נושא הדור הבא

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: נושא הדור הבא

הודעהעל ידי bling » 01 יולי 2018, 18:05

קיאו אבל בכל ההודעה שלך אתה יוצא מנקודת הנחה שהכל יכוון ל 4K, ומה אם הבועה של ה 4K תתנפץ די מהר (והרי בכל מקרה בשפה הצרכנית ״הכל״ זה 4K, גם דמקה ואפילו up res מסכן מ 1440P סטייל מה שנוטי עושה אצל המסות ובשפה שסוני ואפילו מייק מקפידות להשתמש זה נחשב 4K) והרזולוציות יהיו הרבה יותר שפויות והכח ינוצל יותר לדחוף הרבה יותר גראפיקה?

מכונה עם כרטיס גראפי בכח של 5TF לעומת 12TF זה פער לא שפוי, אני מבין מה שאתה אומר ועדיין זה תרחיש שיכול לסכן את ההתקדמות של הדור הבא, זה עוד יצור תחושה של משחקי הדור הזה רק ב 4K אם יצטרכו להתאים הכל שיעבוד ב parity (חוץ מרזולוציה) גם לחומרה החלשה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 יולי 2018, 19:22

מה שיסכן התקדמות של הדור הבא הוא 4k, לא הקונסולה המוחלשת. אם הקונסולות יכוונו ל4k, ואני בטוח שהן יכוונו לשם, אז הוא ״יוריד״ את הביצועים שלהן בסביבות הפי 3-4 (ובגלל שבדרך כלל מכפילים את הרזולוציה במעבר דורי אז נגיד שבהשוואה לדור רגיל זה יהיה פי 2 ובתקווה המעבד ישלים את רוב הפער). כלומר הקונסולה המוחלשת היא נגזרת של הרזולוציה הגבוהה, הרזולוציה היא המכשול. מצד שני כבר ברברתי פה למה אני חושב שלמרות ששדרוג הgpu מול הקפיצת רזולוציה אולי נראת מאכזבת על הנייר, אבל במציאות כן נקבל קפיצה דורית.

אני פשוט לא רואה את הדור הבא מכוון מתחת ל4k. אפילו משחקי דמקה צד ראשון של סוני כמו הורייזן ודומיהם עושים בערך 1800p שזה סך הכל ה-900p של עולם ה-4k. כלומר אפילו עם 4.2tflops סוני מכוונת ל4k, אז אתה באמת חושב שעם 12tflops היא לא תכוון לשם? אף צד במשוואה לא יכול לספוג את הביקורת של ״דור קודם כבר היה 4k, למה החדשה שלכם לא?״. אין מה לעשות, השדרוגי אמצע דור הכניסו את כולם לפינה ובדור הבא נשלם את המחיר.

האם יהיו משחק 1440? אני משער שכן, תראה את הדור הזה ואיך המשחקים של דייס רצים ב720p על האקסבוקס, אבל הסטנדרט יהיה 4k. זאת תהיה הסיבה שהסקארלט החלשה לא תהיה בעיה, היא פשוט תרוץ ברבע רזולוציה:
בחזקה משחק רץ ב4k? בחלשה ב1080p.
בחזקה 1800p? בחלשה 900p.
בחזקה 1440p? בחלשה 720p.

היחסים נשמרים, הכל טוב. להגיד את האמת, במספרים שדברתי עליהם אני לא אתפלא אם החלשה לא תריץ משחקי 4k ב1440 אם היא תהיה סביבות החצי כוח או במגוון רזולוציות בין לבין 1080 ו1440.
We're just normal men. We're just innocent men

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 01 יולי 2018, 19:50

הורייזן 2160p.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 יולי 2018, 20:10

מצחיק, גרמת לי לבדוק את עצמי שוב. הורייזן לא 1800p, הוא מקביל ל1440p עם דמקה ל4k. חשבתי משום מה שהוא מקביל ל 1800p ל4k. חשבתי שהוא עושה דמקה שליש, בסוף מסתבר שהוא עושה דמקה חצי :)

אני משער שאם היו מפתחים את הורייזן עם הפרו מלכתחילה הם היו מצליחים להביא רזולוציה גבוהה יותר. אני משער שהכי קל עם קונסולה חזקה פי 2 וקצת לעשות רזולוציה גבוהה פי 2 ואז להשתמש בכוח הנותר לדמקה. הם גם אמרו שהם הצליחו בלי דמקה להגיע ל1500p אבל זה פשוט נראה טוב יותר בדמקה חצי ובצדק.

