נושא הדור הבא

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: נושא הדור הבא

הודעהעל ידי Laskin » 21 מרץ 2020, 00:43

אני קראתי, ונראה לי שאתה לא מבין משהו :)

אם מפתחים יעברו לעבוד עם RT בלבד ולא יעשו יותר השתקפויות או צללים או תאורה "רגילה" במנוע שלהם - יהיה להם קשה מאוד להביא את המשחקים שלהם לקונסולות הבסיס, ב-2023. אלא אם המשחקים שלהם פשוטים יחסית. אם הקונסולות האלה לא יוכלו להריץ אפילו את קונטרול כמו 2080 (וזו התאוריה שלי, הלוואי ואתבדה) - איך הם יעשו את זה עם משחקים ממש יפים בעולם פתוח או סביבות גדולות ומורכבות בהרבה מקונטרול? אני פשוט לא רואה את זה קורה. אתה אופטימי ואני לא, התהפכנו :)

ומאחר ושנינו מיואשים - לנושא אחר:
יש "משחק"/סימולציית פיזיקה בשם BeamNG, שאני לא יודע עליו הרבה אבל נחשפתי לזה הרגע, ויש לו את הנזק הכי מגניב שראיתי במכוניות, הלוואי וGTA6 יהיה עם נזק כזה, זה בטח כמה מפתחים בודדים שעשו את זה אז מניח שבקלות רוקסטאר יכולה לעשות משהו דומה, או פשוט לקנות אותם ולשפר את זה :)
סתם לקט תאונות רנדומלי שיצא לי בחיפוש הראשון, שמישהו עשה (ועושה כל כמה ימים):

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 מרץ 2020, 02:22

לא לסקין, אתה לא מבין את מה שאמרתי כמה פעמים כבר. זה לא משנה כמה RT יש בקונסולות, משנה שיש שם RT, נקודה. אם בקונסולות יש RT ויש בPC ב-80% ממחשבי הגיימינג RT אז כל מנוע ומנוע AAA בתעשיה יתבסס על RT כחלק בסיסי ואנטגראלי ממנו. זה לא אומר שהשימוש יהיה כבד יותר מאשר בקונטרול למשל, אבל הוא יתפזר סביב המנוע לאינסוף שימושים קטנים כי מדובר בסוג חישוב שהוא ממש טוב למשחקים אז ישתמשו בו בהמון מקומות כשמנועים יכתבו מאפס כשהליבות RT שם. זה לא אומר שהכל יהיה פתאום בRT, זה אומר שכל מני מערכות מאחורי הקלעים נעזרות ב-RT בכדי להשיג את התוצאות שלהן. הדוגמה של האודיו היא טובה כי על ה-XSX היא אמורה לדרוש רק איזה 1% מהליבות RT, אז תחשוב שיהיו 50 מערכות שונות שישתמשו ב-RT בצורה כזו או אחרת. עכשיו אני אגיד את זה בפעם המאה שישתרש, זה לא אומר שהמשחק ירונדר ב-RT, זה אומר שבמערכות מאחורי הקלעים ישתמשו בזה כי RT זה כלי מאוד שימושי למשחקים. כרגע משחקים משקיעים הכל בהשתקפות למשל היא כי כיום זה פאטצ' על משחק קיים, לא מנוע שנכתב מאפס להשתמש ב-RT.

אז בפעם האלף, אני לא מדבר על משחק שמרונדר רובו ב-RT, אני מדבר על זה ש-RT יהווה חלק, אפילו חלקיק, בהמון מערכות במנוע ואף מפתח לא הולך לכתוב שני מנועים בשביל 2% מקהל הגיימרים.
We're just normal men. We're just innocent men

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 21 מרץ 2020, 11:19

אתם מדברים הרבה על rt ,אבל רק להזכיר לכם
חובת שימוש בזה למשחקים לא בילעדים
יקח עוד כמה שנים
וזה פשוט כי לרוב הלקוחות היום אין חומרה תומכת ,ובחומרה
לא תומכת הנפילה בביצועים גבוה מידי
גם עדין לא הבנתי עם הrt של amd הוא כמו של הנווידה
אבל לצורך הדיון נגיד שיש תאימות ,כרגע בשוק רק בעלי כרטיסי
2600 של הנווידה ומעלה ,עם חומרה תומכת rt
בצד של amd עדין אין כרטיס תומך
ועם מדברים על כל מיני משחקים קלים ,גם הכרטיסי ob של אינטל בלי תמיכה
לעבור מפיתוח שמחייב rt , אומר שחלק גדול מהשוק
יעבור לחומרה תומכת ,שזה אומר כמה שנים למעבר האמיתי
בהתחלה חוץ מבילעדים,כניראה ניראה משחקי דור קודם
רצים בהגדרות גבוהות על הדור הבא ועם rt מסוים
כי חברות לא יוותרו מהר על רוב PC
והשוק הגדול של ps4 xbo
זה יקח עוד זמן ,אני מעריך בערך 3 שנים מהשקת הדור הבא
עד שניראה משחקים לא בילעדים שמחיבים חומרה תומכת לפעול

