נושא הדור הבא

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הדור הבא

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מאי 2019, 11:38

המצב של AMD בקנטים. אני לא יודע מה יהיה עם navi, אולי הוא יהיה פריצת הדרך שלהם אבל כל עוד הם על ארכיטקטורת GCN אני לא ממש רואה איך הם מגיעים ל-30TF בשנים הקרובות. לעומת זאת NVIDIA כנראה תגיע לשם בירידה ל-7nm, כלומר לפחות ב-״TF של AMD״.

יש עכשיו שמועות שהם עברו למבנה של 8 SE במקום המקסימום 4 שהיה עד עכשיו וחתכו את הSMIDS בחצי לכל CU מה שגם אומר שהם יהיו יותר טובים לגיימנינג, פחות טובים לקומפיוט ובתאוריה יוכלו להגיע ל128 CU. אז נצטרך לחכות עוד כמה ימים לגלות אבל אולי הם שוברים את הגלגל חאליסי סטייל.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מאי 2019, 14:48

אחרי שיחה עם מישהו ב-ERA שחיי בסרט שהאקסבוקס יוצאת עוד השנה, עלתה לי תאוריה. מפתחים של DICE ב-ERA מבטיחים גדולות ל-E3, כלומר שהם הולכים להראות משהו מרגש. הם כבר התחילו להעלות סרטונים של טכנולוגיות דור הבא כך שאפשר להיות די בטוח שהם מדברים על משהו לדור הבא. IW חפשה מפתחים ל"מנוע דור הבא", אבל המשחק COD של IW הוא בכלל המשחק של השנה, COD 2019. אז למה IW צריכים כבר עכשיו מפתחי דור הבא אם הם לא מתחילים לעבוד על משחק דור הבא עד 2020? ולמה לא הכריזו עדין על COD של 2019? הרי משחקי COD לרוב נחשפים בסביבות אפריל, לא ב-E3.

אז מה אם האקסבוקס יוצאת ב-2020, אבל לא בחגים, נניח אפריל או מאי. זה יכול להסביר הרבה דברים:
1) אין השנה פורצה 8, לראשונה מזה דור וחצי אין משחק פורצה שנתי. זה לגמרי הגיוני אם משגרים כמה חודשים אחרי החגים ורוצים משחק פורצה בשיגור.
2) אולי COD הוא משחק קרוס ג'ן והם רוצים להכריז עליו עם הגרפיקה של הדור הבא, לא הנוכחי. זה יכול להסביר את גיוס מפתחי הדור הבא ל-IW ולמה לא חשפו עדין את COD. כלומר COD יצא בנובמבר לכל הפלטפורמות אבל כשתצא האקסבוקס באפריל או מאי, תצא איתה בשיגור גרסת הקרוס ג'ן.
3) זאת יכולה להיות הסיבה שמיקרוסופט מכריזה על הדור הבא כבר ב-E3 הקרובה.
4) היילו אינפנט יהיה באפריל הבא כבר 4.5 שנים בפיתוח, בהחלט מספיק זמן וזה גם יהיה ההיילו עם מחזור הפיתוח הארוך ביותר אי פעם.

האמת שמעולם לא הבנתי את השיגור של הקונסולות בחגים. כשהן יוצאות הן תמיד נמכרות כמו לחמניות חמות, לא משנה אם הן טובות או גרועות, ואז יש מחסור. בחגים גם מוכרים כמו מטורפים ואם הן משגרות בחגים אז המחסור בקונסולות נופל להם על התקופה הכי עמוסה בשנה. שיגור מוקדם יותר נותן להם אפשרות לשני בוסטים של מכירות בשנה אחת וגם עונת חגים ללא מחסור בקונסולות. זה עבד יופי לסוויטצ', אין סיבה שזה לא יעבוד יופי לסוני ומיקרוסופט. מעבר לזה השיגור המוקדם של ה-360 הייתה אחת הסיבות להצלחה של ה-360, אולי מיקרוסופט רוצים לנסות לשחזר את זה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 מאי 2019, 14:57

לא מדוייק לגבי פורצה - בהתחלה זה היה משחק של כל שנתיים, רק אחרי המשחק הרביעי וכניסתו של הורייזון זה נהיה שנתי (החל מ-2012)

לגבי השיגור - אני מסכים לגמרי. שיגור בחגים זה ממש לא הכרחי ונופל על תקופה בעייתית.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 מאי 2019, 16:18

אז מה אתה בעצם אומר קיאו, שהולכים לחשוף את הסקרלט ב E3 הקרוב? ובנוסף להציג גם את COD בגרסת הדור הבא במסיבה של מייקרוסופט?

