נושא הדור הבא

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: נושא הדור הבא

הודעהעל ידי bling » 28 יוני 2019, 21:41

תהנה מהחגיגה, יעברו שנים עד שזה יקרה שוב :evil:

בעניין השאלה - בטח, אולי לא היילו ופורצה (למרות שאני אוהב רכבים במציאות, משום מה בגיימינג אני לא מתחבר, מצד שני בפורצה הורייזון שכולם אוהבים בחיים לא שיחקתי ואולי גם אני אכנס לזה) אבל גירס ואולי מותגים חדשים שהולכים לקום עכשיו עם כל הרכישות.

זה קטע, אפילו ממני מייקרוסופט יוכלו לאסוף כסף בפוטנציאל. כל הפרמטרים הישנים של מדידת הצלחה לקונסולה כמו מספר יחידות שנמכרו הולכים להפוך ללא רלוונטיים במיוחד, ההצלחה תמדד כרגיל בדוחות הרבעוניים אבל הפעם היא לא בהכרח תהיה מורכבת מכמות המכירות של החומרה ויכול להיווצר מצב שסוני מוכרת עוד 100 מיליון חומרות ומייקרוסופט עושה לא פחות כסף מהם למרות שמכרו רק 60 מיליון פלוס שירותים שונים שמדפיסים להם כסף.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 יוני 2019, 21:46

צריך כמובן לראות איך הxcloud יעבוד, חשבתי שאתם שואלים מה היתרון לעומת לקנות קונסולה.
אני מקווה בשביל מיקרוסופט שזה יהיה מהיר ומרשים לפחות כמו ההדגמות של סטאדיה, עם הקטע של מכל מכשיר וכו׳, ואז באמת לא אראה יתרון מלבד כמובן הקטע של יוטיוב שבעיניי הוא קטע ממש מגניב ויעזור להם מאוד למשוך קז׳ואלים שבטח לא שמעו או יתעניינו מדי בשירותים אחרים בשלב ראשון

אני לא אצטרף לשירות לפני שיהיה לי חיבור ממש מהיר, אני פשוט ארכוש את המשחקים הבלעדיים שלהם בחנות של מיקרוסופט או שאעשה גיימפאס, אבל אני פחות בקטע של שירותים כאלה נכון לעכשיו כי אני לא בשלב בחיים שזה בהכרח ישתלם לי

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 28 יוני 2019, 22:11

לאסקין מה הקטע של יוטיוב וסטאדיה שממש מגניב?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 יוני 2019, 22:25

יש משהו בסוג שירותים כמו גיימפאס שיכול לשנות את הצורה שעושים משחקים. מה אם במקום לעשות AAA ענקי כל 4-5 שנים האולפנים של מיקרוסופט יעשו חוויות שונות בידיעה שהמשחק מגיע לגיימפאס והוא לא צריך להמכר ב60$. נגיד חוויות סינגל סופר מושקעות של שעתיים למשל, סוג של משחק שאין לו באמת זכות קיום כרגע במודל של מכירת משחקים אבל יכול להתקיים במנוי שכזה.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 יוני 2019, 10:05

bling כתב:לאסקין מה הקטע של יוטיוב וסטאדיה שממש מגניב?

כל הקטע הזה שאתה יכול לצפות בסרטון ואז בלחיצת כפתור (עפ״י ההבטחות וההדגמות) פשוט לקפוץ לאותה נקודה, ולנסות בעצמך...
אני למשל אוהב לצפות באנשים משחקים במשחקים שאין לי סבלנות אליהם ולפעמים פתאום יש קטע מגניב (נגיד סט פיס) שאני אשמח דווקא לחוות בעצמי, הזמינות של זה, בשיתוף עם העובדה שיש מליונים על מליונים שפשוט מעבירים את הזמן ביוטיוב במקום לשחק - זה לדעתי שילוב מנצח.
אני לא יודע אם יצליחו אבל הפוטנציאל שלהם בעיניי משמעותית הכי גדול, עבור קז׳ואלים (בתור התחלה).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 יוני 2019, 16:47

Laskin כתב:
bling כתב:לאסקין מה הקטע של יוטיוב וסטאדיה שממש מגניב?

