נושא הדור הבא

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

Re: נושא הדור הבא

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 21 אוקטובר 2019, 16:17

לא יודע,הוא כנראה ניסה לחלץ מהבחור עוד מידע ופשוט לא ממש הצליח,קורה אני מניח. אחרי הכל,המודרים שם אישרו את הזהות שלו אז אני לא חושב שהוא מבלשט.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 אוקטובר 2019, 16:35

מה כל כך מוזר בהודעה שלו קיאו?

הדבר היחיד שהיה נשמע לי מאוד תמוה זה שהחבר הזה שלו הכי הרבה בהייפ כלפי הסטאדיה :|

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אוקטובר 2019, 16:44

bling כתב:מה כל כך מוזר בהודעה שלו קיאו?

הדבר היחיד שהיה נשמע לי מאוד תמוה זה שהחבר הזה שלו הכי הרבה בהייפ כלפי הסטאדיה :|

בדיוק על זה דברתי, סטדיה, הקונסולה הכי משעממת :)

עריכה:
הוא הסביר את עצמו, החבר שלו התכוון בהקשר של משחקי מולטי:
Yeah although Stadia has plenty of caviats and it certainly won't be for everybody, a multi-player game made exclusive for Stadia can be beyond anything we have seen before in terms of scope, player counts, physics, etc.

Of course, this is a benefit only when cloud gaming is done right. Stadia is cloud gaming done right.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 אוקטובר 2019, 17:35

לא הבנתי, למה הסטאדיה מצטיינת בזה על פני שאר הקונסולות? להפך בגלל שהכל בענן הסיכוי לכשלים במשחקים כאלה הם גדולים יותר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 אוקטובר 2019, 13:21

bling כתב:לא הבנתי, למה הסטאדיה מצטיינת בזה על פני שאר הקונסולות? להפך בגלל שהכל בענן הסיכוי לכשלים במשחקים כאלה הם גדולים יותר.

כי כשהמשחק מתנהל בענן, כל התקשורת מתנהלת בענן וזה game changer למשחקי אונליין.

נניח אתה זורק רימון במשחק אונליין. זה אומר שהקונסולה שלך שולחת דרך האינטרנט לשרת בגרמניה שזרקת רימון ואז השרת צריך לשלוח את המידע הזה מגרמניה לחבר שלך שמשחק 3 ק"מ ממך בישראל ובו בזמן לעוד 62 שחקנים שמשחקים איתך בכל רחבי העולם. עכשיו דמיין שאתה הורס קיר שמתפוצץ ל-100 חתיכות, צריך לשלוח את המידע הזה כמו פינג פונג לכל העולם ולכן משחקי אונליין הם די מוגבלים וסטאטים, כמה שפחות מידע עובר יותר טוב.

בסטדיה המצב שונה, אתה, החבר שגר 3 ק"מ ממך וכל ה-62 שחקנים הנוספים שמשחקים איתך משחקים על השרתים של גוגל. גוגל ידאגו שהשרתים שלכם יהיו באותו DATA CENTER, אולי אפילו באותו מדף, שזה כמו לשחק במסיבת LAN. כל המחשבים/קונסולות הללו משורשרות יחד כך שבתאוריה יש חיבור מושלם בינהם. זה אומר שאתה יכול להעביר כמויות אדירות של מידע ולדעת שתמיד הכל יעבור חלק ויציב. כלומר אפשר לפתח לסטדיה משחקים שלא ראינו עדין מבחינת אונליין כי בעצם אין מגבלות, כל מה שקורה בסינגל יכול לקרות גם באונליין וגם מספר השחקנים לא ממש צריך להיות מוגבל.

מעבר לזה, בתאוריה גם הפינג שלך וזמן התגובה אמור להיות מדהים. אם תחשוב על זמן התגובה כשאתה משחק אונליין בפס4, נניח ולחצת על הטריגר מה שאמור לגרום לך לירות, זה אמור להראות כמו משהו כזה (אני מפשט הכל ליחידת זהה לצורך הפשטות):
1 - לאג של השידור של ה-DS4 לקונסולה שאמר לה שלחצת על הטריגר.
2 - לאג של השידור מהפס4 לראוטר שלך.
3 - לאג של השידור מהראוטר שלך לשרת בגרמניה.
4 - לאג של השידור מהשרת בגרמניה לפס4 של חבר שלך.

