RDR2 | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

RDR2 | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי bozeman » 03 נובמבר 2018, 23:30

זה המקום לדבר על RDR2!

פה תוכלו לרכז את כל הדברים למשחק כדי שאני אוכל לקרא הכל בצורה מסודרת כשאגיע לשחק בו!
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: RDR2 | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי bling » 04 נובמבר 2018, 12:39

תגידו, איך אפשר לאתר אוצרות עם המפות שמקבלים במשחק? זה שמביאים לי איזה ציור מקושקש של נוף עם X עליו בלי שום רמז לפחות לאיזה מיקום כללי של האוצר זה ממש לא מספיק על מנת שאמצא אותו. אני לא באמת הולך לסרוק מפה כזו עצומה בשביל לחפש הר בצורה מסויימת.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 04 נובמבר 2018, 12:55

לא יודע אם המשחק ממש מצפה ממך ללכת לחפש את זה, רק לזכור איך זה נראה כך שברגע שאתה נתקל בזה אתה יודע לחפש שם. לפחות ככה זה קרה לי, ראיתי הר עם מיקום סלעים ועצים בדיוק כמו במפה, כמו תמונת נוף כזאת, וישר ירד לי האסימון. ואז פשוט הלכתי לחפש את האיקס.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 נובמבר 2018, 13:06

נשמע כמו הזכרונות בזלדה :)
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 04 נובמבר 2018, 13:16

אם כבר יש נושא, אז כמה נקודות מפוזרות מעוד סופ"ש עם המשחק:
- נתחיל מהשורה התחתונה. זה משחק באמת מיוחד ומוצלח שמצליח לתת רגעים והרגשה שקשה מאוד למצוא במקומות אחרים, אך לצד זה בעיות די מרכזיות בבסיס שלו מונעות ממנו בעיניי באמת להגיע לרמה של המשחקים הגדולים של הדור, ולי אישית לפחות קשה באמת להתנתק ולהכנס אליו לישיבות ארוכות מדי.

- בצד הטוב, כמובן שהעולם. פשוט עולם מדהים, מושקע בטירוף ומעוצב בצורה נפלאה. כל כך כיף פשוט להסתובב בו. המשחק גם יפייפה ברמה שזה כואב, בעיניי זה משחק הקונסולה היפה שראיתי וזה כולל גם משחקים לינאריים כמו GOW או אנצ'רטד 4.
- גם את מערכת הירי אני יחסית אוהב, למרות שהיא קלאנקית היא איכשהו מרגישה נכון עם הרובים העתיקים של התקופה. אבל זה אחרי שהורדתי את הכיוון האוטומטי, דבר שאני ממליץ בחום לכולם לעשות.
- הסוס מצוין, וזה חשוב כי את רוב המשחק עוברים על גבו של הסוס. משחקים רבים איכשהו תמיד מפספסים בנקודה החשובה הזו (כמו אודיסי לאחרונה ואפילו הוויצ'ר 3 במידת מה) אבל כאן זה באמת מרגיש נכון. לא קל מדי וכן נותן את ההרגשה שאתה שולט ביצור אחר שהוא לא 'אתה', אבל גם לא קשה מדי או מתסכל. סך הכל קצר הזכיר לי גרסה מודרנית לסוס של SOTC, וזה דבר נהדר בעיניי להגיד.
- וכמובן ערכי ההפקה, משהו שבאמת לא נראה כמוהו. אי אפשר ממש להסביר עד כמה הוא מרשים באספקט הזה, באמת משהו שצריך לראות כדי להבין (מה שכן, אחת ל1,000 כשפתאום איזו דמות פותחת דלת בלי אנימציה ייעודית ויחודית לסיטואציה, זה די צורם כי אתה מתרגל לטוב מדי :)).

