נושא הדור הבא

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: נושא הדור הבא

הודעהעל ידי bling » 08 אפריל 2020, 00:13

Uncle Pey'j כתב:אף אחד לא מערער על העוצמה של פלייסטיישן כמותג,אבל הדור הזה עוד לא התחיל,בוא נחכה לסוף השנה וכששתיהן יהיו על המדפים,בתקווה שזה באמת יהיה השנה,נוכל לראות כמה הם רציניים,כי פיל ספנסר מחפש דם הפעם,וזו לא הגזמה,MS הולכת להיות מאוד אגרסיבית בדור הבא. אני כן אגיד שאני ממש,ממש מופתע לטובה מהדואל סנס,באמת עיצוב מדהים לדעתי.

אני מסכים שמייקרוסופט באה רצינית ושהיא עושה צעדים נכונים אבל המותג הזה פשוט חזק בטירוף. אין שום דבר שמייקרוסופט תעשה שיכול לייצר כזאת וויראליות גם אם היא תראה עכשיו גיימפליי של שעה מבלעדי חדש שלה לדור הבא, זאת סקאלה אחרת של עניין ומותג.

אבל נחכה ונראה, אני לא שולל שאם סוני תעשה טעויות קשות אז זה יכול להיות שידור חוזר של דור הפס3, האופציה הזאת תמיד על השולחן, אבל קשה להאמין שסוני יכולה לפשל ככה שוב... יהיה מעניין זה בטוח :)

עומר - וירוס נינטנדו? :? :D

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 אפריל 2020, 00:15

https://blog.us.playstation.com/2020/04 ... station-5/

יש פה עוד קצת פרטים... מאשרים גם שיש מיקרופון בילט אין בשלט, למי שרוצה להצטרף לשיחות או פשוט לקלל ולהמשיך, אבל ממליצים מן הסתם על הד-סט למי שרוצה לדבר כמו שצריך.
מאוד אהבתי את העיצוב, משדר לגמרי את המילה "עתידני"... גם את המראה הכללי אבל בעיקר - את כפתורי הL1/R1 הגדולים במיוחד. סוף סוף!!! הכפתורים האלה אף פעם לא היו נוחים לי וזה נראה שיפור גדול (תרתי) על פני המצב הנכחי.
וגם שהתאורה ממש לא בולטת ונמצאת למעלה ולא מאחורה, ככה זה צריך להיות.
מעניין אם בכל זאת הם שומרים את הכפתורים האחוריים כסוד או שהם לא הלכו על זה בסוף... אולי הם שומרים את זה לשלט "פרו" משלהם.
כל הכבוד לסוני שסוף סוף ביצעו שינוי רציני לשלט האייקוני שלהם.
אם יש לי בכל זאת תלונה - זה שהם לא השאירו את הצבעים של הכפתורים... זה לדעתי כן עוזר לדעת שירוק זה משולש, כחול איקס וכו'. לנו לא, אבל לגיימרים חדשים כן, והייתי שמח אם היו משאירים קצת צבע בכפתורים האלה.
ואני גם רוצה לשמוע על תמיכה אמיתית במחשב. שהם רציניים לגבי זה הפעם. בבקשה שיעשו את זה סוף סוף. :|

אגב, אתם חושבים שיש מצב שזה מרמז על המראה של הקונסולה עצמה?
אני מהמר שכן, שהיא תהיה גם כן שילוב של לבנה-שחורה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 08 אפריל 2020, 00:21

צבע לכפתורים יהרוס את הלוק העתידני ויהפוך את זה למצועצע מדי. מסכים שזה פחות נגיש, בגלל זה אמרתי שזה כאילו סוני עשתה קונספט ואמרה פאק איט ודילגה על השלב של להנגיש אותו לכולם. אישית ממש אהבתי ואני מקווה שגם מבחינה עסקית זה לא יהיה בעוכריהם.

