נושא הדור הבא

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הדור הבא

הודעהעל ידי DrKeo » 28 ינואר 2020, 21:58

Kazz כתב:גוגל הכריזו שיהיו איזה 10 משחקים עם בלעדיות זמנית לסטדיה שישוחחרו עד יולי, לא?

להבנתי הם אמרו שיהיו 7 משחקים שיגיעו למנוי שלהם עד יולי, בנתיים הכריזו על 2 ושניהם היו כבר בסטדיה אבל לא הגיעו חינם למי שמשלם לשירות פרימיום. במקביל הם הורידו שני משחקים מהשירות הפרימיום שלהם, כך שמספר המשחקים לא השתנה (הוא 5 משחקים שלמים!), פשוט הייתה קצת תחלופה. זה... מאוד מביך.

כלומר תסתכלו על זה, ככה נראה השירות פרימיום שלהם שעולה 10$ לחודש:

ורק שיהיה ברור, TR וסמוראי שודאון יורדים במקביל לכניסה של מטרו, כלומר הטוויט הזה מטעה כי אפילו הכמות המסכנה של ה7 משחקים הללו לא תהיה זמינה במקביל.

Uncle Pey'j כתב:אז..אני מניח שאפשר לוותר על החלום לאירוע חשיפה בפברואר? לפחות מצידה של סוני,כי MS מפזרת רמזים מוזרים דרך הטוויטר של גיימפאס.

למה הלך החלום? אפילו לא פברואר, ב-2013 שלחו את ההזמנה 3 שבועות מראש ולפי העורך של EGM לשעבר האירוע בסוף פברואר. אם לא יצאו הזמנות לעיתונאים בשבועיים הקרובים, אז הלך החלום של פברואר ועוד פשלה של העורך של EGM.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 28 ינואר 2020, 22:13

ואלה המשחקים בXcloud שנמצא בבטא/אלפא/משהו:

תמונה

בקיצור, סטדיה מתה.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 ינואר 2020, 23:20

Klayman כתב:ואלה המשחקים בXcloud שנמצא בבטא/אלפא/משהו:

תמונה

בקיצור, סטדיה מתה.

זה לא תחרות בכלל, ל-XCLOUD אפילו לא צריך לפתח במיוחד, רק צריך לתת אישור ל-MS לשים את המשחק שלך בXCLOUD ופוף, גרסת ה-XBOX שלה נמצאת שם. כשישוגר XCLOUD כל הספריה שלך תהיה שם וכל משחק שיש ב-GAMEPASS גם, זה אשכרה לא מתחיל להתקרב להיות בר השוואה לסטדיה, ההפרש הוא אקספוננציאלי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 ינואר 2020, 02:56

על מה היוזמה עובדים? אני מנסה להבין אם זה רמז שהם עובדים על IP חדש ועל IP קיים או שזה סתם צורת ביטוי על איך שהם עובדים בסטודיו?

אם זה IP קיים אז בבקשה שזה יהיה PD :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 29 ינואר 2020, 06:06

כמו עם כל טיזר שלא שווה הרבה, וואלה אי אפשר לדעת :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 29 ינואר 2020, 06:13

מרגיש כמו אמירה כללית על צורת העבודה. אני מעדיף ip חדש ומגניב. כזה שאפילו לא ציפיתי לחשוב שהוא ממש מגניב!
?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 29 ינואר 2020, 08:27

זה PD,זה חייב להיות PD וזה ההימור שלי בקרוב כבר שנתיים,אפילו הלוגו שלהם דומה (:
אני אשמח לראות את מה שנראה כמו הA-team של מיקרוסופוט בונה את הריבוט של הסדרה הזו,יש כאן פוטנציאל פשוט עצום.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 ינואר 2020, 10:27

להבנתי היוזמה הם פחות או יותר איחוד של יוצאי קריסטל דינאמיקס, נוטי דוג וסוני סנטה מוניקה כאשר MS מגדירה אותם אולפן "AAAA", זה שאמור לעשות את ה-GOW או TLOU שלהם. כמעט לא מדברים עליהם, אבל הם בהפרש האולפן הכי מלהיב של MS כרגע, לפחות מבחינת פוטנציאל.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 29 ינואר 2020, 11:24

גם אני חושב שזה 99 אחוז PD. אחלה מבחינתי :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 29 ינואר 2020, 12:15

שאלת תם - מה זה PD?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 ינואר 2020, 12:19

