נושא הדור הבא

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הדור הבא

הודעהעל ידי DrKeo » 04 יולי 2020, 01:12

אני חושב שאתה מתכוון ללוגו של Datadyne כי הלוגו של PD נבנה להראות כמו ה-N של הN64 :)
תמונה

תמונה
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 04 יולי 2020, 01:31

כן,טעות שלי,משום מה זכרתי את זה בתור הלוגו של PD.. ועדיין,אין ספק שהסטודיואים שואבים השראה מאלמנטים מהמשחקים עליהם הם עובדים,זה לא משנה את הטענה שלי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 יולי 2020, 01:32

Uncle Pey'j כתב:כן,טעות שלי,משום מה זכרתי את זה בתור הלוגו של PD.. ועדיין,אין ספק שהסטודיואים שואבים השראה מאלמנטים מהמשחקים עליהם הם עובדים,זה לא משנה את הטענה שלי.

זאת טענה איומה ונוראית, אם MS ממתגת את הסטודיו החדש שלה כ"סטודיו PD" בלבד כמו שהיוזמה הם סטודיו גירס בלבד ו-343 הם סטודיו היילו בלבד אז MS ממש לא מצאה את הדרך שלה, היא עדין אבודה. רק תחשוב שנוטידוג עדין היו "סטודיו קראש בנדיקוט" ועד 2020 עדין היו עושים משחק קראש בנדיקוט אחרי משחק קראש בנדיקוט. נוראי.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 04 יולי 2020, 01:35

אני חושב שהעובדות די מדברות בעד עצמן בשטח לא? בלי לשים לב,343i כבר קיימת יותר מ-10 שנים...הם עשו משהו חוץ מהיילו?
The Coalition קיימת מ-2014 (אני מתייחס רק לנקודה שהם קיבלו את ה-IP של גירס אז אני עוד מפרגן להם פה) וגם הם עשו רק גירס.
עוד דוגמא,World's Edge,הסטודיו שאחראי על AOE,גם כאן יש רמיזה בשם לפרנצ'ייז ואני חושב שהם אפילו הצהירו שכל העיסוק שלהם הולך להיות הסדרה הזו,הם אפילו משתמשים באותו פונט :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 יולי 2020, 02:17

Uncle Pey'j כתב:אני חושב שהעובדות די מדברות בעד עצמן בשטח לא? בלי לשים לב,343i כבר קיימת יותר מ-10 שנים...הם עשו משהו חוץ מהיילו?
The Coalition קיימת מ-2014 (אני מתייחס רק לנקודה שהם קיבלו את ה-IP של גירס אז אני עוד מפרגן להם פה) וגם הם עשו רק גירס.
עוד דוגמא,World's Edge,הסטודיו שאחראי על AOE,גם כאן יש רמיזה בשם לפרנצ'ייז ואני חושב שהם אפילו הצהירו שכל העיסוק שלהם הולך להיות הסדרה הזו,הם אפילו משתמשים באותו פונט :)

ליוזמה אין לפחות בשם שום רמז ל-PD (לפחות לא אחד ברור שקופץ לי לראש) ואני חושב שאם יש משהו ש-343 והקואליציה הוכיחו זה בדיוק ההפך, שלא צריך לעשות את זה, כי החברות האלה אפורות ומשעממות ממש עם משחקי 80+ שכאלה שמנסים להתחנף למשחקי עבר שהם הפכו לנושאי הלפיד שלהם. בו נגיד שאם אפיק היו עכשיו עדין היוצרים של גירס והם היו עובדים על גירס 4 ו-5, אני בספק אם המשחקים היו נשארים באותה תבנית ב-2020. אני חושב שהמודל הזה נכשל, ומראש הוא היה מודל גרוע, כי אתה לא יכול להכניס אולפן לחור יונה ולצפות שתצא משם גדולה.

אז מן הסתם אתה לא זה שקובע אם היוזמה הם "אולפן PD" מעכשיו, אבל הרמיזה שעשית היא לדעתי משהו שעדיף שלא יהיה נכון :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 04 יולי 2020, 03:16

אתם מפספסים הכל, היוזמה הם אלו ש... יוזמים IP חדשים..! :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 יולי 2020, 03:21

Stick כתב:אתם מפספסים הכל, היוזמה הם אלו ש... יוזמים IP חדשים..! :)

אולי הם יוזמים חידושים של IP רדומים :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 04 יולי 2020, 03:24

הקואלציה נשמעים לי צוות אפילו פחות סביר לפתח את פרפקט דארק. אם הקואלציה מפתחים את פרפקט דארק איפה הבילד אפ שלהם לפרויקט הזה? איפה החימום ? הם עשו משחק טקטי לגירס.

