נושא הדור הבא

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

Re: נושא הדור הבא

הודעהעל ידי swym » 31 אוגוסט 2020, 10:43

DrKeo כתב:
swym כתב:אין בחומרה הזו שום דבר יחודי, מלבד הטענה של סרני שהם איכשהו הולכים לסרוק אוזניים של אנשים (בלי לפרט איך) בשביל להתאים להם את הסאונד ההיקפי (מה שגם ככה לא תוכל להבחין בו כשאתה צופה בסרטון יוטיוב על המחשב שלך).

אתה בהחלט יכול לשמוע את זה בסרטון יוטיוב על המחשב שלך, אין שום הבדל בין זה לבין בזמן אמיתי במשחק חוץ מאשר העובדה שזה לא בזמן אמיתי :)

ההבדל הוא שמה שאתה שומע בסרטון היוטיוב זה במקרה הטוב את ברירת המחדל, ובמקרה הרע את ההתאמה לאוזניים של מארק סרני. כל הקטע שהם ניסו למכור זה שהסאונד יותאם אישית לאוזניים שלך באיזושהי דרך - ואת זה אתה לא יכול לשמוע בסרטון.

idan כתב:עצם זה שאנחנו עוד מעט בספטמבר והם עדיין לא פירסמו מפרט בזמן שמיקרוסופט כבר פירטה בדיוק באיזה מקודדים, Pass-through ומפענחים היא תומכת כבר לפני חצי שנה, זה כנראה לא סימן טוב.. גם לא נראה לי שהם היו טורחים לבנות פיתרון משלהם רק בשביל לשלם גם תמלוגים לדולבי (בסרטים אני מניח שכן יהיה אטמוס כמו בפס4 פרו, בגלל הבלוריי).
אבל הם עושים שירות לקהל הרבה יותר גדול מקומץ אודיופילים עם רמקולים בתקרה כי הפיתרון שלהם לאוזניות אמור להיות חינמי, אצל מיקרוסופט אתה צריך לשלם בשביל האפליקציה של אטמוס. ככה שזו בכל זאת נקודה לא רעה לשווק מבחינתם.

תקרה זה בקצה העליון, אבל אטמוס נשמע יותר טוב גם עם התקנים שלא משולבים בתקרה, כולל אפילו סאונד-ברים תואמים.
ואם אתה בקטע של אוזניות, מיקרוסופט מאפשרת לך בחינם את Windows Sonic גם במחשב וגם על הXbox - אין צורך לשלם לפיתרון האוזניות של דולבי (אטמוס לאוזניות הוא ממש לא אותו הדבר כמו האטמוס הסטנדטי שמסופק בחינם).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 אוגוסט 2020, 18:08

swym כתב:
DrKeo כתב:
swym כתב:אין בחומרה הזו שום דבר יחודי, מלבד הטענה של סרני שהם איכשהו הולכים לסרוק אוזניים של אנשים (בלי לפרט איך) בשביל להתאים להם את הסאונד ההיקפי (מה שגם ככה לא תוכל להבחין בו כשאתה צופה בסרטון יוטיוב על המחשב שלך).

אתה בהחלט יכול לשמוע את זה בסרטון יוטיוב על המחשב שלך, אין שום הבדל בין זה לבין בזמן אמיתי במשחק חוץ מאשר העובדה שזה לא בזמן אמיתי :)

ההבדל הוא שמה שאתה שומע בסרטון היוטיוב זה במקרה הטוב את ברירת המחדל, ובמקרה הרע את ההתאמה לאוזניים של מארק סרני. כל הקטע שהם ניסו למכור זה שהסאונד יותאם אישית לאוזניים שלך באיזושהי דרך - ואת זה אתה לא יכול לשמוע בסרטון.