בקשר לאם זה מרמז, זה חייב לטעמי, היא הולכת להיות לבנה כצבע דומיננטי אחרת זה יראה מוזר, אולי גם שם ילכו על דו גווני כמו פה, אחרי העיצוב המעולה הזה אני לא יכול לחכות לראות איך הקונסולה עצמה תראה. זה בטח הולך לפוצץ ראשים לטוב ולרע :D
נערך לאחרונה על ידי bling ב 08 אפריל 2020, 00:23, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 08 אפריל 2020, 00:22

bling כתב:
Uncle Pey'j כתב:אף אחד לא מערער על העוצמה של פלייסטיישן כמותג,אבל הדור הזה עוד לא התחיל,בוא נחכה לסוף השנה וכששתיהן יהיו על המדפים,בתקווה שזה באמת יהיה השנה,נוכל לראות כמה הם רציניים,כי פיל ספנסר מחפש דם הפעם,וזו לא הגזמה,MS הולכת להיות מאוד אגרסיבית בדור הבא. אני כן אגיד שאני ממש,ממש מופתע לטובה מהדואל סנס,באמת עיצוב מדהים לדעתי.

אני מסכים שמייקרוסופט באה רצינית ושהיא עושה צעדים נכונים אבל המותג הזה פשוט חזק בטירוף. אין שום דבר שמייקרוסופט תעשה שיכול לייצר כזאת וויראליות גם אם היא תראה עכשיו גיימפליי של שעה מבלעדי חדש שלה לדור הבא, זאת סקאלה אחרת של עניין ומותג.

אבל נחכה ונראה, אני לא שולל שאם סוני תעשה טעויות קשות אז זה יכול להיות שידור חוזר של דור הפס3, האופציה הזאת תמיד על השולחן, אבל קשה להאמין שסוני יכולה לפשל ככה שוב... יהיה מעניין זה בטוח :)

עומר - וירוס נינטנדו? :? :D

אם כבר פס3,הדבר הראשון שעבר לי בראש משום מה כשראיתי את השלט החדש זה הבומרנג של הפס3 שאף פעם לא ראה אור,אולי בגלל ששניהם עם עיצוב סופר עתידני.
אני לא חושב שיהיה קל לסדוק את החומה של סוני,אבל האס שאני כן יכול לראות MS שולפת הוא כמובן היילו,אבל הוא חייב להיות ממש,ממש מוצלח ואני חושב ש-MS בונה עליו את כל ההשקה של הקונסולה שלהם ובאידיאל שלהם הוא יהיה הרגע BOTW שלהם.
לגבי הפס5,אני לאט לאט מתחיל להבין שיש מצב שלא יהיה להם משהו 'גדול' בהשקה- תמיד הייתי בטוח שהורייזון 2 יהיה שם,אבל אני פשוט לא יכול לראות את זה קורה עכשיו כי הוא כבר היה צריך להיות מוכרז,אז הכי הרבה שאני יכול לראות זה רימייק מבלופוינט,וזה ממש לא בסקייל של משהו כמו היילו שמתגלה כמשחק סופר טוב.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 08 אפריל 2020, 00:30

הבומרנג אכן נראתה מקורית אבל שם לקחו את זה קצת רחוק מדי לכיוון של פארסה, חוץ מזה שנראה מאוד לא נוח.

בקשר להכרזות של סוני, כמו שאתה רואה העסק די רנדומלי, אני לא אומר שהוריזון 2 יצא בהשקה, כנראה שלא, אבל זה שאין על זה מילה זה לא אומר כלום, אם סוני תכריז עליו וכשתעשה את זה, זה יהיה חייב להגיע בצירוף גיימפליי דור הבא מפוצץ ואנחנו עדיין לא שם, כמו שגם מייקרוסופט עם כל נדיבות המידע שלה עדיין לא שם (סרטון in engine של הלבלייד לא נחשב)