- אבל בצד הרע ,או הפחות טוב, נמצאים שני אלמנטים מאוד חשובים.
ראשית המשימות, הן פשוט כל כך חסרות מעוף ברובן ובאמת ש90% מהמשימות במשחק זה לרכב עם מישהו מהכנופיה לאנשהו, לעשות משהו, זה מסתבך, יורים עליך, אתה יורה בחזרה, חוזרים למחנה. זה באמת הופך לרפטטיבי מאוד בשלב מסוים וקשה לזכור משימות גם 10 דקות אחרי שסיימת אותן.
אבל זה בסדר על הנייר, כי המשחק שם את הדגש על הסיפור, הדמויות, ואלו הדברים ששונים בין כל משימה ומשימה ואמורים להיות מה שמחזיק אותן רעננות ומעניינות תמיד.
הבעיה, שגם כאן המשחק קצת מפשל. הדמויות אמנם כתובות בסדר, אבל לרובן המוחלט יש 'קטע' אחד בלבד שחוזר על עצמו וברגע שהבנת אותו הכל הוא קצת סטראוטיפים משעממים שאתה יכול לצפות מראש את המשפט הבא שלהן. יש את הבחור השחור שמדבר על גזענות כל הזמן, הבחורה הקשוחה שלא מוכנה לקבל הוראות מגברים, החצי אינדיאני שכל הזמן מדבר על הטבע וחיות, וכך הלאה..
יש אמנם איזה שנים-שלושה דמויות שמעל הדבר הזה, אבל זה לא מספיק כשאת רוב המשימות אתה עובר בפעולות רפטטיביות עם דמויות פלקטיות ולא מעניינות.
המחנה הוא המקום היחיד שבו הדמויות כן מליחות לפרוח, וזו בהחלט מערכת מצוינת שהיא אחת מההיילייט של המשחק מבחינתי. אבך זה בעיקר כי באינטרקציות ביניהן הן מצליחות טיפה להשתחרר ולהגיב בצורה שונה, אבל כשהאינטרקציה היא ישירה מול ארתור בדרך כלל חוזרים לאותם המקומות בדיוק.

הנקודה השנייה היא הסיפור עצמו, העלילה. אם המשימות רפטטיביות, שלפחות יהיה סיפור שמתקדם באופן מסויים ויחזיק אותן מעניינות. אבל לא, לפחות עד לאן שהגעתי אין באמת סיפור וזו האכזבה הכי גדולה שלי מהמשחק. המשימות די לא קשורות אחת לשנייה ומעבר לסיפור מסגרת מאוד כללי אין באמת משהו מעניין שקורה.
אני מניח שלקראת הסוף דברים יתחילו לזוז, אבל זה לא משנה כרגע כי בינתיים המשימות לא מעניינות מבחינת גיימפלי, לא זכירות, לא מתקדמות לשום מקום מבחינה סיפורית.

סיימתי ברע אז אני רק אזכיר שהשורה התחתונה היא עדיין שזה משחק מיוחד ומוצלח עם הרבה רגעים שאי אפשר למצוא בשום מקום אחר, ועולם שהוא תענוג עצום, אבל בהחלט הבעיות של המשימות והסיפור מונעות ממנו להגיע לרמה הכי גבוה.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 04 נובמבר 2018, 13:28

מסכים עם מה שכתבת, למרות שאת המשימות אני דווקא אוהב. בשביל משחק עולם פתוח, המשימות הן בטופ של הז׳אנר לדעתי. אחד הדברים הנוספים שהכי מפריעים לי, לצד העלילה המאכזבת עד כה, הוא שהמשימות כ״כ קלות. המשחק קל מדי ולא מאתגר, האויבים בקושי פוגעים ומרגישים כמו מטרות קרטון רוב הזמן. חבל.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 04 נובמבר 2018, 14:43

מסכים עם המחסור בעלילה כרגע, זה נראה שהבנייה פשוט איטית והרבה מהקטע זה להשאב לעולם המדהים הזה מאשר ליצור דרמות עלילתיות.

לא מסכים בעליל לגבי המשימות, התוכן הוא ברמה הגבוהה ביותר, מלא גיוון והמשימות כיפיות ומעניינות ועם תסרוט טוב שמוסיף קצת פלפל ומונע חזרתיות. אין משחק עולם פתוח אחר ששיחקתי חוץ אולי ממשחקים אחרים של רוקסטאר עם משימות ברמה הזו מבחינת מה שעושים והגיוון שהן מציגות. בכלל התוכן ברמה ממש גבוהה, אפילו דברים קטנים כמו זרים שאתה עוזר להם עשויים ממש טוב והרבה פעמים גם מקבלים המשכיות ומשפיעים על החוויה לטווח ארוך יותר.