idan כתב:עצם זה שאנחנו עוד מעט בספטמבר והם עדיין לא פירסמו מפרט בזמן שמיקרוסופט כבר פירטה בדיוק באיזה מקודדים, Pass-through ומפענחים היא תומכת כבר לפני חצי שנה, זה כנראה לא סימן טוב.. גם לא נראה לי שהם היו טורחים לבנות פיתרון משלהם רק בשביל לשלם גם תמלוגים לדולבי (בסרטים אני מניח שכן יהיה אטמוס כמו בפס4 פרו, בגלל הבלוריי).
אבל הם עושים שירות לקהל הרבה יותר גדול מקומץ אודיופילים עם רמקולים בתקרה כי הפיתרון שלהם לאוזניות אמור להיות חינמי, אצל מיקרוסופט אתה צריך לשלם בשביל האפליקציה של אטמוס. ככה שזו בכל זאת נקודה לא רעה לשווק מבחינתם.

תקרה זה בקצה העליון, אבל אטמוס נשמע יותר טוב גם עם התקנים שלא משולבים בתקרה, כולל אפילו סאונד-ברים תואמים.
ואם אתה בקטע של אוזניות, מיקרוסופט מאפשרת לך בחינם את Windows Sonic גם במחשב וגם על הXbox - אין צורך לשלם לפיתרון האוזניות של דולבי (אטמוס לאוזניות הוא ממש לא אותו הדבר כמו האטמוס הסטנדטי שמסופק בחינם).

אתה סתם בוחר פרופיל מוכן מראש שישמע הכי טוב אבל עדין זה משהו שאתה צריך להיות מסוגל לשמוע כך או כך ביוטיוב. כבר שמעתי מספיק סרטוני יוטיוב עם סאונד בינואיראלי והם נשמעים נהדר. מעבר לזה, נציגים של סוני אמרו במפורש שישמעו את היכולות סאונד החדשות של הפס5 בסטרים שלהם ביוטיוב לפני התצוגה של יוני. אז כן, אתה יכול לשמוע את זה ביוטיוב.
We're just normal men. We're just innocent men

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 01 ספטמבר 2020, 15:00

swym כתב:
DrKeo כתב:

נראה לי שגם upfiring speakers זה שוק מאוד מצומצם אבל אתה צודק בקשר לסאונדברים, זה נהיה מאוד פופולרי ובשנתיים האחרונות אטמוס הוא סוג של סטנדרט שם אז סוני בהחלט הולכת לדפוק כמה אנשים בעניין הזה (גם אם מדובר בגימיק לא הכי מוצלח בלא מעט מקרים)
בקשר ל Windows Sonic לא ידעתי שיש את זה על ה xbox, אבל אני מבין ממה שאתה אומר שצריך להיות לזה אותו אפקט של האפליקציות מדולבי ו dts ? לא יודע, ניסיתי להפעיל את זה במחשב כמה פעמים ואף פעם לא שמעתי שום הבדל, אפילו המינימלי ביותר, אז כנראה זה פשוט לא פועל לי מאיזשהי סיבה.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 02 ספטמבר 2020, 11:10

idan כתב:נראה לי שגם upfiring speakers זה שוק מאוד מצומצם אבל אתה צודק בקשר לסאונדברים, זה נהיה מאוד פופולרי ובשנתיים האחרונות אטמוס הוא סוג של סטנדרט שם אז סוני בהחלט הולכת לדפוק כמה אנשים בעניין הזה (גם אם מדובר בגימיק לא הכי מוצלח בלא מעט מקרים)
בקשר ל Windows Sonic לא ידעתי שיש את זה על ה xbox, אבל אני מבין ממה שאתה אומר שצריך להיות לזה אותו אפקט של האפליקציות מדולבי ו dts ? לא יודע, ניסיתי להפעיל את זה במחשב כמה פעמים ואף פעם לא שמעתי שום הבדל, אפילו המינימלי ביותר, אז כנראה זה פשוט לא פועל לי מאיזשהי סיבה.

