נושא הדור הבא

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הדור הבא

הודעהעל ידי DrKeo » 22 אפריל 2020, 21:05

אני רק אזכיר שהאקבוס one נחשפה ב21 למאי. יעני בזמן המקביל ב2013 עדין לא ראינו מהם כלום לעוד חודש שלם.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 אפריל 2020, 22:39

יש פטנט מעניין של סוני, הוא כבר די ישן אבל מצאו גרסה מפורטת יותר שלו. הרעיון הוא שיתוף קטעי גיימפליי לא בצורה של סרטון אלה בצורה שחיקה. כלומר אתה כשחקן מקליט קטע מסויים במשחק שאתה משחק ומי שמקבל ופותח אותו בעצם משגר את המשחק, נכנס בדיוק לאותו קטע באותו מקום שאתה עמדת, אותו מצב תחמושת וכו, כאילו הוא טען שמירה שלך, והמשחק נותן לך לשחק את המשחק עד סיום הקטע המשותף. זה לא ברור עד הסוף איך זה עובד, אם זה נותן לך ממש לשחק או שזה מריץ את המשחק ואתה כמו במצב spectator, אבל אתה טוען את המשחק ויש לך יכולת אנטרקטיבית כלשהי. זאת כנראה אחת הסיבות להפיכת הכפתור מshare לcreate.

עוד פרטים שיש על הפיצ׳ר הוא שזה יעבוד גם בremote play, כלומר כנראה שיהיה אפשר לפתוח את הדבר הזה גם על טלפון או מחשב כל עוד יש לך אפליקצית פלייסטיישן מסויימת מותקנת ויש לך פס5 ברשת הביתית שהמשחק מותקן עליו בהזרמה. זה אגב חלק מהקאטצ׳, אתה צריך שהמשחק יהיה מותקן על הssd שלך בכדי שזה יעבוד.

---------------------

וככה נראה לוגו של ה-XSXבמלואו, קצת יותר אלגנטי אבל אני עדין לא מעריץ גדול של השם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 22 אפריל 2020, 23:55

זה נשמע די מדהים לא אשקר. בכלל,יש המון פטנטים מעניינים מסוני שאני סקרן לראות כמה מהם ימצאו את דרכם לפס5 בניהם פטנט הטמפלייטים שלא ידעתי אפילו כמה היה חסר לי משהו כזה עד שהבנתי מה הוא מאפשר,או ה'סירי' שלהם שתוכל לתת טיפים לגבי מיקומי תחמושת,הבסת בוסים וכו' והעוזרת הוירטואלית הזו היא משהו שאני כמעט בטוח שנראה בעקבות התוספת של המיקרופון המובנה בדואלסנס.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אפריל 2020, 02:38

החבר'ה של windows central ראיינו כמה מפתחים על ה-XSX ומה הדור החדש מביא לשולחן. אני מדלג על MOON כי הם רק ברברו על איזה כיף אורי ב-4K/120FPS (בטח כי הם רק סיימו את אורי אז הם לא הספיקו בכלל לצלול ל-XSX).

רבליון (שעושים עכשיו בעיקר את סנייפר עלית) מדברים על השינוי שה-SSD יביא לאנימציות, השינויים של RT לגיימפליי וה-CPU לגיימפליי:
If you're in the business of making games, you're always excited about new hardware, and what it means for game development. First and foremost, the Xbox Series X is a genuine and significant boost in performance from the Xbox One. We saw how important both frame-rate and resolution were with the previous generation, so it's so exciting to be able to deliver 4K gaming at 60 frames per second on a console. Something that the Xbox One X offered was the ability for players to choose between resolutions and framerates, and we think giving gamers even more choice in this regard will be a good thing. The increased processing power means we will not only be able to offer silky-smooth gameplay for things like long-range ballistic mechanics with pinpoint accuracy, but we can actually take that gameplay up a level in complexity.

Hardware-accelerated ray tracing is also a very welcome feature. Not only does it allow us to take players to environments that are that more realistic and dynamic, but ray tracing hardware can do more than just rendering! For example, we can do incredible things with the acoustics to enhance realism. Modeling realistic sound occlusion for AI's hearing in real-time, for example, is an incredibly useful feature for creating stealth games.

The SSD storage speed then lets us take those beautiful realistic environments and make them load in a flash. And we're talking about bigger environments than the ones we could create on Xbox One.

Finding new things to stream is an important part of this generation, and animation streaming is a game-changer for motion capture. Now we can support detailed motion capture on a much wider scale, like non-player characters simply doing their thing in the background. Instead of all enemy NPCs moving in an identical way, for example, the SSD storage speed means we can offer many unique motion-captured animations – and given we own Audiomotion, Europe's leading motion capture studio, it's something we'll be very keen to do.

הקואליציה:
We have come to expect generational leaps in CPU, GPU, and memory performance with each generation. Xbox Series X more than delivers against these expectations. As a game developer, one of the most exciting improvements that far exceeds expectations is the massive I/O improvements on Xbox Series X. In the current generation, as the fidelity and size of our worlds increased, we have seen download times and install sizes grow and increasing runtime I/O demands, which have made it challenging to maintain load-times expectations and meet world streaming demands without detail loss. The Xbox Series X has been holistically designed to directly address this challenge.