כדי לקבל מושג לגבי מה צפוי לנו בתקופת ההשקה של הקונסולה נצטרך לחכות כנראה לחשיפה המלאה ולאירוע המסודר שבתקווה ייעשה בקרוב, שם יכולות להיות הפתעות, לא יודע אם הורייזון 2 אבל גם אם כן וגם אם לא אתה לא תדע על זה עכשיו, רק בחשיפה המלאה בצירוף גיימפליי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 אפריל 2020, 00:34

bling כתב:צבע לכפתורים יהרוס את הלוק העתידני ויהפוך את זה למצועצע מדי. מסכים שזה פחות נגיש, בגלל זה אמרתי שזה כאילו סוני עשתה קונספט ואמרה פאק איט ודילגה על השלב של להנגיש אותו לכולם. אישית ממש אהבתי ואני מקווה שגם מבחינה עסקית זה לא יהיה בעוכריהם.

בקשר לאם זה מרמז, זה חייב לטעמי, היא הולכת להיות לבנה כצבע דומיננטי אחרת זה יראה מוזר, אולי גם שם ילכו על דו גווני כמו פה, אחרי העיצוב המעולה הזה אני לא יכול לחכות לראות איך הקונסולה עצמה תראה. זה בטח הולך לפוצץ ראשים לטוב ולרע :D

לא התכוונתי לצבע על כל כפתור, כמו באקס-בוקס, אלא רק על הצורה שלו, על רקע לבן. זה יהיה עדין יחסית...
עדיין הסמלים האלה הם ממש אייקוניים, ויהיה מוזר לראות אותם שלא בצבעים האייקוניים גם כן, בפרסומות וכד'.

וכן, גם אני חושב שילכו על לבן דומיננטי, אבל עם לא מעט שחור, וזה יכול להיות כל כך יפה בתמונות ביחד עם השלט :)
הבאסה היחידה זה שהכל יתלכלך מהר יותר, או יותר נכון - יראו את זה.

פייג' - היילו הולך להיות גדול, ממש ממש גדול.
אבל הוא גם לדור הנכחי, וגם למחשב, אז אפילו אם לסוני יהיה משהו "קטן" יותר ביחס אליו (וגם קילזון או הורייזון 2 יהיו ממש קטנים לעומתו) - זה עדיין לא משהו שאנשים יהיו חייבים לקנות קונסולה חדשה עבורו. אז נראה לי שסוני לא צריכים לדאוג יותר מדי דווקא בגלל היילו.
בנוסף, אני קצת חושש שהקורונה קצת תפגע בו גם כן. אולי יושק ללא מודים מסויימים... אני מאוד מקווה שהסינגל לפחות יהיה מוכן. כנ"ל לגבי הבלעדיים להשקה של סוני.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 08 אפריל 2020, 00:49

השאלה אם באמת אפשר להוסיף צבע עדין מבלי שזה יהרוס את הניגודיות שהם עשו בין השחור ללבן.

בינתיים ב ERA עשו סקר האם אתם אוהבים את העיצוב של הדואלסנס של הפס5. 61.3% הצביעו כן. 26.9% הצביעו לא ועוד 11.8 אחוז הצביעו שהם עדיין לא החליטו כי הם בהלם.

הצהרה של ג׳ים ראיין לגבי השלט החדש:

DualSense marks a radical departure from our previous controller offerings and captures just how strongly we feel about making a generational leap with PS5. The new controller, along with the many innovative features in PS5, will be transformative for games – continuing our mission at PlayStation to push the boundaries of play, now and in the future. To the PlayStation community, I truly want to thank you for sharing this exciting journey with us as we head toward PS5’s launch in Holiday 2020. We look forward to sharing more information about PS5, including the console design, in the coming months.”

