משחקי 2020

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: משחקי 2020

הודעהעל ידי Laskin » 30 מרץ 2020, 18:43

bling כתב:מה זה הציונים המביכים האלה ל Bleeding Edge החדש של NT?!

https://www.metacritic.com/game/xbox-one/bleeding-edge

ממוצע 69!

שידבקו בסינגל פלייר אם זה מה שיוצא. באיזשהו מקום אני אפילו שמח שזאת התוצאה, הם לא צריכים לפזול לצדדים, נקווה רק שהקהל יישר קו :)

לא נראה לי שזה מפתיע מישהו, הם ניסו לחקות את OW וזה לא עובד, ולדעתי גם לא יעבוד אפילו לOW2.
מקווה מאוד שמיקרוסופט ילמדו מזה, ושגם יעבירו את המסר לRare, שאמנם הצילה קצת מכבודו של Sea if Thieves אחרי מלא עדכונים, אבל זה לא ממש עוזר לרייר לדעתי. אני מצפה מאוד לעולם של המשחק הבא שלהם שבטריילר היה נראה מדהים, אבל לא לאלמנט המולטי שלו :/
מאוד מקווה שבכל הדור הבא נראה את רייר ואת נינג׳ה תאורי עושים רק סינגל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 מרץ 2020, 18:50

Laskin כתב:
bling כתב:מה זה הציונים המביכים האלה ל Bleeding Edge החדש של NT?!

https://www.metacritic.com/game/xbox-one/bleeding-edge

ממוצע 69!

שידבקו בסינגל פלייר אם זה מה שיוצא. באיזשהו מקום אני אפילו שמח שזאת התוצאה, הם לא צריכים לפזול לצדדים, נקווה רק שהקהל יישר קו :)

לא נראה לי שזה מפתיע מישהו, הם ניסו לחקות את OW וזה לא עובד, ולדעתי גם לא יעבוד אפילו לOW2.
מקווה מאוד שמיקרוסופט ילמדו מזה, ושגם יעבירו את המסר לRare, שאמנם הצילה קצת מכבודו של Sea if Thieves אחרי מלא עדכונים, אבל זה לא ממש עוזר לרייר לדעתי. אני מצפה מאוד לעולם של המשחק הבא שלהם שבטריילר היה נראה מדהים, אבל לא לאלמנט המולטי שלו :/
מאוד מקווה שבכל הדור הבא נראה את רייר ואת נינג׳ה תאורי עושים רק סינגל.

אמן.

מולטי מרייר אני רק רוצה בperfect dark 2 :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 30 מרץ 2020, 19:20

אני די בטוח שבכל זמן נתון יש יותר שחקני אונליין בSOT מאשר בפיפא. לא הבנתי מה אמורים "ללמוד" מזה... לא סביר שמישהו דחף לNT את המשחק הזה בגרון, מישהו שם רצה לעשות את זה, אולי לא הצליח להם, tough for them.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 30 מרץ 2020, 20:12

מאונט & בלייד 2 מפגיז וכבר עם שיא שחקנים של 161K, יותר מדום ויותר מ wolcen. נראה כמה אתרים יאותו לבקר אותו בקרוב (בארלי אקסס אבוי!).

ובאותו נושא: מרץ אוטוטו נגמר ואיתו הרבעון הראשון של השנה. בואו נראה מה עשרת המשחקים של השנה עם דירוג השחקנים הטוב יותר לפי steam250 וכמות הביקורות שקיבלו:

HL:A - קיבל 45 ביקורות עד כה.
Senren*Banka - ביקורת אחת.
black mesa - קיבל 13 עד 22 ביקורות תלוי באיזה אתר מסתכליםץ
Besiege - קיבל 2-3 ביקורות.
Marco & The Galaxy Dragon - ביקורת אחת-שתיים.
OshiRabu: Waifus Over Husbandos - ביקורת אחת.
WORLD OF HORROR - קיבל 3 עד 6 ביקורות.
Ori and the Will of the Wisps - קיבל 118 ביקורות לפי OC.
Not For Broadcast - אחת עד שלוש ביקורות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 מרץ 2020, 20:38

swiss-the-engine כתב:אני די בטוח שבכל זמן נתון יש יותר שחקני אונליין בSOT מאשר בפיפא. לא הבנתי מה אמורים "ללמוד" מזה... לא סביר שמישהו דחף לNT את המשחק הזה בגרון, מישהו שם רצה לעשות את זה, אולי לא הצליח להם, tough for them.

