נושא הדור הבא

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הדור הבא

הודעהעל ידי DrKeo » 09 דצמבר 2019, 08:42

Laskin כתב:אפשר לנחש שהקרוס-ג׳ן הם בערך כל משחק שיוצא בסוף שנה הבאה. אסאסינס קריד, באטלפילד, קוד, כנראה באטמן/יחידת המתאבדים... מה שיותר מעניין זה הצד א׳ הבלעדי :)

ג׳ייסון אמר במפורש בפודקאסט שac הוא קרוס ג׳ן. הוא גם קרא לו בשם שלו וכל העניין הויקינגי אם מישהו חפש אישור שזה באמת ac הבא :)
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 דצמבר 2019, 09:03

אני מנחש שנשמע לפחות על עוד 2 כאלה ביום חמישי :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 09 דצמבר 2019, 10:58

סוני אשכרה תגיע להשקה עם צד א' בלעדי וראוי?

מה זה יכול להיות? לפי הסטודיואים הקיימים זה רק הוריזון 2 אלא אם כן המשחק של סאקר פאנץ' יהיה דור הבא בלבד פתאום.

אולי משהו מ FROM גם?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 דצמבר 2019, 11:29

מי אמר "ראוי"? :)
מאוד יכול להיות שזה גם KNACK 3 או משהו כזה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 דצמבר 2019, 12:03

להבנתי מדברים על המשחק של בלופויינט כמשחק השקה, בטח יהיה נאק 3 כי סרני תמיד מקבל את הפינוק שלו עם הסדרה המעפנה הזאת ובהחלט יכול להיות שגרילה יהיו שם שוב כי יש להם צוות ענקי פנוי מבערך מרץ 2017 שזה כמעט 4 שנים מההשקה של הפס5. יש מצב גם לפליפוני, למרות שאני לא רואה אותם עושים ממש משחק מלא, אולי "ספורטס 2" וכמובן שתמיד יכול להיות משהו שאף אחד לא חזה מצד ב'. בקיצור, בו נחכה למה שיש לג'ייסון להגיד אבל אם הייתי צריך לנחש, הייתי אומר שתקופת השיגור תהיה מורכבת ממשחק של גרילה, משחק של בלופויינט ואיזה נאק 3 או משהו בסגנון שהוא הבייבי של סרני.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 דצמבר 2019, 12:04

לגבי גרילה אני קצת פחות בטוח כי היה להם גם את ההרחבה שלקחה בטח לא מעט משאבים, אז אלא אם זה פרוייקט ביניים (אהם...) - קשה לי קצת לדמיין אותם עושים את ההמשך הזה בפחות משלוש שנים, ועוד יותר להתחייב על ההשקה, שזה מלחיץ ויכול לפגוע בפרוייקט.
אבל הלוואי :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 דצמבר 2019, 12:13

Laskin כתב:לגבי גרילה אני קצת פחות בטוח כי היה להם גם את ההרחבה שלקחה בטח לא מעט משאבים, אז אלא אם זה פרוייקט ביניים (אהם...) - קשה לי קצת לדמיין אותם עושים את ההמשך הזה בפחות משלוש שנים, ועוד יותר להתחייב על ההשקה, שזה מלחיץ ויכול לפגוע בפרוייקט.
אבל הלוואי :)

ההרחבה יצאה בנובמבר 2017, כלומר 3 שנים לפני השיגור של הפס5, והרחבות שכאלה לוקחות משמעותית פחות כוח אדם מאשר משחק אמיתי שנבנה מאפס כך שרוב גרילה עבדו על משהו בזמן שעשו את ההרחבה. בנוסף הם כבר כמה שנים חברה הרבה יותר גדולה ממה שהם היו לפני שהורייזן יצא כך שכוח הפיתוח שלהם אדיר באופן יחסי ומעל ל-3 שנים, נשמע לי כמו מעל ומעבר להמשך ל-KZ או רוייזן 2. ואני לא אומר שזה יהיה דווקא בהשקה, יותר "חלון השקה" שכזה, כמו שאינפמס היה יעני כותר השקה שיצא במרץ.

אגב, עבר לי רעין, מה אם המשחק של בלופויינט זה רימייק לKZ או KZ2?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 דצמבר 2019, 15:02

אם זה מרץ 2021 זה קצת יותר הגיוני, חצי שנה נוספת זה זמן טוב לליטוש... פשוט העניין של השקה ממש, קשה לי להאמין שיתחייבו לזה עם הורייזון 2.

