משחקי 2020

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: משחקי 2020

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אוגוסט 2020, 08:24

מארוול נתנה לסוני (ושאר החברות שקנו ip שלה כמו פוקס או יוניברסל) אך ורק זכויות קולנוע. על זה בלבד דברתי, כלומר הבעלות הידועה של סוני על ספיידרמן מתחילה ונגמרת בקולנוע. אז כמובן יכול להיות שיש הסכם נוסף, אולי לפני 4-5 שנים סוני ומארוול חתמו שאך ורק סוני יכולה להתעסק עם ספיידרמן במשחקי וידאו למשל, אבל הידיים של סוני לא על הביצים של מארוול בנוגע לספיידרמן בשום דבר חוץ מאשר בקולנוע. זאת הייתה הכוונה שלי.
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 05 אוגוסט 2020, 12:07

אבל שוב, אתה לא יודע שלא היה הסכם שכלל גם את עולם הגיימינג. את אותו הסכם של שנות ה2000 אנחנו יחסית מכירים - והוא זהה עקרונית לזה של יוניברסל או פוקס. אבל ספציפית סוני היום נמצאים כבר בהסכם הקולנועי השלישי שלהם (מצב שבו השתיים האחרות לא היו), ואתה לא יודע אילו סעיפים נכנסו או יצאו במהלך ההסכמים החדשים.

מה שאני אומר רק זה שנראה שהדמות 'כלואה' היום אצל סוני גם בעולם הגיימינג, בתוך הסכם משפטי שמזכיר (וקשור ישירות כנראה) את זה הקולנועי.
עד כמה שאני יודע אלו לא פרטים שידועים לציבור, לכן אני רק מניח, אבל ככה זה נראה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 05 אוגוסט 2020, 12:21

זה מה שאמר לאסקין. סקוור לא אוהבים שיתופי פעולה הם אוהבים רייבוטים ולהתחיל מחדש כל פעם. כל פיינל פנטזי הוא בעצם רייבוט.

לארה של סקוור זו לא לארה של איידוס.
דאוס אקס של סקוור לא דומה לאלה של איידוס היטמן אבסולושין גם לא.

סקוור וסוני כל כך קרובות שאם סקוור היו רוצים הם היו משתמשים בספיידרמן של סוני תוך חמש דקות. פשוט לא בא להם לשמור על עקביות עם הספיידרמן של חברת משחקים אחרת.

למרוול לא איכפת כי בקומיקס הדמויות עוברות רייבוטים כל הזמן כל הזמן ולהכריח את סקוור להיות נאמנים לספיידרמן של חברה אחרת סתם יכניס דם רע בין סקוור סוני ודיסני שלוש חברות שבמקרה יש להן קשרים חזקים אחת עם השניה שהם מעבר לחברות אחרות.

בנוגע לקטע הכלכלי אם זה משתלם או לא משתלם לסקוור או מארוול לא להשתמש בספיידרמן של סוני. ספיידרמן מוכר את עצמו הוא לא צריך להיות מחויב לשום גרסה ספציפית.
לא על זה המשחק יקום או יפול אלא על איך הוא יהיה בתור GAas.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 05 אוגוסט 2020, 12:51

נראה לי יותר סביר שדאוס אקס "לא דומה" בגלל שהוא יצא 11 שנים אחרי המשחק המקורי ונוצר ע"י מפתחת אחרת שהיא לא Ion Storm ז"ל. המשחק המשך שלו אגב, Mankind Divided, היה המשך ישיר. IO ניסו לעשות משהו אחר עם אבסולושיין, 6 שנים אחרי blood money, הקהל שלהם לא עף על זה והם חזרו לפורמה קלאסית יותר במשחק שלאחר מכן וגם המשיכו עם זה בשני המשכים שלו (אחד שיצא ואחד שבדרך) גם אחרי שסקוור עשו קיצוצים ונפרדו מהם כי כנראה שזה היה מוצלח עבורם. בקיצור, לא הייתי משליך ממה שסקוור ה"מפתחת" עושה עם הסדרה הראשית של פיינל פנטזי כלפי ההתנהלות הכללית שלהם כמפיצה, סביר יותר להניח שפשוט מדובר בהחלטות של המפתחות.
השיקול העיקרי של סקוור כמפיצה הוא כלכלי ואם Mankind Divided היה מוכר כמו שהם רצו שהוא ימכור אז אידוס מונטריאל היו עובדים על המשחק השלישי בטרילוגיה של אדם ג'נסן במקום להיות סטודיו תומך של המשחק נוקמים המשעמם הזה.. אבל הוא לא מכר, למרבה הצער, שלי לפחות.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 05 אוגוסט 2020, 13:10