זה נראה שהם מחממים ציפיות לעצמם ולקהל להמשך לגירס או לספין אוף לגירס.. אחרת הם היו עושים כבר איזה משחק טקטי לפרפקט דארק לדעתי.. במיוחד שזה מתאים יותר מגירס.. מדע בדיוני גאדג'טים.

ככל שאני חושב על פרפקט דארק יותר אני מגיע למסקנה שמייקרוסופט תתן אור ירוק לפיתוח שלו בלי בעיה אם הוא פרויקט AA אבל בשום אופן לא תבזבז עליו תקציב AAA פשוט כי הוא לא הוכיח את עצמו כIP שיחזיר את ההשקעה.
ובטח לא AAAA או איך שלא תיארו את היוזמה.

לא ראיתי שבדור הקודם היה למייק בעיה עקרונית לתת תקציב AA לRecore

התקציב הAAA נשמר לפרויקטים כמו קוונטום ברייק שהם האמינו שיהיה שווה להם.

היוזמה לא נראה לי צוות שהוקם בשביל פרפקט דארק של AA כי כל צוות של מייק יכול לפתח אותו.

היוזמה נראת כמו ניסיון של מייק לעשות משהו נועז כמו לתת לצוות עם כישרון מוכח לעשות IP חדש על טכנולוגיה חדשה ומה שבא ברוך הבא. אני כמעט יכול לדמיין את ספנסר אומר להם "תתפרעו'.

אז כן.. היו כל מיני הדלפות על משחק עם גאדגטים אבל מה בדיוק מונע מIP חדש להיות עם גאדגטים? למה זה חייב להיות מותג מלפני 20 שנה שלהחיות אותו כראוי ידרוש עבודה משותפת גם של היוזמה גם של הקואלציה ועוד עובדים שמייק תוכל לגרד מאיפשהו.

זה לא שלמייק אין את המשאבים לפרפקט דארק שיעיף ראשים אבל למה להם לתת את המשאבים האלה לפרפקט דארק שאפשר לתת לפייבל IP חדש מהיוזמה או כל רעיון מופרע שיעלה לרייר בראש למשחק חדש.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 יולי 2020, 04:02

glass man כתב:הקואלציה נשמעים לי צוות אפילו פחות סביר לפתח את פרפקט דארק. אם הקואלציה מפתחים את פרפקט דארק איפה הבילד אפ שלהם לפרויקט הזה? איפה החימום ? הם עשו משחק טקטי לגירס.

זה נראה שהם מחממים ציפיות לעצמם ולקהל להמשך לגירס או לספין אוף לגירס.. אחרת הם היו עושים כבר איזה משחק טקטי לפרפקט דארק לדעתי.. במיוחד שזה מתאים יותר מגירס.. מדע בדיוני גאדג'טים.

ככל שאני חושב על פרפקט דארק יותר אני מגיע למסקנה שמייקרוסופט תתן אור ירוק לפיתוח שלו בלי בעיה אם הוא פרויקט AA אבל בשום אופן לא תבזבז עליו תקציב AAA פשוט כי הוא לא הוכיח את עצמו כIP שיחזיר את ההשקעה.
ובטח לא AAAA או איך שלא תיארו את היוזמה.

לא ראיתי שבדור הקודם היה למייק בעיה עקרונית לתת תקציב AA לRecore

התקציב הAAA נשמר לפרויקטים כמו קוונטום ברייק שהם האמינו שיהיה שווה להם.

היוזמה לא נראה לי צוות שהוקם בשביל פרפקט דארק של AA כי כל צוות של מייק יכול לפתח אותו.

היוזמה נראת כמו ניסיון של מייק לעשות משהו נועז כמו לתת לצוות עם כישרון מוכח לעשות IP חדש על טכנולוגיה חדשה ומה שבא ברוך הבא. אני כמעט יכול לדמיין את ספנסר אומר להם "תתפרעו'.

