נושא הדור הבא

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: נושא הדור הבא

הודעהעל ידי Laskin » 06 אוגוסט 2019, 16:55

אה אני דיברתי על רימייק של 30 שעות שיעשה את 1-3, כמו שעשו לקראש נגיד או ספיירו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אוגוסט 2019, 18:42

לא, בבקשה לא. שיעשו רימייק אמיתי, כמו re2 או ראצ׳ט וקלאנק האחרון.
We're just normal men. We're just innocent men

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 06 אוגוסט 2019, 18:47

דרקו אתה כניראה מתכוון לריבוט
ולא לרימיק ,במילים אחרות אתה רוצה יותר משיפור הגרפיקה. סאונד
שליטה וכו

אלה מישחק חדש רק עם אותה עלילה ודמויות

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אוגוסט 2019, 19:33

אני רוצה רימייק, לא ריבוט. GOW האחרון היה ריבוט, RE2 הוא רימייק ו-gow 3 לפס4 הוא רימאסטר. זה לא שונה מדי מהקולנוע, בטמן מתחיל היה ריבוט, זיכרון גורלי האחרון היה רימייק וההמרה של שליחות קטלנית 2 לבלוריי ב4k זה רימאסטר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 אוגוסט 2019, 19:52

אני רוצה את כולם יחד כמו שרציתי את פפ7 :)

ולפני שתגידו שזה 3 משחקים נפרדים, פפ7 לבד הוא יותר מורכב חרימייק מושקע מאשר gow לדעתי. אבל אם אתה מדבר על ממש משחק אחר אז סבבה, אני מדמיין בראש יותר בין הטרילוגיה של קראש לre2 מאשר לגמרי re2

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אוגוסט 2019, 20:19

טרילוגית gow בגרפיקה meh זה הדבר האחרון שאני רוצה. מה המטרה של זה בכלל? מדובר במשחקים מיושנים מכל בחינה ואם גרפית עושים אותם כמו קראש אז קראש לא משחק יפה במיוחד, הוא אולי עולמות מקראש מלפני 20 שנים אבל הוא נראה כמו אינדי meh ביחס למשחקים היום.

לשבת ולעשות את שלושת משחקי gow בגרפיקה של פס6 כאילו הם יצאו לראשונה ב2022 זאת עבודה מטורפת שבחיים לא תקרה. אני רואה רק שתי אופציות:
1) טרילוגיה כמו שהיא עם גרפיקה יותר טובה אבל לא מרשימה במיוחד.
2) רימייק מלא סטייל RE2 כשכל משחק יעמוד בפני עצמו כמו ראצ׳ט.

אני לא יודע מה המטרה של אפשרות 1, כבר יש לפס4 את אוסף gow וזה ירוץ על הפס5. המשחקים כבר מיושנים ולא מחזיקים מספיק טוב ב2020+ ולקבל אותם שוב בגרפיקה טובה יותר זה די סתמי לדעתי. רימייק מלא לכל אחד מהם עם בניה מחדש של השלבים, הסרטוני מעבר, פוליש מחדש לגיימפליי, פיצ׳רים ממשחקים עתידיים במשחק המקורי, גרפיקה ברמה של 2022 וכו׳ זה מרגש ומשהו שיגרום לכל אחד ואחד פה בפורום לקנות את המשחק.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 אוגוסט 2019, 21:13

אמרתי איפהשהו בין לבין... לא גיימפליי שונה לחלוטין ואפשר להשאיר את הזווית ה״תקועה״ מבחינתי פשוט עם גיימפליי הרבה יותר טוב ולעשות אותו רציף לאורך כל שלושת המשחקים... זה פרוייקט של שחרור יחיד. מה שאתה מדבר ברור שצריך לשחרר כל משחק בנפרד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אוגוסט 2019, 22:32

Laskin כתב:אמרתי איפהשהו בין לבין... לא גיימפליי שונה לחלוטין ואפשר להשאיר את הזווית ה״תקועה״ מבחינתי פשוט עם גיימפליי הרבה יותר טוב ולעשות אותו רציף לאורך כל שלושת המשחקים... זה פרוייקט של שחרור יחיד. מה שאתה מדבר ברור שצריך לשחרר כל משחק בנפרד.