כל הקטע הזה שאתה יכול לצפות בסרטון ואז בלחיצת כפתור (עפ״י ההבטחות וההדגמות) פשוט לקפוץ לאותה נקודה, ולנסות בעצמך...
אני למשל אוהב לצפות באנשים משחקים במשחקים שאין לי סבלנות אליהם ולפעמים פתאום יש קטע מגניב (נגיד סט פיס) שאני אשמח דווקא לחוות בעצמי, הזמינות של זה, בשיתוף עם העובדה שיש מליונים על מליונים שפשוט מעבירים את הזמן ביוטיוב במקום לשחק - זה לדעתי שילוב מנצח.
אני לא יודע אם יצליחו אבל הפוטנציאל שלהם בעיניי משמעותית הכי גדול, עבור קז׳ואלים (בתור התחלה).

אתה תראה סט-פיס שנראה לך מגניב, תלחץ על הכפתור כדי לשחק בו ואז יקפוץ לך חלון עם פייפאל שדורש ממך 60$ :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 יוני 2019, 17:12

לא אם הוא ברשימת המשחקים של המנוי

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 29 יוני 2019, 17:29

המנוי שכרגע מכיל משחק ב"עד" 4k ודסטיני 2..אה הא.. הייתי לגמרי סומך על זה.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 יוני 2019, 17:36

לצערנו נראה שהמנוי הוא סוג של ps+, לא gamepass. אם זה היה סוג של gamepass אז נכון, אולי זה היה אחד מה100+ משחקים שהספריה שלך. אם זה סטייל ps+? כנראה שגם אחרי חודשים הספריה שלך תהיה קטנה מדי בכדי להכיל את המשחק הזה. כלומר כל הקטע של הגישה המידית מגניב, אבל צריך לבנות חתיכת זפקיב כדי לישם אותו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 יוני 2019, 14:43

לפי התגובות שלכם או שאתם חושבים שגוגל מטומטמים או שאתם חושבים שהמנויים הפוטנציאליים מטומטמים... אם הם לא יציעו שירות טוב מספיק אז אנשים לא ימהרו להצטרף וזה יהיה כשלון... לדעתי זה לא מה שהולך לקרות עם הפרוייקט הזה. כמו שכבר אמרתי - כנראה שיהיו הרבה חבלי לידה, וגם לא כל מי שירצה יוכל להצטרף (רק מדינות מסויימות וגם שם אני מניח שלפחות חצי מהתושבים לא יקבלו שירות טוב מספיק על ההתחלה), אבל עם הזמן לי אישית אין הרבה ספק שזה כן יתרומם ויהיה מתחרה של ממש בשירותי המנוי הפופולריים האחרים.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 30 יוני 2019, 14:46

אני יותר מאשמח לטעות, אבל אין לי הרבה ספק שתוך גג 5 שנים השירות הזה נסגר.
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 יוני 2019, 14:56

תעביר להתערבויות!!! :D

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 יוני 2019, 15:23

אני לא חושב שהם מטומטמים אבל אני כן חושב שגוגל מרימים שירותים בהרבה רעש ובסוף הם נסגרים כי אם הם לא מתפוצצים בהצלחה מסחררת גוגל ממהרת לזרוק אותם לזבל. בדרך כלל השירותים שלהם לא דורשים השקעה ממני הלקוח, לרוב זה רק להוריד אפליקציה. אבל כאן אני קונה משחקים ב-60$ כל אחד ואם לגוגל ימאס, כל הכסף שלי ירד לזבל. אותי אישית זה מפחיד ואם בסוף השנה גם XCLOUD מתחיל לפעול בבטא, אני מרגיש יותר בנוח לקנות עותק של משחק ל-XCLOUD שאני יודע שהוא יעבוד לי על האקסבוקס ואולי גם על ה-PC ואני גם יודע שעוד 7 שנים השירות עדין יהיה קיים מאשר אצל גוגל שאין לי מושג מה יהיה גורלם עוד 3 שנים. אפילו אין להם בלעדי אחד, אני לא בטוח כל כך מה היתרון שלהם על XCLOUD מעבר לכל האנטגרציה ביוטיוב (שממילא מחייבת אותי להיות הבעלים של המשחק).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 יוני 2019, 15:54

