נושא הדור הבא

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: נושא הדור הבא

הודעהעל ידי glass man » 09 פברואר 2021, 11:30

Laskin כתב:

הטריילר שגלאס הביא בנושא אחר...
הם שיחררו אותו לכבוד השנה הסינית החדשה.

תודה שקישרת את הטריילר כמו בן אדם נורמלי לאסקין :D
נראה מטורף, הכי נקסט ג'ן שראיתי בנתיים חוץ מהיילבלייד 2 לגמרי סיסטם סלר כשיוכרז לקונסולות הדור הבא מבחינתי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 פברואר 2021, 11:37

איזה דור הבא, מחרתיים בתצוגה של אפיק הם יכריזו שקנו את הסטודיו והזכויות והוא יצא רק לחנות שלהם :P
תכל'ס אבל, כן... נראה מדהים וזה בדיוק הז'אנר שאני הכי אוהב, מקווה שירגיש לשחק אותו רבע מאיך שהוא נראה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 פברואר 2021, 12:01

אני מת לדעת מה סטיק חושב על זה בתור הבחור "סולס" שלנו :) אם זה בלעדי לאפיק אני בונה מחשב PC ברגע ההכרזה לא צוחק,וכן לאסקין יש בו את כל ההשפעות הנכונות קצת סולס קצת עולם פתוח קצת האגדה של journey to the west פשוט אין מילים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 פברואר 2021, 12:03

אני רואה בו יותר אלמנטים של DMC/GOW מאשר סולס, אבל נניח איפהשהו באמצע, שזה סבבה לגמרי, כי משחקי סולס מפחידים אותי :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 פברואר 2021, 12:17

לאסקין לפחות תתן לELDEN RING צ'אנס כאילו פאקינג עלילה מהכותב של משחקי הכס.... אני לא חושב שמשחקי הסולס יהיו בעייתים או קשים למישהו עם ניסיון כמו שלך אבל ממה שהספקתי להכיר אותך כן.... אתה תאבד את הפיוז כי כמה מהבוסים הם לגמרי בולשיט ולא פיירים LOL.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 פברואר 2021, 12:19

אם רמת הקושי תהיה טיפה פחות מייאשת מהסיפורים שאני שומע - ברור שאתן לו צ'אנס. אני גם יום אחד אשחק בסקירו. אולי.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 09 פברואר 2021, 12:35

די כבר לאסקין, פשוט תנסה אחד מהם אתה משגע אותי! :)
כמה כבר יעלה לך למצוא את DS 3 או בלאדבורן עכשיו? פשוט תנסה... נשבע לך שהם לא כאלה קשים ברגע שאתה לומד אותם אבל גם אם כן, לפחות ניסית.
עד שתגיע לבוסים הקשים באמת (ואין שום בוס שהייתי מגדיר כלא פייר, זה ממש לא נכון, אבל בהחלט יש קשים) כבר תהיה כל כך עמוק במשחק שתלמד אותו לגמרי. או במילים אחרות - הדרך היחידה שתגיע בכלל לנקודות האלה היא אם תהנה ותאהב את המשחק ותמשיך בו במשך שעות רבות.
את סקירו אתה גם יכול לנסות כמובן, פשוט הוא יותר יקר כרגע אני מניח. בכל מקרה הוא שונה מהם מספיק כדי שתהיה הפרדה, אם תלמד את משחקי סולס זה לא יהפוך אותך בשניה לשחק סקירו מעולה, ולהפך.

בכל מקרה לגבי המשחק הסיני קצת מצחיק שאתה אומר שזה הזאנר האהוב עליך, כי זה נראה בדיוק כמו סקירו עם גרפיקה יפה :).
לגבי האיכות כמובן שאי אפשר לדעת כי גם אם העתיקו את מערכת הקרב במדויק, אלו משחקים שקמים ונופלים על עיצוב השלבים והאויבים שלהם.
אבל כן, נראה מסקרן. אתעניין בו באמת כשהוא יתחיל להרגיש יותר אמיתי. אם כבר משחקים לא אמיתיים, כנראה נקבל טריילר גיימפלי ותאריך לER במהלך מרץ. לא זוכר מתי חכיתי ככה למשחק...

