TGA 2018

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

TGA 2018

הודעהעל ידי Laskin » 04 דצמבר 2018, 21:42

אז עוד יומיים המסיבה, וצפויים לנו איזה 10 הכרזות חדשות, והשמועות כבר מתגלגלות...
בינתיים שמענו על רימייק לקראש רייסינג, רוקסטדי אמרו שהמשחק הבא שלהם לא יוצג שם, אבל אולי נראה את משחק הנוקמים של סקוור במקום, מי יודע...
יש עכשיו גם שמועה חזקה על dragon age חדש, שאני מניח שנראה רק טיזר פצפון ממנו, הוא לא יצא לפני 2020 לדעתי.
אה, ואתמול קראתי שמועה שWB Montreal עובדים על משחק באטמן חדש!

גם אובסידיאן אמרו שיכריזו משהו בתערוכה, וגם הייתה דליפה של משחק Alien חדש בשם blackout ושל מורטל קומבט חדש.

בקיצור - יש סיכוי שבכלל נהיה מופתעים ממשהו? מה ההימורים שלכם?
וחוץ מה חשיפות החדשות - מי אתם חושבים שיקטוף הכי הרבה פרסים? GOW? RDR2? או בכלל פורטנייט עם מאות מליוני השחקנים שלו שיכולים להפתיע?
פה נשים את העדכונים, הזוכים והסרטונים משם

idan
Veteran

Re: TGA 2018

הודעהעל ידי idan » 04 דצמבר 2018, 22:56

גם WB Montreal אמרו שהם לא יהיו באירוע. ולפי הידיעה שקראתי דרגון אייג' לא יגיע לפחות עוד שלוש שנים ככה שעושה רושם שהוא לא ממש משחק אמיתי כרגע ולא ברור לי מה הצורך להכריז עליו, הרי אם Anthem יכשל EA גם ככה יסגרו את bioware:)
בתור חובב גדול של new vegas אני מקווה שהמשחק של אובסידיאן זה הדבר האמיתי, אבל לא בהכרח הייתי מהמר על זה. אני כן בונה על נינטנדו שיכריזו או יראו לפחות משהו מעניין אחד, זה נראה לי כמו הימור די בטוח. קוג'ימה וקילי חברים טובים אז אולי נראה עוד איזה קליפ מגניב ולא ברור של DS שקוג'ימה עושה בשביל להשוויץ בטעם המוזיקלי שלו. אבל חוץ מזה אין לי מושג, מניח שנתאכזב :)

בקשר לפרסים אני בתחושה שאנחנו נראה את 2013 חוזרת על עצמה. המשחק עולם פתוח השאפתני של רוקסטאר עם הציונים המושלמים מפסיד לבלעדי של סוני - חוויה מהודקת עם סיפור חזק וציונים רק טיפה פחות מושלמים.
לא יודע איך זה עובד ב TGA וכמה משקל הקהל שמצביע מקבל ביחס לעיתונאים ככה שזה יכול לשנות את התמונה מבחינת הפרס המרכזי באירוע הספציפי הזה, אבל אני מהמר שבסה"כ של השנה יותר מבקרים יתנו את ה goty לגוד אוף וור. זה לא יהיה נצחון סוחף כמו של זלדה ב 2017, אני מאמין שרד דד יקטוף לא מעט פרסי goty אבל gow יקח טיפה יותר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 דצמבר 2018, 23:01

אולי ביונטה 3 ואם האלים באמת מחייכים - פריים 4? סתם משאלת לב.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 04 דצמבר 2018, 23:12

בשביל העניין אני אגיד ש-RDR ינצח, למרות שלדעתי הוא צריך להפסיד פה בפער :)
מחכה למשחק של אובסידיאן, נראה על מה מדובר.. מקווה שזה משהו ברוח המשחקים האחרונים שלהם, למרות שב-POE2 תמכתי ולא היה לי זמן לגעת בו אפילו :( גם Alien יכול לעניין.