האינטגרציה עם יוטיוב גם לעבוד עם המנוי, בתנאי שהמשחק הזה נמצא ברשימת המשחקים שלה. או לפחות ככה אני הבנתי.
משחקים בלעדיים יהיו, אני לא חושב שיש ספק לגבי זה, זה הוכרז, פשוט לא ראינו אותם וזה בסדר גמור לחשוד שהם לא יהיו הכי הארדקור, בלשון המעטה... זה דבר שנבנה.
אם הייתי קז׳ואלי עם לפטופ חלש או טאבלט ואינטרנט מהיר אני בהחלט הייתי שוקל את השירות הזה יותר מכל דבר אחר, אלא אם מיקרוסופט תתן באמת שירות שמשתווה לו מבחינת מהירות וזמינות... את זה נדע ממש ממש בקרוב.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 30 יוני 2019, 16:00

DrKeo כתב:יש משהו בסוג שירותים כמו גיימפאס שיכול לשנות את הצורה שעושים משחקים. מה אם במקום לעשות AAA ענקי כל 4-5 שנים האולפנים של מיקרוסופט יעשו חוויות שונות בידיעה שהמשחק מגיע לגיימפאס והוא לא צריך להמכר ב60$. נגיד חוויות סינגל סופר מושקעות של שעתיים למשל, סוג של משחק שאין לו באמת זכות קיום כרגע במודל של מכירת משחקים אבל יכול להתקיים במנוי שכזה.

כנראה שזה לא רלוונטי לדור הקרוב כי בשביל שזה ישפיע ככה על תהליך הפיתוח צריכים להיות עשרות מליוני מנויים, אחרת ימשיכו לפתח משחקים בידיעה שצריך לשלם עליהם 60$.

אבל אני לגמרי בעד פיתוח משחקים ברמת הפקה גבוהה שלא חייבים לעמוד בתמחור של 60 דולר, זה יהיה מעולה לתעשייה ולמשחקי הסינגל, אני מדמיין למשל שאפשר יהיה לעשות עונות למשחקים סטייל אנצ׳רטד כמו TLL, אז למשל הסיפור של קלואי יכל להמשך כמה ״עונות״ כשכל שנה יוצא לשירות בסגנון עוד פרק, ראינו שזה אפשרי.

(זה רק אני או שהמשחק הזה הפך בשלב הזה ל meme בדיונים פה? :P)

הלוואי ודבר כזה באמת יתפוס תאוצה.
——————

לאסקין השילוב יוטיוב באמת מגניב ברמות אבל כמו שנאמר יש קושי עם עניין התשלום ומבחר המשחקים כדי שזה באמת יהיה seamless ונגיש כמו שזה נשמע.

מה שכן יקרה במידה והסטרים יתפוס זה שיהיה בטח מאוד קלל למפיצות לתת לכולנו להתנסות במשחקים שלהם, לא יצטרכו להוציא משאבים נוספים על להכין דמו, מספיק שיתנו לנו סטרים של קטע סט פיס מהמשחק המלא שמפסיק ברגע שהשחקן מסיים אותו והם סגרו את הפינה של הדמו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 יוני 2019, 17:30

Laskin כתב:האינטגרציה עם יוטיוב גם לעבוד עם המנוי, בתנאי שהמשחק הזה נמצא ברשימת המשחקים שלה. או לפחות ככה אני הבנתי.
משחקים בלעדיים יהיו, אני לא חושב שיש ספק לגבי זה, זה הוכרז, פשוט לא ראינו אותם וזה בסדר גמור לחשוד שהם לא יהיו הכי הארדקור, בלשון המעטה... זה דבר שנבנה.
אם הייתי קז׳ואלי עם לפטופ חלש או טאבלט ואינטרנט מהיר אני בהחלט הייתי שוקל את השירות הזה יותר מכל דבר אחר, אלא אם מיקרוסופט תתן באמת שירות שמשתווה לו מבחינת מהירות וזמינות... את זה נדע ממש ממש בקרוב.

