נושא הדור הבא

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הדור הבא

הודעהעל ידי DrKeo » 15 אפריל 2019, 21:27

זה שיש דוגמת מהנדסים שרצה ב1.8 לא אומר שהספק הסופי יהיה 1.8. הדוגמת מהנדסים מינואר הייתה 1GHz אז מי יודע איפה הספק הסופי יושב בין זה לזה.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 16 אפריל 2019, 14:15

דליפה אפשרית מאוד מעניינת מגיעה מרדיט בשעות האחרונות,ואם היא נכונה...קיאו,אם היה לי כובע,הייתי אוכל אותו,כי אפשר לומר שקלעת כמעט בול על הקוניפגורציית זיכרון.
בקצרה:
-24gb בסך הכל
-20 זמין למפתחים
-16gb ddr 4 מתוכם 4 לצרכי os עם רוחב פס כולל של 102gb/s.
-8gb hbm 2 עם רוחב פס של 435gb/s.

למה אני חושב שזה אמיתי? תעיפו מבט בתגובה עצמה,הבנאדם מדבר אך ורק על קונפיגורציית הזיכרון,בלי בולשיט,כלומר,חש סיכוי לא רע שזה התחום היחיד שהוא נחשף למידע אליו,מה שמוסיף לו המון אמינות כמדליף אני מניח,כי מעטים האנשים שיוכלו להיחשף לכל התוכנית של הדור הבא,חייב להיות מידור.
הנה התגובה עצמה:
Since I can't post anywhere worthwile with a new account I leave the info here:

PS4 refresh

• ⁠sometime between september and november
• ⁠199
• ⁠fabbed on samsung 7nm EUV
• ⁠best wafer pricing in the industry
• ⁠die size 110mm²
• ⁠no PRO refresh, financially not viable yet
• ⁠too close to PS5 as well

PS5 memory and storage systems

• ⁠24 GB RAM in total (20 GB usable by games)
• ⁠8 GB in form of 2 * 4-Hi stacks HBM2
• ⁠Sony got "amazing" deal for HBM
• ⁠in part due to them buying up bad chips from other customers which can't run higher then 1.6 Gbps while keeping 1.2v.
• ⁠HBM is expected to scale down in price a lot more than GDDR6 over the console lifetime
• ⁠Samsung, Micron and SK Hynix already shifting part of their capacity towards HBM due to falling NAND prices
• ⁠Sony will be one of the first high volume customers of TSMCs InFO_MS when mass production starts later this year (normal InFo already used by Apple in their iPhone)
• ⁠InFO_MS brings down the cost compared to traditional silicon interposers - has thermal and performance advantage as well
• ⁠InFO_MS allows them to drive their 1.6 Gbps chips @ 1.7 Gbps (435 GB/sec.) without having to increase the voltage above 1.2v
• ⁠HBM is more power efficient compared to GDDR6 - the savings were invested into more GPU power
• ⁠additional 16 GB in form of DDR4 @ 256 bit for 102.4 GB/sec.
• ⁠4 GB reserved for OS, the remaining 12 GB usable by games
• ⁠memory automatically managed by HBCC and appears as 20 GB to the developers
• ⁠HBCC manages streaming of game data from storage as well
• ⁠developers can use the API to take control if they choose and manage the memory and storage streaming themselves
• ⁠memory solution alleviates problems found in PS4
• ⁠namely that CPU bandwidth reduces GPU bandwidth disproportionately
• ⁠2 stacks of HBM have 512 banks (more banks = fewer conflicts and higher utilization)
• ⁠GDDR6 better than GDDR5 and GDDR5x in that regard but still less banks than HBM
• ⁠at the same time trying to keep CPU memory access to slower DDR4
• ⁠very satisfied with decision to use two kinds of memory for price to performance reasons
• ⁠allowed them to go below ~50 GFLOPs per GB/sec. bandwidth but still keep above 40 GFLOPs per GB/sec.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 16 אפריל 2019, 15:19

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 אפריל 2019, 16:51

It begins...

