TGS 2018

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

TGS 2018

הודעהעל ידי Laskin » 20 ספטמבר 2018, 14:04

התערוכה התחילה היום, אפשר להגיד, ובינתיים יש כמה טריילרים חדשים ונחמדים מאוד :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: TGS 2018

הודעהעל ידי DrKeo » 20 ספטמבר 2018, 15:08

יש משהו שמחמם לי את הלב בלראות את דנטה שוב. אני לא מבין את הצורך של סדרות משחקים להציג דמויות ראשיות חדשות כשכולם אוהבים את הקודמות, ביחוד שמדובר בסדרות שרצות כמה שנים ולא 30 שנים. נגיד ראיידן בMGS, נירו ב-DMC4 או לוק בהיילו 5. מתישהו הדמויות האלה התקבלו בברכה? מישהו אי פעם אמר לעצמו איזה מזל שמשחקים את ראיידן או נירו או לוק? באמת שזה לא ברור לי.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 ספטמבר 2018, 15:16

אני חושב שהיה ניתן לשחק כבר בdmc2 גם בטריש, והיה גם את ורג׳יל אחר כך... קיצר בDMC זה לא ממש חריג אז מילא. אבל גם אני קצת לא מבין למה לעשות את זה, למרות הגיוון בגיימפליי.
אני מצד אחד שמח שהם חוזרים ל״מקורות״, אבל גם קצת מאוכזב שהסדרה לא עושה קפיצה מטורפת ושינוי דראסטי כמו GoW... לא יודע אם בא לי עלילה עם טקסטים יפנים משונים שלא עוברים טוב בתרגום ובכלל אווירה קצת קרינג׳ית.
אבל טוב נו, יש מעט מאוד משחקים בסגנון עכשיו, אז על מי אני עובד? אני אקנה אותו בשיגור ^_^

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 20 ספטמבר 2018, 15:22

DrKeo כתב:יש משהו שמחמם לי את הלב בלראות את דנטה שוב. אני לא מבין את הצורך של סדרות משחקים להציג דמויות ראשיות חדשות כשכולם אוהבים את הקודמות, ביחוד שמדובר בסדרות שרצות כמה שנים ולא 30 שנים. נגיד ראיידן בMGS, נירו ב-DMC4 או לוק בהיילו 5. מתישהו הדמויות האלה התקבלו בברכה? מישהו אי פעם אמר לעצמו איזה מזל שמשחקים את ראיידן או נירו או לוק? באמת שזה לא ברור לי.

אני מניח שלפחות בDMC 4 זה היה עניין של המאסות, לא בהכרח של דנטה עצמו אלא העובדה שהמשחק יצא מ2001 (הראשון) עד 2008 (הרביעי) באופן די סדיר. לא היה אז AC או COD שנתי אז 4 משחקים ב8 שנים היה נראה די יותר מדי מאותו הדבר..
המשחק עבר דור לראשונה אבל לא הציג באמת שום שינוי לגיימפלי - מלבד כמובן דמות חדשה עם יכולות חדשות ורק הזרוע הייתה השינוי האמיתי בנוסחא של dmc.
האם היה אפשר למצוא תירוץ עלילתי כדי לתת לדנטה את הזרוע ולהמשיך איתו? בוודאי, אבל אני מניח שרצו שדנטה ישאר דנטה במהות מערכת הקרב שלו ובהתחשב בעובדה שהוא נמצא שם לאורך כמעט חצי קמפיין עם מערכת קרב בעלת עומק dmc שלם ומרגיש כמו שהוא הרגיש, בעוד פשוט קיבלנו בנוסף עוד דמות עם טוויסט שמייחד אותה ומרגיש שונה..
אני מסכים שזה מטומטם ואף מעצבן לעשות את זה באיזה FPS כמו היילו, אבל אם כבר לעשות את זה אז לחלוטין כמו שdmc 4 עשה :).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 ספטמבר 2018, 20:45