ואם משחקים אמיתיים בזאנר, רכשתי אתמול את ניהו 2 לPC ואתחיל אותו ממש ישר כשאסיים את הDLC של קונטרול. מחכה לו מאוד, הראשון הוא מהסולס-לייק המוצלחים בשוק, ונשמע שאת המגרעות שיש לו השני מתקן.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 פברואר 2021, 12:55

אני בטח שלא אשחק את בלאדבורן במצבו כיום. את DS פחות בא לי כי הוא אף פעם לא מאוד מאוד משך אותי... סקירו לעומת זאת - ממש ממש כן! אבל אני רוצה לשחק בו ב-60 פריימים מה שאפילו לא יקרה על המחשב שלי, אז עוד טיפה...
אני מסכים שמתוך כל המשחקים הוא הכי נראה כמו סקירו, אבל מצד שני הוא נראה הרבה יותר קל ולפחות מהמעט שרואים - לי זה נראה יותר כמו "אל שהורג שדים" מאשר איש חזק שהורג אלים. כמובן שזה יכול להתברר כמשחק קשה בהרבה אבל יש לי תחושה שהוא יהיה קל הרבה יותר ממה שאנשים מצפים, או שיהיו לו כמה רמות ואז שכל אחד יעשה מה שטוב לו.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 פברואר 2021, 13:54

Stick כתב:די כבר לאסקין, פשוט תנסה אחד מהם אתה משגע אותי! :)
כמה כבר יעלה לך למצוא את DS 3 או בלאדבורן עכשיו? פשוט תנסה... נשבע לך שהם לא כאלה קשים ברגע שאתה לומד אותם אבל גם אם כן, לפחות ניסית.
עד שתגיע לבוסים הקשים באמת (ואין שום בוס שהייתי מגדיר כלא פייר, זה ממש לא נכון, אבל בהחלט יש קשים) כבר תהיה כל כך עמוק במשחק שתלמד אותו לגמרי. או במילים אחרות - הדרך היחידה שתגיע בכלל לנקודות האלה היא אם תהנה ותאהב את המשחק ותמשיך בו במשך שעות רבות.
את סקירו אתה גם יכול לנסות כמובן, פשוט הוא יותר יקר כרגע אני מניח. בכל מקרה הוא שונה מהם מספיק כדי שתהיה הפרדה, אם תלמד את משחקי סולס זה לא יהפוך אותך בשניה לשחק סקירו מעולה, ולהפך.

בכל מקרה לגבי המשחק הסיני קצת מצחיק שאתה אומר שזה הזאנר האהוב עליך, כי זה נראה בדיוק כמו סקירו עם גרפיקה יפה :).
לגבי האיכות כמובן שאי אפשר לדעת כי גם אם העתיקו את מערכת הקרב במדויק, אלו משחקים שקמים ונופלים על עיצוב השלבים והאויבים שלהם.
אבל כן, נראה מסקרן. אתעניין בו באמת כשהוא יתחיל להרגיש יותר אמיתי. אם כבר משחקים לא אמיתיים, כנראה נקבל טריילר גיימפלי ותאריך לER במהלך מרץ. לא זוכר מתי חכיתי ככה למשחק...

ואם משחקים אמיתיים בזאנר, רכשתי אתמול את ניהו 2 לPC ואתחיל אותו ממש ישר כשאסיים את הDLC של קונטרול. מחכה לו מאוד, הראשון הוא מהסולס-לייק המוצלחים בשוק, ונשמע שאת המגרעות שיש לו השני מתקן.

סטיק, תזכור מה שאני אומר לך פה, אם Vagrant story מקבל ריימיק בדור הזה, על ידי from software (שהרוב רוצים שהם יעשו את זה כי הם הכי מתאימים) או בלופויינט או סקוור, אתה צ ר י ך לשחק בזה. כאילו, מומלץ לכולם אבל לך במיוחד בגלל האהבה שלך לסולס ולקולנוע אתה תברך אותי על זה מילה :) או שתקלל את היום ששיחקת בזה ואתה לא יכול לשחק במשהו אחר עכשיו.

על לאסקין... אני חייב להודות שבשבילי סקירו מרגיש הרבה יותר כייפי ממשחקי הסולס אבל אני אהבתי את BB שגם הוא היה יותר כייפי מהמשחקי סולס בשבילי
חוץ מזה עדיף ללאסקין כבר לשחק ER עם כולנו ככה אם כולנו נהיה Salty מהבוסים, אז כולנו נסבול ביחד ונקלל ביחד שזה שונה מלהיות מתוסכל לבד חחחחח.