איזה כיף נשמע שהולך להיות לנו דור סופר מרשים!

לא ציפיתי שסוני אשכרה תתחיל לדבר על זה בצורה רשמית כל כך מוקדם, האם יכול להיות שהחשיפה באמת ב PSX השנה?

ואם ההדלפה על הזיכרון מדויקת (והיא אכן כתובה בצורה אמינה מאוד אבל אתם יודעים, זייפן טוב יודע איך לצייר את זה בצורה האמינה ביותר אבל זה נשמע טוב) אז יצאת תותח קיאו כל הכבוד :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 אפריל 2019, 17:02

אז..... יש ssd.
מבחינתי זה די מאשר את המחיר של 500 דולר.
וגם, כמו שתיארתי - הם יציגו אותה כ״תומכת 8k”, ואני מנחש שכן - נראה משחקי דו מימד ותלת מימד ממש פשוטים ברזולוציה הזאת.
אני מניח שגם ה״ריי טרייסינג״ יהיה בשימוש בערך באותה רמה (טכנית) של משחקים.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 אפריל 2019, 17:15

לא רואה את ההיגיון בלדבר בכלל על 8K לאסקין, אנשים לא מתרשמים בכלל מהמספר הזה וזה לא גורם להם לרצות לקנות טלוויזיות 8K כמו שהיה בדור הפס3 שסוני הציגה את הקונסולה כמכשיר 1080P (בצורה מטעה כמובן) כדי לדחוף אנשים לקנות טלוויזיה כזו. הפעם המספר הזה לא ירשים או ישכנע אף אחד כי זה כבר סתם נשמע גימיק.

מה שכן על פי איך שסרני מדבר בהחלט סיכוי סביר לקונסולה של 500 דולר, מעניין איך זה יתקבל...
נערך לאחרונה על ידי bling ב 16 אפריל 2019, 18:33, נערך פעם 1 בסך הכל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 אפריל 2019, 17:20

אתה יכול שלא לראות את ההגיון, אבל זה נכתב שם איפהשהו בכתבה, וזה טריק שיווקי נחמד, ומשהו שיכול בהחלט למשוך עשירים עם טלוויזיה כזו גם לרוץ ולקנות מכשיר שיכול להריץ וידאו ומשחקים ככה, גם אם זה ממש מעט.
ובעוד 5 שנים זה כבר יהיה פחות נדיר... בכל אפן אני מסכים שזה מעט מטופש ובכל זאת - הימרתי שיציגו אותה ככזו בזמנו ונראה שזה הכיוון.

לגבי המחיר - אני כבר לא חושב שזו שאלה בכלל. יש פה SSD, אני מנחש שתהיה גירסת 500 דולר ואפילו גירסה יקרה יותר עם נפח כפול.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אפריל 2019, 17:44

הראיון עם מארק סרני די מדהים, לא ציפיתי שיחשפו דברים כאלה. אני עדין חושב שאם יש SSD, זה פיתרון משולב; כלומר סוג של SSD סופר מהיר בנפח של ~256GB ואיתו דיסק קשיח של לפחות 2TB. למשתמש אין גישה ל-SSD, ה-OS מנהלת אותו לבד ומחליטה מה לקחת מהדיסק הקשיח הסטנדרטי ולשמור עליו. RT על הפס5? אני רוצה לדעת מה ההערה הזאת אומרת. אם הוא פשוט מתכוון לזה שמפתחות ישתמשו פה ושם ב-RT אז זה כבר נעשה די ברור לכולנו בחודשים האחרונים. אם הוא מתכוון שיש ליבות RT ב-GPU? ואו, זה יהיה ממש מעניין.

