RDR2 | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Stick
Veteran

Re: RDR2 | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Stick » 07 נובמבר 2018, 19:05

לפי DF גם על הפרו במצב של 4k דמקה הוא טיפה יורד מ30 במקום הזה וגם על הx הוא נופל בקטנה. המצב היחיד שהם לא בדקו בצורה יסודית זה הפרו ב1080p, שזה מה שאני משחק ונראה לי שזה יציב לגמרי אבל כמובן שיכול להיות שהוא נופל מעט בצורה לא מורגשת.

בכל מקרה כן, כבר עם אודיסי לפני חודש (שרץ על הפרו בערך כמו שrdr2 רץ עליה במצב דמקה) אמרתי שזה מתחיל להרגיש טיפונת כמו סוף דור, והנה גם rdr2 ממשיך את הקו הזה.
השאלה המעניינת לדעתי היא האם באמת נקבל כמו בדור הקודם מצב שבו כל המשחקים מעכשיו יתחילו לקחת את הקונסולות מעבר לשיא שלהן והכל יהפוך להיות 25fps שכזה עד הדור הבא, או שנגיד משחקי צד א' לינאריים כמו TLOU 2 יהיו יציבים לגמרי.
כי משום מה למרות rdr ואודיסי יש לי הרגשה שנקבל את האופציה השנייה דווקא. האמת שבכלל יהיה מעניין להשוות את TLOU על הps3 לעומת TLOU2 על הps4 כי הם יצאו בערך באותו השלב, ויציגו את אותו עיצוב ונבנים ע"י אותם אנשים. סוג של השוואת על בין הדור הזה לדור הקודם במשחקים סינמטיים ולינאריים.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 07 נובמבר 2018, 19:35

כן, סיינט דניס מרשימה מאוד, לא יודע אם היא השיא של הדור מבחינה גרפית (יש לא מעט קטעים מרשימים יותר ב-UC4 לדעתי), אבל מבחינת החיות והאמינות של העיר, באמת די מדהים מה שעשו שם. מבחינת פריימרייט, לא הרגשתי ירידה של ממש על הפרו ב-1080P. וזאת דווקא התקדמות משמעותית מהמשחק הקודם, שגרם ל-PS3 להקיז דם בעיקר בתוך הערים. והאמת, לא הרגשתי שהפרו מקיז דם בשום משחק עד היום ב-1080P, כולל RDR2. לכן אם אני משווה את המצב הזה לסוף הדור הקודם, אני חושב שאפשר לסחוב עוד כמה שנים טובות בשקט. אבל יכול להיות שאם היה לי PS4 vanilla הייתי חושב אחרת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 נובמבר 2018, 20:18

אין מה להשוות לדור הקודם. Gta4 ו-5 בקרו שוב ושוב ב20fps, כנל על tlou. בדור הזה אפילו בone s נראה שהמשחק רץ יותר טוב מgta4 או 5 או rdr1. הכל בסדר, המצב לא כזה קיצוני אבל אין ספק שבדור הזה פונקנו ב30fps נעול ב99% מהזמן אז זה צורם בעין.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 07 נובמבר 2018, 22:26

אני עדיין ב-12.9% השלמה בסיפור :shock: אני פשוט לא מצליח להביא את עצמי לשחק בו אפילו שבכל פעם שכן שיחקתי התרשמתי מכמה שהמשחק מרשים.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 07 נובמבר 2018, 22:46

גם אני לא התקדמתי המון - אני על איזה 25 אחוז ולא עשיתי עוד משימת סיפור בפרק 2 חוץ מהראשונה. גם אותי הוא עוד לא לגמרי תפס (או שסתם אין לך זמן). הוא נחמד כשאני משחק, אבל שום דבר לא מושך אותי לחזור כשאני לא. תחושת ההתקדמות הלא קיימת והאיטיות הכללית די מבאסת כשצריך לשקול בזמן הפנוי אם להרביץ סשן או לעשות דברים אחרים. אני מניח שזה אולי משתנה רק בשלבים המאוחרים של המשחק, כשנכנסים עמוק לסיפור.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 07 נובמבר 2018, 23:17

Stick כתב:לפי DF גם על הפרו במצב של 4k דמקה הוא טיפה יורד מ30 במקום הזה וגם על הx הוא נופל בקטנה. המצב היחיד שהם לא בדקו בצורה יסודית זה הפרו ב1080p, שזה מה שאני משחק ונראה לי שזה יציב לגמרי אבל כמובן שיכול להיות שהוא נופל מעט בצורה לא מורגשת.