With the Xbox Series X, out of the gate, we reduced our load-times by more than 4x without any code changes. With the new DirectStorage APIs and new hardware decompression, we can further improve I/O performance and reduce CPU overhead, both of which are essential to achieve fast loading. As we look to the future, the Xbox Series X's Sampler Feedback for Streaming (SFS) is a game-changer for how we think about world streaming and visual level of detail. We will be exploring how we can use it in future titles to both increase the texture detail in our game beyond what we can fit into memory, as well as reduce load times further by increasing on-demand loading to just before we need it, instead of pre-loading everything up-front as we would use a more traditional 'level loading' approach.

שאר הציטוטים משעממים למדי, אז וותרתי :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 אפריל 2020, 09:15

בעניין הלוגו המלא, קצת מגוחך הקטע של המילה series שעומדת לה שם, היה עדיף שהיו מכניסים בצורה אלגנטית את האות S במקום. לוגו באמת קצת מסורבל ואני מסכים עם קיאו שבכלל השם עצמו מגושם מאוד.

בעניין הציטוטים, הציטוט של רבליון נשמע כמו סתם buzzword פרסומי שכזה (4K ו 60 פריימים ווהו!!) כאילו מי בכלל ביקש את הטארגט הזה? אני ממש מקווה שלא יתמקדו על שיט כזה לאורך יותר מדי זמן, אין אפס אם זה הטרגט אז משחקים יהיו ברמה הוויזואלית וברמה של הפיזיקה והגיימפליי כמו משחק פס4.

דווקא הציטוט של חברה פנימית של מייקרוסופט שאמור להשמע הכי פרסומי ומוגזם, דווקא הוא משעמם למות ו down to earth כזה בצורה שמבאסת הייפ. כמה אפשר להתמקד בעד כמה הטעינה תהיה קלה יותר? יאללה אף אחד לא בא ואומר שמעו משחקים יראו כמעט כמו CGI וישחקו ברמה שלא ראינו לעולם בתעשייה זה הולך להיות מטורףףף!

בקיצור ציטוטי המפתחים לא יצאו משהו.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 23 אפריל 2020, 13:25

אני עוד זוכר את הציטוט של המנכל של קרייטק שאמר שהדור הנוכחי יאפשר גרפיקה באיכות של אווטאר תוך כדי שהוא מתחנן ש-MS וסוני ילכו על 8GB RAM :D
מה שכן,אם יש דבר אחד שהיה שונה מאוד בדור הנוכחי הוא הזמן שלקח למפתחים פלוס מינוס לסחוט את כל המיץ מהחומרה- אם בדור הקודם ראינו פערים פסיכיים בין המשחקים בתחילת הדור (נניח רזיזטנס הראשון לדוגמא) למשחקים של סוף הדור (TLOU/היילו 4) אני לא חושב שזה המקרה בנוכחי,כלומר ברור ש-TLOU2 יותר מרשים טכנית מנניח Kilzone Shadow Fall אבל זה לא הבדל של שמיים וארץ כמו תחילת וסוף הדור הקודם. יהיה מעניין לראות אם זה יהיה המצב גם בדור הבא.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 23 אפריל 2020, 14:13

ידענו את זה מראש.
בדור הקודם היתה חומרה די ייחודית שחייבה לא מעט למידה והתאמות אבל הדור הנוכחי הוא פיסי ופיסי.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 אפריל 2020, 15:16

לטעמי ההבדלים משמעותיים מאוד.

קודם כל הרגע וואו האמיתי הראשון שלי הגיע עם אנצ׳רטד 4 למרות שעד אז היו רגעים מדהימים שהראו קפיצה מאוד מרשימה (בעיקר באטמן ארקהם נייט) אבל רק באנצ׳רטד 4 הייתי צריך לעיתים לשפשף את העיניים מחוסר אמון במה שאני רואה.

זה משהו שמאפיין דור טיפוסי אני חושב, כבר בהשקה יש קפיצה (למרות שאני מסכים שבדור הפס4 היא היתה כבר ממש מרשימה מההתחלה בניגוד להשקות קודמות שהתחילו מתון יותר) אבל רק אחרי שנתיים שלוש עמוק פנימה מגיע הרגע הזה שחיכינו לו שבוקפיצת הדור מתבטאת במלוא הכוח.

אבל גם אם נשווה בין השקה להיום, יש ספק שגוסט הולך להשאיר אבק ברמה מצחיקה לאינפמס?
שהקפיצה בין קילזון להוריזון גם סופר מרשימה בחבילה הכוללת?

ובכלל כל משחק השקה לעומת RDR2, לא הבדל הזוי בסכ״ה?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 אפריל 2020, 15:33

אז נראה שיובי סופט שומרת על המסורת ו Watch Dogs הבא שקיבל את השם Legion, הולך להיות משחק השקה של קונסולות הדור הבא אז אל תצפו לראות אותו בחוץ לפני ההשקה. כמו כן כל שאר הליינאפ גם מתוכנן להופיע בדור הבא.