ולאסקין, קראתי את השמועה הזאת, דיברו על Court of Owls, אבל היא לא נשמעה אמינה במיוחד מהרפרוף שהעברתי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 דצמבר 2018, 22:59

אגב, אם אני לא טועה אז המסיבה יוצאת ביום רביעי בלילה, זאת אומרת טכנית חמישי, בשעה 02:30

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 דצמבר 2018, 23:20

זה ביום שישי לפנות בוקר (כלומר הלילה בין חמישי לשישי) ב-3:30. לא בדיוק שעה נחה לנו בישראל, אני חושב שאני אראה ביוטיוב בבוקר כשהילד בגן :)
החדשות הטובות הן שבכל האתרי סטרימינג כמו יוטיוב ה-TGA אמור להיות משודר ב-4K שזה ממש נחמד בשביל האיכות הזרמה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 דצמבר 2018, 23:47

אוי, היה לי יום ארוך... כבר לא זכרתי באיזה יום אנחנו (:
תודה על התיקון

וכן, גם אני אצפה בבוקר מוקדם

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 06 דצמבר 2018, 06:16

עוד לפני שצפיתי במסיבה, לדעתי GOW לוקח מבחינת GOTY.

אני עכשיו אלך להציץ מה הלך בלילה, מקווה למצוא לינק ללא ספוילרים.

עריכה: יצאתי אהבל הטקס לא היה בלילה של בין רביעי לחמישי זה יוצא בין חמישי לשישי כמו שקיאו אמר.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 06 דצמבר 2018, 07:38

אומנם לא התקדמתי מעבר לפרק 2 (תחילת 3) ב RDR2, אבל אני חושב שאם gow יפסיד לו, זה פשע. לטעמי אין תחרות בכלל.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 דצמבר 2018, 09:32

bling כתב:עוד לפני שצפיתי במסיבה, לדעתי GOW לוקח מבחינת GOTY.

אני עכשיו אלך להציץ מה הלך בלילה, מקווה למצוא לינק ללא ספוילרים.

עריכה: יצאתי אהבל הטקס לא היה בלילה של בין רביעי לחמישי זה יוצא בין חמישי לשישי כמו שקיאו אמר.

חחח כן, תאשים אותי (:

ואני גם חושב שמגיע לGOW יותר, אבל בעיקר כי הוא בול הטעם שלי, מכל בחינה אפשרית. לא חושב שאי פעם היה משחק שקלע יותר... אולי ביושוק+אינפיניט מבחינת הסיפור והנושאים העיקריים שברקע, אבל בGOW זה לא רק האווירה והסיפור והרקע, זה גם הגיימפליי.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 06 דצמבר 2018, 13:06

אני לא אומר למי מגיע יותר, זו פשוט התחזית שלי ש GOW הולך השנה לשלוט בפרסי ה GOTY. סוג של שחזור של TLOU VS GTA5 אם תרצו :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 דצמבר 2018, 13:21

TLOU היה משחק הדור שלי בדור הקודם... גם כן הכי קרוב למושלם שיכולתי, אבל הגיימפליי למרות שנהנתי ממנו לא פיצץ אותי. בGOW אני נהנתי ממש מכל שנייה.
מעניין אם TLOU2 יצליח לעבור את GOW בספר שלי... זו תהיה משימה ממש קשה. במיוחד לאור העובדה שGOW זה עולם פנטזיה עם עיצוב ששום משחק "ריאליסטי" לא באמת יכול להתעלות עליו.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 06 דצמבר 2018, 13:37

אני מהמר על gow- אני חושב שההתחלה המאוד איטית של rdr2 פגעה בו ולgow יש פייסינג הרבה יותר מוצלח ממנו. אני חושב שאם rdr2 ייקח זה יהיה עבור ההישג של העולם שלו ולאו דווקא כי מדובר במשחק טוב יותר.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 06 דצמבר 2018, 14:06

בעיניי זה GOW בלי תחרות בכלל. פשוט משחק מיוחד וכיוון אמיץ לריבוט, ובנוסף משחק ממש, ממש טוב.
אם rdr2 יקח זה יהיה בעיניי רק כי הוא כל כך טרי בזכרון, אנשים בדיוק סיימו אותו והלכו להצביע אז אולי זה ישפיע.
אבל אין לי ספק שבלי קשר לאיך נקודתית יראו פרסי הGOTY השנה, במבט רחב בעוד כמה שנים כשיסתכלו אחורה לGOW יהיה מקום הרבה יותר משמעותי בסיכומי השנה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 דצמבר 2018, 14:09

מסכים איתכם, אבל זה גם תלוי במי מצביע... יש אנשים שמה שחשוב להם זה העולם, יותר מהסיפור/וואטאבר, וזה לגיטימי...

