחו או שווקו בשיתוף של מייק עם צוות חיצוני בעוד שמייק עצמה דאגה שהצוותים שלה יעשו בעיקר את משחקי הליבה גירס היילו ומשחקי סרוויס או evergreen של רייר.

מה גם שהרכישות של מייק די מעידות שהם בכיוון של משחקי תפקידים אם הכיוון היה פרפקט דארק נינגה תאורי כבר היו עובדים עליו.

היוזמה הזו עובדת על משחק גוף שלישי זה הדבר היחיד שוודאי
אין לזה סיבה להיות פרפקט דארק וזה בטח משחק סרוויס :).

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 30 יוני 2020, 02:53

קשה לי להאמין שהם דאגו לפרסם בכל מקום שמדובר בסטודיו AAAA (כי שלוש A זה לא מספיק) רק בשביל לעשות בסוף משחק GaaS, אני מנחש שהם יותר מכוונים למשחקי סינגל פלייר מהסוג שסוני עושים. בכל מקרה, גם אם מדובר במשחק מגוף שלישי אני לא רואה קשר מובהק בין פרפקט דארק לנינג'ה תיאורי, הם יותר בקטע של melee מאשר משחקי יריות.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 30 יוני 2020, 03:03

idan כתב:קשה לי להאמין שהם דאגו לפרסם בכל מקום שמדובר בסטודיו AAAA (כי שלוש A זה לא מספיק) רק בשביל לעשות בסוף משחק GaaS, אני מנחש שהם יותר מכוונים למשחקי סינגל פלייר מהסוג שסוני עושים. בכל מקרה, גם אם מדובר במשחק מגוף שלישי אני לא רואה קשר מובהק בין פרפקט דארק לנינג'ה תיאורי, הם יותר בקטע של melee מאשר משחקי יריות.

העניין הוא שאם אתה מייק למי תתן את המשחק הזה לפתח?
נינג'ה תאורי הם צוות מוערך ביותר האנשים הכי מוכשרים בקפקום קוראים להם כישרונים בטירוף המשחק האחרון שלהם קטף מחמאות מקיר לקיר (הרציני שלהם) והם פשוט טובים.

זה שהם לא פיתחו שוטר לא אומר כלום זה קטן עליהם.

אולי למייק יש איזה פרויקט gaas עם איזה סינגל פלייר צנום אבל זה בפירוש לא יהיה הפוקוס.. וגם אם איכשהו כן.. זה לא פרפקט דארק.

אחרי האירוע נהיה חכמים יותר :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 30 יוני 2020, 08:24

Ninja Theory מוכשרים כן (נעזוב שנייה שחוץ מלהבלייד אף משחק שלהם לא היה להיט מכירות/ביקורות אמיתי ושיחקתי בכולם חוץ מKung Fu Chaos)אבל מכאן ועד לומר שהם היחידים בMS שיכולים לעשות צדק עם PD...סלח לי אבל זו טענה פשוט הזויה.
לגבי עניין ה׳תרבות׳ של MS אני גם כן לא מבין את הטענה הזו כי לי לפחות זה ברור לגמרי שMS מעדיפה לרכז את מאמצי צד א׳ שלה בסטודיואים שהיא רכשה בעשרות מיליונים בשנתיים האחרונות וכל הטענות שלך שהיא מעדיפה להשקיע בשותפויות צד ב׳ בעיקר היו נכונות עד לפני 5 שנים כשחלק מהשמות הולכים יותר מעשור אחורה,דברים משתנים,הנהגה מתחלפת.
לגבי PDZ,אתה מדבר כאן על כישלון מלפני 15 שנה,זה באמת לא אינדיקציה לכלום..
ומה הכוונה ב׳קהל של MS'? הקהל של MS לא מאוד שונה מהקהל של סוני.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 יוני 2020, 09:05

מצד אחד זה סבבה שכנראה יש ל-MS לפחות 4 משחקי RPG בצינור, אבל זה מוזר שיש להם שלושה שוטרים, ביחוד שכולם כל כך שונים? ולמה שהקואליציה (שמונים עכשיו יותר מ-400 אנשים!) או היוזמה לא יפתחו משחק שכזה? מה עוצר אותם? דווקא קל יותר לעבור מגוף שלישי לגוף ראשון כמפתחת, יש הרבה פחות קשיים והרבה פחות עבודה במעבר שכזה. ועל גבי כל זה, מיקרוסופט כבר אמרה שהיוזמה הם חברת נרטיב שעושה משחקי AAAA, יעני משחקי סינגל סטייל נוטידוג וכדומה.