אז הכתבה מאשרת לנו כמה דברים:
1) מעבד ZEN2, סדרה 3000 עם 8 ליבות.
2) GPU מבוסס NAVI.
3) צ'יפ סאונד מתקדם שסרני אומר שהוא הקפיצת סאונד הראשונה מאז הפס3.
4) SSD בתצורה כלשהי שסרני טוען שהוא מהיר מכל SSD שקיים היום ב-PC ומשפר את הזמן טעינה בספיידרמן מ-15 שניות ל-0.8 שניות.
5) תמיכה לאחור.
6) PSVR יתמוך במכשיר החדש.
7) משחקים ישוחררו במקביל בין שני הדורות, ברור לכולנו שהוא מדבר על DS, TLOU2 ו-TOS.

בנוגע לדליפת זיכרון, HBM2 הוא זיכרון כל כך יקר (כרגע בערך 80$ ל-4GB) שסוני צריכים לקבל חתיכת מחיר טוב בשביל שהוא ישתלם. 16GB של DDR4 זה זול בטרוף בשבילם, אבל להוסיף עליו 8GB של HBM2 זה באמת טרוף אלה אם הם באמת קבלו מחיר כל כך טוב שהוא זול פי כמה מכל גורם אחר בתעשיה.

הויכוח 8K הזה הוא קצת עקר. בטח יהיה בה HDMI 2.1 שתומך ב-8K, היא תוכל להוציא פלט של 8K אבל שם זה בערך נגמר. גם הפס3 הייתה "קונסולת 1080p" והפס4 פרו היא "קונסולת 4k". בסדר, קצת יחצנות לא הרגה אף אחד ולא היה ספק לאף אחד שסוני תדבר על הפס5 כמכונת 8K אם מסתכלים על ההסטורית הכרזות קונסולה שלה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 אפריל 2019, 19:22

ה SSD זה באמת חתיכת מגהטון לא? אף פעם לא חשבתי על זה לעומק אבל אחרי שקראתי את ההסבר של סרני לגבי למה זה כזה game changer כמו מעבד וכרטיס גראפי חדשים אז השתכנעתי, מפתחים יוכלו פשוט לבנות עולמות הרבה יותר עשירים ומפורטים כי פעם גם אם היתה אפשרות טכנית לבנות עכשיו חדש מפורט ומרשים הם נמנעו מזה כי זה לא סביר שיהיה מסך טעינה של דקה על כניסה לחדר מפורט, זה משהו שישפיע באופן ישיר על עיצוב משחקים.

השאלה היא האם זה יהיה סטנדרט? הנה עוד משהו שהקונסולה החלשה של מייקרוסופט יכולה להרוס במידה ולא תטמיע את הזיכרון הזה.

והאם זה גם אומר שהקונסןלה לא תרד מ 500 דולר?

לפי מה שסרני אומר זה משהו שמפתחים ביקשו שוב ושוב בתחקיר של סוני לדור הבא (שהתחיל ב 2015! אתם קולטים איזה מוקדם מתחילים לעבוד כבר על החומרה הבאה?) ככה שאפשר להבין עד כמה זה חשוב, אני מקווה שהלוקהארט גם תבוא עם זה בילט אין.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 אפריל 2019, 20:00

הם ספציפית דיברו על זה בהקשר של זמני טעינה, כך שאני די בטוח שתהיה אפשרות להתקין עליו משחקים, גם אם רק 2 גדולים בערך, בגירסת הבסיס, ולכן אני גם מתאר שתהיה גירסא עם נפח גדול יותר בשיגור. אולי 549 דולר, אולי אפילו 599... לא יודע כמה הם יצליחו לתת ב-49 דולר נוספים בלבד.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 אפריל 2019, 20:10

לא הבנתי את התגובה שלך לאסקין, התכוונתי אם הכונן יהיה סטנדרט בהקשר לכך שיופיע גם בלוקהארט.