לעומת זאת בסטדיה:
1 - לאג של השידור של השלט שלך לראוטר שלך.
2 - לאג של השידור של הראטר שלך לשרת בגרמניה.

כלומר בתאוריה משחקי אונליין אמורים ממש להרוויח מזה, כל התשדורות והחישובים מתרחשים אצל גוגל במקום בסלון שלך וזה בתאוריה, אם משחק מפותח בלעדית לסטדיה, יכול לגרום למשחקי אונליין שעדין לא ראינו. כמובן שיש אלמנט נוסף, אתה משחק בלאג מסויים כי זה סטרימינג, אבל הלאג הזה קיים גם כשמשחקים סינגל ואם הוא סביר בסינגל אז הוא מצויין במולטי בגלל הסיבות שציינתי.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 אוקטובר 2019, 12:30

תודה על ההסבר קיאו, הבנתי למה ברעיון זה דבר טוב אבל זה הכל יפה רק בתיאוריה, בפרקטיקה זה שהמשחק על ענן זה הלאג הפוטנציאלי הכי גדול, אם בסינגל עוד לא סוף העולם כשיש איזה שיהוק בגלל הסטרימינג, במולטיפלייר זה יכול להיות כבר סופר מתסכל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אוקטובר 2019, 13:34

bling כתב:תודה על ההסבר קיאו, הבנתי למה ברעיון זה דבר טוב אבל זה הכל יפה רק בתיאוריה, בפרקטיקה זה שהמשחק על ענן זה הלאג הפוטנציאלי הכי גדול, אם בסינגל עוד לא סוף העולם כשיש איזה שיהוק בגלל הסטרימינג, במולטיפלייר זה יכול להיות כבר סופר מתסכל.

כל התאוריה הזאת היא בהנחה שהסטרימינג עובד לך טוב וזה מרגיש טוב. אם הסטרימינג עובד לך כמו שצריך וזה לא מרגיש יותר מדי כמו סטרימינג, אז משחקי אונליין יעבדו אצלך מדהים כי בגלל שהכל מתנהל בשרת אז בתאוריה זה אמור להיות עם תגובה מהירה מאשר משחק סטנדרטי על קונסולה סטנדרטית. אבל באמת שאני לא חושב שזה ישנה משהו אלה אם באמת משחקים יבנו בלעדית לסטדיה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 אוקטובר 2019, 01:38

החבר'ה של push square כתבו שהאירוע חשיפה של הפס5 הולך אחד הטובים של סוני. הטוויט עצמו הוא לא חדשה מעניינת בשום צורה אפשרית, מדובר בטיזר לכתבה מלאה בדיעות וניחושים, לא עובדות. מה שכן מעניין הוא שהבמאי הטכני ב-bluepoint עשה לטוויט הזה ריטוויט, יעני יש מצב שהמשחק של bluepoint הוא חלק מהחשיפה של הפס5 מתישהו ב-Q1 (או שאנחנו סתם קוראים יותר מדי לתוך כי שטות שמישהו שקשור לסוני עושה :)).

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 26 אוקטובר 2019, 02:13

בהתחשב בכך שבלופוינט הופיעו גם בכתבה האחרונה של wired על הפס5 עם התאריך יציאה והשלט החדש וכו' (הם אמרו שם שהם עובדים על משהו גדול) זה נשמע כמו ניחוש די טוב שהם יהיו חלק מהאירוע חשיפה של הקונסולה ושהמשחק שלהם יהיה כותר השקה או לפחות שנה ראשונה. SOTC יצא בתחילת 2018 ואני מניח שרימייקים מהסוג שהם עושים לוקח פחות זמן להכין ממשחק חדש? לא מופרך בעיני.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 אוקטובר 2019, 03:12

idan כתב:בהתחשב בכך שבלופוינט הופיעו גם בכתבה האחרונה של wired על הפס5 עם התאריך יציאה והשלט החדש וכו' (הם אמרו שם שהם עובדים על משהו גדול) זה נשמע כמו ניחוש די טוב שהם יהיו חלק מהאירוע חשיפה של הקונסולה ושהמשחק שלהם יהיה כותר השקה או לפחות שנה ראשונה. SOTC יצא בתחילת 2018 ואני מניח שרימייקים מהסוג שהם עושים לוקח פחות זמן להכין ממשחק חדש? לא מופרך בעיני.

