נושא הדור הבא

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: נושא הדור הבא

הודעהעל ידי Laskin » 31 אוקטובר 2019, 12:20

זו בדיחה די עצובה בעיניי... הרי RDR2 הצליח יופי :)
שפשוט יגיד: אנחנו לא מספיק מוכשרים לעשות את זה כמו אחרים :P

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 אוקטובר 2019, 12:26

Laskin כתב:זו בדיחה די עצובה בעיניי... הרי RDR2 הצליח יופי :)
שפשוט יגיד: אנחנו לא מספיק מוכשרים לעשות את זה כמו אחרים :P

להגנתם, הם לא עשו אף משחק ES בדור הזה ובדור הקודם הם היו צריכים שהכל יעבוד מהכונן דיסקים של ה-360 שרץ ב-15.85MB/s. אשכרה ל-ES הבא יהיה להם דיסק קשיח מהיר פי בערך 300.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 אוקטובר 2019, 12:52

סבבה, אז שידברו על PS3 ו-360, ולא על יכולות הPS4/ONE :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 אוקטובר 2019, 13:03

Laskin כתב:סבבה, אז שידברו על PS3 ו-360, ולא על יכולות הPS4/ONE :)

טוד לא דיבר על היכולות PS4/ONE, הוא דבר על זה שהסוסים שלהם מרגישים קקה והסיבה שהם מרגישים קקה היא שהמנוע שלהם לא מצליח לעמוד בקצב בגלל המהירויות הזרמה. לכן, SSD הולך להיות משנה משחק מבחינת חברה כמו בת'זדה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 31 אוקטובר 2019, 13:22

אבל הדוגמא שלו לא רלוונטית... אין מה להגן עליהם....באותה מידה יכל להתייחס לאיזו מכניקה אחרת מימי ה ps2 ולהגיד שבגלל שהמעבד לא היה מספיק חזק, היא לא הייתה טובה.. התקדמנו מאז, והדוגמא לא רלוונטית.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 אוקטובר 2019, 13:28

כן, כל הדור הזה הם בכלל היו פשוט זוועה, והשתמשו במנוע של דור קודם וגם שנראה כמו דור קודם... כל תירוצי "הטכנולוגיה לא מספיק טובה" הם תירוץ ל"אנחנו פשוט רצינו לחסוף עליכם בדור הזה" / "אנחנו פשוט לא מוכשרים מספיק, טכנית"

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 אוקטובר 2019, 13:39

אבל זה הקטע, לא התקדמנו מאז, דיסקים קשיחים בדור הנוכחי מהירים רק בכמה עשרות אחוזים מהדור הקודם. בדור הנוכחי יש נכסים באיכות גבוהה יותר ובכמות גדולה יותר מה שיוצר כמעט אפקט הפוך בגלל ה-HDD שלא התקדם כמעט כלל. זאת רק דוגמה לאיך HDD איטי מגביל מפתחים.

ובלי קשר, בת'זדה עושים דברים בעולם פתוח יותר מעשור שלא RDR2 ולא הוויצ'ר עושים. למשל העובדה שחפצים הם עקביים, אם תפיל ספר על הרצפה ותלך ואז תחזור הוא עדין יהיה שם על הרצפה. לנהל את הדברים האלה זה יקר מאוד מבחינת הזרמה בזמן שמלכת העולמות הפתוחים, רוקסטאר, אם במשחק שלהם רק תסובב את הגב לחפץ שזרקת או אוטו מסויים, הם יעלמו כאילו לא היו. אז כן, זה אחלה שהוויצ'ר 3 מזרים את העולם מהר יותר, אבל הוא גם לא עושה עם העולם יותר מדי אז יש לו עבודה קלה יותר. וכמובן שכל זה לא בא לתרץ את מה שעובר על בת'זדה בדור הנוכחי ושהמשחקים שלהם ממש תת רמה מבחינה גרפית בהשוואה לדורות קודמים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 אוקטובר 2019, 13:53