בכל מקרה כן, כבר עם אודיסי לפני חודש (שרץ על הפרו בערך כמו שrdr2 רץ עליה במצב דמקה) אמרתי שזה מתחיל להרגיש טיפונת כמו סוף דור, והנה גם rdr2 ממשיך את הקו הזה.
השאלה המעניינת לדעתי היא האם באמת נקבל כמו בדור הקודם מצב שבו כל המשחקים מעכשיו יתחילו לקחת את הקונסולות מעבר לשיא שלהן והכל יהפוך להיות 25fps שכזה עד הדור הבא, או שנגיד משחקי צד א' לינאריים כמו TLOU 2 יהיו יציבים לגמרי.
כי משום מה למרות rdr ואודיסי יש לי הרגשה שנקבל את האופציה השנייה דווקא. האמת שבכלל יהיה מעניין להשוות את TLOU על הps3 לעומת TLOU2 על הps4 כי הם יצאו בערך באותו השלב, ויציגו את אותו עיצוב ונבנים ע"י אותם אנשים. סוג של השוואת על בין הדור הזה לדור הקודם במשחקים סינמטיים ולינאריים.

אני לא חושב שזה יקרה עם כל המשחקים כי כבר נקודת הפתיחה של הדור הזה בתחום היא הרבה יותר גבוהה, בדור הקודם לא היינו צריכים לחכות יותר מדי זמן בשביל להתחיל להתקל במשחקים עם קרטועים. כמובן שככל שהדור נמשך זה רק החמיר והחמיר אבל הנקודה היא שמלחתכילה המצב לא היה כזה מזהיר, גם בפריימרייט וגם ב IQ.

בעניין TLOU2 לפי איך שהמשחק נראה אני מהמר שהוא דווקא יכנס לרשימת התובעניים ומאלו שיכולים פוטנציאלית לשגר פס4 בסיסית לחלל עם המאמץ שהמשחק יוציא מהקונסולה, אבל סביר להניח שזה לא יהיה רע כמו המשחק לפס3 פלוס ה IQ בטוח יהיה סביר במינימום (על הפס3 הוא היה רע במיוחד), אין לי בפק שבהשוואה ישירה המצב של הגרסה הזו יהיה טוב בהרבה מהמצב של גרסת הפס3 אבל זה לא שולל תסריט שביחס לסטנדרט שהתרגלנו עליו על הפס4 יצא לו שם של משחק שרץ רע.

אינטר: אני מסכים שיש סצינות מסויימות באנצ׳רטד 4 שמתעלות כנראה על רוב הדברים שרואים ב רד דד 2 אבל: לדעתי רוב הזמן רד דד 2 נראה טוב לא פחות ולעיתים אף יותר מאנצ׳רטד 4, ככה או ככה המשחק נמצא בליגה הגראפית של אנצ׳רטד 4 וכשלוקחים בחשבון שמדובר בעולם פתוח עם מחזור יום לילה והמון מצבי מזג אוויר משתנים ושהכל מרונדר בזמן אמת ולא רק כטפט יפה אז התחושה שנוצרת מבחינת מה שמרשים יותר זה שרד דד 2 נמצא ברמה מעל אנצ׳רטד 4 (שמבחינתי היה המלך עד עכשיו) וכמובן גם מעל שאר המשחקים שיצאו בדור הזה.