כמו שאתם רואים מדבר על השקה ב 2020 כרגיל. וזה כשמצב הקורונה בארה״ב לא בדיוק קל. נקווה שישאר ככה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 08 אפריל 2020, 01:01

יש כאלו שכבר העלו הצעות צבעים אלטרנטיביות כמו את זה:

תמונה

לטעמי נראה הרבה פחות טוב.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 08 אפריל 2020, 01:07

אני לא יודע
אני אוהב את הצבע הלבן , אבל עדין האנלוגית השמאלית למטה
שאין היום הרבה משחקים 2d
דבר נוסף זה כמה יהיה זמן הבטריה
כי בדול שוק זה מאוד נמוך ובxbox זה בטריות רגילות עם לא קונים
בטריה נטענת
היתי רוצה זמן בטריה כמו בגימפאד פרו של הסוויץ
זה מחזיק הרבה זמן כל טעינה
אבל ניראה מה יהיה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 אפריל 2020, 01:30

לי אין בעייה עם זמני הסוללה הנכחיים של הדואלשוק, מה גם שתמיד יש לי שלט שני בהטענה אז בכלל לא אכפת לי... עניין הסוללות בשלטי האקס בוקס מאוד לא נח לטעמי וגם עם הזמן יש בעיות במגעים או שהכיסוי שלהן זז, וכמובן שזה הרבה יותר כבד. אני מאוד לא אוהב את זה.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 08 אפריל 2020, 02:49

אני סבבה עם שתי השיטות של הסוללה, לשתיהן יש יתרונות. בעיות במגעים היו לי בשלטים של ה-360 אבל לא בוואן, מה שהציק לי בשלט של הוואן זה עניין בעיות הדריפט שנראה שהיו נפוצות יותר מבדור הקודם, חוץ מזה הוא על סף השלמות ולו בזכות הסטיקים הא-סימטריים.

אני מאוד אוהב את העיצוב, מבחינת נוחות נחכה ונראה, אני מקווה לשיפור משמעותי בטריגרים ולראות השוואת גודל מול ה-DS4 כי הוא היה מאוד קטן וזה ממש מציק בסשנים ארוכים. וכן, אני מניח שהוא מעיד על העיצוב של הקונסולה ואני ממש בעד אם זה המצב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 אפריל 2020, 02:50

הלוק בהחלט מפתיע, אבל זה רק הצביעה, הלוק של השלט הוא בול זה שדלף. זה בעצם צורה של שלט ONE עם סידור כפתורים של הפס5 מבחינת המראה, רואים את זה טוב בתמונה של השלט השחור שבלינג הביא. סך הכל אני סבבה עם זה, הצורה יותר מעניינת אותי, אבל הבעיה העיקרית שלי היא הלדים למעלה. למה לעשות את זה? אני כל כך שונא שלטים עם דברים זוהרים על הפנים של השלט, זה תמיד מטריף לי את העין בחדר חשוך.

אישית אני הכי מתרגש מהפידבק ההפטי, זה אמור להיות דרגה מעל דברים כמו שיש בסוויטצ' ובשלט של VALVE. נשמע ממש מעניין מה שהם עושים שם וממילא המשחקים הכי מעניינים, הבלעדיים של סוני, בטוח יתמכו בזה ממש טוב.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 אפריל 2020, 09:24

דווקא מראה שהלד ממש עדין ובטח כמו היום ניתן להנמיך את העוצמה שלו... פשוט בגלל המיקום - לא תהיה השתקפות שלו מהטלוויזיה בסצינות חשוכות. בשלטים החדשים יותר של הפס4 יש גם כן פס לד למעלה, מתחת למשטח המגע, וזה ממש לא מפריע.

וכן, חוץ מכפתורי הL1/R1 הגדולים - הפידבק ההפטי ביחד עם הטריגר האדפטיבי נשמעים הכי מעניינים, והם שוב נתנו בהצהרה. הרשמית את הדוגמא של מתיחה של חץ וקשת עם הטריגרים, מה שגורם לי לחשוב שהורייזון 2 הוא משחק השקה באופן די ודאי.
אגב, הם לא אמרו אם יהיה עדיין ג׳יירו, אבל בגלל דרימס שדי נשען על זה בכל אספקט שלו - קשה לי להאמין שלא יהיה.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 08 אפריל 2020, 09:39

לתמיכה לאחור לps4 הם חייבים להשאיר את הגירו
אומנם רוב המשחקים לא משתמשים בזה
אבל אלו שכן לא יפעלו בלי זה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 אפריל 2020, 09:43

אם לא היה דרימס הייתי אומר שהם יכולים לוותר, אבל כמו שאמרתי - זה ממש הכרחי עבורו, ולדעתי דרימס על הפס5 הולך להיות משהו לא קטן...