אנחנו ארבעה חודשים מהשיגור של סטדיה וכל מה שיש במנוי הזה כרגע זה דסטיני 2, משחק שממילא גובל בf2p כיום. הם צריכים להגיע לרמה של גיימפאס כדי להיות שווים משהו וכרגע הם אפילו לא ברמה של gwg או ps+

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 יוני 2019, 18:03

אני מסכים שאם כל מה שמקבלים בתור התחלה זה דסטיני אז זה ממש לא מושך, צריך רשימה של כמה משחקים פופולאריים כדי לעשות את זה, עם הזמן אני מאמין שיציעו הרבה מעבר, כשיהיו להם משחקים מקוריים שלהם... אני טעיתי וחשבתי שהם אמרו שיהיו 30 כאלה, במקום 30 המשחקים שאושרו בינתיים שמגיעים לשם (:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 יוני 2019, 18:42

אם יהיה שם מנוי שמספק הרבה משחקים כמו גיימפאס אז זה שירות מעניין. אם זאת רק חנות, אני לא צופה להם עתיד מזהיר.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 30 יוני 2019, 19:17

כרגע מה שהם מתארים - זו חנות, עם מנוי דמוי פלוס (שאפילו זה, כרגע, הרבה יותר ממה שהם באמת אמרו). כל השאר - פרי מוחו הקודח של לאסקין.
?

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 03 יולי 2019, 08:23

בין כל דיוני הדור הבא פה אני רואה הכרזות על מות גרסת הלוקהארט, אז באתי בעצם לשאול: מתי היא בכלל חיה? היה איזשהו אישור של מיקרוסופט לכך שמתוכננת גירסא כזו של הקונסולה? מאיפה בעצם השמועה הזו שיש קונסולה ששם הקוד שלה הוא לוקהארט הגיע? (את האנקונדה אני מבין, כי זה בתכלס השם של ה-devkit, לא שם הקוד של הקונסולה עצמה, והשם עקבי עם גרסאות קודמות שמיקרוסופט נותנת לdevkits)

אני יודע שלפני שנה פיל ספנסר דיבר ברבים על "קונסולות", אבל כבר אז אמרתי שהכי הגיוני זה שמיקרוסופט פשוט תשמיש מחדש גרסה ממוזערת וזולה של ה-One בתור קונסולת סטרימינג - והנה היא השיקה את גרסת הall-digital edition שהיא כבר חצי דרך לשם. אף פעם לא היה היגיון להוציא עוד קונסולה שתהיה "באמצע", כי שתי האופציות האלו מכסות את השוק. אני בספק אם דבר כזה בכלל עבר שם את השלב הרעיוני, ולא ברורה לי איך השמועה הזו הפכה להנחת יסוד של אנשים.

לגבי סטדיה: לא יודע כמה המודל העסקי מוצלח, אבל בניגוד לרוב מוצרי התוכנה של גוגל שהיא נפטרת מהם על ימין ועל שמאל (וגם כמה ממוצרי החומרה הבסיסיים שלה) כאן יש השקעה ראשונית עצומה בתשתיות, ככה שהיא לא תזרוק את זה לפח כל כך מהר. שירותים מתחרים כאלו יקומו ויפלו בסופו של דבר לא רק על הקטלוג אלא גם על הlatency שלהם, ואני יכול להגיד שלפחות אצל גוגל אססינס קריד עובד סבבה.
ערך מוסף אחר שמקבלים מהשירות של גוגל זה split screen בלתי מוגבל: נכון שזה נישתי, אבל אם יש משהו שראינו מהנפילה של היילו מהמקום שבו המותג היה פעם זה שהדרישה לcouch co-op היא חלק מזה. ברגע שמשחקים רצים על סטדיה אז המפתחים אפילו לא צריכים להקדיש משאבים בשביל לתמוך בcouch co-op על בסיס כח העיבוד של קונסולה בודדת: גוגל כבר מטפלת בזה בענן ופשוט תריץ 4 עותקים של המשחק, ואתם תקבלו split screen לארבעה שחקנים על הטלוויזיה שלכם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 יולי 2019, 09:40

swym כתב:בין כל דיוני הדור הבא פה אני רואה הכרזות על מות גרסת הלוקהארט, אז באתי בעצם לשאול: מתי היא בכלל חיה? היה איזשהו אישור של מיקרוסופט לכך שמתוכננת גירסא כזו של הקונסולה? מאיפה בעצם השמועה הזו שיש קונסולה ששם הקוד שלה הוא לוקהארט הגיע? (את האנקונדה אני מבין, כי זה בתכלס השם של ה-devkit, לא שם הקוד של הקונסולה עצמה, והשם עקבי עם גרסאות קודמות שמיקרוסופט נותנת לdevkits)

