נושא הדור הבא

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

Re: נושא הדור הבא

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 30 אפריל 2020, 20:19

אז אם אנחנו מדברים על אירוע שמתרכז כולו בצד ג',מה אתם חושבים שיהיה לנו שם? צריך להביא בחשבון גם מרקטינג של משחקי צד ג',מה שפוסל לדוגמא משחקים כמו COD.

-ACV כמובן,זה ברור לגמרי.
-Watch Dogs Legion אולי? אני חושב שהזכויות מרקטינג אצל סוני,אבל אני לא בטוח.
-הכרזה על באטמן? המרקטינג היה אצל סוני עבור ארקהם נייט אז גם כאן יש סימן שאלה גדול
-סיכוי מאוד גבוה לפיפא,המרקטינג אצל MS
-מזכיר שאין באטלפילד חדש השנה,אז אפשר לשכוח מזה.
-הנה הימור לא שגרתי: הכרזה על רימאסטר של טרילוגיית מאס אפקט- מי ששורץ ב-ERA יודע כנראה ששינובי פלוס מינוס אישר שרימאסטר כזה בדרך וזו יכולה להיות הכרזה חביבה בהתחשב בשורשים של הסדרה,קצת כמו מה שהם עשו עם הרימאסטר של Tales of Vesperia.
-הכרזה על המשחק הארי פוטר אפשרית

זה כל מה שעולה לי בראש כרגע.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 30 אפריל 2020, 20:23

SOM חדש? עברה כבר תקופה מאז הקודם ולפי מה שאני זוכר זו סדרה שדי הצליחה (מבחנתי מערכת הנמסיס מעולם לא לגמרי התחברה, אבל הם היו נחמדים לכמה שעות והשני באמת היה מרשים לפרקים על הסקייל העצום שלו, אם כי אחרי אודיסי זה פחות מרשים. את שניהם לא סיימתי).

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 30 אפריל 2020, 20:35

אני לא זוכר איפה קראתי את זה,אבל אני חושב שמונולית' לא עובדים על משחק ביקום של LOTR,בזמנו היו להם משרות באתר שקשורות ל-SCI-FI אז כמובן שהמחשבה הראשונה שלי ורבים אחרים הייתה מטריקס כי זה IP של וורנר אבל ג'ייסון שרייר הפריך את זה..הם ורוקסטדי די תעלומה כרגע,אבל אני דווקא מהמר שהפרוייקט הבא של רוקסטדי יהיה עם מרקטינג אצל סוני.
אני דווקא חושב שאולי יש מצב שנשמע משהו על Elden Ring,הוא הוכרז שנה שעברה אצל MS ומאז לא ראינו כלום ממנו וקיבלתי את הרושם שהוא קרוס-ג'ן.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 30 אפריל 2020, 20:44

Uncle Pey'j כתב:בשעה טובה,הנה זה סוף סוף:

הייפ!!!

ואני אומר את זה על פאקינג מייקרוסופט מי היה מאמין!?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 30 אפריל 2020, 20:55

Uncle Pey'j כתב:בהמשך לסטרים של MS שבוע הבא,אושר שיהיה מדובר רק בתוכן צד ג' כשצד א' של MS יהיה בזמן אחר בהמשך הקיץ,כנראה במשבצת של E3.. זה די מבאס,נמאס לי כבר מהשתיקה שלהם לגבי היילו אינפיניט.

צריך בפעם הבאה לקרוא עוד לפני שאני קופץ.

