נושא הדור הבא

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

Re: נושא הדור הבא

הודעהעל ידי InterAl » 06 יוני 2020, 15:17

אבל זה לא בלעדי גדול או AAA ענקי, ואף אחד לא אמר שהוא אמור להיות. בסה״כ עוד רימייק/רימאסטר של בלופוינט.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 06 יוני 2020, 15:18

DrKeo כתב:מאיפה אתה מביא את הנתון הזה? הנתון מכירות היחיד שאני מכיר על DS הוא בערך מליון יחידות אחרי בערך 3 שנים. אל תגיד לי שזה מVGC. ובכלליות לא ברור לי מה נתון המכירות של המשחק המקורע רלוונטי בכלל.

ובשביל בלו פויינט ״הלבל הבא״ הוא בר מאוד מאוד נמוך להתחשב בזה שכל שיפור כלשהו לגיימפליי יהיה בשבילם הלבל הבא. אם DS זה גרפיקה חדשה נטו, אני לא ממש מבין איך זה אמור להיות פילר בלוח יציאות של סוני. DS בלי שום שיפור גיימפליי ועיצוב הוא פשוט המשחק סולס הכי גרוע בשוק עם הגרפיקה הכי טובה בשוק.

מה הבעיה עם VGC ? הם הרבה שנים היו מקור ראשי לכמות מכירות פיזיות, ושני המשחקים האלה נמכרו רק פיזית.
אבל נגיד שזה לא מדויק, מה הטענה? שהם הגזימו במכירות של דימון סולס ובמקרה של sotc הם דווקא המעיטו משום מה? בכל מקרה האחרון אף פעם לא היה ידוע בתור בלוקבאסטר גדול, גם לא הרימייק שלו על הפס4 ואני מוכן להתערב איתך שאם קיים רימייק של דימון סולס הוא ימכור יותר ממנו. וזה רלוונטי כי ניסית לטעון שהוא לא יביא מספיק הייפ כמו הרימייק של sotc, אז הזכרתי לך שלמרות שהוא אחד המשחקים הכי מוערכים בתעשייה עדיין מדובר במשחק אינדי מפואר שאף פעם לא היה לו קהל עצום וסולס לעומת זאת המציא ז'אנר ורק הלך וגדל מאז לפרופורציות אחרות לגמרי.

ולא יודע מה עם סטיק אבל לדעתי הרבה מעריצים של FROM מוצאים את המשחק סולס הכי חלש עדיין יותר טוב מ 90% מכל שאר המשחקים אבל בוא לא נתפזר, זה שאתה חושב שרימייק לדימון סולס לא צריך להיות קיים אני מבין, הבהרת את זה בערך 87 פעם לדעתי בשנה האחרונה :)
אני רק אומר שאין שום קשר בין זהות המשחק במקרה הזה לבן רמת השאפתנות שאנחנו אמורים לצפות לה.. מדובר ב ARPG מגוף שלישי מה הבעיה? אם המינמום בעינך זה לשפר את הגיימפלי, אז זה בוודאי נכון גם ל mgs ו gow וכל משחק פוטנציאלי אחר שאנשים כאן חושקים בו. יעני הם בוודאי יכולים ללטש ולגרום לו להרגיש טוב יותר, אבל אם הם חייבים לעשות גיימפלי יותר טוב מ DS3 בשביל לעבור ל level הבא אז הם גם חייבים לעשות גיימפלי יותר טוב מ gow 2018 או MGSV , ואני מניח שזה נראה לך תרחיש סביר בערך באותה מידה אם לא מופרך יותר, אז לא ברור למה אתה משתמש בו בשביל לטעון שרימייק לדימון סולס בלי גיימפלי משודרג יהיה הפרת חוזה מצד בלופוינט או דריכה במקום.
הם יכולים לצורך העניין לקחת את המשחק הכי פח בעולם ולעשות לו רימייק שיהיה קפיצת מדרגה מבחינת העבודה שהם עשו על sotc, ולקחת את המשחק הישן שאתה הכי מעריך בעולם ולדרוך איתו במקום. אין קשר כל עוד השלד הבסיסי של המשחק לא מגביל את מה שהם יכולים לעשות איתו ודימון סולס לא מוגבל בשום צורה מהבחינה הזאת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 יוני 2020, 15:45

idan כתב:
DrKeo כתב:מאיפה אתה מביא את הנתון הזה? הנתון מכירות היחיד שאני מכיר על DS הוא בערך מליון יחידות אחרי בערך 3 שנים. אל תגיד לי שזה מVGC. ובכלליות לא ברור לי מה נתון המכירות של המשחק המקורע רלוונטי בכלל.

ובשביל בלו פויינט ״הלבל הבא״ הוא בר מאוד מאוד נמוך להתחשב בזה שכל שיפור כלשהו לגיימפליי יהיה בשבילם הלבל הבא. אם DS זה גרפיקה חדשה נטו, אני לא ממש מבין איך זה אמור להיות פילר בלוח יציאות של סוני. DS בלי שום שיפור גיימפליי ועיצוב הוא פשוט המשחק סולס הכי גרוע בשוק עם הגרפיקה הכי טובה בשוק.

