נושא הדור הבא

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

Re: נושא הדור הבא

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 29 אוקטובר 2019, 12:27

9.2tf אתה אומר?..טוב,אני מניח שזה לא הסנריו הכי גרוע בעולם,אבל ממה שאני מבין ממך,נראה שהפס5 תספק רק תמיכה בסיסית במשחקי פס4? בלי שיפורי פרו? זה ממש,ממש מבאס אם זה אכן המצב.
עריכה: קראתי שוב את ההודעה שלך וכנראה הבנתי
לא נכון,נשמע שהתמיכה לפרו כן בפנים.
בכל מקרה,אני אוהב את הדגש של סוני על מהירות שעון גבוהה מאשר כמות CU גבוהה,ממה שהבנתי יש העדפה מסויימת מבחינת המפתחים למהירות שעון גבוהה מאשר הרבה CU,אבל זה באמת מידע שדליתי מהתגובות בEra בלי יכולת אמיתית לאשש אותו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 אוקטובר 2019, 12:56

Uncle Pey'j כתב:9.2tf אתה אומר?..טוב,אני מניח שזה לא הסנריו הכי גרוע בעולם,אבל ממה שאני מבין ממך,נראה שהפס5 תספק רק תמיכה בסיסית במשחקי פס4? בלי שיפורי פרו? זה ממש,ממש מבאס אם זה אכן המצב.
עריכה: קראתי שוב את ההודעה שלך וכנראה הבנתי
לא נכון,נשמע שהתמיכה לפרו כן בפנים.
בכל מקרה,אני אוהב את הדגש של סוני על מהירות שעון גבוהה מאשר כמות CU גבוהה,ממה שהבנתי יש העדפה מסויימת מבחינת המפתחים למהירות שעון גבוהה מאשר הרבה CU,אבל זה באמת מידע שדליתי מהתגובות בEra בלי יכולת אמיתית לאשש אותו.

לפי מה שאני אומר יהיה בפס5 שלושה מצבים, בדיוק כמו בפרו. מצב BC לפס4 הרגילה אם אין למשחק פאטצ' פרו או לפרו אם יש לו, מצב BC עם בוסט ומשחקים עם פאטצ' פס5 שמנצלים את כל החומרה בדיוק כמו שיש היום משחקי פס4 עם פאטצ' לפרו שמנצלים את כל הפרו. כלומר מבחינתך כמשתמש יש רק שתי בחירות, להריץ משחק עם או בלי מצב בוסט, הפס5 כבר תטפל בהכל. מבחינת מאחורי הקלעים, המצבים יהיו כאלה:
1) מצב תמיכה בפס4 שמנסה להיות 1:1 פס4, אותם ביצועים והכל. כלומר 18CU ב-800Mhz והמעבד יורד ל1.6Ghz כשכל הפיצ'רים החדשים של NAVI ו-ZEN2 יכובו בכדי להתאים כמה שיותר לתצורה של הפס4.
2) כמו המצב הקודם אבל שמנסה להיות 1:1 פרו, כלומר 36CU ב-911Mhz וכדומה.
3) מצב בוסט במשחק שתומך רק בפס4 הבסיסית, כלומר 18CU ועדין הפיצ'רים של RDNA ו-ZEN2 מכובים אבל המהירות שעון עולה בGPU ל-2Ghz וב-CPU ל-3.2Ghz.
4) מצב בוסט במשחק שתומך בפרו, כלומר כמו סעיף 3 רק עם 36CU פעילים במקום 18CU.
5) משחק שעבר פאטצ' לפס5, כלומר זה לגמרי כמו משחק פס5 טבעי שמנצל את כל הבאפאלו.

