RDR2 | הנושא הרשמי

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: RDR2 | הנושא הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 26 נובמבר 2018, 12:36

אני כבר מתקרב לסוף של הסיפור המרכזי... כמובן שעדיין רק על 60% בהתקדמות במשחק אבל זה מובן :)
היום אשב עליו שוב איזה 5 שעות, לא שיחקתי בו כבר כמה ימים ואני מתגעגע :D

אבל מה שמעניין היום שבאתי לכתוב זה שכבר ה-26 לחודש, עבר חודש בדיוק מאז שהמשחק שוחרר, ועדיין - לא ראינו *כלום* מהמולטיפלייר, שאמור להשתחרר "בסוף נובמבר"!
אפילו טריילר לא הביאו לנו, כלום... זה אמור להיות מה שמחזיק אותם עד הדור הבא בערך, אני פשוט לא מבין איך הם עדיין שותקים לגביו, אבל נו מילא... בטח נשמע ביומיים הקרובים על דחייה שלו בעוד חודש :(

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 נובמבר 2018, 13:56

הבטא אמורה לצאת בסוף נובמבר כך שאני לא בטוח שהם צריכים לפרסם אותה יותר מדי מעבר לאיזה טריילר שיגור בטא.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 נובמבר 2018, 14:06

בטא פתוחה, כן... יש להם עוד 4 ימים לעמוד בזה, העניין הוא שבדרך כלל כמה ימים קודם מגיעה הודעה, משהו... אולי שעות שבהן זה יתחיל, אולי הסברים מה לעזאזל עושים שם, מה המטרה, מה המודים... זה חסר תקדים לדעתי, אבל רוקסטאר... מותר להם

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 26 נובמבר 2018, 23:30

Laskin כתב:אני כבר מתקרב לסוף של הסיפור המרכזי... כמובן שעדיין רק על 60% בהתקדמות במשחק אבל זה מובן :)
היום אשב עליו שוב איזה 5 שעות, לא שיחקתי בו כבר כמה ימים ואני מתגעגע :D

לא שיחקתי יותר משבוע.. הקטע הזה שצריך לפנות שלוש שעות לפחות כדי באמת ליהנות מסשן ממש מעיק, יוצא שאני משחק בלחץ יומיים בשבוע. מצד שני זה טוב כי ככה עד שאגיע לספיידי, שנראה לי הכי טבעי לשחק אחרי הדבר הכבד הזה, הוא כבר יירד לאיזור ה-30 דולר מינוס.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 26 נובמבר 2018, 23:32

Laskin כתב:בטא פתוחה, כן... יש להם עוד 4 ימים לעמוד בזה, העניין הוא שבדרך כלל כמה ימים קודם מגיעה הודעה, משהו... אולי שעות שבהן זה יתחיל, אולי הסברים מה לעזאזל עושים שם, מה המטרה, מה המודים... זה חסר תקדים לדעתי, אבל רוקסטאר... מותר להם

הוכרזה..
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 נובמבר 2018, 10:27

כן, בצורה משעשעת זה הוכרז אתמול בערב, והבטא תתחיל..... היום!
אבל רק למי שיש את גירסת הULTIMATE.
מחר היא תתחיל למי ששיחק בו כבר ב-26 בחודש לפי הנתונים של רוקסטאר.
מחרתיים למי ששיחק בו בימים הראשונים וב-30 היא תפתח לכל מי שיש אותו... משונה קצת אבל מילא :)

ממה שכן אמרו - יהיה "פלוגות" (POSSES) של עד 7 אנשים, ובשיגור יהיו עד 32 שחקנים בכל עולם... המפה כולה תהיה זמינה במולטי, שזה קצת *מאוד* עצום בשביל 32 שחקנים, מעניין אם ירחיבו את זה בהמשך, לפי מה שהם אומרים - זה בהחלט יקרה עם הזמן, וגם העולם ימשיך להשתנות כל הזמן.
יהיו אתגרים, משימות, תחרויות, מירוצים, ואפילו "SET PIECES" מפוזרים בעולם, כולם עם דגש גדול על קו-אופ, אבל חלקם גם אפשריים לבד.

