נושא הדור הבא

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: נושא הדור הבא

הודעהעל ידי glass man » 19 אוגוסט 2020, 11:30

Uncle Pey'j כתב:
glass man כתב:
Uncle Pey'j כתב:
bling כתב:פייג' לא ידעתי שיש כזה איסור על הפרחת תחזיות, ריאליות פחות או יותר, בפורום הזה.

אפשר להסתלבט והכל אבל לקחת קצת קשה את האמרה של גלאס שיהיה פרו ("תחזית בשקל" וכו') כשבעצם נאמרות פה תחזיות הרבה יותר מופרכות מצד כולם על בסיס קבוע, חלקן גם מקבלות ביטוי בת'רד ההימורים לפני אירועים גדולים כשכבר בסיום אותם האירועים אפשר היה לראות עד כמה היו מופרכות, אז מה?

ובמיוחד שפה זה ממש לא כזה הזוי לחזות ריפרש אמצע דור, לא יודע איך ישווקו את זה ומה יעשו שם אבל אלו קונסולות PC שכאלה ואפילו ריפרש עם כרטיס מסך טוב יותר שפשוט יריץ משחקים ברמה גראפית/ביצועים גבוהה יותר זה משהו שאפשר למכור בלי לעשות שמיניות עם באזוורד כמו 8K.

תכלס? גם אני חושב שיהיו קונסולות פרו במידה ומדובר על דור בריא ומלא כמו הדור הנוכחי, לא רואה סיבה למה לא כשיבשילו התנאים לכך, זה כסף קל מבחינתם.

אין איסור כזה,לי פשוט קצת צורם לראות את האובר ביטחון שגובל כמעט בשחצנות שגלאס מפגין בחלק לא קטן מהתגובות שלו,ראיתי את זה בדיונים שלו עם עידן,עם עומר,עם swym ובטח פיספסתי עוד מישהו אני מניח,ורציתי להציג לו פרשנות שונה מהפרשנות שלו ולשמוע מה הטיעוני נגד שלו,ולדעתי לפחות הטענות נגד שלו לא מצדיקות התבטאות בביטחון שהוא התבטא בו כשזה מגיע להיתכנות של פס5 פרו,ואמירות כמו ״אני יודע על מה אני מדבר״ לא מחליקות טוב בגרון אצלי,מה לעשות,כמו שעידן אמר לו באחת הפעמים,לפעמים אין כימיה,כנראה זה גם המצב איתי,קורה..

וואו איזה עוינות פייג. ממך לא ציפיתי. מה אגיד לך תהיו בריאים.
הייתי מסביר לך למה אתה טועה אבל אתה יודע מה? החוסר כבוד בסיסי שלך באמת לא רק שאין כימיה אתה לא מכבד את הכבוד הבסיסי שמגיע לאדם אז באמת שאין צורך

חשבתי שאתה נהנה לדון איתי עכשיו אני רואה שפשוט חיכית לי בסיבוב לעקוץ אותי חחח. וואו. תבדוק למה ראיית עולם שונה משלך לא עוברת לך חלק בגרון ככה.

אם הייתי קורא לעידן לך או לסווים טיפשים הייתי מבין את העוינות.

מעולם לא קראתי לך טיפש,בבקשה אל תכניס לי מילים לפה.
גלאס,אתה כנראה נהנית לדון איתי מסיבה מאוד פשוטה- בכל פעם שלא הסכמנו על משהו,וזה קורה המון כמובן וזה בסדר גמור,נתתי לך להגיב את התגובה האחרונה,כי לא פעם כשדיון איתך התארך ליותר מכמה תגובות זה נגמר בזה שאחד המנהלים הגיע לבקש לצנן את העניינים,ואני פחות בקטע של למשוך אל עצמי אש,נראה לי סתם בזבוז של זמן ואנרגיות.
אני מבין שיש לך את הסגנון שלך להתנסח ולנהל דיונים ואין לי יכולת או בכלל רצון לשנות אותו,שאל את עצמך איך לא פעם דיונים איתך מסתיימים בטונים צורמים ועל פני תקופה כל כך קצרה.

כל כך חבל לי שדווקא אתה מכל האנשים שהזכרנו מרגיש ככה ורואה ככה את הדברים. נהנהתי לדון איתך כי ראיתי בחור שמבין עניין וניסיתי להציג לך את דרך המחשבה שלי בתקווה שהיא אולי תגרום לך לבחון זוויות וכיוונים שלא חשבת עליהם.