KEO: אני חושב שזה באמת העניין, התרגלנו לטוב ופתאום זה מאוד צורם לי לראות משחק שמרנדר חלקי גיימפליי שלמים ב 20 פלוס, ב GTA5 זה אשכרה היה כל המשחק בערך ופה זה כמה אזורים מסויימים בעולם ענק ובראשם האזור שציינתי שמממש מוריד את הקונסולה לברכיים, זה לא משהו שחוויתי עדיין עם הפס4 ובגלל זה כנראה זה צרם יותר על רקע ההתלהבות שלי מאיך שדבר כזה בכלל רץ :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 08 נובמבר 2018, 10:11

BiA כתב:גם אני לא התקדמתי המון - אני על איזה 25 אחוז ולא עשיתי עוד משימת סיפור בפרק 2 חוץ מהראשונה. גם אותי הוא עוד לא לגמרי תפס (או שסתם אין לך זמן). הוא נחמד כשאני משחק, אבל שום דבר לא מושך אותי לחזור כשאני לא. תחושת ההתקדמות הלא קיימת והאיטיות הכללית די מבאסת כשצריך לשקול בזמן הפנוי אם להרביץ סשן או לעשות דברים אחרים. אני מניח שזה אולי משתנה רק בשלבים המאוחרים של המשחק, כשנכנסים עמוק לסיפור.

האמת שזה די מדויק.
יש לי כבר כמה וכמה ישיבות עם המשחק, ואני רוצה להדגיש שלא יצא ש'התחרטתי' תוך כדי שאני משחק.
אבל זה כשאני משחק. כל זמן שאני לא משחק אין לי דחף אמיתי לשחק בו כשאני מוצא את עצמי עם קצת זמן פנוי.
כלומר אני תמיד נהנה ושמח שהפעלתי את המשחק כשאני כבר בתוכו, אבל אין לי את הדחף הזה להמשיך ולהתקדם בו כל הזמן.
אני יכול להשוות את זה לאודיסי ששיחקתי ממש לפניו. אמנם הוא הרשים אותי הרבה, הרבה פחות מrdr2 מבחינת ההישג שלו, ההשקעה שלו ומה שהוא עושה כמשחק באופן כללי, כל זמן שאני משחק, אבל נטו במבחן הפשוט של כיף בסיסי הוא ניצח בגדול, ובכל פעם שהיה לי קצת זמן פנוי פשוט רציתי לתת בו עוד ישיבה קטנה.
rdr2 ממש מרשים אותי כשאני בתוכו (לא רק טכנית. בכלל במה שהוא עושה), אבל לא עובד עלי כל זמן שאני לא משחק בו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 נובמבר 2018, 10:26

גם לי יש ימים שאני בכלל לא משחק בו, כי הרבה פעמים אני מעדיף לא לשחק בכלל אם יש לי אפילו שעתיים לשחק... אני מרגיש שזה לא מספיק, זה משחק שאני מעדיף לסיים באיזה 20 ישיבות של 5 שעות מאשר פה שעה, שם שעתיים, גם אם זה אומר שאני משחק בו רק פעם-פעמיים בשבוע.
כל ישיבה שלי איתו היא אושר, באמת... למרות שאריה-הרים אכל אותי בפעם האחרונה ועוד אחרי שהיו לי מלא עור איכותי על הסוס ולא שמרתי ):
לגבי הגרפיקה - אני מסכים עם בלינג על הרוב, המשחק לפעמים באמת לא ייאמן שהוא עולם פתוח. גם בהורייזון היו קטעים כאלה ואני עדיין חושב שהוא בהרבה מובנים היה העולם הפתוח הכי יפה שיש, אבל רד דד מתעלה גם עליו, בזכות כמה שהעולם מרגיש אמיתי, ובזכות כמה אפקטים יוצאי דופן בתאורה מסויימת, והמרחבים הפתוחים שלו שמרגישים הרבה הרבה הרבה יותר גדולים. ממש פוטוריאליסטי לפעמים, עוצר נשימה.
אני חושב שהורייזון היה יותר מרשים מאנצ׳רטד סך הכל, וגם גוד אוף וור בעצם, למרות שאנצ׳רטר כן מרגיש יותר ״חלק״ ומלוטש בסך הכללי, וגם בדברים כמו אנימציות פנים, טקסטורות ועוד, אבל זה קצת ״לא לכמה״ אפילו מול גוד אוף וור בגלל האופי היותר ליניארי שלו. בקיצור, אני ממקם את אנצ׳רטד רק במקום השלישי או רביעי בדור הזה מבחינת גרפיקה