נראה שזה מאוד חשוב עבורם לשווק את המשחקים הבאים שלהם עם הטייטיל וההילה של הדור הבא כחלק מהאסטרטגיה השיווקית שלהם (אולי שוב גרסאות הדור הקודם יהיו ברמה של תחת כמו שהיה עם ווטץ׳ דוגס על הפס3 וה 360?), עד כדי כך התיוג של המשחקים האלה בהקשר לדור הבא חשוב עבורם שהמנכ״ל הודיע שאם מאיזשהי סיבה הקונסולות יידחו אז גם ווטץ׳ דוגס ושאר הטייטלים יידחו ביחד איתם ולא יצאו לבד על הפס4 והוואן:

VGC understands at least one of the titles, Watch Dogs Legion, is currently planned to debut alongside next-gen consoles.

Yves Guillemot said that Microsoft and Sony had “made it possible for our developers to keep using their dev kits” and “to continue creating our next-generation console games” even as the company’s staff worked remotely.

However, he expressed a willingness to delay those games if PS5 and Xbox Series X miss their end-year target.

“We are not seeing significant impact to our own timelines, but we are in touch with all our partners and if there’s a need to adjust in order to do what’s best for them and for our players, we will do so,” he said.

אפשר להבין אותם, זה עבד להם יופי בתחילת הדור הקודם, WD, הדיוויזיה, פאר קריי ואחרים, שברו שיאי מכירות מטורפים בתחילת הדור והיו הטייטילים הכי חזקים אי פעם של יובי, לא מתפלא שהם רוצים את ההייפ דור הבא שוב.

אני רק מקווה שהפעם לא יהיה שימוש בטק דמו מזוייפים על מנת ליצור את ההייפ הזה, הקונסולות האלו לכאורה אמורות להיות מספיק חזקות ומפוצצות ראשים כדי שהם לא יצטרכו להשתמש בטריקים כאלה.

אני סקרן לראות את WD בהשקה, אם הם באמת ילכו עליו חזק בקטע של הדור הבא אז יש פה אפשרויות גיימפליי מאוד מעניינות שאפשר לעשות עם החומרה ועם כל הכוח עיבוד החזק שנוסף. אז גרסאות הדור הקודם יהיו מסורסות למוות כמו שהיה בפעם הקודמת כדי לסחוט כמה שקלים מהיוזר בייס הגדול שלהן, לא ביג דיל, מה שחשוב זה שהפעם בניגוד ל WD הראשון, גרסת הדור הבא אשכרה תרשים ותפוצץ ראשים בזכות עצמה :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 23 אפריל 2020, 15:52

זה מקרה ממש מוזר. WD 3 הוא משחק שכבר היה אמור לצאת, יש כמויות גדולות של גיימפלי אמיתי שרץ בזמן אמת באינרנט, ואין סיבה להניח שזו לא גרסאת הדור הנוכחי (כאמור הוא כבר היה אמור לצאת). כלומר זה משחק דור נוכחי ב100%, יותר מכל משחק קרוס ג'ן שאנחנו מכירים.
המצב שאתה מזכיר קורה כשהפיתוח הפוך, מפותח לדור הבא ואז מפתחים גם גרסה נחותה לדור הנוכחי (WD 1, SOM) והיא יוצאת זוועה.
משחקים כמו סייברפאנק או GTA 5 שהם משחקי קרוס-ג'ן מפותחים קודם כל לדור הנוכחי ורק אז לדור הבא, והם מציגים שיפורים משמעותיים כי אפשר לראות שהם פותחו עם הדור הבא בראש, אבל הם מושלמים גם בדור אליו יצאו בכל הקשור לגיימפלי.
משחקי יוביסוט המתוכננים עכשיו יהיו משחקי דור נוכחי שאני מניח שכרגע עובדים על גרסאות הדור הבא שלהם, יהיה מעניין, עד כמה הם יקחו רחוק משחקים שזו לא הייתה מחשבה בשום שלב בפיתוח שלהם.
וגם, יוביסופט דיברו בזמנו על 5 משחקי AAA שיצאו עד מרץ 2021 (G&M, WD3, FC6,AC וR6). הם היו אמורים להיות משוחררים בהפרשים של כמה חודשים לאורך מרץ 2020-2021, האם הם עומדים לדחות את כל הליינאפ שלהם בשנה (אחרי שהוא גם ככה נדחה כבר בצורה משמעותית למצב זה)? כי שחרור מאסיבי של כולם בחודשי השיגור נשמע כמו ירייה ברגל של עצמם.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 אפריל 2020, 17:52

מסכים איתך סטיק, זה באמת שונה מהסיטואציה הקודמת, שכחתי גם שיש קטע גיימפליי מלא ומסודר של יובי למשחק שמן הסתם רץ על הפס4 (לא נראה דור הבא כמו הקודם בזמנו זה בטוח)

הציפיות שלי לא גבוהות לגבי זה שהם יצליחו לסחוט מהקונסולות משהו מעניין או שיהיה הפרש מהותי בין הגרסאות, כנראה גרסת PC קלאסית עם כמה אפקטים של ריי טרייסינג וכאלה זה מה שאני מצפה לו כרגע.