אותי הכי מעניין לדעת זה כמה "מעניש" הוא יהיה, מה קורה אם אתה מת, מה קורה לפרוות שלך אם הרגו לך את הדמות או הסוס, איך משיגים סוס וכו'... כי הרבה שחקנים מעצבנים יכולים קצת להרוס את החוויה שאני לפחות הייתי רוצה לחוות בו - להקים מחנה, לשדרג אותו, ולעשות HEISTS ביחד, בעיקר :) אולי יציעו אופציה שלא יהיה ניתן לתקוף אותך אלא אם אתה תוקף קודם כמו שיש בGTA 5, אבל שם זה לא תמיד עובד טוב כי עדיין ניתן לדרוס אותך בקלות, למשל.

אני מחר אנסה אותו בטח... מי פה רוצה להקים פלוגה? :P

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 נובמבר 2018, 11:32

זה ממש מוזר, ביחוד שיש ב-GTAV אונליין ב-PC מגבלה של 30 אנשים (פלוס עוד שניים לצופים) וזה מרגיש כל כך קטן וריק. זה פשוט מגוחך, BF נותן לשחק 64 אנשים כבר מעל לעשור.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 נובמבר 2018, 12:06

כן, אבל BF משחק הרבה הרבה הרבה פחות מורכב... עם זאת, ברור שאני מסכים.
אני מאמין שהמשחק יגיע במודים מסויימים גם ל-100 שחקנים בעתיד, השאלה היא אם הם יצליחו לעשות את זה בדור הזה או שישאירו את המולטי המתקדם יותר רק לדור הבא.
אם אני צריך להמר אז אני הולך על 64 בדור הזה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 נובמבר 2018, 12:46

יש ל-BF לא מעט דברים שמסכים את העניינים, למשל הסביבה שם מאוד הריסה שכללת בניינים ששחקנים יכולים להיות בהם. אני לא חושב ש-RDR2 מסובך יותר מBF.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 נובמבר 2018, 11:39

יצא לי לראות קצת מהמולטיפלייר בטוויץ', נראה מאוד מגוון ומהנה, ויש לא מעט משימות עם "סיפור"...
העניין הוא שאני לא רוצה עדיין לשחק בו, כי הבנתי שאתה מתחיל באיזורים שאני אישית עוד לא פתחתי אפילו... כן, זה לא בדיוק "ספוילר", אבל בכל זאת לא אכנס לזה, אבל ממה שהבנתי יש איזורים ענקיים נוספים שנפתחים בסוף המשחק, ולא בא לי להחשף אליהם לראשונה במולטי, אז אמתין איתו עד שיצא באופן רשמי ולא כבטא, אני מניח. גם לא בא לי להתחיל ליצור דמות ולהתקדם איתה, ואז *אולי* (לא בדקתי) ימחקו לי את כל ההתקדמות שלי ואעשה הכל מההתחלה.

אגב, אשמח אם תכתבו פה את היוזרים שלכם, אם ואתם תהיו מעוניינים לשחק בו ביחד יום אחד
אני לא בטוח שאני זוכר, אבל אני חושב ששלי זה laskenshin אז תוסיפו אותי

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 28 נובמבר 2018, 14:03

הוספתי אותך לאסקין,חזרתי לשחק לפני כמה ימים אז אני מניח שאני לא אגע במולטי עד שאסיים עם הסיפור אבל לא יפריע לי להצטרף לחודש לps plus כדי לבדוק אותו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 נובמבר 2018, 14:32

מגניב.
וכן, אני גם בטח אצטרף רק עוד שבוע ככה (אם בכלל הוא ישוחרר מיד לאחר הבטא הפתוחה... אולי רק ב-2019, לך תדע)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 30 נובמבר 2018, 22:16