להבנתי הם עבדו על be לפני שמיקרוסופט קנו אותם כך שאין קשר לרכישה.אפילו overgrown התחיל פיתוח לפני, בעצם הלבלייד 2 הוא המשחק הראשון שלהם שהתחיל פיתוח תחת מיקרוסופט.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 מרץ 2020, 21:29

לא אמרתי שזה קשור לרכישה, רק שאני מקווה שיפסיקו עם זה, בשבילם ובשבילנו. לא יודע מאיפה הנתונים על SOT, או כמה פיפא זה מדד במשחקי מולטי אונליין, אבל אני גם לא חושב שהמכירות שלו היו להיט ובטח 95% שיחקו בו דרך גיימפאס. משחקים צריכים למכור טוב כדי להצדיק את הקיום שלהם, ככה זה. לי אישית קצת עצוב לראות את הכשרון של רייר וגם של נינג׳ה מתבזבז על מולטי נישתי יותר או פחות ואת המשחקים שלהם מקבלים ממוצעים נמוכים בהרבה מאיפה שהם אמורים ויכולים להיות.
כאילו, אם סנטה מוניקה תעשה משחק מולטי שימכור מעט ויתקבל גרוע על ידי מבקרים במקום GOW חדש אז זה ינחם אותי או את סוני שהרבה משחקים בו בPS NOW? זה יבאס אותי כגיימר, מאוד, שהיה שמח לרכוש את המשחק שלהם במחיר מלא ולראות אותם דוחפים עוד יותר את הכשרון שלהם בהרפתקאה הבאה. וגם אם זה רק פרוייקט צד כמו אצל נינג׳ה זה מבאס. אני מבואס, מותר לי! :)

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 30 מרץ 2020, 22:29

קודם כל נראה שהנושא גיימפאס מוריד מהעניין של "צריכים למכור טוב כדי להצדיק את הקיום שלהם" ושנית מה קשור ציונים? רק לפני כמה ימים דיברת עם בלינג על משחק כביכול "מדהים" עם ציונים לא מדהימים. כאילו אם המשחק היה רע (אני רק מכיר את SOT לא זה של NT) אז הייתי מבין אבל הוא ממש יחודי ודווקא בהמון פרמטרים הוא ממש טוב. כאילו מה היית רוצה במקום? שיהיה בטוח 3rd person adventure וואטאבר?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 מרץ 2020, 22:35

גם אם 100% דרך גיימפאס מבחינת MS זאת הצלחה אם באמת יש שם הרבה משתמשים. כלומר זאת המטרה של גיימפאס, הדבר האולטימטיבי, משחק שפותח פעם אחת ומשאיר אנשים מנויים שנים.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 30 מרץ 2020, 22:37

עם כמות ההשקעה שיש במשחק אני לא חושב שמיק׳ רואים במשחק כישלון.
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 מרץ 2020, 22:58

swiss-the-engine כתב:כאילו מה היית רוצה במקום? שיהיה בטוח 3rd person adventure וואטאבר?

כן!! :)
או משהו מיוחד וייחודי, אבל לא מולטי... כמו שהייתי מעדיף שבאנג׳י יעשו משהו שהוא לא GAAS, כנ״ל ביוור. זה פשוט מבאס אותי כגיימר סינגל-עלילתי.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 30 מרץ 2020, 23:08

די נו אל תהיה משעמם:)
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 31 מרץ 2020, 00:54

אני גם משעמם כמו לאסקין. שכל מפתחת תעשה את מה שהיא טובה בו ומה שבעיקרון המעריצים מצפים לה ממנו. אני לא אומר שהם חייבים לדבוק בשבלונה זהה על כל דבר, הם יכולים לגוון וליצור משחק שונה ממה שעשו עד כה, אפילו בז'אנר קצת שונה (נגיד גוף ראשון במקום גוף שלישי או משחק אימתי יותר במקום אקשן) אבל מפה ועד להחליף את העור לגמרי ולהפוך לאיזו חברת GaaS או לעשות שינוי ז'אנר דרסטי כמו למשל לעשות משחק מכות או RTS כשעד כה היא יצרה משחקי סינגל עלילתיים זה משהו שלרוב אני לא ארצה שיצליח, באינטרס שלי אני לא רוצה לאבד מפתחת שאני אוהב למשהו שלא מדבר אלי בכלל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 מרץ 2020, 03:52