פאק איט :x

איזה דור הבא זה בדיוק משחקי צד ג׳ בגרסת PC חזקה. וואו אני ממש רוטט.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 30 אפריל 2020, 20:58

Uncle Pey'j כתב:אני לא זוכר איפה קראתי את זה,אבל אני חושב שמונולית' לא עובדים על משחק ביקום של LOTR,בזמנו היו להם משרות באתר שקשורות ל-SCI-FI אז כמובן שהמחשבה הראשונה שלי ורבים אחרים הייתה מטריקס כי זה IP של וורנר אבל ג'ייסון שרייר הפריך את זה..הם ורוקסטדי די תעלומה כרגע,אבל אני דווקא מהמר שהפרוייקט הבא של רוקסטדי יהיה עם מרקטינג אצל סוני.
אני דווקא חושב שאולי יש מצב שנשמע משהו על Elden Ring,הוא הוכרז שנה שעברה אצל MS ומאז לא ראינו כלום ממנו וקיבלתי את הרושם שהוא קרוס-ג'ן.

וואלה. טוב, בכל מקרה אני חושב שחייב להיות איזה LOTR בפיתוח, ואולי נשמ עליו. קשה לי להאמין שיעזבו מותג עם כזה פוטנציאל אחרי שני משחקים יחסית מצליחים. ועוד עם הסדרה של אמזון שקיימת באופק.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 אפריל 2020, 21:08

הציפיות שלי:
גיימפליי של AC
משהו של רוקסטדי + הצוות השני, או הארי פוטר, רק אחד מהם עם גייפליי
ELDEN RING עם גיימפליי
אולי משהו מהמשחק של AVATAR

זהו בערך...

כל השאר - FIFA ושות' פחות מעניין אותי, אני מקווה שיהיו עוד הפתעות אבל הציפיות שלי פחות בשמיים כי לדעתי שום דבר שם לא יהיה לדור הבא בלבד, ואני מחכה לחשיפות המשחקים האלה יותר מכל, ולדעתי נקבל 2 כאלה רק כשסוני ישחררו קצת.
גם אם מיקרוסופט תחשוף משהו מהמשחקים שלה לדור הבא - בגלל שהם כנראה מיועדים לשנה וחצי ומעלה מהיום - אני ממש בספק אם נראה גיימפליי של משהו כזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 אפריל 2020, 21:11

אוף, זה רק צד ג׳? בכל מקרה, אלה הניחושים שלי:
- AC:V
- אלדן רינג
- סייברפאנק
- פיפ״א
- סינגל מcrossfire x
- dying light 2
- watch dogs 3
- חשיפה מחדש של beyond good & evil 2
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 30 אפריל 2020, 21:15

Aw2! (סתם אני יודע שזה לא יקרה...)
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 30 אפריל 2020, 21:18

פאק, שכחתי מאלדן רינג. ההייפ שלי עלה ברגע מ10 ל100.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 30 אפריל 2020, 21:28

אין לי בעיה עקרונית עם אירוע צד ג׳, אני פשוט יודע שאלו יהיו משחקי קרוס ג׳ן רק בגרסה החזקה יותר אז זה לא מלהיב אותי כמו שלא ילהיב אותי לראות תצוגת גיימפליי של משחק פס4 על PC בהגדרות מקסימליות ועם RT. לא בשביל זה אני מחכה בהייפ שבוע.

כמובן שאם תהיה הפתעה עם תצוגת דור הבא אמיתית מצד ג׳, לא קרוס ג׳ן וללא גרסאות אחרות חוץ מ XSX, PS5 ו PC אז כן יש למה לחכות ולהיות בהייפ אבל הסיכוי לכך די נמוך בהתחשב בזה שצד ג׳ לא עושה דור הבא בשלב כזה.

אגב ג׳ייסון אומר שהחשיפה של הפס5 במרחק של שבועות, זה אומר לפי ההיגיון סוף מאי או תחילת יוני כמו שהכתב שקיאו הביא אמר.