אגב, הכתבה שהוא עשה לה ריטוויט דברה על זה שבלופויינט כנראה עובדים על רימייק של דימנס סולס (מתוך דיבור באויר, לא מתוך ידע). קחו את זה איך שתרצו, אבל הוא עשה ריטוויט לכתבה שאומרת שהם עובדים על דימונס סולס. אם זה באמת הרימייק של בלופויינט, מדובר באכזבה אדירה מבחינתי. לא אכפת לי כמה יפה הוא יהיה, מדובר באבטיפוס לז'אנר שלא יהיה מעניין במיוחד ב-2020 לדעתי, כלומר לפחות אותי לא מעניין לשחק ב-DS ב-2020.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 אוקטובר 2019, 08:48

גם אותי זה ממש יאכזב אם זה DS.
הייתי שמח לרימייק של MGS3, ג׳ק ודקסטר או gow1-2
אפשר גם bg&e
ובפנטזיות שלי זה יהיה chronicles trigger או cross אבל זה בחיים לא יקרה לדעתי, יותר מדי גרנדיוזי כדי שסקוור יתנו למישהו אחר. כנ״ל פפ8-10, זה יכול להיות מעולה אבל זה יקרה רק כשסקוור תסיים עם פפ7 מתישהו בסוף הדור הבא

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 26 אוקטובר 2019, 11:13

DrKeo כתב:
idan כתב:בהתחשב בכך שבלופוינט הופיעו גם בכתבה האחרונה של wired על הפס5 עם התאריך יציאה והשלט החדש וכו' (הם אמרו שם שהם עובדים על משהו גדול) זה נשמע כמו ניחוש די טוב שהם יהיו חלק מהאירוע חשיפה של הקונסולה ושהמשחק שלהם יהיה כותר השקה או לפחות שנה ראשונה. SOTC יצא בתחילת 2018 ואני מניח שרימייקים מהסוג שהם עושים לוקח פחות זמן להכין ממשחק חדש? לא מופרך בעיני.

אגב, הכתבה שהוא עשה לה ריטוויט דברה על זה שבלופויינט כנראה עובדים על רימייק של דימנס סולס (מתוך דיבור באויר, לא מתוך ידע). קחו את זה איך שתרצו, אבל הוא עשה ריטוויט לכתבה שאומרת שהם עובדים על דימונס סולס. אם זה באמת הרימייק של בלופויינט, מדובר באכזבה אדירה מבחינתי. לא אכפת לי כמה יפה הוא יהיה, מדובר באבטיפוס לז'אנר שלא יהיה מעניין במיוחד ב-2020 לדעתי, כלומר לפחות אותי לא מעניין לשחק ב-DS ב-2020.

גם אותי זה מאוד יאכזב אבל מבחינת גיימפליי הוא די timeless למי שהסגנון הזה מדבר אליו, איזה משחקים כבר יצאו ב 2020 שלעומתם דימון סולס לא יהיה רלוונטי? במיוחד אם זה דימון סולס שעבר רימייק מקיף יותר מעדכון ויזואלי.

שוב, אני מסכים שזו תהיה אכזבה רק לא חושב שיש קשר ל 2020 כאילו אתה רומז על כך שזה פרויקט מיושן.

זה כן ברור שהמשחק שלהם הוא השקה או חלון השקה ושתהיה לו נוכחות באירוע השקה של הפס5 שכנראה גם יהיה מאוד מרשים וגדול, אני חושב שלזה בלו-פוינט עשו בעיקר ריטוויוט בקטע של "תהיו בהייפ זה יהיה אירוע מטורף!" , לא בהכרח לכל ספקולציה מופרכת שעלתה שם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 אוקטובר 2019, 14:06

bling כתב:
DrKeo כתב:

גם אותי זה מאוד יאכזב אבל מבחינת גיימפליי הוא די timeless למי שהסגנון הזה מדבר אליו, איזה משחקים כבר יצאו ב 2020 שלעומתם דימון סולס לא יהיה רלוונטי? במיוחד אם זה דימון סולס שעבר רימייק מקיף יותר מעדכון ויזואלי.