גם הירי באמת השתפר אחרי שכיוונתי לפי הוידאו של לאסקין. מה שכן השארתי את הירי החצי אוטומטי ברכיבה על הסוס כי זה מתסכל מדי לכוון חופשי באמצע רכיבה, בסכ״ה הרובים עצמם מרגישים טוב והירי מספיק מהנה למרות שהקרבות וה AI של האויבים לא מהמבריקים.

בקיצור, ממש אוהב ונהנה מהמשחק הזה ואני חושב שהוא בכיף יושב עם הגדולים של הדור הזה, ההישג של רוקסטאר מטורף ואין עוד חוויה כזו בדור הזה, רק על זה מגיע לו מקום של כבוד.

אגב יש מצב שהממוצע שלו יעלה ל 98 כי EDGE נתנו לו גם 10, זה כנראה ממוצע מוגזם אבל אני כן חושב שמגיע לו 9 פלוס כמו משחקים אחרים שקיבלו את זה בדור הזה סטייל GOW, MGS UC4, TW3, משחקים שגם בהם יש חסרונות לא קטנים אבל עדיין הם הביאו איתם משהו ברמה כל כך גבוהה ואיכותית שהם התעלו מעל זה. אין שום סיבה ש RDR2 לא ישב לצידם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 נובמבר 2018, 15:15

על הסוס זה די בלתי אפשרי להתמודד למשל עם זאבים בלי עזרה בכיוון הירי... ואז סתם צריך לעשות SAVE/LOAD יותר מדי פעמים ואני מעדיף שלא, זה פוגע בחוויה... זה גם מציאותי, כי נראה אתכם יורים על סוס דוהר כמו שצריך, אפילו במטרה קרובה מאוד :)
אני גם עדיין לא מתלהב מדי מהעלילה, בראשון התלהבתי יותר בשלב הזה, אבל RDR2 נפתח איכשהו אפילו לאט יותר ממנו, וממה שהבנתי הוא נפתח ומתפתח יפה מאוד אחרי החצי... אני לא חושב שאגיע לשם בחודש הקרוב. אני כל כך נהנה סתם ללכת ולצוד (למרות שאני ממש גרוע ולא מספיק סבלני, ובגלל זה אני הורס לעצמי הרבה מאוד מסעות צייד), ובדרך למצוא דברים הזויים שקורים בעולם, ומפתיעים אותי כל פעם מחדש.
באמת אבל, הם *ממש* ממש מפתיעים, ואני אזכור את המפגשים האלה עוד הרבה שנים לדעתי... זה גם מהדברים האלה שלא ממש תשמעו או תראו אותם רצים באינטרנט, כי הם ממש ספוילריים לחוויה (לא לעלילה), אבל אני מאוד אשמח לשמוע מי פה עשה מה, בסיטואציות האלה, בעוד כמה שבועות/חודשים.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 04 נובמבר 2018, 15:35

לסקין, יש dead eye בשביל מקרים כמו שציינת. ואם תגיד שאתה לא רוצה לבזבז dead eye, אז... אתה סתם נודניק.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 04 נובמבר 2018, 16:40

באמת קשה מאוד לירות ככה על הסוס תוך כדי תנועה (אם כי בעיקר בהתחלה, עם הזמן לומדים את ההבדל בקצב בין התנועת מצלמה במהירות של הסוס לתנועת הכוונת, ונוצר איזשהו זכרון שריר שמאפשר אחוזי הצלחה לא רעים) אבל לדעתי זה דווקא תורם לשיפור מערכת הקרב.
קודם כל, כמו שאינטר ציין השימוש בדד איי מאוד חשוב ברגעים האלו, והופך להרבה יותר דרמטי כי בכל שימוש בו אני נאלץ להצליח לסמן כמה שיותר ראשים במהירות כי אני באמת אהיה בבעיה אם ישארו יותר מדי אויבים אחרי זה, וזה לא סתם 'בונוס' שעוזר להעביר מהר יותר את הקרבות כמו השימוש בדד איי על הקרקע.
הדבר השני שזה גורם לו זה שימוש אמיתי בנשקים שונים לכל סיטואציה. הרי אחרי הכל כשאתם על הסוס יש גישה לכל הארסנל, אז אם קופצים עליכם זאבים מטווח קרוב אמנם קשה להצליח לתת פגיעה מדויקת, אבל כמה יריות עם שוטגאן ולא ישאר זאב אחד בסביבה (מה גם שהם בורחים אחרי שהרגתם חלק מהלהקה).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 נובמבר 2018, 16:59