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 מרץ 2020, 19:23

שנה לתוך הדןר הבא כנראה שתהיה חומרת RT ל100% מבעלי הקונסולות ובערך ל-30%-40% מבעלי המחשבי גיימינג. זה לגמרי קרקע מוכנה לדרישת מינימום לחומרת rt.

כרגע 7% מהגיימרים עם חומרת RT והכרטיס הכי זול שתומך בRT עולה 330$. עוד כמה חודשים תצא סדרה 3000 ואיתה כרטסי RT בסביבת ה200$. תוסיף לזה תמיכה מאוד רחבה בRT כי זה קיים גם בקונסולות ואתה תראה עשרות אחוזים של בעלי כרטיסי RT עד סוף 2021.

—————————————————

ובנושא אחר, דברתי קצת בטוויטר עם מהנדס R&D גרפי של ה-XSX ונראה שיש להם מערכת ממש טובה להזרמת טקסטורות שאמורה לחסוך כמו אדירה של זיכרון. המערכת שלהם דורשת שרק טקסטורות באיכות נמוכה יהיו בזיכרון ורק כשעצם נכנס למסך אז הטקסטורות האיכותיות מוזרמות על המקום מהssd. זה ממש מגניב, זה משהו שגם יכול להביא לשלבים אינסופיים בגודל שלהם ועל הדרך לחסוך בערך שליש מהזיכרון. זה אומר שה13.5GB יתפקד פחות או יותר כמו 20GB.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 מרץ 2020, 02:15

משחק אינדי בפיתוח לxsx ולמחשב:

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 מרץ 2020, 09:04

מרשים מאוד.

איזה אפקטים מגניבים יוכלו לעשות במשחקי פנטזיה סטייל GOW :o

זה הולך להיות מדהים.

dean
Trainee

הודעהעל ידי dean » 22 מרץ 2020, 12:05

bling כתב:מרשים מאוד.

איזה אפקטים מגניבים יוכלו לעשות במשחקי פנטזיה סטייל GOW :o

זה הולך להיות מדהים.

הדיכאון הקליני שלך עבר סוף סוף?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 22 מרץ 2020, 12:37

אני מרגיש לפעמים שהפורום נבנה כקבוצת תמיכה לבלינג. אז אל תדאג בלינג, זה באמת הולך להיות אדיר :).
האמת, בחיים לא הייתי כל כך בהייפ רק לראות איך יראו משחקים מסוימים. זכורה לי הרגשה דומה כשחיכיתי להכרזה של GOW3, אבל המשתנים שם היו שפשוט רציתי לראות איך העולם המפוקסל של GOW2 יראה על חומרה עוצמתית (לזמנו) כמו הPS3, והעובדה שהייתי בערך בסביבות גיל 14 אז כל ריגוש עבר בפילטר ההתבגרות והוכפל.
הפעם אני כבר לא שם, רוצה להאמין שאני בוגר ושקול יותר :), ובכל זאת... אני כל כך בהייפ רק לראות גיימפלי ממשחק AAA שעוצב בלעדית לדור הבא. יאללה, תראו לנו כבר משהו!

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 מרץ 2020, 13:28

דין זה בא והולך אבל באופן כללי טוב יותר בהרבה וללא תרופות למיניהן.