סקוור כמפתחת ומפיצה זה אותו דבר האידולוגיה היא אותה אידיולוגיה. אולי אתה לא יודע אבל דאוס אקס mankind לא היה אמור להיות המשך ישיר.

https://gamingbolt.com/deus-ex-mankind- ... rotagonist

היתה למשחק הצלחה לא צפויה אז הם אמרו יאאלה כנל טומב ריידר שכנראה יעבור רייבוט בדור החדש.

מי שקבע את המדיניות הזו בסקוור הוא סאקאגוצי שאמנם כבר לא נמצא שם אבל היה כל כך רב השפעה שהם נשארו עם הערכים שהוא הציב.

כשהתרחש המיזוג בין סקוור ואניקס הוחלט רשמית שסקוור היא זו שתנהל בפועל את החברה החדשה וזה נשאר ככה.

סקוור היו מפיצים עוד לפני שהם רכשו את איידוס כל הרכישה של איידוס ועכשיו שיתוף הפעולה עם מארוול נבע מחשש שאנשים בסקוור ביטאו במשך שנים שהם חושבים שזה מסוכן להם כלכלית
להישען רק על פיינל פנטזי ושצריך להתכונן ליום שהסדרות האלה יאבדו רלוונטיות. תחפש את זה.

כמו כן מתועדים המון פגישות של סקוור היפנית עם הצוותים המערביים ככה שכמובן סלח לי אבל אני לא מקבל את דעתך בלשון המעטה בעניין הזה.

עכשיו בנוגע להעדפה שלי דאוס אקס או הנוקמים? ברור שאני איתך ורוצה דאוס אקס אני מת לדעת איך הם תכננו לסגור את הטרילוגיה.

אבל כמו שהראתי סקוור לא השתכנעו (מלבד טומב ריידר) שאיידוס תביא להם את ההצלחה הגלובלית שהם חולמים עליה מאז שנות האלפיים בגלל זה עברו למארוול ושזה לא יצליח ינסו משהו אחר.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 05 אוגוסט 2020, 13:44

קראת את הלינק שהבאת לי? ההחלטה המקורית לשנות גיבור נבעה מההיסטוריה של הסדרה, שבה כל משחק היה עם גיבור אחר עד לנקודה הזאת. אבל ברגע שהם שוכנעו שמדובר בדמות ששווה להמשיך איתה הם לקחו החלטה אחרת, אז איפה פה ה"אידיאולוגיה" בדיוק?
כנ"ל הנדוניה של טומב ריידר שהם קיבלו ברכישה של אדיוס ועשו לו ריבוט שזה דבר נורמלי לחלוטין לסדרה כ"כ ותיקה שדידשה במשך שנים והייתה הרבה אחרי השיא.. זה הצליח לסקוור והם המשיכו עם זה לשלושה משחקים מאוד דומים. האחרון ממה שאני מבין פחות הצליח, אז אולי הם באמת ינסו משהו אחר במשחק הבא, אני עדיין לא רואה איך זה מוכיח את מה שאתה חושב שזה מוכיח. להפך, זה מוכיח שהשיקול הכלכלי זה הדבר העיקרי שמנחה אותם, כמו כל מפיצה. ותאמין לי שאני מכיר מצויין את ההיסטוריה של סקוור בכלל ופיינל פנטזי בפרט, פשוט הקישור שאתה עושה בין זה לבין ההתנהלות הכללית שלהם כמפיצה הוא די קלוש בעיני, זה הכל.
ובלי קשר לטיעון, אפילו בסדרה הראשית של פיינל פנטזי לא מדובר במשהו מוחלט, פפ10 כבר קיבל המשך ישיר, פפ13 קיבל שני המשכים ישירים. הרימייק של פפ7 הולך לקבל אולי עוד שלוש.. אידיאולוגיה זאת מילה כבדה מידי.
למרות שכן הקטע הבסיסי של הסדרה הראשית זה שכל משחק הוא אחר, חדש לחלוטין, אבל זה לא משליך על כל מה שיוצא תחת הידיים שלהם.. הרי לא חסר דוגמאות אחרות, גם מיפן.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 05 אוגוסט 2020, 14:10

