משחקי 2020

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: משחקי 2020

הודעהעל ידי DrKeo » 02 אפריל 2020, 23:52

ולחשוב שלאסקין ניסה לכפות עלי לקנות פרו :)

לא לקנות שנה שעברה פרו הייתה החלטה סופר חכמה. DS מגיע למחשב ו-tlou2 ו-got כנראה יצאו בערך כשאני אקנה את הפס5 ממילא.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 אפריל 2020, 23:55

סליחה שלא צפיתי מגיפה עולמית! ;)
אוף.
אני עדיין ממש לוקח את זה קשה...

אבל לפחות עכשיו אני יודע שבוודאות כמעט מוחלט. - אני קונה את פפ7 שבוע הבא :/ אז יהיה לי במה לשחק עד סוף חודש הבא לפחות...
אוווווווף, כל התכניות גיימינג שלי :(

אני משוכנע שגם סייברפאנק יידחה עכשיו. כל ״2020 שנת הגיימינג הכי טובה שהייתה״ שחשבנו שנקבל - תהיה בדיוק ההפך.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 אפריל 2020, 02:33

גם בלי המגפה טעית בגדול, לפחות מבחינתי :)
רק תחשוב שמספיידרמן ועד המשחק הגדול הבא עברו כמעט שנתיים, מספטמבר 2018 עד מאי 2020. וזה גם אומר שהייתי קונה את DS ומתבאס רצח כשהיו מכריזים עליו ל-PC. זה בעצם היה סוג של LOSE LOSE בשבילי :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 אפריל 2020, 10:00

זה לא שלא היו לך מלא משחקים להשלים בין לבין... ואתה הרבה פחות תתלהב ממשחקים כמו GOW וספיידרמן ובטוח שאנצ׳רטד 4 אחרי שתראה את הדור הבא, ואתה בכל זאת תשחק ותשלים אותם, זה פשוט יראה לך ״נחמד״ ולא ״וואו!״, ושלא נדבר על TLG... להשלים משחקים מהדור הקודם זה הרבה פחות מרגש וירגיש לך אפילו קצת כמו מטלה, כשאתה כבר תרצה ותוכל לשחק במשחקי הדור הבא האמיתיים. הרבה מהכיף בעיניי זה מההתלהבות של משהו חדש, לדעתי. ואולי עדיין תחטוף ספוילרים של TLOU2 וזה יכול לבאס את המשחק קצת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 אפריל 2020, 13:38

Laskin כתב:זה לא שלא היו לך מלא משחקים להשלים בין לבין... ואתה הרבה פחות תתלהב ממשחקים כמו GOW וספיידרמן ובטוח שאנצ׳רטד 4 אחרי שתראה את הדור הבא, ואתה בכל זאת תשחק ותשלים אותם, זה פשוט יראה לך ״נחמד״ ולא ״וואו!״, ושלא נדבר על TLG... להשלים משחקים מהדור הקודם זה הרבה פחות מרגש וירגיש לך אפילו קצת כמו מטלה, כשאתה כבר תרצה ותוכל לשחק במשחקי הדור הבא האמיתיים. הרבה מהכיף בעיניי זה מההתלהבות של משהו חדש, לדעתי. ואולי עדיין תחטוף ספוילרים של TLOU2 וזה יכול לבאס את המשחק קצת.

1) אני לא אחטוף אף ספויילר ל-TLOU2 שיצא כמה שבועות לפני שיהיה לי פס5 כמו שלא חטפתי אף ספויילר ל-GOW בן השנתיים.
2) משחקי פס5 טובים לא יגיעו על לפחות סוף 2021 אם ההסטוריה אומרת משהו, אז משחקי BC זה בערך כל מה שיהיה לי במשך חודשים. אם TLG, אנצ'רטד, ספיירמן או GOW לא מסוגלים להחזיק ולהיות משחקים טובים פאקינג 2-4 שנים אחרי שהם יצאו, כנראה שהם לא משחקים טובים. כלומר משחק פס2 בן 17 שנים שלא מחזיק אני מבין, אבל משחק כמו GOW מ-2018?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 אפריל 2020, 18:09

חטפת ספוילר די גדול של GoW, אני זוכר :) השני הכי גדול במשחק (ויש שיחשיכו אותו הכי גדול)
ויש מצב טוב שבTLOU2 יהיו דברים משמעותיים יותר... ככל שעלילתית יהיו אירועים רציניים יותר כך הסיכוי שאנשים יהרסו יהיה גבוה יותר.