מה הבעיה עם VGC ? הם הרבה שנים היו מקור ראשי לכמות מכירות פיזיות, ושני המשחקים האלה נמכרו רק פיזית.
אבל נגיד שזה לא מדויק, מה הטענה? שהם הגזימו במכירות של דימון סולס ובמקרה של sotc הם דווקא המעיטו משום מה? בכל מקרה האחרון אף פעם לא היה ידוע בתור בלוקבאסטר גדול, גם לא הרימייק שלו על הפס4 ואני מוכן להתערב איתך שאם קיים רימייק של דימון סולס הוא ימכור יותר ממנו. וזה רלוונטי כי ניסית לטעון שהוא לא יביא מספיק הייפ כמו הרימייק של sotc, אז הזכרתי לך שלמרות שהוא אחד המשחקים הכי מוערכים בתעשייה עדיין מדובר במשחק אינדי מפואר שאף פעם לא היה לו קהל עצום וסולס לעומת זאת המציא ז'אנר ורק הלך וגדל מאז לפרופורציות אחרות לגמרי.

ולא יודע מה עם סטיק אבל לדעתי הרבה מעריצים של FROM מוצאים את המשחק סולס הכי חלש עדיין יותר טוב מ 90% מכל שאר המשחקים אבל בוא לא נתפזר, זה שאתה חושב שרימייק לדימון סולס לא צריך להיות קיים אני מבין, הבהרת את זה בערך 87 פעם לדעתי בשנה האחרונה :)
אני רק אומר שאין שום קשר בין זהות המשחק במקרה הזה לבן רמת השאפתנות שאנחנו אמורים לצפות לה.. מדובר ב ARPG מגוף שלישי מה הבעיה? אם המינמום בעינך זה לשפר את הגיימפלי, אז זה בוודאי נכון גם ל mgs ו gow וכל משחק פוטנציאלי אחר שאנשים כאן חושקים בו. יעני הם בוודאי יכולים ללטש ולגרום לו להרגיש טוב יותר, אבל אם הם חייבים לעשות גיימפלי יותר טוב מ DS3 בשביל לעבור ל level הבא אז הם גם חייבים לעשות גיימפלי יותר טוב מ gow 2018 או MGSV , ואני מניח שזה נראה לך תרחיש סביר בערך באותה מידה אם לא מופרך יותר, אז לא ברור למה אתה משתמש בו בשביל לטעון שרימייק לדימון סולס בלי גיימפלי משודרג יהיה הפרת חוזה מצד בלופוינט או דריכה במקום.
הם יכולים לצורך העניין לקחת את המשחק הכי פח בעולם ולעשות לו רימייק שיהיה קפיצת מדרגה מבחינת העבודה שהם עשו על sotc, ולקחת את המשחק הישן שאתה הכי מעריך בעולם ולדרוך איתו במקום. אין קשר כל עוד השלד הבסיסי של המשחק לא מגביל את מה שהם יכולים לעשות איתו ודימון סולס לא מוגבל בשום צורה מהבחינה הזאת.

SOTC זה משחק חד פעמי שבלתי אפשרי היה להשיג אותו יותר בערך שנתיים אחרי שהוא יצא, הוא הפך לחצי פריט אספנים ולקנות אותו ב-EBAY עלה המון כסף, מנסיון כי ניסיתי להשיג עותק אחרי ששלי נהרס לפס3 (שנים לפני שהוכרז הרימייק פס3) ופשוט בלתי אפשרי היה להשיג אותו בפחות מצפונית מ-100$ בגלל שהוא יצא מהדפסה משום מה. SOTC הוא חוויה חד פעמית, DS לעומת זאת זה משחק שקבל שלושה המשכים (אפילו אם הם "רוחניים") כשהאחרון יצא רק לפני ארבע שנים וכולם משחקים הרבה יותר טובים ממנו. הוא אשכרה אבטיפוס. אתה מדבר פה על רימייק למשחק הכי פחות טוב או השני הכי פחות טוב (אני משער שתלוי בדיעה שלך על DS2 :)) שקבל המשך אחרי המשך מאז שהמקורי יצא, אז זה לא שהיה פה איזה רעב או חסך ב-DS בעשור האחרון, לפך, יש רוויה. זה בערך ההפך הגמור מ-SOTC.