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 06 דצמבר 2018, 20:38

באסה לקילי, אחרי שהרימייק של קראש דלף נראה שמגיעה עוד דליפה מהאירוע שלו שיתקיים היום:

תמונה

כן באופן לא בדיוק מפתיע יהיה פאר קריי חדש ב 2019 ונראה שהפעם ה״רע״ במשחק יהיו בעצם זוג נשים שנראות תאומות. מקווה שיובי ירעננו את הנוסחה כי בתכלס זה מתחיל קצת לעייף.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 דצמבר 2018, 22:18

לא הרסו לו יותר מדי כי יצא אתמול טיזר לפאר קריי פוסט אפוקליפטי שיוביסופט הוציאה... ותזהר עם הימורים של ״נראות תאומות״ (;

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 07 דצמבר 2018, 06:46

הצדק נעשה- GOW משחק השנה! (ומשחק הדור,ואולי המשחק הכי טוב ששיחקתי עד כה עבורי לפחות) איזה כיף! כל כך מגיע להם.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 07 דצמבר 2018, 09:28

עברתי על האירוע ונראה שהיה לא רע בסכ״ה, זה עדיין רחוק מלהיות המקום לחשיפות גיימפליי משמעותיות אבל נראה שההפקה עלתה דרגה והטקס מקבל הכרה גם ע״י סלבס ואנשים בכירים מהקולנוע ונראה שהרימו שואו טוב שכלל גם כמה הכרזות לא רעות שבחלקן נהרסו ע״י ההדלפות.

ההכרזה הכי גדולה ומעניינת לטעמי היה המשחק RPG החדש של אובסידיאן שעושה רושם מאוד מבטיח, זה גם בטח יהיה משחק הפרידה שלהם מפלטפורמת הפלייסטיישן :(

ומשחק השנה ל GOW הוא סופר מוצדק, שון ליידן שנראה תמיד smug מניאק אשכרה בכה שם! יש לו נשמה :)

אני חושב שאובייקטיבית זה מגיע ל GOW בגלל שהצוות פרץ את הגבולות של עצמו, המציא את המותג מחדש והעז יותר. RDR2 הוא אחלה משחק, לדעתי גם הכי טוב שרוקסטאר יצרה וראיתי שלא מעט מסכימים עם הקביעה הזו אבל בתכל׳ס הם לא עשו פה משהו שאי אפשר היה לצפות מהם לעשות.

נכון הם קבעו פה שוב סטנדרטים חדשים של מרחק שנות אור מהתחרות בכל הנוגע לעולם פתוח, ואולי זה לא הוגן כי זה לא משהו שהוא נבנה באוטומט או מובן מאליו אבל עדיין, כולנו ציפינו שמשחק של רוקסטאר לדור הנוכחי יקבע סטנדרטים חדשים מבחינת עולם פתוח וסטנדרטים טכניים בכלל והם אכן עמדו בזה, אבל וואלה את הגיימפליי והשליטה הם לא שיפרו במיוחד, מבנה המשימות הוא אותו מבנה שהתחיל מ GTA5 והם לא בדיוק ניסו לחדש בו (למשל להצליח להציע משימות פתוחות יחסית אבל שבו זמנית משלבות תיסרוט טוב), בקיצור, הם עשו עבודה מדהימה אבל בסופו של יום סיפקו מוצר רוקסטארי טוב וטיפוסי מבלי לצאת יותר מדי מאזור הנוחות ומבלי לדחוף את הסטודיו יותר מדי קדימה, תחת הסטנדרטים של רוקסטאר עצמה הם סיפקו את הסחורה אבל לא הרבה מעבר לזה.

GOW לעומת זאת באמת מציין אבן דרך משמעותית עבור סנטה מוניקה, קפיצה ענקית לסטודיו שהמציא את עצמו מחדש, ורק על זה אני חושב שמגיע להם.

וזה מבלי להתייחס להשוואות ״משחקיות יותר״ כמו פייסינג וגיימפליי עדיפים יותר אצל GOW על פני RDR2 או השקעה גבוהה יותר בפרטים אצל RDR2 וכו׳, אני לא נכנס לזה כי אני חושב שהם משחקים יותר מדי שונים וכל מעריץ יוכל להעלות טיעונים ״משחקיים״ ללמה מגיע לאחד על פני השני, אבל אם אני מנסה לבחון את זה באובייקטיביות עד כמה שאפשר, אם יש מגיע פה בין שני המשחקים הללו, אז ל GOW לגמרי מגיע.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 07 דצמבר 2018, 11:30