נשמע שזה נטו אסטרטגייה שיווקית כל הפן הזה של הדור הבא מבחינתם, אלו משחקים שכנראה יהיו קרוס ג׳ן במובן הקלאסי של משחקי פס4 משודרגים, אני בספק שאפילו נבנו גם במחשבה לדור הבא כמו סייברפאנק ו GTA5 בזמנו.

בקשר למה הם יעשו, כנראה שאפשר לשכוח מההצהרה ההיא שכל המשחקים האלה יוצאים עד מרץ 21 ואני חושב שהמציאות עד עכשיו מוכיחה את זה כי עובדה שלא שומעים על אף אחד מהם כלום ואין להם בכלל שיווק וזה ממש לא סביר בלוח זמנים של 5 AAA עד מרץ 21.

אני חושב ש WD יהיה הסנונית הראשונה שתגיע בהשקה כמו שנאמר, אחרי זה במהלך השנה הראשונה יצאו עוד כמה מהגדולים שלהם, בפריסה נורמלית של כמה חודשים בין כותר לכותר, אפשר לשכוח מהמטרה המקורית בשלב הזה כי נראה ברור שהכל יצא במקביל לדור הבא בלבד ואין להם זמן בלוח הזמנים לזה, במיוחד אם הדור הבא יידחה ואז בכלל זה כבר ברור שלא יעמדו בזה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 23 אפריל 2020, 18:21

מכל מה שיוביסופט הכריזה אני הכי סקרן לגבי Gods & Monsters שנראה כמו הטייק שלהם על הפורמולה של BOTW עם ערכי הפקה של משחק UBI,נשמע מעניין.
אני כמובן סקרן מאוד לראות מה הם יעשו עם הדור הבא,אבל דווקא מהם אני צופה המון,המון משחקי קרוס-ג'ן עד משחקי הדור הבא האמיתיים.
אם אני לא טועה,הסיבה לדחייה של בערך כל השיחרורים שלהם הייתה הכישלון הקולואסלי של גוסט ריקון האחרון שכנראה היה wake up call שלאנשים מתחיל להימאס מהנוסחת עולם פתוח הנוכחית שלהם,הם אמרו שהם חוזרים להעריך מחדש את המשחקים הבאים שלהם ולגוון יותר את הליין אפ שלהם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 אפריל 2020, 18:36

לגמרי, gods and monsters המשחק הכי מעניין שלהם, מלבד אולי דברים שבאמת מיועדים לדור הבא בלבד ועוד לא ראינו מהם כלום.
אני מאוד מקווה שעם הדחייה של G&M הם גם מוותרים על גירסת הדור הנכחי, אבל קצת קשה לי להאמין, זה בטח משחק שהם מייעדים אפילו לסוויץ׳.

לגבי וווטץ׳ דוגס, הדיוויזיה וכו׳ - לא חושב שהם יצליחו לשחזר את ההצלחות שהיו בתחילת הדור, אז הדברים האלה היו נראים חדשים, הפעם זה נוסחאות ממוחזרות ומאוסות על הרבה אנשים, וראינו דברים הרבה יותר מעניינים לדור הבא כבר... כל הדור הזה הם ממש סירבו אותי בכל פעם שנתתי להם הזדמנות, ולמרות שכולי תקווה שהם יזנחו את המיחזורים עם האינסופיים - אני לא התרשמתי מWD3 בשום צורה. השטיק שעשו עם כל הNPCs חביב אבל לא מספיק בשביל שאשחק בו. לא קרוב אפילו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 אפריל 2020, 19:12

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 אפריל 2020, 19:22

בעניין יובי, מסכים אתכם, הם ממש הפציצו בתחילת הדור ושברו שיאים, אפשר לאחר שבסכ״ה מבחינה כלכלית היה להם דור מוצלח מאוד אבל משלב מסויים הם חוו נפילה לא קטנה, לא רק במכירות עצמן אלא בעיקר, וזה נראה לי כואב עוד יותר, ביוקרה של החברה.

אנשים אדישים יותר לפרויקטים שלהם, אין כמעט הייפ.

בכלל זה מרגיש כאילו שנים כבר לא שמענו מהם, כאילו הם נעלמו לתהומות הנשייה. מקווה שבדור הבא נרגיש שהם רלוונטיים וחשובים כמו שהם היו לאורך רוב ההיסטוריה.

ויאללה הגיע הזמן כבר לראות משהו שקשור לדור הבא, הלוואי ובין המשחקים שהם יראו יהיה גם פרויקט מרשים שנבנה נטו לדור הבא ושאמור להעיף לנו את הגרביים, אפילו אם מיועד לעתיד הרחוק יותר, רק משהו קטן שבאמת נתלהב ממנו ושנדע למה בערך יש לצפות.