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 08 נובמבר 2018, 14:18

מזדהה עם מה שנאמר פה. עד כמה שאני מעריך את המשחק וחושב שהוא מרשים, רוב הזמן הוא פשוט לא מעניין ולא נותן מוטיבציה להמשיך לשחק. אני חושב שזה בעיקר בגלל העלילה המשעממת והגיימפליי הסטנדרטי מדי. כלומר הוא ממש טוב ומלוטש, אבל בסופו של דבר זה עוד משחק רוקסטאר בן עשרות שעות, ואני מרגיש שהנוסחה שלהם כבר די מיצתה את עצמה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 נובמבר 2018, 14:59

כל מה שאתם כותבים פה עושה חשק לשחק במשחק בערך כמו כמו להסתכל על צבע מתיבש :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 08 נובמבר 2018, 15:04

אני ממש אוהב אותו ויש מצב טוב שיהיה ה GOTY שלי, זה נכון שאין איזו עלילה לוחצת ומשהו emergent שאתה מת לדעת מה יקרה אבל ברגע שאתה יושב ונכנס לעולם הזה כמו שצריך זו חוויה מדהימה, עדיין, כי אף אחד לא מתקרב לרוקסטאר בדברים שהם יודעים לעשות וכשזה משולב עם עולם רציני ואימרסיבי אז נוצר פה חיבור יותר מאשר במשחקי GTA. בקיצור אחד הגדולים של הדור מבחינתי ללא ספק.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 נובמבר 2018, 15:29

לדעתי GOW יהיה משחק השנה שלי, אבל אשפוט עוד איזה 80 שעות ^_^
נדב, תזכור שאינטר גם ״שנא״ אותו, אז קח עם קצת מלח... הרוב פה לדעתי די בקונצנזוס שמדובר במשחק אדיר שהוא הישג לתעשייה כולה ומביא משהו שונה איתו. הוא איטי מאוד. כמו הקודם. לדעתי דווקא תפור עלייך, אבל מאחר ולא שיחקת בקודם אז לך תדע...

אבל מה זה משנה, כבר נובמבר ועוד אין לך פס4

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 08 נובמבר 2018, 22:32

DrKeo כתב:כל מה שאתם כותבים פה עושה חשק לשחק במשחק בערך כמו כמו להסתכל על צבע מתיבש :)

קח הכל בפרופורציות הנכונות, התגובות כאן של כולנו הן למשחק שערב היציאה שלו קיבל ממוצע 97.
כלומר כל 'אכזבה' שהיא מהמשחק נמצאת מול הממוצע ההזוי הזה שמרחף מעליו. ברור שהוא לא שווה את זה, זה היה ברור לי עוד לפני שהמשחק יצא, אבל זה המצב והדיבורים עליו הם ממול זה.

וגם בסופו של דבר יש גבול לכמה פעמים אפשר לחזור ולהגיד שוב ושוב עד כמה הוא מדהים בדברים שהוא באמת מדהים בהם, ולא חסרים כאלו :).
בתור אחד שממש לא מת על רוקסטאר (ועל GTA בעיקר. את RDR הראשון למען האמת די אהבתי) אני יכול להגיד שזה אחד ממשחקי הדור. לא הכי טוב לדעתי באופן ברור, גם לא GOTY בשנה של GOW לפי טעמי האישי, אבל אחד ממשחקי הדור.
בכל מקרה גם הרבה יותר מעניין לדבר על הנקודות הבעיתיות שלו ועל הדברים המעטים יותר בהם הוא מפשל.
אני חושב שהבעיה הכי גדולה פה היא אכן הדיסוננס הגדול שקיים בין הרצון המועט שלי לשחק בו כשאני לא משחק, לבין ההנאה הגדולה והרצון רק להמשיך עוד קצת כשאני כן משחק.
הרגשת דיסוננס שמסתבר שאני ממש לא היחיד שחש כאן בפורום, וזה באמת מעניין לעצור רגע ולבדוק למה זה קורה.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 08 נובמבר 2018, 22:44

