נושא הדור הבא

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

Re: נושא הדור הבא

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 05 ינואר 2011, 17:14

קיאו,חשבת פעם מה יקרה אם Era יגלו את הפורום אם תעשה להם מספיק רעש עם איזו תגובה הגיונית מדי? אני חושב שיש שם כמה ישראלים שמגיבים פה ושם ואני לא חושב שהם חלק מהפורום כאן.. זה יהיה כמו פלישה של חיזבאללה.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 05 ינואר 2011, 17:22

יש לנו נסיון קרבי עם נסיון של פלישת גורמים עויינים...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 יולי 2020, 11:53

Uncle Pey'j כתב:קיאו,חשבת פעם מה יקרה אם Era יגלו את הפורום אם תעשה להם מספיק רעש עם איזו תגובה הגיונית מדי? אני חושב שיש שם כמה ישראלים שמגיבים פה ושם ואני לא חושב שהם חלק מהפורום כאן.. זה יהיה כמו פלישה של חיזבאללה.

אני משער שהמחיר הכי קשה שאפשר לשלם זה באן מ-Era וזה מחיר שאני מוכן לשלם :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 20 יולי 2020, 11:56

נדב ההודעה שנתקלתי בה ואני די בטוח שזה היה אתה היה עם איזה אחד שהתווכחת איתו על ישראל ואמר לך שיהודים יכולים לחיות בכל מקום והפלסטינים לא.

כאמור הייתי מצטרף לדיון אם הייתי חבר שם אבל אני עם הגנים המרוקאים שלי חוטף באן משם תוך יום גג.

בכל מקרה אני יכול לאשר את המובן מאליו שפייג ונדב הם לא הישראלים היחידים שם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 ינואר 2011, 17:56

לא קשה לזהות אותי ב-Era להתחשב בזה שהכינוי שלי שם זהה :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 20 יולי 2020, 13:08

פשש הפרדוקסים של תורת היחסות שהולכים בפורום הזה לאחרונה :) לרגע באמת חשבתי שיש הודעה מ2011

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 20 יולי 2020, 14:33

DrKeo כתב:אני רק אזכיר שלבטל את לייב מוחק ל-MS הכנסות של בערך מליארד דולר שנתית ככה בהינף יד. אני לגמרי מסכים שהם צריכים לעשות את זה, אבל זה יכול להיות נזק כלכלי לא קטן בטווח הקצר.

אני לא חושב שזה מיליארד דולר יותר: הרי המנוי עצמו כלול בתוך גיים פאס אולטימייט, ומיקרוסופט פעלה בנחרצות להעביר כמה שיותר שחקנים למסלול הזה (וגם מקשה על שחקנים לחזור לגולד "רגיל").

אם הרוב המוחלט של המשתמשים ימשיכו לשלם על גיים פאס אולטימייט (ששירות כמו xcloud רק נותן לו עוד ערך מוסף), למיקרוסופט לא באמת יהיה צורך לספק מוצר כמו הגולד רק בשביל מולטיפלייר - ונראה שבדיוק בגלל זה היא נוטשת אותו.
אבל כשזה מגיע לשיווק, זה יהיה אפילו יותר בעייתי למכור מנוי אולטימייט ב-15$ דולר לחודש עבור מי שסך הכל רוצה שהילדים שלו יוכלו לשחק פורטנייט אונליין. כבר היום זו נקודה שהורים משקללים לטובת סוני (במשחקי F2P), ובמקביל כל משתמש אקסבוקס נטול גולד בימינו הוא אובדן הכנסה פוטנציאלי למשחקי F2P עם מולטיפלייר - וזה כבר ברמה שהחומה של הגולד יכולה להיות הפסדית עבורם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 ינואר 2011, 20:13

swym כתב:
DrKeo כתב:אני רק אזכיר שלבטל את לייב מוחק ל-MS הכנסות של בערך מליארד דולר שנתית ככה בהינף יד. אני לגמרי מסכים שהם צריכים לעשות את זה, אבל זה יכול להיות נזק כלכלי לא קטן בטווח הקצר.

אני לא חושב שזה מיליארד דולר יותר: הרי המנוי עצמו כלול בתוך גיים פאס אולטימייט, ומיקרוסופט פעלה בנחרצות להעביר כמה שיותר שחקנים למסלול הזה (וגם מקשה על שחקנים לחזור לגולד "רגיל").