בדורות הקודמים בשלב הזה כבר חגגנו עם דמואים טכניים וחשיפות ראשוניות, גם אם בתוצאה הסופית זה היה רחוק מזה, עדיין היה כיף כל ההייפ סביב זה. זה ממש חסר בדור הזה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 23 אפריל 2020, 19:33

עכשיו גם אחד האינסיידרים ב-Era מהצד של סוני (אחד מאלו שחשפו את הפיתוח של סיילנט היל לפס5) אומר בת'רד של סוני שמשהו מהם גם קרוב מאוד.
אני מסכים איתך בלינג,אני חושב שאין משהו שמרגש אותי יותר בתעשייה הזו מחשיפה של דור חדש והציפייה שנלווית לו,גם כגיימר וגם כמישהו שפשוט אוהב טכנולוגיה זה השילוב המושלם מבחינתי,וזה די מבאס שאין לנו את זה בינתיים,כי החומרה ש-MS וסוני חשפו מרגשת הרבה יותר ממה שהיה לנו ב-2013. לפחות עכשיו נראה ששתיהן מתחילות להתעורר על עצמן.

ההימור הצנוע שלי לשתיהן:

MS:
חשיפה גדולה של הקמפיין של היילו איפיניט ותאריך לבטא למולטי.
חשיפה של פורזה מוטורספורט עם דגש חזק על RT.
הכרזה על פייבל,הדבר הכי מרשים מהם באירוע של מאי,מגיע ב-2022 ובלעדי לדור הבא.
הדגמות של גרסאות משודרגות של משחקים קיימים: גירס 5,מיינקראפט עם RT,אורי ב-120FPS,פורזה הורייזון 4.
אין מחיר,משוחרר בנובמבר 2020.

סוני:
חשיפה של המשחק showcase של הפס5- הורייזון 2,נראה מטורף כצפוי,כנראה הדבר הכי מרשים שנראה מהדור הבא בזמן הקרוב,מגיע ב-2021.
חשיפה של הפרוייקט של בלופוינט- דימון סולס,משחק השקה.
חשיפה של סיילנט היל,עוד רחוק משיחרור.
חשיפה של ראטצ'ט וקלאנק מאינסומניאק,נראה כמו סרט של פיקסאר,משחק השקה/חלון השקה.
טריילר ל-Godfall,משחק השקה.
טריילר ל-Quantum Error.

מסיימים עם משהו מטורף סטייל טיזר ל-GOW2/ספיידרמן 2.

לא מדברים על BC לפס4,הרבה דיבורים על הדואלסנס,הדגמה של ה-UI החדש,חשיפה של הקונסולה עצמה.
אין מחיר,אין חלון השקה.
נערך לאחרונה על ידי Uncle Pey'j ב 23 אפריל 2020, 19:46, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אפריל 2020, 19:45

בהחלט ההייפ בדור הזה הוא כל כך תאורתי. אנשים פעם התלהבו מדומאים של mgs או מריו 64, עכשיו אנחנו מתלהבים מ5.5GB/s או 12TF.

ספציפית בנוגע לwatch dogs, אני משער שהם יכולים ללכת בשני מסלולים. האחד הוא לתת לצוות נפרד להתפרע ולהתחיל לשדרג את המשחק לגרסה מגניבה לדור הבא. האפשרות השניה היא פשוט גרסת הPC כמו שהיא באולטרה 4K 60fps והשתקפות RTX, בול כמו בטריילר הזה:

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 אפריל 2020, 23:23

פייג׳ התחזית שלך למייקרוסופט יחסית ריאליסטית ושמרנית כמו שצריך, נראה לי ככה תראה החשיפה שלהם במדוייק, עם סוני אתה נראה לי קצת אופטימי מדי אבל הלוואי.

קיאו אם הם חכמים והם באמת רוצים לקשור את הכותר לדור הבא ולא בצורה מאולצת של ״היי זה יוצא בהשקה של הקונסולות ואין משהו אחר לקנות״ אלא שבאמת יתלהבו ויקשרו אותו כמשחק דור הבא רציני שמעורר אצלם הייפ אז כדאי שהם ילכו על האפשרות הראשונה, הקשה והיקרה של באמת לשדרג אותו בצורה משמעותית שתזיז משהו. הם ילכו על האפשרות השנייה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 24 אפריל 2020, 00:20

יש מצב שאני אופטימי מדי עם סוני,אולי אני פשוט מקווה לקבל את אפקט ה'וואו' מהם כמו שקיבלתי ב-E3 לפני ארבע שנים.. אני פשוט יוצא מנקודת הנחה שסוני לא יעשו משהו ביוני כי הם גם ככה לא היו מתוכננים ל-E3 אז אם הם יש להם איזו פצצה לזרוק סטייל הכרזה על GOW2/ספיידרמן 2 (אם אני צריך להמר,אני דווקא חושב שספיידרמן יוכרז קודם),זה יקרה באירוע חשיפה פוטנציאלי בחודש הבא,או אולי ממש קרוב לשיחרור של הקונסולה כמו שהיה עם אנצ'רטד 4 שאם אני לא טועה הוכרז עם טיזר (כשהמשחק עוד היה בידיים של איימי הניג) ממש ביום השיחרור של הפס4.