שוב, אני מסכים שזו תהיה אכזבה רק לא חושב שיש קשר ל 2020 כאילו אתה רומז על כך שזה פרויקט מיושן.

זה כן ברור שהמשחק שלהם הוא השקה או חלון השקה ושתהיה לו נוכחות באירוע השקה של הפס5 שכנראה גם יהיה מאוד מרשים וגדול, אני חושב שלזה בלו-פוינט עשו בעיקר ריטוויוט בקטע של "תהיו בהייפ זה יהיה אירוע מטורף!" , לא בהכרח לכל ספקולציה מופרכת שעלתה שם.

הבעיה עם דימונס סולס היא שמדובר באבטיפוס של דארק סולס. כלומר כבר קבלתי דימון סולס מתקדם יותר ויפה יותר עם DS3. אני לא מומחה גדול לסדרות של From, שחקתי בחצי דימונס סולס וב-90% מדארק סולס 3, אבל אפילו אם דימונס סולס יקבל רימייק מלא עם שדרוג אדיר לגיימפליי וכדומה, אני בספק אם בלופויינט מסוגלים לעשות משחק DS טוב מFrom. כלומר זה יכול להיות משהו מאוד נחמד, אבל זאת אכזבה אדירה מבחינתי לקבל עוד משחק סולס רק ממפתחת פחות טובה (או יותר נכון פחות מוכחת). זה לא מה שאני רוצה ומצפה מבלופויינט.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 26 אוקטובר 2019, 15:23

מבין את מי שלא בעניין של סולס והיה מעדיף משהו אחר אבל לא קונה את הטיעון על משחק מודרני או טוב יותר שמייתר אותו. הרי אם אנחנו מדברים על רימייק אחד לאחד בסגנון של sotc (בניגוד לפפ7 או re2) אז מה שאתה אומר נכון גם לכל דוגמא אחרת שנזרקה כאן ולדעתי אפילו יותר מאשר דימון סולס שהוא בכל זאת המשחק הכי מודרני פה והפער בינו לבין דארק סולס 3 הוא כנראה קטן יותר מאשר מטאל גיר או גוד אוף וור הישנים ביחס ליציאות האחרונות בסדרות האלה.

אגב הפנטזיות של לאסקין, איזה מישהו הכין טריילר קונספט להמשך היפותטי לכרונו טריגר -

רימייק בסגנון הגרפי הזה יהיה די מושלם בעיני.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 אוקטובר 2019, 18:59

idan כתב:מבין את מי שלא בעניין של סולס והיה מעדיף משהו אחר אבל לא קונה את הטיעון על משחק מודרני או טוב יותר שמייתר אותו. הרי אם אנחנו מדברים על רימייק אחד לאחד בסגנון של sotc (בניגוד לפפ7 או re2) אז מה שאתה אומר נכון גם לכל דוגמא אחרת שנזרקה כאן ולדעתי אפילו יותר מאשר דימון סולס שהוא בכל זאת המשחק הכי מודרני פה והפער בינו לבין דארק סולס 3 הוא כנראה קטן יותר מאשר מטאל גיר או גוד אוף וור הישנים ביחס ליציאות האחרונות בסדרות האלה.

אגב הפנטזיות של לאסקין, איזה מישהו הכין טריילר קונספט להמשך היפותטי לכרונו טריגר -

רימייק בסגנון הגרפי הזה יהיה די מושלם בעיני.

