נושא הדור הבא

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: נושא הדור הבא

הודעהעל ידי Laskin » 30 יולי 2020, 11:07

כן, זו תהיה מכה לא קטנה לסוני אם לא יגיע אלכס לPSVR 2... וחיזוק רציני למיקרוסופט אם תהיה תמיכה בלעדית של ואלב בXSX.
גם MS FS מושלם לVR איכותי...

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 30 יולי 2020, 12:01

לא יודע למה אני לא חושד במניעים שלו. בחור אמריקאי,עובד מייקרוסופט לשעבר,שהפלטפורמה שלו אלופה בתאימות לאחור. מעדיף קונסולה אמריקאית חזקה עם תאימות לאחור.

הוא יודע גם ככה שאת החלום הרטוב האמיתי שלו (לפתוח steam סרוויס על הקונסולות ) הוא לא יקבל אז מה איכפת לו לפרגן.

סוני תומכת בPC כל משחק צד ג' שהיא מימנה הגיע לPC.
ונראה שהיא החליטה לעשות SEGA ושהרבה ממשחקי צד א' שלה יגיעו לPC בסוף כל דור. סגה עשתה דברים כאלה עוד שהיה לה קונסולות.

הוא פשוט יודע שהבוקס דיל טוב מאוד. הבעיה זה איך מוותרים על משהו כמו GOT2.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 30 יולי 2020, 16:56

bozeman כתב:לבשביל להדליק את מלחמת הקונסולות:

גייב נואל בפאנל קומיקון נשאל "מי הקונסולה הטובה יותר? את מי לקנות קודם?"
וענה בלי למצמץ "אקסבוקס", מופתעים מהתשובה הישירה, המנחה שאל מייד "למה?" וגייב ענה "כי היא פשוט ככה טובה יותר"...
אח"כ הוא הוסיף שוולוו מפתחת על PC וזה מה שמעניין אותה ואין לו רצון להכנס למירוץ וויכוחים, אבל בין שתי הקונסולות עצמן הוא בהחלט היה הולך על האקסבוקס.

האינטרס הכלכלי של גייב הוא שיקנו קונסולה של סוני ולא של מיקרוסופט: כל מי שקונה Xbox לצד PC, נכנס לאקוסיסטם של מיקרוסופט - ועם הcross-buy בPC זה מגיע על חשבון רכישות בסטים.

ולכן הגיוני סך הכל שהוא התייחס בצורה הגיונית לשאלה - לחומרה ולמה שהקונסולה מציעה, בלי אינטרס חבוי . אבל היה צריך ללמוד מהנרי קאוויל:

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 30 יולי 2020, 19:11

Klayman כתב:הורייזן מגיע לסטים... אבל זה רק משחק אחד.. גייב רוצה את כולם! ה 30 אחוז מדגדגים לו בכיס! כל עוד לא קיבל את ליטרת הבשר שלו מms, דאג ללכלך עליהם, לפרסם fud ועוד. פתאום עכשיו הוא מפרגן להם. באורח פלא אחרי שהמשחקים שלהם חזרו לסטים.

משום אתה מתייחס לסוגיה כמו ילדון שמחפש את הסכסוך האישי.
גייב לא הסכים לכיוון שבו מיקרוסופט חשבה לקחת את חלונות והתריע על כך.

גייב לא היה מסרב למכור את המשחקים של מיקרוסופט אם חילוקי הדיעות שלהם היו נמשכים וגוברים.
והערכתו של גייב על קונסולות הדור הבא לא מונעת ע״י אינטרסים עסקיים סבוכים או יחסים אישיים.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 30 יולי 2020, 19:55

למה שיסרב למכור משחקים? הוא מרוויח מזה כסף.. טענה הזויה. הוא 'התריע' על משהו שבכלל לא היה בכיוון, הוכרז והוצהר שלא בכיוון, אבל דאג לזרוע fud. לא נורא. קביעתו (זו לא הייתה הערכה, אלא קביעה - יש חשיבות למילים, מה לעשות) בנושא קונסולות הדור הבא יכולה להיות מונעת על ידי הרבה דברים. לדעתי, העובדה שמיד אחרי שהמשחקים של מיקרוסופט מגיעים לסטים בהמוניהם הוא בוחר לפרגן להם בצורה כ''כ אוהדת, אומרת הרבה. לדעתך לא? אחלה.