אמן שER מקבל טריילר בחודש הבא, כי בנינו סולס עם עלילה זה הכי קרוב שאני אקבל לVS אי פעם במצב הנוכחי :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 פברואר 2021, 14:08

ואגב מי שעדיין חושב שאני פנטזיונר לגבי ריימיק לVagrant story תראו את זה :)
https://twitter.com/Dreamboum/status/12 ... 69/photo/1

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 פברואר 2021, 15:14

glass man כתב:ואגב מי שעדיין חושב שאני פנטזיונר לגבי ריימיק לVagrant story תראו את זה :)

אז.... עדיין פנטזיונר? תשחק בFFXVI ותקרא לו מצידי VAGRANT STORY 5 אבל זה עדיין FF חחח...

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 פברואר 2021, 15:22

Laskin כתב:
glass man כתב:ואגב מי שעדיין חושב שאני פנטזיונר לגבי ריימיק לVagrant story תראו את זה :)

אז.... עדיין פנטזיונר? תשחק בFFXVI ותקרא לו מצידי VAGRANT STORY 5 אבל זה עדיין FF חחח...

SAVAGE LASKIN IS THE BEST LASKIN אבל זה יקרה יש אלוהים בעולם וגם הוא רוצה VS אתה לבד בסירה שלך לאסקין.
ולקרוא לפפ15 VS ? חילול הקודש, הבמאי של פפ16 כבר אמר שהוא לא יכול להגיע לרמה הזו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 פברואר 2021, 15:35

אין. וגם אם היה הוא היה מביא לנו CHRONO חדש ולא VS.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 פברואר 2021, 15:42

לאסקין... יש כבר כרונו חדש, הוא יצא על הקיוב ב2003 וקוראים לו baten kaitos :) כאילו, הוא נראה כמו כרונו קרוס, הכותב שלו הוא הכותב של כרונו קרוס והרבה מהצוות עבדו על משחקי כרונו :) שחק על דולפין...

חוץ מזה כרונו חדש זה עסק מסובך כי אין כמעט מישהו בסקוור שלא עבד על כרונו טריגר, זה אשכרה היה משחק סקוור אניקס לפי שהיה סקוור אניקס, אתה צריך להביא את טוראימה, אתה צריך להביא את היוצר של דרגון קווסט, אתה צריך להביא את הבמאי של פפ7 כאילו, מי לא עבד עליו, אבל זה יגיע... אחרי שהם יסיימו עם הריימיק של פפ7 אתה תראה, הם גם לא מסתירים את הרצון שלהם לעשות כרונו טריגר ריימיק או חדש :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 פברואר 2021, 16:35

לידיעתך - סקוור אניקס התאחדו רק ב-2003, VS יצא בשנת 2000, כך ששניהם היו שם לפני שהייתה סקוור-אניקס.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 פברואר 2021, 16:55

Laskin כתב:לידיעתך - סקוור אניקס התאחדו רק ב-2003, VS יצא בשנת 2000, כך ששניהם היו שם לפני שהייתה סקוור-אניקס.

לא הבנת אותי לאסקין.

אמרתי שהצוות שפיתח את כרונו טריגר איחד צוותים של פיינל פנטזי עם הצוות של דרגון קווסט התסריטאי הראשי של כרונו טריגר הוא היוצר של דרגון קווסט.
אז במובן הזה כרונו טריגר ב1995 היה משחק "סקוור אניקס" עוד לפני שהיה דבר כזה סקוור אניקס :)

והנקודה שלי היא שבשביל שיהיה המשך של כרונו טריגר הרבה אנשים מסקוור אניקס של היום צריכים להשתתף בזה ולכן זה כלכך קשה לקבץ את כולם במקום אחד.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 פברואר 2021, 16:58

לא כ-ז-ה קשה, וחוץ מזה לא חייבים שכל מי שעבד על המקורי יעבוד על ההמשך וגם ככה ההמשך לא יהיה המשך ישיר כמו שלא היה כזה עם קרוס. אבל הבנתי עכשיו למה התכוונת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 פברואר 2021, 21:11

X רצה ב-4K 60, ה-S רצה ב-1080P 60 והפס5 רצה ב-1892P ב-60. בכל הקונסולות זה סוג של פאטצ' לגרסת דור קודם, כלומר זה לא ממש מנצל את הדור הבא אלה משתמש בשיטה דומה לנניח GOW 2018 או GOT שפשוט פותחים את הרזולוציה או ה-FPS כשהם מזהים שהם רצים על פס5 אבל הגרסה היא עדין גרסת הפס4. בנוסף, נראה שמשום מה היה שנמוך גרפי רציני על הפס5, אין יותר ערפל, אורות וליומטרים לא קיימים יותר והשתקפויות SSR גם לא קימות יותר, רק מפות קוביה. יש מצב שזה באג אז נצטרך לחכות ולראות אם זה יתוקן כי האפקטים עדין קיימים בפס4 פרו כך שאו שזה באג או שהם חתכו כמה אפקטים בכדי לפגוע ב-60FPS. לדעתי זה באג.