בדיוק כמו שאתה אומר לבלינג שנכנסת לדיון איתי כדי להראות לי זווית ראיה שונה.

לחשוב שנהנהתי לדון איתך כי נתת לי להגיד את המילה האחרונה זה מגוחך. אני שוקל ומכבד את מה שאתה אומר ומציג אתה זה שלא מכבד את דעתי ואפילו אמרת "אין לטענות כמו של גלאס כבוד אצלי"

ואתה אומר שאין לך רצון לשנות את הסגנון שקודם אמרת שהסגנון הוא האישו.

כל מה שאני רוצה זה להראות לך קצת איך אני רואה את הדברים התקווה שלי היתה שבמשך הזמן אולי אצליח טיפה לשכנע אותך לגבי ראיית העולם שלי ואולי היית לוקח ממנה את מה שמתאים לך ומשליך החוצה מה שלא נראה לך.

על דיונים עם אנשים אחרים יש לי הרבה מה להגיד אבל זה לא הזמן והמקום ואני לא רוצה לחמם את בוזמן עלי יותר מדי.

אגיד בקצרה שאני מכבד גם את סווים וגם את עידן לצערי הטונים איתם הגיעו לאן שהגיעו בגלל שקוראים כאן טקסט של בן אדם אין טון אין פנים וקל לדמיין שהאדם עוין אליך הרבה יותר ממה שהוא.
(גם לי זה קורה לפעמים אני לא פתית שלג מיוחד)

אני משוכנע שבמציאות אני עידן סווים ואתה גם אם היינו מתווכחים בקולניות היינו יודעים שיש כבוד הדדי ואולי אפילו הופכים לחברים.
אני עדיין מעוניין בדף חדש איתם הם לא מעוניינים אני לא יכול להכריח אותם.

מהידע של עומר בנושאים שהתווכחתי איתו אני מחזיק במיוחד אנחנו פשוט רואים את החיים אחרת אני והוא וזה גורר פרשנות אחרת כי אם הוא היה מקבל את ראיית העולם שלי בנושאים שהתווכחתי בהם.. בוא נגיד שזה לא כייף גדול להאמין במה שאני מאמין לגבי מה שאני ועומר התווכחנו זו גישה די פסימית מצדי.

אבל את עומר כאדם אני נורא מכבד ואני די בטוח שהוא יודע את זה.

ושמע אין פה יותר מדי אנשים לא להסתדר עם שלושה אנשים זה כמות גדולה לאנשים שיש פה. כנראה שאני לא מתאים לפה היה נחמד וטוב שהיה אני לפחות נהנהתי.
זה חבל לי מאוד אבל לא חסר לי איפה לכתוב ככה שמעבר ליום יומים זה לא יפריע לי יותר מדי.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 19 אוגוסט 2020, 12:38

BiA כתב:
swiss-the-engine כתב:די נו ההבדלים מינוריים בסוף כשאתה משחק במשחק.

למסגר ולתלות :)

למה? :)
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 20 אוגוסט 2020, 07:59

מתישהו יפול לעוד אנשים האסימון ש glass man זה רונן. ואחרי הבאן, אתם תראו שיבוא לפה עוד איזה בחור עם יציאה ''היי לכולם, זוכרים אותי מהפורומים של ויגימייס ב 2007?'' והמעגל יתחיל שוב.

הוא בטח הולך כל פעם לדיונים הישנים האלה בשביל לקבל השראה לשמות חדשים שיהיו מוכרים לאנשים כאן. אני לא מבין איך רק אני רואה את זה. שימו לב לתגובות הראשונות של glass man ותראו את התגובות שלו עכשיו.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 20 אוגוסט 2020, 11:00

איך אתה לא מתבייש להאשים גולש לגיטימי שהוא רונן. אני הצעתי ללאסקין לשחק איתי SF (או לכל מי שירצה) ובסוני יש צאט קולי.
ובלינג יודע שאני לא רונן. מה נראה לך שלאסקין לא היה יודע חד משמעית שאני לא רונן? אין לי ולרונן אפילו אותו טעם במשחקים.
הבן אדם חולה זלדה אני מקבל בחילה שאני רואה פאזל במשחקים.

זה פשוט עצוב צד המכשפות הזה. עזוב שאתה סתם טרול שאוהב להבעיר את השטח וכנראה רונן בעצמו אבל לך תבדוק למה יש לך צורך להפיץ שקרים כאלה.