וילדון, חמוד או מתוק, תקרא לחברים שלך.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 30 יולי 2020, 20:18

קליימן אחי... באמת שאני לא לוקח צד בויכוח שלכם כי אני מבין שזה שלכם ... אבל לג'ייב או למישהו אחר באמת היה ספק שהם יגיעו לסטים ? :lol:

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 30 יולי 2020, 20:33

אין שום ויכוח אחי. וכן, לתקופה מסוימת, כשהיה נראה שכל מפיצה תחת השמש הולכת לכיוון של חנות משלה, חשבתי שמיקרוסופט (וכל השאר), לא יגיעו לסטים. ככל הנראה, עסקית, זה משתלם להן (לראיה, כמות הזמן הארוכה שבה Sea of Thieves נמצא בראש המשחקים הנמכרים בסטים). אני מאמין שנחתם הסכם אחר מאחורי הקלעים ומיקרוסופט ו EA אינן משלמות 30% על כל מכירה באמת, אבל אין לי איך להוכיח זאת. זו הערכה. בניגוד לאחרים, אני לא מבלבל בין הערכות, עובדות וקביעות.
?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 30 יולי 2020, 20:48

חייב לומר שאני מסכים עם ההערכה שלך לגבי כמה שהן משלמות... עם הסכומים שהן מוכרות קשה להאמין שסטים לא מתגמשת איתן.
אפשר גם לראות מה קורה כשאתה לא מתגמש עם EA

היא עושה לך מה שעשתה לסגה מעיפה לך את משחקי הספורט שלה שעליהם בנית ביחד עם סוניק את הקריירה שלך וביי :)

בקיצור לא יכול שלא להסכים על נושא העמלה.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 30 יולי 2020, 20:54

Klayman כתב:אין שום ויכוח אחי. וכן, לתקופה מסוימת, כשהיה נראה שכל מפיצה תחת השמש הולכת לכיוון של חנות משלה, חשבתי שמיקרוסופט (וכל השאר), לא יגיעו לסטים. ככל הנראה, עסקית, זה משתלם להן (לראיה, כמות הזמן הארוכה שבה Sea of Thieves נמצא בראש המשחקים הנמכרים בסטים). אני מאמין שנחתם הסכם אחר מאחורי הקלעים ומיקרוסופט ו EA אינן משלמות 30% על כל מכירה באמת, אבל אין לי איך להוכיח זאת. זו הערכה. בניגוד לאחרים, אני לא מבלבל בין הערכות, עובדות וקביעות.

וולב בקושי מוציאה משחקים גדולים כבר שנים
המשחק הגדול האחרון שלהם ,היה מוגבל לנישה של vr
שיחסית לתעשייה למעט מאוד לקוחות יש ציוד מתאים

ככה שאני חושב שהרבה חברות חוזרות לשרות
בלי לבטל את השרות שלהן ,כי וולב אולי לוקחת עמלה
אבל וולב לא מתחרה בהן

לאומת זאת חברות כמו ea / יוביסופט / אקטיוויזיון
לכולן יש כמה משחקי aaa בשנה ,ופחות חברות צד שלישי נכנסות לשרות שלהן
Win10 סטור ,לא חושב שהמריאה אף פעם
וgog על אש קטנה כבר שנים

ככה שלהכניס משחקים לפלטפורמה הגדולה ביותר בpc זה הגיוני
אפיק אולי מפזרת כספים ליתחרות ,ואולי יום אחד תצליח
אבל עדין כניראה רוב הלקוחות בpc קונים משחקים בסטים
אולי מהרגל ואולי בגלל המבחר