זה לא אומר ש-PD בפיתוח, אבל אין פה באמת סתירה לשמועות שהוא בפיתוח.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 30 יוני 2020, 12:28

Peyj:מייק תשקיע בסטודיואים שהיא רכשה זה ברור, היא רכשה בעיקר סטודיואים למשחקי תפקידים אז זה מה שהם יעשו.
הצוות של גירס יכול להוציא אולי משחק פרפקט דארק סביר מינוס
אבל הם יהיו עסוקים עד מעל הראש במשחקי גירס ראשיים וספין אופים של גירס לראייה שים לב לעובדה שאפילו את הספין אוף הטקטי של גירס הם פיתחו.

קאו: בנוגע לקואליציה אני יכול לשאול אותך למה לבזבז כישרון אדיר כמוהם על פרפקט דארק.. אם הם עושים משחק גוף ראשון זה יהיה IP חדש שמנצל את הטכנולוגיה החדשה אם זה גוף שלישי אין לזה סיבה להיות פרפקט דארק.

גם בואו נסתכל מה שינובי אמר על מייקרוסופט אני לא איינסידר אבל הוא כן והטוב מכולם.

הוא אמר שמה שאפשר לצפות ממייק זה עולמות פנטזיה רייבוטים ומדע בדיוני.

אז אוקיי אתם בוחרים לקחת את זה לכיוון של פרפקט דארק?
לי זה אומר רייבוט לפייבל היילבלייד2 המשחק פנטזיה ההוא של רייר

והמדע בדיוני יכול להיות היילו יכול להיות משחק תפקידים חדש או איזה IP חדש מהיוזמה. אין לזה סיבה להיות פרפקט דארק.זה יכול להיות אפילו משחק צד של גירס.

תראו אם אתם שואלים אותי מאיפה הגיעה השמועה לפרפקט דארק לדעתי המקור זה באיזה אב טיפוס שמישהו ראה ומשם זה התגלגל.

אני לא שולל שמייק בדקו את האפשרות לעשות רייבוט או שספנסר התייחס לאפשרויות האלה או לאיזה אב טיפוס שהיה בזמנו אבל מלא חברות משתעשעות בדברים כאלה זה לא אומר שהפרויקטים האלה ממריאים.

בנוגע לנינגה תאורי. אצל מייקרוסופט הם הכי טובים by far במשחקי נארטיב סטייל נוטי דוג כמו זה שאתם מתארים כאן את פרפקט דארק
לכן אם הם לא עושים את זה אף אחד לדעתי לא עושה את זה.

מחכה לאירוע כבר :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 יוני 2020, 12:39

glass man כתב:Peyj:מייק תשקיע בסטודיואים שהיא רכשה זה ברור, היא רכשה בעיקר סטודיואים למשחקי תפקידים אז זה מה שהם יעשו.
אבל הם יהיו עסוקים עד מעל הראש במשחקי גירס ראשיים וספין אופים של גירס לראייה שים לב לעובדה שאפילו את הספין אוף הטקטי של גירס הם פיתחו.

קאו: בנוגע לקואליציה אני יכול לשאול אותך למה לבזבז כישרון אדיר כמוהם על פרפקט דארק.. אם הם עושים משחק גוף ראשון זה יהיה IP חדש שמנצל את הטכנולוגיה החדשה אם זה גוף שלישי אין לזה סיבה להיות פרפקט דארק.

גם בואו נסתכל מה שינובי אמר על מייקרוסופט אני לא איינסידר אבל הוא כן והטוב מכולם.