בפורום לגיטימי אדם כמוך היה מקבל באן מזמן. אבל כמו שאמרתי נשבר לי מהמקום הזה.

אני כל פעם נכנס ואני אומר אולי היום אני אתקל באיזו תגובה שפויה אבל חלק מהאנשים פה הם כמו רונן בעצמם.

בכנות אני לא מבין למה בוזמן משאיר אותך.
לא נורא אני כבר הבנתי שזה מועדון סגור פאסיב אגרסיב.
כל מי שלא רצוי הדרך להעיף אותו זה לרמוז שהוא רונן.

אין צורך באמת.

ומי שיגיד לי אז למה באת לפה בכלל?
א. חשבתי שתשמחו שיש מישהו חדש.
ב. רציתי לקשקש עם בלינג על משחקים אחרי תקופה שלא יצא לי לדבר איתו.

אז מה איכפת לי אני השגתי את המטרה שלי.

אם אחרי יבוא איזה טרול שכביכול יחקה את הסגנון שלי זה לא יהיה מפתיע כי המקום שורץ באנשים כמו dean שנהנהים מדרמה כזו.
אבל אל תדאגו יש לי הרבה יותר מה לעשות בחיים מזה.

ואני בניגוד לרונן קולט מהר את רגשות הסביבה.
נערך לאחרונה על ידי glass man ב 20 אוגוסט 2020, 11:21, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 20 אוגוסט 2020, 11:19

גלאס וחברים אחרים - בואו ננסה לחזור פשוט לדיונים לעניין. גלאס - אתה לא צריך ללכת, כולנו פשוט צריכים לעשות קאט למה שהיה פה עד כה, ולחזור לדיונים על משחקים ודעות וחדשות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 20 אוגוסט 2020, 11:27

bozeman כתב:גלאס וחברים אחרים - בואו ננסה לחזור פשוט לדיונים לעניין. גלאס - אתה לא צריך ללכת, כולנו פשוט צריכים לעשות קאט למה שהיה פה עד כה, ולחזור לדיונים על משחקים ודעות וחדשות.

חנן גבר, זה לגיטימי שהוא קורא לי רונן? אני מבין שזה הסגנון שלו להטריל ולעצבן ושמשאירים אותו כי אין גם ככה הרבה אנשים.

אבל תכלס? זה בן אדם שרק מנסה לסכסכך ליצור חשדנות בין כולנו ולהנות מהמופע. חבל.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 20 אוגוסט 2020, 13:56

לא לגיטימי סתם לתקוף. אבל גם אפשר להתעלם מהקריאות.
לאסקין כתב שיש לך את הסגנון שלך, לפעמים חלק אוהבים וחלק לא. אני בעד שננסה שגם בסגנון המסוים לא נרד לפסים אישיים. אני מבין שאם רוב האנשים בפורום יהיו כולם אנשים של לתקוף ככה - אז מי שלא כזה יעזוב. במידה וזה יגיע לשם - גם אני הייתי עוזב.
אבל אתה יודע שזה לא המצב. וגם אם לפעמים לאחד האנשים פה "משתחרר הוריד" זה לא קבוע.
ומאלו שזה יותר נפוץ אצלם - תתעלם. אל תיכנס לויכוח. ואם לפעמים זה קורה - פשוט לחתוך. בלי תגובה. שיגדו מה שיגידו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 20 אוגוסט 2020, 16:52

הוא לא רונן בוודאות של 100 אחוז, מספיק עם השטויות זה בכלל לא אותו סגנון גם של שפה/דיבור ואפילו טעם במשחקים, שום דימיון.

הוא אכן היה בוויגיימס פעם ואחרי זה גם במקומות אחרים, וחוץ מזה למרות שיש לו סגנון שונה והוא קצת יותר ייצרי מהממוצע בואו נאמר... הוא באמת אחלה.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 20 אוגוסט 2020, 16:56

באופן די גורף, אנשים היום מתנהלים על קצות העצבים בגלל מה שנגדיר בתור "המצב" הסוביקטיבי.
למרבה הצער, זה גובה מחיר מורגש מההתנהלות של החברים בפורום. משתתפים חביבים הופכים בלתי נסבלים ומשתתפים בלתי נסבלים הופכים זוועה.
הסמכות שלי מוגבלת ואני בודאי לא זה שקובע אבל הנטיה האישית שלי היא לסובלנות מקסימלית, גם כלפי משתתפים זוועתיים ובלבד שמידת הרעילות שלהם לא חצתה ספים היסטוריים מוכרים.