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 01 יולי 2018, 20:47

אתה מרגיש טוב? הורייזן זה ה checkerboarding הכי גבוה שיש עם 2160p. זה האידיאל מבחינת CB.

קוד: בחר הכל

The balance in terms of detail vs sharpness adjusts a touch when you compare the PS4 and Pro versions of the game. The base PlayStation 4 runs Horizon at native resolution with 4x super-sampling, so that 1:1 pixel map produces an arguably sharper image than Pro. However, checkerboarding to 2160p on the more powerful console trades a little sharpness, but offers a big, big win in terms of detail.

"It's a bit of a quality/quantity trade-off you can make," muses de Carpentier, "[You could have] 1800p checkerboard rendering in our case at least, with more whistles and bells attached to it, so you could have more sharpness in those 1800p checkerboard pixels versus a little less sharpness in 2160p checkerboard - but you do have 2160p so you do have that little extra detail in the geometry and the textures."

https://www.eurogamer.net/articles/digi ... st-4k-game

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 יולי 2018, 20:50

לא נראה לי שאתה מבין מה אתה קורא. בהורייזן יש חצי רזולוציה מ-4K שעוברת אלג' דמקה ל-4K. זה שווה ערך ל-1440P טבעי שעובר דמקה ל-4K. הם גם מציינים שם במפורש באותה כתבה שטבעית הם הצליחו להגיע עד 1500P אבל דמקה מחצי 4K פשוט נראה טוב יותר:
In terms of native rendering, the team gave 1500p a shot, but weren't fully satisfied with the results. And to be clear, checkerboarding in the case of Horizon involves rendering half of the pixels for the full 2160p frame

כשעושים דמקה חצי זה בעצם לעשות 1920X2160 או 3840X1080 במקום 3840X2160. בסופו של דבר המספרים בדיוק שווי ערך ל-1440P שזה 4,147,200 פיקסלים.

אני חושב שמה שבלבל אותך הוא ה-X4 סופר טמפרל סמפלינג.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 01 יולי 2018, 21:42

DrKeo כתב:מה שיסכן התקדמות של הדור הבא הוא 4k, לא הקונסולה המוחלשת. אם הקונסולות יכוונו ל4k, ואני בטוח שהן יכוונו לשם, אז הוא ״יוריד״ את הביצועים שלהן בסביבות הפי 3-4 (ובגלל שבדרך כלל מכפילים את הרזולוציה במעבר דורי אז נגיד שבהשוואה לדור רגיל זה יהיה פי 2 ובתקווה המעבד ישלים את רוב הפער). כלומר הקונסולה המוחלשת היא נגזרת של הרזולוציה הגבוהה, הרזולוציה היא המכשול. מצד שני כבר ברברתי פה למה אני חושב שלמרות ששדרוג הgpu מול הקפיצת רזולוציה אולי נראת מאכזבת על הנייר, אבל במציאות כן נקבל קפיצה דורית.

אני פשוט לא רואה את הדור הבא מכוון מתחת ל4k. אפילו משחקי דמקה צד ראשון של סוני כמו הורייזן ודומיהם עושים בערך 1800p שזה סך הכל ה-900p של עולם ה-4k. כלומר אפילו עם 4.2tflops סוני מכוונת ל4k, אז אתה באמת חושב שעם 12tflops היא לא תכוון לשם? אף צד במשוואה לא יכול לספוג את הביקורת של ״דור קודם כבר היה 4k, למה החדשה שלכם לא?״. אין מה לעשות, השדרוגי אמצע דור הכניסו את כולם לפינה ובדור הבא נשלם את המחיר.