לי זה אומר רייבוט לפייבל הייבילד 2 המשחק פנטזיה ההוא של רייר

והמדע בדיוני יכול להיות היילו יכול להיות משחק תפקידים חדש או איזה IP חדש מהיוזמה. אין לזה סיבה להיות פרפקט דארק.

תראו אם אתם שואלים אותי מאיפה הגיעה השמועה לפרפקט דארק לדעתי המקור זה באיזה אב טיפוס שמישהו ראה ומשם זה התגלגל.

אני לא שולל שמייק בדקו את האפשרות לעשות רייבוט או שספנסר התייחס לאפשרויות האלה או לאיזה אב טיפוס שהיה בזמנו אבל מלא חברות משתעשעות בדברים כאלה זה לא אומר שהפרויקטים האלה ממריאים.

בנוגע לנינגה תאורי. אצל מייקרוסופט הם הכי טובים by far במשחקי נארטיב סטייל נוטי דוג כמו זה שאתם מתארים כאן את פרפקט דארק

אבל אנחנו לא אלה שהעלנו את הנושא של PD, זה מה שהעלו המון אנסיידרים בתעשיה. אני חולה PD, זה אחד הפרנצ'ייזים הכי אוהבים עלי (וכשאני ואמר פרנצ'ייז, אני מתכוון המשחק המקורי) וגם אני לא משתגע על הרעיון של לכפות גוף שלישי על PD כי זה מסתדר לי בערך כמו ש-HL3 יהיה בגוף שלישי או שגירס יהיה בגוף ראשון. אני לא פוסל את זה, כי RE בגוף ראשון נשמע כמו טעות איומה ובסוף RE7 משחק RE שהכי אהבתי מאז RE4 וכנ"ל אפשר להגיד על מטרוייד פריים שעל הנייר נשמע כמו קטסטרופה ובסוף יצא משחק שהוא בהליכה בטופ 10 שלי EVER, אבל אני לא משתגע על הרעיון. אני אשמור את הביקורת על PD בגוף שלישי ליום שאני אשחק בו, אבל המקור של היוזמה עובדים על PD לא מגיע ממני או מפייג', הוא מגיע מיודעי דבר בתעשיה. אני דווקא די מקווה שזה לא נכון, לא יודע אם זה מה שאני רוצה מהיוזמה, אבל אלה השמועות.

בנוגע להאם זה הגיוני או לא הגיוני ל-MS לעשות PD חדש? וואללה, מאוד הגיוני, זה פרנצ'ייז עם שם אהוב שיזכה להרבה תשואות בהכרזה שלו. אני לא חושב שהקיום של היילו או גירס בכלל רלוונטים, הם משחקים מאוד שונים ואין ל-MS בעיה לעשות ארבעה RPG במקביל ושני משחקי מירוץ במקביל אז אין סיבה שהם לא יעשו 3 שוטרים במקביל. כלומר זה די מצחיק, למרות הצד א' החזק של סוני דווקא MS עם מחסן דמויות ו-IP הרבה יותר עמוק משל סוני, בעיקר בגלל חברות כמו RARE, אבל MS לא מנצלת אותם בכלל. באנג'ו, PD, קונקר, בלאסט קורפס, ג'ט פורס ג'ימניי ועוד, כולם שייכים ל-MS ומקבלים אפס אהבה. אז מה כל כך הזוי בלהשתמש סופסוף באחד מהם? לדעתי הדבר הכי עצוב בקניה של אינסומניאק על ידי סוני הוא סגירת האפשרות לקבל משחק קונקר מאינסומניאק, יושב עליהם בול (למרות שאני לא בטוח שהם מסוגלים לבנות מכניקות ברמה של קונקר המקורי).

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 30 יוני 2020, 13:23

DrKeo כתב:
glass man כתב:Peyj:מייק תשקיע בסטודיואים שהיא רכשה זה ברור, היא רכשה בעיקר סטודיואים למשחקי תפקידים אז זה מה שהם יעשו.