לגבי השאר,אני אהיה המום אם הם לא יראו משהו מהורייזון 2,גרילה היא כנראה הסטודיו הכי מוכשר טכנית שלהם והם היו שם גם בחשיפה של הפס4,גם הטיימינג די מושלם.
לגבי Quantum Error,הוא משחק השקה אז הוא בטוח יהיה שם,גם Godfall ובלופוינט גם מסתדר מבחינת הזמנים ואני גם מסתמך על הראיון איתם עוד בחשיפה הראשונה של הפס5,אני חושב שאם סוני מתכננים על איזה משחק עם בשר להשקה שלהם (ואני ממש מקווה שזה המצב כי הם צריכים להיות ראש בראש עם היילו) אז האפשרות הכי טובה שלהם היא בלופוינט,כי נראה שכל שאר הסטודיואים שלהם לא יהיו מוכנים בזמן עם משהו.

לגבי צד ג',אם הקורונה לא תשבש תוכניות,אז השיט הרגיל: AC עם מייקרוסופט כחלק מהמרקטינג,COD עם סוני וכו'

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 24 אפריל 2020, 01:50

לא ידעתי מה זה קוונטום ארור, אז עשיתי גוגל ולא התרשמתי. גם בתור משחק פס4 זה לא שווה תערוכה של סוני, אז בוודאי לא בשביל למכור את הפס5.

כל השאר נראה כמו הימורים סבירים, לפחות כל אחד בפני עצמו, כנראה לא כולם ביחד באותה תערוכה אבל נשמור על אופטימיות.
היה דיבור של הכתב ההוא שכחתי איך קוראים לו שספידרמן זה משחק של 2021. לי זה נראה סופר מוקדם, אבל אם זה נכון אז לא מופרך שהוא יהיה באירוע.
בנוסף הייתי מוסיף משחק מסקוור, זה יכול להיות ה ip החדש של הצוות של פפ15 (luminous production), זה יכול להיות המשחק של יושידה (פפ16 סביר להניח), זה גם יכול להיות סתם דמו טכני, אבל זה הימור יותר מסביר שסקוור יהיו על הבמה של סוני בתחילת הדור בצורה כזו או אחרת.
לא יודע אם WB מתכננת אירוע משלה כי יש לה לא מעט דברים מעניינים לחשוף, אבל אם לא אז גם הם מועמדים טובים להראות משהו אצל סוני.
ומשהו קטן למיטיבי לכת.. האתר של wild עודכן השבוע עם קונספט ארט חדש, אז מן הסתם כבר התחילו הספקולציות:)

בקשר למיקרוסופט, אחד האינסיידרים היותר אמינים אמר לא מזמן משהו כזה - תתכוננו לעולמות פנטזיה מהממים, ריבוטים, ומדע בדיוני.
לא יודע אם השימוש בלשון רבים הוא מכוון, אבל במינמום עולמות פנטזיה זה פייבל, די קל. ריבוטים ומדע בדיוני יכול להיות פרפקט דארק. זה גם יכול להיות הרבה דברים אחרים, אבל זה מה שעולה לי לראש כרגע. לדעתי גם יהיה משהו יפני, כל תחילת דור מיקרוסופט מנסים לעשות משהו עם מפתחת יפנית ופיל ספנסר אכל את הראש על הנסיעות שלו ליפן אז למה לא? אין צורך לטוס ליפן רק בשביל להביא את יאקוזה לגיימפס.
ולא הבנתי אם יש להם גם אירוע במאי וגם ביוני, אבל באחד מהם הם חייבים להראות סוף סוף את אלדר רינג... חאלס, הרגו אותנו כבר.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 24 אפריל 2020, 02:09

idan כתב:לא ידעתי מה זה קוונטום ארור, אז עשיתי גוגל ולא התרשמתי. גם בתור משחק פס4 זה לא שווה תערוכה של סוני, אז בוודאי לא בשביל למכור את הפס5.

