נושא הדור הבא

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

Re: נושא הדור הבא

הודעהעל ידי swym » 06 מרץ 2020, 21:23

האמת היא שכבר היום הquick resume בקונסולה הוא תענוג. יש לי ssd מהיר במחשב, ואני עדיין מעדיף הרבה פעמים לחזור בשניות למשחק האחרון שהפעלתי בps4 מאשר לחכות במחשב עד שAssassins Creed או Civilization VI יואילו בטובם להעלות את עצמם (ואז עוד לטעון את השמירה האחרונה) .
אם זה באמת יעבוד כמו שצריך בין שני משחקים לפחות, זה בכלל יהיה קילר אפ מטורף.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 מרץ 2020, 22:41

אלכס בטליה מ-DF מתחיל להתאפס על עצמו ומצטרף למחנה "ה-XSS לא תגביל את היכולת הגרפית של הXSX" :)

I am starting to come around to the conclusion that lockhart will not limit the "graphical" quality of games on the Xbox Series hardware, especially as our tests have shown witha theroetical 4TF GPU. If you can just scale resolution, then it is the exact same thing you have on PC where an RTX 2080Ti can run games at 4K while a 1660/RTX 2060 or so does it at 1080p. Same graphical effects and everything. It only makes sense.

I see no reason why an exclusive XSX + Lockhart game would look worse than one designed around 9.2 TF GPU elsewhere. It should look better, and then just have lockhart be quarter res or a bit more depending upon what is the greatest limiting factor on the GPU.

Xbox One though? Yeah that can definitely limit game ambitions unless we are looking at games that look or run dramatically differently. Kind of like Battlefield 3, Far Cry 3, or Crysis 3 last gen.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 מרץ 2020, 17:13

אחרי שgdc בוטלה, מיקרוסופט העבירה את כל ההרצאות שלה לאונליין. ב18 למרץ הם יעבירו סטרים על הxsx אז יש סיכוי למידע חדש. באותו יום גם יהיה סטרים על ״מה חדש בDX״ וזה כולל DXR.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 מרץ 2020, 17:28

הבנתי שיהיה גם ב-17 וגם ב-18. לא מצפה להמון מהדור הבא שם, אבל הלוואי.
ומה לעזאזל עם סוני?! שום דבר, שקט מוחלט...
אני מהמר עכשיו שהם יכריזו ב-5.5, סתם בגלל שזה תאריך מתבקש :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 מרץ 2020, 18:22

Laskin כתב:הבנתי שיהיה גם ב-17 וגם ב-18. לא מצפה להמון מהדור הבא שם, אבל הלוואי.
ומה לעזאזל עם סוני?! שום דבר, שקט מוחלט...
אני מהמר עכשיו שהם יכריזו ב-5.5, סתם בגלל שזה תאריך מתבקש :)

כן, יש להם רבה הרצאות בלו״ז. אבל ב-18 יש את השתיים שציינתי שיכולות להיות מקור טוב לחדשות :)

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 16 מרץ 2020, 14:45

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 16 מרץ 2020, 14:50

וואלה,קיאו,קלעתי בול עם הgpu!
והתדר של הcpu..וואו. הxsx פשוט מפלצת.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 מרץ 2020, 16:15

הולי שיט איזו מפלצת! מייקרוסופט שיחקו אותה בענק.

רק שורה אחת לא אהבתי ב sheet שהם שיחררו ואני מקווה שזה יותר PR מאשר הכרח, השורה של Target: 4K 60FPS-120.

שוב, סתם חשש קטן אבל זה נשמע מזה כאילו האקס בוקס החלשה תקבע את הטון והתפקיד של ה XSX זה להיות כמו ה X הנוכחי, לקחת את המשחק של הקונסולה החלשה וללהריץ אותו ב 60 פריימים לפחות וב 4K, מבחינתי זה טארגט שטומן בחובו הרבה הרבה הפסדים של משאבי חומרה שילכו על רזולוציה ופריימרייט ואני מקווה שזה רק משהו של ההתחלה ובהמשך משחקים על ה XSX כן ירדו ל 30 פריימים וגם ברזולוציה מתוך מטרה לסחוט את המיץ של החומרה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 מרץ 2020, 17:35

אם אנחנו מדברים על שפשוף אגו עצמי, שים לב לתחזית זיכרון שלי מ2019:
DrKeo כתב:- 16GB של GDDR6 במהירות 14Gbps על באס 320-ביט שנותנים 560GB/s ל-10GB הראשונים ו-336GB/s ל-6GB הנותרים. 13GB למשחקים, 3GB ל-OS.
- SSD במהירות 2GB/s.