ככה שטוב שיש מקום אחד עם רוב המשחקים

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 30 יולי 2020, 22:14

Klayman כתב:למה שיסרב למכור משחקים? הוא מרוויח מזה כסף.. טענה הזויה. הוא 'התריע' על משהו שבכלל לא היה בכיוון, הוכרז והוצהר שלא בכיוון, אבל דאג לזרוע fud. לא נורא. קביעתו (זו לא הייתה הערכה, אלא קביעה - יש חשיבות למילים, מה לעשות) בנושא קונסולות הדור הבא יכולה להיות מונעת על ידי הרבה דברים. לדעתי, העובדה שמיד אחרי שהמשחקים של מיקרוסופט מגיעים לסטים בהמוניהם הוא בוחר לפרגן להם בצורה כ''כ אוהדת, אומרת הרבה. לדעתך לא? אחלה.

וילדון, חמוד או מתוק, תקרא לחברים שלך.

הוא התריע מתי שהוא חשב לנכון להתריע, ואם התרעה זו הייתה חלק ממכלול הגורמים שדחיפה חזקה יותר ל UWP לא קרתה - הרי זה מבורך.

'מיד אחרי'. מיקרוסופט חזרה לסטים ב 2019 (ואולי כבר ב 2018, לא זוכר במדוייק). וואלה, גייב חיכה עד שאיזה ניו זילנדי ישאל אותו ב 2020 כדי לפרגן למיקרוסופט. וואלה, כאילו מיקרוסופט או ספנסר צריכים חנפנות. וואלה, כאילו המכירות של מיקרוסופט בסטים הם לא התשורה לצעד שלהם. וואלה, כאילו גייב לא מפרגן לנינטנדו שנים למרות שהוא לא מוכר את המשחקים שלהם. וואלה, כאילו אם גייב יחשוב ויגיד שהפס5 יותר טובה אז מיקרוסופט יפסיקו למכור בסטים.

טיעון של גנון.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 30 יולי 2020, 22:19

תכלס, ההצדקה שלך את הפרנויה שהייתה לו וכל מה שהוא עשה בעקבותיה, מראה בדיוק שאין מה להמשיך לדון. שיהיה בהצלחה בהמשך.
?

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 30 יולי 2020, 23:56

נכון, אין מה לדון בסבוניה שיצרת לעצמך כאן.

אסיים ואגיד שהמציאות של המשחקים בחנות חלונות כרגע היא רעה דיה, ואני שמח על כל דבר שיכל היה להשפיע על מיקרוסופט לא להמשיך לדחוף את החלופה הזו.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 31 יולי 2020, 07:14

343 עם שו"ת על אינפינט:
https://www.halowaypoint.com/en-us/news ... -inquiries

כמה חלקים מעניינים, קודם כל בנושא הגרפי:
First, we want to acknowledge that yes, we’ve heard the feedback coming from parts of the community regarding the visuals in the Halo Infinite campaign demo. While we see and hear far more positive than negative, we do want to share a bit more context. From our perspective, there are two key areas being debated around the community – overall art style and visual fidelity.

Based on our learnings from Halo 4, Halo 5, and Halo Wars 2 – along with strong community feedback – we decided to shift back towards the legacy aesthetics that defined the original trilogy. With Halo Infinite, we’re returning to a more ‘classic’ art style which was a key message going back to the very first reveal that garnered enthusiastic and positive responses. This translates to a more vibrant palette, “cleaner” models and objects with less “noise”, though it doesn’t mean less detail. While we appreciate this may not be everyone’s personal preference, we stand by this decision and are happy to see it resonating with so many fans around the world.

The second theme being discussed involves visual fidelity. Negative feedback in this area includes comments around characters and objects appearing flat, simplistic and plastic-like, lighting feeling dull and flat, and object pop-in. We’ve read your comments, we’ve seen the homemade examples of retouched content, and yes we’ve heard the Digital Foundry assessments. In many ways we are in agreement here – we do have work to do to address some of these areas and raise the level of fidelity and overall presentation for the final game. The build used to run the campaign demo was work-in-progress from several weeks ago with a variety of graphical elements and game systems still being finished and polished. While some of the feedback was expected and speaks to areas already in progress, other aspects of the feedback have brought new opportunities and considerations to light that the team is taking very seriously and working to assess. We don’t have firm answers or outcomes to share yet but the team is working as quickly as possible on plans to address some of the feedback around detail, clarity, and overall fidelity. The team is committed and focused on making sure we have a beautiful world for players to explore when we launch.