האם יהיו משחק 1440? אני משער שכן, תראה את הדור הזה ואיך המשחקים של דייס רצים ב720p על האקסבוקס, אבל הסטנדרט יהיה 4k. זאת תהיה הסיבה שהסקארלט החלשה לא תהיה בעיה, היא פשוט תרוץ ברבע רזולוציה:
בחזקה משחק רץ ב4k? בחלשה ב1080p.
בחזקה 1800p? בחלשה 900p.
בחזקה 1440p? בחלשה 720p.

היחסים נשמרים, הכל טוב. להגיד את האמת, במספרים שדברתי עליהם אני לא אתפלא אם החלשה לא תריץ משחקי 4k ב1440 אם היא תהיה סביבות החצי כוח או במגוון רזולוציות בין לבין 1080 ו1440.

אתה יודע איך זה, בהתחלה כולם אובסיסיבים למספרים אבל בהמשך האובססיה נרגעת ואפשר להתרכז בלדחוף באמת את החומרה כמה שאפשר. באמת מראה לך שלא ינצלו כמו שצריך את החומרה בשביל שכמה אנשים אנאליים במיוחד לא יחפרו על זה שזה לא 4K אמיתי?

אין מצב שנוטי דוג לא תביא בשלב מסויים את הדבר הכי מרשים שהם יכולים על החומרה הזו, ולא יעניין אותם שום מספר שרירותי שחייבים לעשות וברגע שאנשים יראו איך המשחק שלהם יראה כל מי שיאמר שזה לא שווה כי זה לא באמת 4K יראה כמו חייזר הזוי. אני מאמין שכל המפתחות הטכניות הגדולות יעשו את הבדיקות שלהם וינסו בסוף להביא את המשחק שיסחט הכי טוב את החומרה בצורה הכי אידיאלית מבחינתם גם אם זה חורג מהטרגט המקובל. בדיוק כמו שדייס החליטה ש 900P על הפס4 יביא להם את התוצאות הכי טובות בשביל השאיפות שלהם.

והעניין זה שכשיש כזה פער חומרתי אז יכול להיות שאת הכח שיחסכו ברזולוציה ישקיעו באפקטים מדהימים או בצמחייה מתקדמת יותר או פשוט רמת פידלטי שלא יכולה לעבוד על הקונסולה החלשה מבלי שזה יהפוך למופע שקופיות, הפערים שתיארת הם באמת עצומים גראפית.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 יולי 2018, 22:04

סבבה, בו נקח לרגע את הסנריו שאתה מתאר, מפתחות יעופו על 1440P ודמקה וזה יגבול בסטנדרט.

מיקרוסופט מתיעצת בצורה כבדה עם סטודיואים, הם יודעים מה הם רוצים לעשות ואני בטוח שסוני יודעת מה סטודיואים רוצים לעשות, ביחוד פנימיים. תהיה בטוח שאף אחד לא הולך להוציא משחק 1080p, זה פשוט לא יעבור ב-2020. הקפיצה הטבעית לדור הבא אמורה להיות 1440p שעם דמקה זה בדיוק מה שהורייזן עושה. נניח ומיקרוסופט תראה שכולם רוצים לעשות 1440 עם דמקה כי אי אפשר להגיע ל-4K עם רזולוציה נמוכה יותר מ-1440P. כלומר זה טווח של 1440 עד ל-4K טבעי שסטודיואים כמו T10 בטוח יעשו.

אם זה המקרה, אז הסקארלט החלשה כנראה תהיה חצי כוח מהחזקה והיא תעשה ב-1080p מה שהחזקה עושה 1440p דמקה. כל הטיעונים נשארים, שום דבר לא השתנה. חצי כוח זה חתיכת הפרש, זה כמו הפס4 לפרו וכמו שראית יש בינהן הפרש של 100$.