ודי ברור שסוני מתכננים איזה 2 גדולים שיגיעו בשיגור או סמוך אליו.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 03 אפריל 2020, 18:55

אני לא חטפתי שום ספוילר ל tlou הראשון, וסיימתי אותו רק לפני איזה חודש..
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 אפריל 2020, 19:14

נכון, כי כמו שכולנו יודעים - אין מוות מאוד משמעותי של הדמויות הראשיות או איזה גילוי מרעיש (אם כי בDLC מגלים שהיא לסבית, אם זה נחשב)... ומצד שני - אתה בטח לא היית בכלל במתח כשג׳ואל נפצע קשה, כי ראית אותו בטריילר של השני (כמו גם את עניין הזהות המינית של אלי, ששוב - פחות משמעותי אבל אנשים ששיחקו בDLC ראו בזה כמשהו מפתיע).
זה בטח קצת מבאס, אני הייתי על הקצה שם כששיחקתי בו לראשונה :)
משהו אומר לי שבהמשך יהיה משהו כזה (מעבר לדינה), ואז יהיה יותר קשה להמנע מספוילרים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 אפריל 2020, 19:20

אם מה שגיליתי על gow (ואתה זה שהרסת לי אגב אז זה אירוני שאתה מציין את זה) זאת התגלית הכי גדולה במשחק, אז לא נראה לי שיש תגליות גדולות בgow :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 אפריל 2020, 19:21

אני די בטוח שאני לא הרסתי לך... נראה לי שאתה מתבלבל.
ונכון, אין תגליות גדולות במשחק מלבד זה. ועוד משהו אחד :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 03 אפריל 2020, 19:25

Laskin כתב:נכון, כי כמו שכולנו יודעים - אין מוות מאוד משמעותי של הדמויות הראשיות או איזה גילוי מרעיש (אם כי בDLC מגלים שהיא לסבית, אם זה נחשב)... ומצד שני - אתה בטח לא היית בכלל במתח כשג׳ואל נפצע קשה, כי ראית אותו בטריילר של השני (כמו גם את עניין הזהות המינית של אלי, ששוב - פחות משמעותי אבל אנשים ששיחקו בDLC ראו בזה כמשהו מפתיע).
משהו אומר לי שבהמשך יהיה משהו כזה (מעבר לדינה), ואז יהיה יותר קשה להמנע מספוילרים.

זה שראיתי את ג'ואל בטריילר של 2, לא אמר לי שום דבר על אם הוא חי או מת.. חשבתי שיש מצב טוב שהיא מדמיינת אותו בכלל. והזהות המינית? באמת? ממש נו מילא אחד גדול. ל tlou יש ספוילר מאוד רציני, בסוף שלו בעיקר. ולא נחשפתי אליו..

בנוגע ל gow, כמעט לא הייתי מחשיב שום דבר שם כספוילר כבד, מעבר ל"הבנה" בסוף המשחק. אבל לא שיחקתי באף אחד מהקודמים, אז אולי פספסתי חלק מהדברים.

אגב, לאיזה ספוילר נדב נחשף? תרשמו כאן במוסתר
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 אפריל 2020, 19:35

נו, אז אתה ממש השתמשת בדמיון שלך... רואים אותו בטריילר כדמות שחוזרת, והוא נראה זקן משמעותית, אם הייתה מדמיינת הוא היה נראה אותו דבר.
זה חתיכת ספוילר בעיניי למי שלא שיחק בראשון, וממש הורג את המתח, כי רק מהשם של המשחק הראשון הייתי משוכנע כל הדרך שאחד מהם ימות, בטח אחרי כמה דברים שקורים שם.