אז כן.. היו כל מיני הדלפות על משחק עם גאדגטים אבל מה בדיוק מונע מIP חדש להיות עם גאדגטים? למה זה חייב להיות מותג מלפני 20 שנה שלהחיות אותו כראוי ידרוש עבודה משותפת גם של היוזמה גם של הקואלציה ועוד עובדים שמייק תוכל לגרד מאיפשהו.

זה לא שלמייק אין את המשאבים לפרפקט דארק שיעיף ראשים אבל למה להם לתת את המשאבים האלה לפרפקט דארק שאפשר לתת לפייבל IP חדש מהיוזמה או כל רעיון מופרע שיעלה לרייר בראש למשחק חדש.

את גירס טקטיקס עשו ספלאש דמג', הקואליציה רק תמכו בהם.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 04 יולי 2020, 04:41

וואלה צודק טעות שלי. טוב, העלילה מסתבכת וזה נהיה מעניין מרגע לרגע אבל עדיין עצם העובדה שספנסר ומייק בוטי נתנו אור ירוק לספיין אוף של גירס ולא של פרפקט דארק כשאתה עושה משהו כזה.. זה כדי להשאיר IP בתודעה כי הולך לבוא משהו ממנו בהמשך הדרך.

לפי דעתי הצוותים הכי מתאימים אצל מייק לפרפקט דארק הם אובסידיאן בגלל אלפא פרוטוקול והיכולת שלהם לעשות משחקי AA סבבה או נינג'ה תאורי בגלל היכולת שלהם לעשות AA שמרגיש כמעט AAA.

כמובן שמייק יכולה לתת לכל צוות אחר לעשות AA של פרפקט דארק וזהו. אבל לפחות לדעתי כמו שאני רואה את זה פרויקט AAA של פרפקט דארק מהקואליציה או היוזמה לא על הפרק.

ואם אחת מהחברות שנרכשו לאחרונה עושה קונספטים לפרפקט דארק של AA אנחנו עדיין מדברים על משחק שהוא 3 שנים עד לחשיפה אם בכלל :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 04 יולי 2020, 11:59

אני לא ממש מבין מה הטענה שלך גלאס- ברור שנתנו גרין לייט לעוד משחק ביקום של גירס,זה כנראה הפרנצ'ייז השני בחשיבותו ל-MS אחרי היילו,איך זה סותר משחק פוטנציאלי בעולם של PD? למה אתה כל כך בטוח שאין כזה? כי פשוט לא שמענו עליו עדיין? יש אפס קשר בין ספין אוף של גירס למשחק של פרפקט דארק.
קיאו,לגבי הקבוצת דיסקורד,שינובי התייחס לעניין ב-Era (בלי לציין את השם של ג'ז ישירות) בת'רד צד א' של MS ואמר שכל הדבר הזה הוא סוג של משחק טלפון שבור,בעיניי לפחות זו הייתה רמיזה שמה שג'אז טען בקבוצת דיסקורד לא נכון,או לפחות לא לגמרי נכון.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 יולי 2020, 12:22

יותר מדי מקומות לעקוב אחריהם במקביל בשביל להבין את התמונה המלאה :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 04 יולי 2020, 21:07

פייג:' זה יהיה ארוך אח אבל אולי אני אצליח להסביר לך את הניתוח שלי את הדברים ואיך אני רואה את זה באופן כללי :)

אנשים הרבה פעם מתבלבלים בין המשאלות לב שלהם/רצונות שלהם לעובדות בשטח.

גם אני לא חסין מזה אבל אני משתדל להיות למדתי במשך השנים לנטרל את מה שאני רוצה שיהיה מלהתערבב עם מה שאני חושב שיהיה.

אחרי כל ההקדמה הפלספנית הזו בוא נעבור על העובדות הייבשות.
עובדות:
1. פרפקט דארק זירו - כישלון מסחרי.
2. שיינובי הוא איינסידר שמעולם לא טעה בכלום כנראה הכי טוב שאי פעם היה.
3. שיינובי לא אמר שיהיה פרפקט דארק.
4. במקרה של הוריזון שיינובי כן נתן פרטים מדויקים על אקשן rpg עם דינוזאורים. ועוד מלא דוגמאות.
5. הוא אמר שיהיה רייבוטים משחקי פנטזיה ומדע בדיוני
6. מדע בדיוני לא חייב להיות פרפקט דארק הוא יכול להיות ip חדש
7. רייבוטים יכולים להיות פייבל.
8. מדע בדיוני יכול להיות אפילו MechAssault
9. ספנסר אמר שהיוזמה עושה דברים ישנים בדרך חדשה זה לא חייב להיות פרפקט דארק או רייבוט. זה יכול להיות טוויסט חדשני לזאנר ישן.
10.יש כנראה גאדטים בIP של היוזמה או לפחות היה בזמן הפיתוח.