טוב, אז בשעה טובה סיימתי את הקמפיין :)
סך הכל אני חושב שאין הרבה משחקים שאני יכול להגדיר כאכזבה מסוימת, לצד העובדה שזה מקום 2-3 ברשימת הGOTY שלי והוא בהחלט גם יהיה מוזכר איפשהו ברשימת משחקי הדור.
בגדול, המשחק סובל מסיפור לא מספיק חזק לאורך שני השליש הראשונים שלו (אחרי זה הוא משתפר לא כי קורים דברים מעניינים, מפתיעים או מיוחדים, אלא רק כי אחרי השקעה כל כך גדולה וארוכה בבניית הדמויות הסיפור מצליח להרים את עצמו רק מעצם העובדה שהוא מתחיל לנוע בקצב טוב ונותן תחושת מיידיות.), ממשימות שרובן די גנריות בצורה של 'תרכב לשם, תעשה משהו, יש בלאגן, קרב יריות, תחזור למחנה', אבל בהחלט מפעם לפעם יש משימה יוצאת דופן שבולטת באיכותה.
המשחק גם סובל מתסמונת התכלס זה 20 שעות טוטויראל, ממנה רוקסטאר בדרך כלל סובלת, ובאמת לוקח הרבה יותר מדי זמן עד שהוא התחיל לעניין אותי מעבר להתרשמות הטכנית.
ובכל זאת, העולם *עד כדי כך* מרשים, ההשקעה עד לפרטים הכי קטנים *עד כדי כך* מרשימה, ובעיניי לפחות (אם כי אני מבין שלא כולם כאן מסכימים איתי) הוא כן הופך להיות הרבה יותר טוב ככל שממשיכים וממשיכים.
השלבים האחרונים (לפני האפילוג) הם הכי מעניינים מבחינת הגיימפלי, הסיפור, המכניקות. האמת שקצת חבל לי שהמשחק לא נגמר שם ואחריו יש אפילוג די מיייגע ולא קצר, שאמנם הוא מעניין ברמה העקרונית אבל הוא ארוך מדי ומוריד מאוד מהעוצמה והקצב של הסוף הראשוני.

בסופו של דבר הייתי אומר שזה משחק של 9, אבל 9 מאוד קיצוני כי המשחק הזה עושה מספר דברים בצורה פשוט מטורפת, ודברים אחרים בצורה שקצת לא מתאימה לרמה הזו של משחק AAA סופר מלוטש עם 8 שנות עבודה. זה לא יהיה משחק השנה שלי, הוא איפשהו במקום השני עם AC אודיסי (שאגב מלבד העובדה שלשניהם יש עולם מצוין הם שני הפכים מוחלטים. אחד פשוט מהנה ודי טיפשי ואי אפשר להפסיק לשחק בו, השני רציני, כבד, קשה לשחק בו אבל הוא כל כך מדהים) וזו סוג של אכזבה ממשחק שהיה אמור להיות ה-משחק של הדור מבחינת ההייפ אליו. אז הוא לא זה, אבל הוא בהחלט משחק טוב עם נגיעות שצצות מדי פעם מה-משחק שהוא אולי היה אמור להיות.
סך הכל כמובן שמומלץ, עדיין משחק מצויין, אבל כזה שאשכח ממנו מתישהו ולא אזכור שנים קדימה כמו משחקי דור אמיתיים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 דצמבר 2018, 13:36