Stick כתב:
DrKeo כתב:יש משהו שמחמם לי את הלב בלראות את דנטה שוב. אני לא מבין את הצורך של סדרות משחקים להציג דמויות ראשיות חדשות כשכולם אוהבים את הקודמות, ביחוד שמדובר בסדרות שרצות כמה שנים ולא 30 שנים. נגיד ראיידן בMGS, נירו ב-DMC4 או לוק בהיילו 5. מתישהו הדמויות האלה התקבלו בברכה? מישהו אי פעם אמר לעצמו איזה מזל שמשחקים את ראיידן או נירו או לוק? באמת שזה לא ברור לי.

אני מניח שלפחות בDMC 4 זה היה עניין של המאסות, לא בהכרח של דנטה עצמו אלא העובדה שהמשחק יצא מ2001 (הראשון) עד 2008 (הרביעי) באופן די סדיר. לא היה אז AC או COD שנתי אז 4 משחקים ב8 שנים היה נראה די יותר מדי מאותו הדבר..
המשחק עבר דור לראשונה אבל לא הציג באמת שום שינוי לגיימפלי - מלבד כמובן דמות חדשה עם יכולות חדשות ורק הזרוע הייתה השינוי האמיתי בנוסחא של dmc.
האם היה אפשר למצוא תירוץ עלילתי כדי לתת לדנטה את הזרוע ולהמשיך איתו? בוודאי, אבל אני מניח שרצו שדנטה ישאר דנטה במהות מערכת הקרב שלו ובהתחשב בעובדה שהוא נמצא שם לאורך כמעט חצי קמפיין עם מערכת קרב בעלת עומק dmc שלם ומרגיש כמו שהוא הרגיש, בעוד פשוט קיבלנו בנוסף עוד דמות עם טוויסט שמייחד אותה ומרגיש שונה..
אני מסכים שזה מטומטם ואף מעצבן לעשות את זה באיזה FPS כמו היילו, אבל אם כבר לעשות את זה אז לחלוטין כמו שdmc 4 עשה :).

בשביל גיימפליי חדש לא צריך דמות חדשה, ביחוד שיש חפיפה של איזה 80% בין נירו לבין דנטה. לי לפחות המשחק הרגיש זר בגלל הדמות החדשה, אפילו שהם ניסו לעשות את נירו ממילא 80% דנטה עם כמעט אותו לוק וגיימפליי מאוד דומה. אז לא ממש הבנתי למה נירו קיים אם אני יכול לשחק בדנטה. ב-GOW שינו לגמרי את הגיימפליי בקרייטוס, שלא נדבר על כמעט ז'אנר, ועדין אנחנו עם קרייטוס - אז בשביל HOOK SHOT החליפו את דנטה? אני לא קונה את זה.

בכל מקרה, אני אף פעם לא אבין את הכיוון הזה, לפחות כשמדובר בדמות ממש אהובה כמו הצ'יף או סנייק שאנשים רק מחכים לשחק אותה שוב, לא להפטר ממנה. הכי גרוע זה כשעושים מעבר חד לדמות חדשה לגמרי שמגיעה משום מקום כמו ריידן או לוק, בניגוד ללמשל המעבר לביג בוס ב-MGS3 שהיה מעבר דמויות פשוט מצויין כי גם יוצא לך לשחק את הדמות הכי גדולה ביקום של MG וגם ממילא הוא נראה ונשמע בול כמו סנייק כי הוא המקור לשיבוט :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 10 אוקטובר 2018, 17:20

DrKeo כתב:אני לא מבין את הצורך של סדרות משחקים להציג דמויות ראשיות חדשות כשכולם אוהבים את הקודמות, ביחוד שמדובר בסדרות שרצות כמה שנים ולא 30 שנים. נגיד ראיידן בMGS, נירו ב-DMC4 או לוק בהיילו 5. מתישהו הדמויות האלה התקבלו בברכה?

כן. בסדרת Dead or Alive :D

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 42 אורחים