11. לפרפקט דארק אין פטנטים על השימוש בגאדטים במשחקים.(מן הסתם)
12. לכן זה ממש לא חייב להיות פרפקט דארק אפילו די רחוק מזה הוא היה כישלון בציפיות של מייקרוסופט אחרת היה מקבל המשך אחד לפחות או רייבוט כבר מזמן.

אלה העובדות היתר הן פרשנויות על העובדות.

אתה אומר שלא ראיתי את פרפקט דארק ובגלל זה אני בטוח שאין אותו. אבל גם לא ראינו את פייבל ואני בטוח שיש אותו אז אין קשר.

ההבדל זה שפייבל היה הצלחה מספיק גדולה לקבל 3 המשכים ומשחק סרוויס שבוטל.

את פייבל אפשר בו זמנית להפוך למשחק סינגל בשרני וגם להציע לו מולטיפלייר מושקע בחבילה אחת וזה קוסם למייק. פייבל ביחד עם everwild יכולים להיות התשובה של מייק להוריזון.

איזה בדיוק תשובה פרפקט דארק? למה לרייבוט של gow?
למשחקי נוטי דוג? יש את hellblade 2 לזה.

אתה אומר שאין קשר בין ספין אוף לגיר להמשך של פרפקט דארק.
אבל זו לא עובדה מה שאתה אומר.

מה שאתה אומר זה בעצם "אני לא חושב שיש קשר"
או "אני לא רואה קשר גם אם יש כזה"

אבל במציאות מה שלרוב קורה זה שאם חברה ממשיכה לפמפם ספין off של איזו סדרה זה אומר שזה כי יש לה תוכניות להמשכים.

קיאו אמר שלפי המקורות שלו הקואליציה מפתחים את פרפקט דארק, אבל אם הם מפתחים את פרפקט דארק הם לא יפתחו בזמן הקרוב גירס 6 אלא רק בסוף הדור אם בכלל.

ואם אין גירס 6 בעתיד הקרוב כי פרפקט דארק כרגע תופס את המשבצת שלו אז אין טעם לעשות לו משחק שישאיר אותו בתודעה עדיף לעשות הייפ לפרפקט דארק זה אובייקטיבית הצעד הנכון.

בסופו של דבר אמרת שאתה רוצה tps סינמטי יכול מאוד להיות שהיוזמה תעשה את זה מתישהו אבל זה לא יהיה פרפקט דארק.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 04 יולי 2020, 22:28

הקואליציה הם מפתחת של 400 איש בערך שבסבירות מאוד גבוהה אין להם בעיה לפתח גם את גירס 6 וגם את פרפקט דארק במקביל.
לגבי שינובי,הוא לא אמר שיהיה פרפקט דארק נכון,הוא גם לא אמר שלא יהיה,זה 'היופי' באינסיידרים,הם אף פעם לא ידברו תכלס,זה לוקח להם יותר מדי מהילת המיסתורין שאופפת אותם.
אני מכיר את הפוסט שלו על עולמות Sci-Fi וריבוטים ידה ידה,בעיניי מדע בדיוני זה דווקא כן רמיזה עבה לפרפקט דארק כי הוא לא היה עושה טיז להיילו אינפיניט שכל העולם ואשתו יודע עליו. לגבי פייבל,אין בכלל ספק שיש אחד בפיתוח אצל פלייגראונד,איפה ראית שטענתי אחרת?
לגבי MechAssault,מצחיק שאתה מזכיר אותו,כי בריאיון האחרון של ראיין מקא'פרי עם פיל ספנסר ב-Unlocked הוא שאל אותו איזה פרנצ'ייז הוא היה רוצה לראות חוזר בלי קשר לתפקיד שלו כראש של אקס בוקס,ופיל אמר שבאופן אישי הוא היה רוצה לראות את MechAssault אבל הבהיר שהסבירות לחזרה נמוכה ("אף פעם לא רוצה להגיד אף פעם") כי הוא לא רואה איך משחק כזה משתלב בפורטפוליו שלהם,אז מעצם התשובה של פיל MechAssault מחוץ לתמונה.