אני מאוד בספק אם אתה מכיר אותם כמוני אני עוקב אחריהם מסוף 99 זה כמעט 22 שנה עוד מעט.

אתה פשוט מביא הסברים אלטרנטיבים לשלי אבל ההסברים שלך הם מלאים tunnel vision אתה לא מסתכל על התמונה הגדולה.

גם בהסברים שלך אני רואה שאתה לא מכיר את סקוור טוב. ההמשכים הם פשרה בין סקוור לאניקס שסקוור אמנם תנהל הכול בגדול כי הם מכירים את השוק המערבי הרבה יותר טוב.

אבל פה ושם אניקס תוכל לעשות מנגה,המשכים ישירים ומרצדייס של המשחקים.

סקוור לא יכלו להישאר 100 אחוז נאמנים לאידיאולוגיה אחרי מיזוג עם חברה חזקה מהם פי כמה. אבל כמו שאמרתי אניקס עצמם הרגישו שסקוור יעשו עבודה טובה מהם ולכן כמעט שאין התערבות מצידם למרות שאניקס שולטת בסקוור ולא להפך.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 05 אוגוסט 2020, 14:30

תשמע, גבר, הקטע הזה שחוזר על עצמו בכל דיון שלך בפורום, לא רק איתי גם עם אחרים, שאתה מספר שאתה מכיר משהו מצויין, הכי טוב בעולם, יותר מכל אחד אחר, הוא די ילדותי. זה לא משכנע אף אחד.. בסופו של דבר רק הטיעונים מחזיקים או לא מחזיקים, ואם אתה לא יכול לגבות אותם בצורה משכנעת אז הם לא משכנעים. לא כאשר מדברים על הפיתוח של משחקי מכות, לא כאשר מדברים על דרגון קווסט, ולא כאשר מדברים על סקוור.
אני למשל ירגיש די מפגר אם אני יצטרך להגיד בויכוח שגדלתי על המשחקים של סקוורסופט, שהיסטורית פיינל פנטזי זאת הסדרה כנראה הכי חשובה לי כגיימר, שפפ7 זה המשחק הכי אהוב עלי בכל הזמנים, ולכן אפשר לזרוק את כל הטיעונים של בן השיח שלי לפח. יעני היה אפשר לקיים דיון ענייני שבו אני מביא דוגמאות כמו קינדום הארטס, Just Cause, Parasite Eve למשל, סדרות ממערב ומזרח, סדרות שהתחילו לפני המיזוג עם אניקס ולאחריו, סדרות שמפריכות את מה שאתה טוען כאן. אבל האמת? אין לי עניין, פשוט לא כיף להתדיין איתך.. אז נסכים לא להסכים.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 05 אוגוסט 2020, 14:42

בכייף אני לא מפסיד הרבה חסר לך הרבה ידע כדי שיהיה לי מעניין גם ככה. אגב כותבים אצטרך לא יצטרך.

ורק להבהיר אני סהכ רציתי להשתתף איתכם בדיון על החשיפה של הפס5 ככה שאם זה משהו שגם אחרים מרגישים אתם יכולים לתת באן מצדי. חבל.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 05 אוגוסט 2020, 14:50

תודה שתיקנת לי את העברית.
ולפעמים אין כימיה, הכל טוב.. אף אחד לא ביקש שיתנו לך באן, לא צריך לעשות דרמה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 05 אוגוסט 2020, 14:56

idan כתב:תודה שתיקנת לי את העברית.
ולפעמים אין כימיה, הכל טוב.. אף אחד לא ביקש שיתנו לך באן, לא צריך לעשות דרמה.