זה אומר שמצב בוסט בתאוריה יתן ביצועים יותר מפי 2 יותר טובים מבחינת הGPU ופי 2 יותר טובים מבחינת ה-CPU בפס4 וקצת פחות מזה בפרו. אבל בגלל שמשחקי פס4 ופרו ממילא יהנו מהבוסט רק בנוגע לרזולוציה דינאמית או נפילות פריימים, זה פחות או יותר אומר שמצב בוסט פשוט יחליק הכל לרזולוציה ו-FPS המיועדים במקור בצורה מושלמת.

בנוגע למהירות שעון, היא אכן יותר חשובה מ-CU. כלומר שני GPU עם אותו מספר TF אבל לאחד יש מהירות שעון גבוהה יותר ומספר CU נמוך יותר והשני להפך, זה עם המהירות שעון הגבוהה יותר ינצח. הסיבה לזה היא שמהירות שעון משפיעה על כל הGPU, לעומת זאת ה-CU הם רק חלק מה-GPU. כלומר כשיש יותר CU חלק מהGPU גדל אבל למשל מספר ה-ROPS נשאר אותו דבר וכך גם מספר הרסטורייזורים כי הם יושבים בכלל ב-SE, לא בCU. אבל כשאתה מעלה מהירות, הכל מואץ כי כל חלקי הGPU מבוססים על המהירות שעון. אני אפילו אגדיל ואומר שאם הפס5 באמת 9.2TF מבוסס על מהירות שעון של 2Ghz, זה כנראה יהיה GPU מהיר מ-10TF של GPU "מאוזן". אני גם אומר שזה כנראה יהיה GPU יקר מ-GPU של 10TF "מאוזן" כי מהירויות שעון גבוהות פוגעות בצורה רצינית בyield, מה שאומר שהרבה צ'יפים מיוצרים ועולים לסוני כסף אבל הולכים לפח זבל כך שהמחיר פר צ'יפ עולה משמעותית. אז אל תחשבו ש9.2TF זה מאכזב או שסוני התקמצנה כי הם לא עשו GPU של לפחות 10TF, מה שסוני עשתה (אם היא באמת עשתה את זה) נעשה בכדי שיהיה BC מושלם וזה עולה להם הרבה מאוד כסף והתוצר הוא GPU מחזק מ-GPU "קלאסי" של 10TF.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 אוקטובר 2019, 14:44

המצב שאתה מתאר מעט משונה כי כמעט ואין משחקים שאין להם התאמה לפרו. לא רואה שום סיבה להתאים לפס4 הרגילה...

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 29 אוקטובר 2019, 14:51

הלוואי וכל זה באמת נכון קיאו.

אז אם בעצם סוני לא התקמצנה (במידה והתסריט הזה אכן נכון) והתוצאה היא 9.2 שחזקים יותר מ 10 בגלל עניין המהירות שעון ונגיד מייקרוסופט הלכה על הנתיב היותר קונבנציונלי של יותר CU שמפיקים את אותם 9.2 אז הפער בין הקונסולות בעצם לא קטן בכלל לא ככה?

הרי ה 9.2 של סוני שווים יותר מ 10 בעוד שה 9.2 של מייקרוסופט שווים 9.2, אולי זה לא פער ענקי אבל עדיין זה נשמע משמעותי, במידה וכמובן זה בכלל נכון כי יש פה הרבה מלח אבל נחמד להתפלפל :)

ואני מצדיק את סוני שעשתה מה שיכולה כדי שיהיה BC גם אם זה אומר לפגוע בתכנון המקורי ואולי להקריב כוח. הם בדר״כ חכמים בלקרוא מגמות של השוק וכולנו יכולים להריח שנעשה שינוי תפיסתי רציני בנושא גם בקרב שחקני קונסולות (מאמין שבגלל שדור הגיימרים הנוכחי יותר מדי כבר רגיל לסמארטפונים כדי שזה יעבור בשלום, גם למחשב כמובן חלק כבר נחשפו והתרגלו) וזה לא יסלח אם הקונסולה שלך הפעם לא תתמוך בלפחות דור אחד אחורה בניגוד לדורות קודמים שבהם זה עבר בצורה סבבה, אסור היה להם לפשל עם זה ולמזלם הם עשו את ההחלטה הנכונה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 29 אוקטובר 2019, 15:35