למייקרוסופט כדאי שהאירוע הזה לא יהיה יותר מדי underwhelming אם הם לא רוצים להסתכן בהשפלה במידה וסוני תעשה אירוע חשיפה פרופר לדור הבא שיהיה מלהיב ומרגש באמת מה שיביא להם את ההייפ האמיתי הראשון. זה לא עמדה שהם רוצים להיות בה גם אם יוכלו לתקן קצת מהרושם בהמשך באירוע של הקיץ.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 30 אפריל 2020, 21:37

פשוט צריך לעשות את ההפרדה בין ההייפ לראות כבר משחק דור הבא כלשהו אמיתי כדי להבין מה מצפה לנו, לבין העובדה שכמה משחקים כאלו כבר יהיו בשנתיים הראשונות? מיקרוסופט כבר אמרו שהם בחוץ, סוני בטח יוציאו איזה שניים, לצד ג' אין אינטרס... זהו. אז כן, זו תצוגה שלא תענה על החצי הראשון של ההייפ, אבל זה סוג של תצוגת E3 בהפתעה לחלק מהמשחקים הגדולים של השנה וחצי הקרובות. וזה בטוח נחמד :).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 אפריל 2020, 21:51

מה אתם כאלה doom and gloom? ב2013 כבר ראיתם את ryse, את קילזון, את קוואנטום ברייק, את BF4 ועוד כל כך הרבה דברים. כלומר כן, תמיד יש קרוס ג׳ן שנראה פשוט כמו גרסת הPC, אבל תמיד יש את המשחקים מפוצצי השכל בהדגמות הראשונות.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 30 אפריל 2020, 23:09

BF4 לא היה כזה וואו ביחס ל 3 שראינו על המחשב עוד בדור הפס3. תצוגת דור הבא של EA התחילה לדעתי בסטאר וורס.

ב 2013 לא היה משהו מצד ג' שאפשר להגדיר ממש כדור הבא, כנל 2014 שהיתה השנה מהגרועות בתולדות התעשייה.

הדברים היחידים שהביאו טעימת דור הבא מבחינה ויזואלית לפחות זה הבלעדיים של סוני קילזון ואינפמס והבלעדי של מייקרוסופט עם רייז.

זה בערך מה שסטיק אמר שנקבל גם בפעם הבאה מינוס ה"רייז" של מייק כי הם תומכים בוואן בשנה הראשונה. אז איפה הדום וגלום? נשמע הגיוני.

פשוט יש לנו ציפיות ריאליות לאירוע צד ג' הקרוב, אני אישית כן מקווה שבאירוע של מייקרוסופט של הצד א' נקבל גם הצצה אמיתית לדור הבא גם אם בהשקה לא נקבל מהם משחק דור הבא טהור, הם יהיו מחויבים לתת הייפ עם משהו מרשים באמת בין אם זה פרויקט של עוד שנתיים לפחות או בין אם זה משחק כמו היילו שעבר באמת שדרוג מסיבי בגרסת הדור הבא, הם יספקו את הסחורה הויזואלית לפחות באירוע שלהם. כנל סוני.

אבל במסיבת צד ג'? קשה לבנות על זה, צריך לראות את זה כ chunk של E3 שהוקדם בחודש, גם דניאל אחמד אמר לפני שבועיים שבעקבות הביטול של E3 אנחנו הולכים לראות חלק מהתכנים מוקדם יותר שזה מה שצפוי בשבוע הבא וחלק מהם יידחו למועד מאוחר יותר שזה מה שנראה במסיבת הקיץ של מייקרוסופט.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 אפריל 2020, 23:35

DrKeo כתב:מה אתם כאלה doom and gloom? ב2013 כבר ראיתם את ryse, את קילזון, את קוואנטום ברייק, את BF4 ועוד כל כך הרבה דברים. כלומר כן, תמיד יש קרוס ג׳ן שנראה פשוט כמו גרסת הPC, אבל תמיד יש את המשחקים מפוצצי השכל בהדגמות הראשונות.

