משחקים שההורים יאשרו

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Liorika
Padawan

משחקים שההורים יאשרו

הודעהעל ידי Liorika » 23 אוגוסט 2018, 15:32

לאחיין שלי יש יום הולדת 12 והוא רמז לי שהוא נורא צריך משחקים בשביל ה-xbox one שלו (יש לו רק משחקים "של ילדים קטנים", ככה הוא טוען). אני דודה טובה, אז אני רוצה לקנות לו את מה שהוא רוצה, אבל אני יודעת שההורים שלו ממש מתנגדים למשחקים אלימים, והאמת היא שכשאני מסתכלת על כל משחקי xbox one שבקטלוג הזה https://www.ivory.co.il/catalog.php?act=cat&id=13923 , קשה לי להבין מה אלים ומה לא. אני מניחה שהמשחקים של מירוצי המכוניות הם פחות אלימים, נכון? ואיך המיינקראפט? עוד רעיונות? ויש אולי איזשהו מקום שכתוב בו מהן ההמלצות לכל גיל שאני בטוח לא אטעה? והאם המשחקים האלה מתאימים לכל הדגמים של xbox או שאני הולכת להסתבך גם עם זה :? ?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: משחקים שההורים יאשרו

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אוגוסט 2018, 15:47

מבחינת התאמה, כל משחק שמיעוד ל-xbox one יתאים. יש גם לא מעט משחקים למכשירי האקסבוקס הקודמים שגם יתאימו אבל המצב כבר יותר מסובך בתחום הזה אז עדיף לדבוק במשחקים שכתוב על הקופסה למעלה xbox one.

בנוגע לגיל, לכל משחק יש דרוג. הוא מתחיל ב-E שאומר שהמשחק מתאים לכל גיל, מעליו יש 10+ E שאומר שהמשחק מתאים החל מגיל 10. הדרוג הבא הוא T שנועד לבני 13 ומעלה והאחרון הוא M שאליו נופלים כל המשחקים האלימים עם הקללות והדם. אז פשוט צריך להתסכל על האריזה ואפשר להבין אם המשחק מתאים לגיל של הילד או לא.

בנוגע להמלצות:
- forza horizon 3 הוא המשחק מירוץ הכי טוב היום, ביחוד לילדים. הרביעי יוצא בספטמבר אז אם זה מסתדר עם התאריכים אז כדאי לשקול (כמובן שהרביעי חדש יותר אז הוא יהיה יקר יותר מהשלישי).
- משחקי ספורט בתחומים שהוא אוהב (אם זה כדורגל אז fifa, אם כדורסל אז NBA2k.
- מיינקראפט
- משחקי לגו. יש המון כאלה אז פשוט לבחור את מה שהוא אוהב. יש ממלחמת הכוכבים, דרך הנוקמים ועד בטמן או הארי פוטר. יש אינסוף משחקי לגו והם מצויינים לילדים כך שצריך רק לבחור משהו שמעניין אותו.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 23 אוגוסט 2018, 17:23

אני יכול להוסיף שיש גם משחקים שניתן לקנות קוד עבורם (כלומר לאו דווקא משחק פיזי), והם יכולים להיות מאוד מתאימים.
אציין שלי יש ילדים בגילאים המתאימים למה שאת שאולת (בן 13 ו-10).
מעבר למה שכתב DRKEO, אכן משחקי הלגו למינם מאוד אהובים על הילדים שלי.
גם יכולים להתאים משחקי חידות אם הוא אוהב. למשל המשחק BRAID, משחק חידות עוד מתקופת הXBOX 360 מאוד יכול להתאים.
משחקי מירוצים בעיקר אם הוא אוהב מירוצים - אולם יש לא מעט משחקי מירוצים יותר מותאמים לילדים - כלומר ארקיידים, למשל זה של המותג "מכוניות" (CARS)
משחקי הספורט למינם
מינקראפט גם מאוד אהוב

יעזור אם נניח תפרטי עוד אפשרויות של מה שהוא אוהב והאם הוא גם ישחק עם חברים (בין אם מרחוק ובין אם על אותה קונסולה)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 23 אוגוסט 2018, 22:09

הנקודה של משחקים של ילדים קטנים היא נקודה עדינה ומשחקי לגו ומיינקראפט הם בהחלט משחקים שאפשר להגיד עליהם שהם לילדים קטנים (הם גם מיועדים לגיל 7).
הוא כנראה ראה משהו אצל חברים. משחקי ספורט או מירוצים יכולים להתאים אבל אם הציפייה שלו היא למשחקי יריות אז את הולכת לצאת דודה מבאסת. תשקלי לבדוק מולו...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אוגוסט 2018, 22:30

omerkot כתב:הנקודה של משחקים של ילדים קטנים היא נקודה עדינה ומשחקי לגו ומיינקראפט הם בהחלט משחקים שאפשר להגיד עליהם שהם לילדים קטנים (הם גם מיועדים לגיל 7).
הוא כנראה ראה משהו אצל חברים. משחקי ספורט או מירוצים יכולים להתאים אבל אם הציפייה שלו היא למשחקי יריות אז את הולכת לצאת דודה מבאסת. תשקלי לבדוק מולו...

כן, זה הכי חשוב. ילדים אומרים שהם רוצים אקסבוקס בשביל המשחקים לילדים, אבל בסוף הם רוצים לשחק call of duty עם חברים שלהם.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 30 אוגוסט 2018, 11:48

אם הייתי רוצה להיות דוד נחמד, הייתי שוקל פשוט לקנות לאחיין מנוי שנתי ל-Xbox Live: זה גם מאפשר לשחק במולטיפלייר (כולל משחקים כמו פורטנייט), וגם מאפשר לקבל 4 משחקים חדשים בכל חודש בלי שתצטרכי לשבור את הראש.
שווה כמובן לבדוק אם כבר יש לו מנוי כזה, אבל גם אם כן אז אף פעם לא יזיק לקבל זמן נוסף.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 30 אוגוסט 2018, 11:57

swym כתב:אם הייתי רוצה להיות דוד נחמד, הייתי שוקל פשוט לקנות לאחיין מנוי שנתי ל-Xbox Live: זה גם מאפשר לשחק במולטיפלייר (כולל משחקים כמו פורטנייט), וגם מאפשר לקבל 4 משחקים חדשים בכל חודש בלי שתצטרכי לשבור את הראש.
שווה כמובן לבדוק אם כבר יש לו מנוי כזה, אבל גם אם כן אז אף פעם לא יזיק לקבל זמן נוסף.

אבל אז במקום משחק אלים אחד הוא עלול לקבל 4 כאלה בחודש :)

כנ"ל לגבי פורטנייט, נכון שהוא צבעוני והומוריסטי (בטח ובטח בהשוואה למשחקים אחרים שאנחנו מכירים) אבל אולי אפילו הוא נחשב אלים מדי בשביל ההורים?

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 30 אוגוסט 2018, 12:14

פות"ש כתבה את ההודעה לפני שבוע ומאז לא התחברה. כנראה כבר הספיקה לקנות מתנה לאחיין וספק אם יש טעם להמשיך לפתח פה דיון...

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 114 אורחים