תקשיב אתה אומר לי "תאמין לי שאני מכיר את סקוור מצוין" עד כמה האגו שלך נפגע שהרגשת צורך להגיד משפט כזה?

אז כן אם כבר העלת את זה אני בספק רב אם אתה מכיר אותם כמוני בשביל שאני אשתכנע וכן איזו כימיה יכולה להיות עם בן אדם שמסרב ללמוד אם העברית שלך על הפנים אולי אתה לא מקפיד לדייק על עוד דברים

אני לא מתכוון להגיב לך יותר אז אל תטרח התגובה שלי לך בשרשור על מייקרוסופט היתה שהאמנתי שאתה אשכרה מעוניין בדיונים.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 05 אוגוסט 2020, 15:11

מסרב ללמוד? מוזר, אני יכול להישבע שאמרתי תודה..
ואמרתי שאני מכיר את סקוור מצויין בגלל שהתחלת לשטוח בפני את ההיסטוריה שלהם, אז רמזתי לך שזה מיותר כי לא שם הדיון, מאחר וסקוור היא הרבה יותר מפיינל פנטזי.
ואמנם אני עילג, אבל אם תמשיך לנגוח בי ככה תקרב את האלצהיימר בחודש, לא עלינו.. עזוב אותך, לא צריך להתעצבן ולא צריך להגיב אחד לשני. הכל בסדר, סיימנו כאן.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 05 אוגוסט 2020, 15:16

idan כתב:מסרב ללמוד? מוזר, אני יכול להישבע שאמרתי תודה..
ואמרתי שאני מכיר את סקוור מצויין בגלל שהתחלת לשטוח בפני את ההיסטוריה שלהם, אז רמזתי לך שזה מיותר כי לא שם הדיון, מאחר וסקוור היא הרבה יותר מפיינל פנטזי.
ואמנם אני עילג, אבל אם תמשיך לנגוח בי ככה תקרב את האלצהיימר בחודש, לא עלינו.. עזוב אותך, לא צריך להתעצבן ולא צריך להגיב אחד לשני. הכל בסדר, סיימנו כאן.

אז לפני שסיימנו תעבור על ההודעות שלי ושלך... מי תמיד הגיב למי? תבדוק אתה זה שתמיד התחיל דיון איתי חוץ מאותו דיון על משחקי מכות לא התייחסתי לאיזשהו טיעון שלך.

אז אם כל כך לא כייף לך להתווכח למה נכנסת לדיון הזה רק אחרי שאני נכנסתי אליו.

אני אגיד לך למה כי הדבר שאתה הכי אוהב לעשות זה להתווכח כדי שתוכל להגיד למישהו שאתה צודק והוא טועה.

תגדל קצת אל תרגיש מאוים מכל מי שמביע דעה מנוגדת לשלך.
חבל.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 05 אוגוסט 2020, 15:33

אני מקווה שחס וחלילה זה לא קשור לשום נגיחה אבל אתה מתבלבל, אני די בטוח שלא התווכחתי איתך על שום משחק מכות, זה היה מישהו אחר.. ודווקא הקפצת הודעה שלי באשכול אחר, ממש היום, לפני פחות משעה, היית עסוק שם בלפרק, לנתץ, להשמיד את הטיעונים שלי. אבל אולי זה אני שהתבלבלתי בזמן שליטפתי את האגו הפגוע שלי, קורה. אפשר לסיים בבקשה? תודה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 05 אוגוסט 2020, 16:12

שמע אני מכבד את רצונך לסיים את הדיון אבל תדייק בבקשה הסיבה היחידה שהקפצתי תגובה שלך הוא שהגבת ישירות לטענות שלי בדיון ההוא.

גם בדיון של משחקי המכות התחלת איתי מרצונך ויכוח על הDLC וגם כאן אתה התחלת את הויכוח אז אל תערבב אותי בבקשה וכאן בהחלט סיימנו תודה.