אתמול גם אני סיימתי אותו!
כרגע זה בוודאות משחק רוקסטאר האהוב עליי, וללא ספק נכנס לעשירייה שלי של כל הזמנים, אולי גם לחמישיה... אני פשוט מאוהב בעולם הזה שהם יצרו, אני חושב שאמשיך לשחק בו עוד כמה חודשים, בלי קשר לאונליין אפילו.
כן, יש לו חלקים/פרקים יותר חלשים, למרות שבאופן אישי אני חושב שהאפילוג היה ממש מעולה, עם כמה קטעים בלתי נשכחים, ואני עדיין לא ממש התחלתי לגלות את החלק האחרון של המפה כמו שצריך, רק איפה שחייבים לבקר במשימות האחרונות... אבל בשורה התחתונה - הישג אדיר לתעשייה כולה, זה ה-בנצ'מרק כרגע לעולם פתוח ואני ממש בספק אם אפילו CDPR יצליחו לעשות חצי ממה שעשו פה מבחינת העולם והNPCs.
באופן אישי מאוד התחברתי לעלילה, לארתור, ולחלקים מהכנופייה אבל שוב - העולם עצמו פשוט מרגיש "חי" כמו שלא היה בשום מקום, הוא פשוט שנות אור קדימה משאר התעשייה, אני אפילו הייתי מוכן לשלם על המשחק כ"שומר מסך" שהסוס סתם דוהר לו על כל המפה, יום ולילה :) אני לא צוחק, זה אשכרה שווה איזה 10 דולר :D

בסופ"ש הקרוב אני אחרוש עליו (אשתי והבנות יהיו בחופשה, תזמון נהדר!), ואם האונליין בכלל הושק באופן רשמי אולי אנסה אותו גם כן קצת.
נראה לי שאתחיל לחפש את האוצרות לפי המפות שיש לי (מעדיף שלא להשתמש בעזרה אונליין, בגלל הקטע הזה של הציורים שממש מרגיש אותנטי ועוד יותר נחמד שאתה באמת מוצא בעצמך), לצוד את שאר הלג'נדריז (אוותר על הדגים, בינתיים), להשיג את הציוד הכי טוב ועשות את כל מישמות הBOUNTY ובתקווה - אמצא עוד כמה דברים סודיים.
אני בטוח שיש במשחק עוד המון דברים סודיים, שאף אחד לא גילה עדיין מה הם עושים או איפה הם מתחבאים. עוד לא בדקתי את זה, אבל כן מצאתי למשל אתר קבורה אינדיאני נטוש, שאני *משוכנע* שאם אשים שם חתול מת בשעה הנכונה ובזמן הנכון הוא יקום לתחייה ויתחיל לרצוח אנשים :D

בשורה התחתונה - עדיין GOW מעליו, כי בעיניי זה היה באמת משחק *מושלם* שלא היה ניתן לעשות טוב יותר, אבל RDR2 די צמוד אליו.
2018 הייתה פשוט שנה מדהימה.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 04 דצמבר 2018, 13:49

2018 פחות טובה משנים קודמות. בערך 3 משחקים טובים וכל השאר בינוניים ומטה. אני גם עומד לסיים את המשחק (די מכריח את עצמי, האמת). באמת שזה אחד המשחקים היותר משעממים ששיחקתי בשנים האחרונות. אני כמעט נרדם תוך כדי משחק, ובמיוחד בקאטסינס.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 דצמבר 2018, 14:12

קשה לי להבין על מה אתה מדבר... בא נראה מה היה לנו:
GOW - עזוב שאתה הייטר אליו - אין ספק שמדובר ביצירת מופת וביי פאר המשחק הכי טוב בסדרה שהיא אחת הסדרות הטובות והאהובות ביותר
RDR2 - בערך כנ"ל, ואחד ההישגים הגדולים של התעשייה בלי שום קשר לדיעה חיובית או שלילית
MONSTER HUNTER: WORLD - משחק מעולה שהביא ז'אנר חדש למערב
SPIDERMAN - אולי משחק הקומיקס הכי טוב, ללא ספק הספיידרמן הכי טוב ופשוט משחק מצויין, חגיגה לחובבי קומיקס
FH4 - משחק המירוצים הארקיידי הכי טוב בכל הזמנים, ואולי משחק המירוצים הכי טוב אי פעם נקודה
AC:O - אומרים שהוא הAC הכי טוב שהיה, ובטח בדור הזה, שבחים בכל מקום

היה גם את FC5, NI NO KUNI 2, DETROIT, A WAY OUT, TETRIS EFFECT, ASTROBOT ועוד, שאמנם לא בלטו עם ממוצע ציונים של 95, אבל בהחלט משחקים מצויינים בתחומם.