והנה גם מנכ״לית AMD מודיעה באופן רישמי בטוויטר על כך שהם עובדים עם סוני על הפס5 ועל הצ׳יפים שיהיו שם:

לפי הריאיון אגב זה נשמע 99 אחוז רישמי ש DS לפחות הוא משחק שיצא במקביל גם לפס5, אולי זה מה שיגרום לך קיאו לחכות במקום לקנות את הפרו, במיוחד שבאותו הריאיון יש אישור רישמי לתמיכה לאחור מלאה לכל משחקי הפס4 :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אפריל 2019, 21:40

אם יהיה SSD בכולן, זה כנראה יהיה כונן CACHE. בכונן שכזה המשתמש בכלל לא "ידע" על הקיום שלו, לא תהיה לו גישה אליו והמערכת תנהל אותו. כלומר אין דבר כזה "להתקין עליו 2 משחקים", המערכת תנהל את הכונן הזה בכדי שיכיל את המידע הכי רלוונטי למשתמש. אני משער שאם שמים כונן כזה אז אפשר בקונסולה המתקדמת לשים כונן של 256GB ובפחות מתקדמת 128GB. זה אומר שבגרסה הזולה יותר יהיו יותר החלפות קבצים מהדיסק הקשיח הרגיל, כלומר סטטיסטית יותר פעמים תשגר משחק ויקח לו כמה שניות טובות עד שהוא יעלה לעומת הגרסה היקרה עם ה-256GB.

אה, ובטח בלינג, אחרי הדוגמה שלו עם ספיידרמן וה-0.8 שניות טעינה במקום 15 שניות? פאק, בטח שאני מחכה לפס5. זה אומר שאני אהנה משדרוגים ממש טובים למשחקים קיימים ושדרוגים אדירים למשחקים שיוצאים ב-2019 ו-2020 כמו TLOU2 ו-DS.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 אפריל 2019, 22:29

קיאו וזה שתהיה קונסולה עם SSD קטן יותר לא ישפיע על החזון שסרני מתאר עם SSD כסטנדרט? הוא ממש מפרט הרבה על איך שזה ישפיע על עיצוב ופיתוח משחקים (אפילו המהירות שבה ספיידי יכול לירות קורים מושפעת מהדבר הזה, עם כונן מתקדם יותר המשחק יכל להיות יותר מהיר וקצבי) ואני מקווה שיוציאו מזה את מה שאפשר ולא יוגבלו בגלל הלוקהארט.

בקשר לקרוס ג'ן, זה נשמע נעול לגבי DS, נראה לי שרובנו הימרנו שזה יקרה אבל כן, עד שהוא יצא הפס5 תהיה בחוץ והוא יגיע אליה במקביל ושם אני בטוח שנראה שיפורים משמעותיים (ומי יודע, יכול להיות שכל מה שראינו עד כה היה גרסת הפס5 של המשחק) אבל TLOU2 כבר יצא לפני שהפס5 תגיע ושם במקרה הטוב תקבל פאץ' שיפורים, במקרה הפחות טוב הוא פשוט ירוץ לאחור בגרסת הפרו ולא יזכה ליחס מיוחד אבל היי, לפחות הוא אשכרה ירוץ לאחור בגרסת הפרו, היו תקופות שחששו שגם את זה סוני לא תאפשר או לא תצליח להגשים :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 אפריל 2019, 22:55

הכתב שראיין את מארק סרני עם פרט נוסף שלא נכנס לכתבה:

נשמע שסיכוי גבוה שאכן סוני הולכת פה על מהלך נועז ומפתיע והיא תשבור את מסגרת ה 400$! בשבילנו אלו חדשות מצויינות כי מבחינתנו שיכניסו חומרה גם ב 600 וגם ב 700 אפילו אבל מבחינה עסקית? רק אלוהים יודע אם זה חכם, אין ספק שהם לוקחים פה הימור שיכול להתפוצץ להם בפנים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אפריל 2019, 23:29

bling כתב:קיאו וזה שתהיה קונסולה עם SSD קטן יותר לא ישפיע על החזון שסרני מתאר עם SSD כסטנדרט? הוא ממש מפרט הרבה על איך שזה ישפיע על עיצוב ופיתוח משחקים (אפילו המהירות שבה ספיידי יכול לירות קורים מושפעת מהדבר הזה, עם כונן מתקדם יותר המשחק יכל להיות יותר מהיר וקצבי) ואני מקווה שיוציאו מזה את מה שאפשר ולא יוגבלו בגלל הלוקהארט.