אם הרוב המוחלט של המשתמשים ימשיכו לשלם על גיים פאס אולטימייט (ששירות כמו xcloud רק נותן לו עוד ערך מוסף), למיקרוסופט לא באמת יהיה צורך לספק מוצר כמו הגולד רק בשביל מולטיפלייר - ונראה שבדיוק בגלל זה היא נוטשת אותו.
אבל כשזה מגיע לשיווק, זה יהיה אפילו יותר בעייתי למכור מנוי אולטימייט ב-15$ דולר לחודש עבור מי שסך הכל רוצה שהילדים שלו יוכלו לשחק פורטנייט אונליין. כבר היום זו נקודה שהורים משקללים לטובת סוני (במשחקי F2P), ובמקביל כל משתמש אקסבוקס נטול גולד בימינו הוא אובדן הכנסה פוטנציאלי למשחקי F2P עם מולטיפלייר - וזה כבר ברמה שהחומה של הגולד יכולה להיות הפסדית עבורם.

תראה, לMS יש את המספרים ולנו לא ממש. אולי החלק הזה בדיאגרמת וואן של שחקני GOLD שאין להם גיימפאס הוא כבר ממש קטן כיום והמבצע ההוא של "שדרג ב-1$" סגר פינה עליהם כבר ואז זה לגמרי וולידי להרוג את GOLD.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 20 יולי 2020, 14:55

אני מסכים עם swym,זה פשוט יהיה טייק ממש,ממש רע מצד MS לכפות על אנשים לשלם יותר כדי לקבל יותר,כשה'יותר' הזה זה משהו שמלכתחילה הם כנראה לא היו מעוניינים בו,הכותרות השליליות שדבר כזה ייצר יהיו נפוצות יותר מהחיוביות.
מצד אחד,אני מבין את הטענה שזה יהיה הזוי לזרוק כסף לפח כי אנשים כבר השלימו עם הרעיון שאונליין בקונסולות דורש תשלום- מצד שני,יש גם את האסטרטגיה לטווח הרחוק: פיל כל הזמן מדבר על הסרת החומות בין שחקנים-זה התחיל ביוזמה של play-anywhere שלמעשה נתנה לאנשים עותק חינם על המחשב לכל משחק צד א' של MS (וגם כמה מצד ג') בשילוב עם שיחרור של משחקי צד א' day and day עם הקונסולה וסינכרון מלא של אציוומנטס ושמירות,מהלך שאז לפחות היה די חסר תקדים מצד MS,זה המשיך בקרוס פליי שהוא דחף מאוד חזק,המשיך שוב עם xCloud וכל הרעיון של לשחק מכל מקום ללא תלות בקונסולה וכמובן ההכרזה המשמעותית משבוע שעבר ששירות הענן הולך להיות ללא תשלום נוסף עבור מנויי אולטימייט (אינדיקציה חזקה מבחינתי שאם הגולד אכן עף,מנוי אולטימייט למעשה יתהו למה הם משלמים 15$ אבל מקבלים 'פחות' ו-xCloud אמור למלא את החלל שגולד משאיר בהקשר הזה) והמהלך האחרון והכי משמעותי יהיה הסרה של חומת האונליין בקונסולה ואני מניח שתגרום לקפיצה רצינית בכמות המשתמשים הפעילים חודשית של MS בשירותי האונליין,כולל רכישות MT משלל משחקי ה-F2P שיש היום,ובנוסף,כמו שאמרתי,selling point רציני אל מול קונסולה שרוב האנליסטים צופים שעדיין תביס את MS במכירות.

או ששום דבר מזה לא יקרה כי זה הגיוני מדי ו-MS פשוט ממש אוהבת כסף חינם.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 20 יולי 2020, 15:28

המבצע הזה היה בהחלט חלק מהאסטרטגיה (שאגב, גם מקשה עליך לשנמך בחזרה: אי אפשר לחזור לגולד עד שאתה מסיים ומבטל את האולטימייט, ואם תנסה להוסיף עכשיו גולד לחשבון שלך דרך גיפט קארד בזמן שהאולטימייט פעיל, זה פשוט ימיר את הגולד באולטימייט ביחס קבוע). אנחנו רואים שאת גולד הם הרגו בכל מקרה נכון לעכשיו, השאלה היחידה היא מה הם יעשו עם המולטיפלייר - גם למשחקי F2P ולמשחקים בתשלום.