אה, ועוד משהו הזוי, גרסת הדור הקודם ב-X1X עולה תוך 23 שניות, גרסת ה-S ב-11 שניות וגרסת ה-X ב-7 שניות אבל גרסת הפס5 משום מה עולה ב-17 שניות. הזוי.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 פברואר 2021, 17:18

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 מאי 2021, 19:20

זה פשוט מטורף, ה״מוד״ הכי מרשים שיש לGTA V, אבל זה לא ממש מוד

https://youtu.be/50zDDW-sXmM

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 מאי 2021, 21:04

יאי, מרגש, עדין לא הספקתי לצפות!
אנריל 5:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 מאי 2021, 03:04

DrKeo כתב:יאי, מרגש, עדין לא הספקתי לצפות!
אנריל 5:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 מאי 2021, 07:28

מלבד הסביבה והטקסטורות של הסביבה לא היה פה משהו מלהיב מאוד על פניו, מניח שטכנית יש עוד הרבה דברים שלא שמתי לב אבל זה די זהה למה שכבר ראינו מהדמו הקודם, לא שזה רע.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 מאי 2021, 11:53

Laskin כתב:מלבד הסביבה והטקסטורות של הסביבה לא היה פה משהו מלהיב מאוד על פניו, מניח שטכנית יש עוד הרבה דברים שלא שמתי לב אבל זה די זהה למה שכבר ראינו מהדמו הקודם, לא שזה רע.

יש שם כמה דברים מעניינים. הם ישמו את עניין ההשתקפויות בלומין שבזמנו היו "תכנון עתידי", אפשר לראות שכל הנושא הזה של ננייט יכול לעשות scale לעולם פתוח גדול ובעיקר אפשר לראות איך הם שפרו את הכלים למפתחים. אה, וזה רץ על ה-XSX כך שזה יסתום לכמה דגנרטים ב-ERA את הפה שזה גם נחמד..

עיקר הבעיה שלי היא שהם ממשיכים לעשות סביבות מדבר עקרות ולהתעלם מדברים אורגנים כי הם יודעים שננייט לא תומך בעצמים אורגנים ורכים. מעניין אותי איך ננייט ולומין יעבדו בסביבה של ג'ונגל או בכל סביבה אחרת שהיא לא קשיחה לגמרי (כלומר ערימות של סלעים). אבל היי, לפחות ראינו שאפשר לבנות דמויות מתת מודלים קשיחים בננייט והדבר הראשון שקפץ לי לראש הוא השריון בגירס. כלומר שהשריון בגירס על כל חלקיו יהיה בננייט בזמן שהדמויות עצמן מתחתיו יעשו בשיטות קלסיות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 יוני 2021, 00:20

במקור אפיק אמרו שמערכת התאורה של UE5 לומין לא משתמשת ב-RT, אבל מסתבר שיש לה הגדרות "אולטרה" שכן משתמשות בחומרת RT. אם רוצים להפעיל את ההגדרות RT החומרתיות על הפס5 וה-XSX, הרזולוצית מטרה היא 1080p ב30FPS. בתקווה זה ישתפר עם הזמן, למרות שאפיק טוענים שיש להם upscaler ריקונסטרקציה חדש שגורם ל-1080p להראות ממש טוב כ-4K אבל אני משער שזה משהו שנצטרך לחכות ולראות. להבנתי יש איזה קטע עם distance fields שננייט מבוסס עליהם (ובגללם עובד רק על עצמים קשיחים, כי distant fields מגדירים מודלים כעצם קשיח בלבד) שמאחורי הקלעים מספקים מידע פר פיקסל, כך שלמרות שהתמונה המרונדרת היא 1080p, המודלים מספקים מידע של 4K ולכן הם יכולים לעשות ריקונסטרקציה ממש איכותית ל4K. הרי כל הקטע הקשה של להעלות 1080p ל-4K הוא שאתה מתמודד עם מידע חסר, יש לך מידע של 1080p ואיך לעזאזל תמציא פיקסלים חדשים בכדי לגרום לתמונה להיות 4K. אם ה-DF מחזיקים בלפחות חלק מהמידע הנדרש ל-4K, אז זה יכול מאוד לעזור לך לעשות תמונת 4K שנראת טוב למרות שרזולוצית המקור היא 1080p.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 51 אורחים