...אבל כן התקדמנו מאז. עובדתית, כי המשחקים בדור הזה עם סוסים נראים ורצים ומזרימים הרבה יותר טוב. פשוט המנוע המיושן שלהם שהם מסרבים לעדכן כמו שצריך או פשוט לא מסוגלים - לא יכול להתמודד עם זה כמו שצריך. הם אפילו לא ניסו ועכשיו אומרים ״זה בגלל שלא יכולנו״. אבל אחרים יכולים.
והעובדה שיש להם איזה פיצ׳ר בודד שאין במשחקים אחרים לא אומר הרבה. זה יותר בחירה מאשר מגבלה, עבור למשל המפתחים של RDR2, או לפחות - כך אני מעריך.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 אוקטובר 2019, 13:59

Laskin כתב:...אבל כן התקדמנו מאז. עובדתית, כי המשחקים בדור הזה עם סוסים נראים ורצים ומזרימים הרבה יותר טוב. פשוט המנוע המיושן שלהם שהם מסרבים לעדכן כמו שצריך או פשוט לא מסוגלים - לא יכול להתמודד עם זה כמו שצריך. הם אפילו לא ניסו ועכשיו אומרים ״זה בגלל שלא יכולנו״. אבל אחרים יכולים.
והעובדה שיש להם איזה פיצ׳ר בודד שאין במשחקים אחרים לא אומר הרבה. זה יותר בחירה מאשר מגבלה, עבור למשל המפתחים של RDR2, או לפחות - כך אני מעריך.

לא מדובר בפיצ'ר בודד ולא קשור לשום דבר, המשחקים של בת'זדה מבוססים על הדברים הללו. העובדה שאתה צריך להחזיק עולם קיים כל הזמן, אומר שאתה צריך לקרא המון מידע מה-HDD כל הזמן, מידע ש-GTA או הווצ'ר לא צריכים כי הם לא טורחים עם זה. כלומר למנוע של בת'זדה יש עבודה מאוד קשה בהזרמה בניגוד לוויצ'ר או GTA. זה כמובן לא קשור בשום צורה לעובדה שהמנוע שלהם עכשיו מכוער, מלא באגים וקלאנקי נורא. בת'זדה יכלה לנטוש את זה ואז הייתה להם עבודה הזרמה מאוד קלה, אבל מעריצי ES היו הורגים אותם.

גם בGTA המהירות של כלי הטייס והרכב מוגבלים על פי היכולות של ה-HDD של הקונסולות (וגם ה-CPU). אפילו יש מצב שGTA6 לא יצא לדור הזה כי רוקסטאר חשבו שה-HDD שהוא במהירות כמעט זהה לדור הקודם, לא יצליח להתמודד עם הקצב הנדרש בגרפיקה של פס4 ולכן הם הלכו על RDR במקום כי העולם ריק ואין מטוסי סילון, רק סוסים.

בכל מקרה, הנקודה נשארה זהה, במשחקי עולם פתוח הזרמה היא הכל ו-SSD ו-CPU חזק הם הגשמת משאלה מבחינתם. אנחנו הולכים לראות שינויים מאוד קיצוניים במשחקי עולם פתוח בגללם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 אוקטובר 2019, 14:48

אני די בטוח שמעריצי ES היו שמחים מאוד אם בת'סדה היו נוטשים את זה ופשוט מוציאים משחק בסדרה ולא MMO, גם אם זה אומר שהסלסלה ששמת על המוכר בחנות לא נמצאת לו על הראש גם אחרי שבוע... אני אפילו יכול לחתום על זה :D
מקווה שבדור הבא יביאו את ה"סקיירים" שלהם, אבל בדור הזה הם עשו בערך הכל כדי לגרום לי להנמיך ציפיות.