בצד של האינדיז (ומשחקים קטנים שלא בדיוק אינדיז) היו כמה יוצאי דופן שאני לא חושב שיש הרבה שנים דומות:
CELESTE, INTO THE BREACH, SUBNAUTICA THE MESSENGER, DEAD CELLS, OCTOPATH TRAVELER, TWO POINT HOSPITAL - כולם מעולים וחלקם אפילו קיבלו ציונים שלא ראינו מאז הימים הראשונים של משחקי האינדי שתפסו אותנו לא מוכנים.

בשנה שעברה היו כמה מעולים כמו הורייזון וזלדה, אבל לדעתי RDR2 וGOW אוכלים אותם בלי מלח, ושאר ה"תוספות" הרבה יותר טובות משנים קודמות...

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 04 דצמבר 2018, 14:22

ב-2017 רק זלדה ומריו הם משחקים עם ממוצע 97. עליהם תוסיף את פרסונה 5 (93), דיביניטי 2 (93), הורייזון (89), ניר אוטומטה (88), ניהו (88), וולף 2 (88), רזי 7 (86) וזאת רשימה חלקית בלבד.
וגם ל-2016/5 אפשר להביא רשימות מכובדות שמנצחות את 2018, לדעתי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 דצמבר 2018, 14:29

אה, שכחתי שגם מריו אודיסי יצא שנה שעברה. אבל עדיין - אני חושב שהרשימה שהבאתי טובה יותר בסה"כ. כמובן שגם 2017 הייתה חריגה באיכות שלה, אבל 2018 מתעלה אפילו עליה... מה שכן, כמו ש-2017 הייתה חריגה באיכותה בעיקר למי שיש סוויץ', כך גם 2018 בעיקר למי שיש פס4.
ובלי שום קשר כמובן שזה עניין של דיעה... אבל בנתונים היבשים - אני חושב ש-2018 לוקחת. אם למישהו יש כח - אפשר לעשות רשימה של משחקים שעברו את ממוצע ה-80 נגיד, ולהוריד כל מני COD/FIFA וכו' שיוצאים כל שנה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 04 דצמבר 2018, 14:30

האמת שאני די מסכים עם אינטר.
כמובן שהכל טעם אישי ואני הולך לדבר על טעמי, אבל 2018 היא לא שנת גיימינג עד כדי כך טובה לאסקין. יש את GOW שהוא חומר של משחק הדור, אבל מלבדו די נפילה.
RDR 2 וAC אודיסי שניהם משחקים טובים מאוד שאהבתי וכתבתי עליהם המון, אבל הם ממש לא ברמה הזו של משחקי הדור, ספיידרמן אחלה משחק אבל הוא כבר בכלל יותר בכיוון של משהו כיף להעביר איתו את הזמן מאשר משחק שמעיד על שנה יוצאת מן הכלל.
מירוצים הוא זאנר שמאוד קשה לי להתחבר אליו, מה גם שיוצא כל שנה. קצת כמו שתגיד ש2018 היא השנה מדהימה וכעובדה יצא בה הפיפא הכי טוב בדור...
מאנסטר האנטר? לא שיחקתי, אולי אני מפסס משהו, אבל הוא ממש לא מעניין אותי.
ושאר המשחקים שציינת, סבבה, שום דבר יוצא דופן שמעיד על שנה יוצאת דופן, משחקים סבבה לגמרי שכנראה לא אשחק בחיים אף אחד מהם.
בקיצור, שנה די פרווה עם משחק אחד באמת יוצא דופן ושני משחקים טובים מאוד.