בקשר לקרוס ג'ן, זה נשמע נעול לגבי DS, נראה לי שרובנו הימרנו שזה יקרה אבל כן, עד שהוא יצא הפס5 תהיה בחוץ והוא יגיע אליה במקביל ושם אני בטוח שנראה שיפורים משמעותיים (ומי יודע, יכול להיות שכל מה שראינו עד כה היה גרסת הפס5 של המשחק) אבל TLOU2 כבר יצא לפני שהפס5 תגיע ושם במקרה הטוב תקבל פאץ' שיפורים, במקרה הפחות טוב הוא פשוט ירוץ לאחור בגרסת הפרו ולא יזכה ליחס מיוחד אבל היי, לפחות הוא אשכרה ירוץ לאחור בגרסת הפרו, היו תקופות שחששו שגם את זה סוני לא תאפשר או לא תצליח להגשים :)

יש טעות נפוצה (שגם בערך 98% מהחבר'ה ב-ERA עושים) שמסתכלים על SSD קאש כאילו הוא PC עם שני כוננים, כונן C: וכונן D: כשמתקינים על C את המשחקים שאנחנו ממש רוצים שירוצו מהר ועל D את אלה שאכפת לנו מהם פחות. משם גם מגיעה הדאגה של מה יקרה אם הכונן קטן מדי. אבל זה לא עובד ככה, במקרה של הקונסולות ה-SSD לא יהיה זמין לנו, הוא ינוהל על ידי ה-OS. הוא גם לא צריך להכיל משחק בשלמותו, גם חלק מהמשחק מספיק.

כבר היום מפתחים הם מאוד מודעים לתצורת אכסון וזמינות של המידע. הדוגמה הכי פשוטה היא כשמשחקים זמינים להרצה לפני שהם סיימו לרדת מהחנות. המפתחים יודעים מה אתה תצטרך כשחקן בשעה הראשונה של המשחק כך שלמשל כנראה שלא תצטרך את המודל, הטקסטורות, האנימציות והדיבוב של הבוס הסופי כשאתה רק מפעיל את המשחק. אז מפתחים קובעים איזה מידע חיוני, איזה לא חיוני וכך אתה יכול לשגר משחק שעדין לא סיים לרדת. דוגמה יותר עמוקה מגיעה מספיידרמן לפס4 למשל (יש להם אחלה הרצאת GDC על זה אם מישהו רוצה שאני אביא לפה). כשאתה משחק בספיידרמן המשחק כל הזמן טוען את העולם סביבך, כלומר הוא צריך לקרא מהדיסק דברים כמו מודלים של בניינים, טקסטורות של שלטים וכדומה. כשהמידע נמצא באזורים שונים בדיסק, הזרוע של ה-HDD או העיינית של הבלוריי (אפשר לשחק בפס4 משחקים רק מהכונן בלוריי? אני אפילו לא יודע :)) צריכות לקפוץ ממקום למקום על הדיסק ומאחר וזאת פעולה מכאנית, היא איטית ומשמידה זמני קריאה. בכדי לזרז את העניינים, אינסומניאק מכפילה מידע על הדיסק של ספיידרמן. כלומר אם למשל יש על חמישה בניינים בעיר דגל ארה"ב זהה, היא תשים את הדגל חמש פעמים על הדיסק בכדי שכל המידע של אותו אזור בעיר ישב על אותו מקום בדיסק וכך הזרוע/עיינית לא יצטרכו לזוז באמצע הקריאה שלו. רק בשביל לסבר את האוזן, יש במשחק עצמים שמשוכפלים 400 פעמים רק בשביל זמני קריאה טובים יותר והתוצאה היא שאם לא היו משכפלים עצמים הם היו תופסים 0.9GB אבל אחרי שהם שוכפלו הם תופסים 11GB.