ברור לי שעם מטוסים יכולה להיות הבעייה הזו שהוא מדבר עליה, גם בדור הזה. אבל דיברנו על סוסים... לרגע אני לא מפקפק ביכולת של הדור הבא להביא למהפכה בתחום.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 אוקטובר 2019, 14:51

Laskin כתב:אני די בטוח שמעריצי ES היו שמחים מאוד אם בת'סדה היו נוטשים את זה ופשוט מוציאים משחק בסדרה ולא MMO, גם אם זה אומר שהסלסלה ששמת על המוכר בחנות לא נמצאת לו על הראש גם אחרי שבוע... אני אפילו יכול לחתום על זה :D
מקווה שבדור הבא יביאו את ה"סקיירים" שלהם, אבל בדור הזה הם עשו בערך הכל כדי לגרום לי להנמיך ציפיות.

ברור לי שעם מטוסים יכולה להיות הבעייה הזו שהוא מדבר עליה, גם בדור הזה. אבל דיברנו על סוסים... לרגע אני לא מפקפק ביכולת של הדור הבא להביא למהפכה בתחום.

אין ספק שבת'זדה צריכה להתארגן על השיט שלה במנוע ומעבר לזה כי בדור הזה הם התרסקו חזק, וזה עוד מגיע אחרי ההיי המטורף של סוף הדור הקודם עם סקיירים.

אז מתי GTA6 מבוסס SSD? ב-2023? :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 אוקטובר 2019, 14:55

לא צופה לפני 2024, האמת. לפי הדיבור שהיה בראיון האחרון, הם לא ממש סגורים על הרבה דברים, אז למרות שאני בטוח שהם עובדים על עולם/עיר כלשהי כבר זמן מה, אני מניח שנקבל קודם את BULLY ועוד הרבה תמיכה לRDR2... אולי גם פאץ' RT לGTA5, שיכול להיות מגניב האמת... וזהו :)
מה שאני די בטוח לגביו - זה שהוא יפוצץ לנו את השכל ושום משחק עולם פתוח לא יתקרב אליו עד 2030, וגם זה בטח יהיה בסטאדיה או משהו אחר לגמרי שלא אפשרי על קונסולות :D
פאק, עכשיו רק נזכרתי שרק עוד 5 ימים תוכל לשחק בו על המחשב שלך. איזה כיף... מניח שיפוצץ לך את העיניים בשלבים מסויימים. אל תתעצל ותחבר לטלויזיה!

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 31 אוקטובר 2019, 14:59

Laskin כתב:לא צופה לפני 2024, האמת. לפי הדיבור שהיה בראיון האחרון, הם לא ממש סגורים על הרבה דברים, אז למרות שאני בטוח שהם עובדים על עולם/עיר כלשהי כבר זמן מה, אני מניח שנקבל קודם את BULLY ועוד הרבה תמיכה לRDR2... אולי גם פאץ' RT לGTA5, שיכול להיות מגניב האמת... וזהו :)
מה שאני די בטוח לגביו - זה שהוא יפוצץ לנו את השכל ושום משחק עולם פתוח לא יתקרב אליו עד 2030, וגם זה בטח יהיה בסטאדיה או משהו אחר לגמרי שלא אפשרי על קונסולות :D

חחחחח לאסקין :) .
באקסבוקס החדשה תהיה תמיכה ל360, אולי שיוציאו גם פאץ' RT לGTA 4?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 אוקטובר 2019, 15:37

היי, אם אין להם משחק GTA חדש במשך דור וחצי - למה לא לעשות טריפל דיפינג??

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 אוקטובר 2019, 16:01

על RDR2 עבדו באמת חזק רק 4 שנים, ב-2023 זה כבר 5 שנים שבהן 100% מרוקסטאר יכלו בתאוריה לעבוד על GTA6. בנוסף אני בטוח שעל הבסיס של המשחק עובדים עוד מלפני שRDR2 יצא. בקיצור, יש סיכוי לGTA ב-2023 אבל אני מסוגל להאמין לכל דבר, מ-2021 כי הם עובדים עליו בתצורה כזו או אחרת עוד לפני RDR2 ועד 2025 כי הם עושים משהו ענקי ומטורף לגמרי. בקיצור, הכל הולך עם רוקסטאר לדעתי :)