כן, אבל אחרי ההייפ של הדור הבא - קשה יהיה להסתפק "רק" בקרוס ג'ן מפוצץ שכל :)
נניח ואנחנו רואים את הבאטמן הבא והוא מדהים כמו הדגמה של UNREAL 5.5 וכל הפזאז... עדיין - אם הוא קרוס ג'ן אז הוא יהיה גם תחת המגבלות שסוף סוף אנחנו נפרוץ... רק מהמחשבה על הקפיצה האדירה של הSSD והמעבד אני מצפה לכל כך הרבה יותר כרגע, שבא לי כבר לראות לפחות משחק אחד כזה קודם כל, להוציא את זה מהמערכת.
עד אז באמת כמו שאמרת - זה יהיה ממש מגניב, בקטע של לראות מה אני אשחק על המחשב בשנה הקרובה.
היחיד שבאמת יש מצב שישנה את זה יכול להיות BG&E, כי הוא צד שלישי ואני ממש לא רואה אותו יוצא לדור הנכחי, והוא בטח מחייב SSD.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 מאי 2020, 00:10

אבל מי אמר שכל מה שיחשף הוא קרוס ג'ן? מה קרה, משחקים חושפים רק חצי שנה קדימה? ב-2021 (מזכיר לכם, 2021 זה עוד 7 חודשים) כבר יצאו מספיק משחקים שהם דור הבא לגמרי. זה בכל דור ככה, תמיד יש המון קרוס ג'ן ותמיד יש גם המון בלעדיים. גם יש לא מעט משחקים שמקבלים גרסאות כפולות. למשל פיפ"א, זוכרים שבפיפ"א 2006 הייתה גרסת פס2 וגרסת 360? היא יצאה אך ורק ל-360 (כי הפס3 לא יצאה בסוף ב-2005) וזה היה משחק שונה לגמרי. זה היה המשחק שנתק את הכדור מהרגל והפך אותו לפיסיקה וב-2007 כבר היה מספיק פוליש בכדי לקרא לו לגמרי הדור הבא. כנ"ל עם נניח NBA2K, כבר ב-2013 שיצא בשיגור של הקונסולות היה מדובר במשחק לגמרי דור הבא ולהגיד את האמת שהוא נראה די אותו דבר היום.

בכל מקרה, כל מה שאני אומר הוא, אולי הכל יהיה קרוס ג'ן ומכוער אבל לאו דווקא. כלומר אתם חושבים שזה הדור הראשון שבו הכל קרוס ג'ן מכוער במשך שנתיים? אני בספק. אגב, גם לגבי MS אני בספק עם כל עניין משחקים ש-100% מהם יוצאים ל-ONE למשך שנתיים. את ההערה הזאת אמרו כבדרך אגב ואמרו אותה בנובמבר 2019, כלומר גם יכול להיות שיש יוצאי דופן וגם יכול להיות שהתקופה הזאת תגמר בכלל בחגים 2021 (גיל שנה של הקונסולות). משחק שיוצא בחגים 2021, זה לגמרי סביר לחשוף משחק שכזה כבר עכשיו, 16 חודשים ליציאה שלו. כלומר פאק, ברור לכם שסוני הולכת כמו תמיד לחשוף עוד כמה שבועות משחקים שיצאו ב-2024, כן? :)

והנה הערכה שלי, פיפ"א 21 הולך להיות עם שיער גולש ומבוסס פיסיקה בגרסת דור הבא, עם קהל מטורף לגמרי ופיסיקה של חולצות על הגוף של השחקנים וזמני טעינה לא קיימים. חשיפה של זה לבד כבר מרגשת לדעתי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 מאי 2020, 00:32

כי הם טוענים שזו תצוגת גיימפליי... וגיימפליי אמיתי לא נראה משום משחק שיוצא ב-2022.
וזה העניין שבגללו אני מצפה ליותר מסוני (ולכן גם כנראה אתאכזב יותר) - אני כן חושב שיהיו להם 2 משחקי דור הבא בהשקה, או אחד, ועוד אחד לא מאוד רחוק ממנו - שינצלו את החומרה בדרך שלא יכלו בדור הקודם... סוני יכולה לחשוף גם משחקים של 2024, ברור, אבל אני לא אסמוך על שום קטע סינמטי של משחק כזה כמו שאסמוך על גיימפליי של משחק השקה או קיץ 2021, אם מציגים לי אותם כרגע :)