אתה שוב נצמד לכישלון (היחסי) של PDZ,משחק השקה מלפני כמעט 15 שנה,אני באמת לא חושב שזה טיעון קביל ללמה לא לפתח המשך לפרפקט דארק.
לגבי מולטיפלייר,אין לי ספק שמה שהיוזמה לא עובדת עליו,מולטי פלייר בצורה כזו או אחרת הולך להיות חלק ממנו,זה חלק מה-DNA של MS בשלב הזה.
לגבי הלבלייד 2,אתה מניח הרבה מטריילר שאף אחד לא יודע עדיין מה הטבע האמיתי שלו שהם בהכרח מכוונים להתחרות בנוטי דוג,אני דווקא חושב שאחרת- אני חושב שהם אומנם לא יהיו לחוצים כלכלית עם הלבלייד 2 כי יש להם את הגב של MS,אבל זה לא אומר ש-MS לא תרצה לשחק לחוזקות של Ninja Theory לפתח משחק איכותי בתקציב נמוך יחסית.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 יולי 2020, 22:42

פייבל משאיר מקום למולטי גדול לעומת PD? להפך, המולטי של PD היה אחד המולטי הכי חזקים של 2000, בדיוק כמו גולדן איי. איזה מולטי מתאים לפייבל? PD הוא הכי מולטי שיש, במשחק המקורי גם יש קמפיין coop וגם מולטי ענקי וסופר פופולארי. וכנ״ל על ההצלחה, PD המקורי מכר מעל ל-3 מליון יחידות, אותם מספרים כמו פייבל 2 ו-3. ברור שיש ל-FPS מדע בדיוני עם מולטי חזק פוטנציאל מכירות גדול, ביחוד אחרי שהמקורי כבר בשנת 2000 התפוצץ באופן יחסי עם יותר מ-3 מליון יחידות. כלומר, איך אפשר להגיד בפנים ישרות מק-אסולט במקום PD? אף אחד פה לא יודע אם PD באמת בפיתוח או לא, אבל קונספטואלית זה מאוד הגיוני.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 04 יולי 2020, 23:54

זה עוד ממש ראשוני ויכול בהחלט להיות טעות,אבל לפחות לפי אמזון ה-One S וה-One X שתיהן Discontinued. כמובן שכנראה נשארו עוד המון יחידות של שתיהן למכור,אבל אל תתפלאו אם באופן כמעט מיידי אחרי שה-Series X ו-S יושקו כבר לא נוכל לרכוש את הדור הנוכחי של MS,בייחוד אם השמועות על המחיר של לוקהארט נכונות (ראיין מקא'פרי אמר בפודקאסט האחרון שלו שמאנשים שהוא דיבר איתם MS מכוונת ל-300 דולר עם לוקהארט,מה שדי הופך את ה-One S למיותרת ואת ה-One X ל-SKU מוזר שתקוע באמצע).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 יולי 2020, 00:30

Uncle Pey'j כתב:זה עוד ממש ראשוני ויכול בהחלט להיות טעות,אבל לפחות לפי אמזון ה-One S וה-One X שתיהן Discontinued. כמובן שכנראה נשארו עוד המון יחידות של שתיהן למכור,אבל אל תתפלאו אם באופן כמעט מיידי אחרי שה-Series X ו-S יושקו כבר לא נוכל לרכוש את הדור הנוכחי של MS,בייחוד אם השמועות על המחיר של לוקהארט נכונות (ראיין מקא'פרי אמר בפודקאסט האחרון שלו שמאנשים שהוא דיבר איתם MS מכוונת ל-300 דולר עם לוקהארט,מה שדי הופך את ה-One S למיותרת ואת ה-One X ל-SKU מוזר שתקוע באמצע).

רצות על זה שמועות כבר כמה זמן כי בכל החנויות ה-S וה-X כבר לא במלאי. אם הם הורגים את ה-S, לוקהארט כנראה באמת 299$.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 05 יולי 2020, 00:31

חחח חבר'ה אני לא באמת חושב שמק אסולט הולך לחזור פשוט הוא גם חלק מהאפשרויות וכמו פרפקט דארק הוא בעדיפות נמוכה.

