נושא הדור הבא

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: נושא הדור הבא

הודעהעל ידי glass man » 07 יולי 2020, 15:25

אבל לאסקין.. משחק מכות חדש מגיע בדרך כלל כל 5-7 שנים פיפא ופרו זה כל שנה.. במשחק מכות אתה יכול לשחק 5 שנים כל יום בלי להשתעמם בפיפא אתה משתעמם אחרי יומים כי האונליין לחלוטין
Luck based.

אני מקבל את דעתך כמובן אבל עדיין להשוות למשחקי ספורט לא חארם על המפתחים? חחחח.

בנוגע לרייר עוד לפני בדור הפס2 היה בריחת כישרונות מרייר ובוודאי שבדור הזה אבל גם ברייר הנוכחית עדיין יש אנשים שעבדו על Ki המקוריים ואלה פיקחו/מפקחים על כל מה שיקרה עם הIP הישנים.
אז זה מקור הטעות. :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 יולי 2020, 15:31

אני גם יכול לשחק כל יום במשך עשור במשחק קלפים בנייד או במחשב ולא להשתעמם, וזה עדיין לא יהיה משחק ״גדול״ מבחינתי, והכוונה היא בעיקר לערכי הפקה והשקעה.
אגב, אם תיקח את מספר האנשים שעובדים מדי שנה על פיפא או נבא, אני די בטוח שמספר השעות שהם עובדים עליו גובר על מספר השעות שעבדו על KI למשל, גם אם זה היה במשך שנים. מה גם שלא כל משחק מכות עובדים עליו 5-7 שנים, למעשה - כמעט ואין כאלו ולרוב זה יותר כמו שנתיים-שלוש.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 יולי 2020, 15:35

זה די ברור שלאדם כמו לאסקין KI עובר מתחת לרדאר בזמן של glass man מדובר בכותר ענק. אבל אני חושב שנסכים ש-KI חדש לא בדיוק יגרום לגלים ברשת. אבל קהילות מסויימות מאוד יתרגשו.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 07 יולי 2020, 15:38

DrKeo כתב:אני לא חושב שמישהו מחשיב את KI כסוג של AAA או משהו כזה, אבל כן מדובר במשחק מאוד תחרותי שקהילת משחקי המכות מאוד אוהבת ולא מעט מהקהילה מחשיבים אותו לקרם של הז'אנר. כלומר זה סוג של GAAS בהשקעה לא גדולה מדי שמביאה הרבה רצון טוב וכמה משתמשים חדשים ל-GP. מיקרוסופט לא בדיוק יעלו או יפלו בגלל KI, אבל לתת לאיירון גלקסי לעשות KI2 לא לוקח bandwidth מהאולפנים הפנימיים שלהם, זה לא פרוייקט יקר במיוחד ואני חושב שהוא יזכה אותם בהרבה נקודות טובות. אני משער שהקהילה תשתגע מ-KI2 ב-120FPS ב-4K.

מסכים עם הכל ממה שהספקתי לשחק קילר אינסטינקט הוא משחק של 9 הוא הרים וגבעות ממורטאל קומבאט אני לא אדבר על משחקי מכות אנימה כי אני לא משחק בהם ולא מבין בהם.

אבל בעולם של משחקי המכות הדו מימדים הרגילים ששיכים אליו רק מורטאל קומבאט, סטרייט פייטר. Ki והסדרות של SNK.
קילר אינסטינקט היחיד שהולך ראש בראש עם SF5.

המשחק יכל להיות מדהים אם מייקרוסופט היתה נותנת לו לחיות על הפלטפורמות של סוני. אני יודע שזה בחיים לא יקרה אבל רק בשני מצבים קילר אינסטינקט יכול לשגשג.