אז בעצם לבנות משחק סינגל פלייר בגרפיקה של פס5 של מעל ל-30 שעות שמאחד יחד שלושה ממשחקי הסינגל הכי אפים בהסטוריה? סך הכל הגיוני :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 07 אוגוסט 2019, 02:44

רק תיקון:
אין לפס4 (ולכן אין לפס5) את האוסף של gow1-2. למעשה יש בפס4 אך ורק את הרימסטר של gow3 כאשר האוסף של 1-2 ושני הpsp יצאו רק לפס3, כמו גם gow:a.
כמובן שאם הפס5 תכלול איכשהו גם תאימות לפס3 או 2 אז הם יהיו קיימים שוב, אבל כרגע אין.
לפני שיצא הריבוט אני רציתי לעשות סיבוב נוסטלגיה על gow2 ונאלצתי להוריד אימולטור למחשב ולשחק בו ככה..

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 07 אוגוסט 2019, 07:54

אני יכול להתערב בשיחה ולאמר שלדעתי כל הרעיון לרימייק ל GOW הישנים הוא טיפשי ולא הולך לקרות באף שלב של דור הפס5?

פני הסדרה קדימה ובניגוד לרימייקים אחרים שקיבלנו (רזי2 ו FF7) אין בכלל דרישה חזקה מהקהילה לעשייה מחדש של המשחקים האלה, אני לא רואה בזה ערך.

יביאו את הקולקשן ב 4K ויסגרו עניין.

מוכן גם להתערב על זה :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 07 אוגוסט 2019, 07:57

להביא את הקולקשן כמו שהוא מרגיש לי רעיון רע. רובם לא מחזיקים מים בימינו, לצערי. בטח לא אחרי החדש המופתי.

עם זאת, אני לא חושב שסוני תשקיע בחידושים בסגנון רזי 2 למשחקי הטרילוגיה הישנה.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 07 אוגוסט 2019, 08:04

יביאו שדרוגי 4K בסיסיים בלבד כדי שזה יראה תואם לטלוויזיה שכזו, זו לא תהיה איזו הכרזה שוברת קרקעות בבמה המרכזית ב E3, כולה הכרזה נחמדה שנשענת על הנוסטלגיה למי שהתגעגע באפס עבודה עבור סוני. המשחקים האלה די חרושים אבל יש סוג של חובה להביא אותם לפס5 שישמרו כחלק מהקטלוג של סוני, זה לא הולך להיות הרבה יותר מזה כשזה מגיע ל GOW מדור הפס2 לכן כל הדיון שהתפתח פה לגבי איך הרימייק שלהם אמור להראות הוא די משעשע מבחינתי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 אוגוסט 2019, 08:25

DrKeo כתב:
Laskin כתב:אמרתי איפהשהו בין לבין... לא גיימפליי שונה לחלוטין ואפשר להשאיר את הזווית ה״תקועה״ מבחינתי פשוט עם גיימפליי הרבה יותר טוב ולעשות אותו רציף לאורך כל שלושת המשחקים... זה פרוייקט של שחרור יחיד. מה שאתה מדבר ברור שצריך לשחרר כל משחק בנפרד.

אז בעצם לבנות משחק סינגל פלייר בגרפיקה של פס5 של מעל ל-30 שעות שמאחד יחד שלושה ממשחקי הסינגל הכי אפים בהסטוריה? סך הכל הגיוני :)

ולכן אני מציע משהו שמזכיר יותר את ספיירו במבנה שלו, אבל בהשקעה הרבה יותר גדולה בגרפיקה וסינמטיות... ולכן מעדיף שזה יגיע עוד זמן מה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אוגוסט 2019, 13:01

Stick כתב:רק תיקון:
אין לפס4 (ולכן אין לפס5) את האוסף של gow1-2. למעשה יש בפס4 אך ורק את הרימסטר של gow3 כאשר האוסף של 1-2 ושני הpsp יצאו רק לפס3, כמו גם gow:a.
כמובן שאם הפס5 תכלול איכשהו גם תאימות לפס3 או 2 אז הם יהיו קיימים שוב, אבל כרגע אין.
לפני שיצא הריבוט אני רציתי לעשות סיבוב נוסטלגיה על gow2 ונאלצתי להוריד אימולטור למחשב ולשחק בו ככה..

ואו, הייתי בטוח ב-100% שיש, הזוי :)

bling כתב:אני יכול להתערב בשיחה ולאמר שלדעתי כל הרעיון לרימייק ל GOW הישנים הוא טיפשי ולא הולך לקרות באף שלב של דור הפס5?

פני הסדרה קדימה ובניגוד לרימייקים אחרים שקיבלנו (רזי2 ו FF7) אין בכלל דרישה חזקה מהקהילה לעשייה מחדש של המשחקים האלה, אני לא רואה בזה ערך.

יביאו את הקולקשן ב 4K ויסגרו עניין.