וכן, יהיה מגניב לראות גם סתם משחקים ממש ממש יפים והתקדמות בפירוט והאפקטים, אבל אלו לא הדברים שמרגשים אותי ספציפית במשחקי הדור הבא, הם מרגשים אותי בתור מישהו שהולך לקנות מחשב בסוף השנה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 מאי 2020, 02:08

DF עשו סרטון על VRS, למי שרוצה להבין את הטכנולוגיה:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 מאי 2020, 02:27

יוצגו הרבה משחקים בסטרים של יום חמישי:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 מאי 2020, 03:53

אם מיקרוסופט עושה אירוע שלם רק לצד ג', זה אומר שהאירוע יוני שלהם הולך להיות נטו משחקים צד א' ו-ב'? זה אומר שהם מפוצצים בתוכן? זה לפחות מה ששינובי אומר.

אגב, מה אם Starfield יהיה בתצוגה? בת'זדה תמיד עובדת עם מיקרוסופט, הם ביחסים סופר טובים כבר שנים.

אגב, יהיו חדשות על האירוע יוני שבוע הבא:

וגם שינובי אומר שיהיה ל-EA משהו בסתיו, למרות שיכול להיות שהוא מדבר על פיפא דור הבא.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 01 מאי 2020, 13:15

הוא מדבר על רימאסטר לטרילוגיה של מאס אפקט,זה כבר די סוד גלוי בשלב הזה עם כל הטיזינג שהוא עשה לזה,הבנאדם מעריץ ענק של הסדרה ועד כמה שאני יודע פיפא בכלל לא מעניין אותו..רימאסטר של מאס אפקט זה המשחק של EA לסתיו,אני בטוח בזה.
אני רוצה רימאסטר מושקע של כל הטרילוגיה שירוץ על UE 4 עם כל הdlc ואולי אפילו סוג של חבילה אחת גדולה שתכלול את כל השלושה סטייל mcc.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 מאי 2020, 13:24

באסה אם זה כל השלושה, כי אז זה אומר שזה רק רימאסטר ולא ממש רימייק אמיתי.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 01 מאי 2020, 13:28

DrKeo כתב:אבל מי אמר שכל מה שיחשף הוא קרוס ג'ן? מה קרה, משחקים חושפים רק חצי שנה קדימה? ב-2021 (מזכיר לכם, 2021 זה עוד 7 חודשים) כבר יצאו מספיק משחקים שהם דור הבא לגמרי. זה בכל דור ככה, תמיד יש המון קרוס ג'ן ותמיד יש גם המון בלעדיים. גם יש לא מעט משחקים שמקבלים גרסאות כפולות. למשל פיפ"א, זוכרים שבפיפ"א 2006 הייתה גרסת פס2 וגרסת 360? היא יצאה אך ורק ל-360 (כי הפס3 לא יצאה בסוף ב-2005) וזה היה משחק שונה לגמרי. זה היה המשחק שנתק את הכדור מהרגל והפך אותו לפיסיקה וב-2007 כבר היה מספיק פוליש בכדי לקרא לו לגמרי הדור הבא. כנ"ל עם נניח NBA2K, כבר ב-2013 שיצא בשיגור של הקונסולות היה מדובר במשחק לגמרי דור הבא ולהגיד את האמת שהוא נראה די אותו דבר היום.

בכל מקרה, כל מה שאני אומר הוא, אולי הכל יהיה קרוס ג'ן ומכוער אבל לאו דווקא. כלומר אתם חושבים שזה הדור הראשון שבו הכל קרוס ג'ן מכוער במשך שנתיים? אני בספק. אגב, גם לגבי MS אני בספק עם כל עניין משחקים ש-100% מהם יוצאים ל-ONE למשך שנתיים. את ההערה הזאת אמרו כבדרך אגב ואמרו אותה בנובמבר 2019, כלומר גם יכול להיות שיש יוצאי דופן וגם יכול להיות שהתקופה הזאת תגמר בכלל בחגים 2021 (גיל שנה של הקונסולות). משחק שיוצא בחגים 2021, זה לגמרי סביר לחשוף משחק שכזה כבר עכשיו, 16 חודשים ליציאה שלו. כלומר פאק, ברור לכם שסוני הולכת כמו תמיד לחשוף עוד כמה שבועות משחקים שיצאו ב-2024, כן? :)