חשוב להבין שככלל, אמירות מעליבות של משתתף אחד כלפי משתתף אחר הן משהו שאפשר לנגב איתו איברים. כלאם פאדי. זה לא מעניין אף אחד, לא מרשים אף אחד ולא מזיז לאף אחד. אני לא אגבש דיעה על שמנדריק ולא אשנה את הדיעה שלי עליו בגלל שצוציק רשם ששמנדריק הוא אידיוט. זה לא עובד ככה.
חשוב גם לציין את אפסיות הצורך פתולוגי של משתתפים להגיד את המילה האחרונה. זה לא מעניין אף אחד, לא מרשים אף אחד ולא מזיז לאף אחד. נגמרו הטיעונים וחוזרים עליהם שוב ושוב במעגלים? הדיון הסתיים ואפשר לעבור הלאה.
ובסופו של דבר, משתתף הגיע למסקנה שהוא לא מסוגל לנהל דיון עם משתתף אחר? אז שלא ינהל. יש פה משתתף קבוע שאני לא מסוגל ולכן גם לא מנהל איתו דיונים כבר למעלה מעשור. זה כל כך לא משמעותי שאני בכלל לא בטוח שהוא מודע לזה...

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 20 אוגוסט 2020, 17:00

יאללה, שיגיעו כבר חדשות על הדור הבא והמשחקים שלו ותפסיקו לריב על מי כעס על מי קודם ומי פחות כועס כשהוא כועס... בחיי שנהיה טרחני להכנס לפורום הזה בשבועיים האחרונים.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 20 אוגוסט 2020, 17:13

Stick כתב:יאללה, שיגיעו כבר חדשות על הדור הבא והמשחקים שלו ותפסיקו לריב על מי כעס על מי קודם ומי פחות כועס כשהוא כועס... בחיי שנהיה טרחני להכנס לפורום הזה בשבועיים האחרונים.

סוני שמעה את הזעקה שלך סטיק ונתנה לנו את המגהטון הזה,פרסומת לייב-אקשן של הפס5,עם מחיר בסוף!:

סתם,אין מחיר.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 20 אוגוסט 2020, 17:35

Uncle Pey'j כתב:
Stick כתב:יאללה, שיגיעו כבר חדשות על הדור הבא והמשחקים שלו ותפסיקו לריב על מי כעס על מי קודם ומי פחות כועס כשהוא כועס... בחיי שנהיה טרחני להכנס לפורום הזה בשבועיים האחרונים.

סוני שמעה את הזעקה שלך סטיק ונתנה לנו את המגהטון הזה,פרסומת לייב-אקשן של הפס5,עם מחיר בסוף!:

סתם,אין מחיר.

תפסת אותי! לא שמתי לב למה שכתבת מתחת לסרטון, כיוון שאני מהנייד.. :D :lol:
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 20 אוגוסט 2020, 19:10

glass man כתב:איך אתה לא מתבייש להאשים גולש לגיטימי שהוא רונן. אני הצעתי ללאסקין לשחק איתי SF (או לכל מי שירצה) ובסוני יש צאט קולי.
ובלינג יודע שאני לא רונן. מה נראה לך שלאסקין לא היה יודע חד משמעית שאני לא רונן? אין לי ולרונן אפילו אותו טעם במשחקים.
הבן אדם חולה זלדה אני מקבל בחילה שאני רואה פאזל במשחקים.

זה פשוט עצוב צד המכשפות הזה. עזוב שאתה סתם טרול שאוהב להבעיר את השטח וכנראה רונן בעצמו אבל לך תבדוק למה יש לך צורך להפיץ שקרים כאלה.

בפורום לגיטימי אדם כמוך היה מקבל באן מזמן. אבל כמו שאמרתי נשבר לי מהמקום הזה.

אני כל פעם נכנס ואני אומר אולי היום אני אתקל באיזו תגובה שפויה אבל חלק מהאנשים פה הם כמו רונן בעצמם.

בכנות אני לא מבין למה בוזמן משאיר אותך.
לא נורא אני כבר הבנתי שזה מועדון סגור פאסיב אגרסיב.
כל מי שלא רצוי הדרך להעיף אותו זה לרמוז שהוא רונן.