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 08 אפריל 2020, 10:24

השלט נראה אחלה.. די עתידני.
עכשיו עוד יותר מעניין אותי איך הקונסולה תראה.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 08 אפריל 2020, 10:43

Laskin כתב:אם לא היה דרימס הייתי אומר שהם יכולים לוותר, אבל כמו שאמרתי - זה ממש הכרחי עבורו, ולדעתי דרימס על הפס5 הולך להיות משהו לא קטן...

יש עוד משחקים חוץ מדרימס שעושים בזה שימוש
להוריד את זה זה או לוותר על תאימות לאחור בחלק מהמשחקים
או לחייב שימוש בדול שוק 4 לחלק מהמשחקים
כי רוב המשחקים לא יקבלו פאץ לps5
הם יהיו ישנים ולא יהיה כלכלי לשנות להם דברים שיפעלו בלי גירו

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 08 אפריל 2020, 10:51

Laskin כתב:אם לא היה דרימס הייתי אומר שהם יכולים לוותר, אבל כמו שאמרתי - זה ממש הכרחי עבורו, ולדעתי דרימס על הפס5 הולך להיות משהו לא קטן...

יש עוד משחקים חוץ מדרימס שעושים בזה שימוש
להוריד את זה זה או לוותר על תאימות לאחור בחלק מהמשחקים
או לחייב שימוש בדול שוק 4 לחלק מהמשחקים
כי רוב המשחקים לא יקבלו פאץ לps5
הם יהיו ישנים ולא יהיה כלכלי לשנות להם דברים שיפעלו בלי גירו

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 08 אפריל 2020, 11:16

הפוסט של סוני על השלט החדש שרף את הרשת ברמה הזוייה, כמו שאמרתי אין מישהי בתעשייה שיכולה לספק מספרים כאלה אבל גם ביחס לסוני עצמה זה יצר רעש בלתי רגיל בגלל השינוי העיצובי (והדי שנוי במחלוקת) שעבר הדואל שוק האייקוני ששומר על מראה כמעט זהה כבר 25 שנה.

באינסטגרם הפוסט של סוני על השלט הגיע לכמעט 3.8 מיליון לייקים ולמעל 133 אלף תגובות נכון לרגע זה.

בפייסבוק הפוסט על 78 אלף תגובות ו 183 אלף לייקים ו 87 אלף שיתופים.

טירוף מוחלט ומספרים שפשוט לא רואים בנושאים שקשורים לגיימינג, לא בטוח שהחשיפה של הקונסולה עצמה תצליח להגיע לזה P:

הפוטנציאל העיצובי של השלט הזה גדול במיוחד ועוד בטח נראה הרבה שילובי צבעים מגניבים שיצאו במהלך הדור בכל מני מהדורות מיוחדות (ובמשחקים גדולים וחשובים שיצאו במהדורות קונסולה מיוחדות שהרבה פעמים גם מעצבים את השלט בשבילן)

2 דברים שבכל זאת אובייקטיבית מאכזבים לגבי השלט החדש, קודם כל זה נראה שאין את הכפתורים מאחור שאנשים ציפו להם, אולי שומרים את זה לגרסת פרו אבל זה מאכזב.

דבר שני וחמור יותר, נראה שאין כניסת AUX לאוזניות? זה עכשיו ממש מבאס, אפילו אני השתמשתי בזה על הדואל שוק 4, זה הכי נוח שיש וגורם לכל אוזנייה חוטית להרגיש נוחה כמו אלחוטית. למה לעזאזל שיוותרו על זה?!