אני חושב שהפרויקט מדע בדיוני ששינובי מדבר עליו זה כמובן הIP החדש של היוזמה שכמו שכבר הבנתם אני והמקורות של קיאו בטוחים שזה לא פרפקט דארק :)

מדע בדיוני גם יכול להיות ספין של גירס.

פייג בנוגע לסוני הוא לא היה כל כך מסתורי.

על days gone הוא אמר שוטר גוף שלישי שלאופנועים יש בו חלק מהותי מהגיימפלי.כל אלה שנים רבות לפני החשיפה.היו עוד דברים ספציפים כאלה אצלו על סוני אבל כדי לדייק בהם צריך לחפור כולם היו טובים.

בוא נאמר שאם על אותו משקל הוא היה אומר "משחק מדע בדיוני גוף מגוף שלישי" או "משחק מגוף שלישי שהגדג'טים זה לב המשחק"

אז כן אם רמיזות כאלה היו באות ממנו אז זה די היה סוגר את הדיל על פרפקט דארק אבל כל הרמיזות וההדלפות לא באו ממנו או ממישהו בקליבר שלו (לפחות לדעתי הם לא ברמה שלו)

בנוגע לנינג'ה תאורי אחי. נראה לי שלא הסברתי טוב למה אני מתכוון.
Hellblade 2 הוא לא משחק הפקה ברמה של נוטי דוג והוא לא מיועד להיות.

הכוונה שלי היא שhellblade 2 זה סוג של תשובה של ספנסר למשחקים הסינמטים שנוטי דוג עושה. זה לא אומר שבעיני ספנסר הם צריכים להיות באותה רמת הפקה. אלא מספיק שמתי שסוני מראה משחק סינמטי מגוף שלישי עם גיבורה גם לו יש מה להראות.

לא נראה לי שמשנה לספנסר שhellblade 2 לא יתקרב לנוטי דוג ברמת ההפקה מה שמספיק לו זה שעכשיו יש לו משחק שמגרד את אותו itch סינמטי ואי אפשר להגיד יותר שהוא רק גירס היילו ופורצה

אותו דבר עם everwild זה ברור שהוא לא הולך ראש בראש עם הוריזון ברמת הנפקה וגם ספנסר יודע את זה. אבל מספיק לו שמתי שסוני תראה עולם בהוריזון 2 הוא יוכל להראות שגם לו יש משחק עם עולם "קסום " שכייף לחקור.

ואם יורשה לי אני חייב להגיד שeverwild נראה לי הרבה יותר מעניין מהוריזון 2 גם אם לא יהיה לו סינגל אבל זה לא שייך :)

על הקטע של הכישלון של Pdz אין מה לעשות אח יקר כישלונות זה הדבר הקובע תסתכל על פייר אמבלם נינטנדו עמדו לגנוז את הסדרה הזו לתמיד אחרי כישלון אחד וזו סדרה הרבה יותר מפוארת מפרפקט דארק (במקרה הזה הסדרה הזו ניצלה ב2013 אבל זה עמד ברצינות על הפרק)

בנוגע למק אסולט אני ברצינות חושב שמייק מדברת עליו כי הם רוצים לראות איך הקהל מגיב לאפשרות של רייבוט כלפיו. יש מצב ענק שהם גם מפיצים בכוונה שמועות על פרפקט דארק כי הם רוצים לבדוק את תגובת הקהל לפני שהם מחליטים אם לתת אור ירוק.

אבל אנחנו לא קרובים לזה לדעתי מק אסולט ופרפקט דארק שקולים באפשרות הקאמבק העתידי עם איזו נקודה לטובת מק אסולט בגלל שהוא פייבוריט של ספנסר וגם יגיבו בחיוב אם יהיה AA.

על הקואלציה גם אם יש להם 400 איש חלק ניכר מהם בוודאי עוזר ליוזמה לפתח את הIp של היוזמה (שכבר הבנת שלדעתי זה לא pd)
אז זה לא משאיר להם אנרגיה לפרפקט דארק רק לגירס.

קיאו: פייבל יכול להיות בו זמנית סינגל co op וGaas תלוי אם מייק ירצו להרחיב אותו לסקאלה כזו ואני מאמין שכן.