סטיק, דווקא הפעם לא הבעתי דאגה אז לא ברור לי מאיפה הבאת את זה, כן הבעתי חשש לאחרונה לגבי הפס5 והנחיתות האפשרית בכוח אבל פה בסרטון של האפקטים דווקא התלהבתי ללא סייגים כי ישר עלה לי GOW עם אפקטים מתקדמים לשער פורטל או נגיד אפקט זמן, זה באמת הולך להיות וואו לדעתי בהנחה שלא ישרפו יותר מדי משאבים על רזולוציה ופריימרייט.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 מרץ 2020, 13:30

תחשוב איך הייתה נראת הסצנת ספינה באנצ׳רטד 3 עם מים כאלה :)

וזה גם מעבר לוזואליה, כשיש מים מסומלצים ככה אז אפשר להסית אותם עם עצמים בעולם וכדומה. זה פותח עולם שלם של גיימפליי, פאזלים וכו׳. הלוואי ונינטנדו היו הולכים על כוח, אני לא מסוגל אפילו לדמיין המשך לbotw עם פיסיקה כזאת.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 מרץ 2020, 13:33

כן, לדמיין את נינטנדו עם עולם פיזיקלי ממש מתקדם זה אדיר... גם עם RT, מריו בעולם המראות וכו'... קצת באסה שזה יקרה רק עוד איזה 8 שנים, אבל זה יקרה! :)
בינתיים, במקום נינטנדו - מזל שיש אינדיז, שיוכלו להשתמש בדברים כאלה למשחקים קטנים יותר, ויתנו רעיונות לAAA

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 מרץ 2020, 13:34

חכו לסוויץ' 3 :/

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 22 מרץ 2020, 13:35

bling כתב:דין זה בא והולך אבל באופן כללי טוב יותר בהרבה וללא תרופות למיניהן.

סטיק, דווקא הפעם לא הבעתי דאגה אז לא ברור לי מאיפה הבאת את זה, כן הבעתי חשש לאחרונה לגבי הפס5 והנחיתות האפשרית בכוח אבל פה בסרטון של האפקטים דווקא התלהבתי ללא סייגים כי ישר עלה לי GOW עם אפקטים מתקדמים לשער פורטל או נגיד אפקט זמן, זה באמת הולך להיות וואו לדעתי בהנחה שלא ישרפו יותר מדי משאבים על רזולוציה ופריימרייט.

בסך הכל צחקתי, לא התכוונתי לפגוע אם זה השתמע כך :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 מרץ 2020, 13:37

לא נפגע הכל בסדר, פשוט זו בדיחה שמתאימה יותר לכל הפרנויות שהיו לי לגבי הפס5 מאשר להייפ כלפי GOW של הדור הבא :!:
נערך לאחרונה על ידי bling ב 22 מרץ 2020, 13:38, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 22 מרץ 2020, 13:38

וזה עוד משחק אינדי,לדמיין מה צוותים גדולים של AAA יכולים לעשות.. אותי גם מעניין מה יהיה האפקט הגרפי שמפתחים ישתגעו איתו בדור הבא חוץ מ-RT,כי אני עוד זוכר כמה התרשמתי מכל ה-particles של Resogun בשיגור של הפס4 וגם אפיק אמרה עוד לפני השיגור שזה יהיה האפקט שכולם ישתמשו בו,בהתחלה לפחות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 מרץ 2020, 15:18

אני משער שמה שנראה זה אפקטים מסומלצים עם העולם בעזרת חלקיקים. נניח אש שמתפשטת ומגיבה לעולם, עשן שמתפזר בחלל החדר ומתנהג לפי רוח והגאומטריה של העולם (נגיד ממלא את החדר ו״נשפך״ החוצה מהחלון), נוזלים שנשפכים, מתכת שמתעוותת, חומרים שיודעים להשבר ולהקרע, דברים כאלה.

אפילו דברים פשוטים כמו עשן, אם נניח יש אש בחדר אז הוא יעלה לתקרה ויתחיל להצטבר שם וכשהוא ימצא פתח הוא יתחיל להשפך החוצה. זה דברים שנראים ממש מרשים כשרואים אותם בזמן אמיתי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 מרץ 2020, 22:08

עובד גרילה וסוני מנצ׳סטר לשעבר:

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 22 מרץ 2020, 22:14

אין פה בכלל ספק ש-MS שיחקה אותה כמעט לגמרי עם החומרה של ה-XSX. אני לא חושב שהפס5 נוראיץ או חלשה בצורה שתפגע מאוד בדור הזה,אבל יש פשוט תחושה של יותר מדי חוסר וודאות לגביה עם כל הקטע הזה של התדרים המשתנים ורוחב הפס של הזיכרון...כאילו,זה באמת ה-worst case של מה שחשבתי שיכול להיות בדור הזה,אבל לא חשבתי שזה יגיע דווקא מסוני.
האם זה אומר של נראה דברים מטורפים מסוני? ברור שלא,ואני עדיין חושב שצד א' שלה יפמפם משחקים טובים יותר,לפחות בהתחלה. אבל אני לא חושב שזה הולך להיות דור נוק אאוט כמו הדור הנוכחי,אפילו לא קרוב,ולדעתי הולך להיות כאן קרב יותר צמוד אפילו מזה של ה-360 והפס3.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 מרץ 2020, 22:29