לגבי BP - גם פה מתקשה להאמין, במקרה הזה שהם יעשו שוטר ממבט ראשון פתאום. כדי לעשות שוטר טוב צריך צוות שיודע לעשות.... שוטר טוב :)
אולי הם יתקנו את הבעיות שיש לTLG ואז נקבל את הקלאסיקה שהוא יכול היה להיות... בחיי, TLG הוא משחק כזה מדהים, עם בעיות בAI שגרמו לו להיות משחק הרבה פחות טוב ממה שהוא. יש שם רגעים שאין בשום משחק אחר.
הם כל הזמן חוזרים ואומרים שזה משהו בהיקף שהם לא מכירים... אני ממש מקווה שזה כן GOW1+2, קשה לי לחשוב על משהו טוב יותר מכל המשחקים שאני מצליח לדמיין.
ואני ממש מקווה שזה לא DEMON'S SOULS, זו תהיה אכזבה אדירה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 דצמבר 2019, 16:21

Laskin כתב:אם זה מרץ 2021 זה קצת יותר הגיוני, חצי שנה נוספת זה זמן טוב לליטוש... פשוט העניין של השקה ממש, קשה לי להאמין שיתחייבו לזה עם הורייזון 2.

לגבי BP - גם פה מתקשה להאמין, במקרה הזה שהם יעשו שוטר ממבט ראשון פתאום. כדי לעשות שוטר טוב צריך צוות שיודע לעשות.... שוטר טוב :)
אולי הם יתקנו את הבעיות שיש לTLG ואז נקבל את הקלאסיקה שהוא יכול היה להיות... בחיי, TLG הוא משחק כזה מדהים, עם בעיות בAI שגרמו לו להיות משחק הרבה פחות טוב ממה שהוא. יש שם רגעים שאין בשום משחק אחר.
הם כל הזמן חוזרים ואומרים שזה משהו בהיקף שהם לא מכירים... אני ממש מקווה שזה כן GOW1+2, קשה לי לחשוב על משהו טוב יותר מכל המשחקים שאני מצליח לדמיין.
ואני ממש מקווה שזה לא DEMON'S SOULS, זו תהיה אכזבה אדירה.

אז FPS צריך לדעת לעשות אבל משחק גוף שלישי לא? אני דווקא חושב שמשחק גוף שלישי זה הרבה יותר קשה כי בגוף ראשון לפחות עניין השליטה בדמות והאנימציות שלה נעול מהרגע הראשון כי אתה פשוט לא צריך את זה. בכל מקרה, הקונספט של GOW1+2 הוא אחד הקונספטים הכי מגוחכים ששמעתי להתחשב בזה שלעשות קמפיין שכזה ברימייק מלא ידרוש בעצם לעשות משחק חדש לגמרי ומאמץ אקספוננציאלי ביחס ללמשל RE2. זה אפילו לא משהו שעל השולחן, אפילו לא קרוב, מדובר במאמץ יותר גדול מאשר GOW 2018 וזאת בלופויינט, לא בדיוק מפתחת מוכחת. רימייק ל-GOW המקורי? אולי, אבל אני חושב שזה יהיה הרבה יותר נאמן למקום ממה שאתה חושב. אם זה יהיה GOW, לדעתי זה יהיה GOW 1 בגרפיקה של הפס5 והכל בו יהיה יותר מלוטש, זהו בערך. אבל האמת שיש לי הרגשה מסויימת שכן מדובר בקילזון, לא יודע למה :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 דצמבר 2019, 16:35

יש להם נסיון מוכל ומוצלח בגוף שלישי, וכשאני דיברתי על שוטרים הכוונה יותר ל״תחושה״ בגיימפליי. יש חברות שטובות בזה (באנג׳י, ריספון, id) ויש שפחות (גרילה למשל).
אני לא חושש לגבי אנימציות...
לגבי GOW - מוכן להתפשר על המשחק הראשון בלבד, אבל אני מצידי לקבל את הראשון והשני עם מינימום שינויים בגיימפליי ומקסימום בפרזנטציה. לא חייבים לעשות אותו כמו החידוש, לא אכפת לי אם המצלמה תשאר במקום או לפחות בקרבות הגדולים. פשוט בא לי לחזור למשחקים האלה. ואני חושב שזה יתרום למכירות של הסדרה אז זה מה שהכי הייתי שמח לקבל. יחד עם ג׳ק ודקסטר שאני אישית חושב שהוא מעולה ושווה רימייק.
עם קילזון אין לי מה לעשות, אהבתי רק אחד מהם וגם זה בגלל ששיחקתי עם השלטים של המוב וזה היה לי מיוחד ומגניב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 דצמבר 2019, 17:20