נשמע לי מופרך.

ולא הבנתי מה תמוה בזה ש IW מחפשים מפתחים לדור הבא, הם צריכים להוציא משחק COD דור הבא (קרוס ג׳ן) ב 2020 או 21, זה הגיוני שיתחילו כבר לעבוד על שדרוג המנוע שלהם לדור הבא כבר מעכשיו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מאי 2019, 16:29

נכון לאסקין, T10 מוציאים משחק כל שנתיים, אבל F7 יצא ב2017 כך שאם הם לא מוציאים משחק השנה, עד אפריל/מאי יהיו להם שנתיים וחצי לעבוד על F8 לדור הבא שזה יותר זמן מכל משחק פורצה אי פעם.

בלינג, למה לא חשפו את cod עדין למרות שהוא נחשף תמיד חודש+ לפני E3? ומה כל כך הזוי שcod יחשף אצל מיקרוסופט? הסטורית משחקי cod נחשפים אצל מיקרוסופט, סוני גנבו אותם ממיקרוסופט בתחילת הדור הזה אז זאת רק תהיה חזרה הביתה. חוץ מזה סוני בכלל לא נמצאת השנה בE3 ולאקטיווז׳ן אין מסיבה, איפה הם יחשפו אותו אם לא אצל מיקרוסופט? ובנוגע לדור הבא, המשחק דור הבא הראשון של iw אמור לצאת ב2022, אני לא בטוח למה הם ישכרו עובדים לעבוד עליו כבר באוקטובר 2018. כלומר זה אפשרי, אבל זאת חברה של צוות אחד שעובד ב100% על משחק cod בכל פעם כך שאני לא ממש רואה סיבה בשבילם להתחיל להתעסק בדור הבא לפני סוף השנה הזאת אלה אם הcod של השנה יהיה גם בדור הבא.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 מאי 2019, 16:50

לא דיברתי על זה שזה מופרך שקוד יחשף אצל מייקרוסופט, אמרתי שזה מופרך שכבר ב E3 השנה תוצג גרסת הדור הבא של קוד במסיבה של מייקרוסופט.

אם קוד יחשף אצל מייק זה יהיה קוד בגרסת ה X כרגיל.

בוא תגיד תכלס, מה נראה לך שנראה ב E3 השנה ממייקרוסופט לגבי הסקרלט, יראו לנו את הקונסולה? יציגו כבר משחקים עליה כולל קוד?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 23 מאי 2019, 16:57

הכל שאלה של מתי הקונסולה תצא. כלומר אם היא באמת תצא בחצי הראשון של 2020 אז כן, היא תוצג כולל משחקי השקה וכולל הכל. אם היא חגים 2020 אז כנראה שהיא תוצג בערך כמו שהps5 הוצגה עד עכשיו.

תכלס, אין לנו באמת סיבה להניח שזה כל כך ודאי שהיא תצא בחגים, חוץ מנסיון העבר. קיאו נותן פה תאוריה כללית לאולי רמזים ליציאה בחצי הראשון. אולי, אי אפשר לדעת. נראה בE3.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מאי 2019, 18:00

bling כתב:לא דיברתי על זה שזה מופרך שקוד יחשף אצל מייקרוסופט, אמרתי שזה מופרך שכבר ב E3 השנה תוצג גרסת הדור הבא של קוד במסיבה של מייקרוסופט.

אם קוד יחשף אצל מייק זה יהיה קוד בגרסת ה X כרגיל.

בוא תגיד תכלס, מה נראה לך שנראה ב E3 השנה ממייקרוסופט לגבי הסקרלט, יראו לנו את הקונסולה? יציגו כבר משחקים עליה כולל קוד?

אם זה חצי ראשון של 2020 אז זה יהיה ברמה של האירוע חשיפה ב2013, בייסיקלי blowout של הכל. אם זה חגים 2020 אז אני משער סרטון טיזר סטייל זה של ה-x שהיו שזורים בו רמזים ובנוסף איזה דמו דור הבא, בתקווה היילו ולא פורצה כי אני כבר לא מסוגל להאמין לכל הסרטוני יח״ץ של משחקי מכוניות.