כלומר כבר היום מפתחים מאוד מודעים לאיזה מידע הם צריכים כרגע ומה הם יצטרכו עוד 30 שניות, זה משהו שהם מנהלים כבר שנים. זה אומר שגם על SSD מידע שכזה צריך להיות מנוהל. כלומר יכול להיות שמשחק לוקח 170GB, אבל כדי לשגר אותו ולשים אותך בשלב מסויים הוא צריך רק 15GB וברגע שאתה בשלב הזה אז אולי רק 10GB נוספים צריכים להיות ממש בזמינות גבוהה. וכמובן בזמן שאתה משחק במשחק, אם יש מידע שהמשחק יצטרך עוד 60 שניות, הוא בנתיים יכול להעתיק אותו ברקע מה-HDD ל-SSD בשביל שהוא יהיה זמין על ה-SSD ברגע הנכון. ומה עם סאונד? הוא לרוב דורש לא מעט GB על הדיסק הקשיח אבל לנגן מוסיקה או להריץ קטע דיבוב לא בדיוק צריך SSD סופר מהיר וזה משהו שיכול להשאר על ה-HDD.

בקיצור, העובדה שמשחק ענקי לא אומרת שהוא צריך להיות ענקי על ה-SSD וזה גם אומר שכמה וכמה משחקים יכולים לשבת על ה-SSD ברקע. מה קורה כשמנסים לשגר משחק שלא נמצא כלל על הSSD? אני משער שאז "נדפקנו" והטעינה הראשונה תהיה קצת יותר איטית בזמן שה-HDD יעתיק מידע ל-SDD. זה לא שונה מדי מהאייפון והאנדרואיד. בטלפונים היום יש כמה וכמה אפליקציות שיושבות בזיכרון אבל ברגע שאתה מדפדף לאפליקציה שלא פתחת כמה זמן, היא לא בזיכרון והטעינה שלה יכולה לקחת כמה שניות טובות בזמן שאפליקציה שנמצאת כרגע בזיכרון עולה מידית. כלומר אנחנו רגילים לזה, 90% מהזמן הכל בטלפון רספונסיבי מאוד אבל כשמנסים לטעון משהו שלא נגענו בו כמה זמן אנחנו ממתינים 10 שניות בסבלנות. זה אומר שקונסולה חזקה עם SSD גדול יותר מקונסולה חלשה תסבול פחות מתסמנות ה-"אוי אתה רוצה לשגר דווקא את המשחק הזה שלא נמצא ב-SSD? בבקשה תמתין 15 שניות" מאשר קונסולה עם SSD קטן יותר. כלומר זה עניין נוחות, כמו שלהיות עם דיסק 512GB מול 2TB זה עניין של נוחות שדורש להתחיל לנקות משחקים ישנים. אבל העיקר הוא שכשהמשחק כבר טעון, הקונסולה יכולה לשתות מידע מה-SSD בקצב מהיר וזה מה שמפתחים מצפים לו. זה שכשתפתח משחק שלא נגעת בו חצי שנה ופתאום יקח לו 15 שניות לעלות? זה פחות מעניין מפתחים.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 16 אפריל 2019, 23:31

אוקיי..500 דולר,יאללה,בואו נתפרע..מעתיק בלי בושה את התגובה שלי מ-Era :)
APU:
-8C/16T Zen 2 CPU @ 3.2 Ghz
-Custom Navi @1.2 Ghz ~12TF

RAM:
-24GB GDDR6 UMA with 4GB allocated to OS,20 for devs.

Storage:
-Option 1: 1TB M2 nvme SSD with bandwidth exceeding current PCIE drives. might create problems with storage upgrade options though.

-Option 2: 256GB ultra fast Nand solution with 2TB SATA3 7200RPM HDD.

Other:
-UHD/BD-XL support
-HDMI 2.1
-Wi-Fi 6 support
-Bluetooth 5.0
-4 USB 3.2 ports and support for virtual-link open standard for easy VR connectivity.