מתוך הפגישת בעלי מניות של AMD:
- AMD is expecting its next-generation hardware in client and datacenter to be ramping in advance of the console launches in Q3/Q4
- In 2020, Navi will be refreshed
- In 2020, we will see GPUs built on next-generation RDNA

השנה הפיננסית של AMD מקבילה לקלנדרית, כלומר Q3 ו-Q4. אני לא חושב שזה באמת אומר שאחת הקונסולות משוגרת ב-Q3, אבל מי יודע, יהיה נחמד לראות את אחת מהן יוצאת בין יולי לספטמבר. רוב הסיכויים שהמשפט הזה מתכוון לזה שהיצור חומרה שלהם לשרתים תגבר ב-Q3 ו-Q4, לפני היציאה של הקונסולות. בנוגע לשני בולטים הבאים, יש ריפרשים ל-NAVI השנה וגם RDNA 2 שזה אומר RT אצל AMD. מתחיל האקשן.

אגב, AMD קראו לרווחים שלהם מהקונסולות "זניחים" בפגישה הזאת.

Stick כתב:שאלת תם - מה זה PD?

Perfect Dark :)

הנה זריקת נוסטלגיה, אני זוכר את הטריילר הזה כל כך טוב מ-1999. לא יאומן שהעולם העתידני של PD מתרחש ב-2023, רק עוד שלוש שנים :)

זה כל כך לא עובר מסך ב-2020 - "תאמינו או לא, אתם משחקים אישה!".

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 ינואר 2020, 13:12

אגב, הפנטזיה מספר 1 שלי ל-PD2 מבחינת מוסיקה, שישכרו את infected mushroom. זה פשוט יושב כל כך מושלם על PD, ביחוד שיש ל-PD1 ול-ZERO סאונדטרקים פשוט מדהימים. כשאני חושב על זה, אני די בטוח שהסאונדטראק של PD1 הוא האהוב עלי בכל הזמנים למשחק וידאו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 ינואר 2020, 14:26

גם אם זה יהיה PD - אני מאוד מקווה שזה יהיה ריבוט, כולל זווית ממבט שלישי ולא ראשון.
אבל אני ממש מקווה שזה IP חדש

אגב, סטאדיה עידכנו:
https://www.vg247.com/2020/01/29/google ... confirmed/
לקוחות ״פרו״ יקבלו את מטרו אקסודוס ו״גילט״ הבלעדי היחיד שלהם בחינם החל מהראשון לפברואר.
מעט מדי, מאוחר מדי, אבל לפחות הביאו עדכון כלשהו

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 ינואר 2020, 14:54

Laskin כתב:גם אם זה יהיה PD - אני מאוד מקווה שזה יהיה ריבוט, כולל זווית ממבט שלישי ולא ראשון.
אבל אני ממש מקווה שזה IP חדש

אגב, סטאדיה עידכנו:
https://www.vg247.com/2020/01/29/google ... confirmed/
לקוחות ״פרו״ יקבלו את מטרו אקסודוס ו״גילט״ הבלעדי היחיד שלהם בחינם החל מהראשון לפברואר.
מעט מדי, מאוחר מדי, אבל לפחות הביאו עדכון כלשהו

אוי לא בבקשה לא, רק לא גוף שלישי ב-PD. את כל החרא הזה קבלת ב-PDZ וזה היה... חרא. לא ריבוט, לא גוף שלישי, משחק PD כמו שצריך. זה אומר אימרסיב סים שמחולק להרבה שלבים במקומות שונים בעולם (ובחלל), זה אומר רובים ראליסטים, עתידניים ומשוגעים לגמרי, זה אומר התגנבות לייט אבל אקשן יחסית מהיר עם הרבה אוייבים על המסך, זה אומר אנימציות מדהימות, גרפיקה מדהים וג'אדג'טים הזויים. וכל זה מפולפל בצ'יזיות של תיקים באפלה שפוגש את 007 ובלייד ראנר.