כמו שסטיק אמר, מי יודע :)
נגלה עוד שבועיים. אגב, יום ראשון המצגת של ליסה שו, כנראה נראה את רייזן 3000 ואולי גם קצת navi. אם לא יהיה navi אז החשיפה המלאה שלו ממילא במסיבה של amd בE3 אז כך או כך בשבועיים הקרובים כבר נכיר ממש טוב את החומרה של הפס5.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 מאי 2019, 18:36

אני לא רואה אותם מוותרים על אירוע חשיפה אקסקלוסיבי משלהם, נראה לי שכבר הוכח בדור הזה שככה מקבלים הכי הרבה הייפ ופוקוס.

אם הסקרלט מגיעה בחצי הראשון של 2020 אז אני מצפה לטיזר עסיסי ב E3 הזה שזה כולל את השם הרשמי ואולי הצגה טכנית קטנה ולקראת סוף השנה אירוע החשיפה הרשמי שלהם שם כבר ילכו עד הסוף. מרגיש לי יותר הגיוני במידה ואכן זה מכשיר של חצי ראשון 2020.

מה שבטוח זה שאחרי שסוני דיברה לא מעט על הדור הבא בתקופה האחרונה גם מייקרוסופט תרצה להשאר בעניינים ולכן אפשר לצפות שיהיה להם משהו מעניין לאמר. גודל ההיקף של המשהו המעניין הזה? נדע בעוד שבועיים :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מאי 2019, 20:14

האירוע חשיפה חשף חלק גדול מקונסולה אבל חלק גדול, כולל מחיר, נחשף בE3. זה יכול להיות בדיוק להפך עכשיו, חשיפה בe3 והשארית באירוע בתחילת 2020.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מאי 2019, 20:51

זה כל כך מצחיק, החבר'ה ב-ERA כל הזמן מביאים SPECS מאתר שאפשר לשים בו אנונימית מידע, הוא מלא בכל כך הרבה בולשיט שזה מטורף וכל רגע הם קופצים על שטות אחרת. בקיצור, חשבתי שאולי נעשה קצת כיף ונשים שם אנונימית SPEC, ננסה לעשות אותו כמה שיותר מפורט עם מספרים שמתאימים למספרים אמיתיים בכדי שישמע אמיתי ונראה מה מתגלגל משם :)
אני משער שזה סוג של עבודה עיתונאית להראות איך הפורומים האלה קופצים על שמועות בלי שום בסיס.

אז מה אתם אומרים מבחינת שמות על אנקונדה כ-xbox infinite X והלוקהארט כ-xbox Infinite S? נשמע אמין?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 מאי 2019, 21:42

אני אוהב הטרלות, לך על זה :D

השם שהמצאת אבל נשמע קצת מוגזם, מצד שני אני לא מצליח לחשוב על שם אחר כי מייקרוסופט מוזרים רצח בבחירת שמות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מאי 2019, 21:51

כן, גם אני לא ממש יודע על מה ללכת מבחינת שם. אולי נחזור ל- elite? כמו ב360? ואם כן אז מה השם של הבסיסית של ה1080p? או שנדבוק פשוט באינפנט ולחלשה נתן שם שמעיד שהיא בסיסית יותר? Infinite ו-infinite lite?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 מאי 2019, 21:59

עדיף כבר אינפיניט סלים עבור החלשה אם הלכנו על זה.

נראה לי הייתי הולך על אקס בוקס elite לחזקה ואקס בוקס all around לחלשה.

כן שם מפגר אבל אולי דווקא כי הוא מפגר אנשים יאמינו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מאי 2019, 22:10

אני חושב שצריך לחזקה פשוט להיות עם השם הסטנדרטי כי היא צריכה להתחרות בפס5, החלשה אמורה להיות קונסולת 1080p. סלים אולי יכול לעבוד כי השמועה שלי אין לחלשה כונן דיסקים :)

מה אתה אומר על infinite value? זה אשכרה משחק מילים! זה גם שם עם קונוטציה חיובית לקונסולה חלשה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 מאי 2019, 22:40

נשמע צ׳יזי מדי.