והנה הערכה שלי, פיפ"א 21 הולך להיות עם שיער גולש ומבוסס פיסיקה בגרסת דור הבא, עם קהל מטורף לגמרי ופיסיקה של חולצות על הגוף של השחקנים וזמני טעינה לא קיימים. חשיפה של זה לבד כבר מרגשת לדעתי.

וואלה צודק שכחתי לגמרי ש 2K יצא בגרסת דור הבא כבר בהשקה, כן ללא ספק זו היתה קפיצה וויזואלית של דור, כולם התחרפנו בזמנו מהטיזרים והטריילרים של הדבר הזה.

אז סבבה יכול להיות שזה באמת יחזור על עצמו שוב עם איזה משחק ספורט ויהיה מגניב אם נראה משחק ספורט עם גראפיקה של הדור הבא במסיבה, כבר נקבל משהו.

חוץ מזה מה עוד היה קיאו? השאר מצד ג׳ היה או קרוס ג׳ן או דור הבא לא מאוד משודרג או מרשים כמו Thief או WD. כאילו צד ג׳ לא יורה באמת את התותחים הכבדים שלו בשלב כזה.

אז חוץ מספורט שהוכחת שבאמת עושה מעבר דורי די מהר גם עם 2K בדור הפס4 וגם עם FIFA בדור הפס3 אני לא בטוח שיש עוד למה לצפות במסיבה שבוע הבא.

צד א׳ זה סיפור אחר, בעלות הפלטפורמה הרבה יותר מחויבות להרשים טכנולוגית ולדחוף את החומרה מצד ג׳ בשלב הזה כי הן חייבות למכור חומרה וזה הכרטיס העיקרי שלהן. צד ג׳ עדיין חושב על הדור הנוכחי יותר מאשר על הבא (גם אם יש חברות כמו יובי שמנסות לשייך את עצמן לדור הבא ושהחליטו לא להוציא יותר משחקים שלא מגיעים גם לדור הבא בהשקה. אבל בשלב כזה זה יותר שיווקי ואסטרטגי כי היא יודעת שזה מביא בוסט חשוב למכירות מאשר טכנולוגי)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 01 מאי 2020, 13:29

DrKeo כתב:באסה אם זה כל השלושה, כי אז זה אומר שזה רק רימאסטר ולא ממש רימייק אמיתי.

אני דווקא חושב שהם ילכו יותר רחוק ממה שאנשים מצפים,בייחוד כי המצב של הסדרה בקנטים אחרי אנדרומדה וביוור באופן כללי נמצאת בנקודת שפל אז הם ירצו להרוויח מחדש את האמון של המעריצים,פלוס EA כבר ראתה שנה שעברה שמשחקי סינגל טובים יכולים לעשות אחלה מספרים עם Fallen Order.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 01 מאי 2020, 13:50

תמונה

אז מה סוני צריכה לדאוג?

למייקרוסופט יש את החומרה החזקה יותר, את התוכנה (מבחינה טכנולוגית, לא משחקים, כמו הרצה לאחור מושלמת ולמשך כל הדורות אחורה ודברים כאלה), את השירותים הטובים יותר (פלוס אומנם עדיף בהרבה מלייב בדרך כלל אבל הדיון הזה כבר הפסיק להיות רלוונטי מרגע שגיימפאס נהפך למפלצת) ואולי גם במשחקים יתנו פייט?

אם זה באמת יהיה המצב אז מהם בכלל הקלפים של סוני? אשכרה ינצחו בגלל brand ועל המותגים הבלעדיים שלהם לבד?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 32 אורחים