עברתי על ביקורת של rx5700xt בtechpower up והאמת שעכשיו אני ממש סבבה אם זה אכן מה שנקבל בסוף או אפילו משהו קצת יותר טוב. הוא ממש,ממש קרוב ברמת הביצועים ל1080ti וזה עוד בלי שיפורי היעילות שקיאו מדבר עליהם וגם לradeon 7 והרבה,הרבה יותר חזק מvega 64 שלפני שנה היה הקייס הכי אופטימי שלנו בת׳רד הזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 אוקטובר 2019, 16:07

Laskin כתב:המצב שאתה מתאר מעט משונה כי כמעט ואין משחקים שאין להם התאמה לפרו. לא רואה שום סיבה להתאים לפס4 הרגילה...

יש המון משחקים שלא הותאמו לפרו. אפילו אחד שאני רוצה לשחק, TLG. אם סוני רוצה BC מלא, הם חייבים לתמוך גם בפס4 הבסיסית אחרת משחקים כמו האורדר או TLG או רוב המשחקים של 2013-2015 מצד ג' לא ירוצו על הפס5.
bling כתב:הלוואי וכל זה באמת נכון קיאו.

אז אם בעצם סוני לא התקמצנה (במידה והתסריט הזה אכן נכון) והתוצאה היא 9.2 שחזקים יותר מ 10 בגלל עניין המהירות שעון ונגיד מייקרוסופט הלכה על הנתיב היותר קונבנציונלי של יותר CU שמפיקים את אותם 9.2 אז הפער בין הקונסולות בעצם לא קטן בכלל לא ככה?

הרי ה 9.2 של סוני שווים יותר מ 10 בעוד שה 9.2 של מייקרוסופט שווים 9.2, אולי זה לא פער ענקי אבל עדיין זה נשמע משמעותי, במידה וכמובן זה בכלל נכון כי יש פה הרבה מלח אבל נחמד להתפלפל :)

ואני מצדיק את סוני שעשתה מה שיכולה כדי שיהיה BC גם אם זה אומר לפגוע בתכנון המקורי ואולי להקריב כוח. הם בדר״כ חכמים בלקרוא מגמות של השוק וכולנו יכולים להריח שנעשה שינוי תפיסתי רציני בנושא גם בקרב שחקני קונסולות (מאמין שבגלל שדור הגיימרים הנוכחי יותר מדי כבר רגיל לסמארטפונים כדי שזה יעבור בשלום, גם למחשב כמובן חלק כבר נחשפו והתרגלו) וזה לא יסלח אם הקונסולה שלך הפעם לא תתמוך בלפחות דור אחד אחורה בניגוד לדורות קודמים שבהם זה עבר בצורה סבבה, אסור היה להם לפשל עם זה ולמזלם הם עשו את ההחלטה הנכונה.

אני פחות רוצה להגיד מה יותר חזק ממה כי לא ממש ברור כמה אקסטרה כוח יתן ביסוס על מהירות שעון על גבי יותר CU, אבל אני כן יכול להגיד לך בביטחון מלא שאם יש לנו פס5 עם 36CU ב-2Ghz וסקארלט עם 44CU ב-1.636Ghz שזה בול אותו מספר TF (כלומר 9.216TF), הפס5 תבצע טוב יותר. אם לסקארלט יש יותר TF בזמן שלסוני יש מהירות שעון טובה יותר? אני לא בטוח איפה עובר קו השוויון בין האסטרטגיות, כלומר כמה TF של 36CU ב-2Ghz שווה בביצועים לTF של 44CU במהירות נמוכה יותר.