?ARE THERE KILL BARRIERS OR “RETURN TO BATTLEFIELD” ZONES IN CAMPAIGN.
Since we want to allow players to explore and get creative with their engagements, we’ve tried to reduce these as much as possible in Halo Infinite. There will always be some exceptions, but usually if you can see it, you should be able to go there.

WE’VE HEARD “4K 60FPS,” IS THAT THE BEST YOU CAN DO? EVEN ON PC?
To clarify, up to 4k 60fps is our target for our expansive campaign experience on Xbox Series X. As PC players expect, there will be plenty of settings that you can tweak to create the experience you want and we’ll have even more details on that in the coming months.

Splitscreen: Yes, splitscreen will be a thing! (See above for details about Campaign)
LAN: Halo Infinite will support LAN
Microtransactions: Halo Infinite will not include real-money loot boxes
Forge: Our famous editing tool will be in Halo Infinite and will have Undo & Redo buttons, which is a first for Forge.

וכמובן:
HOW’S CRAIG?
We’ve all laughed very hard at the nonstop stream of Craig memes the community is cranking out. Craig is thick-skinned and seems to be taking it in stride though all of this fame and attention seems to be going to his head.

יש עוד קטעים על המולטי (כנראה אין בטא, ה-grappling hook יהיה פיקאפ במפה וכו') ועל החלקים מהעלילה (בגדול - הקטע שראינו מתרחש כמה שעות לתוך הקמפיין והם לא רוצים להרחיב עוד). בנוסף H3 ODST נכנס לבטא פיסי שתורחב במהלך אוגוסט.

נעימה מהמשחק למי שלא שמע (של גארת קוקר שהלחין בין היתר את אורי 2):

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 31 יולי 2020, 11:10

אני מעריך אותם על האומץ להתמודד עם הביקורת ולא להחליק ולהמשיך הלאה,כי אני מניח שלעבוד על פרוייקט כזה במשך כל כך הרבה שנים ואז לקבל שטיפה כזו,גם אם רובה מוצדקת, זה לא דבר קל.
אני עדיין מתקשה לראות איך הם מצליחים לשנות את המשחק גרפית בצורה דרסטית בחודשים הבודדים שנשארו להם,ודחייה לא נראית כמו מדהו שעומד על הפרק..מקווה שיצליחו להפתיע אותי.
ואני מניח שODST מגיע בספטמבר,והיילו 4 באוקטובר/נובמבר. אני באמת מתקשה לראות איך הם מתעלמים ממה שקרה בהיילו 5 בלי לצחוק בפנים של כל מי שמושקע ביקום הזה.

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 31 יולי 2020, 15:55

Uncle Pey'j כתב:אני מעריך אותם על האומץ להתמודד עם הביקורת ולא להחליק ולהמשיך הלאה,כי אני מניח שלעבוד על פרוייקט כזה במשך כל כך הרבה שנים ואז לקבל שטיפה כזו,גם אם רובה מוצדקת, זה לא דבר קל.
אני עדיין מתקשה לראות איך הם מצליחים לשנות את המשחק גרפית בצורה דרסטית בחודשים הבודדים שנשארו להם,ודחייה לא נראית כמו מדהו שעומד על הפרק..מקווה שיצליחו להפתיע אותי.
ואני מניח שODST מגיע בספטמבר,והיילו 4 באוקטובר/נובמבר. אני באמת מתקשה לראות איך הם מתעלמים ממה שקרה בהיילו 5 בלי לצחוק בפנים של כל מי שמושקע ביקום הזה.

הם לא יצליחו כי זה לא אפשרי בזמן כל כך קצר.
ראשים צריכים לעוף ב 343.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 יולי 2020, 22:37

dean כתב:
Uncle Pey'j כתב:אני מעריך אותם על האומץ להתמודד עם הביקורת ולא להחליק ולהמשיך הלאה,כי אני מניח שלעבוד על פרוייקט כזה במשך כל כך הרבה שנים ואז לקבל שטיפה כזו,גם אם רובה מוצדקת, זה לא דבר קל.