2017 לדוגמה היא השנה של זלדה, דיוויניטי 2, ניר, ניהו, הלבלייד, מאריו (לא שיחקתי), הורייזן (לא אהבתי, אבל..), פרסונה 5, אנצ'רטד, טוטאל וור וורהאמר 2, ולקינוח בצד של משחקי סבבה גם AC אוריג'ין ווולפנשטיין 2.
כל אחד פה, מלבד מאריו, זה משחק שהשקעתי בו עשרות רבו. של שעות, וכל אחד מהם, מלבד הורייזן, זה משחק שמאוד אהבתי, וממספר זאנרים מאוד מגוון. 2018 כל כך חיוורת ליד 2017 והמגוון העצום שלה.

2016? פחות מ17 אבל בעיניי עולה גם היא על 18 - אינסייד, אנצ'רטד 4, ההרחבה הגדולה של הוויצ'ר 3, אוברווץ, טיטנפול 2, דום, דארק סולס 3, civ 6, אקסקום 2, דיסהונורד 2, ראצ'ט, טוטאל וור וורהאמר, ולצידם גירס 4 וטומב רידר שהתקבלו טוב מאוד למרות שלא שיחקתי.

בקיצור.. 2018 היא השנה של GOW. הוא אולי מעל כל המשחקים האחרים שרשמתי כאן, אבל לצידו לרשימות שהבאתי הייתי מכניס השנה רק את RDR 2, AC וספיידרמן.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 דצמבר 2018, 14:53

לא יודע למה החלטת שז'אנר המירוצים איכשהו דומה לפיפ"א, לא יוצא כל שנה פורצה הורייזון, זה לא שונה מAC, רק שזה קצת פחות חרוש :)
לגבי MH - המשחק עם ממוצע של 90, והצליח לפרוץ את תקרת הזכוכית של יפן, למה לעזאזל שלא אחשיב אותו?
באמת שמוזר לי לנסות ולהבין אתכם, "ש את GOW שהוא חומר של משחק הדור, אבל מלבדו די נפילה"... די נפילה?! עניין של דיעה והכל, אבל אם ניקח אתר כמו IGN לדוגמא, היו לנו השנה את CELESTE, RDR2, GOW שקיבלו שלושתם ציון של 10/10, בנוסף לכל כך הרבה משחקים מעל 90, אני באמת לא חושב שאפשר לקרוא לזה "נפילה" אלא אם שנה לפני כן באמת היו לך עשרות משחקים מושלמים :D
שוב - עניין של טעם.. אבל דווקא בשנה שעברה אני מצאתי את עצמי יותר אבוד, ניר וניהו לא משכו אותי מספיק, דיויניטי וטוטל וור ממש לא הסגנון שלי, פרסונה 5 גם כן נישתי ולא אטרקטיבי בעיניי, אני די נשארתי עם הורייזון, זלדה, מריו ו-וולפנשטיין 2 שממש אהבתי. GOW לוקח לבדו את כולם בספר שלי, ובשילוב עם RDR2 וספיידרמן (שלדעתי הוא לא משחק מטורף אבל בהחלט אחד ממשחקי הקומיקס הטובים בכל הזמנים שזה תענוג בפני עצמו) - זו בהחלט עליית מדרגה משנה קודמת. יכול להיות שאם היה לי סוויץ' אז זה היה בערך אותה רמה, אבל החוויות שלי בGOW וRDR2 היו משהו שלא חוויתי שנים בגיימינג.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 04 דצמבר 2018, 15:04

פורצה יוצא כל שנה, פשוט מוטורספורט והורייזון יוצאות לסירוגין.
לגבי MH - אפשר להחשיב אותו, אבל אין ספק שהוא עדיין משחק די נישתי ואקסצנטרי.

והאמת, כמעט כל שנה כוללת כמה משחקי חובה מדהימים. 2018 לא מאוד חריגה פה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 04 דצמבר 2018, 15:09

שוב, לאסקין, הכל זה טעם אישי. למה שאתה תוציא מהרשימה שלך את מאנסטר האנטר? לא אמרתי את זה, אמרתי שאני מוציא אותו מהרשימה שלי. למה? כי לא שיחקתי בו, והוא לא מעניין אותי. כנ"ל CELESTE..