לי זה אומר רייבוט לפייבל הייבילד 2 המשחק פנטזיה ההוא של רייר

והמדע בדיוני יכול להיות היילו יכול להיות משחק תפקידים חדש או איזה IP חדש מהיוזמה. אין לזה סיבה להיות פרפקט דארק.

אבל אנחנו לא אלה שהעלנו את הנושא של PD, זה מה שהעלו המון אנסיידרים בתעשיה. אני חולה PD, זה אחד הפרנצ'ייזים הכי אוהבים עלי (וכשאני ואמר פרנצ'ייז, אני מתכוון המשחק המקורי) וגם אני לא משתגע על הרעיון של לכפות גוף שלישי על PD כי זה מסתדר לי בערך כמו ש-HL3 יהיה בגוף שלישי או שגירס יהיה בגוף ראשון. אני לא פוסל את זה, כי RE בגוף ראשון נשמע כמו טעות איומה ובסוף RE7 משחק RE שהכי אהבתי מאז RE4 וכנ"ל אפשר להגיד על מטרוייד פריים שעל הנייר נשמע כמו קטסטרופה ובסוף יצא משחק שהוא בהליכה בטופ 10 שלי EVER, אבל אני לא משתגע על הרעיון. אני אשמור את הביקורת על PD בגוף שלישי ליום שאני אשחק בו, אבל המקור של היוזמה עובדים על PD לא מגיע ממני או מפייג', הוא מגיע מיודעי דבר בתעשיה. אני דווקא די מקווה שזה לא נכון, לא יודע אם זה מה שאני רוצה מהיוזמה, אבל אלה השמועות.

בנוגע להאם זה הגיוני או לא הגיוני ל-MS לעשות PD חדש? וואללה, מאוד הגיוני, זה פרנצ'ייז עם שם אהוב שיזכה להרבה תשואות בהכרזה שלו. אני לא חושב שהקיום של היילו או גירס בכלל רלוונטים, הם משחקים מאוד שונים ואין ל-MS בעיה לעשות ארבעה RPG במקביל ושני משחקי מירוץ במקביל אז אין סיבה שהם לא יעשו 3 שוטרים במקביל. כלומר זה די מצחיק, למרות הצד א' החזק של סוני דווקא MS עם מחסן דמויות ו-IP הרבה יותר עמוק משל סוני, בעיקר בגלל חברות כמו RARE, אבל MS לא מנצלת אותם בכלל. באנג'ו, PD, קונקר, בלאסט קורפס, ג'ט פורס ג'ימניי ועוד, כולם שייכים ל-MS ומקבלים אפס אהבה. אז מה כל כך הזוי בלהשתמש סופסוף באחד מהם? לדעתי הדבר הכי עצוב בקניה של אינסומניאק על ידי סוני הוא סגירת האפשרות לקבל משחק קונקר מאינסומניאק, יושב עליהם בול (למרות שאני לא בטוח שהם מסוגלים לבנות מכניקות ברמה של קונקר המקורי).

אני מזדהה איתך ומרגיש כמוך לגבי הרבה דברים שאמרת אבל אני מתייחס לעניין הזה בשני מישורים שונים.

הגיימר שבי רוצה את כל מה שאתה רוצה.

אבל יש לי גם את הצד האנליטי יותר שפשוט נהנה לחזות דברים/לנחש. אני אוהב לנתח כל דבר אנשים (משחקי מכות) תופעות או ארגונים ובדברים האלה אני תמיד מנסה לדייק :).

אבל אם נעזוב את השיט הזה אני לא יכול להדגיש יותר כמה אני מסכים איתך.

אפילו פרפקט דארק בגוף שלישי נשמע לי מלהיב יותר מכל תחזית שהבאתי פה למרות שזה כל כך 2004 לעשות לו רייבוט כזה.

מה שהכי הזוי זה שעם כל הרנסאנס של משחקי הפלטפורמה מייק באמת לא עושה כלום. אתה מביא לי פלטפורמר של רייר אני שוקל לקנות אקסבוקס.

זה לא מפתיע שאתה מזכיר את רטרו וHL אני בטוח שאתה יודע שהרבה מהמפתחים ברטרו פיתחו את HL1 אז אם הם עשו מהפכה עם הזאנר פעם אחת היה קטן עליהם לעשות מהפכה למטרויד.