דוגרי גם אני, אין על סינגל סופר מושקע בספר שלי. אני נהנה מאלכס או TLOU או איזה MGS יותר מכל משחק אחר שיש ואני אשמח אם צד א' יעשה כמעט רק משחקי סינגל מושקעים. זה קצת מעפן, אבל גם קצת אדיר :)

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 31 מרץ 2020, 11:19

Laskin כתב:
swiss-the-engine כתב:כאילו מה היית רוצה במקום? שיהיה בטוח 3rd person adventure וואטאבר?

כן!! :)
או משהו מיוחד וייחודי, אבל לא מולטי... כמו שהייתי מעדיף שבאנג׳י יעשו משהו שהוא לא GAAS, כנ״ל ביוור. זה פשוט מבאס אותי כגיימר סינגל-עלילתי.

פעם אחרונה שביוור עשו סינגל פלייר עלילתי יצא להם אנדרומדה. שיחקת בו?
במקרה של באנג'י, משחקי היילו יוצאים עכשיו בהדרגה לPC :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 מרץ 2020, 11:44

אני לא התחברתי אף פעם למשחקי BIOWARE אז אני פחות דוגמא, אבל דיברתי בשם אלו שכן :)
סתם הבאתי דוגמאות של לכאורה "הטובים בתחומם", והכוונה שלי היא שיישארו בתחומם או שמקסימום ישנו כיוון, אבל יישארו בסינגל!

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 31 מרץ 2020, 12:04

עניין של טעם... חוויות סינגל זה ממש אחלה אבל מולטי (גם GAAS) שעשוי כמו שצריך זה חתיכת דבר, במקרה של צד א' אני אעדיף ליינאפ מגוון גם אם זה אומר להקריב מדי פעם הרבה משאבים של מפתחת סינגל מנוסה והפוך.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 מרץ 2020, 12:15

בטח עניין של טעם, אבל תכל'ס, כמה משחקי GAAS או MMO ממש טובים יש בשוק? וכמה נכשלו למרות שהושקעו בהם סכומי עתק?
ואפילו אלו שכן הצליחו - רובם המוחלט לדעתי יצאו MEH בהתחלה ורק עם הזמן (לפעמים רק אחרי שנה ויותר) באמת היו שווים את הכסף.
אז שוב, באופן אישי אני מעדיף סינגל מחברות שמתמחות בסינגל - *תמיד*.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 31 מרץ 2020, 14:19

אני מדבר נטו מנקודת מבט שלי, הם לא חייבים להיות GAAS/MMO בסקופ של דסטיני, וורפריים או פורטנייט אבל משחק עם דגש מולטי ותוכן מתעדכן זה סבבה. משהו כמו השוטר של גרילה עם דגש מולטי טקטי שמדברים עליו (לא יודע אם זה קילזון או לא, לא קריטי כרגע)? זה נשמע לי אחלה של דבר וגם אם הוא היה מספיק גדול כדי ממש לבוא על חשבון משאבי פיתוח של הורייזן 2 לא הייתי בוכה, גם אם בסוף הוא לא ייצא הטופ של הטופ. מבחינת סוני זה כנראה לא יהיה חכם, מבחינתי זה בריא לליינאפ שאני מחפש כצרכן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 מרץ 2020, 16:13

ואין לנו מושג מה זה המשחק החדש של rare בכלל. אולי זה סינגל, אולי זה coop, אולי זה gaas, מי יודע?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 31 מרץ 2020, 18:35

עד כמה שזה יישמע מבאס,אני עדיין לא מצליח לראות את MS שמה סכומי עתק כמו סוני על משחקים שהם סינגל טהור,זה כנראה כבר לא ב-DNA שלהם. גם היילו וגירס עם הקמפיינים המושקעים שלהם,תמיד כללו מולטי מושקע באותה מידה אם לא יותר,אז מה ש-Rare עושה או לא עושה עם Everwild,זה כנראה עם אלמנטים מרכזיים של אונליין,ובמקרה הכי גרוע זה עוד Sea of Thieves שכל פעם שאני רואה אותו אני רק חושב איזה אדיר היה יכול להיות משחק סינגל מושקע בעולם הזה,עם הגרפיקה המרהיבה הזו והפוליש של Rare.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 מרץ 2020, 20:00