בסופו של דבר הרזולוציה בדור הבא עולה, כדי להנות ממשהו שהוא לא 1080p צריך טלביזית 4K (כי אין טלביזיות 1440P) וללא מעט אנשים לא יהיו טלביזיות 4K. כהוכחה, היום כשאנחנו רק שנתיים משיגור הדור הבא, הפס4 הסטנדרטית מוכרת פי ארבע מהפרו. כלומר יש לזה שוק ו-100$ זה משנה מאוד. יש למיקרוסופט הזדמנות לחתוך את הפס5 מלמטה ב-100$ לאנשים שפחות אכפת להם מ-4K ובמקביל הזדמנות לחתוך אותה מלמעלה בביצועים עם קונסולה יקרה יותר כמה דולרים. זה כמו לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה, סוג של WIN WIN.

האמת, הלוואי וגם סוני תעשה את זה, אני חושב שזאת אסטרטגיה ממש מעניינת וגם מאוד חכמה.

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 01 יולי 2018, 22:46

DrKeo כתב:לא נראה לי שאתה מבין מה אתה קורא. בהורייזן יש חצי רזולוציה מ-4K שעוברת אלג' דמקה ל-4K. זה שווה ערך ל-1440P טבעי שעובר דמקה ל-4K. הם גם מציינים שם במפורש באותה כתבה שטבעית הם הצליחו להגיע עד 1500P אבל דמקה מחצי 4K פשוט נראה טוב יותר:
In terms of native rendering, the team gave 1500p a shot, but weren't fully satisfied with the results. And to be clear, checkerboarding in the case of Horizon involves rendering half of the pixels for the full 2160p frame

כשעושים דמקה חצי זה בעצם לעשות 1920X2160 או 3840X1080 במקום 3840X2160. בסופו של דבר המספרים בדיוק שווי ערך ל-1440P שזה 4,147,200 פיקסלים.

אני חושב שמה שבלבל אותך הוא ה-X4 סופר טמפרל סמפלינג.

אתה יכול לתת לי דוגמה ל CB יותר טוב משל הורייזן במשחק AAA?
תזכור שאנחנו מדברים פה על CB, לא רזולוציה נאטיב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 יולי 2018, 23:45

דין, תגיד לי, מה המטרה באבירות הגנה הזאת על סוני כשאף אחד לא תקף אותה? אמרתי משהו רע על הורייזן? כלומר הבנו, חשבת שהוא רץ 4K טבעי, ראית שלא, העולם לא התמוטט והמניה של סוני נשארה באותו מקום - הכל בסדר. אתה מחפש בנרות מה שלא קיים.

סתם לשאלתך, למשל משחקי פרוסטבייט כמו ME:A או BF1 רצים כשחצי מהבאפרים הם 1440P וחצי ב-1800p שעברו דמקה ל-4K כך שהם במצב יותר טוב מבחינת רזולוציה מהורייזן אבל באמת שזה משהו שאני שולף עכשיו מהראש מהמצגות GDC של DICE. אגב, fun fact, על פי המצגות הם יכולים להריץ על הפרו את BF1 ב-4K אם הם יורדים ל30FPS. יש גם את WW2COD שעושה 60FPS ו-1620P (למרות שהם לא עושים דמקה אחרי זה וחבל, הם יכלו בקלות להגיע ל-4K) וכנ"ל FC5 שעושה 1620P על הפרו וכך גם AC:S. גם TLG עושה 1890p בלי דמקה אבל כלומר זה די מגוחך לעשות השוואות איזו רזולוציה כל משחק עושה, נגיד פיפא עושה 4K טבעי על הפרו, אבל מה זה משנה או רלוונטי? נגיד BF1 רץ ב-720P על הONE, זה אומר שהוא גרוע? לא, ההפך, הוא כל כך יפה שהONE בקושי מסתדרת איתו. כל הנקודה היא שמפתחים על הפרו שואפים ל-4K, אם זה ברזולוציות גבוהות ואם זה בדמקה. לא יכול להיות שיגיע הדור הבא ופתאום סוני סבבה עם זה שכולם רוצים לעשות 1080P או 1440P. אבל זה פשוט בער בך שאמרו שהורייזן לא 4K טבעי, אה?