אני מבין מה אתה אומר על אינסומאנייק. כל החברות האלה שבשנות ה90 עשו משחקי פלטפורמה היו ונשארו הטובות ביותר מהסיבה הפשוטה שמשחקי פלטפורמה היו ההייליט משכו את מיטב הכישרון והצוותים נשארו מדהימים גם שהם הפסיקו לעשות משחקים בז'אנר.

ומי שהולך להגיד..שסוניק טיים הדרדרו .. הרבה מסוניק טיים של פעם עבר לנוטי דוג והיוצר של סוניק הוא המעצב שלבים של uncharted 1. אז זה למה :) (אל תתבלבלו עם יוג'י נאקה הוא המתכנת של סוניק)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 30 יוני 2020, 14:20

פייג' : עכשיו ראיתי שפספסתי את השאלה שלך על ה"קהל של מייק"
אני לא מסכים שזה אותו קהל הוא דומה כי כולם גיימרים ואפשר לפעמים לעבור מאחת לשניה. אבל לדעתי מדובר בשני קהלים שונים.

הקהל של מייק זה קהל אמריקאי בעיקרו שרוצה בעיקר לשחק במשחקי הAAA הגדולים משחקי מולטיפלייר והשוטרים של מייק שרובם המוחלט גם מולטיפלייר.

זה מין קהל שבשנות ה90 המוקדמות היה הולך עם סגה ובשנות ה90 המאוחרות עם נינטנדו (בגלל המשחקים של רייר)

סוני במובנים רבים היא היורשת של נינטנדו כמו שנינטנדו היתה בסוף שנות ה80 ותחילת ה90 והיא גם ירשה ממנה את רוב הקהל הזה.

זה קהל של משחקי סינגל משחקי תפקידים יפנים ובכלליות גיימרים שחייבים לשחק בכל סינגל פלייר איכותי שקיים וכמעט בכל זאנר.

אז כן הגבולות כבר שונים וסוני היא מעצמת מולטיפלייר מעצם השליטה שלה בשוק אבל הקהלים עדיין שונים.

מעניין לראות איך הקהל של מייק יגיב לכל משחקי התפקידים האלו אבל אני מתאר לעצמי שמייק תנסה למשוך אותם עם מצבי co op ואפשרות להצטרף לקמפיינים של אחרים.

לדעתי זה לא קהל שבא לו על פרפקט דארק בסגנון הרייבוט.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 30 יוני 2020, 15:02

הקהל של סוני שאתה מתאר נשמע כמו משהו שמתאים לתקופת הפס2/פס3,הקהל של סוני היום בעיקרו הוא קהל מאוד מערבי,בדומה לMS. לגבי השוטרים,יש מגמה ברורה של דעיכת הפופולריות של היילו וגירס בשנים האחרונות אז אני לא חושב שזה מהווה שיקול גדול בהעדפות הקהל.
לגבי PD בגוף שלישי,אני חייב לציין שזה משהו שאף אינסיידר לא דיבר עליו,זה נטו ספקולציה אישית שלי בהתבסס על טרנדים בתעשייה והמטרות שלדעתי פיל מכוון אליהן בליין אפ של הדור הבא. אין אף אינסיידר שטען שThe Initiative עושים משהו בגוף שלישי,אבל כן,כמו שקיאו אמר,היו אינדיקציות שהפרוייקט שלהם הוא PD.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 יוני 2020, 15:02

התצוגה של MS ביולי היא פחות או יותר 100% משחקי צד א':

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 30 יוני 2020, 15:18

ג'ז הגיב לזה ואמר שהוא יודע שיהיו גם צד ג'. זה יהיה בסוף מאוד דומה לפורמט של סוני אני מניח.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 30 יוני 2020, 15:56

אם MS לא עושה מעברונים טריפיים כמו סוני בין חשיפה לחשיפה מבחינתי הם כבר הפסידו :P