אני חושב שלהפך, דימונס סולס היה סוג של אבטיפוס קלאנקי לסדרת דארק סולס. אני לא רואה מטרה בלהשקיע מליונים בלשחזר את המשחק הזה, ביחוד שמדובר במשחק פס3 ולא משחק פס2 מה שהופך את זה לאפילו מגוחך יותר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 אוקטובר 2019, 20:27

כן, זה קצת כמו לעשות רימייק לאנצ׳רטד הראשון... צל של הפוטנציאל הממומש שלו בהמשך.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 אוקטובר 2019, 00:16

הנה משהו מצחיק, אחד המשתמשים היותר מוכרים ב-ERA פנה אלי בפרטי וטען שעל פי מהנדס ב-AMD שהוא מכיר המפרש של הפס5 הוא... והוא אמר לי את המפרט של הGPU של הפס5. לא יודע אם זה נכון, מדובר בבחור די מכובד שם (למרות שמצד שני הוא מקבל באנים על ימין ועל שמאל בנושאים אחרים שלא קשורים לדור הבא), אבל זה עדין מעניין. אני לא אכתוב כאן את מה שהוא אמר לי בפומבי כי אם איזה ישראלי יקרא את זה וירוץ ל-ERA אני לא רוצה שאני אהיה המקור לשיט הזה. כלומר אפילו אם זה לא נכון, אני לא רוצה להיות זה שהפיץ את זה :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 29 אוקטובר 2019, 00:41

DrKeo כתב:הנה משהו מצחיק, אחד המשתמשים היותר מוכרים ב-ERA פנה אלי בפרטי וטען שעל פי מהנדס ב-AMD שהוא מכיר המפרש של הפס5 הוא... והוא אמר לי את המפרט של הGPU של הפס5. לא יודע אם זה נכון, מדובר בבחור די מכובד שם (למרות שמצד שני הוא מקבל באנים על ימין ועל שמאל בנושאים אחרים שלא קשורים לדור הבא), אבל זה עדין מעניין. אני לא אכתוב כאן את מה שהוא אמר לי בפומבי כי אם איזה ישראלי יקרא את זה וירוץ ל-ERA אני לא רוצה שאני אהיה המקור לשיט הזה. כלומר אפילו אם זה לא נכון, אני לא רוצה להיות זה שהפיץ את זה :)

רק תגיד לי אם הוא מעל 10TF..בבקשה.

בבקשה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 29 אוקטובר 2019, 00:54

חבל, דף הפייסבוק של ווקסלים יכול לקום מהמתים בסטייל עם הדלפה עולמית של הps5 :).

אגב, רק עכשיו ראיתי את הדיון שהתפתח פה לגבי המשחק של בלופוינט. בתור המטיף של משחקי from בפורום הזה, אני *מאוד* אתכזב אם זה יהיה דימון סולס.
מרגיש שהם עושים טיזינג והייפ לפרויקט הבא שלהם עוד מלפני שהגופה של SOTC התקררה. הם באמת ממשיכים ומנסים לייצר איזו הילה של משהו מיוחד סביב הפרויקט הזה.
אולי זה רימייק עם חופש אומנותי נרחב מאוד שיהיה חצי משחק חדש, אולי מהלך לא סביר ושאפתני של חיבור כמה משחקי ps2 למשחק אחד, או "במקרה הרע" רימייק רגיל לאיזו מגה קלאסיקה (סטייל mgs 2), אני לא יודע.
אבל דימון סולס? שיתנו לאיזו מפתחת בשתי דרגות מתחת לקחת אותו ולהעביר אותו לps5, שהמיעוט הצעקני שלא שיחק בו כבר ישתוק. המשחק הזה הוא חתיכת אבטיפוס עד שהייתי אומר שזה דמו טכני ארוך מאוד. כלומר זה משחק טוב, ולא סתם הוא התקבל כקלאסיקה די מהר כשיצא בואקום בפני עצמו. אבל זה בעיקר כי הוא דמו טכני למאסטרפיס שהיא דארק סולס, ודמו טכני לתת זאנר שלם ולטרנד שבלע את התעשייה.
בואו נגיד את זה ככה, אם from בעצמם מוציאים היום את דימון סולס, בואו נגיד אפילו בלי כל הבאגים והקלאנקיות שלו, וכמובן עם גראפיקה יפה. עדיין, זה משחק שיתקבל רע מאוד. הוא פשוט לא מתקרב לסטנדרט שהם העמידו מאז.
ואם בלופוינט יקחו אותו ויעשו ממנו משחק from מודרני, אז... למה? מה להם ולזה? למה לעשות את זה דימון סולס ולא שכבר יבנו משחק פנטזיה חדש?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 אוקטובר 2019, 03:25