עוד דבר מעניין הוא שמהירות שעון זה פונקציה של עלות, קירור והספק כוח. כלומר בתאוריה זה אחד הדברים שאפשר עוד לשנות ברגע האחרון כך שאם מיקרוסופט תהיה מוכנה לפוצץ כסף על הנושא, הם יוכלו להרים את מהירות השעון שלהם. מצד שני אם יש לסוני 36CU ולמיקרוסופט 44CU, קשה לי להאמין שהם יצליחו להרים את מהירות השעון שלהם ל2Ghz כי מן הסתם הסקארלט תהפוך למזללת כוח פולטת חום ויקרה בטרוף. אבל הם כן יוכלו להרים מהירות כך שלמשל אם נניח הם ב1.636Ghz כרגע, עליה ל1.85Ghz יהפכו אותה לקונסולה של 10.4TF. בקיצור, זה הולך להיות סיפור מסובך.

Uncle Pey'j כתב:עברתי על ביקורת של rx5700xt בtechpower up והאמת שעכשיו אני ממש סבבה אם זה אכן מה שנקבל בסוף או אפילו משהו קצת יותר טוב. הוא ממש,ממש קרוב ברמת הביצועים ל1080ti וזה עוד בלי שיפורי היעילות שקיאו מדבר עליהם וגם לradeon 7 והרבה,הרבה יותר חזק מvega 64 שלפני שנה היה הקייס הכי אופטימי שלנו בת׳רד הזה.

נעשה חיים קלים לכולם, השמועה הזאת מציגה GPU חזק מה-5700 XT שמוצג בירוק בגרפים. הגרפים מיצגים ממוצע ביצועים של 20 משחקים גדולים מהדור:
ביצועים ב-1440P:
תמונה

ביצועים ב-4K:
תמונה

אגב, הגרפים האלה גם ממחישים את היתרון של מהירות שעון. תסתכלו על הRadeon VII, יש לו רוחב פס ממש גדול שזה משחרר לו קצת את הצ'אקרות, אבל הסיבה העיקרית שהוא מבצע כל כך הרבה יותר טוב מ-VEGA 64 למרות שהם מאוד קרובים בכוח (12.6TF מול 13.44TF, רק 7% הבדל ב-TF על אותה ארכיטקטורה) היא ש-VEGA 64 הוא 64CU ב-1546Mhz ו-Radeon VII הוא 60CU ב-1750Mhz, כלומר הוא כרטיס שמסתמך יותר על מהירות שעון מאשר על CU ולכן מבצע הרבה יותר טוב מאשר VEGA 64 למרות שהוא חזק ממנו רק בבערך 7% מבחינת מספר TF אבסולוטי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 אוקטובר 2019, 18:01

נראה לי יותר הגיוני שישקיעו רבע דקה להתאים את המשחקים האלה לפרו ולא להפך. ואגב TLG מקבל בוסט קטן ממה שנקרא BOOST MODE בפס4 פרו, שנמצא שם כדי לאפשר למשחקים לרוץ אוטומטית מעט מהר יותר, למרות שלא הותאמו עם פאץ׳.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 אוקטובר 2019, 18:58

Laskin כתב:נראה לי יותר הגיוני שישקיעו רבע דקה להתאים את המשחקים האלה לפרו ולא להפך. ואגב TLG מקבל בוסט קטן ממה שנקרא BOOST MODE בפס4 פרו, שנמצא שם כדי לאפשר למשחקים לרוץ אוטומטית מעט מהר יותר, למרות שלא הותאמו עם פאץ׳.

אז לפנות לצד ג׳ ולדרוש מהם לשים מתכנתים שימירו מאות משחקים לפס5? זה יותר קל? מה הבעיה לתמוך בפס4 במלואו?

בוסט מוד לא ממש קשור כי גם בבוסט מוד הפרו יורדת למצב התאמה לפס4 (כלומר היא מכבה חצי gpu), היא פשוט מגבירה את הgpu למהירות של הפרו. בוסט מוד גם משמיד משחקים מסויימים, למשל pt סובל מבעיות ביצועים בבוסט מוד ויש משחקים שמתרסקים וכדומה.