זה בהחלט דור ה360, לא דור הפס4. ההפרש בין הקונסולות סביר, לסוני גם יש את היתרונות שלה (סטונד ו-ssd). אני חושב שהטוויט נועד לכל מני פאנבואים שמנסים להמעיט מהכל ולשים את כל הצ׳יפים על הssd. בסופו של דבר מבחינת כוח טהור והזיכרון אז ms מנצחת בקלות וללא ספק וכמובן שלסוני יהיו היתרונות שלה עם הssd.

בסוף אנחנו נמצאים באזור של הbest case scenario. אולי זה לא הקייס המושלם, במושלם סוני גם ב12TF ורוחב פס זיכרון גדול יותר אבל אנחנו ממש קרובים לשם. אולי אני אפילו אקרא לזה הדור הכי צמוד אי פעם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 מרץ 2020, 22:43

האמת שהבעיה העיקרית שלי היא ה825GB בפס5. אני רוצה לקנות אותה בשיגור אבל פאק, זה 768GB לפני הOS ושאר השטויות. זה אשכרה נס אם יהיה יותר מ650GB פנויים למשחקים. אני מאוד מקווה שתהיה גם גרסת 1.65TB ב100$ יותר.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 22 מרץ 2020, 23:20

DrKeo כתב:האמת שהבעיה העיקרית שלי היא ה825GB בפס5. אני רוצה לקנות אותה בשיגור אבל פאק, זה 768GB לפני הOS ושאר השטויות. זה אשכרה נס אם יהיה יותר מ650GB פנויים למשחקים. אני מאוד מקווה שתהיה גם גרסת 1.65TB ב100$ יותר.

דרקו סוני אמרה שתוכל להתקין בעצמך כונן תואם
זה לא חייב להיות כונן של סוני ,רק בגודל מתאים פיזית
(חלק מהכוננים מגעים עם מארז גדול מידי )
ומהר מספיק
היום אני לא יודע עם כבר הגיעו לשוק PC
הכוננים מהדור החדש , אבל צריכים להגיע בקרוב
כניראה תיהיה רשימה של מה תואם לps5 , פשוט כי כונן איטי מידי
לא רק שיטען לאט יותר , בדור הזה יכול לגרום לבאגים
תאורטית אתה גם יכול לתקוע כונן של 4 טרה , עם יש לך את הכסף לזה
העניין שבpci e 4 עם אני זוכר נכון , כונן איכותי מספיק
כניראה יהיה מאוד יקר בהתחלה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 מרץ 2020, 23:48

DrKeo כתב:זה בהחלט דור ה360, לא דור הפס4. ההפרש בין הקונסולות סביר, לסוני גם יש את היתרונות שלה (סטונד ו-ssd). אני חושב שהטוויט נועד לכל מני פאנבואים שמנסים להמעיט מהכל ולשים את כל הצ׳יפים על הssd. בסופו של דבר מבחינת כוח טהור והזיכרון אז ms מנצחת בקלות וללא ספק וכמובן שלסוני יהיו היתרונות שלה עם הssd.

בסוף אנחנו נמצאים באזור של הbest case scenario. אולי זה לא הקייס המושלם, במושלם סוני גם ב12TF ורוחב פס זיכרון גדול יותר אבל אנחנו ממש קרובים לשם. אולי אני אפילו אקרא לזה הדור הכי צמוד אי פעם.

איך הדור הכי צמוד אי פעם אם המפתח שציטטת מתאר את הבדלי הכוח כמהותיים?

לא נשמע לי צמוד בכלל.

לטעמי מבחינת כוח אין ספק שה XSX תתן בראש לפס5 שגם חלשה יותר וגם מסובכת יותר לפיתוח, מתכון מושלם ללקבל בראש טכנית.

הבלעדיים של סוני לעומת זאת עדיין יהיו מהיפים בשוק, זה בלי קשר להבדלי הכוח.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מרץ 2020, 01:13

kririn כתב:
DrKeo כתב:האמת שהבעיה העיקרית שלי היא ה825GB בפס5. אני רוצה לקנות אותה בשיגור אבל פאק, זה 768GB לפני הOS ושאר השטויות. זה אשכרה נס אם יהיה יותר מ650GB פנויים למשחקים. אני מאוד מקווה שתהיה גם גרסת 1.65TB ב100$ יותר.