אין צורך באמת.

ומי שיגיד לי אז למה באת לפה בכלל?
א. חשבתי שתשמחו שיש מישהו חדש.
ב. רציתי לקשקש עם בלינג על משחקים אחרי תקופה שלא יצא לי לדבר איתו.

אז מה איכפת לי אני השגתי את המטרה שלי.

אם אחרי יבוא איזה טרול שכביכול יחקה את הסגנון שלי זה לא יהיה מפתיע כי המקום שורץ באנשים כמו dean שנהנהים מדרמה כזו.
אבל אל תדאגו יש לי הרבה יותר מה לעשות בחיים מזה.

ואני בניגוד לרונן קולט מהר את רגשות הסביבה.

סתם שיגעתי אותך מה אתה לוקח אותי ברצינות.
ובמקום לתת לרוחב פס אינטרנטי להרוס לך את המצב רוח, כנס לפרופורציות, אין פה מישהו ששווה את הנדל"ן בראש שלך. כולל אני.
ללא לשכוח להצביע לטראמפ בנובמבר. פיס אאוט.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 21 אוגוסט 2020, 21:24

והנה הוידאו של DF על החשיפה של ה-SOC של ה-XSX השבוע שכיסתה פלוס מינוס כל שאלה שעוד הייתה לנו על החומרה:

ריצ'ארד משבח לקראת את הסוף את הבלוק אודיו של ה-XSX שכמו שכתבתי בעבר,לא קיבל כנראה את החשיפה הראויה לו מצד MS,ומדגיש שגם לו יש תמיכה ב-HRTF כמו הפס5.
די ברור לדעתי שסוני ו-MS כנראה משתמשים באותו פיתרון אודיו מ-AMD וסוני שיווקה אותו טוב יותר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אוגוסט 2020, 23:32

האמת שזה מצחיק, לא התעמקתי יותר מדי בנושא אבל מהשוואות שראיתי שעשו ב-ERA נראה שהבלוק אודיו של ה-XSX עושה בדיוק מה שהבלוק של הפס5 עושה רק שהוא חזק באיזה 20%+ ממנו. סרני שם דגש ענקי על אודיו בתצוגה שלהם בלי לדעת שבעצם יש לו את הצ'יפ החלש יותר. אגב, לא בתצוגה של MS ולא בתצוגה של סוני שמתי לב למשהו מיוחד באודיו כך שמבחינתי כל השיח הזה ריק. הדבר היחיד שמעניין אותי מבחינת אודיו זה RT אודיו וזה בכלל רץ על ה-GPU.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 21 אוגוסט 2020, 23:44

DrKeo כתב:האמת שזה מצחיק, לא התעמקתי יותר מדי בנושא אבל מהשוואות שראיתי שעשו ב-ERA נראה שהבלוק אודיו של ה-XSX עושה בדיוק מה שהבלוק של הפס5 עושה רק שהוא חזק באיזה 20%+ ממנו. סרני שם דגש ענקי על אודיו בתצוגה שלהם בלי לדעת שבעצם יש לו את הצ'יפ החלש יותר. אגב, לא בתצוגה של MS ולא בתצוגה של סוני שמתי לב למשהו מיוחד באודיו כך שמבחינתי כל השיח הזה ריק. הדבר היחיד שמעניין אותי מבחינת אודיו זה RT אודיו וזה בכלל רץ על ה-GPU.

RT Audio זה מה ש-Project Acoustics של MS אמור לעשות לא?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 אוגוסט 2020, 00:01

פחות או יותר, אפשר להגיד שהפרוייקט אקוסטיקה של MS הוא ל-RT אודיו מה ש-SVOGI הוא ל-RT GI, הגרסה היותר פשוטה שמבוססת ווקסלים ודורשת קצת אפיה ומכילה מגבלות שונות.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 24 אוגוסט 2020, 15:04

DrKeo כתב:האמת שזה מצחיק, לא התעמקתי יותר מדי בנושא אבל מהשוואות שראיתי שעשו ב-ERA נראה שהבלוק אודיו של ה-XSX עושה בדיוק מה שהבלוק של הפס5 עושה רק שהוא חזק באיזה 20%+ ממנו. סרני שם דגש ענקי על אודיו בתצוגה שלהם בלי לדעת שבעצם יש לו את הצ'יפ החלש יותר. אגב, לא בתצוגה של MS ולא בתצוגה של סוני שמתי לב למשהו מיוחד באודיו כך שמבחינתי כל השיח הזה ריק. הדבר היחיד שמעניין אותי מבחינת אודיו זה RT אודיו וזה בכלל רץ על ה-GPU.