זה או שמייקרוסופט מנצחת את הדור הבא ואז הוא משגשג בגלל זה או שהוא אצל סוני ומשגשג בגלל זה. חלומות בהקיץ.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 יולי 2020, 15:40

מי יודע, אולי Gamepass יעזור לו לשגשג.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 07 יולי 2020, 15:46

אגב לאסקין יכול לשנות את דעתו עם השנים. כל אדם מישראל הוא עולם ומלואו.

יכול לבוא יום שהמשפחה והחיים לא ישאירו לו זמן למשחקי סינגל וחצי שעה ביום של משחקי מכות יתחילו לקסום לו. לעולם אין לדעת.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 יולי 2020, 15:55

פעם ממש אהבתי את סטריט פייטר ומורטי קומבט, הייתה לי תקופה שגם DOA היה משחק שממש אהבתי, ואפילו את בלייזבלו.
אבל דווקא ככל שיש לי פחות זמן לגיימינג - ככה אני פחות משחק בז׳אנרים שאני פחות אוהב לעומת המשחקים העלילתיים או משחקי האקשן שאני הכי אוהב. אפילו משחקי מירוצים אני כמעט ולא משחק היום, בעבר הייתי מבלה איתם את רוב זמן הגיימינג שלי. וביום שבאמת אני אחליט שאני כן נותן יותר מעצמי לז׳אנרים שזנחתי ובעבר אהבתי - כנראה שאשקיע את הזמן הזה במירוצים או אסטרטגיה הרבה לפני שאשקיע את הזמן שלי במשחקי מכות.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 07 יולי 2020, 16:09

Fair enough לאסקין. בכל זאת אתה תמיד מוזמן לסשן של sf אולי תגלה שהשינוים של 5 לטעמך.

לי קשה להיכנס למשחקי מירוצים מהרגע שאתה נוהג במציאות מוזר לי לשחק בהם.

כאילו זה לא מדויק כי אני לגמרי יכול להישאב למשחק מירוץ אם יהיה לי הגה טוב או ציוד שמדמה נהיגה והחרא הזה יקר.

באסטרטגיה אתה בטח שם עין על AOE4.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 יולי 2020, 17:13

אני כבר כמעט לא משחק אסטרטגיה, מאז בערך SC2... כבר לא שם עין על שום משחק בז׳אנר. מקווה שיום יבוא ויעשו משהו שכן יחזיר אותי, נראה לי שרק בליזארד יכולים לעשות את זה, כי הסיפור והעיצוב שלהם בעקביות מצליח למשוך אותי, אפילו בז׳אנרים שאני ממש לא אוהב

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 07 יולי 2020, 18:00

אז כנראה שלא נראה את המשחק של היוזמה החודש.

עוד מהכתבה שלו:
https://venturebeat.com/2020/07/07/xbox ... uly-event/
דאבל פיין משקיעה את המשאבים שקיבלה מהרכישה בליטוש של psychonauts 2, כנ"ל אינקסייל עם וויסטלנד שיוצא בחודש הבא. חוץ מזה יש לה פרויקט גדול UE5, לא משהו שלא ידענו.

הלבלייד יופיע (אישית אני מנחש שלא נראה ממנו תצוגת גיימפליי ארוכה, אבל לא יודע). הוא לא מאשר שפייבל בפיתוח אבל זה די נעול, אישרו את זה כבר מספיק אנשים (אלאנה פירס השבוע למשל).

כל השאר (פורצה חדש, לא לצפות לכלום מהקואליציה וכו') נשמע יותר כמו ניחושים מושכלים שמופיעים בדרך כלל בכתבות מהסוג הזה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 יולי 2020, 18:40

לא שהיו לי תקוות רציניות שנראה גיימפליי, אבל כן חשבתי שמיקרוסופט תרצה ״לנפח״ את הרשימה שלה עם טיזר CG או In-Engine או משהו כזה של המשחק הזה.