Laskin כתב:יש להם נסיון מוכל ומוצלח בגוף שלישי, וכשאני דיברתי על שוטרים הכוונה יותר ל״תחושה״ בגיימפליי. יש חברות שטובות בזה (באנג׳י, ריספון, id) ויש שפחות (גרילה למשל).
אני לא חושש לגבי אנימציות...
לגבי GOW - מוכן להתפשר על המשחק הראשון בלבד, אבל אני מצידי לקבל את הראשון והשני עם מינימום שינויים בגיימפליי ומקסימום בפרזנטציה. לא חייבים לעשות אותו כמו החידוש, לא אכפת לי אם המצלמה תשאר במקום או לפחות בקרבות הגדולים. פשוט בא לי לחזור למשחקים האלה. ואני חושב שזה יתרום למכירות של הסדרה אז זה מה שהכי הייתי שמח לקבל. יחד עם ג׳ק ודקסטר שאני אישית חושב שהוא מעולה ושווה רימייק.
עם קילזון אין לי מה לעשות, אהבתי רק אחד מהם וגם זה בגלל ששיחקתי עם השלטים של המוב וזה היה לי מיוחד ומגניב.

אין לבלופויינט נסיון עם גיימפליי או אנימציות כמעט כלל. בsotc הם פשוט עשו פורט לפס4 של המשחק ואז הוסיפו שכבת צבע, זה עדין המשחק המקורי עם האנימציות והשליטה המקוריות מתחת. אני לא אומר שבלופויינט לא יהיו בזה טובים, פשוט לא ראינו מהם עדין כלום בנושא.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 דצמבר 2019, 17:31

אני לא חושב שזה מדוייק שרק הוסיפו שכבת צבע אבל סבבה... נסכים שלא להסכים :)

בנושא אחר - אני לא אופטימי במקרה הזה:

https://www.vg247.com/2019/12/09/biosho ... d-chamber/

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 דצמבר 2019, 18:38

Laskin כתב:אני לא חושב שזה מדוייק שרק הוסיפו שכבת צבע אבל סבבה... נסכים שלא להסכים :)

הם אפילו לא בנו את המשחק מחדש כמו ברוב הרימייקים, הם ממש עשו פורט ושפכו עליו "שכבת צבע" חדשה, זה ממש הקוד של המשחק פס2 רץ כשאתה משחק בו. בעצם יותר נכון להגיד שמה שרץ זה הרימאסטר של גרסת הפס3 שהם עשו. כלומר ממש מילולית המשחק פס3 רץ על הפס4 ואז הם החליפו מודלים במודלים החדשים והוסיפו "שכבות צבע" על גביו. ההפרש בין זה לבין לדמיין משחק מחדש הוא גדול מאוד, שלא נדבר על לעשות משחק מקורי לגמרי מאפס. כלומר אצלי בספר יש לבלופויינט עוד הרבה מה להוכיח, חברות כמו נוטי דוג עושות ציורי שמן מורכבים בזמן שעד היום בלופויינט עשו באופן יחסי ספרי "חבר את המספרים" לילדים.
Laskin כתב:בנושא אחר - אני לא אופטימי במקרה הזה:

https://www.vg247.com/2019/12/09/biosho ... d-chamber/

ואו, איך הם קשורים לחיים. כלומר פליטי firaxis, מה הם יעשו, משחק TOP DOWN עם רמת סיפור של XCOM? :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 דצמבר 2019, 19:05

כן, זה פשוט לא נשמע טוב... הולכים לחרבן על כל העבודה של קן לוין :/ אבל העיקר שיש אשה בראש הצוות, שתסביר על החשיבות של גיוון.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 דצמבר 2019, 19:52

מה זה משנה שיש אישה בראש הצוות? מה שמשנה הוא שלא ברור מה הקשר בין פליטי civ ו-xcom לfps אמרסיבי. אשכרה אין חפיפה אחת בין הז׳אנרים.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 09 דצמבר 2019, 19:55

רימייק אמיתי אפשר לראות בראצ'ט וקלאנק... מה שעשו ל sotc זה באמת הרבה מאוד קוסמטיקה
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 דצמבר 2019, 21:07

DrKeo כתב:מה זה משנה שיש אישה בראש הצוות? מה שמשנה הוא שלא ברור מה הקשר בין פליטי civ ו-xcom לfps אמרסיבי. אשכרה אין חפיפה אחת בין הז׳אנרים.