אני יודע שלפני שנה פיל ספנסר דיבר ברבים על "קונסולות", אבל כבר אז אמרתי שהכי הגיוני זה שמיקרוסופט פשוט תשמיש מחדש גרסה ממוזערת וזולה של ה-One בתור קונסולת סטרימינג - והנה היא השיקה את גרסת הall-digital edition שהיא כבר חצי דרך לשם. אף פעם לא היה היגיון להוציא עוד קונסולה שתהיה "באמצע", כי שתי האופציות האלו מכסות את השוק. אני בספק אם דבר כזה בכלל עבר שם את השלב הרעיוני, ולא ברורה לי איך השמועה הזו הפכה להנחת יסוד של אנשים.

לגבי סטדיה: לא יודע כמה המודל העסקי מוצלח, אבל בניגוד לרוב מוצרי התוכנה של גוגל שהיא נפטרת מהם על ימין ועל שמאל (וגם כמה ממוצרי החומרה הבסיסיים שלה) כאן יש השקעה ראשונית עצומה בתשתיות, ככה שהיא לא תזרוק את זה לפח כל כך מהר. שירותים מתחרים כאלו יקומו ויפלו בסופו של דבר לא רק על הקטלוג אלא גם על הlatency שלהם, ואני יכול להגיד שלפחות אצל גוגל אססינס קריד עובד סבבה.
ערך מוסף אחר שמקבלים מהשירות של גוגל זה split screen בלתי מוגבל: נכון שזה נישתי, אבל אם יש משהו שראינו מהנפילה של היילו מהמקום שבו המותג היה פעם זה שהדרישה לcouch co-op היא חלק מזה. ברגע שמשחקים רצים על סטדיה אז המפתחים אפילו לא צריכים להקדיש משאבים בשביל לתמוך בcouch co-op על בסיס כח העיבוד של קונסולה בודדת: גוגל כבר מטפלת בזה בענן ופשוט תריץ 4 עותקים של המשחק, ואתם תקבלו split screen לארבעה שחקנים על הטלוויזיה שלכם.

מאיפה הגיעה לוקהארט? נתחיל בזה שהיא הגיעה מאותם מקורות כמו האנקונדה, אז אם אתה מאמין לאחד, אתה מאמין לשני. נמשיך בזה שכל אינסיידר וכל עיתונאי עם קשרים בתעשיה אשר את הלוקהארט והאנקונדה, ואני מדבר על אנשים כמו העורך של gameinformer וריצ׳רד מ-DF. נמשיך בזה שפיל ספנסר אמר ״קונסולות״ שנה שעברה, השנה התחמק מכל שאלת לוקהארט וסרב להתיחס לנושא וכך כל מנהל במיקרוסופט. ונסיים בזה שאפילו 343 לפני 4 שבועות דברו על ״קונסולות דור הבא״. מעבר לכל זה, כל העיתונות המשחקים אשרה בנפרד את הביטול, אי אפשר לאשר ביטול של משהו שמעולם לא היה קיים.

בנוגע להגיון של הקונסולה, היא הרבה יותר הגיונית מs כקונסולת סטרימינג. איזה הגיון יש בקונסולה שעולה לפחות 150$ וחזקה בערך פי 100 ממה שסטרימר משחקי xcloud צריך? למה למכור קונסולה שיכולה להריץ משחקים מקומית בשביל להזרים אותם משרת? למה למכור קונסולה ב150$ כשאפשר למכור סטיק סטייל כרומקאסט ב29$?