לגבי הלבלייד - נראה לי דווקא שגיימפליי זה כן ריאלי, מעניין למתי הם מכוונים, ואם הוא קרוס ג׳ן

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 07 יולי 2020, 18:47

:)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 יולי 2020, 18:55

ראיתי עוד איזה ציוץ של Insert Coin שמדברים על משהו של הורייזון ביום שישי הקרוב... אולי גיימפליי? אני חושב שעדיף להם לחכות אחרי המסיבה של מיקרוסופט אבל אולי לא... תלוי מה יהיה שם, ותלוי איך הגיימפליי נראה כרגע

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 07 יולי 2020, 19:00

Uncle Pey'j כתב:
:)

חחח אני מת עליך פייג בכל הזמן המועט (יחסית) שאני חבר פה.
בשלב הזה אני מאמין שאתה רוצה את פרפקט דארק יותר מקיאו.
והוא יש לו נוסטלגיה אדירה למותג לנו אין.הסלטות באוויר שאתה עושה כדי להשאיר את הרייבוט הזה חי אחי אני נכנס בשביל זה :)
ואני אומר...let it go.

בנוגע לאי החשיפה זה היה ברור שהמשחק הזה יקבל מקסימום טיזר
בגלל כל מה שכבר אמרתי על היילו.

אפילו טיזר היה נשמע מוזר, אבל אחרי שכל כך הרבה אייניסדרים ואם אני לא טועה גם מייק אמרו שיגיע אז לא היתה ברירה להאמין שיהיה לפחות טיזר.

לפי דעתי אם פרפקט דארק היה בפיתוח אז מייקרוסופט היתה עושה
מה שנינטנדו עשתה עם מטרויד פריים 4.

נינטנדו אשכרה אמרו "מטרויד פריים 4 בפיתוח יאללה ביי" למה מייק לא עושה את זה?

מה שאני כן חושב שיהיה ביוזמה זה אופנועים אבל בואו נשאיר את זה ככה שאם אני טועה לא נוכל להגיד שטעיתי יותר מדי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 יולי 2020, 11:06

נראה שמיקרוסופט מנסה לעודד מפיצות לא לקחת כסף על גרסת הדור הבא. הם אסרו על DLC שדרוג לגרסת הדור הבא בתשלום:

להבנתי הם עדין מרשים גרסת דור נוכחי וגרסת דור הבא נפרדות לגמרי ועדין מרשים לעשות באנדל בינהן או לתת הנחה לגרסת הדור הבא למי שיש את גרסת הדור הנוכחי. למשל T2 החמודים עשו גרסת דור נוכחי ודור הבא נפרדות לגמרי ל-NBA2K, גרסת הדור הנוכחי עולה 60$, גרסת הדור הבא עולה 70$ ואם רוצים לקנות את שתיהן, זה עולה 100$. את זה MS מרשה, אבל DLC שדרוג לדור הבא לא. האמת, לא ברור לי. כלומר הם באים פה בצעד חיובי, אבל אם הוא לא מכסה את כל האפשרויות אז מה המטרה של זה? מפיצות פשוט יקראו לזה שתי גרסאות נפרדות וזהו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 יולי 2020, 13:07

הזוי לגמרי. הם אשכרה מונעים מאנשים לשלם פחות, בפועל.
מזל שזו בעייה שלא תימשך הרבה זמן, ורוב האנשים לא יתקלו בה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 יולי 2020, 18:58

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 יולי 2020, 23:44

Laskin כתב:הזוי לגמרי. הם אשכרה מונעים מאנשים לשלם פחות, בפועל.
מזל שזו בעייה שלא תימשך הרבה זמן, ורוב האנשים לא יתקלו בה.