סיכום מעולה של הדברים. רוקסטאר לטעמי, לפחות עד איפה שהגעתי, לא נתנו משחק שהוא מספיק ''הדוק''. יותר מדי קטעים מתים, יותר מדי אנימציות מציקות, יותר מדי זמן לעשות כל פעולה.. די נטשתי אותו בינתיים, דבר שלא הייתי עושה אם הייתי שם עליו 60$ (מזל שהוא עלה לי הרבה פחות בעותק יד שניה). GOW פשוט משך אותי לשחק כל הזמן.. המשחק התפתח כל הזמן, משך לכיוונים מעניינים, העלילה הייתה טובה סה''כ וההישג האודיו-ויזואלי לא פחות ממדהים.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 07 דצמבר 2018, 14:54

אני שמתי עליו 60 וכבר שבועיים לא מסוגל להדליק את הפס4 ומשחק במקום באטלפרונט או פיפא כשיש זמן פנוי :)

בנושא הטקס, עברתי עכשיו ברפרוף ואני רואה שהוא עדיין די משמים. לא ממש התחברתי גם לטריילר של אובסידיאן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 דצמבר 2018, 15:56

אני ראיתי את הטקס והוא היה ממש אחלה. עשוי טוב, לא מביך, ממכובד וכו׳. אני זוכר איך הוא היה לפני 4 שנים, מביך ומנסה להיות ״מגניב״, אני חושב שהם נעלו את הפורמט. לא היו הכרזות מטורפות אבל כן היה את מארוול אולטימייט אליינס 3 בלעדית לסוויטצ׳ והפלטפורה של אפיק קבלה הרבה אור זרקורים כך שהיה מעניין לאורך כל הטקס.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 07 דצמבר 2018, 16:12

הוא עשוי סבבה, פשוט די משעמם. ולא יודע, עדיין די מביך לשמוע כל 5 דקות "celebrating video games" ושזה ה-"most compelling medium".

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 דצמבר 2018, 16:13

ראית את הVGA לפני כמה שנים? עכשיו זה הדבר הכי טוב בהסטוריה באופן יחסי. כן, יש עוד המון מקום לשיפור, כמו שציינת, אבל אני חושב שלפחות מבחינת הפורמט הם לגמרי עלו על הגל. מכאן זה רק כיוונונים קטנים.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 07 דצמבר 2018, 18:18

האירוע ללא ספק עשה קפיצת מדרגה יפה השנה, מבחינת הפקה, פייסינג, הכל בתכלס. לא היה רגע cringe אחד אפילו! מתי אתם זוכרים דבר כזה מאירוע גיימינג שמבוצע בלייב ושכולל לא מעט דיבורים?

פעם הדבר הזה היה סוג של בדיחה שנתית והיום לוקחים אותו הרבה יותר ברצינות וגם סלבס ואנשי קולנוע לא מתפדחים להגיע, לתת כבוד ולהגיש פרסים ללא שום אינטרס מיוחד שנכפה עליהם (סטייל פרזנטורים של משחקי EA) אלא מרצונם החופשי כי מכבדים את התעשייה והאירוע. גם אלו שמקבלים את הפרסים נראה שממש מתרגשים ומכירים בחשיבות של זה, רק תראו איזו שמחה היתה בזכייה של GOW, התרגשות שעוד מעט תגיע לרמות של זוכי אוסקר. מה שמראה שיש פה עליית מדרגה מארוע איזוטרי ונלעג למשהו מכובד עם סמכות ויוקרה. אפילו ב ynet עשו אשכרה כתבה על זוכי פרסי המשחקים וכינו את הטקס ״האוסקר של הגיימינג״, וכל הקרדיט הבכלל לא מובן מאליו למיצוב הנוכחי היפה של כל זה הולך אל ג׳ף קילי שכיוון מהרגע הראשון להגיע לסטטוס הזה.

אז כן הוא התחיל גרוע ונשאר כזה לא מעט זמן וזה טבעי כנראה אבל ג׳ף קילי לומד ועושה קפיצת מדרגה יפה מאוד משנה לשנה, אני לא אתפלא אם בעתיד זה יהיה אירוע בסדר גודל של כמעט E3, כבר עכשיו הוא מקום שני לדעתי בחשיבות ובהייפ ל E3 בלבד, משהו שבעבר היה בדיחה לחשוב עליו אבל עובדה שקילי הצליח לקדם אותו רחוק מאוד.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 28 אורחים