אם אתה רוצה בפס5 תמיכה לאחור, שכל משחק שתכניס לכונן דיסקים או שיש לך בpsn פשוט יעבוד, אתה צריך תמיכה לאחור בפס4 הבסיסית. התמיכה בפרו היא בונוס.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 אוקטובר 2019, 19:13

כן, זו באמת לא נראית לי בקשה משונה כל כך, ויש מצב שסוני יכולה לסדר שזה לא ייקח הרבה יותר מלחיצת כפתור. ומי שלא יעשה לא יקבל תמיכה לאחור. אני חושב שיהיו מקסימום עשרות משחקים יפנים איזוטריים שלא יעשו את זה.
לגבי פיזי, פה באמת יש קאץ׳, אבל פאץ׳ קטן יסדר את זה.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 29 אוקטובר 2019, 19:29

גם לבלאדבורן אין תמיכה על הפרו.

ואני מבין שלצורך השוואה 9.2TF על הפס 5 זה מטעה ביחס לספירת טרה-פלופ בדור הקודם , אז כמה זה יוצא בערך בפלופים של פס 4 ?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 29 אוקטובר 2019, 20:59

לאסקין,מה שאתה מציע נשמע נחמד על הנייר,אבל אני לא רואה מפתחים צוללים חזרה לקוד של משחק שלהם ששוחרר לפני 4,5,6 שנים,זה פשוט לא מאוד ריאלי. רימאסטר? נגיד,למרות שגם כאן אני לא רואה הרבה הצדקה,אבל פאטץ' פרו? לא חושב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 אוקטובר 2019, 21:21

idan כתב:גם לבלאדבורן אין תמיכה על הפרו.

ואני מבין שלצורך השוואה 9.2TF על הפס 5 זה מטעה ביחס לספירת טרה-פלופ בדור הקודם , אז כמה זה יוצא בערך בפלופים של פס 4 ?

סביבת ה-13TF, אבל זאת השוואה קשה למדי.

לאסקין, זה לא ראליסטי וזה הורס לסוני את המסר שכל המשחקים של הפס4 רצים על הפס5. אם הם כבר עושים את כל העבודה של התמיכה בפרו, לעשות גם את הפס4 זה שטויות ולא שווה להם את המאמץ הלוגיסטי המטורף שאתה דורש מהם. יש מאות אם לא אלפי משחקים שיצאו לפס4 שאין להם פאטצ' פרו, כל מני משחקי אינדי ואלוהים יודע מה. אתה הולך לדרוש עכשיו שעות פיתוח של אלפי מתכנתים מכל מני מפיצות? זה לא רציני, פעם ניסית לארגן משהו שהיה תלוי בעשרות אנשים? זה אף פעם לא עובד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 אוקטובר 2019, 02:23

EA הודיעה למשקיעים שמשחק Battlefiled הבא יצא רק בשנה פיננסית 2022. במקרה של EA מדובר במרץ 2021 ועד מרץ 2022, כלומר הוא יצא מתישהו בשנה הראשונה או תחילת השניה של הדור הבא.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 אוקטובר 2019, 10:24

חדשות מעולות! :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 30 אוקטובר 2019, 11:57

מה אתם אומרים?

https://wccftech.com/new-amd-gpu-spotted-rra-big-navi/

שמועות שזה ה GPU של הדור הבא, הפס5 והסקרלט.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 אוקטובר 2019, 14:01

bling כתב:מה אתם אומרים?

https://wccftech.com/new-amd-gpu-spotted-rra-big-navi/

שמועות שזה ה GPU של הדור הבא, הפס5 והסקרלט.