כן, אני חושב שסאונדברים עם ATMOS זה בהחלט קצת פיקציה (אבל באותה המידה גם הATMOS לאוזניות והטכנולוגיות הדומות). אי אפשר להשוות אמולציה כזו לסאונד רב-ערוצי אמיתי שמגיע ממקורות שונים בחדר.
אני מניח שהאפקט תלוי במשחק, וגם באוזניות עצמן ובהגדרות נכונות: נסה לבדוק משחקים שבמפורש תומכים בBinarual sound, או לפחות משחקים שאפשר להגדיר להם אם אתה משתמש באוזניות או ברמקולים (ותגדיר אוזניות, מן הסתם). אני יכול להגיד שכשבדקתי את זה ב-Battlefront 2 אז מרגישים הבדל מסטריאו רגיל.

נדב: מה שכתבתי במפורש היה שאין שום יחוד בטכנולוגיה של סוני מעבר להתאמה של הסאונד ההיקפי לאוזניים שלך - וזה בדיוק מה שאי אפשר לקבל בסרטון יוטיוב. סתם binarual אפשר לקבל מן הסתם, אבל זה החלק שבו אין שום בשורה חדשה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 ספטמבר 2020, 14:31

סקוור שיחררו דמו חדש של המנוע שלהם, שאולי בדור הזה יהיה בשימוש רציני (דור קודם פחות עבד):

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 04 ספטמבר 2020, 12:41

ראיתי כבר פרסומת להזמנה מוקדמת
לסדרה x ,בפיסבוק בהקשר של ישראל
לא הראו מחיר רישמי עדין ,ואני לא יעשה הזמנה מוקדמת
אבל כבר יש הכנות גם בישראל

עדין לא יצא לי לראות בישראל פרסומים לps5

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 ספטמבר 2020, 13:32

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 08 ספטמבר 2020, 08:00

לילה עמוס עבר על כוחותינו... זה התחיל בחשיפה של בראד סאמס של הSeries S והמחיר שלה- 299$,והמשיך באישור נוסף של wincentral פלוס חשיפה שלהם של המחיר של series X והנה-499$!

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 ספטמבר 2020, 10:17

ו.... הנה הוא

נראה כמו מיני-סאב של רמקולים לשולחן מחשב :)
אבל מגניב, 299 זה אחלה מחיר, נקווה שלא יחזיק משחקים מאחור

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 08 ספטמבר 2020, 10:24

איזה שכונה.. חיכו כל הזמן הזה רק בשביל שזה יצא בסוף בדליפה. אבל המחירים הם די מה שציפינו ו 499$ זה אחלה מחיר ל series x בהתחשב בתמורה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 ספטמבר 2020, 10:44

עכשיו נשארה השאלה הגדולה - האם גם סוני הולכים להכריז על 499 או שילכו על משהו באמצע. בין אם זה 449 או 399... ובטח יהיו 2 גרסאות עם נפח דיסק שונה, לכל גירסה (עם כונן ובלי כונן).
כך או כך סוני ניצחו במשחק הצ'יקן, גם אם זה נכפה עליהם בעקבות ההדלפה.
הגיע הזמן באמת! אנחנו אשכרה חודשיים לפני ההשקה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 08 ספטמבר 2020, 10:48

מאוד מאוד לא סביר שיהיו שני נפחים,סרני כבר אמר שהנושא בעייתי ובסופו של דבר,גם משחקים פיזיים צריך להתקין באופן מלא על הssd אז זה לא שהצורך באחסון פחות/נוסף משתנה בהתאם לדגם.
צפה להבדל היחיד להיות כונן הבלו ריי כשזה מגיע לפס5.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 ספטמבר 2020, 11:21

נכון, זה לא צריך לשנות ולכן כמו שכתבתי - אני חושב שיהיו 2 דגמים גם לזה עם הדיסק...
יכול להיות שלא כבר בהשקה, אבל ברור (לי) שמתישהו יציעו גם נפח גדול יותר.

