נושא הדור הבא

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: נושא הדור הבא

הודעהעל ידי glass man » 03 אוגוסט 2020, 17:46

Stick כתב:
BiA כתב:

בקצב הזה נקבל את המחיר ב-2021.

חשבתי שהSOP הנוכחי, שמגיע ממש אחרי שמשחק הפס4 הגדול האחרון סיים את ההתפוצצות שלו, יתמקד גם בBC ובאיך משחקי פס4 ישוחקו על הפס5.
אבל נראה שלמרות שהפוקוס הוא כן פס4, לא יהיה עיסוק בזה. מבאס...

בכל מקרה איזה משחקי פס4 יש להם כבר להראות? אני מניח שCOD יהיה שם, ומה עוד? הקונסולה כבר די מתה ואין איזה משחק גדול ומצופה שעתיד להגיע לשם, כלומר חוץ מכאלו שיכולים לעשות אירוע משל עצמם כמו סייברפאנק, משחקי יוביסופט או EA שנתיים.

סקוור חביבי שכחת אותם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 אוגוסט 2020, 19:29

אם COD יוצג לראשונה על הפס4 זו תהיה חתיכת הפתעה משונה :)

מקווה שזה הSOP האחרון בהחלט של הפס4

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 05 אוגוסט 2020, 16:03

BiA כתב:שלטי הפס4 יעבדו, אבל רק עם משחקי פס4:
Will DualShock 4 work with PS5 games?

No, we believe that PS5 games should take advantage of the new capabilities and features we’re bringing to the platform, including the features of DualSense wireless controller.

מה זה הקטע המטומטם הזה של התמיכה החלקית בשלט!? זה אותו הפאקינג שלט ועם אותה כמות כפתורים, ו99% ממשחקי הPS5 הם גם ככה משחקי מולטיפלטפורם שלא באמת יוכלו להטמיע שום דבר יחודי.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 05 אוגוסט 2020, 16:08

swym כתב:
BiA כתב:שלטי הפס4 יעבדו, אבל רק עם משחקי פס4:
Will DualShock 4 work with PS5 games?

No, we believe that PS5 games should take advantage of the new capabilities and features we’re bringing to the platform, including the features of DualSense wireless controller.

מה זה הקטע המטומטם הזה של התמיכה החלקית בשלט!? זה אותו הפאקינג שלט ועם אותה כמות כפתורים, ו99% ממשחקי הPS5 הם גם ככה משחקי מולטיפלטפורם שלא באמת יוכלו להטמיע שום דבר יחודי.

זה באמת מטומטם חחח אבל אם השלט של הפס5 יעבוד על הפס4 עצמו כנראה זה תרגיל מלוכלך לגרום לשחקני הפס4 לקנות את שלט הפס5 אם בא להם וככה לעשות עליהם כסף ומהצד השני לחייב את בעלי הפס5 לקנות שלט נוסף למשחקי מולטיפלייר לוקאלים וככה לעשות עליהם גם כסף.

צעד מחורבן ביותר יש לי פאקינג 5 שלטי פס4 בבית.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 אוגוסט 2020, 17:34

מעפן, אבל לא יפריע מספיק לאף אחד כדי לא לקנות, ולכן עסקית זו כנראה ההחלטה הנכונה.
השאלה היא בכמה ימכרו שלט חדש. אני מנחש שזה יהיה יקר יותר מהנכחי, מן הסתם... אבל מעניין בכמה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 05 אוגוסט 2020, 18:04

כן.. זה בהחלט "מעפן".. הדברים ש Sony gets away with זה משהו. למיקרוסופט היו רוקדים על הדם.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 05 אוגוסט 2020, 19:20