אין בחומרה הזו שום דבר יחודי, מלבד הטענה של סרני שהם איכשהו הולכים לסרוק אוזניים של אנשים (בלי לפרק איך) בשביל להתאים להם את הסאונד ההיקפי (מה שגם ככה לא תוכל להבחין בו כשאתה צופה בסרטון יוטיוב על המחשב שלך).
הרי הXbox One הישנה כבר מציעה את אותו סראונד עם HRTF, ומיקרוסופט מאפשרת את זה גם בחלונות 10. אני חושב שהסיבה היחידה שסרני הבליט את הנושא של סאונד היקפי מזויף היא כדי שיהיה איזה באזזוורד שיסיט את הדיון מכך שהם נכון לעכשיו לא הולכים לתמוך בדולבי אטמוס או DTS:X - וזה בהחלט יהיה עצוב אם עד ההשקה לא נשמע על תמיכה רשמית של הPS5.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אוגוסט 2020, 16:33

swym כתב:

אין בחומרה הזו שום דבר יחודי, מלבד הטענה של סרני שהם איכשהו הולכים לסרוק אוזניים של אנשים (בלי לפרק איך) בשביל להתאים להם את הסאונד ההיקפי (מה שגם ככה לא תוכל להבחין בו כשאתה צופה בסרטון יוטיוב על המחשב שלך).

אתה בהחלט יכול לשמוע את זה בסרטון יוטיוב על המחשב שלך, אין שום הבדל בין זה לבין בזמן אמיתי במשחק חוץ מאשר העובדה שזה לא בזמן אמיתי :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 אוגוסט 2020, 16:34

מצחיק שקצת מזכיר לי את סדרת ABE בעיצוב שלו... מעניין איזה כיוון הם יקחו איתו.
ולמה WB לא מוזכרים? הזכויות שלהם, לא?

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 24 אוגוסט 2020, 18:19

swym כתב:

הרי הXbox One הישנה כבר מציעה את אותו סראונד עם HRTF, ומיקרוסופט מאפשרת את זה גם בחלונות 10. אני חושב שהסיבה היחידה שסרני הבליט את הנושא של סאונד היקפי מזויף היא כדי שיהיה איזה באזזוורד שיסיט את הדיון מכך שהם נכון לעכשיו לא הולכים לתמוך בדולבי אטמוס או DTS:X - וזה בהחלט יהיה עצוב אם עד ההשקה לא נשמע על תמיכה רשמית של הPS5.

עצם זה שאנחנו עוד מעט בספטמבר והם עדיין לא פירסמו מפרט בזמן שמיקרוסופט כבר פירטה בדיוק באיזה מקודדים, Pass-through ומפענחים היא תומכת כבר לפני חצי שנה, זה כנראה לא סימן טוב.. גם לא נראה לי שהם היו טורחים לבנות פיתרון משלהם רק בשביל לשלם גם תמלוגים לדולבי (בסרטים אני מניח שכן יהיה אטמוס כמו בפס4 פרו, בגלל הבלוריי).
אבל הם עושים שירות לקהל הרבה יותר גדול מקומץ אודיופילים עם רמקולים בתקרה כי הפיתרון שלהם לאוזניות אמור להיות חינמי, אצל מיקרוסופט אתה צריך לשלם בשביל האפליקציה של אטמוס. ככה שזו בכל זאת נקודה לא רעה לשווק מבחינתם.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 24 אוגוסט 2020, 18:24

Laskin כתב:

מצחיק שקצת מזכיר לי את סדרת ABE בעיצוב שלו... מעניין איזה כיוון הם יקחו איתו.
ולמה WB לא מוזכרים? הזכויות שלהם, לא?

יכול להיות שעדיין יש להם זכויות לעשות משחקים עם ה IP, אבל לא זכות בלעדית כנראה. המשחק הזה לא קשור אליהם.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 24 אוגוסט 2020, 19:14

קראתי על זה איזו כתבה מלפני כמה שנים, והפרטים כבר מעורפלים לי לגמרי אבל בגדול הגוף שמחזיק בזכויות ליצירות של טולקין כבר לא מוכר זכויות בלעדיות. הם מוכרים בכמה מודלים שונים אפשרויות להשתמש במותג של טולקין, בשר הטבעות, בעולם, וכו'. אבל עם כמה עשרות - מאות מליוני דולרים, תלוי במודל, גם אתה יכול לייצר תוכן של שר הטבעות :).
אמאזון לדוגמה רכשו את הזכויות להשתמש, ולשנות לפי דעתם, את כל התוכן של טולקין. אם אני זוכר נכון העסקה הייתה בשווי 250 מליון יורו, אז כנראה שזה הגבול העליון...