עריכה:
ראיתי עכשיו שמתוכננת למחר הכרזה של סוני... כנראה יתמקדו בPSVR אבל עכשיו כשיש מחיר לXSX וחשפו את הXSS - יש מצב שסוני גם יכריזו, כי הם לא רוצים לפספס את ההזמנות מראש, והם יודעים שיהיו חוסרים, כנראה ל-2 הקונסולות.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 08 ספטמבר 2020, 12:03

סוני מצדה מתכננת גם שבוע מיוחד ל-PSVR וגם הכרזה למחר כנראה על פריאורדרס (לפחות ככה טוענים ב-GAME הבריטית).

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 08 ספטמבר 2020, 12:05

חצי טרה ssd...בהצלחה לכל מי שמתכנן להסתדר עם הנפח הזה לאורך הדור. יהיה מעניין לראות כמה מהבעלים של הXSS ישדרגו את הנפח עם הכרטיס הרחבה לעומת הXSX.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 08 ספטמבר 2020, 12:10

זה בהחלט מבאס. סביר לגמרי למי שיקנה כקונסולה משלימה או משנית, הרבה פחות לשווקים מתפתחים או למי שבאמת בונה עליה כקונסולה עיקרית לאורך כל הדור.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 08 ספטמבר 2020, 12:26

זו סיטואציה מעניינת למי שרוצה את שתי הקונסולות: התכנון שלי הוא לשחק מולטי פלטפורם על הXSX לפחות עד שאחליף מחשב,מה שלא צפוי לקרות בשנה שנתיים הקרובות,ובגלל היתרון החומרתי של הXSX על הפס5 סביא להניח שמולטי פלטפורם ירוצו עליו טוב יותר בצורה כזו או אחרת,מה שבתמורה ׳ישחרר׳ לי מקום על הSSD הקטן יותר גם ככה של הפס5 ויאפשר לי לשחק עליו רק אקסקלוסיבים.
אם יהיו אנשים שיחזיקו גם בפס5 וגם בXSS והם ירצו את הפס5 בשביל אקסקלוסיבים וגם מולטי פלטפורם? כי לXSS אין באמת תכלית במקרה כזה,אלא אם כן הם ממש רוצים קונסולות גיימפאס לצד א׳ של MS.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 08 ספטמבר 2020, 12:35

אתה עדיין מתכנן על בוקס בהשקה? לדעתי, אם אתה עדיין נעול על תקופת השקה, עדיף לך ללכת על הפס5 כעיקרית, לפחות כרגע. במיוחד שנראה לי שאמרת שאתה לא ממש משתמש פאס כבד. ה-XSS היא אחלה דיל אבל למיקרוסופט אין כמעט כלום בשרוול בשנתיים הקרובות, ויש לך מחשב סביר לצד ג שיגיע לפאס אם תצטרך (או וואן, אבל בטח תזרוק אותה לכלבים :)). אני בספק שתרגיש בהבדל משמעותי במולטיפלאטס מה-SX.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 ספטמבר 2020, 12:42

אני לא הייתי משלם 500$ בשביל ההבדל המינורי שיהיה במשחקי מולטיפלאטפורם במשך השנתיים הקרובות בלבד, אבל YOU DO YOU! :)

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 08 ספטמבר 2020, 12:49

כן, אני מרגיש שתנאים הכרחיים לשקול SX הם שילוב כלשהו של להיות ממש מושקע באקוסיסטם ולא מושקע בזו של סוני, אין לך וואן או מחשב שאתה משחק עליו אבל יש לך פאס, וממש רצית שהיילו יעיף לך את המוח בהשקה - וזה נזרק מהחלון.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 08 ספטמבר 2020, 13:13

מעניין שהם ממתגים אותה כקונסולה של 1440p, לא 1080p. אם השמועות על 4 TF נכונות לא בטוח שהם יצליחו לעמוד בזה.. לפחות במשחקי מולטיפלטפורם ששואפים לנצל את החומרה של ה series x ופס5. צד א' יכול פשוט להגביל את עצמו בשביל לעמוד ביעדי רזולוציה, אבל זה כבר סתם יהיה חבל.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 08 ספטמבר 2020, 13:18