בנוגע למכירות, VGC לא מדוייק בעליל וכבר מזמן הפסקנו להשתמש בהם כמקור פה בפורום גם כשמכירות דיגיטליות היו כלום על קונסולות. הראנו כבר אותם טועים במעל ל-500% ברגע שמשתחררים נתונים אמיתיים כך שלהביא נתון משם זה בערך אותו דבר כמו להמציא נתון. אם הם אומרים שDS מכר 1.8 מליון יחידות זה אומר שאולי הוא מכר מליון ואולי הוא מכר 4 מליון, רמת הדיוק שלהם לרוב מביכה חוץ מאשר שמדברים על יפן כי שם הם פשוט לוקחים את הנתונים האמיתיים שמסופקים ביפן שבועית (וגם שם הם הרבה פעמים טועים בגדול אבל הם מתקנים את עצמם כשיוצאים הנתונים האמיתיים אחרי כמה ימים). אבל כך או כך אני לא בטוח מה נתון המכירות שלו רלוונטי בכלל, זה לא שמדובר בכותר של 10 מליון יחידות כך או כך. יכול מאוד להיות שDS ימכור יותר מ-SOTC, אבל זה לא שזה או זה היו בדיוק להיטי מכירות ענקיים.

אין לי שום דבר נגד הרימייק הזה, הלוואי והוא יהיה מדהים כי אני אוהב את משחקי סולס, אבל אם זה רימייק גרפי בלבד זאת תהיה אכזבה ענקית וככותר הגדול של השיגור של הפס5 זה לדעתי ממש לא מה שסוני צריכה לשיגור של קונסולה חדשה. ברור שאני לא באמת יודע מה הוא, יכול להיות ש-FS עובדים על בלופויינט ומרוממים את המשחק הזה לרמת גיימפליי שעולה על DS3 עם גרפיקה עוצרת נשימה וזה לגמרי יהיה משהו אדיר, אבל הדבר הזה שאתה מדבר עליו שהוא בעצם DS המקורי עם גרפיקה יפה זה כל כך underwhelming בשביל כל הדיבור שהמשחק הזה מקבל והעובדה שהוא (אולי) אמור להחזיק שיגור של קונסולה. אגב, גם הרימייק של SOTC לא יכול להחזיק שיגור וכנ"ל על הרימייק של קראש בנדיקוט (שדוגרי פופולארי יותר מ-SOTC + DS כפול 5) כי רימייק זה רימייק, משחק ישן עם גרפיקה יפה שמשחק על נוסטלגיה. זה לא AAA אמיתי, זה שדור חוזר עם שכבת צבע חדשה.

בסופו של דבר אם אתה עושה רימאסטר אתה עושה רימאסטר ואם אתה עושה רימייק אתה עושה רימייק ואני משער שיש גם נקודות באמצע, כמו SOTC למשל. אבל אם אמורים להתיחס ל-DS כאילו הוא משחק מודרני מ-2020, כמו שעשו עם RE2, אז הגיימפליי שלו אכן צריך להיות ברמה של DS3 כי זה המשך ישיר שלו שעושה הכל טוב יותר, אז איך אנחנו אמורים לצפות לפחות מזה בסוף 2020? אם זה פשוט כמו SOTC, כלומר אותו משחק עם שכבת צבע, אז זה אחלה, שלא תבין אותי לא נכון, אבל זה ממש לא הכותר הזה שאמור לסחוב את הפס5 על הגב שלו כמו שהאינטרנט מנסה לעשות ממנו.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 06 יוני 2020, 16:39

שום רימייק שהם יוציאו לא באמת יכול להתחרות ככותר שיגור עם היילו אינפיניט.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 06 יוני 2020, 16:59

אתה שמת את sotc כנקודת ייחוס לטירוף שרימייק של דימון סולס יעורר או לא יעורר ולשם כך גייסיתי את יכולות החיפוש שלי בגוגל בשביל לבדוק מספרי מכירות.. אם זה לא אמין אז זה לא אמין, אבל אני עדיין משוכנע שרימייק כזה ימכור יותר מ sotc וזה רלוונטי אם אתה מציב את זה כבסיס להשוואה מן הסתם. אבל אולי לא הבנתי אותך נכון.
כל השאר סבבה, אבל זה לא היה הטיעון שעניתי עליו.. אם אתה רוצה לשאול איזה רימייק יותר מוצדק בעיני בין דימון סולס ו sotc (בתרחיש שכבר לא היה לו אחד) אז אני לגמרי לוקח את האחרון. אני גם מאוד מאוד אוהב את המשחק, אבל הוא בעיקר כמו שאמרת משחק חד פעמי שאין שום דבר שדומה לו.

בקשר ללהחזיק שיגור וכאלה אני ממש לא יודע, לא בטוח בכלל שהם תולים בו כ"כ הרבה תקוות עם כל הכבוד לספקולציות של האינטרנט ואם כן אז אני בהחלט מקווה שיש להם סיבה טובה לכך אבל בשביל לקבוע את כל זה אני צריך קודם לראות את המשחק בפועל. אין לי שמץ של מושג אפילו איך לדמיין אותו, הדבר היחיד שעולה לי לראש משום מה זה הדרקון יורה אש מהטריילר של deep down, המשחק של קאפקום שלא היה :)
כך או כך הנקודה שלי היא שאין שום דבר אינהרנטי בדימון סולס שאמור לגרום לנו להאמין שזה יהיה רימייק פחות שאפתני ממה ש"הובטח". מה שהם יכולים לעשות איתו הם יכולים לעשות גם עם משחקים אחרים, ומה שהם לא יכולים לעשות איתו סביר להניח שהם לא יכולים גם עם משחקים אחרים. אם הם לא יודעים לבנות מערכת קרב אז הם פשוט לא יודעים לבנות אותה, לא רואה סיבה למה זה יהיה שונה בין דימון סולס לגוד אוף וור וכו'.