משהו מעניין שקרה היום- מודר מוכר בשם לאנס מקדונלד (לא מזוהה עם הרשת למיטב ידיעתי :) ) שבין השפע הופיע גם אצל DF שראיינו אותו בנוגע למוד 60fps שפיתח עבור בלאדבורן,העלה ציוץ היום שהפס5 יכולה למעשה להפעיל כל משחק פס4 בלי איזשהו whitelisting שסוני עושה,והתפקיד של סוני כרגע הוא פשוט לבדוק משחקים ולוודא את היציבות שלהם,אבל הם לא יחסמו משחקים שעוד לא נבדקו מלפעול על הפס5 וזה אני מניח היתרון של BC ברמת החומרה ולא דרך אימולציה כמו MS שצריכה לקבל אישור מהמפיצות עצמן,לפחות כשזה מגיע למשחקי 360/OG.
הוא מחק את הציוץ הזה לא הרבה אחר כך והעלה ציוץ נוסף שבו הוא אמר שהסיר את הציוץ הראשון כדי לא לפגוע בהכרזה העתידית של סוני,לא כי המידע שלו לא נכון. ממה שאני רואה ב-ERA,הבחור נחשב מאוד אמין מעצם העובדה שהוא כנראה לא איזה אינסיידר קלאסי אלא מודר מוכר עם מה שנראה כמו קשרים פנימיים בתעשייה.
חדשות מעולות כמובן אם מדובר באמת,ובכל מקרה אני מניח שאחרי ההכרזה על התאימות לאחור של האקססוריז השבוע,הכרזה על BC היא כנראה עניין מאוד קרוב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אוגוסט 2020, 21:01

לפי מה שאני יודע משחקי ONE לא יצטרכו אישור מפיצה לרוץ על הXSX. רק משחקי 360 ו-OG צריכים את זה כי בכדי להריץ אותם צריך לקמפל מחדש את הקוד המקורי מה שמפר את ההסכם הפצה ודורש אישור של המפיצה. משחקי ONE אמורים בתאוריה פשוט לעבוד.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 אוגוסט 2020, 21:30

לגב השלטים - גם נינטנדו ״מתחמקת״ מזה... וגם לא זכור לי שהתלוננו על זה יותר מדי בימי ה-360, זה משהו די סטנדרטי והיו מעט מאוד קונסולות בהיסטוריה שאיפשרו להשאר עם השלט של הדור הקודם.
גם בדור הזה לא נראה לי שהיה ניתן להשתמש בשלטי פס3, כי הטאצ׳פד היה בשימוש בהמון משחקים (אם כי לאו דווקא בתצורת הטאץ׳ שלו כמו ככפתור נוסף)... עכשיו זה הטריגרים, הרטט או המיקרופון, שהם רוצים להכניס למשחקים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אוגוסט 2020, 22:23

עכשיו זה שונה כי התחרות עושה את זה. אין באמת סיבה ששלט פס4 לא יעבוד למשחקי פס5 הרי 99% מהם מולטיפלטפורם ויתמכו בשלט XSX שהוא זהה. וה-1% שכן ידרשו שלט פס5? שידרשו, שרק הם לא יעבדו. הרי שלט נוסף זה למשחקי מכות או פיפא, בדיוק המשחקים שבחיים לא ינצלו את השלט פס5 והם הכי מולטיפלטפורם שיש.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 06 אוגוסט 2020, 02:47

:cry: זה הכי מחורבן שבעולם אבל לאור החדשות האחרונות (שעדכנתי לגביהן בנושא החדשות, גם ככה SF5 יהיה משחק המכות הכי טוב על הפס5 לפחות שנתיים) ככה שטכנית שלטי הפס4 יספיקו כנראה :cry:. גם אם נוסיף את KOF15 שהוא הולך להיות קרוס ג'ן עם הפס4 והפס5 בנסיבות האלה עם הBC אני כנראה אקנה את גרסת הפס4.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 אוגוסט 2020, 08:56

גם ככה הרי אי אפשר לרכוש קונסולה בלי שלט, זה מגיע בקופסא, אז למי זה בדיוק יפריע? למי שירצה לשחק במולטי מקומי, ואם זה משחק קרוס ג'ן אז יוכלו לשחק בו בטח עם השלט הישן. מישהו פה היה מעדיף לוותר על השדרוג ולהשאר עם השלט הנכחי במשך כל הדור, ופשוט קבל הקופסא עוד שלט של פס4? אני לא. אלא אם השלט הזה יתברר כנפילה, עם טריגרים שנשברים מהר, סוללה ממש חלשה או משהו כזה.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 06 אוגוסט 2020, 13:26

הכוונה שלמי שצריך יותר משלט אחד יש עכשיו הוצאה רצינית, אני בספק עם כל הפיצרים החדשים של הדואל סנס באמת ישפיעו על כל משחקי המכות/פיפא צד ג' למינהם. בשביל המשחקים האלה אפשר להסתפק בשלט PS4, מצד שני, אני מאמין שתוך חצי שנה מההשקה כבר יהיה אפשר להביא מאלי אקספרס שלט תואם.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 אוגוסט 2020, 14:15