נראה לי שזה פשוט נחמד יותר להגיד בסרטון חשיפה 1440 וזה אכן יקרה באינדיז או במשחקים מסוימים, אבל הרוב בסוף ירוץ על איזור ה-1080.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 08 ספטמבר 2020, 13:57

בדיוק כמו שהPS4 פרו משווקת כמכשיר 4K. מעבר לזה, עם ההתקדמות המטורפת של הפתרונות סטייל DLSS אני לא בטוח שמשחקי רזולוציה יהיו עד כדי כך משמעותיים במהלך הדור הבא. כלומר רזולוציה טבעית תמיד תהיה יקרה, אבל אולי הפתרונות יגיעו לרמה כזו שלא משתלם כבר מראש לכוון לאיזשהי רזולוציה טבעית מעל גובה מסוים.
בכל מקרה לא קשה לראות את הS רצה ב1080P או אפילו פחות אבל מועברת בצורה מוצלחת ל1440P על בסיס קבוע גם במשחקים גדולים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 ספטמבר 2020, 14:42

Uncle Pey'j כתב:חצי טרה ssd...בהצלחה לכל מי שמתכנן להסתדר עם הנפח הזה לאורך הדור. יהיה מעניין לראות כמה מהבעלים של הXSS ישדרגו את הנפח עם הכרטיס הרחבה לעומת הXSX.

דברתי על זה כבר בעבר פה, כשיש לך רזולוציה נמוכה יותר זה אומר טקסטרות באיכות נמוכה יותר וטקסטורות באיכות נמוכה יותר אומר התקנה הרבה יותר קטנה. אני אגיד משהו יחסית קיצוני, אני לא אתפלא אם XSS עם נניח AC:V ו-COD החדשים מותקנים על הSSD יהיה עם יותר מקום פנוי מבחינת אחוזים מאשר פס5 עם אותם שני משחקים מותקנים. כלומר אני לא אתפלא אם הפרופורציות של גודל ההתקנה מול גודל הדיסק, המצב של ה-XSS יותר טוב משל הפס5 כי אולי הדיסק שלו קטן יותר, אבל גודל ההתקנות יהיה קטן יותר ולכן בסוף יצא שעל XSS יהיה מקום ליותר משחקים מותקנים מאשר הפס5. ביחוד אם אני צודק בקשר לנתון שסוני ספקה לנפח SSD שהוא לדעתי שקרי, אלה אם יש להם איזו טכנולוגיה לא ידועה או משהו מאוד פריקי בהליך יצור הSSD, ולכן יהיה לשחקנים במקרה הטוב 600GB+ פנויים.

idan כתב:מעניין שהם ממתגים אותה כקונסולה של 1440p, לא 1080p. אם השמועות על 4 TF נכונות לא בטוח שהם יצליחו לעמוד בזה.. לפחות במשחקי מולטיפלטפורם ששואפים לנצל את החומרה של ה series x ופס5. צד א' יכול פשוט להגביל את עצמו בשביל לעמוד ביעדי רזולוציה, אבל זה כבר סתם יהיה חבל.

בסופו של דבר, אם יש להם קונסולות חלשה פי 3 ו-1080P זאת רזולוציה נמוכה פי 4 אז יש להם באפר מסויים לקרא לה קונסולה ברזולוציה גבוהה מ-1080P והצעד ההגיוני הראשון הוא 1440P. אני משער שהיא קונסולת 1440P כמו שהפרו היא קונסולת 4K, אולי זאת מטרה מוכרזת אבל רוב המשחקים לא מצליחים לפגוע ברזולוצית מטרה. אגב, אין לי ספק שמשחקים כמו פיפא יהיו 1440 טבעי.
We're just normal men. We're just innocent men

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 08 ספטמבר 2020, 14:52

אם סוני תצליח להגיע לתג מחיר 399$ עם ה PS5 זה יהיה דיל כל כך הרבה יותר טוב מה Series S.
מניח שעוד קצת נדע.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 11 אורחים