זה לא לגמרי מדויק. מיקרוסופט מספקת את המעטפת של Smart Delivery, זה לא רק שם PR, זאת גם מערכת למפתחים שמספקת להם cross play וקרוס שמירה בענן ומה ש-MS בעצם אומרים פה הוא שאם אתה רוצה להשתמש ב-Smart Delivery, אתה לא יכול לדרוש כסף על השדרוג. כלומר מפיצות עדין יוכלו להשחיל משתמשים, כמו ש-2K עושים, אבל אם הם עושים את זה הם לא יוכלו להיות Smart Delivery. או לפחות זה מה שאני הבנתי מכל העניין.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 08 יולי 2020, 23:50

אני לא יודע כמה 2K משחילים את הקהל במקרה של 2K21,בדיוק סיימתי לשמוע את Unlocked וראיין מקא'פרי אומר ש-2K טוענים שהמשחק בגרסאת נקסט-ג'ן נבנה מאפס עבור הפלטפורמות האלו,אז אם באמת מדובר במשחק אחר,הגיוני שהם לא יספקו את הגרסא שלו בחינם לבעלי גרסאת הדור הנוכחי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 יולי 2020, 23:55

Uncle Pey'j כתב:אני לא יודע כמה 2K משחילים את הקהל במקרה של 2K21,בדיוק סיימתי לשמוע את Unlocked וראיין מקא'פרי אומר ש-2K טוענים שהמשחק בגרסאת נקסט-ג'ן נבנה מאפס עבור הפלטפורמות האלו,אז אם באמת מדובר במשחק אחר,הגיוני שהם לא יספקו את הגרסא שלו בחינם לבעלי גרסאת הדור הנוכחי.

בו נחכה ונראה, הטריילר שלהם באירוע של סוני לא בדיוק הפיל אף אחד לרצפה.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 09 יולי 2020, 06:16

הבעיה עם משחקים כמו nba2k
זה המיקרו תשלומים של השנים האחרונות
זה הרבה יותר מפריעה מה70 דולר שיתחילו לקחת עכשיו

חבל שאנשים עדין קונים את המשחקים האלו

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יולי 2020, 17:04

סופסוף אפיק חולקים מידע טכני על UE5, עדין לא צפיתי, אני בטח אצפה בערב:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יולי 2020, 23:21

DrKeo כתב:סופסוף אפיק חולקים מידע טכני על UE5, עדין לא צפיתי, אני בטח אצפה בערב:

צפיתי, הנה כמה דברים משם:
- הדמו רץ על הפס5 ב-1404p / 30FPS.
- כמו שנחשתי כבר במאי, הם מאשרים שננייט לא עובד על דשא/שיער/בד וכו', כלומר רק גופים קשיחים. פלא שהם בחרו בדמו בעולם מדברי. הם טוענים שבממוצע 90% מהעצמים במשחק יתמכו בננייט.
- לומין כרגע בנוי ל-30FPS על קונסולות, הם מנסים להגיע ל-60FPS עד השיגור.
- הפסל בדמו היה מורכב מ-33 מליון פוליגונים והיו עליו 24 טקסטורות ברזולוצית 8K. בחישוב שלי יצא שזה לפחות במינימום 1GB של מידע ואולי מגיע עד 2GB, תלוי בסוג דחיסה.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 15 יולי 2020, 10:07

הגענו לשלב בתחרות שעושים טריילרים לדברים שמתחת לדברים שמתחת למנוע.. חחחח לא יודע בדיוק למה אבל הטריילר הזה ממש הצחיק אותי.
אבל אני מניח שאנשים עם הבנה טכנית גבוהה יותר כבר מרגישים את ההייפ של ה Velocity ? תמיד אמרתי ש sample feedback streaming זה חבל על הזמן, אני אמנם לא מבין מה זה בדיוק אומר אבל זה נשמע מאוד עוצמתי, במיוחד עם המוזיקה הזאת ברקע :D

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יולי 2020, 11:11

אני מחכה שזה יגיע כבר ל-PC :)
למיקרוסופט יש קטע חזק של כינויי PR לפיצ׳רים. ממשיכים את המסורת של סגה - בלאסט פרוססינג!!

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 204 אורחים