לאסקין אני לא בטוח שבשביל משחק אחד נישתי יכניסו טכנולוגיה שהוכיחה את עצמה כדי מיותרת לאורך כל הדור חוץ ממשחק אחד די נישתי.

לטעמי גם את זה העיפו ועל זה רובנו לא נבכה כנראה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 אפריל 2020, 11:33

דווקא לא רואים שאין את הכפתורים האלה, אין שום תמונה שלו מאחור, שזה קצת משונה לא?
אבל אני גם הערכתי שהם שומרים את זה לשלט פרו או שזה יישאר כתוספת. הביקורות על התוסף הנכחי היו מאוד חיוביות.

לגבי הכניסה של אזניות אני לא חושב שזה ירד... לא ניתן לראות גם כן בתמונות את החלק הזה.

ובלינג - גם הטאץ׳ לא בדיוק בשימוש נרחב ועדיין נשאר, אני לא חושב שאכפת להם כמה זה שימושי הם פשוט דוחפים את כל הטכנולוגיות האפשריות יחד.
אבל במקרה של דרימס אני כן חושב שהוא מספיק חשוב להם כדי אשכרה להשאיר רק בשבילו. המשחק יצא בסוף הדור ורק יצבור תאוצה ומדיה מולקיול אישרו שהם עובדים במרץ על גירסת הפס5 עם כל השיפורים, לא נראה לי הגיוני שהמשחק לא יעבוד בפס5, ושוב - המשחק לא יכול לעבוד בלי ג׳יירו.
וכמובן בשביל משחקי VR - לא כולם קונים שלטים מיוחדים של VR והג׳יירו ממש ממש חשוב לזה. אז אני מחכה לאישור שהשאירו, אבל משוכנע שכן.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 08 אפריל 2020, 11:42

מעניין אם הסיבה שהלד ממוקם עכשיו בפרונט של השלט היא בגלל שה-ps vr2 כולל עכשיו חיישני טראקינג בקסדה עצמה ולא בשימוש על ידי מצלמה כלשהי..

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 08 אפריל 2020, 12:38

לאסקין אפילו הטאץ׳ זכה לשימוש נרחב יותר מהג׳ירו. לרוב כשעושים scroll במפה (היי לא אמרתי ששימוש מעניין או יצירתי במיוחד...), בתכלס לרוב זה פשוט כפתור גדול ונוח.

בכל אופן מוזר לי שהם ישמרו על הפיצ׳ר הזה עבור משחק אחד אבל מי יודע.

לפחות איזה איש מסוני אישר שהחור אודיו עדיין קיים:

שזה באמת הכי חשוב.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 אפריל 2020, 13:23

שוב - זה לא רק משחק אחד זה גם למשחקי VR רבים.

אני אישית משתמש בטאץ׳ רק בשביל לכתוב עם המקלדת. השאר זה טוב רק ככפתור נוסף פשוט, שבאמת פותח את המפה במשחקים או משהו כזה.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 08 אפריל 2020, 14:02

הפטיק פידבק זה טוב, אבל כל שלט בלי ג'יירו ובלי כפתורים מאחורה (+ פונקציונליות shift) הוא במקרה הטוב עמידה במקום.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 אפריל 2020, 14:15

אי אפשר לקרוא לתוספת של הפטיק+מיקרופון+טריגרים עם דרגות קושי משתנות בהתאם למשחק בצורה דינמית - ״עמידה במקום״, זאת בנוסף לעיצוב חדש וכפתורי L1/R2 גדולים... אני כבר לא יודע אם אתה מטריל או לא :)
בטח ובטח כשהמתחרה לא שינה כלום ושאין לו רבע מהפיצ׳רים האלה.
נערך לאחרונה על ידי Laskin ב 08 אפריל 2020, 14:26, נערך פעם 1 בסך הכל.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 47 אורחים