הוצאה של בטח 70 דולר... לא הייתי אומר שזו "הוצאה רצינית" מבלי לזלזל, וזה בדיוק מה שקרה בתחילת הדור הנכחי, וזה שלפניו, וכמעט בכל דור ודור, בכל המכשירים הקיימים, למעט אולי איזה 2 מקרים. אני אישית מעדיף קידמה, ואם זה ישפר באמת חוויות אז הרווחנו. אם לא אז כמו בכל דור כמעט - נתמודד :)

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 06 אוגוסט 2020, 16:33

מה?! שלטים זה לדעתי אחת ההוצאות הגדולות ביותר בקונסולה. לפחות 4 שלטים, מי שאוהב משחקי מכות תוסיף פייט סטייק 1 לפחות. זה המון כסף... שלא לומר אם השקעת בשלט סופר כזה כמו ה elite.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 06 אוגוסט 2020, 16:35

לגמרי! ואם אתה מדבר על משפחה עם ילדים, ושלטים שנשחקים - אז בכלל.
לוואן יצא שקניתי 5 שלטים כבר... (3 מתוכם עובדים טוב, אחד מקרטע ואחד נפח את נשמתו...)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 06 אוגוסט 2020, 17:31

בדיוק זו הסיטואציה... זו תמיד היתה בעיה אחושרמוטה של הוצאה כספית כשהשלטים מהדור הקודם לא עובדים (הנחמה היחידה היתה שאת חלקם היה אפשר להעביר למחשב), אבל פעם גם היתה הרבה פחות סטנדרטיזציה והבדלים יותר גדולים בין השלטים. כשפתאום יש דור שבו חברה אחת כן מאפשרת את זה בעוד השניה לא (ובלי סיבה הגיונית, כי השלט אשכרה עובד במשחקי BC) זה הרבה יותר צורם לעין.

אנחנו עדיין מקבלים רק טפטופים של אינפורמציה. אבל נכון לעכשיו סוני לא מאפשרת לי להשתמש בשלטי הPS4 על הPS5, לא הולכת לתמוך בדולבי אטמוס, והחומרה שלה יותר חלשה מהתחרות. זה בינתיים ממש לא מעודד, וגם אם על משהו אחד לא היית פוסל קונסולה, כשהדברים מצטברים זה כבר הופך לשיקול מרכזי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אוגוסט 2020, 17:58

Laskin כתב:הוצאה של בטח 70 דולר... לא הייתי אומר שזו "הוצאה רצינית" מבלי לזלזל, וזה בדיוק מה שקרה בתחילת הדור הנכחי, וזה שלפניו, וכמעט בכל דור ודור, בכל המכשירים הקיימים, למעט אולי איזה 2 מקרים. אני אישית מעדיף קידמה, ואם זה ישפר באמת חוויות אז הרווחנו. אם לא אז כמו בכל דור כמעט - נתמודד :)

בחיים לא הייתה לי קונסולה שלא קניתי לה שלט שני. תמיד יש פיפ"א או איזה משחק מכות ובטח ובטח כיום כשיש לי ילד. תמיכה בשלטי פס4 יתן לאנשים לתת לחבר שמגיע או לילד שלט שכבר יש להם ולחסוך הוצאה של (כנראה) 70$. זה סתם מהלך דושי כי סוני ליטרלי אומרים שהם חוסמים את זה בכוונה תוכנתית למשחקי פס5 במקום לתת לשלט פס4 לעבוד על ה-1% משחקי פס5 שמחיבים שלט של פס5. השליטה צריכה להיות של המפתחת, לא איסור גורף. אין שום סיבה שכשבאים אלי חברים לא נוכל לשחק בפיפא עם שלט פס4.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 אוגוסט 2020, 21:45

ברור לגמרי שהרוב קונים עוד שלט אחד. ואני גם מסכים שזה "דושי" שלא לאפשר.
אבל רק אומר שזה כמעט תמיד ככה, לכן מחליקים על זה, ולא "בגלל שזה סוני".