וזה מהספק הסופי של MS:
Memory Bandwidth 10GB @ 560 GB/s, 6GB @ 336 GB/s

ואני לוקח בעלות מלאה על זה, אפילו ב-Era אף אחד לא תאם צפיות עם התחזית זיכרון המפוצל מהירות שלי :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 מרץ 2020, 18:15

עוד לא נכנסתי, אבל כרגע אושר רק 1TB?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 מרץ 2020, 18:48

הספק הרשמי:
8x Cores @ 3.8 GHz (3.6 GHz w/ SMT) Custom Zen 2 CPU
GPU 12 TFLOPS, 52 CUs @ 1.825 GHz Custom RDNA 2 GPU
Die Size 360.45 mm2
Process 7nm Enhanced
Memory 16 GB GDDR6 w/ 320b bus
Memory Bandwidth 10GB @ 560 GB/s, 6GB @ 336 GB/s
Internal Storage 1 TB Custom NVME SSD
I/O Throughput 2.4 GB/s (Raw), 4.8 GB/s (Compressed, with custom hardware decompression block)
Expandable Storage 1 TB Expansion Card (matches internal storage exactly)
External Storage USB 3.2 External HDD Support
Optical Drive 4K UHD Blu-Ray Drive
Performance Target 4K @ 60 FPS, Up to 120 FPS

וליתר דיוק, הקונסולה 12.15TF.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 16 מרץ 2020, 19:36

סיימתי לצפות בשני הסרטונים של DF וקודם כל לפני הכל,איזה כיף ש-DF בכלל קיימים,פשוט הערוץ שאני הכי נהנה ממנו ושאפו להם על על הסיקור המעמיק וההשפעה שהם הגיעו אליה ש-MS מוכנים להזמין אותם לקודש הקודשים של ה-R&D של אקס בוקס.
לגבי החומרה-בסך הכל,אני סופר מרוצה,אני שמח ש-MS הלכו פה על כל הקופה (טוב,כמעט ואני אציין למה לדעתי זה 95% מה שרציתי ולא 100):
CPU- התפלאתי לטובה שהם מאפשרים בחירה בין 3.8GHZ בלי SMT ל-3.6 עם SMT,בשני המקרים מדובר בתדרים מרשימים מאוד והרבה מעבר למה שהעזתי לקוות לפני שנה. קצת חבל לי שאין התייחסות לעניין ה-L3 Cache כי מהגודל המפתיע קצת של ה-SOC אני מניח שכנראה נעשה שם חיתוך כלשהו,אבל עדיין,מקווה לטעות ושבאמת נקבל 32MB ולא 8.
GPU- מפלצת :) ואפילו טיפה יותר מפלצת ממה שחשבנו כי המספר המדויק הוא קצת צפונית מ-12TF ומגרד את ה-12.2. שמחתי לשמוע שריצ'ארד הופתע מכמה פיתרון ה-RT של AMD ל-MS שלם ושאפתני ממה שהוא ציפה לו וכמובן RDNA2 נשמעת כמו שיפור רציני מבחינת פיצ'רים חדשים כמו mesh shaders ושיפורי היעילות המתבקשים. באמת לא יכולתי לקוות ליותר טוב מזה.
ושאלה לקיאו- אני מניח שהעובדה ש-MS בחרו ללכת על תדר יותר גבוה ממה שאתה ו-ERA ציפו לו על חשבון CU היא חיובית לא? אם אני זוכר נכון,בעבר אמרת שתדר גבוה יכול גם לתרום לאלמנטים אחרים ב-GPU.
RAM- האמת? קצת באסה,עם 16GB כבר השלמתי אבל באמת קיוויתי שהם יעשו שימוש בצי'פים המהירים יותר של סמסונג (18.0Gbp/s) ויתנו רוחב פס אחיד למפתחים של 576GB/S,הפיתרון שהם בחרו בו לא נשמע נוראי,זה לא מקרה פס3 בשום צורה,אבל הוא כן נשמע..איך להגיד? לא מאוד נוח למפתחים,בטח לא בהשוואה לגישת הישר ולעניין של CPU מהיר בטירוף ו-GPU מהיר בטירוף בתדר קבוע ובלי כאבי ראש. מה שכן,נחמד שבסוף 13.5GB זמינים למפתחים ולא 13,מי יודע,אולי MS תשחרר עוד חצי ג'יגה בהמשך.
SSD- ה(סוג של) אכזבה השנייה שלי- בהשוואה ל-XBX,מהירות ה-R/W היא שיפור הזוי לחלוטין אבל בהשוואה ל-SSD מודרני של סמסונג? לא משהו בכלל,פשוט סתם מהירות סטנדרטית מינוס של Nvme SSD. הניחוש שלי הוא שהם היו חייבים להוריד את המהירות משמעותית,כי למרות שיש להם קונטרולר שתומך מהירויות PCIE 4.0 הם היו חייבים לשמור על ביצועים קבועים ולהימנע מ-Thermal Throttling שנפוץ מאוד בפיסי. בכל מקרה,נשמע שכל האופטימיזציה שלהם מסביב די מחפה על ה-Raw speed המאכזב טיפה,אבל באמת טיפה.