ברור שיש דד איי, אבל לפחות בהתחלה, הוא יותר מדי קצר אם הפתיעו אותך הזאבים, וזה קרה לי פעמיים בהתחלה (: כנ״ל לגבי שודדים שקופצים משום מקום... וגם בגלל שזה מפתיע אותך, לפעמים קורה שאני שוכח לשתות או לאכול משהו שמחזיק לי את הדד איי אחרי קרב או משהו, קורה לכולנו (;
אני לא אוהב לשמור כל הזמן או לבזבז את מעט הזמן החופשי שיש לי, אז הייתי מעדיף לצמצם את המקרים האלה קצת יותר עם עזרה מכיוון אוטומטי ברכיבה.
אני גם כל כך עייף וגרוע מתמיד, בשנים האחרונות, כי אין לי הרבה זמן לשחק, ואני לא נוגע בשוטרים בכלל, אם הייתי משחק אוברוואץ׳ למשל אז אין לי ספק שהייתי מוותר על זה... יש משחקים שאני אפילו משחק על הרמה הקלה היום. תלוי איזה ז׳אנר זה ומה אני מחפש בהנאה שלי ממנו... במקרה של RDR2 - זה *לא* הקטע של להתכונן בכל רגע נתון עם כל הStats שלי על מקסימום אחרת אני מוחק את השעה האחרונה ששיחקתי. כדי להמנע מזה אני כן הייתי ממליץ לכל אחד שאין לו המון זמן פנוי (וזה נראה לי כולם פה) לעשות כמוני, אבל אם אתם טובים ומאומנים כמו שצריך - אין סיבה שזו תהיה אופציה בכלל.
ואפשר לשתות משהו תוך כדי שתוקפים אותך אבל זה לוקח זמן ואפילו בזה אני גרוע והסוס נבהל ועושה מה שבא לו...
בקיצור, המסר שלי בהודעה הארוכה הזו הוא
don’t dad while gaming
...או שקיבלתי
Red Dad Regression

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 05 נובמבר 2018, 12:29

אגב, עוד משהו שדי חסר לי במשחק (וגם בקודם, בעצם) - סאונדטראק. הסאונדטראק במשחק הוא אמביינטי מדי, ורוב הזמן לא ממש מורגש. ובניגוד ל-GTA, אין רדיו בשביל למלא את החסר. עבור משחק שמתיימר להיות מערבון אפי, זה חיסרון לא קטן לטעמי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 נובמבר 2018, 13:55

אני דווקא חושב שזה מוסיף לאווירה, שיש מוזיקה רק בקטעים מסויימים, אקשן או משימות או כשרואים משהו או שקורה משהו בלתי צפוי...
אבל כן, אני חושב שלפחות להוסיף אופציה כזו למי שמעוניין היה יכול להיות נחמד עוד יותר :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 05 נובמבר 2018, 14:22

אני דווקא חושב שהמוזיקה היא נקודת כוח של המשחק.
כן, היא לחלוטין משנית ומאחורי הקלעים, אבל היא נותנת את הכבוד לחלקים המרכזיים של ההמשחק - העולם, הטבע, הדמויות.
ומצד שני כן 'אווירתית שקופה' לאורך רוב המשחק וכן מצליחה לקחת צעד קדימה ברגעים ספציפיים שיש צורך בה.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 05 נובמבר 2018, 14:30