תשמע, אם זה היה בין דימון סולס לכל משחק אחר שאי פעם יצא על קונסולה של פלייסטיישן והשמיים הם הגבול מבחינת מה שהם יכולים לעשות איתו כמו שלאסקין נוטה לחשוב, אז הייתי שולף במקומו 20 משחקים שאני מעדיף לקבל והייתי מתחיל עם בערך כל JRPG של סקוור על הפס 1, עובר לכל משחק MGS מהראשון ועד השלישי, ממשיך ב Symphony of the Night ועובר בדרך בין הרבה כותרים אחרים. אבל משחק של סוני ועוד כזה שהוא בעיקרו רימייק גרפי? מעדיף אותו על GOW, איקו, ג'ק ודקסטר, סליי קופר, קראש וכל אופציה אחרת שעולה לי לראש.
והציפיות שלי לגמרי בשליטה בקשר למשחק שעובדת עליו מפתחת שאף פעם לא הכינה משחק אמיתי, אז אני לא חושב שרימייק גרפי תהיה אכזבה ענקית כי אין לי ציפיות אחרות מלכתחילה. האם זה הדבר הכי מלהיב בעולם? כרגע, לפני שראיתי אותו, לא ממש.. אבל משחק סולס ישן ויפה זה עדיין עדיף בספר שלי מכל אופציה ריאלית אחרת שמניתי כאן וככל שאני חושב עליהם זה אפילו לא קרוב מבחינתי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 יוני 2020, 21:41

InterAl כתב:שום רימייק שהם יוציאו לא באמת יכול להתחרות ככותר שיגור עם היילו אינפיניט.

יש מצב שזה נכון, אבל זה תלוי בכמה מסיבי המקור וכמה ענקי השדרוג. נניח FFVII רימייק, אני חושב שיש לו את הכוח להתחרות.

idan כתב:אתה שמת את sotc כנקודת ייחוס לטירוף שרימייק של דימון סולס יעורר או לא יעורר ולשם כך גייסיתי את יכולות החיפוש שלי בגוגל בשביל לבדוק מספרי מכירות.. אם זה לא אמין אז זה לא אמין, אבל אני עדיין משוכנע שרימייק כזה ימכור יותר מ sotc וזה רלוונטי אם אתה מציב את זה כבסיס להשוואה מן הסתם. אבל אולי לא הבנתי אותך נכון.
כל השאר סבבה, אבל זה לא היה הטיעון שעניתי עליו.. אם אתה רוצה לשאול איזה רימייק יותר מוצדק בעיני בין דימון סולס ו sotc (בתרחיש שכבר לא היה לו אחד) אז אני לגמרי לוקח את האחרון. אני גם מאוד מאוד אוהב את המשחק, אבל הוא בעיקר כמו שאמרת משחק חד פעמי שאין שום דבר שדומה לו.

בקשר ללהחזיק שיגור וכאלה אני ממש לא יודע, לא בטוח בכלל שהם תולים בו כ"כ הרבה תקוות עם כל הכבוד לספקולציות של האינטרנט ואם כן אז אני בהחלט מקווה שיש להם סיבה טובה לכך אבל בשביל לקבוע את כל זה אני צריך קודם לראות את המשחק בפועל. אין לי שמץ של מושג אפילו איך לדמיין אותו, הדבר היחיד שעולה לי לראש משום מה זה הדרקון יורה אש מהטריילר של deep down, המשחק של קאפקום שלא היה :)
כך או כך הנקודה שלי היא שאין שום דבר אינהרנטי בדימון סולס שאמור לגרום לנו להאמין שזה יהיה רימייק פחות שאפתני ממה ש"הובטח". מה שהם יכולים לעשות איתו הם יכולים לעשות גם עם משחקים אחרים, ומה שהם לא יכולים לעשות איתו סביר להניח שהם לא יכולים גם עם משחקים אחרים. אם הם לא יודעים לבנות מערכת קרב אז הם פשוט לא יודעים לבנות אותה, לא רואה סיבה למה זה יהיה שונה בין דימון סולס לגוד אוף וור וכו'.