אני לא רואה סיטואציה עסקית שבה למיקרוסופט עדיף לחייב מולטיפלייר בגיימפאס יקר יותר, וכך לאבד הרבה משלמים פוטנציאלים. והקטע הוא שאם הם יבטלו את המולטיפלייר בתשלום זה לא כי הם רוצים להיות נחמדים, אלא כי פשוט יש היום יותר מידי משחקים במודל game as a service, ויותר מידי שחקנים משלמים שהם יכולים לאבד במודל עסקי כזה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 20 יולי 2020, 16:05

לפי דעתי מה שסוני ניסו לעשות פה זה מה שחז'ל מגדירים
"תזרוק אבן לבאר 70 חכמים לא יצליחו להוציא אותה"

בהקשר הזה מייקרוסופט והבוקס הן האבן שנזרקו לבאר על ידי סוני ואפיק.

זה לא משנה שיש אנשים כמונו שיודעים שהבוקס חזק יותר. יש אוכלוסיה לא קטנה שכבר קיבלה את הרושם שהפס5 יותר טוב.
עריכה: טעות כמובן זה היה אמור להיות בנושא הפס5.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 יולי 2020, 09:14

אינסומניאק אישרו שיהיה מצב "ביצועים" של 4K/60 בספיידרמן: מיילס מורלס.
מגניב... אני מנחש שזה אומר בלי RT, או פשוט השתקפויות ברזולוציה נמוכה עוד יותר...
אם זה אומר בלי השתקפויות RT בכלל - כנראה שלא ארצה לשחק בו ככה, אבל אם תהיה ברזולוציה נמוכה יותר וקצת פחות פירוט בעצמים רחוקים - אני מאוד אשמח. ספיידרמן זה משחק שמאוד יהנה מ-60FPS.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 ינואר 2011, 20:14

הטוויט שלהם כל כך לא ברור שאי אפשר להבין מה בדיוק קורה במוד הזה. כנראה שהדבר היחיד שבטוח הוא 60fps. אבל בטח נגלה בקרוב, הוא יוצא עוד 4 חודשים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 יולי 2020, 18:42

טוב, יש עוד איזה אינדי חסר חשיבות, המשחק דולפין הכעור שראינו לפני כמה שבועות ל-XSX, באמת חסר כל חשיבות אבל המפתח יודעים לעשות PR.

אני משער שסגרתם את הסרטון 15 שניות פנימה, לא בדיוק מעניין, אפילו הייתי מגדיר אותו כקטסטרופה גרפית. מה שכן מעניין הוא ההערות של המפתחים על רזולוציות וכו' לדור הבא:

4K60 על הפס5, 4K120 על ה-XSX. למה?

נשמע שערכת הפיתוח של הפס5 פחות בשלה? אולי יוניטי לא מנצל אותה עדין כמו שצריך? לא ברור עדין.

וזה משהו בנושא אחר ומגניב אש, נעשה בניאגרה, המערכת חלקיקים החדשה של UE4.25 (ושל UE5 בעתיד):

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 07 ינואר 2011, 00:57

או זה או שפשוט זו אחת ההשלכות הראשונות לחולשה של הפס5 אל מול הבוקס. ככה שגם אחרי שערכת הפיתוח תשתפר יצוצו הבדלים אחרים שמקורם בהבדל הכוח.

נשמע חשוד שסרני שעשה מהפכת "ידידותי למפתח" עם הפס4 יעשה טריקיות של סאטורן בפס5. זה חולשה בכוח.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 יולי 2020, 19:33

glass man כתב:או זה או שפשוט זו אחת ההשלכות הראשונות לחולשה של הפס5 אל מול הבוקס. ככה שגם אחרי שערכת הפיתוח תשתפר יצוצו הבדלים אחרים שמקורם בהבדל הכוח.

נשמע חשוד שסרני שעשה מהפכת "ידידותי למפתח" עם הפס4 יעשה טריקיות של סאטורן בפס5. זה חולשה בכוח.

הוא מפתח בודד שעובד עם יוניטי, לדעתי מה שזה מעיד בעיקר זאת שיש ליוניטי כרגע בעיה מסויימת עם הפס5, לאו דווקא לאותו מפתח. אין לו את המשאבים להתחיל להתרסק על הפלטפורמות, המשחק יוצא על איזה 6 במקביל, מה שאומר שכנראה אם משהו עושה לו בעיות עם הפס5, זה יוניטי עצמה. כנראה שאו ש-MS הייתה יותר פתוחה עם יוניטי והם קבלו ערכות קודם או שפשוט יוניטי לא הבשילו עדין מספיק על הפס5. אני בספק אם באמת נראה את הבדל הכוח בין הקונסולות במשחק דולפינים הזה שנה כמו פרוייקט התחלתי ביוניטי :)

ונראה שנשמע ביום חמישי על העתיד של GOLD:

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 21 יולי 2020, 21:47

אני מקווה שזה אכן יהיה בחמישי ולא מאוחר יותר,כי גרינברג אמר שהאירוע יוקדש למשחקים בלבד.. אוף,זה שם אותי במצב מעצבן- כל יום שעובר המחירים של כרטיסי גולד שנתיים מזנקים באיביי ואני לא רוצה לרכוש אחד ואז לגלות ש-MS מבטלים את הגולד וממירים את המנוי שלי למנוי גיימפאס שאני לא מעוניין בו,אבל אם MS בכלל לא מבטלים את הגולד ורק משלבים אותו עם גיימפאס (שוב,נשמעת לי החלטה הזויה- לבקש מהלקוחות שלך לשלם 120$ במקום 60$ בשנה נשמע פשוט אבסורד) אני אפספס את ההזדמנות שלי לפחות להרוויח גולד לשנה הקרובה אם לא אפעל מהר.
תצילו אותי MS :shock:

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 07 ינואר 2011, 03:50

פייג, אם נקרא בדקדוק את מה שנדב הביא. הבחור לא אומר שMS מורידה את הגולד. אתה תוכל (כנראה) לקנות מנוי ל3 חודשים 4 פעמים ואז זה יעלה לך בשנה 99 דולר (כן אני יודע לא הבדל ענקי)

אבל לי נראה שכנראה יהיה גם אפשרות לאונליין בלי גולד יעני ממש פרווה רק לאינטרנט שיהיה זול.

בקיצור ספנסר כנראה בקטע של לתת כל מיני אפשרויות מחורבנות כדי שהגיים פאס יראה הכי משתלם בהשוואה אליהן. ולתת להכל ספין של
"הבחירה בידך פייג, אנחנו דמוקרטים פה אני ובוטי"
ממש כמו שהם עושים לצוותים החדשים שלהם.

לדעתי הכי חכם לך לחכות לחמישי מן הסתם.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 21 יולי 2020, 22:28

glass man כתב:פייג, אם נקרא בדקדוק את מה שנדב הביא. הבחור לא אומר שMS מורידה את הגולד. אתה תוכל (כנראה) לקנות מנוי ל3 חודשים 4 פעמים ואז זה יעלה לך בשנה 99 דולר (כן אני יודע לא הבדל ענקי)

אבל לי נראה שכנראה יהיה גם אפשרות לאונליין בלי גולד יעני ממש פרווה רק לאינטרנט שיהיה זול.

בקיצור ספנסר כנראה בקטע של לתת כל מיני אפשרויות מחורבנות כדי שהגיים פאס יראה הכי משתלם בהשוואה אליהן. ולתת להכל ספין של
"הבחירה בידך פייג, אנחנו דמוקרטים פה אני ובוטי"
ממש כמו שהם עושים לצוותים החדשים שלהם.

לדעתי הכי חכם לך לחכות לחמישי מן הסתם.

זה ממש,אבל ממש לא מה שהוא אמר- אם כבר הוא רומז להסרה של הגולד לגמרי.
אגב,סיימתי עכשיו להקשיב לפודקאסט עם ג'ף גראב,הבנאדם פלוס מינוס היחיד שהיה spot on עם כל ההדלפות שלו בקיץ המוזר הזה,והוא אמר שהוא שמע ממקורות ש-MS הולכים להעיף את גולד,as in,אונליין חינם לכולם.
חשוב להבין שגולד עף ואונליין חינמי זה לא כי פיל ספנסר הוא איזה קדוש שרוצה רק את טובת הגיימרים,זה יעוף כי הרואי חשבון של MS עשו את החישובים שלהם והגיעו למסקנה שבטווח הרחוק עדיף ל-MS ללכת על מהלך כזה כי זה ימשוך אליה קהל שחלק ממנו יוציא את הכסף שנחסך ממנויי הלייב על שירות ש-MS מעוניינים למשוך אותו אליו.
זה יעוף כי בחזון של MS לפלטפורמה של XBOX כשירות שזמין לכולם בכל מקום,לשלם על הזכות לשחק אונליין רק כי העזת לרכוש את הקופסא שלהם,את מכשיר הדגל שלהם,כדי לשחק עם הקהל במחשב ובמובייל,זה פשוט נשמע מגוחך ב-2020. טוב,שיכנעתי את עצמי,עכשיו אני כבר ממש בטוח שגולד עף וחמישי או אוגוסט יהיה מתי שתגיע הכרזה רשמית אני מניח.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 07 ינואר 2011, 04:32

אני ממש מקווה בשבילך וכל בעלי הבוקס שזה נכון במיוחד שבאמת הבאת בחור אמין אז לך תדע. אם זה נכון MS יתחילו את הדור טוב מאוד בעיני. אני ממש מקווה שכל מה שרשמת זה מה שיקרה.