מה אנחנו עדיין לא יודעים?לא דברים מאוד משמעותיים,אבל עדיין הייתי שמח לדעת לדוגמא באיזה תקן WI-FI ה-XSX תומכת או מה המהירות של שלושת פורטי ה-USB כי להגיד USB 3.2 למישהו קצת מכיר את הבלגן שהארגון שאחראי על הגדרת התקנים של USB זה על גבול עלבון לאינטילגנציה :) אני צריך לדעת אם מדובר ב-USB 3.2 Gen 2 Superspeed או במשהו ישן יותר כמו USB 3.2 Gen 1,שהוא בעצם USB 3.1. אגב,אם תשימו לב באחד הסרטונים,ה-Spec Sheet שהם קיבלו כולל כנראה את המידע הזה אבל הם עשו קאט לפריים הבא לפני שהספקתי לראות הכל.. אוף.

תאימות לאחור- MS קובעת פה סטנדרט,וגם אנשים שילכו על הפס5 חייבים להם תודה,כי סוני תהיה חייבת להיצמד לסטנדרט הזה. אין לי שום ספק ש-TLOU2 ודומיו הולכים לקבל שיפורים לפס5,ובחינם. עידן הרימאסטרים די נגמר למעשה,שימו לב שאמרתי רימאסטרים,ולא רימייקים.

בסך הכל,אני כל כך מרוצה מהגישה הפתוחה של MS בינתיים,בייחוד עכשיו כשהמצב בעולם חרבנה ואיזה כיף שיש משהו כזה להרים קצת את המצב רוח ולחכות למשהו נחמד בעתיד. עוד סיבה שאני מניח שיש להם כל כך הרבה ביצים עם ה-XSX ופיל סוג של מתנהג כמו טווס בתקופה האחרונה היא שהם כנראה יודעים מה יש לסוני,והם יודעים שאין לה את מה שיש להם.
אני עדיין חושב שסוני כנראה תהיה מובילת השוק,אבל זה לא יהיה בשום מצב דור נוק-אאוט כמו הנוכחי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 מרץ 2020, 19:45

אז 2 שאלות, אחרי שהבנתי את פתרון הנפח כבר:

1. מה בדיוק פתרון הRT שלהם? יש פירוט מדוייק?

2. מה הערכת המחיר המעודכנת? יש סיכוי כלשהו שזה יהיה 400 דולר או שאנחנו בטוח ב-500?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 מרץ 2020, 19:45

בבלוג של אקסבוקס דברו על השדרוג של גירס 5 שהם עשו תוך כמה שבועות:
- המשחק רץ ב100fps 4k, הצוות מכוון במולטי ל120fps.
- המשחק רץ בהגדרות אולטרה של המחשב.
- יש אלמנטים באיכות גבוהה מהמחשב (למשל יש 50% יותר חלקיקים על המסך מהמחשב באולטרה).
- יש RT ל-contact shadows ולהצללה עצמית של דשא וצמחיה.
- הפאטצ׳ xsx של המשחק יהיה זמין בשיגור של הxsx.