מה שמדובר פה זה GPU למחשב שחזק מה-5700XT והוא מבוסס RDNA2, הגרסה השניה של הארכיטקטורה של NAVI. הכוונה בזה שהפס5 וסקארלט יהיו מבוססות עליו היא שהן יהיו גם עם לפחות פיצ'רים של RDNA2, אבל לא ברור אם RDNA2 לחלוטין. כלומר סוני ומיקרוסופט כבר אישרו את הפיצ'ר החדש היחיד שאנחנו יודעים על RDNA2 וזה RT. אבל הלוואי והקונסולות מבוססות על זה, יותר מ-40CU ושיפורי ארכיטקטורה שבטח יעשו אותו אפילו מהיר יותר פר TF לעומת הפס4, זה יהיה נהדר.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 30 אוקטובר 2019, 14:43

אז יש סיכוי שנקבל מפלצת כזאת? מעולה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 אוקטובר 2019, 15:04

bling כתב:אז יש סיכוי שנקבל מפלצת כזאת? מעולה :)

אני עדין חושב שיש סיכוי טוב שמיקרוסופט תהיה מבוססת על משהו כזה אבל מהירויות שעון נמוכות יותר, סוני עם ה36CU והמהירות שעון הגבוהה ובסוף הקונסולה של סוני בכלל מהירה יותר. באלגוריה לכרטיסי NVIDIA שכולנו מכירים יותר טוב, זה כאילו מיקרוסופט שמו 2080RTX בקונסולה שלהם והאיטו אותו כדי שיהיה זול יותר, סוני שמו 2070RTX והאיצו אותו כי הם פחדו שהוא קטן מדי ובסוף יצא שהם נפגשו באמצע, כשסוני קצת יותר חזקים בגלל ההתבססות על המהירות שעון.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 אוקטובר 2019, 02:02

ה-CEO של יוביסופט הנחה מפגש מחזיקי מניות היום, הוא דבר שם על הדור הבא. הוא אמר שיש להם עכשיו בצינור 5 משחקי AAA גדולים בדרך (WD ליג'ן, GODS AND MONSTERS, ריינבו-6 החדש ועוד שני כותרי AAA גדולים נוספים שעדין לא הוכרזו, אני משער שאחד מהם זה AC) וכל החמישה יהיו גם הדור הזה וגם הדור הבא. הוא מדבר על זה שהמשחקים של יובי ב-2022 כבר הולכים להיות משחקי דור הבא בלבד, אבל לא אומר האם יהיו משחקים כבר ב-2021 שהם דור הבא בלבד. כל החמישה המדוברים יתמכו בצורה מלאה בדור הבא, לא סתם משחקי פס4 ב-BC. הנה אחד מהציטוטים:
The five titles, yes, they will be on this generation and the next generation, and they will take full advantage all the new features that are coming with the machines, which are actually going to be extremely interesting for players.

You will be able to download new content a lot faster, players will experience better frame rate… so there are lots of very good elements that will come with these new machines.

גם נאמר במפגש שהחל משנה פיזיקאלית 2021 (כלומר החל ממרץ 2021) יוביסופט הולכים להוציא 3-4 משחקי AAA בשנה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 31 אוקטובר 2019, 08:15

מעניין מאוד. כיף שמדברים על זה בגלוי ככה.

יוביסופט עם כמה שהיא מפיצה שנויה במחלוקת תמיד אהבה טכנולוגיה ותמיד היא אוהבת לדבר על הדור הבא ולאמץ אותו במהירות, אני מהמר שב 2021 יצאו מהם משחקי קרוס ג׳ן שינטו לטובת הדור הבא, בניגוד ל 2020 שיהיו קרוס ג׳ן אבל משחקים שנוטים לדור הפס4 ומאמצים כמה פיצ׳רים כמו RT וכו׳ בשביל גרסת הדור הבא, מה שבעיקרון מקבלים בגרסאות PC של היום שהולכות את האקסטרה מייל עם RT ופיצ׳רים נוספים.