תשמע, אם זה היה בין דימון סולס לכל משחק אחר שאי פעם יצא על קונסולה של פלייסטיישן והשמיים הם הגבול מבחינת מה שהם יכולים לעשות איתו כמו שלאסקין נוטה לחשוב, אז הייתי שולף במקומו 20 משחקים שאני מעדיף לקבל והייתי מתחיל עם בערך כל JRPG של סקוור על הפס 1, עובר לכל משחק MGS מהראשון ועד השלישי, ממשיך ב Symphony of the Night ועובר בדרך בין הרבה כותרים אחרים. אבל משחק של סוני ועוד כזה שהוא בעיקרו רימייק גרפי? מעדיף אותו על GOW, איקו, ג'ק ודקסטר, סליי קופר, קראש וכל אופציה אחרת שעולה לי לראש.
והציפיות שלי לגמרי בשליטה בקשר למשחק שעובדת עליו מפתחת שאף פעם לא הכינה משחק אמיתי, אז אני לא חושב שרימייק גרפי תהיה אכזבה ענקית כי אין לי ציפיות אחרות מלכתחילה. האם זה הדבר הכי מלהיב בעולם? כרגע, לפני שראיתי אותו, לא ממש.. אבל משחק סולס ישן ויפה זה עדיין עדיף בספר שלי מכל אופציה ריאלית אחרת שמניתי כאן וככל שאני חושב עליהם זה אפילו לא קרוב מבחינתי.

תראה, אנחנו קצת מתווכחים על תאוריות שבנויות על תאוריות כי אין לנו מושג מה באמת המשחק הזה. אולי זה DS כמו שהוא בגרפיקה יפה, אולי הוא עם שדרוגים קלים שיביאו איתם יותר פוליש, אולי הוא כולל השלמות לאזורים הפחות גמורים מסוף המשחק ואולי זה בכלל רימייק עמוק ברמת FFVII שממציא מחדש את כל עיצוב השלבים, הגיימפליי והמבנה. גם יכול להיות ש-FS מעורבים בפרוייקט והוא יהיה ברמה גבוהה מ-DS3. באמת שאין לי מושג וכל אחת מהאופציות האלה משנות את הפרספקטיבה שלי על הפרוייקט.

בכנות, גם DS איך שהוא AS IS רק בגרפיקה של פס5 הוא כנראה משהו שאני אקנה רק בשביל לחוות את הגרפיקה בשיגור של קונסולה חדשה, אבל הבעיה היא לא המשחק עצמו, הבעיה היא ה-META. מדובר בשיגור של הפס5, מדובר במחזור הייפ די גדול סביבו ויש מצב לא רע שהשיגור של הפס5 ישען עליו בצורה כזו או אחרת (ביחוד עכשיו שמתחילות שמועות שהורייזן הוא לא ממש שיגור אלה "חלון שיגור", כמו שאינפמס היה).

האם רימייק, עמוק ככל שיהיה, הוא משהו שיכול לסחוב שיגור ולהגדיר את תחילת חייה של קונסולה? אני בספק. יכול להיות מקרה סופר חריג כמו FFVII, אבל אני לא חושב ש-DS יכול להגיע לשם לא משנה כמה מאמץ ישקיעו בו. בסופו של דבר BB2 בשיגור שנעשה על ידי FS היה כנראה מרגש פי כמה יותר את כולם. אישית, אני קצת מתאכזב אם זה הרימייק שלהם כי מדובר במשחק חדש יחסית (סה"כ בן עשור) ששחקתי בפרמוטציות שלו לאורך העשור הזה שהשתפרו כל הזמן, כלומר הרגשתי שקבלתי כבר את מנת ה"demons souls" שלי עם DS3 רק ברמה הרבה יותר גבוהה ומספקת. גם כמעט כל הרימייקים שיצאו בשנים האחרונות היו למשחקים מדור הפס1, אבל DS הוא משחק אמצע החיים של הפס3 מה שגם הופך אותו למקור לרימייק פחות מרגש. כלומר אני חושב שהיו לסוני אפשרויות הרבה יותר מעניינות, וכן, זה גם כולל את ICO אפילו אם הוא כנראה היה מוכר פחות אבל אני מדבר פה מאנוכיות והרצון שלי לרימייק ICO. בכל מקרה, אני רק אומר שזאת בחירה קצת מוזרה כי מדובר במשחק יחסית חדש שלא רלוונטי עלילתית לאף סדרה והגיימפליי הספציפי שלו לוטש מאוד בכותרים חדשים בסדרה. ובנוסף לכל זה, מדובר בקלאסטר-פאק הפצתי כך שכנראה שסוני היו צריכים לירוק דם בכדי להוציא את זה לפועל.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 06 יוני 2020, 23:59

אני חושב שדווקא בגלל ש-DS הוא אבטיפוס למשחקי from הבאים (האמת,אני מסתמך רק על המילים שלכם כי לא שיחקתי בו) יהיה מעניין לראות כמה בלופוינט יבנו על הבסיס הזה,כי אני באמת לא חושב שהם פשוט יתרגמו אותו כמו שהוא היה בפס3 עם שכבת צבע חדשה,זה באמת כנראה לא יחזיק. אבל אני גם לא חושב שהם הולכים על איזה רימייק פסיכי אולטרא מושקע כמו FF7R או משהו כזה. אני לא יודע כמה זו בחירה מוזרה,המשחק הזה כלוא על הפס3 כבר עשור ואולי,כמו MGS4 ו-RDR,הקוד שלו כל כך בלגן שאף אחד לא באמת רצה לעשות לו פורט,ויש כמובן את כל נושא ההפצה שסטיק ציין שהאמת שבכלל לא היה לי מושג שקיים.
לי זה נשמע מאוד הגיוני שהוא יהיה משחק השקה/חלון השקה,סוני אמרה כבר לפני תקופה שהקהל שיקנה את הפס5 בהשקה יהיה הארדקור (אולי עוד רמז ל-499$),ומשחקים כמו DS מושלמים כדי למשוך את הקהל הזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 יוני 2020, 01:34