דמו טכני של ה-quick resume, המצב השהיה של משחקים מרובים:

בנוסף מיקרוסופט מאשרת שבכותרי bc יהיו:
- רזולוציות גבוהות יותר.
- fps גבוה יותר.
- איכות תמונה גבוהה יותר (אני משער AFx16?).
- זמני טעינה מהירים יותר.

ודמו זמני טעינה (ספויילר - 9 שניות לעומת 49 שניות):

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 16 מרץ 2020, 19:48

Laskin כתב:אז 2 שאלות, אחרי שהבנתי את פתרון הנפח כבר:

1. מה בדיוק פתרון הRT שלהם? יש פירוט מדוייק?

2. מה הערכת המחיר המעודכנת? יש סיכוי כלשהו שזה יהיה 400 דולר או שאנחנו בטוח ב-500?

1. הוא דווקא כן ירד שם לחלק מהפרטים,אבל לא מאוד לעומק,הוא כן ציין והדגיש שזה הרבה יותר robust ממה שהוא ציפה לו. אני מניח שאלכס בטליה מהצוות שלהם שדי סוגד ל-RT כבר יעשה וידאו מקיף יותר רק על זה :)
2.אני אומר בביטחון כמעט מלא שאין שום מצב בעולם לפחות מ-500 דולר עם כאלו Specs,שום מצב. אני בכל אופן מהמר על 500.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 מרץ 2020, 19:53

בנוגע ל-RT, הילד רק נרדם אז לא הספקתי לצלול. בנוגע למחיר, אני שם כסף שלא משנה כמה הפס5 עולה, זה המחיר של הxsx.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 16 מרץ 2020, 20:02

תיראו עם כל ההתלהבות, ההשקה מתוכננת יותר קרוב לקריסמס
יש עוד הרבה זמן ,וחומרת מחשבים מתפתחת כל הזמן
גם לא ברור כמה הקורונה תשפיע על ההשקה ועל המחיר
זה בעיה עולמית ,ויקח זמן לראות מה קורה עם זה