Uncle Pey'j כתב:
DrKeo כתב:הנה משהו מצחיק, אחד המשתמשים היותר מוכרים ב-ERA פנה אלי בפרטי וטען שעל פי מהנדס ב-AMD שהוא מכיר המפרש של הפס5 הוא... והוא אמר לי את המפרט של הGPU של הפס5. לא יודע אם זה נכון, מדובר בבחור די מכובד שם (למרות שמצד שני הוא מקבל באנים על ימין ועל שמאל בנושאים אחרים שלא קשורים לדור הבא), אבל זה עדין מעניין. אני לא אכתוב כאן את מה שהוא אמר לי בפומבי כי אם איזה ישראלי יקרא את זה וירוץ ל-ERA אני לא רוצה שאני אהיה המקור לשיט הזה. כלומר אפילו אם זה לא נכון, אני לא רוצה להיות זה שהפיץ את זה :)

רק תגיד לי אם הוא מעל 10TF..בבקשה.

בבקשה.

פחות. אבל אם זה נכון, אני מרוצה מהתוצר. כל עוד אנחנו יודעים שזה amd ולא נוכל לקבל מפלצת nvidia, בשביל ההיצע של amd, זה טוב לדעתי.

Stick כתב:חבל, דף הפייסבוק של ווקסלים יכול לקום מהמתים בסטייל עם הדלפה עולמית של הps5 :).

אגב, רק עכשיו ראיתי את הדיון שהתפתח פה לגבי המשחק של בלופוינט. בתור המטיף של משחקי from בפורום הזה, אני *מאוד* אתכזב אם זה יהיה דימון סולס.
מרגיש שהם עושים טיזינג והייפ לפרויקט הבא שלהם עוד מלפני שהגופה של SOTC התקררה. הם באמת ממשיכים ומנסים לייצר איזו הילה של משהו מיוחד סביב הפרויקט הזה.
אולי זה רימייק עם חופש אומנותי נרחב מאוד שיהיה חצי משחק חדש, אולי מהלך לא סביר ושאפתני של חיבור כמה משחקי ps2 למשחק אחד, או "במקרה הרע" רימייק רגיל לאיזו מגה קלאסיקה (סטייל mgs 2), אני לא יודע.
אבל דימון סולס? שיתנו לאיזו מפתחת בשתי דרגות מתחת לקחת אותו ולהעביר אותו לps5, שהמיעוט הצעקני שלא שיחק בו כבר ישתוק. המשחק הזה הוא חתיכת אבטיפוס עד שהייתי אומר שזה דמו טכני ארוך מאוד. כלומר זה משחק טוב, ולא סתם הוא התקבל כקלאסיקה די מהר כשיצא בואקום בפני עצמו. אבל זה בעיקר כי הוא דמו טכני למאסטרפיס שהיא דארק סולס, ודמו טכני לתת זאנר שלם ולטרנד שבלע את התעשייה.
בואו נגיד את זה ככה, אם from בעצמם מוציאים היום את דימון סולס, בואו נגיד אפילו בלי כל הבאגים והקלאנקיות שלו, וכמובן עם גראפיקה יפה. עדיין, זה משחק שיתקבל רע מאוד. הוא פשוט לא מתקרב לסטנדרט שהם העמידו מאז.
ואם בלופוינט יקחו אותו ויעשו ממנו משחק from מודרני, אז... למה? מה להם ולזה? למה לעשות את זה דימון סולס ולא שכבר יבנו משחק פנטזיה חדש?