ומהר מספיק

סוני הולכת לדרוש 7GB/s לפחות בכדי לכסות על יכולות חסרות ב-NVMe סטנדרטים (למשל דרגות עדיפות חסרות בדיסקים סטנדרטים), כלומר אין אפילו SSD בשוק כרגע שמתאים לדרישה של סוני. עד שיהיה אחד, הוא יעלה 250$ במינימום ל-1TB ואפילו צפונה מזה. לא ממש בא לי להוציא את 200$ או 300$ יחד עם הפס5 רק בשביל עוד אכסון. ולכן, אני מאוד מקווה שתהיה גרסת 1.65TB כבר בשיגור, אני בכיף אשלם עליה 599$.

bling כתב:
DrKeo כתב:זה בהחלט דור ה360, לא דור הפס4. ההפרש בין הקונסולות סביר, לסוני גם יש את היתרונות שלה (סטונד ו-ssd). אני חושב שהטוויט נועד לכל מני פאנבואים שמנסים להמעיט מהכל ולשים את כל הצ׳יפים על הssd. בסופו של דבר מבחינת כוח טהור והזיכרון אז ms מנצחת בקלות וללא ספק וכמובן שלסוני יהיו היתרונות שלה עם הssd.

לא נשמע לי צמוד בכלל.

לטעמי מבחינת כוח אין ספק שה XSX תתן בראש לפס5 שגם חלשה יותר וגם מסובכת יותר לפיתוח, מתכון מושלם ללקבל בראש טכנית.

בין הפס4 ל-ONE היה אחושילינג הבדלי כוח מהותיים, לא רק שה-GPU היה חזק ב-40% והיו לה פי 2 יותר ROPs, הזיכרון של הפס4 מחץ את זה של ה-ONE ושלא נדבר על הקושי בפיתוח בגלל אותו זיכרון ב-ONE. בפס2 וה-XBOX היה הפרש מטורף לגמרי שלא אפשרי בכלל היום לשתי קונסולות שמנסות להיות חזקות וכך זה הולך לאחור בזמן. אז כן, הן הכי קרובות שהיו כנראה, זה לא סותר של-XSX יש כוח חישובי גדול יותר ואפילו יותר חשוב, רוחב פס גדול יותר לזיכרון.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 מרץ 2020, 04:07

אני אוהב את הגיף הזה, לא כי הוא מיצג SSD וזיכרון, הוא בעצם נוצר בכדי להדגים קיולינג של פוליגונים (קיים בכל משחק תלת מימד EVER, הגיף הספציפי הזה מתוך הורייזן), אבל אני הולך להשתמש בו בכדי להדגים איך הולך לעבוד ה-SSD בדור הבא:
תמונה

במשחקים היום כל הסביבה נמצאת בזיכרון, כל ה-360 מעלות סביב הדמות, כי דיסקים קשיחים זה איטי ובחיים המידע לא יצליח להגיע לזיכרון בזמן, אז טוענים הכל בסיטונאות. עם SSD, המטרה גם של MS וגם של סוני היא שאיך שהגיף הזה עובד כך הזיכרון עובד. כלומר העולם מוזרם לתוך הזיכרון אשכרה בזמן שמסתובבים. העץ שמשמאל למצלמה לא בזיכרון בכלל, הוא ב-SSD ושבריר שניה לפני שהמצלמה מגיעה אליו, ה-SSD מזרים אותו לתוך הזיכרון. מדובר באחת הדרכים לחסוך בכמות אדירה של זיכרון, תחשבו שכל מה שמימין, משמאל ומאחורי הגב לא נמצא בכלל בזיכרון, כל מה שקיר מסתיר וכך הלאה, כל הדברים הללו מחוץ לזיכרון בדור הבא. זה חתיכת מכפיל כוח לזיכרון של הקונסולות, אפילו שכששמענו 16GB זה נשמע מאכזב. תוסיפו לזה את הדחיסה הטובה יותר (במקרה של סוני 15% יותר דחיסה, במקרה של מיקרוסופט בערך 50% יותר דחיסה) והזיכרון הרבה יותר גדול ממה שהוא נראה.

זה אגב היה הדיבור virtual memory של מיקרוסופט ב-E3. במחשב זה שם לקונספט ישן, אבל הוא הולך להיות מאוד שונה בקונסולות. מיקרוסופט בעצם מרשה 100GB של מידע שישב על ה-SSD ויקרא בצורה הזאת, כאילו סוג של תוספת של 100GB לזיכרון שמזרימה מידע פנימה והחוצה בצורה שהגיף הזה מדגים.