כל השאר נראה כמו הימורים סבירים, לפחות כל אחד בפני עצמו, כנראה לא כולם ביחד באותה תערוכה אבל נשמור על אופטימיות.
היה דיבור של הכתב ההוא שכחתי איך קוראים לו שספידרמן זה משחק של 2021. לי זה נראה סופר מוקדם, אבל אם זה נכון אז לא מופרך שהוא יהיה באירוע.
בנוסף הייתי מוסיף משחק מסקוור, זה יכול להיות ה ip החדש של הצוות של פפ15 (luminous production), זה יכול להיות המשחק של יושידה (פפ16 סביר להניח), זה גם יכול להיות סתם דמו טכני, אבל זה הימור יותר מסביר שסקוור יהיו על הבמה של סוני בתחילת הדור בצורה כזו או אחרת.
לא יודע אם WB מתכננת אירוע משלה כי יש לה לא מעט דברים מעניינים לחשוף, אבל אם לא אז גם הם מועמדים טובים להראות משהו אצל סוני.
ומשהו קטן למיטיבי לכת.. האתר של wild עודכן השבוע עם קונספט ארט חדש, אז מן הסתם כבר התחילו הספקולציות:)

בקשר למיקרוסופט, אחד האינסיידרים היותר אמינים אמר לא מזמן משהו כזה - תתכוננו לעולמות פנטזיה מהממים, ריבוטים, ומדע בדיוני.
לא יודע אם השימוש בלשון רבים הוא מכוון, אבל במינמום עולמות פנטזיה זה פייבל, די קל. ריבוטים ומדע בדיוני יכול להיות פרפקט דארק. זה גם יכול להיות הרבה דברים אחרים, אבל זה מה שעולה לי לראש כרגע. לדעתי גם יהיה משהו יפני, כל תחילת דור מיקרוסופט מנסים לעשות משהו עם מפתחת יפנית ופיל ספנסר אכל את הראש על הנסיעות שלו ליפן אז למה לא? אין צורך לטוס ליפן רק בשביל להביא את יאקוזה לגיימפס.
ולא הבנתי אם יש להם גם אירוע במאי וגם ביוני, אבל באחד מהם הם חייבים להראות סוף סוף את אלדר רינג... חאלס, הרגנו אותנו כבר.

לא טענתי לרגע ש-QE מרשים,רק שהוא יהיה שם כי מדובר במשחק השקה.
לגבי פפ16,אין מצב בעולם לדעתי,כולם עדיין משתגעים מהרימייק של 7 (ובצדק) אז לבלבל את הקהל עכשיו עם 16 נשמע מיותר,סקוור הולכת להתרכז בלסיים את הסאגה של 7 לפני שנשמע משהו על 16 לדעתי,בלי קשר לאיזה צוות מפתח אותו.
WB זו דווקא אופציה לא רעה,לפי ג'ייסון שרייר הם היו אמורים לעשות אירוע משלהם בזמן E3 שבו כנראה היו מוכרזים באטמן,הארי פוטר והמשחק של רוקסטדי אז יש מצב שאחד מהם יופיע אצל סוני,ההימור שלי על באטמן כי קראתי לא מזמן שהוא היה מיועד לצאת השנה,לא ברור אם זה יקרה בהתחשב בנסיבות אבל לכל הפחות הוא הכי רחוק בפיתוח.
גם Wild יכול לצוף מחדש בחשיפה של הפס5 כי המשחק עדיין נחשב אקסקלוסיבי בפעם האחרונה שבדקתי.

לגבי האינסיידר,כן ראיתי את התגובה הזו- הוא מאוד אמין ולדעתי זה ברור שהוא מתכוון לפייבל ו-PD.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אפריל 2020, 02:45

יש כל כך הרבה דברים אפשריים לסוני. יש לנו את סנטה מוניקה עם שנתיים+ של פיתוח על המשחק הבא, קוג'ימה שאוהב לחשוף משחקים 7 דקות אחרי שהוא התחיל לחשוב על הקונספט, גרילה שבדממת אלחוט כבר 3+ שנים, אינסומניאק עם שנה וחצי של עבודה בצוות של ספיידרמן ויותר מארבע שנים עבודה בצוות של ראטצ'ט ואת פליפונים שמרימים דמואים תוך 3 דקות אבל משחקים מלאים תוך שלושה עשורים.

ההימור שלי?
- גרילה מראה משחק, או קילזון או הורייזן 2 ואם זה קילזון אז יש מצב טוב ל-battle royal. יש מצב טוב ל-KZ בשיגור לדעתי.
- GT חדש (כלומר סוג של דמו או פרולוג, לא ממש GT7 ואם זה 7 אז הוא לא יצא שנים).
- משהו מסנטה מוניקה, או GOW2 או המשחק הקטן יותר שקורי רצה לעשות.
- אינסומניאק מראה ספיידרמן 2 בטיזרון.
- אינסומניאק מביאה משהו נוסף, או ראטצ'ט או רזיסטנס.
- הרימייק של בלופויינט שהוא המשחק של סוני בהשקה.
- שתוף פעולה עם FROM, אולי BB2?

בצד של MS:
- היוזמה מראים PD2.
- היילו אינפנט בדמו סינגל על ה-XSX.
- פורצה 8 שיוצא בשיגור עם היילו, דמו ששם דגש גדול על RT ועל ריקונסטרקציה עם AI.
- פייבל 4 מפלייגראונד.
- RARE מראים גיימפליי של everwild.
- נינג'ה ת'אורי עם הלבלייד 2 ופרוייקט מארה.
- טיזר למשחק הגדול הבא של אובסידיאן (על outer worlds עבדו רק 80 אנשים מתוך חברה של 200).
- טיזר ל-state of decay 3.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 24 אפריל 2020, 02:48

כלומר אתה אומר שלא נשמע על פפ16 עד הפס6? כי בתרחיש הכי אופטימי סקוור מסיימים את הסאגה של פפ7 בסוף חייו של הפס5.. בוא נגיד שאני יופתע מאוד אם זה יהיה המצב.