לגבי מה הספוילר שנדב נחשף אליו - שנדב יכתוב.
ספויילר: הצג
אבל היוצרים מאוד התאמצו לשמור על זה כהפתעה וזה לא הופיע בשום טריילר ובכוונה כל הזמן דיברו על שינוי והחשיבות של זה, וכמה שזה לא מתאים למצלמה וכו׳, ואם תחפש ביוטיוב GOW big surprise moment אני משוכנע שתראה יותר קטעים על זה מאשר מה שאתה מדבר עליו.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 03 אפריל 2020, 19:44

רואים אותו בטריילר שואל אותה "חשבת שאני אתן לך לעבור את זה לבד?" או משהו בסגנון.. חשבתי שהיא הוזה אותו ושהוא "ידריך" אותה בזמנים שהיא תהיה לבד. לא היה מופרך בעיניי. בנוגע ל"מבוגר יותר", זה ניואנס שבכלל לא שמתי לב אליו, ובעיקר חשבתי "ואוו.. איזו התקדמות בדמויות מהמשחק הקודם".

לא מחפש "לשכנע אותך" שזה לא היה ספוילר עבורי, אבל גם אם כן, נגיד, זה היה מה, 7 שנים אחרי המשחק המקורי? אם אשכרה יכולות לעבור 7 שנים בלי שאחשף לספוילר שכזה, אז נראה לי שנדב יצליח להחזיק כמה חודשים.. כמו שלא "חטפתי" שום ספוילר לalyx.. למרות שיש סרטוני" הסוף של אלכס, מוסבר", והם קופצים לי בפיד.

בנוגע למה שרשמת על gow, שוב, כנראה כי לא שיחקתי במשחקים הקודמים - לא הייתי מחשיב את זה כספוילר.
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 אפריל 2020, 19:50

כולם מחשיבים את זה לספוילר, והנה למשל כתבה של קוטאקו - לא לקרוא אם לא סיימתם את GOW!!! תקרא מה הם כותבים על זה כדי שתבין כמה זה היה מאמץ מרשים בכדי להטעות...
https://kotaku.com/let-s-talk-about-tha ... 1825516978

ואגב, זה לא רק ג׳ואל, אלא גם אלי... בקטע של הבית חולים אני אמרתי לעצמי ״פאק, זו בכלל אלי שתמות בסוף״ והסעתי כל הסצינה הזו מכפות הידיים :) בטריילר הראשון והשני של ההמשך בכלל לא רואים את ג׳ואל, אז כשכן הראו אותו בטריילר האחרון אני אישית התבאסתי עבור מי שלא שיחק בראשון.
אני מסכים שעברו מלא שנים שם, אבל למשל אם יחשפו את הטריילר לGOW2 אז יכולים גם שם להביא איזה רפרנס לספוילר השני מהמשחק וזה יהיה ממש מבאס. אם כי אני סומך עליהם יותר מאשר על נוטי דוג שעשו בעיניי טעות גדולה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 03 אפריל 2020, 19:52

Laskin כתב:נכון, כי כמו שכולנו יודעים - אין מוות מאוד משמעותי של הדמויות הראשיות או איזה גילוי מרעיש (אם כי בDLC מגלים שהיא לסבית, אם זה נחשב)... ומצד שני - אתה בטח לא היית בכלל במתח כשג׳ואל נפצע קשה, כי ראית אותו בטריילר של השני (כמו גם את עניין הזהות המינית של אלי, ששוב - פחות משמעותי אבל אנשים ששיחקו בDLC ראו בזה כמשהו מפתיע).

עזוב את ג'ואל, אלי עצמה היתה בסכנה רצינית בסוף והיה סוג של מתח מה יהיה איתה, מי שדחה את המשחק מן הסתם לא יכל להמנע מלדעת שאלי הדמות הראשית של TLOU2 וגם זה הרס מהאפקט.

לא מבין מה הוויכוח לשחק משחקים סינמטיים באיחור של שנים מוריד מהאפקט שלהם אין אפס.

קיאו אתה בעצמך מסתלבט על לאסקין שדוחה משחקים לתנאים מסויימים עד שזה כבר מאבד טעם והוא משחק במשהו שאיבד חלק משמעותי מהמהות שלו עם הזמן, אז אותו דבר אתה למרות שאני מצדיק אותך שלא קנית עכשיו בשנה האחרונה פס4, כבר אין טעם, אבל כנראה שהיית צריך לנצל את הפרו לנקודת הכניסה של הדור הזה אם אתה שואל אותי.