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 02 יולי 2018, 07:13

מתי אמרתי שהורייזן רץ 4k נאטיב? חשבת שהוא דמקה נמוכה יותר ואני פשוט ציינתי שהוא 2160p. העניין של הדמקה מובן מאליו. וממה שאני יודע, דמקה של 2160p זו הדמקה הכי איכותית בינתיים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 יולי 2018, 09:23

dean כתב:מתי אמרתי שהורייזן רץ 4k נאטיב? חשבת שהוא דמקה נמוכה יותר ואני פשוט ציינתי שהוא 2160p. העניין של הדמקה מובן מאליו. וממה שאני יודע, דמקה של 2160p זו הדמקה הכי איכותית בינתיים.

לא, לא אמרתי או חשבתי שהוא דמקה 1800, חשבתי שהוא דמקה 2/3 ל-4k (כלומר רזולוציה מקבילה ל1800p שעוברת אנטרפולציה ל4k) ובסוף התברר שהוא דמקה 1/2 ל-4k (כלומר רזולוקציה מקבילה ל1440p שעוברת אנטרפולציה ל4k).

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 02 יולי 2018, 18:12

איזה משחק עושה דמקה 2/3? לא שמעתי על זה.
יש כאלה שעושים דמקה ל 1800p אבל זה פחות פיקסלים מדמקה של 2160p.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 יולי 2018, 21:17

dean כתב:איזה משחק עושה דמקה 2/3? לא שמעתי על זה.
יש כאלה שעושים דמקה ל 1800p אבל זה פחות פיקסלים מדמקה של 2160p.

אל תבלבל פה בין הרזולוציה הסופית למקורית שממנה עושים דמקה. הרזולוציה המקורית צריכה להינתן על ידי המפתחת, עדין אין שיטה לספור פיקסלים בדמקה כך שאתה יכול לדעת מה הרזולוציה הסופית אבל לא מה הרזולוצית מקור שלה. כשעושים דמקה אין יותר מדי אופציות כדי להגיע ל-4K מלא, הרזולוציה מתחילה מ-1440p (כי מ-1080p פשוט אין מספיק מידע), משם עולה ל-1800p ואז שואפת קרוב יותר ויותר ל-2160p מלא כששם אני כבר לא יודע כמה שווה לעשות דמקה ביחס לעלות של לעשות 2160p מלא.

דייס למשל עושה חלק מהבאפרים ב-BF ב-1800p וחלק ב-1440p כך שזה סוג של קומבו בין 1/2 ל-2/3 אבל בסופו של יום אין לך באמת דרך לדעת מי עושה 1/2, מי עושה 2/3 ומי עושה 3/4, אך ורק אם המפתחת מחליטה לחשוף בעצמה. דייס חשפה את זה בהרצאה ב-GDC, אבל המנוע שלהם כמעט ולא מצליח להחזיק ברזולוציות האלה בכלל והרזולוציה נופלת דינאמית כל הזמן. לא שזה פלא גדול, המשחק רץ על הפס4 הבסיסית ברק 900p ואפילו נופל מזה מדי פעם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 יולי 2018, 00:13

חדשות קצת מבאסות, סטארפילד אולי יהיה משחק קרוס ג׳ן.
טוד האוורד ליורוגיימר:
What systems we put it out on - what's the hardware requirements - is still to be determined. We're pushing it; we're thinking very, very far in future so we're building something that will handle next-generation hardware. That's what we're building on right now, that's where our mind is, but that doesn't mean it wouldn't exist on the current systems as well.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 03 יולי 2018, 00:31

מקווה מאוד שהם לא יעשו את זה! רע רע רע. אני רוצה להאמין שהוא אומר את זה כתשובה פוליטקלי קורקטית ולא באמת מתכוון לזה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 03 יולי 2018, 00:34

עזבו שטויות זה יהיה משחק של הדור הבא במיוחד שהוא אומר שהם חושבים רחוק רחוק לעתיד, ושהם דוחפים אותו חזק כמשהו שינצל את החומרה של הדור הבא שכידוע תציע קפיצה ענקית בכח העיבוד. איך הם בדיוק יעשו לו פורט לדור קודם כשההפרש במעבד יהיה כל כך גדול?