יכול להיות כשאני חושב על זה שכבר ב 2021 יצאו להם משחקי דור הבא בלבד סטייל מה שהלך עם יוניטי על הדור הקודם, פשוט עדיין יהיו משחקים שמיועדים לדור הקודם בין אם דברים כמו Just Dance או משחק AC חדש שנועד נטו לדור קודם כמו שהיה עם AC ROGUE ולכן רק מ 2022 הדור הקודם ימחק לגמרי.

זה יהיה אימוץ מאוד מהיר של הדור החדש אבל זה לא מפתיע כשזה נוגע ליובי.

בנוגע ל 3-4 AAA בשנה, הספק יפה מאוד בהתחשב בתקציבים שבטח ידרשו משחקים של הדור הבא, אבל זו יובי, זה אשכרה מפעל למשחקים, מעניין אותי איזה הספק נקבל ממפיצות יותר נורמליות מהבחינה הזו, יכול להיות שעם התקציבים שיתנפחו אנחנו נצטרך לאמר תודה אם נקבל משחק גדול אחד מכל מפתחת?

תראו רק מה קרה בדור הזה להמחשה, כמה משחקים קיבלנו מנוטי דוג, סנטה מוניקה, רוקסטדי, סאקר פאנץ׳, דייויד קייג׳ ואחרים לעומת הדורות הקודמים, נכון שתמיד היה משהו שימלא את החלל והיה המון מה לשחק ועדיין, דור הבא צפוי להיות אפילו גרוע יותר מהבחינה הזו של הספק פר מפתחת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 אוקטובר 2019, 09:22

bling כתב:מעניין מאוד. כיף שמדברים על זה בגלוי ככה.

יוביסופט עם כמה שהיא מפיצה שנויה במחלוקת תמיד אהבה טכנולוגיה ותמיד היא אוהבת לדבר על הדור הבא ולאמץ אותו במהירות, אני מהמר שב 2021 יצאו מהם משחקי קרוס ג׳ן שינטו לטובת הדור הבא, בניגוד ל 2020 שיהיו קרוס ג׳ן אבל משחקים שנוטים לדור הפס4 ומאמצים כמה פיצ׳רים כמו RT וכו׳ בשביל גרסת הדור הבא, מה שבעיקרון מקבלים בגרסאות PC של היום שהולכות את האקסטרה מייל עם RT ופיצ׳רים נוספים.

יכול להיות כשאני חושב על זה שכבר ב 2021 יצאו להם משחקי דור הבא בלבד סטייל מה שהלך עם יוניטי על הדור הקודם, פשוט עדיין יהיו משחקים שמיועדים לדור הקודם בין אם דברים כמו Just Dance או משחק AC חדש שנועד נטו לדור קודם כמו שהיה עם AC ROGUE ולכן רק מ 2022 הדור הקודם ימחק לגמרי.

זה יהיה אימוץ מאוד מהיר של הדור החדש אבל זה לא מפתיע כשזה נוגע ליובי.

בנוגע ל 3-4 AAA בשנה, הספק יפה מאוד בהתחשב בתקציבים שבטח ידרשו משחקים של הדור הבא, אבל זו יובי, זה אשכרה מפעל למשחקים, מעניין אותי איזה הספק נקבל ממפיצות יותר נורמליות מהבחינה הזו, יכול להיות שעם התקציבים שיתנפחו אנחנו נצטרך לאמר תודה אם נקבל משחק גדול אחד מכל מפתחת?

תראו רק מה קרה בדור הזה להמחשה, כמה משחקים קיבלנו מנוטי דוג, סנטה מוניקה, רוקסטדי, סאקר פאנץ׳, דייויד קייג׳ ואחרים לעומת הדורות הקודמים, נכון שתמיד היה משהו שימלא את החלל והיה המון מה לשחק ועדיין, דור הבא צפוי להיות אפילו גרוע יותר מהבחינה הזו של הספק פר מפתחת.