בכל מקרה אין מה לבכות על חלב שנשפך, תהנה ממה שיש כשיהיה את הפס5.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 אפריל 2020, 19:58

היי, שוב - את קונטרול אני אשחק כולה שנה באיחור, ואת פפ7 אני בסוף לא דוחה, בכלל שלא יהיו משחקים רציניים עד סוף הקיץ בערך. אז כולה רזי 7!

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 03 אפריל 2020, 20:27

הבנת את הרעיון.

חוץ מזה אין מה לעשות לאסקין האימג' כבר התקבע, כנראה שנמשיך להשתמש בך כדוגמא לדחיינות לא רצויה במשחקים גם במהלך הדור של הפס5.

אם עד אז תתנהג יפה האימג' יפוג בדור הפס6 :!:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 אפריל 2020, 20:37

לאסקין, כבר יש לך את השם הזה, לעולם לא תפטר ממנו. חוץ מזה היה לך את mkx, את re7, את כל נושא הvr... אתה כבר לעולם לא תתנער מזה.

בנוגע למשחקים סינמטים האיחור, כך או כך אני מאחר בהם כי לא הייתה לי פס4 וכל נושא קניית הפרו ב2019 היה יכול להיות טעות גדולה לדעתי. חוץ מזה, את המשחק הכי חשוב של הפס4 אני כנראה אאחר בכמה שבועות בלבד. גם את tlou1 שחקתי באחור של כמה חודשים :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 03 אפריל 2020, 20:50

פרו ב 2019 היה טעות, עם זה אני מסכים. טוב שלא קנית, עדיף לחכות לפס5 בתקווה שלא ידחה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 03 אפריל 2020, 21:18

bling כתב:

עזוב את ג'ואל, אלי עצמה היתה בסכנה רצינית בסוף והיה סוג של מתח מה יהיה איתה, מי שדחה את המשחק מן הסתם לא יכל להמנע מלדעת שאלי הדמות הראשית של TLOU2 וגם זה הרס מהאפקט.

לא מבין מה הוויכוח לשחק משחקים סינמטיים באיחור של שנים מוריד מהאפקט שלהם אין אפס.
.

מוריד מהאפקט בהחלט, אבל לא בהכרח חושף לספוילרים, אם אתה לא מנסה בכח להיחשף אליהם. גם אם לא הייתי רואה את הטריילר של tlou 2 ויודע שאלי חיה בסוף, לא הייתי חושש לשניה בסוף של הראשון, שהיא תמות.
נוטי דוג לא כאלה גרועים שהם יעשו בדיוק את אותו הדבר שהתחיל את כל הסאגה של המשחק גם בסוף וייצרו סוף חסר משמעות ועצל עלילתית. בכל מקרה, כמו שכבר אמרתי, נחשפתי לספוילר אחד בנוגע ל tlou, וזה שהיו ג'ירפות.
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 אפריל 2020, 22:03

אני אוהב את התואר דווקא, אבל תמיד אתקן אתכם! :P
ונושא הVR הולך ביחד עם RE7. אז בעצם זה רק זה, כי אפילו קונטרול לא נחשב מבחינתי, הוא אוטוטו אצלי (חצי שנה גג), ותכל'ס אפילו לא ממש בא לי עליו, אחת הסיבות העיקריות שהוא יהיה אחד המשחקים הראשונים שאשחק בהם על המחשב הבא הוא הRT שלו, מתייחס אליו כדמו טכני יותר מכל, בעיקר מאז שהבנתי שזה לא משחק שאני יכול לשחק על EASY, כי כבר אין לי סבלנות למות מלא פעמים במשחקים שלא ממש מלהיבים אותי ואני די גרוע בשוטרים עם בקר. סבירות מאוד גבוהה שלא אסיים אותו. כמו נדב עם DS חחח...
מורטל קומבט סתם היה דוגמא למשחק שאם לא היו לו מליון DLC של דמויות גם שנתיים אחרי שהוא יוצא אז אולי, רק אולי הייתי שוקל, במבצע של 10$. אבל תכל'ס לא רכשתי משחק מכות מאז BLAZEBLUE לפני 15 שנה או משהו כזה :) כנ"ל פפ15 ששכחתם, אגב. דברים כאלה מוציאים לי את החשק מרכישה! וגם שם - לא רכשתי משחק פפ מאז 10.