ובדוק שזה משחק שיתבסס על כח עיבוד חזק, הרי מדובר ב RPG הגדול הבא שלהם שמיועד לדור הבא, אני לא רואה תסריט שהוא לא מנצל יפה את ה CPU החזק יותר ברמה שיהיה קשה מאוד לעשות לו שנמוך לדור קודם, אלא אם מדברים פה על תסריט מורדור או משהו בסגנון שגרסת הפס4 תהיה רק הצל של המשחק שעל הדור הבא ובמקרה כזה - למי באמת אכפת? העיקר שהדור הבא לא יוגבל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 יולי 2018, 01:55

אני משער שזה יהיה משחק מסוג ה"עולם פתוח עם מערכת שמש שלמה כשיש לך חללית במקום סוס" סטייל BG&E2 רק RPG בת'זדה וכשעושים משחק שכזה אני ממש אבל ממש מקווה שהם הולכים לנצל עד הסוף את ה-CPU החדש.

Arch
Padawan

הודעהעל ידי Arch » 03 יולי 2018, 09:34

אני גם מאמין שזאת סתם אמירת סרק, בת'סדה בונים את המנוע החדש שלהם במבט לקונסולות הדור הבא, להתאים את הטכנולוגיה לדור הנוכחי לא נשמע לגיטימי, במיוחד אחרי שהם התחייבו לספק את TES6 לא מאוחר מדי אחרי סטארפילד. מצחיק שסייברפאנק 2077 ככל הנראה יצא בסמוך לסטארפילד, יהיה קרוס ג'ן, ועדיין יעשה לו בית ספר במגרש הטכני, כמו שקרה ב-2015. מקווה בשביל בת'סדה שהמנוע החדש שלהם יהיה קפיצה משמעותית ולא עוד וריאציה מודרנית של Gamebyro.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 03 יולי 2018, 10:23

לפי מה שהוא כתב
אני מפרש את זה ככה
אנחנו בונים את המשחק לדור הבא
יכול להיות שנעשה פורטים לדור הקיים

מה שכמובן ,יצריך הרבה שינמוך

בהיסטוריה של התעשיה ,היו הרבה פורטים לדור קודם
חלק מהם גם לא הסריחו

רק במעבר מהדור הזה
Mgs5
החידוש של טומב רידר
Gta5

ועוד הרבה משחקים

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 יולי 2018, 11:02

אני לא באמת חושב שמישהו פה באמת מאמין שהמשחק יצא בדור הזה... אולי פשוט ירצו לא לוותר על ה-150 מליון אנשים שיש להם קונסולה מהדור הזה אז יוציאו איזו גירסה ממש ממש נכה שלו, אבל המשחק לדעתי בבירור מיועד לדור הבא

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 יולי 2018, 18:23

Arch כתב:אני גם מאמין שזאת סתם אמירת סרק, בת'סדה בונים את המנוע החדש שלהם במבט לקונסולות הדור הבא, להתאים את הטכנולוגיה לדור הנוכחי לא נשמע לגיטימי, במיוחד אחרי שהם התחייבו לספק את TES6 לא מאוחר מדי אחרי סטארפילד. מצחיק שסייברפאנק 2077 ככל הנראה יצא בסמוך לסטארפילד, יהיה קרוס ג'ן, ועדיין יעשה לו בית ספר במגרש הטכני, כמו שקרה ב-2015. מקווה בשביל בת'סדה שהמנוע החדש שלהם יהיה קפיצה משמעותית ולא עוד וריאציה מודרנית של Gamebyro.