בול מה שאני חושב. טעות מאוד גדולה אם זה המשחק שלהם.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 29 אוקטובר 2019, 07:44

יש סיבה מסויימת למה פתאום הוא פנה אליך בפרטי? כלומר אני מתעניין בצד האישי של העניין של מהות הקשר... אפילו פה אני לא מקבל מכם פניות בפרטי על ההדלפה הגדולה לפיצר החדש לווקסלים של לייק... ואני מכיר אותך והייתי בבית שלך (הקודם הקודם?)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 29 אוקטובר 2019, 07:54

קיאו זה נשמע ממש חרטא, עוד מעט תגיד שנסיך ניגרי שלח לך הודעה פרטית :P

סתם אני לא מכיר את כל האנשים שם אבל אפילו לפי התיאור שלך כמישהו שחוטף באנים למה שנאמין לו? ולמה דווקא החליט לחלוק את המידע איתך?

ב ERA יש ללא ספק אנשים רציניים מכל הרמות אבל זה עדיין האינטרנט ותמיד יכולים להיות גם טרולים.

אני חושב שזה בדיוק מה שהוא רוצה, שתפיץ ותעשה רעש, הוא בכלל אמר לך לשמור על סודיות בעניין?

זה נכון גם שיש מספר לא ידוע של ישראלים ב ERA, כל פעם שאני רואה שם משתמש שאומר שהוא מישראל אני מופתע מחדש שישראלים כותבים שם אבל לא מגיעים לפורומים ישראלים שיותר זקוקים לכוח אדם בניגוד ל ERA שיותר מדי כבר פעיל, ואז שנייה אחרי זה הוא לרוב מטנף על ישראל ואז אני אומר לעצמי שישאר שם הנבלה :)

בכל אופן החתך של גולשים שהם גם בווקסלים וגם ב ERA הוא די נמוך, זה בערך 3-4 משתמשים מפה ונראה לי שאפשר לסמוך פה על כולם שאם תבקש לא להפיץ אז הם לא יפיצו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 אוקטובר 2019, 08:48

לא רציתי לעשות מזה דרמה גדולה, בהתחלה חשבתי פשוט להגיד בפרטי למי שירצה. אבל טוב נו, באמת יש חתך קטן והשטות שלי על ההדלפה המזוייפת לא הגיע לשם.

הסיבה ללמה הוא אמר לי את זה היא שהשתתפתי בויכוח ארוך שם עם כל מני אנשים שחיים בסרט על 12 ו-14 TF, השתתפו בויכוח גם אלכס מ-DF והמפתח של goat simulator ורוב הדמויות הבולטות באתר. בעקבות הויכוח, הוא פנה אלי בפרטי ודברנו על דברים שקשורים אליו. זה קורה שם לא מעט, הרבה מהחבר׳ה שם מדי פעם פונים אלי בפרטי, כנראה בגלל המשטר הדי נאצי בפורום מה שגורם לאנשים לפעמים לפחד להגיד פומבית מה הם חושבים על נושאים מסויימים או משתמשים מסויימים. לא תאמינו כמה תומכי ישראל בסתר יש שם :)

בקיצור, בגרגר מלח ע-צ-ו-ם, אבל מה שהוא אמר הוא שסוני התקשתה עם התמיכה לאחור והלכה, בדומה לפרו, על 36CU בכדי שהם יסמלצו את ה36cu של הפרו וכשחצי gpu כבוי את ה18 של הפס4 הבסיסית. כלומר בדיוק כמו מה שהפרו עושה בכדי להריץ משחקי פס4 במצב התאימות לאחור שלה (או במילים אחרות לא במצב בוסט). ומהירות השעון לפי מה שהוא אומר היא 2Ghz. יעני 9.2TF שזה בול ה5700XT. אבל צריך לזכור שבגלל שהם מגיעים ל9.2TF בעזרת מהירות שעון גבוהה יותר (ה5700XT הוא 40cu ב1725Mhz), הפס5 תהיה מהירה מה5700XT כי מהירות שעון תורמת לכוח של GPU יותר ממספר CU גדול יותר. בקיצור, זה נשמע בערך, אם לא מנצח, Radeon VII.