אישית אני חושב שהמחיר השקה יהיה 500 דולר
אבל יתנו כמה חודשי גימפאס

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 מרץ 2020, 21:13

זה קצת פוסט הקאה שאני כותב בזמן צפיה ב-DF, מקיא מחשבות רנדומאליות.
---------------------חומרה--------------------------
- למפתחים יש 7 ליבות זמינות כי 1 מוקדשת ל-OS, אפשר לבחור בין מצב עם ת'רדים או בלי ת'רדים כשעם ת'רדים כל ליבה היא 3.6Ghz ובלי ת'רדים כל ליבה היא 3.8Ghz. אני משער שזה נועד למעבר מהיר מהדור הקודם, הרי כל המנועים בנויים ל-8 ליבות ללא ת'רדים, אז מנועים יתחילו את דרכם ללא ת'רדים ב-3.8Ghz ולאט לאט יעשו מעבר לאורך הדור למצב עם ת'רדים ב-3.6Ghz.
- 56CU על הצ'יפ (כמו בדליפת גיטהאב) אבל 52CU פעילים. מהירות השעון היא 1825Mhz שזה נותן לנו 12.155TF. זה כמובן סטאפ עדיף על 56CU ב-1700Mhz שדברנו עליו בעבר.
- הזיכרון הוא 16GB שאפשר לחלק אותו לשתי מהירויות, ה-10GB הראשונים הם 560GB/s וה-6GB הנותרים הם 336GB/s. הסיבה למהירויות השונות היא החלוקה לשבבים בגדלים שונים, כלומר אם מיקרוסופט היו עושים זיכרון אחיד עם 20GB, כל הזיכרון היה 560GB/s. בניגוד לשמועה, רק 2.5GB מוקדש ל-OS כך שיש למפתחים 10GB של זיכרון ב-560GB/s ו-3.5GB של זיכרון ב-336GB/s.
- אין ליבות Tensor.
- מקירוסופט הוסיפה תמיכה ב-FP16 (שיש כבר לפס4 פרו אגב), ל-INT8 ו-INT4 (שקיים כרגע רק בסדרה 2000 של NVIDIA). ספציפית INT4 זה נהדר לאלגוריתמי AI, כלומר כל מני DLSS למניהם. הקונסולה מגיעה ל-97TOPS בפעולות INT4.
- תמיכה ב-DXR1.1. כרגע הכרטיסים של NVIDIA הם 1.0 אבל תמיכה ב-1.1 לא דורשת חומרה חדשה, כלומר גם כרטיסי 2000 של NVIDIA יהיו DXR 1.1 ברגע שNVIDIA תוציא להם עדכון מתאים בדרייברים.
- על פי MS יכולות ה-RT של ה-XSX מקבילות ל-13TF אם ה-RT היה רץ לא חומרתית. כלומר ה-XSX עושה במקביל בחומרה נפרדת RT בסדר גודל שהיה דורש GPU מסוג RDNA2 עם 13TF. אז דמיינו את הצורה שבה הם מתארים את זה ככה - יש ל-XSX עוד GPU בכוח 13TF שכולו משמש ל-RT. זה כמובן דמוי, אין GPU נוסף אלה רכיב של סוג של ליבות RT, כמו אצל NVIDIA, שעושה את הטרוורסיה של ה-RT ובודק התנגשויות של קרניים. אני משער שזאת דרך מסויימת לתאר כוח של RT, כמו ש-NVIDIA משתמשת בגיגה קרניים.
- מיקרוסופט נותנת גישה ל"ברזלים" של הליבות RT, יותר מאשר DXR במחשב.
- עוד פיצ'ר ש-AMD גנבה ל-NVIDIA, מאש שיידר. אף משחק עדין לא משתמש בזה אם אני זוכר נכון, אבל מה שפיצ'ר שכזה יכול לעשות הוא לשים כמות הזויה של פוליגונים על המסך בלי לאמץ את ה-CPU. זה טק דמו של NVIDIA בנושא:

- יש צ'יפ לעיבוד RT לסאונד, אקוסטיקה וכו'.
- ה-APU של ה-XSX נבנה כך שהוא יתאים גם ל-XCLOUD. ה-CPU יודע לתמוך ב-4 אינסטנסים מקבילים של משחקים שרצים. כלומר אם מישהו ירצה לשחק במשחק של ה-S, ה-XSX יוכל לספק לארבעה אנשים במקביל את גרסת ה-S של המשחק. כלומר ה-XSX מסוגלת להריץ 4 משחקי ONE S במקביל ולספק אותם לארבעה אנשים שונים בעולם דרך XCLOUD. מעניין אם הפיצ'ר הזה יגיע גם לקונסולה הביתית ולתת לאנשים להזרים משחקים בכל הבית דרך קונסולה אחת.
- ה-SSD הוא 2.4GB/s כשיש למיקרוסופט דחיסת חומרה שדוחסת פי 2. כלומר אחרי שדוחסים ופותחים את המידע ה-SSD בעצם מעביר 4.8GB/s של מידע.
- יש ב-SOC אזור מיוחד שנועד לדיקומפרסיה של מידע בקצב של 6GB/s. במקום שידרשו 5 ליבות ZEN 2 מלאות לפרסס מידע במהירות הזו, הפיתרון של MS צריך רק 10% של ליבה אחת בודדת. בשילוב עם פיתרון חדש של MS, זיכרון וירטואלי למשחקים, שנקרא direct storage, למפתחים יש בעצם גישה לעד 100GB של נכסים על ה-SSD כאילו שהיו בזיכרון.
- יש חריץ הרחבה שמכניסים אליו כרטיס זיכרון עם NVMe בפנים, בעצם כמו כרטיסי הזיכרון של פעם. מיוצר על ידי SEAGATE.
- אפשר לחבר HDD חיצוני דרך חיבור USB 3.2 וממנו אפשר לשחק משחקי BC או לאכסן אבל לא לשחק משחקי XSX.
- Quick Resume לוקח בערך 5-6 שניות, אבל זה לכותרי BC ויש מצב שזה יקח יותר זמן לכותרים של XSX.
- הלאג של 8ms שיש לשלטים במינימום ירד ב-XSX ל-2ms. אם מחברים את השלט עם חוט לקונסולה המעבר מידע הוא "מידי" וחותך גם את ה2ms הללו.