האמת שאני לא בטוח שבת׳זדה מסוגלת להוציא את משחק הזה לפני 2021+ אם כל מה שיש להם להראות כרגע זה לוגו. בשנה הזאת באמת שאני כבר לא רואה סיבה לצאת לקונסולות הקודמות, הן גם יחזיקו את החדשות מאחור וגם כבר יהיו 20+ מליון מכשירי דור הבא (וכמובן מליוני מחשבים) שיריצו את המשחק הזה. גם צריך להתחשב בעובדה שלמשחקים שלהם יש זנב מאוד ארוך וסטארפילד כנראה ימכור יופי גם ב2024.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 05 יולי 2018, 20:50

Laskin כתב:אני לא באמת חושב שמישהו פה באמת מאמין שהמשחק יצא בדור הזה... אולי פשוט ירצו לא לוותר על ה-150 מליון אנשים שיש להם קונסולה מהדור הזה אז יוציאו איזו גירסה ממש ממש נכה שלו, אבל המשחק לדעתי בבירור מיועד לדור הבא

מה שצריך לעניין מפתחות צד שלישי כאלו
זה כמה מבעלי הקונסולות האלו
עדין פעילים ,באותה הקונסולה

הnes מכרה 50 ,מיליון ,ואתה לא רואה מפתחות גדולות
מוציאות לה משחקים
אני חושב שכן יהיו פורטים נחותים גרפית ,עם המשחק יצא ,ב2020
כי זה תקופה שאני מעריך שרוב בעלי הps4
Xbo
עדין יהיו פעילים בפלטפורמות האלו ,לפחות. הרוב
אבל זה באמת תלוי ,עם הפיתוח לא יתעקב יותר מידי

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 06 יולי 2018, 10:49

DrKeo כתב:
Arch כתב:אני גם מאמין שזאת סתם אמירת סרק, בת'סדה בונים את המנוע החדש שלהם במבט לקונסולות הדור הבא, להתאים את הטכנולוגיה לדור הנוכחי לא נשמע לגיטימי, במיוחד אחרי שהם התחייבו לספק את TES6 לא מאוחר מדי אחרי סטארפילד. מצחיק שסייברפאנק 2077 ככל הנראה יצא בסמוך לסטארפילד, יהיה קרוס ג'ן, ועדיין יעשה לו בית ספר במגרש הטכני, כמו שקרה ב-2015. מקווה בשביל בת'סדה שהמנוע החדש שלהם יהיה קפיצה משמעותית ולא עוד וריאציה מודרנית של Gamebyro.

האמת שאני לא בטוח שבת׳זדה מסוגלת להוציא את משחק הזה לפני 2021+ אם כל מה שיש להם להראות כרגע זה לוגו. בשנה הזאת באמת שאני כבר לא רואה סיבה לצאת לקונסולות הקודמות, הן גם יחזיקו את החדשות מאחור וגם כבר יהיו 20+ מליון מכשירי דור הבא (וכמובן מליוני מחשבים) שיריצו את המשחק הזה. גם צריך להתחשב בעובדה שלמשחקים שלהם יש זנב מאוד ארוך וסטארפילד כנראה ימכור יופי גם ב2024.

נכון. רק עכשיו טוד הווארד אמר שלסקיירים הבלתי נגמר יש מליוני שחקנים ולפולאאוט 4 (שנחשב מאכזב מבחינת הפאן בייס) יש אפילו יותר מליונים פעילים מסקיירים.

למשחקים הגדולים שלהם יש זנב מפלצתי שנמשך לאורך כל הדור, אין להם שום סיבה שבעולם להוציא את זה לדור קודם.

אגב הוא גם ציין שבת׳סדה המפתחת גדלה כבר ל 400 איש כרגע, זה צוות גדול מאוד בשביל משחק שהוא לא שנתי ולא GTA, אולי סטארפילד יגיע מוקדם יותר משאנחנו חושבים הפעם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 יולי 2018, 20:25

בת׳זדה המפתחת הם כבר שלושה צוותים כשאחד מהם מקודש כרגע לגמרי לfo76. אני משער שיש לנו כמה שנים טובות עד סטארפילד.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 48 אורחים