עקרונית אני יודע את זה בעיקר בגלל שיש שמועות כבר שנים רבות שלאחר טרילוגיית וורהאמר, סדרת TW (או יותר נכון ענף הפנטזיה שלה) תעבור לעולם של שר הטבעות. שזה דבר שמאוד הייתי שמח אם יקרה, ומאוד אתבאס שאני לא תיכוניסט עם אין סוף זמן פנוי אם זה יקרה :).
אבל בכל מקרה, השורה התחתונה הייתה אז שמשחק שר הטבעות TW הוא דבר שיכול לקרות, למרות שכיום לא לCA ולא לסגה יש את הזכויות למותג.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 אוגוסט 2020, 14:39

אני בטוח שמישהו הביא את זה כבר לכאן לפני כמה ימים, אבל אני לא זוכר מי או איפה, אז אני אזכיר את מה שכולנו שכחנו ממנו, מחר גיימסקום.

גיימסקום מתחיל באירוע של ג'ף קילי וה-summer of games שלו, לדעתי זה בדיוק מה שהביאו לפה (נדמה לי פייג'?). הסטרים הזה מתחיל ב-20:30. הלו"ז פרוש לכל הימים של התערוכה, הוא ענקי אז הנה קישור לכל מה שישודר ובאיזו שעה. זה באמת ענקי:
https://www.ign.com/articles/gamescom-2 ... w-to-watch

אבל הנה כמה היילייטים:
חמישי:
21:00
האירוע פתיחה של קילי שיכלול:
- דמו של רצ'ט וקלאנק פס5
- חבילת ההרחבה החדשה של WOW
- הרחבה של דום איטרנל
- החבילת הרחבה החדשה של דסטיני
- מאפיה הרימייק

23:00:
Unannounced Game - Trailer Reveal
Project Cars 3 - Trailer Reveal
Unannounced Game - Trailer and Gameplay Reveal
Retro Machina - New Gameplay Reveal

23:30:
Godfall - New Gameplay Reveal
EVERSPACE 2 - Trailer and New Gameplay Reveal

00:00:
Next-Gen Console Watch LIVE

שישי:
19:00
Humankind - New Gameplay Reveal

19:30
Age of Empires III - Developer Interview
Little Nightmares II - Gameplay Preview

20:30
Sea of Thieves - Developer Gameplay Update
Medal of Honor: Above and Beyond - New Gameplay Reveal
Crash Bandicoot - Developer Interview

21:00
Dirt5 - Trailer Reveal

22:00
The Medium - Developer Interview

11:30

שבת:
17:30
Hello Neighbor 2 - New Gameplay Reveal

20:30
Unannounced Game - Gameplay Reveal

21:30
ID@Xbox - Lineup Trailer

22:00
Mafia: Definitive Edition - Gameplay Preview

23:00
Rune II - Trailer Reveal

23:00
Borderlands 3: Psycho Krieg and the Fantastic Fustercluck - New Gameplay Reveal
Doom Eternal: The Ancient Gods - Developer Commentary

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 26 אוגוסט 2020, 18:49

לא מאוד משמעותי לרוב האנשים,אבל נראה שבניגוד ל-XSX,הפס5 תומכת ב- Wi-Fi 6 וב-Bluetooth 5.1
תמונה

חשוב לציין שממה שידוע לנו,ה-XSX תומכת רק בתקן AC (האמת שהמקור הוא אני,יש איזו נקודה בוידאו חשיפת החומרה של ה-XSX מ-DF שעצרתי ברגע שהוא מראה את המסמך specs הרשמי שהם קיבלו מ-MS ואני 99.9% בטוח שכתוב שם AC אבל קשה לדעת כי לא רואים את כל הכתוב בדף) ותמיכה ב-BT גם היא בסימן שאלה כי ל-MS יש את התקן הייעודי שלה בקונסולות שבו היא השתמשה גם בדור הזה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 88 אורחים