לך כבר על אינפיניט אקס ואס, לא נשמע שנגיע פה למשהו נורמלי יותר מדי. זו מייקרוסופט, אף אחד לא יכול לחזות שם הגיוני לקונסולות שלה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מאי 2019, 23:09

bling כתב:נשמע צ׳יזי מדי.

לך כבר על אינפיניט אקס ואס, לא נשמע שנגיע פה למשהו נורמלי יותר מדי. זו מייקרוסופט, אף אחד לא יכול לחזות שם הגיוני לקונסולות שלה :)

תאמין לי, לא יכלו ללכת על אקסבוקס 2, אקסבוקס 3 ועכשיו אקסבוקס 4 כמו בני אדם. אני לא מאמין שחברות עדין חושבות שמספר גבוה יותר גורם לאנשים לחשוב שמדובר בקונסולה טובה יותר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מאי 2019, 23:23

תקשיב, השם הזה עם ה-value כל כך צ'יזי שאני פאקינג מת על זה. ממילא אף אחד לא היה מאמין שקוראים לקונסולה החדשה של מיקרוסופט one, אני הולך לדבוק ב-value. אם החברה של הפורום שם הולכים באמת להציף את זה כשמועה ואנשים יתחילו להשתמש בשם הדבילי value זה באמת יהיה הדבר הכי טוב שיצא מזה.

זאת השמועה שאני הולך להעלות, אני עוד מעט אמחוק אותה מכאן בכדי שלא תעלה בחיפושי גוגל:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 מאי 2019, 00:06

העלתי, נתן לזה עד מחר ואם אף אחד לא ימצא את זה ב-ERA אני אעלה את זה לשם בעצמי.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 24 מאי 2019, 06:41

ההימור שלי זה שהם לא יקנו שם כזה צ'יזי.

אולי כמה יפלו בזה אבל הרוב השקול יותר שקובע את הטון יגיד על זה בולשיט.

תן עדכונים מהשטח :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 מאי 2019, 09:45

bling כתב:ההימור שלי זה שהם לא יקנו שם כזה צ'יזי.

אולי כמה יפלו בזה אבל הרוב השקול יותר שקובע את הטון יגיד על זה בולשיט.

תן עדכונים מהשטח :)

אני רק מקווה שימצאו את זה בכלל, אין לי מושג איך חופרים משם את הלינקים האלה. הוספתי גם לרדיט, נראה אם מישהו ימצא את זה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 24 מאי 2019, 10:44

תפיץ לרדיט משם זה יעשה את העבודה נראה לי, כמובן רק במידה ויאמינו לזה מה שאני בספק :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 מאי 2019, 18:01

היום בלילה ההרצאה של ליסה סו מ-AMD, אושר שיהיו שם high profile guests אז אולי נראה שם חבר'ה מסוני או מיקרוסופט על הבמה כמו שפיל הגיע להרצאה שלה ב-CES לספר על איך AMD בונה להם את הTECH ל-XCLOUD. כלומר יש סיכוי מסויים לדיבור דור הבא היום בהרצאה. היא ב-4 או 5 לפנות בוקר לפי השעון שלנו אז נראה את התוצאות מחר בבוקר אבל התוצאה המינימאלית אמורה להיות הכרזה של מעבדי RYZEN 3000 שיהיו הבסיס לפס5 ולאקסבוקס הבאה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 26 מאי 2019, 18:19

הרבה יותר מעניין אותי לראות מה קורה כבר עם Navi והאם הוא באמת כזה אסון כי ב-Era מתייחסים אליו מינימום כמו לסדרה 5 של נוידיה מ-2003 אם מישהו זוכר את האסון :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 מאי 2019, 18:50

Uncle Pey'j כתב:הרבה יותר מעניין אותי לראות מה קורה כבר עם Navi והאם הוא באמת כזה אסון כי ב-Era מתייחסים אליו מינימום כמו לסדרה 5 של נוידיה מ-2003 אם מישהו זוכר את האסון :)

כבר הייתה הדליפה האמיתית מהבחור PR של ספיר כך שנראה ששוב AdordTV טעה. בנתיים הדבר הכי מעניין הוא ההכפלה של ה-shader engines, זה השינוי הארכיטקטוני הכי גדול של AMD מאז GCN 1.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 37 אורחים