כן, אנחנו אוהבים להתלונן, אבל אין ספק שהוא משחק ענק, חובה ושאר סופרלטיבים. אחת ההנאות העיקריות שלי ממנו היא ברכיבה אקראית בשטח לאור יום. זה כל כך ריאליסטי, יפה ומהנה - גם הנופים, גם הרכיבה עצמה עם רובה ביד, גם ההתנהגות של החיות בשטח (והציד שלהן), האירועים האקראיים באיזורי פרא, הרכבת שלפעמים עוברת ברקע וכו' - הכל ביחד יוצר עולם פתוח ברמה שלא נראתה עד היום, סטנדרט חדש בתעשייה. גם הפרטים הקטנים מרשימים מאוד: עורבים שמתקבצים על גוויה של סוס כמה רגעים אחרי שהרגת אותו, התזוזה של העננים בשמיים והשינויים במזג אוויר, מוכר בחנות שמופיע עם תחבושות על הראש אחרי ששדדת אותו בעבר (והוא גם מעיר לך על זה), הסוס שלך שמפחד מטורפים, ועוד הרבה פרטים אחרים שלא ראיתי עד היום במשחקים אחרים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 נובמבר 2018, 23:30

אני מקנא אבל גם קצת מרחם על נדב, שהוא צריך להשלים איזה 500 שעות שייקח לו לשחק בכל המשחקים שהוא כבר קנה, ועוד 200 שעות נגיד של המשחקים שעוד יגיעו...
זה אשכרה עבודה, לעשות את זה בשנתיים, כדי שהוא יוכל לשחק בסייברפאנק עם כולם פה (:
רק תניח לאוברוואץ׳ וזה אפשרי!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 נובמבר 2018, 00:01

האמת שהTURNOFF הכי גדול שקבלתי ממנו היה הפודקאסטר של יורוגיימר שעסק אך ורק ב-RDR2 (אל תדאגו, הם פצלו אותם לשניים, אחד עם ספויילרים ואחד בלי). הם פחות או יותר אמרו שרוקסטאר השקיעו את כל העולם ואחותו בלבנות את העולם הכי מדהים והאינסוף אנטרקציות במחנה אבל ברגע שאתה יוצא לעשות משימות אז הנרטיב די חלש, המשימות בנאליות ויש בהן אפס חופש. זה כל כך מוזר שהמשחק הזה מצד אחד נמצא בקרם של הדור ומצד שני לא מפסיקים להתלונן על כל אלמנט בו.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 09 נובמבר 2018, 07:31

קודם כל גם יורוגיימר עצמם הביאו לו את התגית recommended שזה ה 9/10 שלהם ככה שמפה ועד לאמר ש"נשמע יותר מעניין לצפות בצבע מתייבש" יש דרך מאוד ארוכה.

המשימות ממש לא בנאליות, הדברים שאתה עושה בעולם הם מאוד מגוונים ומושקעים ביחס למה שאפשר במערב הפרוע (ברור שעם GTA יש להם יותר במה לשחק) וביחס לכל משחק עולם פתוח אחר. להכל יש קונטקסט וסינמטיות וזה מרגיש דינמי ואימרסיבי כחלק מהעולם שיצרו. האם החופש במשימות מוגבל יחסית? כן, זה בסגנון רוקסטאר בדיוק כמו שב GTA5 יש טונות של תוכן טוב ומגוון ומשימות מגניבות אבל כן, הוא לא ידוע בדיוק בחופש הרב שלו בזמן המשימה, זה רוקסטאר הם הלכו יותר על תסריט וגיוון מאשר חופש משוגע וזו בחירה לגיטימית שאני מעדיף, אתה רוצה עולם פתוח עם חופש? לך שחק ב JC4 שיצא השנה, טונות חופש אבל מבחינתי זה מתרגם לשיעמום אחד גדול.

הם צודקים שעד עכשיו פחות או יותר אין ממש נרטיב וזה יותר עולם והחיים כחבורת outlaws סביבו, להגיד שלא הייתי שמח אם היתה עלילה מתפתחת כל הזמן ביחד עם כל האירועים והמשימות האחרות שקורות בעולם זה יהיה שקר, זה חיסרון גם אצלי אין ספק אבל האם זה ברמה שמאפילה על החוויה? לא. זה פוגע וזה מבאס אבל יש עוד כל כך הרבה דברים טובים כמו שסטיק ואינטר ציינו פה בהודעות האחרונות שהמשחק ללא ספק נמצא ברשימה של גדולי הדור וחוויה שכל אחד צריך לעבור בדור הזה כאחד מהמשחקים האלו שיגדירו אותו (בדיוק כמו בלאדבורן, גוד אוף וור, הוויצ'ר, מריו, אנצ'רטד וכו'), לא נראה לי שאתה באמת יכול להתנחם שאתה לא חווה אותו בזמן אמת כשהוא בשיא הטכני (ושיא לתעשייה מבחינות רבות) קיאו :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 09 נובמבר 2018, 10:54