מוזר שאני ופייג לא מסכימים על משהו כל שני וחמישי ואנחנו בחיים לא מגיעים לרמות האלה ותמיד כייף לדון איתו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אוגוסט 2020, 20:51

Stick כתב:אבל שוב, אתה לא יודע שלא היה הסכם שכלל גם את עולם הגיימינג. את אותו הסכם של שנות ה2000 אנחנו יחסית מכירים - והוא זהה עקרונית לזה של יוניברסל או פוקס. אבל ספציפית סוני היום נמצאים כבר בהסכם הקולנועי השלישי שלהם (מצב שבו השתיים האחרות לא היו), ואתה לא יודע אילו סעיפים נכנסו או יצאו במהלך ההסכמים החדשים.

מה שאני אומר רק זה שנראה שהדמות 'כלואה' היום אצל סוני גם בעולם הגיימינג, בתוך הסכם משפטי שמזכיר (וקשור ישירות כנראה) את זה הקולנועי.
עד כמה שאני יודע אלו לא פרטים שידועים לציבור, לכן אני רק מניח, אבל ככה זה נראה.

סוני בהסכם הקולנועי השלישי שלהם? להבנתי סקוור, פוקס ויוניברסל מחזיקות בהסכם שלא פג לעולם כל עוד כל X שנים הן מוציאות סרט בפרנצ'ייז. כלומר אם נניח יוניברסל לא תוציא סרט הענק הירוק במשך X שנים שהם יאבדו את הרשיון. אגב, אם אני לא טועה הסיבה היחידה שפוקס עשו את הסרט ארבעת המופלאים הנוראי ההוא שיצא לפני איזה 5 שנים היה בכדי לחדש את הרשיון של הפנטסטיק 4. כלומר אני לא חושב שסוני לעולם תאבד את הרשיון הקולנועי שלהם לספיידרמן כי הם ממשיכים לפמפם סרטי ספיידרמן.

כמובן שיש איזה הסכם בין מארוול וסוני בנוגע לספיידרמן ב-MCU, אני משער שהתכוונת לההסכם הזה כשדברת על הסכם שלישי, אבל אני לא בטוח איך זה קשור למשחקי וידאו. יכול להיות שסוני נצלה את ההסכם הזה בכדי לגנוב זכויות מסויימות על ספיידרמן בעולם משחקי הוידאו אבל אני די בספק בנוגע לזה; הרי רק לפני שנתיים ספיידרמן הופיע ב-MUA3 לסוויטצ' (המשחק יצא 9 חודשים אחרי ספיידרמן של הפס4) והוא גם מופיע בכל משחקי המובייל של מארוול. כלומר ספיידרמן מופיע במשחקי וידאו בכל מני מקומות. אז לדעתי סוני פשוט שלמו לבלעדיות על דמות, לא שונה מדי מכל DLC בלעדי אחרי בתעשיה, יש מצב שספיידרמן הוא גם לא הבלעדיות היחידה של סוני במשחק נוקמים שגם משווק בשיתוף פעולה עם סוני.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 06 אוגוסט 2020, 04:56

שחקני אקסבוקס ברדיט ועוד כמה קהילות מארגנים מחאה להחרים את משחק הנוקמים על זה שספיידרמן לא נמצא בו.

אישית אם אתם שואלים אותי זה צעד מגעיל מצד סוני שלא חוצים הרי כבר יש לכם את ספיידרמן על הקונסולה שלכם והמשחק נוקמים זו אחלה פרסומת לספיידרמן..

דעות אישיות בצד.. סקוור התייחסו לעניין ואמרו שאין להם מילה בעניין של אם ספיידרמן יהיה בלעדי או לא זו החלטה רק של סוני.

באופן אישי וכמו שאמרתי במקומות אחרים סקוור תולים כל כך הרבה תקוות שמשחקי מארוול יהיו מה שמשחקי איידוס לא הצליחו להיות
שברור שסקוור לא ידפקו את ההצלחה של המותג.

מי שהספיק להכיר אותי הספיק להכיר שבעיני סקוור אומרים על בלעדיות זה PR טהור אבל כאן אין סיבה לפקפק בזה שהבלעדיות מקורה בסוני. במיוחד שהשמועות אומרות שהם מכינים צבא של בלעדיים זמנית.