אני פשוט מסכים עם אינטר, גם בעיניי 2018 היא לא שנה עד כדי כך טובה לגיימינג. הנה, הבאתי את רשימות המשחקים שאזכור (אישית..) מכל שנה, וגם 2016 ובטח ש2107 טובות מ2018 בהרבה. בעיניי, טעם אישי, לדעתי, אני חושב.

אגב, וזה כבר באמת צדדי ופחות קשור, אני גם חושב שכל אחד משלושת משחקי ארקהם הם עדיין משחקי הקומיקס הטובים ביותר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 דצמבר 2018, 15:13

כתבתי "אחד ממשחקי הקומיקס..."
בדור הזה, אני חושב שהוא לוקח.

וכן, MH נישתי, אבל יותר נישתי מTW:WH, PERSONA או NIOH? ממש לא חושב, ואני חושב שגם בצד של המכירות יסכימו איתי, לדעתי יש מצב טוב מאוד שהוא מכר יותר מכל אלו ביחד :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 דצמבר 2018, 16:51

“ אולי משחק הקומיקס הכי טוב” - זה משהו שאני לא חושב שיותר מדי אנשים מסכימים איתו, בדור הזה או הקודם.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 04 דצמבר 2018, 19:25

אינטר, אתה יכול לתת דוגמאות למשחקים שכן אהבת בדור הזה? זה ברצינות מסקרן אותי.. יעני מהוויצ'ר ועד גוד אוף וור, אני די בטוח שחירבנת על כל משחק גדול שהיה עליו קונצנזוס ככה זה שרד דד משעמם אותך זו לא באמת ידיעה מרעישה למען האמת :)

מבחינת כמות של משחקים גדולים איכותיים 2017 היא כנראה השנה של הדור הזה. המשחקים של נינטנדו בלטו במיוחד אבל סה"כ היו פשוט המון המון משחקים, יותר משנים אחרות. 2016 גם הייתה די עמוסה מהבחינה הזאת, אבל דווקא הטופ שלה היה טיפה פחות מצויין לדעתי משנים אחרות - אוברוואטץ' לא בשבילי, ואנצ'רטד 4 ודארק סולס 3 מצויינים אבל לא העיפו אותי כמו המשחקים הכי טובים באלפיים 15/17/18. האמת שהמשחקים הכי זכורים לי מהשנה הזאת הם דווקא השומר האחרון ופיינל פנטזי 15 למרות הציוני 80 ה"נמוכים" שלהם .
הטופ של 2018 מצויין לדעתי, במובן הזה השנה הזאת יותר דומה ל 2015 בכך שהיו לה כמה משחקים מעולים ואולי מגדירי דור (בלאדבורן, וויצ'ר, מטאל גיר), אבל לא היו המון משחקים שהם סתם "טובים מאוד" כמו ב 2017 ו 2016.
גוד אוף וור נהדר, גם הרימייק של sotc. אני מנקה דברים אחרונים לפני שאני מסיים פרק 6 ברד דד אבל בינתיים אני יותר קרוב לדעה של לאסקין עליו מאשר של שאר החברים. למרות שאני לגמרי יכול להבין למה הוא כל כך קונטרוברסלי.. הוא ללא ספק המשחק רוקסטאר האהוב עלי והוא כן עומד בעיני עם המשחקים הכי טובים בדור הזה. מאנסטר האנטר וורלד זה כנראה המשחק ששמתי בו הכי הרבה שעות בכל בדור הזה, משחק מצויין בכל קנה מידה וממש אי אפשר לפסול אותו כנישתי בהתחשב בכך שהוא מכר יותר מרוב המשחקים שאוזכרו כאן.
לא שיחקתי עדיין ב ac וספיידרמן (אם כי אני די בטוח שלפחות את ספיידרמן אני יאהב) אבל המשחקים שציינתי הם טופ 3-4 שנותן תחרות רצינית לכל שנה אחרת בדור הזה, לדעתי לפחות.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 50 אורחים