אני בכל מקרה מבסוט שהשגתי אותו במחיר מוזל... כל הדברים שאתם מדברים עליהם כממש מרשימים במשחק, באמת מאוד מרשימים, אבל הם בעיקר מרגישים לי "Brute Force" של חברה עם המון המון כסף. אני זוכר שנדב דיבר על זה פעם, ואני מרגיש את זה אפילו יותר במשחק הזה.. אני לא מצפה ממשחק רוקסטאר שיהיה JC, אבל אני כן מצפה שאם ירדתי ל20 שניות מהסוס במשימה כדי לבדוק משהו שראיתי בצד הדרך, ואחרי פעמיים שאמרו לי ''ארתור חזור לסוס!'' עדיין לא חזרתי, אני לא אקבל "Mission Failed"..
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 09 נובמבר 2018, 13:45

לא כל כך מבין מה זה משנה brute force או לא, האם הם מציעים חוויה שאין שני לה בעולם המשחקים והאם הם קובעים סטנדרט חדש בעולמות פתוחים בכל דור? האם המשימות והתוכן מהנה ומגוון בנוסף לזה? אז יופי כל עוד יש את הגורמים האלה במשחק הדורי התורני שלה אז הם כבר נכנסים לרשימת איכות אקסקלוסיבית כמפתחת שמציעה משהו ברמה שאין לו תחרות בדברים שעושה טוב.

והרבה כסף תמיד קונה כישרון גדול, זה בא יד ביד, כמו לאמר שריאל מדריד כותשת את הליגה ואת אירופה ב brute force :) (ולא שאני טוען שרד דד כותש את כולם מכל בחינה או משהו, זה רק לצורך המחשה)

בקשר למה שאמרת לגבי המשימה, אם היה קונטקסט שבו צריך למהר אז המשחק צודק למרות שאפשר לעשות זאת בדרך יותר אלגנטית, אם לא אמורה להיות בעיה מבחינת הקונטקסט אז אתה צודק וזה משהו שלא צריך להיות. אני מקווה שרוקסטאר יצליחו לתת יותר תחושת חופש במשחקים הבאים תוך כדי ששומרים על התסריט והגיוון שלהם, אבל בתכלס הגיוון שיש לתוכן שלהם זה מבחינתי בעדיפות עליונה גם אם זה בא על חשבון חופש איכשהו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 נובמבר 2018, 18:19

אתמול בלילה עשיתי עוד ישיבה ארוכה יחסית, סוף סוף הגעתי לפרק 3 וקיבלתי רובה ״צלפים״ שאיתו כל כל הרבה יותר קל לצוד כמו שצריך... תעשו לעצמכם טובה ואל תבזבזו זמן לנסות לעשות את זה עם הרובה הלא מתאים, זה פשוט לא יצליח כמעט אף פעם (:

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 נובמבר 2018, 00:43

לאסקין יכלת ללכת ל Gunsmith בכל עיר ולבקש שיתקינו לך scope על ה rifle שלך והופ - רובה צלפים :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 נובמבר 2018, 01:04

כן, אבל ברור שמקבלים את זה מתישהוכחלק מהטוטוריאל שנמשך אצלי כבר למעלה מ-30 שעות (:
אני כמעט ולא מתקדם בעלילה, בעיקר עושה דברים מסביב... איזה משחק מדהים הוא, כל פעם שאני משחק בו משהו אחר מפתיע/מרשים אותי. או יותר נכון כמה וכמה משהוים.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 10 נובמבר 2018, 01:33