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 30 יוני 2020, 16:03

אל תדאג, יש עכשיו אנשים שעובדים קשה על פרקטלים צבעוניים שמורכבים מהפרצוף של ארון גרינברג.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 30 יוני 2020, 16:23

וואה וואה אם הם צריכים עזרה מצד ג' כדי לעשות תצוגה מרשימה אנחנו בבעיה

התחזית שלי לאירוע:
1. חפירה מאסיבית על היילו (יכל להיות מרשים אבל אתם יודעים קרוס ג'ן)
היילבלייד 2 (מבחינתי ההייליט של התערוכה) חשיפה אמיתית הפעם.
3. פורצה הבא.
4. אינדים.
5. חפירה על המשחק ההוא שנראה כמו מיינקראפט ;)
6. הדגמה רצינית יותר של רזי 8.
7. משחק של סקוור שהיה צריך להיות בe3.
8. תצוגה של משחקי תפקידים יפנים כמו יאקוזה 7 טיילס ועוד כמה כדי להמחיש שיהיו משחקים יפנים.
9. אם נהיה ממש ברי מזל טריילר של פייבל אבל כך או אחרת הוא בדרך
10. טיזר של המשחק של "היוזמה" שיתן לנו יותר שאלות מתשובות אבל יסגור את התהיות על פרפקט דארק.

יאללה איזה חטיפים מביאים?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 30 יוני 2020, 16:32

לא חושב שתראה שם את RE8- מעבר לזה שהמשחק הוכרז במסגרת האירוע של סוני,מה שכנראה מעיד שהמרקטינג אליו נמצא אצלם,באתר הרשמי של המשחק רשום בענק שהעדכון הבא עליו יגיע באוגוסט (לפי השמועות האירוע הבא של סוני יהיה באוגוסט).
אני לא חושב שMS בבעיה כי הם נעזרים בצד ג׳- האירוע של סוני היה מנת יתר של אינדיז וגם צד ג׳ לא היה חסר שם ועדיין,בסך הכל הלך להם טוב.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 30 יוני 2020, 16:49

Uncle Pey'j כתב:לא חושב שתראה שם את RE8- מעבר לזה שהמשחק הוכרז במסגרת האירוע של סוני,מה שכנראה מעיד שהמרקטינג אליו נמצא אצלם,באתר הרשמי של המשחק רשום בענק שהעדכון הבא עליו יגיע באוגוסט (לפי השמועות האירוע הבא של סוני יהיה באוגוסט).
אני לא חושב שMS בבעיה כי הם נעזרים בצד ג׳- האירוע של סוני היה מנת יתר של אינדיז וגם צד ג׳ לא היה חסר שם ועדיין,בסך הכל הלך להם טוב.

הכוונה שלי יותר שאם הם מדברים על גיבוי של צד ג' אז הולכת להיות שם חפירה בטוחה על AC הבא.

אני בטוח שיש כאלה שזה לבד יעשה להם את האירוע יותר טוב משל האירוע של סוני אבל לאלה שכמוני ובאים להתרשם מהצד א' בתקווה שהם יראו משהו שיעביר אותם צד או יגרום להם לשקול רכישה.. יהיה לי משעמם.

על Re8 יש מצב שאתה צודק אני בעיקר מבסס את זה על זה שישר אחרי ההכרזה שלו גרינברג מיהר להדגיש שהמשחק יראה הכי טוב אצלו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 יוני 2020, 22:07

שלושה מקורות שונים אומרים עכשיו שXSX הייתה אמורה לשגר באוגוסט והלוקהארט באוקטובר, אבל תוכניות השתנו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 יולי 2020, 15:14

או במילים אחרות, האירוע של MS הוא עוד 3 שבועות. שמועות יותר ספציפיות אומרות יום חמיש ה-23 לחודש.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 יולי 2020, 15:51

אבל הוא שיתף אימוג׳י של שלט שדומה יותר לפלייסטיישן, שים לב למיקום של הסטיקים!! מגהטון!!!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 יולי 2020, 17:46

אגב, הdesign director שלהם היה של sunset overdrive.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Laskin ו־ 137 אורחים