הם רואים כמה אנשים משחקים במשחקים כאלה במשך שנים. זה לא אומר שהם יעשו ממנו MMo אבל להמשיך לתת לו תוכן במשך שנים שיעסיק פליירבייס פעיל נראה לי הכיוון שלהם.

פרפקט דארק היה פורץ דרך בתקופתו ברור אבל אתה יודע שהמולטי שלו לא יעיף ראשים ב2021 סינגל של AAAA אולי כן. המולטי שלו לא יוכל להגיע לפופלאריות של היילו או גיריס אני בטוח בזה.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 05 יולי 2020, 01:17

וואי וואי, כמה עמודים נשפכים פה כשכולם מסכימים שיהיה IP מד"ב חדש מהיוזמה והשאלה היחידה היא אם זה פרפקט דארק :)
מבחינתי זה ממש לא קריטי אם זה PD או משחק חדש עם אלמנטים מ-PD.

(חוץ מזה כולנו יודעים שזה בלינקס החתול 3)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 05 יולי 2020, 01:29

BiA כתב:וואי וואי, כמה עמודים נשפכים פה כשכולם מסכימים שיהיה IP מד"ב חדש מהיוזמה והשאלה היחידה היא אם זה פרפקט דארק :)
מבחינתי זה ממש לא קריטי אם זה PD או משחק חדש עם אלמנטים מ-PD.

(חוץ מזה כולנו יודעים שזה בלינקס החתול 3)

היי בלינקס היה משחק מגניב בואו נכבד אותו.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 05 יולי 2020, 01:30

אם הלוקהארט היא 300$ זה באמת חתיכת הישג למיקרוסופט, ביחוד כשלפי השמועות הפס5 כנראה תהיה 500$ ואולי אפילו יותר.
עזבו רגע את השאלה (שלעולם לא נדע אליה את התשובה) אם זה יחזיק אחורה מעט מפוטנציאל הדור או לא, כמהלך עסקי זו הצלחה גדולה למיקרוסופט. כשדיברו על הלוקהארט כ400$ זה נשמע לכאן או לכאן, אבל חצי מחיר מהפס4? ומרציה את אותם המשחקים בדיוק (מינוס בלעדיים כמובן) רק ברזולוציית 1080p? נשמע דמיוני. שאפו למיקרוסופט אם זה המצב.

אני עדיין חושב שסוני ינצחו, כי הבלעדיים שלהם זה דבר שרק הולך וצובר עוד ועוד מומנטום, ולמיקרוסופט אין באמת איך לנצח את זה תוך שנים בודדות. ואם באמת הלוקהארט תחזיק את הדור מעט לאחור אז המקום שבו זה יבוא לידיי ביטוי זה באותם בלעדיים, שגם ככה הם באופן עקבי המשחקים הכי מרשימים בכל דור.
בקיצור יהיה מעניין, אבל אם האס של מיקרוסופט זו קונסולה ב300$ (ותכלס הריגת הדור הנוכחי למרות שזקפנו אליה את ההפך), זה חתיכת אס. לצערם זה יספיק כנראה רק לצמצום הפערים, אבל זה גם משהו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 יולי 2020, 01:46

Stick כתב:אם הלוקהארט היא 300$ זה באמת חתיכת הישג למיקרוסופט, ביחוד כשלפי השמועות הפס5 כנראה תהיה 500$ ואולי אפילו יותר.
עזבו רגע את השאלה (שלעולם לא נדע אליה את התשובה) אם זה יחזיק אחורה מעט מפוטנציאל הדור או לא, כמהלך עסקי זו הצלחה גדולה למיקרוסופט. כשדיברו על הלוקהארט כ400$ זה נשמע לכאן או לכאן, אבל חצי מחיר מהפס4? ומרציה את אותם המשחקים בדיוק (מינוס בלעדיים כמובן) רק ברזולוציית 1080p? נשמע דמיוני. שאפו למיקרוסופט אם זה המצב.