מוכן גם להתערב על זה :)

bling כתב:יביאו שדרוגי 4K בסיסיים בלבד כדי שזה יראה תואם לטלוויזיה שכזו, זו לא תהיה איזו הכרזה שוברת קרקעות בבמה המרכזית ב E3, כולה הכרזה נחמדה שנשענת על הנוסטלגיה למי שהתגעגע באפס עבודה עבור סוני. המשחקים האלה די חרושים אבל יש סוג של חובה להביא אותם לפס5 שישמרו כחלק מהקטלוג של סוני, זה לא הולך להיות הרבה יותר מזה כשזה מגיע ל GOW מדור הפס2 לכן כל הדיון שהתפתח פה לגבי איך הרימייק שלהם אמור להראות הוא די משעשע מבחינתי.

סוני הולכת לעשות רימייקים מלאים, זאת פחות או יותר עובדה. אנחנו יודעים שבלופויינט עובדים על לפחות אחד כרגע ואם גם הוא ימכור טוב אז סוני תמשיך. GOW לדעתי הוא אחד המועמדים היותר טובים שיש לה, הוא בטוח ימכור פי כמה מ-ICO או ג'ק ודקסטר או או דימון סולס או... בעצם מה כבר נשאר להם מעבר? אתה לא חושב שיש ל-GOW שנראה הרבה יותר טוב מ-GOW 2018 ועם גיימפליי ועיצוב שלבים מודרני פוטנציאל מכירה אדיר? אני חושב שכן. וזה גם משחק שזול בהרבה לעשות אותו מ-AAA סטנדרטי, יש למפתחים בייסיקלי תוכנית עבודה מוכנה מראש על בסיס המשחק המקורי שכוללת מבנה משחק, שלבים, חידות, אוייבים, מערכת קרב וכו'. מבחינת פיתוח AAA מדובר בתסריט הכי פשוט שיש, הכל כבר ברור מהיום הראשון וכל מה שאתה צריך לעשות זה שדרוגים וליטוש. יותר מזה, אני שם כמה שאתה רק תרצה על התערבות שאם יהיה רימייק מלא סטייל RE2 ל-GOW, אתה תקנה אותו :)

Laskin כתב:ולכן אני מציע משהו שמזכיר יותר את ספיירו במבנה שלו, אבל בהשקעה הרבה יותר גדולה בגרפיקה וסינמטיות... ולכן מעדיף שזה יגיע עוד זמן מה

לא הגיוני פיננסית, לא ראלי ולא יקרה :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 אוגוסט 2019, 13:13

השאלה היא מי יעשה דבר כזה... את RE2 עשתה קאפקום. אתה מצפה מסנטה מוניקה בעצמה להתעכב על זה?
כי אם לא - אני לא יודע אם בלופוינט מסוגלים לעשות גיימפליי חדש ושונה בצורה טובה מספיק. הם כן מסוגלים לעשות משהו כמו ספיירו, בצורה מעולה, אבל אז הייתי רוכש רק את שלושתם יחד כנראה.
אני זורם על רימייק סטייל RE2, מושקע בטירוף, אבל תלוי על חשבון מה זה יגיע.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אוגוסט 2019, 13:16

Laskin כתב:השאלה היא מי יעשה דבר כזה... את RE2 עשתה קאפקום. אתה מצפה מסנטה מוניקה בעצמה להתעכב על זה?
כי אם לא - אני לא יודע אם בלופוינט מסוגלים לעשות גיימפליי חדש ושונה בצורה טובה מספיק. הם כן מסוגלים לעשות משהו כמו ספיירו, בצורה מעולה, אבל אז הייתי רוכש רק את שלושתם יחד כנראה.
אני זורם על רימייק סטייל RE2, מושקע בטירוף, אבל תלוי על חשבון מה זה יגיע.

קל - READY AT DAWN. החברה שבנו את המנוע המטורף של THE ORDER ועשו את כל משחקי GOW המצויינים של ה-PSP. הם עם שם די רע עכשיו בתעשיה אחרי THE ORDER וזה יכול לעזור להם לשקם אותו ואין מועמד יותר מושלם מזה, WIN WIN לכל הצדדים המעורבים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 אוגוסט 2019, 13:32

אה וואלה. מעולה... זורם על זה.
מניח שיש להם פרוייקט בדרך שיהיה משחק השקה לפס5

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 07 אוגוסט 2019, 13:52

חוץ מזה, שבלופוינט עובדים כרגע על "הפרויקט הכי גדול שלהם" לפי דבריהם. אולי זה סתם משחק יותר ארוך או מצופה, אבל אולי הם באמת עולים מדרגה ומנסים את ידם ברימייק סטייל RE2.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אוגוסט 2019, 14:03

Stick כתב:חוץ מזה, שבלופוינט עובדים כרגע על "הפרויקט הכי גדול שלהם" לפי דבריהם. אולי זה סתם משחק יותר ארוך או מצופה, אבל אולי הם באמת עולים מדרגה ומנסים את ידם ברימייק סטייל RE2.