אגב, עובדה כיפית על הגיף הזה שהיא לא קשורה בשום צורה ל-SSD. הוא מראה קיולינג של פוליגונים, כלומר כל מה שרואים בגיף ה-GPU מרנדר. אני בטוח שאתם שמים לב שיש המון בזבוז בקצוות, אזורים שרואים שה-GPU מרנדר אבל הם לא ממש נמצאים בתוך הטווח של המצלמה ולכן ה-GPU מרנדר לשווא. זה קורה כי חלקים קטנים של האלמנטים הללו כן נמצאים במצלמה והמערכת נאלצת לרנדר את כל העצם, אפילו אם 99% ממנו מחוץ למצלמה. אז כאן נכנס הפיצ'ר שבטח שמעתם עליו, mesh shading. אחד הבונוסים שמביא mesh shading הוא שכל הזבל מחוץ למצלמה לא ירונדר. רואים 1% מהסלע? רק ה-1% הזה ירונדר. זאת עוד מערכת שהולכת לפנק את הביצועים ב-XSX ובפס5. בכלליות יש כמות די אדירה של טכנולוגיה שקשורה לביצועים בקונסולות האלה והן הולכת ממש להביא בראש ביחס למספר TF שלהן.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 מרץ 2020, 10:42

DrKeo כתב:
kririn כתב:

ומהר מספיק

סוני הולכת לדרוש 7GB/s לפחות בכדי לכסות על יכולות חסרות ב-NVMe סטנדרטים (למשל דרגות עדיפות חסרות בדיסקים סטנדרטים), כלומר אין אפילו SSD בשוק כרגע שמתאים לדרישה של סוני. עד שיהיה אחד, הוא יעלה 250$ במינימום ל-1TB ואפילו צפונה מזה. לא ממש בא לי להוציא את 200$ או 300$ יחד עם הפס5 רק בשביל עוד אכסון. ולכן, אני מאוד מקווה שתהיה גרסת 1.65TB כבר בשיגור, אני בכיף אשלם עליה 599$.

bling כתב:

לא נשמע לי צמוד בכלל.

בין הפס4 ל-ONE היה אחושילינג הבדלי כוח מהותיים, לא רק שה-GPU היה חזק ב-40% והיו לה פי 2 יותר ROPs, הזיכרון של הפס4 מחץ את זה של ה-ONE ושלא נדבר על הקושי בפיתוח בגלל אותו זיכרון ב-ONE. בפס2 וה-XBOX היה הפרש מטורף לגמרי שלא אפשרי בכלל היום לשתי קונסולות שמנסות להיות חזקות וכך זה הולך לאחור בזמן. אז כן, הן הכי קרובות שהיו כנראה, זה לא סותר של-XSX יש כוח חישובי גדול יותר ואפילו יותר חשוב, רוחב פס גדול יותר לזיכרון.

משום מה דילגת על הדור שבו באמת הבדלי הכוח היו הכי קטנים אי פעם :?

מן הסתם דור הפס3 וה 360, שם אחרי שהתגברו על חבלי הלידה של הפס3, הגיעו מינוס פלוס ל parity, משהו שאני לא זוכר באף דור קונסולות אחר.

בין הפס2 לאקס בוקס זה לדעתי ההפרש הכי גדול אי פעם מכל הדורות, זה כמעט חצי דור הבדל. למזלה של סוני הפס2 היתה כל כך פופולרית שזה לא שינה הרבה כי בכל מקרה קודם פיתחו בשבילה ובהרבה מהפעמים אפילו לא טרחו לעשות פורט לאקס בוקס. היו אפילו מקרים בודדים שאני זוכר שגרסת הפס2 היתה עליונה יותר מרוב שהמפיצה לא השקיעה בגרסה של הבוקס ולא טרחה לעשות אפילו פורט מינימלי נורמלי.

_______

הסבר מאוד מעניין על ה SSD, נשמע כמו גיים צ׳יינג׳ר רציני העובדה שהרינדור עובד ככה בזמן אמת, מעניין אותי אם זה יחסל את כל ה pop ups ועיוותי טקסטורות שאנחנו סובלים מהם מאז שהתחילו עולמות פתוחים, אם קל להזרים כמויות זיכרון אדירות באינסטנט אז לא אמורים לראות שום דבר שנבנה מול העיניים לא?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 207 אורחים