אבל האמת שלא ראינו אף משחק דור הבא (טוב נו, אולי STAR CITIZEN, הרי הוא משחק פס8, לא? :)) ואני מרגיש חמדן שאני רוצה לראות את GTA6 כשעדין לא ראיתי אפילו משחקי קרוס ג'ן מעפנים :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 אוקטובר 2019, 16:14

ראינו את SC ואת BG&E ו... בערך זהו :)
לדעתי ההשקעה במשחק כמו GTA תהיה כמעט פי 2 מRDR2, השאלה היא באמת כמה כבר יש להם כרגע.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 31 אוקטובר 2019, 23:55

בלופוינט מטרילים...

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 אוקטובר 2019, 23:59

ענק

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 נובמבר 2019, 02:16

אתם חושבים שלפחות אחד מהם זה המשחק שהם עובדים עליו? :)
מה יש שם? סייפון פילטר, MGS, קסלווניה SOTN, רזיסטנס, טוויסטד מטאל בלאק, סיילנט היל, דימונס סולס ו...עוד משהו? זה אדיר למדי :)

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 01 נובמבר 2019, 04:27

לפי התגובות יש רמז גם ל Legend of Dragoon.

אפשר להסתכל על זה משני כיוונים: מצד אחד לשלול כל משחק שמופיע פה כי מה הסיכוי שהם אשכרה יסגירו את המשחק שהם עובדים עליו? וגם זה די מחשיד שאין פה את גוד אוף וור למשל, שהיית מניח שיקבל התייחסות בהתחשב בכך שהוא כנראה אחד המשחקים שהכי הרבה אנשים דיברו והימרו עליו בגלל שהוא משחק אייקוני ומשחק צד א' של סוני (בניגוד לשלושה משחקי קונאמי שמופיעים שם למשל). ובמידה פחותה גם ג'ק ודקסטר.
וגם יש את הדבר הזה - "A symphony of rumors - not one, but two - return from shadow" לא אחד, שניים.. גוד אוף וור 1 ו 2?
או אולי זה בכלל מתייחס sotc 2? זה יהיה חתיכת טוויסט מגניב:)

מצד שני יכול להיות שיש להם ביצים גדולות ואחד המשחקים האלה הוא פשוט המשחק שהם עובדים עליו.

אבל עזבו אותכם שטויות, אם הם גברים שיעשו רימייק ל MDK :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 01 נובמבר 2019, 07:47

רימייק מושקע בהפקת פס5 לסייפון פילטר יכול להיות מדהים. למען האמת חוץ משם המותג וכמה אלמנטים של גיימפליי ועלילה זה יהיה practically משחק חדש לכל דבר (כי גם אם רוצים אי אפשר לעשות רימייק ישיר סטייל SOTC, הם יהיו חייבים להפוך אותו למודרני מה שאומר שהוא יהיה משחק חדש לגמרי שרק נושא את שם המותג) וסוג של תקדים עבורם, משהו שהם דיברו עליו בעבר בהקשר לפרויקט הזה שהוא בסדר גודל שלא נעשה מבחינתם ככה שזה תואם לכך.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 נובמבר 2019, 11:44

MDK זה באמת משהו שצריך לחזור אבל המקורי, לא ההמשך הנוראי של ביוור :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 נובמבר 2019, 11:49

תמיד שיגידו MDK אני אגיד - Messiah
הרבה יותר עומק בגיימפליי, הרבה יותר מתאים לרימייק היום, בעיניי

אבל שניהם לא יקרו בחיים.
זה חייב להיות משחק קצת יותר.... פופולרי ובעל שם כיום, של קלאסיקה

עדיין ממש ממש מקווה לג׳ק ודקסטר או גאד או וור 1+2

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 נובמבר 2019, 11:51

משיח משחק עם קונספט טוב אבל הוא לא באמת היה משחק טוב במיוחד. MDK לעומת זאת היה משחק האקשן הכי טוב של זמנו.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 01 נובמבר 2019, 11:58

MDK היה נהדר, באמת משהו חדשני ומושך.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 14 אורחים