Uncle Pey'j כתב:עד כמה שזה יישמע מבאס,אני עדיין לא מצליח לראות את MS שמה סכומי עתק כמו סוני על משחקים שהם סינגל טהור,זה כנראה כבר לא ב-DNA שלהם. גם היילו וגירס עם הקמפיינים המושקעים שלהם,תמיד כללו מולטי מושקע באותה מידה אם לא יותר,אז מה ש-Rare עושה או לא עושה עם Everwild,זה כנראה עם אלמנטים מרכזיים של אונליין,ובמקרה הכי גרוע זה עוד Sea of Thieves שכל פעם שאני רואה אותו אני רק חושב איזה אדיר היה יכול להיות משחק סינגל מושקע בעולם הזה,עם הגרפיקה המרהיבה הזו והפוליש של Rare.

אני באמת חושב שהיוזמה עושים את ה״tlou״ או ה”gow” של מיקרוסופט. אני לא יודע אם הם יגיעו לרמה שלהם, אבל אני חושב שזאת המטרה שלהם. גם נינג׳ה ת׳אורי, 343, הצוות החדש של פלייגראונד ובכלליות רוב הצוותים של מיקרוסופט עם דגש חזק על סינגל. ברור שדאבל פיין או אנדד לאבס לא עושים משהו בהפקה של gow אבל הם כן בונים קמפיינים.

אגב, רק עכשיו נפל לי האסימון שיש לדאבל פיין גישה לבאנג׳ו קזואי וקונקר, יכול לצאת פה משהן נחמד.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 01 אפריל 2020, 18:20

Laskin כתב:אני לא התחברתי אף פעם למשחקי BIOWARE אז אני פחות דוגמא, אבל דיברתי בשם אלו שכן :)
סתם הבאתי דוגמאות של לכאורה "הטובים בתחומם", והכוונה שלי היא שיישארו בתחומם או שמקסימום ישנו כיוון, אבל יישארו בסינגל!

אז הנקודה שלי היתה בעיקר שBioware של היום זו לא אותה חברה כמו מלפני עשור וחצי, וכנ"ל באנג'י וכמעט כל חברה קיימת. יכול להיות שמשחק סינגל פלייר של ביוור בימינו היה מתגלה כאכזבה יותר גדולה מאנת'ם.

למעט מקרים בודדים שבהם יש מישהו בכיר עם oversight על הסטודיו ובאמת מכתיב את הטון (נניח קוג'ימה או האחים האוזר), התמהיל החברתי של סטודיואים משתנה משמעותית עם השנים והתחלופה גורמת לכך שהרבה פעמים למשחקים החדשים אין כל כך קשר לחזון המקורי.

חוץ מזה, אני לא חושב שזה צריך להיות סותר: באנג'י עוד מאז ימי היילו עשתה סינגל פלייר עלילתי לצד מולטיפלייר (וגם את דסטיני אפשר לשחק לבד), ויותר מזה יש היום משחקי סינגל פלייר שהם לחלוטין GAAS, שפשוט מספקים עוד תוכן עלילתי על בסיס קבוע: למשל הריבוט של היטמן שעשה עם זה עבודה מדהימה, ואני מניח שגם מי ששיחק באססינס קריד אודיסי בלייב קיבל חוויה דומה עם כל הDLC, הסיפורים העצמאיים, ומשימות הקהילה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 אפריל 2020, 22:54

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 02 אפריל 2020, 21:20

וזה מתחיל: TLOU2 ואיירון מן נדחו עד להודעה חדשה עקב הקורונה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 אפריל 2020, 23:25

לאאאאאאאאאאא
איזה באסה :(
איירון מן לא אכפת לי מן הסתם, אבל פאק. המשחק הכי מצופה שלי בדור הזה ביי פאר זה TLOU2, ואולי של 80% בעלי פס4 בערך.
וואו. איזה סיוט. ולחשוב שהיה אמור לצאת בספטמבר 2019 או בבפברואר השנה ולחמוק מהחרא הזה. פאק, פאק, פאק.
ועוד בלי תאריך חדש...
אהההההההה. זה בטח יצא רק באיזה ספטמבר, וGoT בטח אחרי יציאת הפס5, או משהו.
איזה חרבון.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 41 אורחים