אני לא יודע, יכול להיות שאני לא משחק במשחק 'כמו שצריך' או משהו, ואולי אפילו הרבה מהתלונות (היחסיות! קיאו :) ) שלי מגיעות משם, אבל אני לא ממש מבין איך אפשר לשחק את המשחק בלי לעשות משימות.
כלומר אני כל הזמן זז ממשימה למשימה, וכמובן שאם אני נתקל במקרה במשהו מעניין בדרך אל האייקון הבא אז אני אעצור לראות אותו אבל בזה זה מסתכם.
יוצאים מן הכלל בלבד הם רגעים במחנה שאני יכול להאבד מול המדורה ולשמוע שירים וסיפורים של הכנופיה, או הפעם הספציפית הררשונה שהגעתי בטעות לעיר ופשוט הסתובבתי בלי מטרה, אבל זה היה יותר להתרשם מהמקום ולא איזה קטע גיימפלי.
כשאני מרגיש שאני רת יותר מדי ואני רוצה קצת להסתובב ו'לחקור', אני פשוט עובר לעשות משימות צד (לבנות) במקום משימות ראשיות (צהובות).
נגיד אתה מדבר על לצאת לצוד? בשביל מה? בשביל למכור את הפרווה ב3 דולר אחרי זה? גם ככה אני שוחה בכסף בצורה היסטרית.
אני באמת לא מבין פשוט, אתה סתם מסתובב בעולם בלי תכלית? אני לא מצליח להבין מה עושים בזה. לא בקטע רע או משהו :), באמת אשמח שתספר איך נראה המשחק שלך.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 נובמבר 2018, 06:39

אני כאמור גם מסתובב כמעט תמיד עם תכלית. לפעמים אני כן מחליט לעשות משהו שהוא לא משימה כמו להסתובב טיפה במקום חדש או ללכת למופע או לצוד בדרך למחנה משהו שתהיה אספקה של מזון אבל אני לא באמת מסתובב וחוקר שעות ״סתם״ למרות שבמקרה הנ״ל זה דווקא כן קצת אפשרי ויש בזה יותר טעם מהרגיל כי כמות האירועים הרנדומליים שקורים היא הזויה ותמיד יכול להיות עניין גם בשיטוט חסר תכלית.

סטיק ממה אתה בדיוק מפוצץ בכסף אגב? אולי בהמשך הכסף זורם אבל אני די תפרן ולא יכול להרשות לעצמי באמת להתפרע מבחינה כספית :(

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 נובמבר 2018, 08:39

אני בעיקר מחפש סימני שאלה במפה (:
אבל גם אוהב להסתובב, לציד, ולמצוא הפתעות... ואני לא צד בשביל אוכל אף פעם, רק בשביל עור, שאיתו אני משדרג את המחנה, ויש גם חיות אגדיות, שעם העור שלהן בונים trinkets מיוחדים שזה כמו perks ואז הדמות שלך ממש ממש חזקה והרבה פחות מוגבלת, ואז המשחק יכול להיות מהנה יותר. אדווח כשאגיע לשם כי בינתיים יש לי רק 2 עורות כאלו (:
אבל האתגר להשיג את כולן הוא אדיר והחיות האגדיות זה גם כמו קווסט כזה, ויש הרבה כאלה. נדמה לי 16.

וכמובן שאני נהנה גם סתם להסתובב ולראות אינטראקציות משונות, ומנסה להשיג תוצאה טובה יותר... למשל, בפעם האחרונה ששיחקתי - בדיוק אחרי שמירה אני נתקלתי בחבר׳ה שמנסים לפרוץ בלילה כספת שהם שדדו, סתם ככה בצד הדרך. אז ניגשתי אליהם ויריתי בשניהם ישר בראש ו... אי אפשר לפתוח את הכספת בשום צורה.
אז חזרתי לשמירה ההיא והפעם חיכיתי שהם ימשיכו לנסות לפרוץ ורק אז להרוג אותם, וזה עבד בדיוק כמו שחשבתי, אבל רציתי לעשות את זה אפילו יותר טוב...
אז ניסיתי לחזור שוב ולהרוג רק אחד מהם ואת זה שפורץ להשאיר בחיים ולאיים עליו שייפתח בשבילי את הכספת אבל באמצע הדרך תנין הגיע ותקף אותו.
אז עשיתי עוד פעם ופשוט חיכיתי שיפרצו ואז שדדתי וקשרתי אחד מהם.
המשחק הזה מפתיע כל הזמן, והאינטראקציות האלה מרגישות ממש טבעיות, מורכבות ותלויות לחלוטין רק בי.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 31 אורחים