עם כמה שבאופן אישי אני רוצה לראות את סקוור מוצאים את ההצלחה המערבית שהם כל כך ראויים לה.. אני לא יכול להימנע מהרגשה שהם הכניסו את עצמם לסיטואציה שהמשחק לא יעמוד בציפיות שלהם.

ואישית אני די מבין את כל מי שמרגיש לקוח סוג ז' מהעסקה הזו. זה זבל. אם הייתי בכיר בסקוור הייתי פשוט מוציא את ספיידרמן מהמשחק.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 אוגוסט 2020, 08:49

אותי באופן אישי זה פחות מעניין, ואם הייתי רוכש את המשחק אז ספיידרמן לא היה מה שמעניין אותי, והייתי הולך על גירסת המחשב.
אני לא כל כך מבין מה הביג דיל... זו דמות שכנראה לא הייתה במשחק בכל מקרה, סוני מביאים ללקוחות שלה ערך מוסף עם דמות שמזוהה עם הקונסולה ובטח מממנת את העבודה על הדמות ועוד קצת.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 06 אוגוסט 2020, 09:19

שמע לאסקין יש מקרים כמו SF5 DS גרסת הפס4 של דרגון קווסט 11: Star ocean 5 וכו'
שאנחנו.יודעים בוודאות או לפחות אלו מאיתנו שמחוברים למציאות שלא היו קיימים בלי סוני אבל משהו כמו ספיידרמן לדעתי זה סתם לעשות Griefing לשחקנים וזה לא פייר.

ברור לי גם שהכסף על ספיידרמן יוצא מסוני אבל זה המקום של סקוור או מארוול להעיף את הדמות בשביל שוויוניות.

אחכ הם בוכים שהם עושים משחקים טובים שנכשלים (טומב ריידר היטמן את כולם סקוור מגדירה כישלון למשל)

זה להתחיל את המשחק עם עננה עליו של אנטי כל דיון הולך להתמלא ב"המשחק הזה חרא בגלל הספיידרמן דיל" זה מתיש למי שרוצה לנסות אותו חבל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 אוגוסט 2020, 10:00

המשחק הוכרז לפני יותר מ-3 שנים ופעם אחת לא ראינו או שמענו על ספיידרמן, זה לא היה בתכנון כנראה (בטוח שלא בהשקה או קרוב אליה) ובזכות הדיל עם סוני זה ייכנס, למי שיש לו את הקונסולה הנכונה... זה לא ממש חריג ומי שזה הדיל ברייקר שלו שלא יקנה. זה לא מה שיפיל את המשחק הזה, לא חושב שיש באמת הרבה אנשים שתכננו לרכוש אותו ועכשיו יחרימו. סה"כ מדובר בDLC עתידי בתשלום, כשהמשחק יוצא זה בכל מקרה לא יהיה תוכן זמין, אז זה גם לא משהו שישתקף בביקורות.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 06 אוגוסט 2020, 11:43

מבחינתי זה מאוד פשוט: הדרך היחידה של ספיידרמן להופיע במשחק היא רק אם הוא יהיה דמות אקסקלוסיבית לגרסאת הפס4 בגלל הסיטואציה המשפטית עם הזכויות על הדמות? אחלה,עדיף מכלום בעיניי,אפילו אם אני לא אשחק בגרסא הזו (האמת שהמשחק תמיד היה נראה לי מאוד meh אבל אחרי ההכרזה הזו כמובן שאלך על גרסאת הפס5 במידה וארכוש אותו).