בנוגע לסטדיה, תסתכל כמה הודעות למעלה, הם הוסיפו שני משחקים והסירו שניים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 ינואר 2020, 15:07

את החרא הזה קיבלת מצוות הרבה פחות מוכשר, לכאורה.
הצוות הנכחי חסר נסיון בגוף ראשון ולדעתי שוטרים צריכים להיות על ידי אנשים שמומחים ב... שוטרים :)
לכן מעדיף גוף שלישי. אם ID למשל היו עובדים על זה אז לא הייתי חושב ככה ;)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 29 ינואר 2020, 15:38

אני לא יודע כמה הייתי קורא לPDZ גוף שלישי,סך הכל הרוב המוחלט של הגיימפלי למעט הcover וכל מיני פעולות היה בעיקר גוף ראשון.
אני חושב שקצת קשה להצדיק immersive sim עם התקציבים והכישרון שנראה שMS שופכת למה שהיא מקווה שיהיה מגה פרנצ׳ייז שיעמוד באותה שורה עם היילו וגירס. אם אני פיל ספנסר,הייתי מכוון לריבוט סינמטי בגוף שלישי עם מערכות RPG לייט סטייל gow עבור PD עם סיפור חובק עולם סטייל אנצ׳רטד אבל בטייק עתידני כמובן. שוב,מלא מלא פוטנציאל בסדרה הזו.
ואני היחיד שחיבב את PDZ? אולי יש לי חולשה למשחק הזה כי הוא היה המשחק 360 הראשון ששיחקתי,לא יודע,אבל אני באמת לא זוכר אותו כנוראי כל כך.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 ינואר 2020, 15:40

Laskin כתב:את החרא הזה קיבלת מצוות הרבה פחות מוכשר, לכאורה.
הצוות הנכחי חסר נסיון בגוף ראשון ולדעתי שוטרים צריכים להיות על ידי אנשים שמומחים ב... שוטרים :)
לכן מעדיף גוף שלישי. אם ID למשל היו עובדים על זה אז לא הייתי חושב ככה ;)

להתחשב בזה ש-RARE היו חלק אנטגראלי בהמצאת השוטר המודרני, הייתי אומר שהם יודעים לעשות שוטר. PDZ היה כותר שיגור והצוות של PD די התפורר עם השנים כך שPDZ יצא סביר (עדין ממוצע 80, אבל PD המקורי היה טרוף בתעשיה אז מן הסתם הוא לא עמד בסטנדרט). PD זה FPS, בדיוק כמו שדום FPS. להגיד ש-PD צריך להיות גוף שלישי זה כמו להגיד שמריו צריך להיות גוף ראשון. סורי, זה פשוט לא PD. מה זה אומר "שוטרים צריכים להיות גוף שלישי"? היילו צריך להיות גוף שלישי? דום צריך להיות גוף שלישי? HL צריך להיות גוף שלישי? ממש לא ברורה לי הטענה הזאת.

Uncle Pey'j כתב:אני לא יודע כמה הייתי קורא לPDZ גוף שלישי,סך הכל הרוב המוחלט של הגיימפלי למעט הcover וכל מיני פעולות היה בעיקר גוף ראשון.
אני חושב שקצת קשה להצדיק immersive sim עם התקציבים והכישרון שנראה שMS שופכת למה שהיא מקווה שיהיה מגה פרנצ׳ייז שיעמוד באותה שורה עם היילו וגירס. אם אני פיל ספנסר,הייתי מכוון לריבוט סינמטי בגוף שלישי עם מערכות RPG לייט סטייל gow עבור PD עם סיפור חובק עולם סטייל אנצ׳רטד אבל בטייק עתידני כמובן. שוב,מלא מלא פוטנציאל בסדרה הזו.

הוא לא גוף שלישי אבל ההוספה של COVER בגוף שלישי הייתה נוראית וסתרה כל קונספט גיימפליי של PD1. בשילוב עם הלוק אנימה המוזר שנתנו לג'ואנה וזה בכלל היה נוראי. ריבוט גוף שלישי סינמטי עם אלמנטי RPG לייט ממש יאכזב אותי כמעריץ PD, אני לא ממש מבין מה הקשר בין זה לבין PD.

Uncle Pey'j כתב:ואני היחיד שחיבב את PDZ? אולי יש לי חולשה למשחק הזה כי הוא היה המשחק 360 הראשון ששיחקתי,לא יודע,אבל אני באמת לא זוכר אותו כנוראי כל כך.