הם טוענים שיש להם בצוות אנשים שמספרים סיפור טוב.
והערתי על הקטע של היותה אשה בגלל מה שכתוב שם בכתבה שקישרתי... אם לא היו אומרים דברים כאלה אז לא הייתי מתייחס, העובדה שזה שם מראה שכנראה יותר חשוב להם diversity מאשר quality, או שייתר חשוב להם לאותת שהם חברה פרוגרסיבית מאשר לספק את הסחורה למעריצי הסדרה. אני שונא איתותים כאלה...

וברור שעיקר העבודה ברימייק של SotC הייתה קוסמטית, אבל יש קצת מעבר, מי שלא מכיר את התאוריות זה קצת ספוילרי אבל למעריצים האמיתיים שחקרו לעומק יש הפתעה נהדרת, גם אם בפועל אלי רק 0.5% הגיעו אליה :) וזה אולי רק משהו מינורי אבל עדיין ראוי להערכה והוסיף להם נקודות בספר שלי :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 דצמבר 2019, 21:20

זה שהם רוכבים קצת על העובדה שיש אישה בראש, לא ברור לי איך זה מעיד משהו על האיכות או על מבנה הצוות. זה סתם פרט חסר חשיבות שהם רוכבים עליו קצת כי זה PR טוב, זה לא מוסיף או גורע מהמשחק העתידי שלהם.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 09 דצמבר 2019, 21:38

נראה ש-Windows Central השיגו מידע על אנקונדה ולוקהארט וה-target specs שלהם..CPU בתדר של בערך 3.5GHZ לאנקונדה ולוקהארט טיפה פחות,מינימום 13GB זיכרון זמין למפתחים ו-3 ל-OS,מה ששם אותנו ב-16GB RAM שזה די מאכזב,אבל לא בלתי צפוי. במקום אחר היום ראיתי ש-MS מטרגטת 12TF (כן,navi flops) ל-GPU ואנשים אומרים שהבחור די מהימן. בקיצור,נראה שהדור הבא אפילו יותר חזק ממה שחשבנו.
https://www.windowscentral.com/xbox-scarlett-anaconda-lockhart-specs

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 דצמבר 2019, 22:28

אכן כתבה מעניינת, 12TF זה מעבר לחלומות הכי פרועים שלי, זה אשכרה יושב בין ה2080 ל2080ti. אם לוקהארט היא 4tf, אני מקווה שהיא קרובה יותר ל5tf מאשר 4. ההפרשים בזיכרון בין לוקהארט לאנקונדה הגיוניים מאוד אבל בהחלט חשבתי שיהיה לה בסוף 20 גיגה, לא 16. נושא ערבוב הצ׳יפים הוא מאוד מוזר ויכול לגרום לאובדן מהירות בזיכרון, זה קצת מדאיג אותי.

אם באמת יש להם 10 צ׳יפים של זיכרון ו-16 גיגה, זה אומר ש-4 צ׳יפים הם 1GB ו-6 הם 2GB. סטאפ שכזה אומר (אם נניח לרגע שהזיכרון עדין 14gbps כמו בcgi בe3) ש-10 גיגה מתוך הזיכרון ירוצו ב560GB/s אבל ה-6 הנותרים ירוצו ב-336GB/s.

אז אני משער שמיקרוסופט חושבת שה-6 הללו ישמשו למערכת הפעלה (3GB) והנותר ישמש למשחקים אבל לא כזיכרון וידאו אלה כזיכרון מערכת. זה מאוד מוזר כל הקטע הזה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 09 דצמבר 2019, 22:43

Laskin כתב:
DrKeo כתב:מה זה משנה שיש אישה בראש הצוות? מה שמשנה הוא שלא ברור מה הקשר בין פליטי civ ו-xcom לfps אמרסיבי. אשכרה אין חפיפה אחת בין הז׳אנרים.