לא מבין את הכוונה ב״נותנת את הכבוד״, כי אין סתירה לדעתי בין מוזיקה לבין חקירת העולם והגיימפליי. להיפך, דווקא המשחקים הכי חקירתיים ועם העולם הכי מדהים (כמו אלדר סקרולס) מכילים מוזיקה מצוינת. אבל גם האמביינט של RDR2 די פושר לטעמי.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 05 נובמבר 2018, 15:17

InterAl כתב:אגב, עוד משהו שדי חסר לי במשחק (וגם בקודם, בעצם) - סאונדטראק. הסאונדטראק במשחק הוא אמביינטי מדי, ורוב הזמן לא ממש מורגש. ובניגוד ל-GTA, אין רדיו בשביל למלא את החסר. עבור משחק שמתיימר להיות מערבון אפי, זה חיסרון לא קטן לטעמי.

DLC רדיו לסוס? או אופציה לשרוק לעצמך וDLC למנגינות בשריקה?
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 נובמבר 2018, 19:33

אני מצאתי מפוחית במשחק, אבל עוד לא יכול לעשות איתה כלום... אל תהרסו לי אם כן, אבל זו אופציה אחת אני מניח (:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 נובמבר 2018, 19:39

אתה מוריד את ה-DLc ופתאום:

5BE65B3A-FE14-408A-9239-24C7B96BECC9.jpeg
5BE65B3A-FE14-408A-9239-24C7B96BECC9.jpeg (164.92 KiB) נצפה 7418 פעמים

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 05 נובמבר 2018, 22:00

InterAl כתב:לא מבין את הכוונה ב״נותנת את הכבוד״, כי אין סתירה לדעתי בין מוזיקה לבין חקירת העולם והגיימפליי. להיפך, דווקא המשחקים הכי חקירתיים ועם העולם הכי מדהים (כמו אלדר סקרולס) מכילים מוזיקה מצוינת. אבל גם האמביינט של RDR2 די פושר לטעמי.

הכוונה היא קודם כל שהיא שקופה. כלומר היא הרבה יותר תורמת לאווירה הויזואלית מאשר מושכת תשומת לב ממנה.
בוא נסכים קודם כל על דבר אחד - זה לא שאין במשחק מוזיקה. יש המון קטעים אינסטרומנטלים ארוכים ושקטים שמתנגנים כמעט לכל אורך הזמן שתסתובב עם הסוס, אבל זו פשוט מוזיקה שקופה ולא אחת שישר מושכת תשומת לב.

זה לא תמיד טוב, אבל בעיניי כאן זה מתאים. יכול להיות שאתה מעדיף את המוזיקה של אלדר סקרול (שאגב לא שיחקתי), סבבה, אין לי מה להגיד על זה , חוץ מזה שבלי קשר אני כן אוהב את זאת של RDR 2 :).

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 07 נובמבר 2018, 10:07

אז לדעתי גם המוזיקה האמביינטית היא די חלשה, ולפעמים אפילו גרועה (במשימות התגנבות למשל). את האמביינט של סקיירים אני לפעמים שומע סתם לכיף, פשוט כי זה טוב. ב-RDR2 זה לא.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 נובמבר 2018, 10:17

רוקסטאר סוף סוף התייחסו לעניין הבאג של הדמויות ברצינות יותר, והבטיחו פאץ' שיתקן את זה, בקרוב

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 07 נובמבר 2018, 17:47

מישהו היה
ספויילר: הצג
בסיינט דניס
(לא ספוילר או משהו, אפשר להגיע לשם סתם בשיטוט במפה או בללכת לעשות משימת צד באזור אבל סימנתי בכל זאת לרגישים) והוא לא חושב שזה הדבר הכי מרשים שנראה בדור הזה? מי שאומר כן שקרן :P

רק חבל שהפס4 הבסיסית לא יכולה להתמודד עם זה והיא מביאה לי פלאשבקים חזקים לימי הפס3, אני די בטוח שהמשחק רץ שם ב 20, רוקסטאר סוחטת כל טיפה של כח מהמכשיר באזור הזה אבל זה כל כך מרשים שאני מוכן לשלם את זה בשביל הדבר הכי דור הבא בדור הנוכחי שראיתי :)