ומה הגיוני בלוקהארט? קונסולה שמכוונת ל299$+ כשכל הדור הבא הולך להיות 499$ כשהיא בערך זהה רק ב1080p בתקופה שלאנשים פשוט לא אכפת מ4K? יש בזה לא מעט הגיון.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 03 יולי 2019, 10:04

- כמו שאמרתי: ספנסר אמר "קונסולות" והם בבירור עבדו על כמה קונסולות, רק שאחת מהן היא הOne all-digital. למעשה כל הדברים שהוא אמר מרמזים בדיוק על זה שאין שום אישור לכך שלוקהארט היא משהו שהיה בפיתוח - בניגוד לאנקונדה שהיה אישור שלה בתור ערכת פיתוח שאשכרה הגיע לידיים של אנשים.

- מי זה "אותם מקורות כמו האנקונדה"? מה המקור הראשוני, ומאיפה ההצלבה (של נניח העורך של GI או של ריצ'רד מDF)? הנטייה של אינסיידרים ועיתונאים בתעשייה זה לא לדעת להצליב מקורות, ולכן בהרבה מקרים מגלים שהכל מתנקז לאותו מקור שקרי או לאותו מדליף לא מעודכן שנמצא אי שם בתחתית ההיררכיה ולא באמת יודע מה הכיוון של החברה.

- לגבי ההיגיון (הייתי בטוח שכבר היינו בסיפור הזה בשנה שעברה, כשהסברתי למה יהיה הגיוני יותר עבור מיקרוסופט להשיק גרסה מוזלת של הOne בתור קונסולת סטרימינג):
היתרון על פני סתם סטרימר xcloud הוא שגרסה מוזלת של ה-One מאפשרת משחק מקומי בקטלוג של אלפי משחקים קיימים גם בלי להיות מחוברים לאינטרנט. בתמחור ומיצוב שמתחרה במוצרים כמו ה-Apple TV או Nvidia Shield הקטלוג הזה הוא יתרון עצום.
אם כבר, להיפך: אין שום היגיון להוציא סתם חומרת סטרימינג ב-30$ כשאפשר במקום זה להוציא תוכנה שאנשים יפעילו על הקופסא האהובה עליהם (מה שואלב למדה רק בדיעבד, ומיקרוסופט כנראה הבינה בזמן), ואין היגיון בלהוציא חומרה יעודית ב-300$ שרק תפצל את בסיס המשתמשים ותצריך מהמפתחים לתמוך בה, בזמן שכבר יש לך גם חומרת high end מתוכננת וגם פלטפורמה קיימת זולה יותר שמאפשרת שירותי הזרמת משחקים חדשים בענן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 יולי 2019, 10:46

swym כתב:
- כמו שאמרתי: ספנסר אמר "קונסולות" והם בבירור עבדו על כמה קונסולות, רק שאחת מהן היא הOne all-digital. למעשה כל הדברים שהוא אמר מרמזים בדיוק על זה שאין שום אישור לכך שלוקהארט היא משהו שהיה בפיתוח - בניגוד לאנקונדה שהיה אישור שלה בתור ערכת פיתוח שאשכרה הגיע לידיים של אנשים.

ספנסר לא אמר קונסולות, הוא אמר ״קונסולות דור הבא״. פעם אחרונה שבדקתי, הone הדיגיטלית היא לא קונסולת דור הבא. ואנקונדה? השם הזה הגיע יחד עם לוקהארט עוד ב2018, לפני שהיה ערכת פיתוח למפתחים.

swym כתב:
- מי זה "אותם מקורות כמו האנקונדה"? מה המקור הראשוני, ומאיפה ההצלבה (של נניח העורך של GI או של ריצ'רד מDF)? הנטייה של אינסיידרים ועיתונאים בתעשייה זה לא לדעת להצליב מקורות, ולכן בהרבה מקרים מגלים שהכל מתנקז לאותו מקור שקרי או לאותו מדליף לא מעודכן שנמצא אי שם בתחתית ההיררכיה ולא באמת יודע מה הכיוון של החברה.