הוא היה לגמרי בסדר, גם יש לו איזה ממוצע 80, אבל ביחס לציפיה מ-PD חדש אז כל דבר שהוא לא למשחק מגדיר תעשיה עם ממוצע 95 היה אכזבה. אני אזכיר ש-PD המקורי הוא אחד המשחקים עם הדרוג הכי גבוה בהסטוריה, 97.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 29 ינואר 2020, 17:05

אין זכר לרייר של היום ביחס לרייר של אז והם מוכיחים את זה כבר יותר מעשור פחות או יותר. היוזמה הוא סטודיו חדש שלא ידוע לנו עד כמה יהיה איכותי אבל הלוואי והוא ישתווה במשהו לאותה הרייר שלטעמי היא היתה לא פחות מנוטי דוג של היום ואפילו יותר מהם בתכלס (באיכות הם היו באותה הרמה כל אחד בז׳אנרים שבו הוא פעל אבל בהשפעה הם היו יותר מהם ככה שבסכ״ה הם באמת היו אפילו יותר ״חשובים״)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 ינואר 2020, 17:50

נו באמת נדב, יופי שהם המציאו ז׳אנר, גם 3D Realms עשו אחלה FPS אי שם בהיסטוריית הגיימינג, ועדיין DNF יצא כמו שהוא...
רייר היא צל של עצמה מבחינת כשרון וחדשנות. אבל לא רייר עובדת עליו לפי השמועה אלא היוזמה הזו, אז אני בקושי מבין למה התכוונת עם זה.

ומה זה הציטוט שהבאת? נראה לי דילגת על שורה, תקרא שוב. לא כתבתי ששוטרים צריכים להיות בגוף שלישי אלא שמשחק מגוף ראשון - רצוי מאוד שיעבוד עליו צוות שזו המומחיות שלו, ושלושת הדוגמאות למפתחות שמרכיבות את הצוות שהבאת - כולן עבדו על משחקי גוף שלישי...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 ינואר 2020, 18:41

Laskin כתב:נו באמת נדב, יופי שהם המציאו ז׳אנר, גם 3D Realms עשו אחלה FPS אי שם בהיסטוריית הגיימינג, ועדיין DNF יצא כמו שהוא...
רייר היא צל של עצמה מבחינת כשרון וחדשנות. אבל לא רייר עובדת עליו לפי השמועה אלא היוזמה הזו, אז אני בקושי מבין למה התכוונת עם זה.

ומה זה הציטוט שהבאת? נראה לי דילגת על שורה, תקרא שוב. לא כתבתי ששוטרים צריכים להיות בגוף שלישי אלא שמשחק מגוף ראשון - רצוי מאוד שיעבוד עליו צוות שזו המומחיות שלו, ושלושת הדוגמאות למפתחות שמרכיבות את הצוות שהבאת - כולן עבדו על משחקי גוף שלישי...

PD צריך להיות משחק בגוף ראשון, בדיוק כמו משחקי FPS קלאסים אחרים שחוזרים היום (HL, דום). מה שהצוות הזה לא עושה, הוא צריך לעשות את המשחק הזה בגוף ראשון. אם הצוות הזה לא מתאים לעשות משחק בגוף ראשון, אז שלא יעשו את PD2 בדיוק כמו שלא היית נותן את דום לצוות שלא יודע לעשות FPS.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 ינואר 2020, 19:16

עם זה אני נוטה להסכים לגמרי... אבל בהינתן שנתנו להם לעבוד עליו אז שיעשו את המשחק הכי טוב שהם מסוגלים לעשות, ואני מעריך שזה מן הסתם משחק מגוף שלישי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 ינואר 2020, 20:09

הייתי שמח לראות אותם עושים משחק גוף שלישי מעולה, ביחוד עם הסוג אנשים שיש בצוות הזה, אבל כמעריץ PD אני לא רוצה PD שכזה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 29 ינואר 2020, 21:23

לא שיחקתי ב pd הראשון ולכן יש לי אפס רצון או צורך שהם יעשו עוד אחד... אם הם מתמחים בגוף שלישי, שיפתחו משהו מגניב חדש בז'אנר. אם יש שם כאלה כישרונות ש מיקרוסופט גייסה, מאמין שהם יידעו לפתח עולם חדש ומעניין.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 ינואר 2020, 20:13

מתכון לפניקה ב-ERA:
שלב 1 - סאם לייק מעלה תמונה שלו בNYC.
שלב 2 - אינסיידר מאושר אומר "Before I leave, if I remember correctly, tomorrow there is a private event in the Sony Hall. It is public information. Maybe they announce home Remedies against anxiety."
שלב 3 - כל ERA חושב שסוני עושה אירוע סודי מחר שכולל הכרזה על קניה של רמדי.

:mrgreen:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 ינואר 2020, 22:04

:?:

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 9 אורחים