הם טוענים שיש להם בצוות אנשים שמספרים סיפור טוב.
והערתי על הקטע של היותה אשה בגלל מה שכתוב שם בכתבה שקישרתי... אם לא היו אומרים דברים כאלה אז לא הייתי מתייחס, העובדה שזה שם מראה שכנראה יותר חשוב להם diversity מאשר quality, או שייתר חשוב להם לאותת שהם חברה פרוגרסיבית מאשר לספק את הסחורה למעריצי הסדרה. אני שונא איתותים כאלה...

למה לא הערת על זה שהם רשמו שזה גם הסטודיו הקנדי הראשון של 2K, ושהחברה מקווה שהוא לא האחרון? זה הרי הוזכר באותה נשימה עם זה שגילמור היא האישה הראשונה שעומדת בראש אולפן של 2K. נראה לי שאתה סתם triggered על שטויות. איך מהמשפט הקטן הזה הלכת על זה שלא מעניינת אותם איכות המשחק? ואללה, מה נראה לך? שהם אומרים לעצמם ''שומעים? בואו נוציא חרא של משחק! לא צריך להשקיע! יש לנו מנהלת אישה וזה מספיק!!''?
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 דצמבר 2019, 23:17

עכשיו גם טום מ-THE VERGE הצטרף לרכבת ה-"4TF לוקהארט 12TF אנקונדה" ואתמול גם היה בחור שאומרים שההדלפות שלו אמינות שאמר 12TF לסקארלט. אגב, CPU שהוא 3.5Ghz זה צפונית מפי 7 מהמעבד של הפס4, טרוף טוטאלי.

אה, ונראה שהיה מישהו שידע לפני כולם, זה מפברואר:
https://www.gamepur.com/news/39123-xbox ... eveal.html

שתואם לדליפה מינואר:
https://imgur.com/gallery/i3TnTKk/comment/1574218205

אגב, ראיתי שמישהו ב-ERA טוען שמקור שלו אומר שהמפרט של אנקונדה היה 10TF ב-2018 אבל בסוף מיקרוסופט הלכו על 12TF אבל חוץ מאשר אולפנים פנימיים אף אולפן חיצוני לא קבל עדכון כך שכל מי שבחוץ חשב שהפס5 קצת יותר חזקה עם 10TF+ בזמן שסקארלט הייתה בעצם 12TF בלי שהם ידעו.

עריכה:
אני ממשיך לעדכן את זה כי אני קורא את הפיצוץ ב-ERA כך שאני פשוט יורה פה דברים.

מסתבר שעיתונאי גיימינג מאושר (אני לא יודע מי זה כי יש שם רק כינוי בלי שם אבל הוא פרופיל מאושר) אומר שהחשיפה של סקארלט היא VERY SOON עם סמיילי (עכשיו הוא הוסיף שזה לא 2019, אז ינואר?).

ושוב טום מ-THE VERGE:

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 10 דצמבר 2019, 00:23

זה באמת נראה די מאושר בשלב הזה,גם ג'ייסון שרייר לא מכחיש וזרק רמיזות עבות שה-specs נכונים. ואם הפס5 אכן באיזור ה-10TF ואנקונדה 12,אני מניח שהפער החומרתי הזה יכול להוביל את סוני גם לתמחר אותה יותר זול,אולי באמת נראה כאן מצב של לוקהארט-300/350 דולר,פס5 ב-400 ואנקונדה ב-500.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 דצמבר 2019, 01:22

וואו זאת תהיה הפתעה ענקית מצד מייקרוסופט אם זה נכון, ונראה גם שזה די נכון.

פער של 2TF בין הפס5 לסקרלט נשמע משמעותי מאוד, קצת מבאס כבעל פס5 עתידי שהקונסולה תצא במקביל לתחרות ולא תהיה לפחות באותו הכוח, זה לא משהו שזכור לי שקרה לסוני בעבר אבל אולי זה מתאפשר למייקרוסופט בזכות המודל של 2 הקונסולות שמביא להם את האפשרות לדחוף חזק יותר את הסקרלט.

מקווה שסוני תוכל להשוות אבל מתאר לעצמי שבשלב כזה זה בלתי אפשרי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 דצמבר 2019, 01:25

בתאוריה, וזה ממש בתאוריה, אם מיקרוסופט משתמשת בצ'יפלטים ל-GPU או הCPU אז הלוקהארט מאפשרת לה לעשות אנקונדה חזקה יותר. אם לא אז זה פחות מתחבר.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 14 אורחים