אני חבר בכמה קבוצות דיסקורד עם חבר'ה של התעשיה, התגנבתי אליהן אחרי כמה הודעות פרטיות בERA (באחת מהן אפילו יש את כל החבר'ה של DF ואת פיל ספנסר). בקיצור, יש שם אנסיידר שאומר שקונאמי חלקו רשיון לשני פרנצ'ייזים קלאסים שלהם, אחד זה SILENT HILL ואת השני הוא לא מציין. בנוסף הוא אומר שהמשחק SILENT HILL השני מפותח על ידי סופר-מאסיב גיימס, החבר'ה של Until dawn. הוא גם אמר שהבלעדיים של הפס4 שמגיעים ל-PC לא נגמרים ב-BB, שהוא ידע על יותר ממשחק הפס4 אחד שמגיע למחשב ועדין לא הוכרז אבל דווקא על BB הוא לא ידע. בנוסף הוא אמר שיש משחק של הפס5 שמגיע גם ל-PC וכשהוא יוכרז שהוא מגיע גם ל-PC יהיה "MELTDOWN", כלומר זה כנראה משהו גדול של סוני שיצא גם לפס5 וגם ל-PC. סתם רעיון פרוע, GT7 יוצא גם ל-PC במקביל?

ובהקשר אחר, כל סדרת RE נכנסה שלשום להנחות גדולות בPSN ו-RE7 קבל את ההנחה הכי גדולה שלו עד עכשיו. מה היה אמור להיות שלשום? האירוע של סוני. אז יש מצב שבאמת RE8 אמור להיות שם.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 07 יוני 2020, 10:34

הופה secret agent Keo 8-)

אם סוני תתחיל לחלק בלעדיים למחשב שיוצאים במקביל לפס5 זו תהיה טעות לטעמי שתפגע ביוקרה של הקונסולה, למרות שקאז בטח לא יסכים איתי אבל אני רואה מותג שנשען מאוד על תדמית של בלעדיים ושמוכר קונסולות בצורה מאסיבית כמעט בכל דור, ברגע שהם ייכנסו למנטליות של עוד פלטפורמה אז הייחוד ייפגע.

אז סבבה לשחרר כמה בלעדיים שנים אחרי שיצאו זה לא ביג דיל אבל ברגע שזה יהפך למה שקורה עם האקס בוקס אז הם ייפגעו מזה.

בקשר לסיילנט היל, לא הבנתי משהו, אמרו שהוא מפותח על ידי צוות לשעבר של טים סיילנט בשיתוף עם סוני יפן, מה הקשר עכשיו של החבר׳ה של UD?

ואני לא בטוח שרזי 8 היה צריך להופיע אצל סוני, זה כותר קרוס ג׳ן שאני משער שלא בדיוק דוחף בצורה משמעותית את הדור הבא אז איך הוא קשור לאירוע של סוני? אם הם מתכוונים לעשות מזה סתם תצוגת E3 עם חשיפה של קונסולה על הדרך אז זה סתם מבאס.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 יוני 2020, 10:41

bling כתב:הופה secret agent Keo 8-)

אם סוני תתחיל לחלק בלעדיים למחשב שיוצאים במקביל לפס5 זו תהיה טעות לטעמי שתפגע ביוקרה של הקונסולה, למרות שקאז בטח לא יסכים איתי אבל אני רואה מותג שנשען מאוד על תדמית של בלעדיים ושמוכר קונסולות בצורה מאסיבית כמעט בכל דור, ברגע שהם ייכנסו למנטליות של עוד פלטפורמה אז הייחוד ייפגע.

אז סבבה לשחרר כמה בלעדיים שנים אחרי שיצאו זה לא ביג דיל אבל ברגע שזה יהפך למה שקורה עם האקס בוקס אז הם ייפגעו מזה.

בקשר לסיילנט היל, לא הבנתי משהו, אמרו שהוא מפותח על ידי צוות לשעבר של טים סיילנט בשיתוף עם סוני יפן, מה הקשר עכשיו של החבר׳ה של UD?

ואני לא בטוח שרזי 8 היה צריך להופיע אצל סוני, זה כותר קרוס ג׳ן שאני משער שלא בדיוק דוחף בצורה משמעותית את הדור הבא אז איך הוא קשור לאירוע של סוני? אם הם מתכוונים לעשות מזה סתם תצוגת E3 עם חשיפה של קונסולה על הדרך אז זה סתם מבאס.