בקשר ללבלבל את הקהל שלהם חחחחח אתה מדבר על חברה שחשפה בו זמנית משחקים בשם פפ13, פפ13 ורסוס ופפ13 אג'יטו. רק אחד מהם אגב שמר על השם המקורי שלו - ורסוס הפך לפפ15, אג'יטו ל type-0 או משהו כזה. וזה עוד יחסית מובן ביחס לקינדום הארטס שבשביל להבין את הטיים ליין של המשחקים השונים צריך לעשות דוקטורט, אפילו השמות של הרימאסטרים שלהם עושים כאב ראש:)
הם גם חשפו את פפ14 כמה חודשים לפני שפפ13 יצא לשוק ככה שבסטנדרטים שלהם לחשוף את פפ16 מתישהו בין הפרק הראשון לשני של פפ7 זה אפילו לא מוזר, זה יותר הגיוני מהמצופה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אפריל 2020, 03:53

למי שתהה על הפטנט קירור ההוא של סוני, ככה הוא נראה בפטנט:
תמונה

מה שרואים פה זה צ'יפ (5) שיושב על לוח אם (10a) שיש בו חורים קטנים. בתוך החורים עוברים מוטות מוליכי חום (11) שמגיעים ל-heat sink תחתון שיושב מתחת ללוח אם (21) ויוצר בעצם סוג של סנדביץ. כרגיל יושב heat sink על החלק העליון של הצי'פ ובעזרת המוטות הקטנים שחודרים את הלוח אם לצד השני יש גם heat sink נוסף בצד השני.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 אפריל 2020, 09:36

Uncle Pey'j כתב:
idan כתב:לא ידעתי מה זה קוונטום ארור, אז עשיתי גוגל ולא התרשמתי. גם בתור משחק פס4 זה לא שווה תערוכה של סוני, אז בוודאי לא בשביל למכור את הפס5.

ולא הבנתי אם יש להם גם אירוע במאי וגם ביוני, אבל באחד מהם הם חייבים להראות סוף סוף את אלדר רינג... חאלס, הרגנו אותנו כבר.

לא טענתי לרגע ש-QE מרשים,רק שהוא יהיה שם כי מדובר במשחק השקה.
לגבי פפ16,אין מצב בעולם לדעתי,כולם עדיין משתגעים מהרימייק של 7 (ובצדק) אז לבלבל את הקהל עכשיו עם 16 נשמע מיותר,סקוור הולכת להתרכז בלסיים את הסאגה של 7 לפני שנשמע משהו על 16 לדעתי,בלי קשר לאיזה צוות מפתח אותו.
WB זו דווקא אופציה לא רעה,לפי ג'ייסון שרייר הם היו אמורים לעשות אירוע משלהם בזמן E3 שבו כנראה היו מוכרזים באטמן,הארי פוטר והמשחק של רוקסטדי אז יש מצב שאחד מהם יופיע אצל סוני,ההימור שלי על באטמן כי קראתי לא מזמן שהוא היה מיועד לצאת השנה,לא ברור אם זה יקרה בהתחשב בנסיבות אבל לכל הפחות הוא הכי רחוק בפיתוח.
גם Wild יכול לצוף מחדש בחשיפה של הפס5 כי המשחק עדיין נחשב אקסקלוסיבי בפעם האחרונה שבדקתי.

לגבי האינסיידר,כן ראיתי את התגובה הזו- הוא מאוד אמין ולדעתי זה ברור שהוא מתכוון לפייבל ו-PD.

אין מצב שסקוור הולכת להתרכז רק בפפ7 על כל חלקיו לפני שיוצג משחק חדש בסדרה, זה הדבר הכי לא סקוור שסקוור יכולה לעשות :)
פפ16 בפיתוח והוא יוצג מתישהו בשנתיים הקרובות, עוד לפני שיגיע החלק השני של פפ7 רימייק, השאלה אם יוצג שלוש-ארבע שנים לפני שיצא או רק שנה-שנתיים... ודי בטוח שהאופציה הראשונה ריאלית יותר.
לגבי WB אני די משוכנע עדיין שזה משחק קרוס ג׳ן, אבל בטח יש עוד משחק לדור הבא, שלדעתי לא יציגו עדיין.
וויילד - מהפעם הראשונה שראיתי אותו אמרתי שזה משחק של הדור הבא בטח (בעיקר בגלל הדשא אבל בכלל היה נראה כמו סרט אנימציה עם סקופ גדול מאוד כדי לצאת כמו שצריך על הפס4), אני חושב שהוא מתוכנן לאיזור השיגור או השנה הראשונה של המכשיר, מקווה שלא יאכזב כי אני לגמרי אהבתי את הכיוון שלו.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 96 אורחים