אני מצטער אבל אני לא מתכוון עכשיו להביא לפה את כל השביל אינסיידרים שדבר על לוקהארט ב-9 חודשים האחרונים :)
אולי יש לפייג׳ בשלוף.

swym כתב:
- לגבי ההיגיון (הייתי בטוח שכבר היינו בסיפור הזה בשנה שעברה, כשהסברתי למה יהיה הגיוני יותר עבור מיקרוסופט להשיק גרסה מוזלת של הOne בתור קונסולת סטרימינג):
היתרון על פני סתם סטרימר xcloud הוא שגרסה מוזלת של ה-One מאפשרת משחק מקומי בקטלוג של אלפי משחקים קיימים גם בלי להיות מחוברים לאינטרנט. בתמחור ומיצוב שמתחרה במוצרים כמו ה-Apple TV או Nvidia Shield הקטלוג הזה הוא יתרון עצום.
אם כבר, להיפך: אין שום היגיון להוציא סתם חומרת סטרימינג ב-30$ כשאפשר במקום זה להוציא תוכנה שאנשים יפעילו על הקופסא האהובה עליהם (מה שואלב למדה רק בדיעבד, ומיקרוסופט כנראה הבינה בזמן), ואין היגיון בלהוציא חומרה יעודית ב-300$ שרק תפצל את בסיס המשתמשים ותצריך מהמפתחים לתמוך בה, בזמן שכבר יש לך גם חומרת high end מתוכננת וגם פלטפורמה קיימת זולה יותר שמאפשרת שירותי הזרמת משחקים חדשים בענן.

זה - לא - קונסולת - סטרימינג. קוראים לזה ״קונסולת דור קודם״ ואת זה היה בכל דור ever. מכשיר סטרימינג זה משהו זול מזה בהרבה, השילד והאפל tv הם מכשירי פרימיום שעולים המון ולא מיצגים את השוק. כן, xcloud תהיה אפליקציה אבל לא כל טלביזיה תריץ את זה ולכן צריך סטיק כמו כרומקאסט בנוסף כאפשרות למי שאין יכולת להריץ אפליקציה על הטלביזיה. ולפני שאתה קופץ עם ״לכולם יש טלביזיה חכמה״, לי למשל יש טלביזית lg והיא לא אנדרואיד tv, הטלביזיות שלהם הן מבוססות webtv עם מבחר אפליקציות מאוד מצומצם. יש סיבה למה כרומקאסט קיים.

לוקהארט לא ״מפצלת את בסיס המשתמשים״. זה חוסר הבנת המשמעות של הקונספט פיצול בסיס המשתמשים. כשהיתה 360 בלי דיסק קשיח, מפתחים לא יכלו לסמוך על דיסק קשיח ולכן נאלצו להסתמך על המהירות של כונן הדיסקים. זה לפצל את בסיס המשתמשים. כשלחלק מהאנשים יש קינקט ולחלק אין ולכן מפתחים לא יכולים להסתמך על הקינקט, זה לפצל את בסיס המשתמשים. לשחק ב4k לעומת לשחק ב1080p? זה לפצל את בסיס המשתמשים? What?

ובצד של המאמץ של מפתחים, לפתח לשתי קונסולות עם gpu שונה לשתי רזולוציות זה קטסטרופה מצידם? מוזר, כי לא שמעתי תלונה אחת על הx והפרו שיצרו להם 4 גרסאות לכל משחק קונסולה. להפך, רק שמעתי שמחה ותשבוחות ממפתחים. ובעצם מה עם הpc כשצריך לעשות אופטימיזציה למעבד amd, למעבדי אינטל, ל(בערך חמישה דורות של) כרטיסי nvidia, ל(בערך חמישה דורות של) כרטיסי amd ואלף קונפיגורציות שונות?

בקיצור, זה לא מפצל את בסיס המשתמשים ומפתחים לא סובלים מזה. זה כן נותן נקודת כניסה ב300$+ לדור שמתחיל ב500$.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 יולי 2019, 11:24

agree to disagree

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 03 יולי 2019, 12:51

בדיוק. קיאו נגד העולם בקטע הזה, אין מה לעשות אני לא חושב שיש מישהו שזורם על הדבר קיאו, תוותר, נראה שגם מייקרוסופט עצמה ויתרה :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: DrKeo ו־ 13 אורחים