אני הייתי סומך על RAD יותר מאשר על בלופויינט במקרה שכזה, אין לי מושג אם בלופויינט יודעים לעשות משהו מעבר ללעטוף משחק קיים בגרפיקה יפה. RAD לעומת זאת, למרות כל הבלגן של האורדר, הם חברת פיתוח עם הרבה נסיון שיודעים לבנות משחקים מאפס.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 07 אוגוסט 2019, 14:08

אני לא אומר שהם מפתחים עכשיו את GOW או שהם מתאימים למשימה. רק שיש סיכוי שהפרוייקט הבא שלהם, מה שלא יהיה, הוא רימייק בסגנון שאנחנו מדברים עליו ושלאחריו נדע יותר לגבי היכולת או אי היכולת שלהם לפתח כזה משחק.
כלומר, תמיד יש פעם ראשונה והם חייבים לפתח משחק כזה כדי שנדע אם הם יכולים לפתח משחק כזה, וקיים סיכוי מסוים שהם כרגע מפתחים משחק כזה :).

בלי קשר, אני מחזיק מאוד מRAD. האורדר אולי היה נפילה אבל אני עדיין חושב שזה סטודיו שיכול להרים משחק AAA מוצלח אם הוא יקבל צ'אנס נוסף.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אוגוסט 2019, 14:16

Stick כתב:אני לא אומר שהם מפתחים עכשיו את GOW או שהם מתאימים למשימה. רק שיש סיכוי שהפרוייקט הבא שלהם, מה שלא יהיה, הוא רימייק בסגנון שאנחנו מדברים עליו ושלאחריו נדע יותר לגבי היכולת או אי היכולת שלהם לפתח כזה משחק.
כלומר, תמיד יש פעם ראשונה והם חייבים לפתח משחק כזה כדי שנדע אם הם יכולים לפתח משחק כזה, וקיים סיכוי מסוים שהם כרגע מפתחים משחק כזה :).

בלי קשר, אני מחזיק מאוד מRAD. האורדר אולי היה נפילה אבל אני עדיין חושב שזה סטודיו שיכול להרים משחק AAA מוצלח אם הוא יקבל צ'אנס נוסף.

לא התכוונתי כאילו לסתור את מה שאתה אומר או משהו כזה, רק להרחיב ולהעיר שאני חושב ש-RAD מתאימים בהרבה לפרוייקט שכזה מאשר בלופויינט אבל כמו שאמרת באמת נשמע כאילו בלופויינט מנסים משהו יותר גרנדיוזי במשחק הבא שלהם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 אוגוסט 2019, 14:40

אני מאוד מקווה שהפרוייקט הזה של בלופוינט זה J&D
לגבי RAD - הם באמת מתאימים יותר לעשות GOW אם זה רימייק ממש מושקע של כל אחד מהם, בלופוינט יותר מתאימה אם זה שדרוגים גרפיים ומעט טוויקים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אוגוסט 2019, 19:30

Laskin כתב:אני מאוד מקווה שהפרוייקט הזה של בלופוינט זה J&D
לגבי RAD - הם באמת מתאימים יותר לעשות GOW אם זה רימייק ממש מושקע של כל אחד מהם, בלופוינט יותר מתאימה אם זה שדרוגים גרפיים ומעט טוויקים

אני חושב שRAD מתאימים יותר מכל בחינה, גם טכנית הם הרבה יותר מוכשרים מבלופויינט :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 אוגוסט 2019, 18:29

קומאצ׳י, אחד מהחבר׳ה שחופרים בנצ׳מארקים לא ידועים במאגרי נתונים וכך חושפים gpu שונים או קונסולות שלא הוכרזו, טוען שהוא מצא פרצה בדרייברים של amd מה שבתאוריה יתן לו גישה מלאה לכל מני מפרטים חסויים כמו הפס5 והסקארלט. אז או שהוא יכשל אומללות או שתהיה דליפה מסיבית בימים הקרובים.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 12 אוגוסט 2019, 22:39

נראה שיש כבר משהו... דור 0 זה הפס4 ודור 1 הפרו,דור 2..פס5? אלו התדרים המדויקים של הפרו והבסיס,אז יש מצב גדול שזה המצב.

אם לפס5 יש GPU עם תדר של 2Ghz זה...הזוי,ומדהים,אבל הזוי. אפילו אם אנחנו מדברים על חלק עם 36CU שזה לגמרי התחתית של התחתית אנחנו נסיים עם משהו צפונית מ-9TF.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 30 אורחים