אני עדיין חושב שסוני ינצחו, כי הבלעדיים שלהם זה דבר שרק הולך וצובר עוד ועוד מומנטום, ולמיקרוסופט אין באמת איך לנצח את זה תוך שנים בודדות. ואם באמת הלוקהארט תחזיק את הדור מעט לאחור אז המקום שבו זה יבוא לידיי ביטוי זה באותם בלעדיים, שגם ככה הם באופן עקבי המשחקים הכי מרשימים בכל דור.
בקיצור יהיה מעניין, אבל אם האס של מיקרוסופט זו קונסולה ב300$ (ותכלס הריגת הדור הנוכחי למרות שזקפנו אליה את ההפך), זה חתיכת אס. לצערם זה יספיק כנראה רק לצמצום הפערים, אבל זה גם משהו.

אם הפס5 עושה אותם מספרים כמו הפס4 בזמן ש-MS עושה 75 מליון יחידות, מבחינת MS זאת כנראה הצלחה הסטרית. אני לא חושב ש-MS מצפה בכלל לנצח, לנשוף בעורף או לפחות לעשות מספרים של ה-360 (80 מליון) זה חתיכת הישג בשבילם. כך או כך המדד של MS כנראה הולך להיות כמה אנשים הם מביאים לגיימפאס. אם זה 20 מליון אנשים, זה הולך להיות הכנסה נחמדה. אם זה 60 מליון אנשים, הם הולכים להיות החברה הכי רווחית בתעשיה.

אגב, בזמנו חישובי "גב מעטפה" שעשיתי יצא לי שלוקהארט זולה ב-175$ מה-XSX ליצור ואז חשבתי שיהיו 12GB של זיכרון (נראה שיש רק 10GB) ו-22CU (נראה שיש 20CU). אבל הם כללו קונסולה ללא כונן BR ועם דיסק של 500GB במקום 1000GB. כלומר אני לגמרי יכול לראות כמעט 200$ הפרש ב-BOM בין XSX לבין לוקהארט 4TF עם 10GB זיכרון, אותו מעבד, אותו SSD רק בנפח 500GB וללא כונן דיסקים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 יולי 2020, 12:19

אני לא יודע כמה אמינות אנחנו נותנים לבחור הזה, אבל פיל ספנסר, ג׳ף קילי ועוד עוקבים אחריו והקהילה בכלליות מחזיקה ממנו כאינסיידר. טוויט לא רלוונטי, רק שתראו את הבחור:

בקיצור, הוא שפך קצת בדיסקורד וזה מה שהוא אמר:
- החל מ2021 MS רוצה להוציא משחק גדול רבעונית ועוד כמה קטנים יותר בלעדית לגיימפאס.
- Everwild של Rare מכוון לסוף 2021 - תחילת 2022.
- ״כרגע אני לא מאמין שיש PD או לפחות לא בצורה שאנחנו חושבים עליו כרגע״. ״אני כרגע בנקודה שאני פשוט לא יודע״.
- נראה משהו ממיקרוסופט וסטודיו יפני עוד 3 שבועות.
- האירוע עוד 3 שבועות הוא הקולמנציה של כל העבודה של ספנסר על צד א' מאז 2017.
- פרוייקט מארה של NT בפיתוח כבר שנתיים.

וזה משינובי, נראה ששינובי רומז שהיוזמה עובדת על משהו שגרם להרבה קצרים בתקשורת וטלפון שבור ולכן השמועות על מה שהם עובדים עליו מעורבבות ומבולבלות.

והנה עוד משהו, לא מעט ART חדש של אחד האמנים הראשיים ביוזמה, יש מצב לא רע שזה ישירות מהמשחק החדש שלהם:
תמונה
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 יולי 2020, 14:25

מבאס קצת לשמוע על EVERWILD, זה כנראה אומר שמדובר במשחק שעדיין מתוכנן לעבוד על הONE, לפי לוחות הזמנים המשוערים... ממש קיוויתי שהוא בלעדי של הדור הבא.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 05 יולי 2020, 14:38

קלוב מוכר,יצא לי לדבר איתו פה ושם בEra ואני מחשיב אותו כדי אמין. הבעיה היא שאף פעם לא ברור מה מבין הדברים שהוא מצייץ מבוססים על שיחות אמיתיות שלו עם אנשים מMS (כי הוא ללא ספק מכיר כמה) או סתם wishful thinking.
לגבי הקונספטים של האמן,זה סבבה והכל,אבל יש גם קונספטים מאמנים שם (אולי זה אפילו אותו אחד?) של עולם סייברפאנקי שמאוד מזכיר את Akira,אז באמת לא ברור.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 53 אורחים