-----------------BC-------------------------------
- הקואליציה עשתה פורט של גירס 5 תוך שבועיים.
- כל ההגדרות עברו לאולטרה של ה-PC והוספו על גבי זה צללי מגע (אני משער מבוססי RT) ו-GI חדש מבוסס RT אבל מבוסס מרחב מסך.
- סרטוני המעבר עברו מ-30 ל-60 פריימים.
- פורט תוך שבועיים שלא עבר אופטימיזציה כלל כבר הביא ביצועים של 2080RTX להגדרות דומות ב-PC. הקואליציה אפילו לא העבירה את ה-RT לליבות RT עדין, ה-XSX הוא לגמרי צפונית ל-2080RTX ואולי אפילו בצורה משמעותית.
- SOD 2 עולה ב-XSX ב-8.5 שניות לעומת 35.3 שניות לעומת ה-X (ואם אני זוכר נכון ה-S בכלל קרובה ל-50 שניות) בלי שום התאמה ל-XSX, ככה בטבעיות במצב BC רגיל לגמרי.
- לא כל המשחקים יתמכו בזה, אבל משחקי BC יוכלו לרוץ ב-4K ללא התערבות המפתחים. אבל זה כן דורש QA מהצוות BC של MS כך שרק כותרים נבחרים ירוצו ב-4K על ה-XSX, בערך כמו RDR1 על ה-X.
- יש ל-XSX מערכת שמשדרגת משחקים ישנים עם HDR אוטומטית, ללא התערבות המפתחים. הדגימו ל-DF את זה עם היילו 5. המערכת מבוססת על ML. הפיצ'ר הזה הוא ברמת ה-OS, יעבוד בכל משחק וכך בעצם כל משחק מהאקסבוקס המקורית ב-2001 ועד משחקי ONE לא תומכים, כולם יתמכו ב-HDR.

וזה השלט החדש, פאק כמה זה משעמם:
תמונה

וגירס 5 בגרסת הXSX מול ה-X:
תמונה

אה כן, ומי שמפעיל את הטוויטר של XBOX צריך לקבל פרס:

וככה נראה כרטיס זיכרון של XSX של 1TB:

Uncle Pey'j כתב:ושאלה לקיאו- אני מניח שהעובדה ש-MS בחרו ללכת על תדר יותר גבוה ממה שאתה ו-ERA ציפו לו על חשבון CU היא חיובית לא? אם אני זוכר נכון,בעבר אמרת שתדר גבוה יכול גם לתרום לאלמנטים אחרים ב-GPU.

כן, אולי אפשר להגיע למספר TF זהה עם ערבוב שונה של CU ותדרים, אבל ככל שהתדר גבוה יותר ה-GPU יהיו חזק יותר. צריך לזכור שתדר שעון זה משהו שמחלחל בכל ה-GPU, על כל חלקיו, בזמן שספירת TF זה אך ורק התיחסות למספר ה-CU, אבל יש חלקים שהם מחוץ ל-CU. סתם לדוגמה, ROPS. יש ל-XSX סה"כ 64 ROPS ואם התדר הוא 1825Mhz אז ה-ROPS יהיו מהירים יותר מאשר אם התדר היה 1700Mhz. אז כן, לא הבדל תהומי, אבל סה"כ הקונסולה תהיה מהירה יותר מ-52CU ב-1825Mhz מאשר 56CU ב-1700Mhz.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 16 מרץ 2020, 23:00