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 06 אוגוסט 2020, 21:54

כן, לאסקין רק שעד דור הפס2 שלטים הוסיפו כל כך הרבה פונקציות בגלל העלייה המטאורית במורכבות המשחקים מדור הפס3 השלטים הם כבר לא מעבר לוריאציות עם תוספות מינוריות כך שאין סיבה לא לאפשר.

ויודעים מה? במשחקי מכות אפילו שלט הפס1 שלי שימושי עד היום במשחקי מכות הכי מודרנים.

לא יודע מה המצב לגבי פיפא אבל זה ככה בSF על הפיסי.
אחד האלופים בכל הזמנים בסטריט פייטר הגיע רחוק מאוד עם שלט פס1.
https://www.google.co.il/amp/s/kotaku.c ... 535870/amp

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אוגוסט 2020, 01:33

אגב, שלטי פס1 עבדו על הפס2. בנוגע לזה שמחליקים להם או לא, מיקרוסופט עושה את זה עכשיו אז בתאוריה לא צריך להחליק להם את זה, ביחוד שזה עניין של תוכנה והם יכולים לעשות לזה UNLOCK מתי שרק ירצו. הם ליטרלי חוסמים אנשים מלעשות את זה אז מאוד כדאי שיתנו להם קצת על הראש בנושא.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 18 אוגוסט 2020, 17:33

https://www.hardwaretimes.com/xbox-series-x-gpu-architecture-deep-dive-ray-tracing-mesh-shading-sampler-feedback-and-vrs/
פירוט יותר נרחב של הפרזנטציה של ה-SOC של ה-XSX,עם שורה אחת שהצליחה להטריף את ERA,שוב: כותב המאמר מציין שהוא דיבר עם נציגים של AMD שאישרו לו שה-GPU של ה-XSX מבוסס RDNA2 באופן מלא עם כל סט הפיצ'רים וביצועי ה-RT שיהיו בכרטיסי Navi 2x,בניגוד לפס5.
עריכה: אני רואה שהוא הספיק לשנות קצת את הניסוח שלו למשהו פחות חד משמעי כשזה מגיע לפס5.

אני תוהה אם למעשה הדבר היחיד שחסר ל-GPU של הפס5 כדי להיחשב כמבוסס RDNA2 "מלא" זה תמיכה ב-VRS,או שמדובר כאן במשהו מעבר.
שווה לעבור על הכתבה,יש כאן הרבה פירוט על RDNA2 ועל השינויים ב-CU מ-RDNA1,כולל קאש מוגדל וכמובן פיתרון ה-RT.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 18 אוגוסט 2020, 20:15

אני כידוע לא מבין גדול בחומרה אבל מצבור הראיות והעדויות שמתחיל להצטבר פה הוא די מדאיג. אני מרגיש שהולך להיות פה דור עם הבדלים יותר גדולים מהדור הנוכחי.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 18 אוגוסט 2020, 20:42

יותר מזה,יש גם יותר מידע על פיתרון האודיו של MS ל-XSX ולפחות ממה שאני קראתי ומתגובות ב-ERA נראה ש-MS עשו underselling רציני כי על הנייר לפחות הוא יותר מתקדם מה-Tempest Engine של הפס5.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 18 אוגוסט 2020, 21:04

ובכל זאת מגיע לסוני צל"ש עוד יותר גדול על דור הps4, כי גם עם העובדה שבכל יום שעובר רק מתבהרת יותר ויותר התמונה של יתרון אמיתי לXSX, אני עדיין לא מפקפק לשנייה בהחלטה לקנות ps5 בחלון ההשקה.
סוני פשוט קיבעו לי בראש את האמונה והידיעה שמשחקי צד א' יהיו כנראה השיא של הדור הזה, ובנו לי פרנצ'ייזים שאני רוצה להמשיך איתם ויודע שאוכל לעשות זאת רק על הps5.
כלומר מבאס אותי שהXSX מסתמנת כבאמת חזקה יותר רק כי זה אומר שסוני תפגר בדור הזה מול הטכנולוגיה הקיימת שהיא כנראה יכלה תאורתית ליישם, אבל אני לגמרי נעול עליהם כבר. הדבר היחיד שיכול לגרום לי לרצות לקנות XSX זה אם סוני יכריזו שצד א' שלהם מפתח מהיום מולטיפלטפורם...

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 50 אורחים