נדב: שמע יש הגיון בדברייך אני לא אומר שלא יוניטי מנוע די חרא
(וזה מאינדים שדסקסתי איתם פה ושם ברדיט) במיוחד בתקופה האחרונה.

כגיימר אני יכול להגיד שגם המשחקים שהם הטופ של הטופ ביוניטי מבחינת גיימפלי כמו ori היו יכולים להיות יותר טובים אפילו על אנריל 4 בעיני..

אז לא יפתיע אותי שבאמת כמו שאמרת מקור הבעיה ביוניטי אבל גם אז אנחנו יכולים להניח שהבוקס יכולה בגלל הכוח העודף שלה להתמודד עם הכשלים ביוניטי יותר בקלות ולסחוט תוצאה יותר טובה.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 21 יולי 2020, 22:58

האמת שאני מתחרט שהתקמצנתי על עוד 60 דולר לשנה של אולטימייט כשביצעתי את ההמרה של הגולד שנה, אני מנוי רק עד מרץ 21 ואין מצב שאני משלם 15 דולר בחודש.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 22 יולי 2020, 17:26

glass man כתב:לפי דעתי מה שסוני ניסו לעשות פה זה מה שחז'ל מגדירים
"תזרוק אבן לבאר 70 חכמים לא יצליחו להוציא אותה"

בהקשר הזה מייקרוסופט והבוקס הן האבן שנזרקו לבאר על ידי סוני ואפיק.

זה לא משנה שיש אנשים כמונו שיודעים שהבוקס חזק יותר. יש אוכלוסיה לא קטנה שכבר קיבלה את הרושם שהפס5 יותר טוב.
עריכה: טעות כמובן זה היה אמור להיות בנושא הפס5.

מילא זה שזה לא הנושא, אלא שהביטוי בעברית הוא "טיפש שזורק"... אני לא בטוח שזה מה שניסית להגיד על סוני ואפיק?
וגם לא מיוחס לחז"ל.
וגם מדובר על 1000 חכמים, לא 70. אבל בעצם 70 או 1000, או מאה אלף או מיליון, מי סופר... :idea:

DrKeo כתב:נשמע שערכת הפיתוח של הפס5 פחות בשלה? אולי יוניטי לא מנצל אותה עדין כמו שצריך? לא ברור עדין.

ליוניטי יש באופן גורף דיליי באימוץ של פלטפורמות חדשות, ככה שאני לא אתפלא אם זו הסיבה. אם נניח המשחק שלך ביוניטי, ויוניטי עוד לא אימצו את כל הפיצ'רים של גרסת Metal החדשה של אפל - אין לך כל כך ברירה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 יולי 2020, 17:50

חחח מה הקשר סווים המשמעות היא שכשאתה אומר טעות או עושה דמגוגיה (כמו שאתה או סוני ואפיק מנסים לעשות) מאוד קשה אחר כך להוציא את האבן.

אמרתי לך כבר שפילוסופיה זה התחום שלך חבל שזה לא שימושי בחיים. לפחות היית מביא אוכל הביתה מבלבולי המוח.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 23 יולי 2020, 01:14

כמה פרטים קטנים מהחבר'ה הקבועים על מחר, למי שמעוניין:
ספויילר: הצג
ג'ף גראב מאשר שנראה את פייבל ורומז על avowed, כנראה ה-RPG החדש של אובסידיאן. היה דיבור על פילארס AAA-קונסולה מהצוות של ג'וש סויר, אין לי מושג איך זה מסתדר עם משהו שנשמע כמו ממלכות נשכחות, אלא אם כן מדובר בצוות אחר ואז בכלל אני לא יודע מה קורה שם כבר עם איזה חמישה צוותים.

בנוסף דניאל אחמד אומר שה-grappling hook של היילו יאפשר ניווט בסביבה, תפיסת אויבים וחפצים ויהיה לו cooldown.

כמו כן ה-CFO של מיקרוסופט אישרה שה-XSX תגיע בנובמבר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 יולי 2020, 03:11

יוביסופט מודיעה באירוע בעלי מניה שלה שכל משחקי הדור הבא שיצאו השנה ישארו 60$. לא ברור מה יהיה מ-2021 והלאה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 14 אורחים