Controller:
-Better build quailty
-Better battery life
-Support for quick charge

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אפריל 2019, 23:33

זה מבנה מאוד הגיוני רק שאני חושב שה-GPU יהיה חזק יותר מזה. אני חושב שאפשרות אכסון 2 שהבאת לפה הגיונית יותר מאפשרות אכסון 1.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 16 אפריל 2019, 23:36

כן..טוב,שמעתי עליה ממישהו אחר שפירסם אותה באותו ת'רד.. ;)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אפריל 2019, 23:43

אגב, שמרתי את זה כי ידעתי שזה יהיה שימושי ואני חושב שעכשיו עם הדיבורי SSD זה מתחיל להיות מעניין - זאת החלוקה של המקום על הדיסק של ספיידרמן ב-GB:
Spider-man ps4 disc usage.jpg
Spider-man ps4 disc usage.jpg (192.72 KiB) נצפה 7611 פעמים

וזאת ההרצאה למי שרוצה לראות, היא מרתקת לדעתי למי שמעניין אותו להבין במה כרוך להזרים עיר. זה גם מדגיש כמה קל יותר לעשות משחק כמו RDR2 שבו זזים על סוס איטי לעומת GTA שבו אפשר לטוס במטוס סילון ב-350 קמ"ש.
https://www.gdcvault.com/play/1026496/- ... Spider-Man

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 16 אפריל 2019, 23:44

ראוי לציין שעוד אינסיידרים מרימים את הראש ומאשרים שאנקונדה עדיין מיועדת להיות חזקה יותר מהפס5,ושמיקרוסופט מאוד נחושים להגיע עם הקונסולה החזקה יותר הפעם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אפריל 2019, 23:47

Uncle Pey'j כתב:ראוי לציין שעוד אינסיידרים מרימים את הראש ומאשרים שאנקונדה עדיין מיועדת להיות חזקה יותר מהפס5,ושמיקרוסופט מאוד נחושים להגיע עם הקונסולה החזקה יותר הפעם.

אולי הם מוכנים לספוג יותר הפסד פר קונסולה בשיגור אם סוני מכוונת ל-500$ כי אני בספק אם מיקרוסופט תעשה קונסולה ביותר. האמת שזה יהיה ממש מצחיק אם בסוף הלוקהארט תהיה 500$ והאנקונדה איזו מפלצת ב-800$ :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 16 אפריל 2019, 23:48

יש לי הרגשה שעם כל הכבוד לקוסטומיזציות ששתיהן יעשו,בסוף זו הולכת להיות מלחמת clocks ולא הרבה מעבר כשזה מגיע להבדלים בין שתיהן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אפריל 2019, 23:55

Uncle Pey'j כתב:יש לי הרגשה שעם כל הכבוד לקוסטומיזציות ששתיהן יעשו,בסוף זו הולכת להיות מלחמת clocks ולא הרבה מעבר כשזה מגיע להבדלים בין שתיהן.

זה גם יכול להיות מלחמת CU, גם לפרו וגם ל-X יש 44CU כשהפרו מנטרלת 8 וה-X מנטרלת 4. בעצם ההפרש בין הפרו ל-X הוא בייסיקלי הפרשי מהירות שעון ומיקרוסופט שהייתה מוכנה לאפשר יותר CU, בבסיס הצ'יפים בני דודים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אפריל 2019, 03:18

אמן תאורה בנוטידוג, יכול להיות שיש חומרת RT בפס5?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אפריל 2019, 09:36

רצות עכשיו שמועות שGT7 הוא כותר שיגור של הפס5. האמת ששרשרת האירועים האחרונים די מעניינת:
1) מארק סרני מציין RT כפיצ'ר.
2) עובד נוטידוג אומר שיש RT חומרתי.
3) לפני כמה חודשים פליפוני הציגו דמו של GT עם RT להשתקפות על המכוניות.
4) יש שמועה של GT7 בשיגור.

אוסף האירועים האלה מתכנס די יפה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 27 אורחים