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 06 אוגוסט 2020, 16:49

idan כתב:נראה לי יותר סביר שדאוס אקס "לא דומה" בגלל שהוא יצא 11 שנים אחרי המשחק המקורי ונוצר ע"י מפתחת אחרת שהיא לא Ion Storm ז"ל. המשחק המשך שלו אגב, Mankind Divided, היה המשך ישיר. IO ניסו לעשות משהו אחר עם אבסולושיין, 6 שנים אחרי blood money, הקהל שלהם לא עף על זה והם חזרו לפורמה קלאסית יותר במשחק שלאחר מכן וגם המשיכו עם זה בשני המשכים שלו (אחד שיצא ואחד שבדרך) גם אחרי שסקוור עשו קיצוצים ונפרדו מהם כי כנראה שזה היה מוצלח עבורם. בקיצור, לא הייתי משליך ממה שסקוור ה"מפתחת" עושה עם הסדרה הראשית של פיינל פנטזי כלפי ההתנהלות הכללית שלהם כמפיצה, סביר יותר להניח שפשוט מדובר בהחלטות של המפתחות.

זה 100% מה שכתבת כאן. למעשה, סקוור-אניקס אירופה היא עדיין Eidos לכל דבר מלבד השם - Square Enix Europe, כולל אותו המנכ"ל של איידוס שהיה שם עוד לפני הרכישה, ואוטונומיה בפיתוח משחקים ואפילו בהפצת משחקי צד ג'.
הריבוטים הם כי וואלה, כולם עושים ריבוטים פה ושם גם בלי קשר לסקוור. לארה עצמה עברה כבר ריבוט אחד בין התקופה של Core לCrystal Dynamics, וזה היה כשאיידוס עדיין נקראה איידוס :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אוגוסט 2020, 01:42

ההרחבה האחרונה של CONTROL, זאת שמתקשרת ישירות לאלן וייק:

ההרחבה יוצאת ב-27 לאוגוסט.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 07 אוגוסט 2020, 10:20

Laskin כתב:אותי באופן אישי זה פחות מעניין, ואם הייתי רוכש את המשחק אז ספיידרמן לא היה מה שמעניין אותי, והייתי הולך על גירסת המחשב.
אני לא כל כך מבין מה הביג דיל... זו דמות שכנראה לא הייתה במשחק בכל מקרה, סוני מביאים ללקוחות שלה ערך מוסף עם דמות שמזוהה עם הקונסולה ובטח מממנת את העבודה על הדמות ועוד קצת.

lol.
לעבוד על משחק גיבורי-על אבל לא לחשוב לשים את ספיידרמן בתוכו. בטח. ספיידרמן נמצא במשחק מראבל הבלעדי שיש לסוויצ'.
עכשיו גם תגיד לי שסוני מקדימה את שחרור המפות ל COD לקהל שלה - ולא דוחה אותו לאחרים. שמיקרוסופט מקדימה את טטריס אפקט החדש ולא דוחה את העדכון למשחק לפלטפורמות אחרות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 אוגוסט 2020, 11:42

לא אמרתי שלא חשבו לשים אותו, אלא שלא תכננו לעשות את זה. ויש במשחק UA3 גם את קפטן מארוול ואת בלאק פנתר והדמויות של שומרי הגלקסיה, ועוד דמויות שקשורות לנוקמים והם לא מופיעים במשחק של CD. מאוד יכול להיות שספיידרמן לא היה בתכנון בדיוק כפי שהדמויות האחרות שציינתי פה לא היו בתכנון... כאילו, בלאק פנתר בעיניי הרבה יותר "צפוי" שייכנס מאשר ספיידרמן, כי אין להם שום דמות שחורה ברוסטר, ועדיין הוא לא נמצא כרגע במשחק (מאמין שיהיה בהמשך, אבל כרגע זה קצת הזוי שלא, בהתחשב באקלים ה"פוליטי" בתעשיית הבידור). אז אם ספיידרמן לא היה בתכנון וסוני שילמה כדי שיהיה - יכול להיות שזה מהמקרים האלה שכן - מדובר שתוכן שלא היינו רואים בלי מימון.

לגבי שאר הדוגמאות שהבאת - אתה שוב מתלונן כאן על משהו שבעיניי הוא מקובל מאוד בתעשייה הזו וכמעט בכל תעשייה אחרת. משלמים עבור תוכן בלעדי, או בלעדי לתקופה מסויימת. יש לך בעייה עם זה? תביע אותה עם הארנק שלך.
נערך לאחרונה על ידי Laskin ב 07 אוגוסט 2020, 11:48, נערך פעם 1 בסך הכל.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 52 אורחים