מפותחים שני פרוייקטים של סיילנט היל, אחד מהם כנראה שיתוף של סוני. השני, על פי אותו בחור, מפותח על ידי סופר-מאסיב גיימס והוא מולטי פלטפורם.

אגב, אנקדוטה משעשעת, היום ב-20:00 הייתה אמורה להיות המסיבת E3 של מיקרוסופט :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 07 יוני 2020, 13:15

DrKeo כתב:

מפותחים שני פרוייקטים של סיילנט היל, אחד מהם כנראה שיתוף של סוני. השני, על פי אותו בחור, מפותח על ידי סופר-מאסיב גיימס והוא מולטי פלטפורם.

לגבי סופר-מאסיב,אני גם שמעתי על זה,ואני לא חבר באף כת סודית בדיסקורד :) אבל גם שמעתי שבסופו של דבר סופרמאסיב ויתרו על הפרוייקט ולא התקדמו איתו הלאה (זה היה בתקופה שקונאמי הסתובבה בין סטודיואים עם ה-IP וחיפשה משהו שיתאים לה),כמה אתה סומך על הבחור הזה?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 יוני 2020, 13:27

Uncle Pey'j כתב:
DrKeo כתב:

לגבי סופר-מאסיב,אני גם שמעתי על זה,ואני לא חבר באף כת סודית בדיסקורד :) אבל גם שמעתי שבסופו של דבר סופרמאסיב ויתרו על הפרוייקט ולא התקדמו איתו הלאה (זה היה בתקופה שקונאמי הסתובבה בין סטודיואים עם ה-IP וחיפשה משהו שיתאים לה),כמה אתה סומך על הבחור הזה?

סומך, אבל אם היה שינוי בשלב כלשהו אז אולי הוא לא מעודכן מספיק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 יוני 2020, 13:49

הרבה רעש עשה הסרטון הזה, אז הגיע הזמן שמישהו יביא אותו לפה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 07 יוני 2020, 14:12

תן אמלק עבור מאותגרי הצפייה שבינינו :)

יותר נכון אמלצ.

עריכה: אוקיי קראתי את התקציר של הווידאו. מגניב נשמע שהנוב הזה ערער על היכולות של הפס5 והוא הבין שטעה :P

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 יוני 2020, 14:20

אמ;לק לא עוזר במקרה הזה כי היופי של הסרטון הוא לא התוכן אלה לצפות בעצמך בלינוס הדושי נמצא במצב הזה :)

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 07 יוני 2020, 14:43

בהחלט טיפוס מעצבן.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 07 יוני 2020, 16:18

https://www.reddit.com/r/PS5/comments/gy3gqz/something_i_found_on_twitter_satire/
יש המון גיפים מצחיקים על הדור הבא כמובן,אבל זה ספציפית הצחיק אותי במיוחד :)

לגבי ליינוס,כן הוא די עשה מעצמו צחוק עם הסרטון הזה,ותגובה של טים סוויני לפנייה שלו אליו בטוויטר שווה זהב :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 07 יוני 2020, 17:24

בסדר... אפשר לחשוב... טעה, התנצל. ואוו... איזו בדיחה עשה מעצמו מה נגיד..

שלא תטעו, אין לי איזו הערכה עמוקה כלפיו או משהו כזה, אבל נראה לי שקצת הגזימו בתגובה כלפיו.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 07 יוני 2020, 17:35

Klayman כתב:בסדר... אפשר לחשוב... טעה, התנצל. ואוו... איזו בדיחה עשה מעצמו מה נגיד..

שלא תטעו, אין לי איזו הערכה עמוקה כלפיו או משהו כזה, אבל נראה לי שקצת הגזימו בתגובה כלפיו.

הבעיה היא לא שהוא טעה והתנצל,זה בסדר גמור,הקטע הוא שזה עניין שחוזר על עצמו לא מעט עם התוכן שלו,וגם הדרך שבה הוא פנה לטים סוויני אחרי מה שהוא אמר בפודקסאט שלו הייתה לא מכבדת לדעתי. עדיין,אני צופה לא מעט בתכנים שהערוץ שלו מעלה,בין השאר כי יש שם גם אנשים כמו לוק שאני יותר נהנה לשמוע אותם.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 07 יוני 2020, 17:58

Uncle Pey'j כתב:https://www.reddit.com/r/PS5/comments/gy3gqz/something_i_found_on_twitter_satire/

לגבי ליינוס,כן הוא די עשה מעצמו צחוק עם הסרטון הזה,ותגובה של טים סוויני לפנייה שלו אליו בטוויטר שווה זהב :)

חחח חמוד ביותר.

אגב אני מבין שלפי השמועות הרימייק של דימון סולס אמור היה לסגור את אירוע הפס5 ברגע של drop the mic שכזה. אם זה נכון אז זה די אכזבה שזה האירוע המרכזי כביכול של הסטרים, אני קולט מזה שלסוני אין הרבה תחמושת בשלב הזה. מצד שני זה מובן, גם באירוע של הפס4 מה קיבלנו מסוני, אינפמס וקילזון?