קליימן - נראה לי שכל מי ששיחק בTLOU המקורי מבלי להחשך לכלום חשש לחייה בקטע הזה. לפחות קצת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 אפריל 2020, 22:15

אני לא מבין את ההמתנה ל-DLC בשביל לשחק במשחק, נדיר מאוד ש-DLC הוא באמת איכותי וברמה של המשחק המקורי ממילא. שלא נדבר על משחק כמו MK שאין שום משמעות לסינגל מבחינת דמויות DLC. כלומר שחק ב-MK, תהנה ממנו וכשיצאו מספיק דמויות תקנה את הSEASON PASS ותהנה מהתוכן הנוסף. לא ברור לי איך למתין עם משחק כמו MK באמת תורם. אני לרוב מנסה לשחק במשחקים הכי קרוב לתאריך היציאה שלהם כי בא לי להיות חלק מהשיחה (ולשמוע פודקאסטים בנושא) וכשיוצא כל ה-DLC אני צולל גם לסיזנפאס אם זה משחק שאני אוהב. למשל סיימתי את קונטרול כמה ימים אחרי שהוא יצא ואני אחזור אליו אחריו שתצא ההרחבה השניה שלו (טכנית השלישית, הייתה אחת חינמית).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 אפריל 2020, 22:50

אני גם אוהב לשחק משחקים כמה שיותר מהר בצמוד ליציאה שלהם, ולרוב גם טוחן את זה בימים בודדים, אבל בתנאי שהמשחקים האלה מספרים את כל הסיפור (עזוב MK, במקרה שלו זה פשוט לא לקבל את כל הדמויות וזה מבאס מסיבה אחרת, אני מדבר נגיד על FFXV או קונטרול). אני פשוט לא מת על לחזור וללמוד שוב את כל השליטה וזה בשביל איזה 4-5 שעות בכל פעם, זה מבאס אותי ולרוב אני לא נהנה כמו שנהנתי במקור. אפילו לא קרוב לזה. באמת שקשה לי לחשוב על DLC עלילתי שממש נשאבתי לתוכו, מלבד ביושוק. גם בספיידרמן או הורייזון שכן שיחקתי בDLC שלהם בדור הזה - אני ניסיתי לסיים אותו כמה שיותר מהר כי כבר לא הייתי "שם".
במקרה של FFXV או קונטרול זה ממש היה (או יהיה) חשוב לעלילה הראשית וזה קטע עקרוני, זה מרגיש לי שהמשחק לא באמת שלם בלי זה ואני מעדיף לחכות עד שהוא כן יהיה שלם ולשחק בו מהתחלה ועד הסוף ה"אמיתי". אני מבין שלך זה פחות מפריע, או בכלל לא, לי כן :)

אז ברור, במשחקים כמו ביושוק לא הייתי מחכה, בעיקר מחשש לספוילרים אבל גם כי זה משחק שאני כל כך ציפיתי לו, כנ"ל GOW, DMC, UNCHARTED וTLOU2 אם היה להם DLC מוכרז מראש, אבל משחקים שאני מחשיב כפחות מ"OMG OMG אני חייב לפנות לעצמי סופ"ש בשביל זה! + לשלוח את המשפחה לטיול כדי שלא יפריעו לי" - זה כן מבאס אותי מספיק כדי לדחות.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 04 אפריל 2020, 08:31

בקיצור אתה מרוויח את הכינוי שלך ביושר :P

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אפריל 2020, 23:47

כנסו לקישור הזה, העמוד בית של XBOX:
https://www.xbox.com/en-US/

נראה שהולכות להיות חדשות סייברפאנק עוד 4 ימים, אולי חשיפת גרסת ה-XSX?

עריכה:
יש מצב שזאת תהיה פשוט הכרזה על הבאנדל X1X שיראה ככה:
תמונה

קצת פחות מרגש מלראות את סייברפאנק רץ על ה-XSX.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 49 אורחים