הם לא יצליחו כי זה לא אפשרי בזמן כל כך קצר.
ראשים צריכים לעוף ב 343.

בהחלט. כלומר, אין לנו מושג מה הולך מאחורי הקלעים אבל מבחוץ זה נראה מביך למדי.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 02 אוגוסט 2020, 15:32

Klayman כתב:אין שום ויכוח אחי. וכן, לתקופה מסוימת, כשהיה נראה שכל מפיצה תחת השמש הולכת לכיוון של חנות משלה, חשבתי שמיקרוסופט (וכל השאר), לא יגיעו לסטים. ככל הנראה, עסקית, זה משתלם להן (לראיה, כמות הזמן הארוכה שבה Sea of Thieves נמצא בראש המשחקים הנמכרים בסטים). אני מאמין שנחתם הסכם אחר מאחורי הקלעים ומיקרוסופט ו EA אינן משלמות 30% על כל מכירה באמת, אבל אין לי איך להוכיח זאת. זו הערכה. בניגוד לאחרים, אני לא מבלבל בין הערכות, עובדות וקביעות.

אתה דווקא יכול להוכיח את זה בקלות, וזה לא מאחורי הקלעים: בסוף 2018 ואלב (בזכות הלחץ מEpic ושות') הורידה את האחוזים שהיא לוקחת עבור כותרים מכניסים במיוחד, מ-30% ל-25% ול-20% אחרי שעוברים רף מכירות מסוים. זה היה צעד שהוא כביכול לא מפלה, אבל נועד בדיוק עבור השחקניות הגדולות (כאלו שכותר שלהן יכול להכניס יותר מ-10 מליון דולר), ולא לקח הרבה זמן מאז ההכרזה הזו עד שמיקרוסופט ואחריה גם EA חזרו לסטים. זה כל הסיפור.

אין פה הרבה לשנות סך הכל כי היו רק שלוש ביקורות מהותיות:
- את מודל התאורה הגלובלית אי אפשר לשנות בשום צורה, ולכן המשחק יואר כמו שהוא יואר ("שטוח" במקומות לא מוארים מספיק, אבל אחלה במקומות כן מוארים). זה עניין של pros/cons ולכן לא באמת בעיה. אולי הם יוכלו פשוט לזרוק עוד כמה מקורות תאורה באזורים סגורים, במידה ותקציב הרינדור מאפשר את זה.
- לעשות עוד pass או שניים על המודלים של הדמויות כדי לגרום להן להיראות הרבה יותר טוב מהזוועה הנוכחית זה משהו שאפשר לעשות בקלות במסגרת הזמן.
- טיפול pop-in וכדומה זה כבר עניין של אופטימיזציות לקוד, משהו שגם ככה עושים בחודשים האחרונים של הפיתוח.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 אוגוסט 2020, 15:50

כן, אבל די ברור שגם אם פתאום תהיה שם מערכת GI טובה וישפרו קצת את המודלים וה-POP IN עדין הוא לא בדיוק יהיה בנצ'מארק גרפי מטורף. בסופו של דבר אלה אם יעשו שם חתיכת מהפכה, כנראה שהוא עדין יראה כמו משחק דור נוכחי.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 02 אוגוסט 2020, 16:29

זה בגלל שהוא משחק דור נוכחי, ככה הוא היה מהרגע הראשון של בניית המנוע.
השאלה היחידה היא אם הוא משחק דור נוכחי שיראה בטופ של הדור הנוכחי כמו שמצופה מכותר כזה, או משהו שיראה כאילו הוא נשלף מהקיץ של 2015.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 אוגוסט 2020, 16:40

כן, זה נכון. למרות ש-343 מכרו לנו את סליפ-ספייס בדור מנוע "דור הבא", כלומר אתה מצפה שכמו המנוע של COD יהיה שם SCALING לדור הבא. אז המינימום של המינימום הוא שזאת תהיה תצוגה שתראה כמו נקודת אמצע בין הדור הזה לדור הבא, אבל במקום זה קבלנו משהו שנראה כאילו נלקח מ-2015.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 03 אוגוסט 2020, 17:06