מה שעושה את המידע לאמין יחסית הוא:
1) הבחור עם שם באתר כך שלפחות נתן לו טיפונת קרדיט, למרות שזה יכול להיות בולשיט טוטאלי.
2) התמיכה לאחור בפס4 בהחלט היא בעיה גדולה לסוני. אני מדבר כל זה פה עוד מאז שהפרו יצאה והעורך של EGM כבר ציין בera שהפס5 נדחתה מ2019 ל2020 בגלל בעיות בתמיכה לאחור. ללכת על 36cu בשביל להצליח לעשות אותה זה מאוד תואם את מה שסוני עשו עם הפרו ואת הדליפות של הבחור מegm.
3) המהירות 2Ghz נראתה בפרופיל שהבחור הסיני חפר, שם ראו 2Ghz, את המהירות של הפרו (911Mhz) והמהירות של הפס4 הרגילה (800Mhz). כלומר זה גם מתאים ל2Ghz וגם לסיפור של 36CU בכדי לתמוך בפרו ובפס4 לאחור.
4) זה גם תואם את השמועות שהAPU של מיקרוסופט גדול יותר אבל סוני טיפה יותר מהירים. סוני נעולים דתית ל36CU בגלל התמיכה לאחור, MS לא. 2Ghz זאת מהירות הרבה יותר קשה להשגה מיותר cu ולכן אני משער שמיקרוסופט, בגלל החופש שלהם, עשו נניח 44cu ב1650Mhz שזה קל יותר להשגה מ36 ב2000Mhz ומשיג אותו מספר TF כמו המפרט של הפס5 שציינתי אבל הוא איטי יותר כי הוא מבוסס CU יותר מאשר מהירות שעון, ולכן היתרון לסוני. אבל זה כבר ממש לעוף על עצמי עם השערות :)

זהו, זה מה שהוא אמר לי + טיפה פרשנות שלי. גרגר מלח ענקי והכל, אבל סך הכל הטיעון שלו סביר מאוד. מי שירצה אני גם אגיד לו בפרטי מי היה המשתמש, את זה נשאיר מחוץ לדפי הפורום למקרה והבחור מגגל את עצמו מדי פעם :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 29 אוקטובר 2019, 12:01

קיאו אל תשכח אבל שהוא גם מכיר ויודע את כל הנתונים שציינת שמסתדרים, הטרולים הטובים מן הסתם יודעים ליצור את ההדלפות שמסתדרות עם הכל.

בכל אופן זה גם מסתדר עם הנתון ש DF בעצמם אמרו שאנשים יגיבו מעט באכזבה כשהם ישמעו את הנתון של הכוח אבל שיש יותר מאחורי המספר היבש.

אז כן 9.2 נשמע די רע כשבנאדם ממוצע שומע עליו ותקוע לו בראש ה 6TF של ה X אבל ברור לי שזה לא בדיוק עובד ככה.

ועדיין היה כיף אם זה היה 10 :/

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 אוקטובר 2019, 12:17

bling כתב:קיאו אל תשכח אבל שהוא גם מכיר ויודע את כל הנתונים שציינת שמסתדרים, הטרולים הטובים מן הסתם יודעים ליצור את ההדלפות שמסתדרות עם הכל.

בכל אופן זה גם מסתדר עם הנתון ש DF בעצמם אמרו שאנשים יגיבו מעט באכזבה כשהם ישמעו את הנתון של הכוח אבל שיש יותר מאחורי המספר היבש.

אז כן 9.2 נשמע די רע כשבנאדם ממוצע שומע עליו ותקוע לו בראש ה 6TF של ה X אבל ברור לי שזה לא בדיוק עובד ככה.

ועדיין היה כיף אם זה היה 10 :/

אני אציין שלדעתי 9.2TF שמבוססים על 2Ghz יספקו GPU מהיר מ10TF ״מאוזנים״ עם מהירות שעון יותר נמוכה. אני יודע שזה קשה על הלב אבל זה באמת gpu חריג אם זה המצב והוא באמת מרשים. לדעתי חזק מRadeon VII.

בנוגע לבחור, אתה לגמרי צודק ולכן גרגר המלח. אבל אני כן חושב שכל הסימנים מצביעים לכיוון הזה עם הפס5 כך שזה גם מאוד הגיוני. גם אם הוא מזיין את השכל, אני חושב שאנחנו צריכים להכין את עצמנו לballpark הזה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 29 אורחים