צד ג׳ תרם הרבה הייפ שם, בעיקר קאפקום עם Deep Down, אני מקווה שיש להם משהו כזה גם השנה (ויהיה רצוי גם שאשכרה יצא בסוף)

כדאי לסוני למהר מאוד עם הסטרים הזה, ההדלפות נהפכות ליותר מדי ספציפיות, גם עניין הרימסטר של בלאדבורן וגם הסיום עם הרימייק של דימון. אם הם לא ימהרו הם יחטפו מכת PR לא קטנה במידה ויתחילו לצאת עוד ועוד הפתעות.
נערך לאחרונה על ידי bling ב 07 יוני 2020, 18:23, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 07 יוני 2020, 18:07

לדעתי יש סיכוי לא רע שהם יכריזו על תאריך חדש מחר,והסטרים שלהם יהיה בחמישי- EA הזיזה את הסטרים שלה שהיה אמור להיות ב-11 שבוע קדימה ואני בספק אם סוני תרצה לעשות סטרים גדול בשבוע היציאה של TLOU2,פלוס בואו לא נשכח שהחל משבוע הבא יהיו הרבה סטרימים כמו אלו של IGN,סטים,PC Gamer וכו' וכנראה יוכרזו שם משחקי דור הבא,אז סוני כנראה תרצה להקדים את כל העניין הזה עם הסטרים שלהם. בקיצור,חמישי הזה יהיה ההימור שלי.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 07 יוני 2020, 18:25

הלוואי אבל השאלה היא גם מה קורה עם ההפגנות בארה״ב. אם זה עדיין תופס סדר יום מרכזי מאוד והאווירה היא שלא מתאים כביכול לעשות חגיגות אלא שצריך לתת פוקוס למאבק אז זה יכול להדחות עוד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 יוני 2020, 18:25

bling כתב:
Uncle Pey'j כתב:https://www.reddit.com/r/PS5/comments/gy3gqz/something_i_found_on_twitter_satire/

חחח חמוד ביותר.

אגב אני מבין שלפי השמועות הרימייק של דימון סולס אמור היה לסגור את אירוע הפס5 ברגע של drop the mic שכזה. אם זה נכון אז זה די אכזבה שזה האירוע המרכזי כביכול של הסטרים, אני קולט מזה שלסוני אין הרבה תחמושת בשלב הזה. מצד שני זה מובן, גם באירוע של הפס4 מה קיבלנו מסוני, אינפמס וקילזון?

צד ג׳ תרום הרבה הייפ שם, בעיקר קאפקום עם Until Dawn, אני מקווה שיש להם משהו כזה גם השנה (ויהיה רצוי גם שאשכרה יצא בסוף)

כדאי לסוני למהר מאוד עם הסטרים הזה, ההדלפות נהפכות ליותר מדי ספציפיות, גם עניין הרימסטר של בלאדבורן וגם הסיום עם הרימייק של דימון. אם הם לא ימהרו הם יחטפו מכת PR לא קטנה במידה ויתחילו לצאת עוד ועוד הפתעות.

באירוע של הפס4 הראשוני בפברואר היה את דרימס, KZ, דרייב קלאב, אינפמס ונאק (יש!). בE3 התווסף האורדר.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 07 יוני 2020, 18:58

Uncle Pey'j כתב:
Klayman כתב:בסדר... אפשר לחשוב... טעה, התנצל. ואוו... איזו בדיחה עשה מעצמו מה נגיד..

הבעיה היא לא שהוא טעה והתנצל,זה בסדר גמור,הקטע הוא שזה עניין שחוזר על עצמו לא מעט עם התוכן שלו,וגם הדרך שבה הוא פנה לטים סוויני אחרי מה שהוא אמר בפודקסאט שלו הייתה לא מכבדת לדעתי. עדיין,אני צופה לא מעט בתכנים שהערוץ שלו מעלה,בין השאר כי יש שם גם אנשים כמו לוק שאני יותר נהנה לשמוע אותם.

מה שהוא אמר בפודקאסט - אני מסכים, היה לא ממש מכובד ולא מכבד. הוא גם טורח להתנצל על כך ארוכות בסרטון.

ובנוגע לאיך שהוא פנה לטים סוויני - בטוויטר הכוונה?

תמונה

ואללה נראה לי בסדר. נראה שטים נעלב ובחר להגיד ''אין תגובה''. זה לגיטימי.
אני לא יודע תכלס למה אתה אומר שהתוכן שלו שגוי לא מעט - אני לא חושב שזה נכון כ''כ, למרות ששוב, אני לא עוקב אחריו לעומק. סה''כ לרוב, הוא נראה לי די מקצועי ברוב הנושאים.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 07 יוני 2020, 19:26

נו, מתי כבר סוני ייפרטו את האסטרטגיה שלהם לגבי המחשב. זה+מיקרוסופט משחררים הכל מחשב+קרוס פליי בין קונסולות הן מהחדשות הכי גדולות בהיסטוריה של הענף.
יאללה, שהשמועה על BOTW גם תתממש.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 30 אורחים