בקצב הזה נקבל את המחיר ב-2021.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 03 אוגוסט 2020, 17:07

מצב הזוי. לדעתי הם עדיין יכולים לעשות wrap-up ולהציג הכל כמו שנדב הציע כמה פעמים. זה עוד יציל את האירועים האלה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 03 אוגוסט 2020, 17:12

https://blog.playstation.com/2020/08/03 ... cessories/

פירוט על ה-BC לאביזרים בפס5:

Specialty peripherals, such as officially licensed racing wheels, arcade sticks, and flight sticks, will work with PS5 games and supported PS4 games.
The Platinum and Gold Wireless Headsets, as well as third-party headsets that connect via USB port or audio jack, will work on PS5 (the headset companion app is not compatible with PS5).
The DualShock 4 wireless controller and PlayStation officially licensed third-party gamepad controllers will work with supported PS4 games.
Both the PS Move Motion Controllers and the PlayStation VR Aim Controller will work with supported PS VR games on PS5.

שלטי הפס4 יעבדו, אבל רק עם משחקי פס4:
Will DualShock 4 work with PS5 games?

No, we believe that PS5 games should take advantage of the new capabilities and features we’re bringing to the platform, including the features of DualSense wireless controller.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 03 אוגוסט 2020, 17:17

glass man כתב:לפי דעתי מה שנראה מסוני צד א וג' ברובו המוחלט יהיה קרוס ג'ן
כי זו הגאונות הלא יאמנת של סוני. הם יודעים שהם צריכים משחקי קרוס ג'ן כמו מייק כדי לתת לבעלי הפס5 עוד מה לשחק בזמני ההשקה וגם לעשות כסף מזה דרך הפס4.

ההבדל הוא שסוני יודעת לעשות את זה בדרך שהגיימרים מחפשים.

אם הם היו מראים משחקי קרוס ג'ן בחשיפה של הפס5. כשגם ככה משחקי הפס5 נראים כרגע משחקי ps4.5 הם היו חוטפים על זה בראש.

עכשיו שהם הוכיחו שיהיה לפס5 אקסקלוסיבים בתקופות ההשקה אפשר להתמקד בקרוס ג'ן. כמו שלאסקין אמר זה לא יהיה המון משחקים כי רוב הצוותים מתמקדים בדור הבא.

סיליניט הייל מוקדם לדעת כי המקורות טרם התחילו לזמר בענינו.

אבל אני אהמר שסוני תרצה קודם לסחוט את הלימון מtlou2 got ספיידרמן מורלס והמשחקים שעוד לא ראינו לפני שאנחנו רואים משהו ממנו.

פאק שיינובי עושה לי הייפ. יאללה מייקרוסופט שכנעו אותי להרים את הלוקהארט מהמדף! נשמע מעניין.

מצטט את עצמי מעמוד 151 יצא די מדויק.
אגב המטרה של פיזור האירועים זה כי החברות חיות בסרט רע שזה בונה התרגשות עד ההשקה.. כמובן שזה שגוי אבל זו האסטרטגיה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 03 אוגוסט 2020, 17:40

BiA כתב:

בקצב הזה נקבל את המחיר ב-2021.

חשבתי שהSOP הנוכחי, שמגיע ממש אחרי שמשחק הפס4 הגדול האחרון סיים את ההתפוצצות שלו, יתמקד גם בBC ובאיך משחקי פס4 ישוחקו על הפס5.
אבל נראה שלמרות שהפוקוס הוא כן פס4, לא יהיה עיסוק בזה. מבאס...

בכל מקרה איזה משחקי פס4 יש להם כבר להראות? אני מניח שCOD יהיה שם, ומה עוד? הקונסולה כבר די מתה ואין איזה משחק גדול ומצופה שעתיד להגיע לשם, כלומר חוץ מכאלו שיכולים לעשות אירוע משל עצמם כמו סייברפאנק, משחקי יוביסופט או EA שנתיים.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 31 אורחים