אגב איך הפרו מתמודד עם זה? מעניין אם גם שם מקרטע או שזה רק בקונסולות בסיס.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 07 נובמבר 2018, 18:14

עותק ב 100₪ כי מישהו קנה עותק "בגרמנית"... מסתבר שרק הקופסא בגרמנית והמשחק באנגלית, אבל הרווחתי :). התקנתי אותו אתמול אבל שיחקתי ממש רבע שעה לפני שהבנתי שאני נרדם (בלי קשר למשחק). בינתיים קשה נורא להתרשם, כי הכל נורא חשוך!
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 07 נובמבר 2018, 18:18

bling כתב:מישהו היה
ספויילר: הצג
בסיינט דניס
(לא ספוילר או משהו, אפשר להגיע לשם סתם בשיטוט במפה או בללכת לעשות משימת צד באזור אבל סימנתי בכל זאת לרגישים) והוא לא חושב שזה הדבר הכי מרשים שנראה בדור הזה? מי שאומר כן שקרן :P

רק חבל שהפס4 הבסיסית לא יכולה להתמודד עם זה והיא מביאה לי פלאשבקים חזקים לימי הפס3, אני די בטוח שהמשחק רץ שם ב 20, רוקסטאר סוחטת כל טיפה של כח מהמכשיר באזור הזה אבל זה כל כך מרשים שאני מוכן לשלם את זה בשביל הדבר הכי דור הבא בדור הנוכחי שראיתי :)

אגב איך הפרו מתמודד עם זה? מעניין אם גם שם מקרטע או שזה רק בקונסולות בסיס.

אני לא מומחה או משהו, אבל לפי הנסיון הבלתי אמצעי שלי הייתי אומר שבמצב של 1080p המשחק לא זז מ30fps גם שם. חלק לגמרי.

ואכן זה אזור מאוד מרשים. הגעתי לשם 'בטעות' במהלך הסתובבות בעולם באחת הישיבות הראשונות ביותר שלי עם המשחק, עוד כשהאפקט הויזואלי והטכני שלו היה מאוד חזק עלי, ובאמת ממש התרשמתי. נתקעתי שם לפחות שעה בלי תכלית אמיתית וסתם בהסתובבות עם HUD כבוי ביום ובלילה כדי לראות איך הוא נראה ומה קורה (ואכן יש לא מעט 'אירועים רנדומליים' מעניינים שקורים שם ואני ממליץ פשוט להסתובב ולתפוס אותם).

האמת מצחיק שאמרת את זה דווקא עכשיו, כי מאז שהגעתי לשם בטעות ממש בהתחלה לא חזרתי לשם, וממש עכשיו שיחקתי קצת והגעתי לראשונה למשימה ראשית ששולחת אותי למקום הזה. עוד לא עשיתי אותה, אבל בקרוב אחזור לשם ואראה אם המקום עדיין מרשים כמו בהתחלה :).

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 07 נובמבר 2018, 18:50

אין לי ספק שעדיין ירשים אותך, נראה מדהים. יפה לראות שהפרו מריץ את זה טוב, בקונסולת בסיס הפריימרייט יורד לרצפה, אפשר להבין למה כי עוד לפני שהפריימרייט ירד הייתי בהשתאות מול מה שמרונדר מולי. בוא נגיד שלא הופתעתי שה fps צנח משמעותית רגע אחרי.

בקיצור מתחילים הניצנים של ״יאללה צריך דור חדש״ אחרי שרואים כזה לוקיישן ומפליגים בדימיון למה הם יעשו עם GTA6 אחרי ההישג הטכני המדהים הזה שהשיגו על הדור הזה :)

קליימן תתחדש! גם אני הגבתי כמוך בהתחלה ואפשר לראות בנושא של 2018 שאני אומר שהמשחק נראה טוב אבל קשה להתרשם כי הכל חשוך והסביבה לא הכי לטעמי וסטיק אמר בתגובה שהמשחק נראה מדהים והנה מאז יישרתי איתו קו. לא יודע מה תחשוב על האיכות שלו אבל הוא מאוד מאוד מרשים טכנית, תחכה ותראה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו־ 41 אורחים