בהחלט נשמע מהדברים שלהם שב2022 הם יהיו רק על הדור הבא אבל זה לא סותר בשום צורה משחקי דור הבא בלבד שיגיעו קודם. למשל יוניטי היה ב2014, בדיוק שנה מהשיגור של הדור הבא.

בנוגע לכמות המשחקים, בהחלט יכולה להיות האטה בקצב אבל נניח Dice, הם לאחרונה מוציאים משחק שנתית עם שני צוותים שעובדים במקביל. אז נניח בדור הבא כל צוות יעבוד 3 שנים. מקום שנתיים? זה בהחלט יהיה פחות, אבל לא דראסטי ברמות קשות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 אוקטובר 2019, 09:43

אם כבר דיברו בגלוי, למה לא הכריזו שBG&E2 גם כן לא מגיע בדור הזה? :)
וכן, אני גם ממש מת לראות מה הם יעשו בדור הבא, אין ספק שטכנית הם מהמרשימים ביותר בתעשייה, בצורה עקבית

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 אוקטובר 2019, 11:38

Laskin כתב:אם כבר דיברו בגלוי, למה לא הכריזו שBG&E2 גם כן לא מגיע בדור הזה? :)
וכן, אני גם ממש מת לראות מה הם יעשו בדור הבא, אין ספק שטכנית הם מהמרשימים ביותר בתעשייה, בצורה עקבית

האמת שלא ראיתי שום דבר לגביו, אפילו לא ציינו אותו בחמישה AAA הגדולים שלהם, כנראה כי הוא מכוון לתאריך מאוחר יותר מהם. אני לא חושב שיש ספק, להתחשב בזה שאנחנו בסוף 2019, שהוא כבר הומר לפרוייקט דור הבא. יותר מזה, אני בספק אם הוא אי פעם רץ על משהו שהוא לא PC.

אגב, שמעתי היום באוטו ראיון עם טוד האווארד והוא דבר שם על זה שהסוסים במשחק ES מרגישים לא טוב ולכן הם קצת "מחביאים" אותם, פחות שמים עליהם פוקוס. אחת הסיבות שהוא מציין היא שהם נורא איטיים והסיבה שהם איטיים היא שהמערכת הזרמת עולם שלהם לא מצליחה לעמוד בקצב של סוס מהיר בגלל מהירות ה-HDD, וכמובן שהבסיס של המערכת צריך להיות על פי המכנה המשותף הנמוך ביותר שהוא ה-ONE והפס4. בקיצור, עוד מקרה "ספיידרמן" שמפתחים מדברים על המגבלות הקשות שיש לעולם הפתוח שלהם בגלל HDD איטי. איזה כיף שיש לכולם SSD עוד שנה :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 31 אוקטובר 2019, 12:11

מצד שני, מדובר בחברה שהשיקה עכשיו שירות מנוי שנותן "מקום אחסון אינסופי" לfallout 76,ואס בעצם מחקו לאנשים את כל מה שאספו... אז הייתי לוקח את היכולות הטכניות שלהם בנוגע לסוס בעולם די ריק, בערבון מוגבל..
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 אוקטובר 2019, 12:14

Klayman כתב:מצד שני, מדובר בחברה שהשיקה עכשיו שירות מנוי שנותן "מקום אחסון אינסופי" לfallout 76,ואס בעצם מחקו לאנשים את כל מה שאספו... אז הייתי לוקח את היכולות הטכניות שלהם בנוגע לסוס בעולם די ריק, בערבון מוגבל..

היי, אולי תצטרך לשלם כסף על סוס מהיר יותר, אבל לפחות תהיה האופציה :)

אגב, למי שרוצה לשמוע את זה, זאת שמיעה של בערך דקה (למרות שכל הראיון ממש מעניין, זה טד פרייס מאינסומניאק מראיין את טוד האוורד), הקטע המדובר ב-36:31:

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 4 אורחים