והנה היא,האנקונדה ;) :
תמונה
ויש גם את זה:
תמונה

ושוב,סחתיין על MS,אני תמיד תיכננתי לרכוש את הפס5 וה-XSX ביום ההשקה ושמרתי כסף בצד במיוחד עבורן אבל לא ממש הייתי בטוח אם אני באמת אלך על מה שקראתי לו בזמנו סקארלט בהשקה אבל אוהב הטכנולוגיה שבי פשוט לא יכול לעמוד בפני הישג הנדסי מרשים כזה :) פלוס,ה-XSX די משפיל את הפיסי הנוכחי שלי אז גם ככה אני לא אוכל להינות כמו שצריך ממשחקי נקסט-ג'ן בלעדיו.. אז בהנחה והכסף הזה לא ישמש עוד שבועיים לאוכל :lol: אני מתכנן על שתיהן במקביל.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 16 מרץ 2020, 23:54

כל הטכנולוגיה היקרה שהם הצליחו לדחוף לקופסא המרשימה הזאת ודווקא את החיבור אופטי הם חתכו? מוזר, בתמונות של הפרוטוטייפ שדלפו לפני איזה חודש-חודשיים דווקא היה חיבור כזה.

מאחר והחיבור hdmi in במערכת שלי מקולקל אני אצטרך להסתמך על ה passthrough של הטלוויזיה שאני יקנה וזה קצת מלחיץ כי לך תדע איך ואם זה יעבוד. זאת כנראה בעיה די נישתית אבל אם השתעשעתי ברעיון לקנות אקס בוקס במקום מחשב גיימינג השטות הזאת יכולה להיות דיל ברייקר עבורי, אני לא יכול לוותר על סראונד.
למרות שבעצם סביר להניח שיש לא מעט אנשים עם אוזניות עם חיבור אופטי ככה שלא ברור לי למה לא לתמוך בו. אני מקווה שלפחות סוני ישמרו את החיבור legacy הזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 מרץ 2020, 00:37

idan כתב:כל הטכנולוגיה היקרה שהם הצליחו לדחוף לקופסא המרשימה הזאת ודווקא את החיבור אופטי הם חתכו? מוזר, בתמונות של הפרוטוטייפ שדלפו לפני איזה חודש-חודשיים דווקא היה חיבור כזה.

מאחר והחיבור hdmi in במערכת שלי מקולקל אני אצטרך להסתמך על ה passthrough של הטלוויזיה שאני יקנה וזה קצת מלחיץ כי לך תדע איך ואם זה יעבוד. זאת כנראה בעיה די נישתית אבל אם השתעשעתי ברעיון לקנות אקס בוקס במקום מחשב גיימינג השטות הזאת יכולה להיות דיל ברייקר עבורי, אני לא יכול לוותר על סראונד.
למרות שבעצם סביר להניח שיש לא מעט אנשים עם אוזניות עם חיבור אופטי ככה שלא ברור לי למה לא לתמוך בו. אני מקווה שלפחות סוני ישמרו את החיבור legacy הזה.

מה הבעיה? אם אתה קונה טלביזיה חדשה יהיה לה ARC ב-1000%.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 17 מרץ 2020, 01:00

זה שיהיה לה arc אני יודע, השאלה אם הוא גם יעבוד.
ממה שאני מבין passthrough של dolby ו dts בטלוויזיות זה לא הדבר הכי אמין וגם אם פועל יכול להגיע עם latency ככה שחיבור אודיו ישיר, שהוא גם סוג של תעודת ביטוח, היה יכול להיות נחמד.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 מרץ 2020, 14:13

It's on!

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 מרץ 2020, 14:16

גדול!
מעניין מאוד, והיום/מחר יש גם למיקרוסופט סטרימינג. יהיה ממש מעניין לראות אם סוני יפתיעו עם דברים משלהם.
דווקא עכשיו כשיודעים שלמיקרוסופט יש את אותו השלט בערך - הייתי חוגג על זה, אבל כנראה שזה יעבוד טוב יותר אחרי שיתנו לכתבים לנסות אותו בהמוניהם.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 מרץ 2020, 14:19

מעניין איך סוני יצליחו להציג חומרה נחותה יותר מהתחרות בצורה שתעורר התלהבות ועניין.

זו חתיכת מלכודת PR, איך אתם חושבים שסוני תתמודד עם הפיל הזה שבחדר?

הם היו צריכים לעשות חשיפה מלאה ראשונים כנראה כדי להמנע מזה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 90 אורחים